# pokec
184746 zpráv • strana 1011/1848
Swordfish 12.01.2022 17:14
Když to říkáš tak je budu chválit kam půjdu.
GiSo 12.01.2022 17:17
Já od nich mám určitě něco z bitcoin campu (ChainCamp)
Takže za mě super kluci.
KryptoVláďa 12.01.2022 17:18
@GiSo Já od nich mám určitě něco z bitcoin campu (ChainCamp)
takovej ten zelenej chlast tam davali 😄
je to neco jako BCP ale pro lidi z venku
GiSo 12.01.2022 17:18
Třeba. To je jedno. Prostě jim věřím.
jiricepelka 12.01.2022 17:22
@KryptoVláďa je to neco jako BCP ale pro lidi z venku
maj v tom i NEAR <:pog:825465951868813342>
KryptoVláďa 12.01.2022 17:22
btw @here do mesice zalistuje NEAR Anycoin, ted jsem mluvil s klukama
pog:825465951868813342 4
KryptoVláďa 12.01.2022 17:23
@jiricepelka maj v tom i NEAR <:pog:825465951868813342>
ptz ten za chvili flippne Solanu
KryptoVláďa 12.01.2022 17:23
@KryptoVláďa btw @here do mesice zalistuje NEAR Anycoin, ted jsem mluvil s klukama
vyzkouseli si ho a jsou z nej posrany
pog:825465951868813342 1
jiricepelka 12.01.2022 17:24
@KryptoVláďa ptz ten za chvili flippne Solanu
jiricepelka 12.01.2022 17:24
@KryptoVláďa vyzkouseli si ho a jsou z nej posrany
a co ten polygon ?
KryptoVláďa 12.01.2022 17:24
@jiricepelka a co ten polygon ?
dalsi na poradu
1
po vyzkouseni nearu prekopali roadmapu a hodili ho na zacatek 😄
jiricepelka 12.01.2022 17:25
@KryptoVláďa po vyzkouseni nearu prekopali roadmapu a hodili ho na zacatek 😄
taky bych možná nějakej mohl nakoupit 🙃
Kosa Fatty.io 12.01.2022 17:42
@KryptoVláďa btw @here do mesice zalistuje NEAR Anycoin, ted jsem mluvil s klukama
Wen coinbase?
AMwhatAM 12.01.2022 17:42
btw LQTY jde na coinbase pro .. dobre pumpy ted .. kdo drzite
Peky 12.01.2022 17:54
opět něco pro pobavení, dostal jsem tip🤣
tak jsem před týdnem za 0.5 ETH nakoupil, nákupka byla 0.9 USD
Peky 12.01.2022 18:11
KryptoVláďa 12.01.2022 18:14
@Peky tak jsem před týdnem za 0.5 ETH nakoupil, nákupka byla 0.9 USD
a dneska vam to jdu rict, pred tejdnem jsem na vas sral
Peky 12.01.2022 18:18
@KryptoVláďa a dneska vam to jdu rict, pred tejdnem jsem na vas sral
to je vstupenka do kasina, hru mají vydat až v březnu....
na harmony šla tahle hra nahoru - https://www.coingecko.com/en/coins/defi-kingdoms
tak si pár lidí řeklo, že by mohl i Magic, takže čistá spekulace
MartinZ 12.01.2022 18:21
Když Ledger live nepodporuje account u Sol, Dot, Near atd, tak to znamená, že si tyto tokeny na Ledger nepošlu?
Nechá mě to jen nainstalovat jejich aplikaci, ale nic dalšího tam nevidím.
rabbit-r12 12.01.2022 18:29
@KryptoVláďa a dneska vam to jdu rict, pred tejdnem jsem na vas sral
<@473855667325894666>
No tvl, úplně moje myšlenka...co to je toto....😋
Peky 12.01.2022 18:34
@rabbit-r12 <@473855667325894666>
No tvl, úplně moje myšlenka...co to je toto....😋
nechtěl jsem shillovat další games token a ještě na bsc
rabbit-r12 12.01.2022 18:36
To už nezakecas...:) Jinak congratz k tipu a k zisku 👏
Peky 12.01.2022 18:38
@rabbit-r12 To už nezakecas...:) Jinak congratz k tipu a k zisku 👏
to musíme poděkovat braťům ze Slovenska z Cryptoinvestsvk
KryptoVláďa 12.01.2022 18:38
<@473855667325894666> stejne bysme to nekoupili ale moh jsem si z tebe delat prdel
🤣 1
Peky 12.01.2022 18:39
@KryptoVláďa <@473855667325894666> stejne bysme to nekoupili ale moh jsem si z tebe delat prdel
dyť já to dělám pro vás, Zoja bude velká🥳
rabbit-r12 12.01.2022 18:42
FB nebo Twitter skupina? Mají obecně zajímavé tipy?
