KryptoVláďa
12.01.2022 21:36
<@!333601337067438080> kicom NFT 😄 https://paras.id/token/x.paras.near::101966
👍 1
Plastex
12.01.2022 21:36
Diky Vlado 😄
KryptoVláďa
12.01.2022 21:36
😄
🤣 2
pujdeme je pozdravit do mistnosti cardano ?
jo
jiricepelka
12.01.2022 21:45
Collection
Maxis
Maxis
😆 1
KryptoVláďa
12.01.2022 21:45
jiricepelka
12.01.2022 21:45
no TVL XDDD
jiricepelka
12.01.2022 21:46
asi jdu nakoupit NEAR ať si to můžu koupit XDDD
KryptoVláďa
12.01.2022 21:46
😄
jiricepelka
12.01.2022 21:47
<:kek:872079105607233557> no TVL
Swordfish
12.01.2022 21:48
KryptoVláďa
12.01.2022 21:50
Storm
12.01.2022 22:04
Vám tady dobře jebe 😂
Plastex
12.01.2022 22:05
↩
@Storm
Vám tady dobře jebe 😂
jen to sleduju s otevrenou hubou 😄
KryptoVláďa
12.01.2022 22:05
ja taky 😄
KryptoVláďa
12.01.2022 22:11
omluvuju se
jiricepelka
12.01.2022 22:12
KryptoVláďa
12.01.2022 22:14
Plastex
12.01.2022 22:15
😄
KryptoVláďa
12.01.2022 22:16
pyco a dost uz ja uz nemuzu 😄
jiricepelka
12.01.2022 22:16
↩
@KryptoVláďa
jiříííííí 😄
KryptoVláďa
12.01.2022 22:17
vy vubec nevite, jak jsem zkourenej a tohle mi delate 😄
hovada
jiricepelka
12.01.2022 22:27
jak že kočky nejsou v modě ?!§
https://tenor.com/view/cat-watch-adorable-cute-mad-gif-15542583
https://tenor.com/view/cat-watch-adorable-cute-mad-gif-15542583
KryptoVláďa
12.01.2022 22:28
idealne s popiskem "btc mam v pici"
jiricepelka
12.01.2022 22:28
↩
@KryptoVláďa
idealne s popiskem "btc mam v pici"
Swordfish
12.01.2022 22:39
Budeme se spolu kočičit ?
Raiden
12.01.2022 22:41
Swordfish
12.01.2022 22:42
Ja myslel klasicky kocici mrdani, zadny lizani ucha.
kek:872079105607233557 1
jiricepelka
12.01.2022 22:42
Swordfish
12.01.2022 22:42
Da se mluvit o selhani intelektu ?
Koukam ze hlavni strujce dnesniho kociciho bordelu <@!672035199441305600> to nezvladl a sel spat.
Parta kocici pracky vyhrala. <@!333601337067438080> slavme uspech.
Plastex
12.01.2022 22:47
Usnul u kompa asi 🙂
Swordfish
12.01.2022 22:48
Nedal to. Zabalil.
jiricepelka
12.01.2022 22:48
↩
@Swordfish
Parta kocici pracky vyhrala. <@!333601337067438080> slavme uspech.
🥰 1
Swordfish
12.01.2022 22:48
Gamer, to se pozna 🙂
Citim kocici pouto. Musime se potkat a polizat si gule.
<@!780461823325503538> lizani guli je mozne delat skupinove, muzes se pridat.
Raiden
12.01.2022 22:51
↩
@Swordfish
<@!780461823325503538> lizani guli je mozne delat skupinove, muzes se pridat.
To je jenom pro vybraný? 😢
Roonwild
12.01.2022 22:51
Co je to tu za bordel kde je starý dobrý KUKLUXKLAN a jeho pravidla
Plastex
12.01.2022 22:51
↩
@Swordfish
<@!780461823325503538> lizani guli je mozne delat skupinove, muzes se pridat.
