timeToTalk
10.01.2022 16:53
a pekne live a bez cenzury:D
Kosa Fatty.io
10.01.2022 17:17
↩
@KryptoVláďa
ale bylo to na prani <@!397625533283958787> 😄
<@!397625533283958787> toho pro nas uz udelal hodne. Splnil bych mu toto prani
KryptoVláďa
10.01.2022 17:24
Jste kundy 🤣 tak ja ho teda domluvim. Ale bude to ostuda jak debil 🤣
kek:872079105607233557 1
💡 1
💯 1
😂 6
🙈 1
🤭 1
Swordfish
10.01.2022 17:25
↩
@KryptoVláďa
Jste kundy 🤣 tak ja ho teda domluvim. Ale bude to ostuda jak debil 🤣
My to prezijem.
ziki
10.01.2022 17:39
Proč už vlastně není tady?
timeToTalk
10.01.2022 17:52
eth pod 3K 😦
timeToTalk
10.01.2022 17:53
↩
@ziki
Proč už vlastně není tady?
protoze lada i joe jsou tvrdohlavi kohouti 😄
venca Tol
10.01.2022 18:08
Náhodou objednal jsem si u Joe nějaký informace ohledně Fantomu, a musím říct že to bylo super. Přišli tam kluci a začalo to hystorii a skončilo nejakymi typy. Za mě super 👏
(upraveno)
👍 1
GiSo
10.01.2022 18:17
jiricepelka
10.01.2022 18:44
<@!672035199441305600> jméno UTXO jsi vyslovoval schválně špatně? <:kek:872079105607233557>
(upraveno)
KryptoVláďa
10.01.2022 18:58
↩
@jiricepelka
<@!672035199441305600> jméno UTXO jsi vyslovoval schválně špatně? <:kek:872079105607233557>
Jo protoze porad dokola rikam ze je to pro lidi nezapamatovatelby a nevyslovitelny
🤣 1
Tomassino
10.01.2022 18:59
jů tý eks ou 🙃, jednoduchý
(upraveno)
když se lidi naučej ksiksojo , tak proč ne 🙂
xPelix
10.01.2022 19:03
↩
@KryptoVláďa
Jo protoze porad dokola rikam ze je to pro lidi nezapamatovatelby a nevyslovitelny
xixaa jsme se taky naučily 😉
jiricepelka
10.01.2022 19:05
↩
@Tomassino
jů tý eks ou 🙃, jednoduchý
jů tý eks ou 🙃
Tomassino
10.01.2022 19:07
Kosa Fatty.io
10.01.2022 19:30
↩
@jiricepelka
<@!672035199441305600> jméno UTXO jsi vyslovoval schválně špatně? <:kek:872079105607233557>
Co to vlastne znamena?
jiricepelka
10.01.2022 19:32
↩
@Kosa Fatty.io
Co to vlastne znamena?
je to na stránkách
Deleted User
10.01.2022 19:32
Unspent transaction output
GiSo
10.01.2022 19:38
Když jsem na stránky koukal naposledy, tak tam na mě snad jako úplně první vyskočila správná výslovnost UTXO.
Jsem si říkal, proč to tam vlastně je 🤣
Edit: tak tady jsem na to koukal.
https://docs.utxo.cz/
(upraveno)
Jsem si říkal, proč to tam vlastně je 🤣
Edit: tak tady jsem na to koukal.
https://docs.utxo.cz/
😄 2
Swordfish
10.01.2022 19:38
↩
@jiricepelka
(attachment)
poblej
GAS znamena benzin, coz by se dalo prelozit jako zivotodarna kapalina. Jedna se o zakladni mechanismu spalovaciho motoru.
GAS je jediny zpusob jak muzete rozpohybovat vase auto. Kazdy bezin se bere jako neutraceny, dokud neni spaleny. Spaleny benzin je novym zacatkem pro natankovani.
Benzin je krasny.
(upraveno)
GAS je jediny zpusob jak muzete rozpohybovat vase auto. Kazdy bezin se bere jako neutraceny, dokud neni spaleny. Spaleny benzin je novym zacatkem pro natankovani.
Benzin je krasny.
🤣 4
GiSo
10.01.2022 19:49
Zajímavé.
Raiden
10.01.2022 19:53
tree 木
10.01.2022 19:53
Takze Kicom na Talk.tv ?
<@!672035199441305600>
KryptoVláďa
10.01.2022 19:57
↩
@tree 木
Takze Kicom na Talk.tv ?
