Swordfish
09.01.2022 07:32
↩
@GiSo
Bitcoin prostě není stavěný na DeFi.
Pokud s ním chceš něco dělat, tak ho musíš wrapnout.
A tedy říct: "Ne, nechci Bitcoin. Postačí mi přišlib, že mi pak Bitcoin vrátíte."
A pokud si chceš zachovat čistotu BTC, tak jedině trezor, lopata, zahrada, strom a pirátská mapa.
To je asi největší zábava, jakou si člověk s BTC užije.
Pokud s ním chceš něco dělat, tak ho musíš wrapnout.
A tedy říct: "Ne, nechci Bitcoin. Postačí mi přišlib, že mi pak Bitcoin vrátíte."
A pokud si chceš zachovat čistotu BTC, tak jedině trezor, lopata, zahrada, strom a pirátská mapa.
To je asi největší zábava, jakou si člověk s BTC užije.
Někoho strcim do trezoru dokud mi nedá svůj btc. Pak ho majznu lopatou a zahrabu na zahradě. Jo to zní jako zábava.
(upraveno)
KryptoVláďa
09.01.2022 07:33
↩
@GiSo
Bitcoin prostě není stavěný na DeFi.
Pokud s ním chceš něco dělat, tak ho musíš wrapnout.
A tedy říct: "Ne, nechci Bitcoin. Postačí mi přišlib, že mi pak Bitcoin vrátíte."
A pokud si chceš zachovat čistotu BTC, tak jedině trezor, lopata, zahrada, strom a pirátská mapa.
To je asi největší zábava, jakou si člověk s BTC užije.
Pokud s ním chceš něco dělat, tak ho musíš wrapnout.
A tedy říct: "Ne, nechci Bitcoin. Postačí mi přišlib, že mi pak Bitcoin vrátíte."
A pokud si chceš zachovat čistotu BTC, tak jedině trezor, lopata, zahrada, strom a pirátská mapa.
To je asi největší zábava, jakou si člověk s BTC užije.
podle me je nejvetsi zabava, kdyz pak nevi, jakej to byl strom 😄
Tomáš
09.01.2022 08:30
zvažoval jsem účast v Bratislavě, pak mi došlo, že sousedi na Slovensku vlastně vůbec nechtějí, abych k nim jezdil, takže na sraz a ani do Tater na lyžovačku nemůžu ... nasrat covid 💩
KryptoVláďa
09.01.2022 08:31
jete nam do toho mozna hodi vidle, uvidime...
Tomáš
09.01.2022 08:32
↩
@KryptoVláďa
jete nam do toho mozna hodi vidle, uvidime...
já tam nemůžu ani v této situaci, mám jen prodělaný covid (1 dávku pfizeru chvíli předtím) a v čr s tím normálně funguješ, na slovensku bych po příjezdu musel na 5 dnů do karantény, tam berou fakt jen plné očkování
Roonwild
09.01.2022 11:31
Já se vrátil včera ze Slovenska a nikdo na hranicích nekontroloval
Peky
09.01.2022 12:03
↩
@venca Tol
<@473855667325894666> alchemix je pořád jenom na eth nebo už jsou někde na druhé vrstvě?
jestli ti jde o nákup, tak můžeš i na CEX
(upraveno)
jiricepelka
09.01.2022 12:22
jenom info, transakce na polygonu jsou už ok
StenCZ
09.01.2022 12:39
je tahle burza scam? coinxfans.com
KryptoVláďa
09.01.2022 12:54
↩
@StenCZ
je tahle burza scam? coinxfans.com
tezko rict, ale uz jen ten nazev...
StenCZ
09.01.2022 13:13
↩
@KryptoVláďa
tezko rict, ale uz jen ten nazev...
ten nazev je prave super :)))
kek:872079105607233557 1
Peky
09.01.2022 15:20
trochu hopia - super cycle 👍 2020-2024
KryptoVláďa
09.01.2022 15:30
temhle psychopatum uz nemuze nikdo verit ani nos mezi ocima
Swordfish
09.01.2022 15:58
jak to muzes cist, zrovna PlanB ?
kazdou chvilku vybleje neco naprosto jineho
Peky
09.01.2022 16:14
↩
@KryptoVláďa
temhle psychopatum uz nemuze nikdo verit ani nos mezi ocima
ale hovno, prodáváme barák a all in crypto🤣
Swordfish
09.01.2022 16:18
↩
@Peky
ale hovno, prodáváme barák a all in crypto🤣
9 z 10 kocicek ti fandi
jiricepelka
09.01.2022 16:20
↩
@Peky
ale hovno, prodáváme barák a all in crypto🤣
lets go, ideálně ještě na 10x páku
Peky
09.01.2022 16:21
↩
@Swordfish
9 z 10 kocicek ti fandi
mňau😆
Peky
09.01.2022 16:22
↩
@jiricepelka
lets go, ideálně ještě na 10x páku
páku mám zakázanou - ale nějaký fiatek ještě poletí🎁
jiricepelka
09.01.2022 16:23
↩
@Peky
páku mám zakázanou - ale nějaký fiatek ještě poletí🎁
taky, ještě mám nějakej volnej stable
(upraveno)
KryptoVláďa
09.01.2022 16:34
kočičí statistiky
Peky
09.01.2022 16:44
↩
@jiricepelka
taky, ještě mám nějakej volnej stable
ještě vyčkávám, jestli se nepodíváme na 2,5k za ETH...
