# pokec
184746 zpráv • strana 1012/1848
timeToTalk 10.01.2022 16:53
a pekne live a bez cenzury:D
Kosa Fatty.io 10.01.2022 17:17
@KryptoVláďa ale bylo to na prani <@!397625533283958787> 😄
<@!397625533283958787> toho pro nas uz udelal hodne. Splnil bych mu toto prani
KryptoVláďa 10.01.2022 17:24
Jste kundy 🤣 tak ja ho teda domluvim. Ale bude to ostuda jak debil 🤣
kek:872079105607233557 1 💡 1 💯 1 😂 6 🙈 1 🤭 1
Swordfish 10.01.2022 17:25
@KryptoVláďa Jste kundy 🤣 tak ja ho teda domluvim. Ale bude to ostuda jak debil 🤣
My to prezijem.
ziki 10.01.2022 17:39
Proč už vlastně není tady?
timeToTalk 10.01.2022 17:52
eth pod 3K 😦
timeToTalk 10.01.2022 17:53
@ziki Proč už vlastně není tady?
protoze lada i joe jsou tvrdohlavi kohouti 😄
venca Tol 10.01.2022 18:08
Náhodou objednal jsem si u Joe nějaký informace ohledně Fantomu, a musím říct že to bylo super. Přišli tam kluci a začalo to hystorii a skončilo nejakymi typy. Za mě super 👏
(upraveno)
👍 1
jiricepelka 10.01.2022 18:44
<@!672035199441305600> jméno UTXO jsi vyslovoval schválně špatně? <:kek:872079105607233557>
(upraveno)
KryptoVláďa 10.01.2022 18:58
@jiricepelka <@!672035199441305600> jméno UTXO jsi vyslovoval schválně špatně? <:kek:872079105607233557>
Jo protoze porad dokola rikam ze je to pro lidi nezapamatovatelby a nevyslovitelny
🤣 1
Tomassino 10.01.2022 18:59
jů tý eks ou 🙃, jednoduchý
(upraveno)
když se lidi naučej ksiksojo , tak proč ne 🙂
xPelix 10.01.2022 19:03
@KryptoVláďa Jo protoze porad dokola rikam ze je to pro lidi nezapamatovatelby a nevyslovitelny
xixaa jsme se taky naučily 😉
jiricepelka 10.01.2022 19:05
@Tomassino jů tý eks ou 🙃, jednoduchý
jů tý eks ou 🙃
Kosa Fatty.io 10.01.2022 19:30
@jiricepelka <@!672035199441305600> jméno UTXO jsi vyslovoval schválně špatně? <:kek:872079105607233557>
Co to vlastne znamena?
jiricepelka 10.01.2022 19:32
@Kosa Fatty.io Co to vlastne znamena?
je to na stránkách
Deleted User 10.01.2022 19:32
Unspent transaction output
jiricepelka 10.01.2022 19:33
GiSo 10.01.2022 19:38
Když jsem na stránky koukal naposledy, tak tam na mě snad jako úplně první vyskočila správná výslovnost UTXO.
Jsem si říkal, proč to tam vlastně je 🤣


Edit: tak tady jsem na to koukal.
https://docs.utxo.cz/
(upraveno)
😄 2
Swordfish 10.01.2022 19:38
@jiricepelka (attachment)
poblej
GAS znamena benzin, coz by se dalo prelozit jako zivotodarna kapalina. Jedna se o zakladni mechanismu spalovaciho motoru.
GAS je jediny zpusob jak muzete rozpohybovat vase auto. Kazdy bezin se bere jako neutraceny, dokud neni spaleny. Spaleny benzin je novym zacatkem pro natankovani.
Benzin je krasny.
(upraveno)
🤣 4
GiSo 10.01.2022 19:49
Zajímavé.
tree 木 10.01.2022 19:53
Takze Kicom na Talk.tv ?
<@!672035199441305600>
KryptoVláďa 10.01.2022 19:57
@tree 木 Takze Kicom na Talk.tv ?
Tak jsou to kamosi
tree 木 10.01.2022 20:06
@KryptoVláďa Tak jsou to kamosi
jsou to Tech Gays
kek:872079105607233557 2
jiricepelka 10.01.2022 20:07
@Swordfish GAS znamena benzin, coz by se dalo prelozit jako zivotodarna kapalina. Jedna se o zakladni mechanismu spalovaciho motoru.