Tak jsou to kamosi
tree 木
10.01.2022 20:06
↩
@KryptoVláďa
Tak jsou to kamosi
jsou to Tech Gays
kek:872079105607233557 2
jiricepelka
10.01.2022 20:07
↩
@Swordfish
GAS znamena benzin, coz by se dalo prelozit jako zivotodarna kapalina. Jedna se o zakladni mechanismu spalovaciho motoru.
GAS je jediny zpusob jak muzete rozpohybovat vase auto. Kazdy bezin se bere jako neutraceny, dokud neni spaleny. Spaleny benzin je novym zacatkem pro natankovani.
Benzin je krasny.
GAS je jediny zpusob jak muzete rozpohybovat vase auto. Kazdy bezin se bere jako neutraceny, dokud neni spaleny. Spaleny benzin je novym zacatkem pro natankovani.
Benzin je krasny.
to dělal tree, mě nesuď 😅
jiricepelka
10.01.2022 21:57
to chci, bych aspoň mohl nasrat všechny okolní ekology XDD
Peky
11.01.2022 05:19
Matic/Polygon má našlápnuto - https://blog.polygon.technology/introducing-plonky2/?utm_source=Twitter-Main&utm_medium=Tweet&utm_campaign=Tier-1-Announcement
(upraveno)
KryptoVláďa
11.01.2022 09:38
denzel1989
11.01.2022 09:43
Poznate niekto ? https://probinex.io/
Bugsy
11.01.2022 09:55
Dnes ráno Kazachstán
Asi začne velké stěhování težařu Btc
Kabi
11.01.2022 10:04
Tak ono co s tim v nestabilni zemi, no. Jen je to uz po druhy za kratkou dobu. Trochu je lituju
Raiden
11.01.2022 10:05
↩
@jiricepelka
to chci, bych aspoň mohl nasrat všechny okolní ekology XDD
Grétu na tebe 😆
Swordfish
11.01.2022 11:11
da se na tom gm.xyz udelat poradny chaos - bordel ?
nejaka poradna krypto anarchie ?
GiSo
11.01.2022 11:14
Šlo by to, kdyby tam byl někdo aktivní.
Swordfish
11.01.2022 11:14
a bezi to na blockchainu nebo ne?
GiSo
11.01.2022 11:36
Nevím. Ale chceš mi říct, že takovouhle základní fundamentální informací Vláďa ve videu neřekl?
Já ho ještě neviděl, protože si skvělá videa nechávám na později.
(upraveno)
Já ho ještě neviděl, protože si skvělá videa nechávám na později.
Swordfish
11.01.2022 11:41
Vidim ze to bezi pres aws.
Tedy to tam nerekl. Tvrdi ze to bezi po ethereovi siti, ale jak, to nemuzu najit.
(upraveno)
timeToTalk
11.01.2022 11:56
jak vytvorim novou komunitu na tom GM?
KryptoVláďa
11.01.2022 12:02
↩
@Swordfish
Tedy to tam nerekl. Tvrdi ze to bezi po ethereovi siti, ale jak, to nemuzu najit.
Rikal jsem podpis eth penezenkou. Jestli chces neco primo na blockchainu tak subsocial
😭 2
KryptoVláďa
11.01.2022 12:02
↩
@timeToTalk
jak vytvorim novou komunitu na tom GM?
Zazadas u nich na DC. Maj tam na to roomku
timeToTalk
11.01.2022 12:03
jezis to je debilni 😄 dik
decentralizace jak vysita
Swordfish
11.01.2022 12:05
↩
@timeToTalk
decentralizace jak vysita
otocme stranku 🙂
(upraveno)
KryptoVláďa
11.01.2022 12:49
↩
@timeToTalk
decentralizace jak vysita
Tak je ti uplne novy. Ted to uplne nenino decentrakizaci.
Peky
11.01.2022 13:24
https://www.youtube.com/watch?v=ITFjUQPofTU&t=3294s ten kluk tady mluví o DAO (myslím kolem 46 minuty), ale tenkrát to nevěděl a dneska, kdyby mohl, tak je to zase maxík a blockchain slouží přeci jenom na BTC......jinak mluví o decentralizaci, ale do jeho projektu by ses přihlásil přes facebook a další sociální sítě a kdo nemá digitální stopu, tak si to krutě zaplatí..... je to dva roky staré, tak snad se posunul....
💩 1
adamyjo
11.01.2022 14:28
<@!672035199441305600> je tam prosím, nějaké minimum ETH co musím držet na Metamasku na tom gm.xyz? Nebo stačí nějakej drbek?
GiSo
11.01.2022 14:34
Já myslím, že ani nemusíš mít ETH na peněžence a stači mít prostě jenom Metamask na ETH mainnet sítí.