Swordfish
09.01.2022 16:48
Peky moudrý, Peky prozíravý <:peky:884061720933457920>
jiricepelka
09.01.2022 16:49
↩
@Peky
ještě vyčkávám, jestli se nepodíváme na 2,5k za ETH...
jen aby jsi nenakupoval na 25K za ETH <:kek:872079105607233557>
Peky
09.01.2022 16:51
↩
@jiricepelka
jen aby jsi nenakupoval na 25K za ETH <:kek:872079105607233557>
to je v pohodě, to si vytěžím🥳
musíš to mít ošéfované na obě strany, jen to mrcasení do strany mě nebaví
jiricepelka
09.01.2022 16:52
↩
@Peky
to je v pohodě, to si vytěžím🥳
tak teď se cejtím chudej jak kostelní myš 🤣
Peky
09.01.2022 16:53
↩
@jiricepelka
tak teď se cejtím chudej jak kostelní myš 🤣
ten pocit znám, měl jsem ho v Abu Dhabí🤣
KryptoVláďa
09.01.2022 17:26
↩
@jiricepelka
tak teď se cejtím chudej jak kostelní myš 🤣
az budes tezit jak Peky ether za den, tak to budes mit taky v pici
jiricepelka
09.01.2022 17:27
↩
@KryptoVláďa
az budes tezit jak Peky ether za den, tak to budes mit taky v pici
tak to já nemám ani ten ether, natož za den <:kek:872079105607233557>
Deleted User
09.01.2022 19:17
↩
@KryptoVláďa
a neni lepso mit za soucasyn situace na trhu stable volnej na dokupy?
stable mam na dokupy dake ale rozmyslam co mam jednu investiciu vo fondoch a love mam do 72 hodin na ucte co dava okolo 4-5% ci sa mi to neoplati drzat niekde v stable kde to urobi viac %.
zatial co som nasiel tak 14,55 % usdt/usdc na nearpade
Deleted User
09.01.2022 19:41
ako ak pisem blbosti tak mi to prosim napiste ja som v krypte 8 mesiacov a iab sa stale ucim
KryptoVláďa
09.01.2022 20:09
14,5 jde ne?
GiSo
09.01.2022 20:52
Jen je dobré si uvědomit, že pokud půjde do hajzlu reward token, tak půjdou do hajzlu i procenta.
tree 木
09.01.2022 21:12
A když půjdou do hajzlu procenta, pak půjde do hajzlu i reward token.
GiSo
09.01.2022 21:32
Deleted User
09.01.2022 21:37
no vsak ak by som to priebezne menil do stable, a zas preto hladam viacere moznosti a by prisla takato vec aby som to premiestnil
👍 1
Deleted User
09.01.2022 21:38
↩
@KryptoVláďa
14,5 jde ne?
jj to je super
GiSo
09.01.2022 21:40
Nevím, no.
Nearpadu věřím méně, než ref.finance.
Za mě bych to dal raději sem.
Ale proti gustu...
Ber to třeba jen jako další možnost.
I REF token je za mě lepší odměna, než PAD.
https://app.ref.finance/stableswap
(upraveno)
Nearpadu věřím méně, než ref.finance.
Za mě bych to dal raději sem.
Ale proti gustu...
Ber to třeba jen jako další možnost.
I REF token je za mě lepší odměna, než PAD.
https://app.ref.finance/stableswap
jiricepelka
10.01.2022 00:18
↩
@Deleted User
zatial co som nasiel tak 14,55 % usdt/usdc na nearpade
Já mám na polygonu 40% 😅
Swordfish
10.01.2022 00:19
↩
@jiricepelka
Já mám na polygonu 40% 😅
neni to orion nebo alice ?
Swordfish
10.01.2022 00:32
Tím orion nebo alice jsem myslel iron nebo elena.
🚀 3
Peky
10.01.2022 05:47
↩
@KryptoVláďa
az budes tezit jak Peky ether za den, tak to budes mit taky v pici
tak tento cíl se mi zatím nepodařil a miningem už to nejspíš nezvládneme....