Ale sem nezkuseny lizac nevadi?
Swordfish
12.01.2022 22:52
↩
@Raiden
To je jenom pro vybraný? 😢
Jenom pro kocoury a kocici kurvy. Musis si vybrat stranu.
Raiden
12.01.2022 22:52
Swordfish
12.01.2022 22:52
↩
@Plastex
Ale sem nezkuseny lizac nevadi?
Nevadi. Vyresime decentralizovanym resenim lizani.
Plastex
12.01.2022 22:53
↩
@Swordfish
Nevadi. Vyresime decentralizovanym resenim lizani.
To zni dobre 🙂 deflizani 🙂
Swordfish
12.01.2022 22:54
↩
@Roonwild
Co je to tu za bordel kde je starý dobrý KUKLUXKLAN a jeho pravidla
Myslis <@!340459829183250433> ?
🤣 1
Pokrok je nezastavitelny. Ted to tu maji pod palcem kocky.
<#930958306447597628>
Skillz
12.01.2022 23:04
Čo sa to tu kurva stalo stými menami 😁 človek tu pol dňa není a toto ...
Plastex
12.01.2022 23:11
Ted by mohl byt claim toho fees 😄
Peky
13.01.2022 05:03
↩
@adamyjo
ADA jsem mel bag, vytahl jsem si vklad na 2.61$ zbyla mi jeste 2/3 mam to ted vicemene free, otazka co s tim, moc se mi ADA uz nelibi, tak premyslim kam s tim, chtel bych to podrzet aspon zase na 2$ a zbavit se toho
já si to tady odložím, zeptej se mě za pět let na ADA🤣 už testují jejich DEX, jen musíš mít trpělivost, transakce se potvrdí až za dva dny😆
adamyjo
13.01.2022 05:28
↩
@Peky
já si to tady odložím, zeptej se mě za pět let na ADA🤣 už testují jejich DEX, jen musíš mít trpělivost, transakce se potvrdí až za dva dny😆
😀 sakra tak co stim? kam to swapnout? 😂
Peky
13.01.2022 05:29
↩
@adamyjo
😀 sakra tak co stim? kam to swapnout? 😂
já jich mám pořád ranec a držím, kluci mi to validují za 5% ročně a neřeším, já si ten rok, dva počkám...
jestil by tohle nestálo za spekul, amící ještě spí😆 - https://twitter.com/FTMAlerts/status/1481460780616888326?s=20
Deleted User
13.01.2022 06:11
co je zle na fantome? nestudoval som si ho len som ho obchodoval, ale viem ze vladovi sa nepacil.
martinac
13.01.2022 06:16
↩
@Deleted User
co je zle na fantome? nestudoval som si ho len som ho obchodoval, ale viem ze vladovi sa nepacil.
Nevím, za mě fantom pecka 😉
Peky
13.01.2022 06:25
↩
@martinac
Nevím, za mě fantom pecka 😉
stojí za tím Andre, taky s ním nemám problém - mám tam farmičku geist/FTM 323 APR odemykačka odměn po třech měsících v únoru čekám první příliv😆
Deleted User
13.01.2022 06:33
jaj to netusim kto je a mas dake projekty ktore su na nom dobre?
KryptoVláďa
13.01.2022 06:33
blockchain na farmy, jak skvele 😄
Peky
13.01.2022 06:37
↩
@KryptoVláďa
blockchain na farmy, jak skvele 😄
a trading je k čemu prosím dobrý?🤣
👍 1
mynar
13.01.2022 07:03
Je nejaka moznost jak dostat $one z Binance na Harmony, kdyz je ted suspend?
Swordfish
13.01.2022 07:14
↩
@Peky
a trading je k čemu prosím dobrý?🤣
Tím se vyrábí ztráta.