KryptoVláďa
11.01.2022 14:36
↩
@adamyjo
<@!672035199441305600> je tam prosím, nějaké minimum ETH co musím držet na Metamasku na tom gm.xyz? Nebo stačí nějakej drbek?
Jenom nenulovy zustatek
adamyjo
11.01.2022 14:36
Cannot use empty wallet to create a new account
Takže stačí drbka 🙂
GiSo
11.01.2022 14:45
🤔🙄
(upraveno)
Swordfish
11.01.2022 15:01
Tomassino
11.01.2022 15:06
Swordfish
11.01.2022 15:08
Tomassino
11.01.2022 15:08
Swordfish
11.01.2022 15:10
Kabi
11.01.2022 15:21
Dneska se tu celkem bavim 😁
Tomassino
11.01.2022 15:49
Vítek
11.01.2022 15:58
nechcete někdo lkMEX z maiar exchange? dám dobrou cenu na ně 🙂
jiricepelka
11.01.2022 20:28
tvl. všechno je popadaný jenom Vláďův Near je na ATH XDDD
adamyjo
11.01.2022 20:39
jno 😄 ath 😄
formix
12.01.2022 05:08
A ja furt short na 7,30😂😂😂 uz od mesic
Uz mesic
GiSo
12.01.2022 07:26
Já jsem si posunul short už na 15.5$
Jsem ale trochu doufal, že na 17$ se to odrazí a půjde to dolů.
Jsem ale trochu doufal, že na 17$ se to odrazí a půjde to dolů.
KryptoVláďa
12.01.2022 07:36
a nic
jiricepelka
12.01.2022 08:10
↩
@GiSo
Já jsem si posunul short už na 15.5$
Jsem ale trochu doufal, že na 17$ se to odrazí a půjde to dolů.
Jsem ale trochu doufal, že na 17$ se to odrazí a půjde to dolů.
tak Vláďovy Nearnauti poslaly Near na měsíc 🙃
Vítek
12.01.2022 08:11
koukám že prodej moonbeam za 24 USD byl dobrej nápad
KryptoVláďa
12.01.2022 08:12
↩
@Vítek
koukám že prodej moonbeam za 24 USD byl dobrej nápad
Jj. Za 8.7 jsem to bral zpet
dw221142
12.01.2022 08:19
Jenom aby to neslo jeste nize à uz jenom dolu
(upraveno)
Peky
12.01.2022 08:22
někdo brigádu 🤣 https://twitter.com/kweenolog/status/1481156391163334659?s=20
Deleted User
12.01.2022 08:22
minci je miliarda a aktualne je uvolnene 7,5% za cenu 9 cca cize az sa uvolnia dalsie mince kapitalizacia pojde hore ale cena moc asi nie, ale to je len moj predpoklad, hlavne ked sa o 39 dni uvolnia z pre salu
(upraveno)
KryptoVláďa
12.01.2022 08:48
↩
@dw221142
Jenom aby to neslo jeste nize à uz jenom dolu
Mize, jsou zadarmo
Za svy to kupovat nebudu
timeToTalk
12.01.2022 11:50
<@!672035199441305600> nechces taky udelat jednou neco v Plzni? jakoze chapu.. ze delat ostudu mimo domov je rozumnejsi ale i tak by to urcite par lidi uvitalo 😄
Swordfish
12.01.2022 11:57
KryptoVláďa
12.01.2022 12:09
↩
@timeToTalk
<@!672035199441305600> nechces taky udelat jednou neco v Plzni? jakoze chapu.. ze delat ostudu mimo domov je rozumnejsi ale i tak by to urcite par lidi uvitalo 😄
V plzni se muzem vylejt uplne kdykoli, staci napsat
GiSo
12.01.2022 12:13
Březen?
A květen hory
KryptoVláďa
12.01.2022 12:15
Ideal. A cerven utxo
👍 1
GiSo
12.01.2022 12:23
Škoda, že tady nemáme ze 14.3.2021 připnutý nějaký kalendář akcí.
Nebo tak něco.
Kam by se tyhle věci daly zapisovat 🤷🏻♂️
(upraveno)
Nebo tak něco.
Kam by se tyhle věci daly zapisovat 🤷🏻♂️
Swordfish
12.01.2022 17:12
Fumbi - Krypto blíž k vám.
Běží nová famózní reklama v TV na nějakou jebku.
Zřejmě to bude kvalitní decentralizovany a revoluční projekt.
KryptoVláďa
12.01.2022 17:13
↩
@Swordfish
Fumbi - Krypto blíž k vám.
fumbi je tu uz dlouho, samozrejme s decentralizaci to nema nic spolecnyho, ale se zakladatelama jsem nekolikrat chlastal, scam to neni, ale z kryptopohledu to je sracka