<@473855667325894666>
Mám členství v Trader20 (😇), na otevírání pozic a naskakovani do obchodu dobrý (jsem v tom fakt spatnej, dělám to dost intuitivně, bez nějaký technický analýzy, takže se v tom snažím dovzdelat), ale na krypto mi přijde, že jim chybí dost propojení na fundament a hlubší znalosti jednotlivých projektů...to je tady na úplně jiné úrovni....👍<@672035199441305600>
(upraveno)
Peky 12.01.2022 18:43
@rabbit-r12 FB nebo Twitter skupina? Mají obecně zajímavé tipy?
<@473855667325894666>
Mám členství v Trader20 (😇), na otevírání pozic a naskakovani do obchodu dobrý (jsem v tom fakt spatnej, dělám to dost intuitivně, bez nějaký technický analýzy, takže se v tom snažím dovzdelat), ale na krypto mi přijde, že jim chybí dost propojení na fundament a hlubší znalosti jednotlivých projektů...to je tady na úplně jiné úrovni....👍<@672035199441305600>
stačí sledovat twitter, po třech dnech otevře posty, který má je pro patrony, ten měl nákupku Magicu za 0.5🤣
(upraveno)
Beeman 4.0. 12.01.2022 19:24
🦸‍♂️super skoda ze uz to nebylo driv.🦸‍♂️
timeToTalk 12.01.2022 19:27
videli jste ten shitcoin USD dneska?
timeToTalk 12.01.2022 19:30
@MartinZ Když Ledger live nepodporuje account u Sol, Dot, Near atd, tak to znamená, že si tyto tokeny na Ledger nepošlu?
no muzes si pripojit pak tvuj HW key k webovejm penezenkam
tzn zabezpeceni mas stale pres HW ale jen UI nemas od ledgeru
KryptoVláďa 12.01.2022 19:35
@rabbit-r12 FB nebo Twitter skupina? Mají obecně zajímavé tipy?
<@473855667325894666>
Mám členství v Trader20 (😇), na otevírání pozic a naskakovani do obchodu dobrý (jsem v tom fakt spatnej, dělám to dost intuitivně, bez nějaký technický analýzy, takže se v tom snažím dovzdelat), ale na krypto mi přijde, že jim chybí dost propojení na fundament a hlubší znalosti jednotlivých projektů...to je tady na úplně jiné úrovni....👍<@672035199441305600>
Jim je jedno, jestli lingujou krypto nebo knofliky nebo zeli 🤣🤣 o praktickym vyuziti krypta nevi nic. A o tom jak se k nim ty tipy dostavaj nez jdou k vam, ti povim nekdy soukrome ☺️
👍 1
timeToTalk 12.01.2022 19:39
navic trader 20 je jedna z tech horsich voleb pro traiding
rabbit-r12 12.01.2022 19:44
<@255808074193829890>
Tak dej lepší, nejsem na ně nějak fixovanej
timeToTalk 12.01.2022 19:45
tak golden pocket nebo tradify jsou za me lepsi volba
ale to je tva volba jestli mas s nim dobrej profit
a sedi ti pristup
tak nemas duvod menit
🐣 1
KryptoVláďa 12.01.2022 19:56
Problem je, ze kuba je v jedny US skupine, kde ma zaplaceny jedno clenstvi a ty informace pak jen preprodava nasobne draz oveckam tady...