😅 1
🙈 1
🥳 1
Peky
13.01.2022 07:21
něco o Magicu - https://www.youtube.com/watch?v=DaH-h8W2ag0
KryptoVláďa
13.01.2022 07:55
↩
@Peky
a trading je k čemu prosím dobrý?🤣
Nemam nic proti farmam. Ale proti siti ktera neprinese nic inocativniho a jen tam nasazi farmy, jo 🙃
Peky
13.01.2022 07:58
↩
@KryptoVláďa
Nemam nic proti farmam. Ale proti siti ktera neprinese nic inocativniho a jen tam nasazi farmy, jo 🙃
tak zrovna Geist je borrow platforma, ethereum bude vždycky první a ostatní blockchainy budou kopírovat....prostě spekul👍 do 5% portfolia
👍 1
Miloš
13.01.2022 09:27
Má v tuhle chvíli smysl nakoupit FTM na hodl?
(upraveno)
Deleted User
13.01.2022 09:42
teraz je dost vysoko
Tomassino
13.01.2022 09:54
↩
@Miloš
Má v tuhle chvíli smysl nakoupit FTM na hodl?
jakej máš časovej horizont investice? Near je teď na ATH
Makepeace
13.01.2022 09:54
Kde sú kocuri ? 🤣Spia po nočnom rendezvous? 🤣
Tomassino
13.01.2022 09:54
co se tu včera dělo? co spustilo příval obrázků 🙂
(upraveno)
Swordfish
13.01.2022 09:55
↩
@Makepeace
Kde sú kocuri ? 🤣Spia po nočnom rendezvous? 🤣
Tomassino
13.01.2022 09:56
Deleted User
13.01.2022 09:56
trava 😄
Swordfish
13.01.2022 09:56
<:love:929099764786683924>
Makepeace
13.01.2022 09:56
↩
@Tomassino
co se tu včera dělo? co spustilo příval obrázků 🙂
Mačací kabaret 🤣
GiSo
13.01.2022 09:58
↩
@Peky
a trading je k čemu prosím dobrý?🤣
Trading dělá Vláďa, takže je dobrý.
Makepeace
13.01.2022 10:18
V tom je krypto fajn, že si každý môže vybrať , čo mu najviac sedí ... niekto Trading, niekto farming, niekto študuje nové projekty ... každý sme iný , každý máme iné možnosti či už časové alebo finančné, kognitivne ...ale v konečnom dôsledku sme všetci na jednej lodi ... finančná sloboda a lepšia budúcnosť . Howwk 🙂
(upraveno)
👍 5
Miloš
13.01.2022 10:26
↩
@Tomassino
jakej máš časovej horizont investice? Near je teď na ATH
Dejme tomu rok a když by byly příznivé vyhlídky, tak i déle
MirekH
13.01.2022 10:31
<@!802969576634974238> a když nepříznivé? Třeba NEAR za rok -80% ?
🤣 1
GiSo
13.01.2022 10:39
↩
@MirekH
<@!802969576634974238> a když nepříznivé? Třeba NEAR za rok -80% ?
To může být klidně za měsíc, když přejdeme do bearmarketu
Miloš
13.01.2022 10:43
↩
@MirekH
<@!802969576634974238> a když nepříznivé? Třeba NEAR za rok -80% ?
No....tak pak to budu držet dál, ptal jsem se na názor
👍 1
Storm
13.01.2022 11:50
Storm
13.01.2022 11:56
již dnes další mint sice se cena zvýšila na dvojnásobek ale i tak je to stále výhodné....jinak už je pár dní live delegator dashboard --> https://twitter.com/0xMiles/status/1480678227450286083
jinak se aktuálně pracuje na zvýhodnění odměn pro upgradované nft a poker na telefony
KryptoVláďa
13.01.2022 11:59
↩
@Storm
(attachment)
Za kolik se to pak strili na sekundaru?
Storm
13.01.2022 11:59
↩
@KryptoVláďa
Za kolik se to pak strili na sekundaru?
1,2
Kosa Fatty.io
13.01.2022 12:00
0,5 mi prijde teda dost 😄 to jsou sulini 😄
(upraveno)