GAS je jediny zpusob jak muzete rozpohybovat vase auto. Kazdy bezin se bere jako neutraceny, dokud neni spaleny. Spaleny benzin je novym zacatkem pro natankovani.
Benzin je krasny.
to dělal tree, mě nesuď 😅
jiricepelka 10.01.2022 21:57
to chci, bych aspoň mohl nasrat všechny okolní ekology XDD
KryptoVláďa 11.01.2022 09:38
denzel1989 11.01.2022 09:43
Poznate niekto ? https://probinex.io/
Bugsy 11.01.2022 09:55
Dnes ráno Kazachstán
Asi začne velké stěhování težařu Btc
🤣 2
Kabi 11.01.2022 10:04
Tak ono co s tim v nestabilni zemi, no. Jen je to uz po druhy za kratkou dobu. Trochu je lituju
Raiden 11.01.2022 10:05
@jiricepelka to chci, bych aspoň mohl nasrat všechny okolní ekology XDD
Grétu na tebe 😆
jiricepelka 11.01.2022 10:07
@Raiden Grétu na tebe 😆
srát na Grétu XDD
kek:872079105607233557 2
Swordfish 11.01.2022 11:11
da se na tom gm.xyz udelat poradny chaos - bordel ?
nejaka poradna krypto anarchie ?
GiSo 11.01.2022 11:14
Šlo by to, kdyby tam byl někdo aktivní.
Swordfish 11.01.2022 11:14
a bezi to na blockchainu nebo ne?
GiSo 11.01.2022 11:36
Nevím. Ale chceš mi říct, že takovouhle základní fundamentální informací Vláďa ve videu neřekl?
Já ho ještě neviděl, protože si skvělá videa nechávám na později.
(upraveno)
Swordfish 11.01.2022 11:41
Vidim ze to bezi pres aws.
Tedy to tam nerekl. Tvrdi ze to bezi po ethereovi siti, ale jak, to nemuzu najit.
(upraveno)
timeToTalk 11.01.2022 11:56
jak vytvorim novou komunitu na tom GM?
KryptoVláďa 11.01.2022 12:02
@Swordfish Tedy to tam nerekl. Tvrdi ze to bezi po ethereovi siti, ale jak, to nemuzu najit.
Rikal jsem podpis eth penezenkou. Jestli chces neco primo na blockchainu tak subsocial
😭 2
KryptoVláďa 11.01.2022 12:02
@timeToTalk jak vytvorim novou komunitu na tom GM?
Zazadas u nich na DC. Maj tam na to roomku
timeToTalk 11.01.2022 12:03
jezis to je debilni 😄 dik
decentralizace jak vysita
Swordfish 11.01.2022 12:05
@timeToTalk decentralizace jak vysita
otocme stranku 🙂
(upraveno)
KryptoVláďa 11.01.2022 12:49
@timeToTalk decentralizace jak vysita
Tak je ti uplne novy. Ted to uplne nenino decentrakizaci.
Peky 11.01.2022 13:24
https://www.youtube.com/watch?v=ITFjUQPofTU&t=3294s ten kluk tady mluví o DAO (myslím kolem 46 minuty), ale tenkrát to nevěděl a dneska, kdyby mohl, tak je to zase maxík a blockchain slouží přeci jenom na BTC......jinak mluví o decentralizaci, ale do jeho projektu by ses přihlásil přes facebook a další sociální sítě a kdo nemá digitální stopu, tak si to krutě zaplatí..... je to dva roky staré, tak snad se posunul....
💩 1
adamyjo 11.01.2022 14:28
<@!672035199441305600> je tam prosím, nějaké minimum ETH co musím držet na Metamasku na tom gm.xyz? Nebo stačí nějakej drbek?
GiSo 11.01.2022 14:34
Já myslím, že ani nemusíš mít ETH na peněžence a stači mít prostě jenom Metamask na ETH mainnet sítí.
KryptoVláďa 11.01.2022 14:36
@adamyjo <@!672035199441305600> je tam prosím, nějaké minimum ETH co musím držet na Metamasku na tom gm.xyz? Nebo stačí nějakej drbek?