💸 1 🚁 1
rabbit-r12 12.01.2022 19:58
Yep. Nedělám si iluze. Dobrej byznys model :)))
KryptoVláďa 12.01.2022 19:58
@rabbit-r12 Yep. Nedělám si iluze. Dobrej byznys model :)))
kdyz to takhle rozprodas, uz je ti jedno, jestli mas z tradingu zisky 😄
😄
🤣 6
timeToTalk 12.01.2022 19:59
tak on ma report i z palm beach kterej dava do skupiny
neoficialne..
i od ivan on tehc
nejaky reporty
ale vetsinou tam je stejne hovno
Swordfish 12.01.2022 20:01
@KryptoVláďa 😄
🙂
rabbit-r12 12.01.2022 20:01
Yep. Prostě Vlado, pošli nám sem druhej NEAR, ať se nemusíme trápit :))
Dám ti z toho 10% 😁
Swordfish 12.01.2022 20:02
cardano je pry volba vsech svobodnych kocicek
rabbit-r12 12.01.2022 20:03
Swordfish 12.01.2022 20:03
spatna volba, to se obcas stane, s tim se naucis zit
rabbit-r12 12.01.2022 20:03
Nějaký ADA mám, ale spíš z minulosti omylem 😁
AMwhatAM 12.01.2022 20:04
4/5 programatoru doporucujou BTC
rabbit-r12 12.01.2022 20:04
...a co se životních voleb týče, oni nám to ty drahé polovičky vysvětlí, jaká to byla volba :))
Swordfish 12.01.2022 20:05
@AMwhatAM 4/5 programatoru doporucujou BTC
KryptoVláďa 12.01.2022 20:06
myslite, ze to muzu hodit na twitter?
adamyjo 12.01.2022 20:09
ADA jsem mel bag, vytahl jsem si vklad na 2.61$ zbyla mi jeste 2/3 mam to ted vicemene free, otazka co s tim, moc se mi ADA uz nelibi, tak premyslim kam s tim, chtel bych to podrzet aspon zase na 2$ a zbavit se toho
KryptoVláďa 12.01.2022 20:10
@adamyjo ADA jsem mel bag, vytahl jsem si vklad na 2.61$ zbyla mi jeste 2/3 mam to ted vicemene free, otazka co s tim, moc se mi ADA uz nelibi, tak premyslim kam s tim, chtel bych to podrzet aspon zase na 2$ a zbavit se toho
tak snad se dockas 😄
Swordfish 12.01.2022 20:10
to driv da ether tech 7k
adamyjo 12.01.2022 20:12
ale no tak to musi dat 🤣
Včelkamára 12.01.2022 20:28
@KryptoVláďa myslite, ze to muzu hodit na twitter?
co je near?
KryptoVláďa 12.01.2022 20:29
Vítek 12.01.2022 21:03
Co se dneska pije hoši?
KryptoVláďa 12.01.2022 21:04
@Vítek Co se dneska pije hoši?
ja asi spis ubalim
Swordfish 12.01.2022 21:04
kozel 11, airdrop NAO nedal $
😂 1
KryptoVláďa 12.01.2022 21:06
Plastex 12.01.2022 21:08
@KryptoVláďa (attachment)
Labuzo 🙂
🖕 1
KryptoVláďa 12.01.2022 21:10
donejt 😄
neodstanes, to uz jsem zkousel a bylo to silne prodelecny 😄
😂 1 😭 1
Swordfish 12.01.2022 21:13
tak zkusim <:kadena:908106045371605083>
KryptoVláďa 12.01.2022 21:13
presne, kadena je cesta
Vítek 12.01.2022 21:13
Kadena
FTM
Godwoken
Near
Jedeme hoši
KryptoVláďa 12.01.2022 21:14
tvl na near mi nesahej 😄
no ma to nakroceno na parabolu 🙂
uz to neni Bart ale Parabola?
KryptoVláďa 12.01.2022 21:33
oblibeny gif z jara 😄
Plastex 12.01.2022 21:33
Ted se mi zvedl kybl 😄
KryptoVláďa 12.01.2022 21:33
🤣
jeste jedno pivo si dam 😄
GiSo 12.01.2022 21:35
Počkat. Komu se tohle stalo.
Nějak mi to něco připomnělo.
Snad jsem to nebyl já 🤣
Plastex 12.01.2022 21:36
sakra to je humus, piste at mi to zmizi z monitoru 😄