Jenom nenulovy zustatek
adamyjo 11.01.2022 14:36
Cannot use empty wallet to create a new account
Takže stačí drbka 🙂
GiSo 11.01.2022 14:45
🤔🙄
(upraveno)
Swordfish 11.01.2022 15:01
Tomassino 11.01.2022 15:08
Kabi 11.01.2022 15:21
Dneska se tu celkem bavim 😁
Vítek 11.01.2022 15:58
nechcete někdo lkMEX z maiar exchange? dám dobrou cenu na ně 🙂
jiricepelka 11.01.2022 20:28
tvl. všechno je popadaný jenom Vláďův Near je na ATH XDDD
adamyjo 11.01.2022 20:39
jno 😄 ath 😄
formix 12.01.2022 05:08
A ja furt short na 7,30😂😂😂 uz od mesic
Uz mesic
GiSo 12.01.2022 07:26
Já jsem si posunul short už na 15.5$
Jsem ale trochu doufal, že na 17$ se to odrazí a půjde to dolů.
KryptoVláďa 12.01.2022 07:36
a nic
jiricepelka 12.01.2022 08:10
@GiSo Já jsem si posunul short už na 15.5$
Jsem ale trochu doufal, že na 17$ se to odrazí a půjde to dolů.
tak Vláďovy Nearnauti poslaly Near na měsíc 🙃
Vítek 12.01.2022 08:11
koukám že prodej moonbeam za 24 USD byl dobrej nápad
KryptoVláďa 12.01.2022 08:12
@Vítek koukám že prodej moonbeam za 24 USD byl dobrej nápad
Jj. Za 8.7 jsem to bral zpet
dw221142 12.01.2022 08:19
Jenom aby to neslo jeste nize à uz jenom dolu
(upraveno)
Peky 12.01.2022 08:22
Deleted User 12.01.2022 08:22
minci je miliarda a aktualne je uvolnene 7,5% za cenu 9 cca cize az sa uvolnia dalsie mince kapitalizacia pojde hore ale cena moc asi nie, ale to je len moj predpoklad, hlavne ked sa o 39 dni uvolnia z pre salu
(upraveno)
KryptoVláďa 12.01.2022 08:48
@dw221142 Jenom aby to neslo jeste nize à uz jenom dolu
Mize, jsou zadarmo
Za svy to kupovat nebudu
timeToTalk 12.01.2022 11:50
<@!672035199441305600> nechces taky udelat jednou neco v Plzni? jakoze chapu.. ze delat ostudu mimo domov je rozumnejsi ale i tak by to urcite par lidi uvitalo 😄
KryptoVláďa 12.01.2022 12:09
@timeToTalk <@!672035199441305600> nechces taky udelat jednou neco v Plzni? jakoze chapu.. ze delat ostudu mimo domov je rozumnejsi ale i tak by to urcite par lidi uvitalo 😄
V plzni se muzem vylejt uplne kdykoli, staci napsat
GiSo 12.01.2022 12:13
Březen?
A květen hory
KryptoVláďa 12.01.2022 12:15
Ideal. A cerven utxo
👍 1
GiSo 12.01.2022 12:23
Škoda, že tady nemáme ze 14.3.2021 připnutý nějaký kalendář akcí.
Nebo tak něco.
Kam by se tyhle věci daly zapisovat 🤷🏻‍♂️
(upraveno)
jiricepelka 12.01.2022 16:13
@GiSo Škoda, že tady nemáme ze 14.3.2021 připnutý nějaký kalendář akcí.
Nebo tak něco.
Kam by se tyhle věci daly zapisovat 🤷🏻‍♂️
mb vytvořit událost ?
pog:825465951868813342 1
Swordfish 12.01.2022 17:12
Fumbi - Krypto blíž k vám.
Běží nová famózní reklama v TV na nějakou jebku.
Zřejmě to bude kvalitní decentralizovany a revoluční projekt.
KryptoVláďa 12.01.2022 17:13
@Swordfish Fumbi - Krypto blíž k vám.
fumbi je tu uz dlouho, samozrejme s decentralizaci to nema nic spolecnyho, ale se zakladatelama jsem nekolikrat chlastal, scam to neni, ale z kryptopohledu to je sracka