Peky
10.01.2022 06:04
my jsme tady s otevřenou myslí😆
Tomáš
10.01.2022 07:17
už je to dost dávno, ale taky tu proběhl projekt EPNS (push notifikace), kdyby náhodou ještě někdo držel nebo teprve chtěl nastoupit, tak zítra spouští svůj mainnet ... podrobně jsem to nestudoval, ale ještě tedy pár dnů vydrží než budu řešit prodej 😄
Deleted User
10.01.2022 07:18
dal by niekto dnes testovaci meeting cez meetwithwallet
Deleted User
10.01.2022 07:27
staci aj mute
AngiΞ
10.01.2022 09:57
↩
@Tomáš
už je to dost dávno, ale taky tu proběhl projekt EPNS (push notifikace), kdyby náhodou ještě někdo držel nebo teprve chtěl nastoupit, tak zítra spouští svůj mainnet ... podrobně jsem to nestudoval, ale ještě tedy pár dnů vydrží než budu řešit prodej 😄
díky za info... stackuju tam
Kabi
10.01.2022 13:53
Fungujete nekdo s blockchainovou domenou? Ma to nejaky odlisnosti?
Tady tak premejslim kam jsem jeste nezabrousil 🙃
Tady tak premejslim kam jsem jeste nezabrousil 🙃
timeToTalk
10.01.2022 14:14
15 min do armagedonu
xPelix
10.01.2022 14:17
↩
@timeToTalk
15 min do armagedonu
to je v poho stále máme bruce willise, takže žádný strach z armagedonu 😉
timeToTalk
10.01.2022 14:20
jakoze uz by to fakt chtelo nejakej zivej odraz
nebo aspon toho kracika
Swordfish
10.01.2022 14:31
Kosa Fatty.io
10.01.2022 15:02
↩
@Roonwild
Někde mám zamčený WBTC ale už si nepamatuji kde 🙈
Nebude to tady? https://dyp.finance
Roonwild
10.01.2022 15:02
JJ ale který pool 🙂 jdu pátrat
(upraveno)
Kosa Fatty.io
10.01.2022 15:02
Ahaa
timeToTalk
10.01.2022 15:03
pres ETH scan zjistis contract
a vyberes to primo
ci?
Swordfish
10.01.2022 15:21
↩
@Roonwild
Někde mám zamčený WBTC ale už si nepamatuji kde 🙈
nezapomen na Joeho 😄 nebo ti to pripomenel on ? 😄
Roonwild
10.01.2022 15:27
↩
@Swordfish
nezapomen na Joeho 😄 nebo ti to pripomenel on ? 😄
NN jsem na to narazil náhodou v Zerionu 🙂
timeToTalk
10.01.2022 15:30
to je fajn pocit najit jen tak 0.1 btc 😄
jiricepelka
10.01.2022 15:31
↩
@rabbit-r12
(attachment)
tak jsme spálily longy a jdeme nahoru
GiSo
10.01.2022 15:31
To bude to, jak jste zamkli samostatný BTC, ne?
Jak tam měly být obrovský procenta.
<@477237369175670794>
Roonwild
10.01.2022 15:32
JJ 🙂 jestli to tam ještě je
Swordfish
10.01.2022 15:33
↩
@jiricepelka
tak jsme spálily longy a jdeme nahoru
KryptoVláďa
10.01.2022 15:33
dneska mi volal Joe 😄 prej kdy bude ten stream o fantomu
joe:825130132578369576 7
🚀 3
🤣 2
🥰 2
timeToTalk
10.01.2022 15:35
↩
@jiricepelka
tak jsme spálily longy a jdeme nahoru
pod 39500 by se palili longy chybelo malo 😦
timeToTalk
10.01.2022 15:53
btw nevite jak dopadl ten pokus o CZK stable? jede to ? <@!397625533283958787>
tree 木
10.01.2022 15:54
↩
@timeToTalk
btw nevite jak dopadl ten pokus o CZK stable? jede to ? <@!397625533283958787>
dělá se na tom
👍 2
timeToTalk
10.01.2022 15:54
dik
tree 木
10.01.2022 15:55
na utxo by o tom mela byt prednaska
timeToTalk
10.01.2022 15:56
supr
zrovna ted by se hodila 😄
martinac
10.01.2022 16:02
↩
@KryptoVláďa
dneska mi volal Joe 😄 prej kdy bude ten stream o fantomu
Bych ho udělal ne?😃
(upraveno)
KryptoVláďa
10.01.2022 16:03
↩
@martinac
Bych ho udělal ne?😃
to je prave otazak no 😄
xPelix
10.01.2022 16:04
tak min. to bude prča 😄
KryptoVláďa
10.01.2022 16:04
a nebude to vic ostuda? 😄
ale bylo to na prani <@!397625533283958787> 😄
xPelix
10.01.2022 16:05
Tak pro mě jako diváka to bude určitě prča 😄
timeToTalk
10.01.2022 16:20
a kdo bude host ? paolo nebo joe?
ci vbalko?
<@!672035199441305600>
jakoze Joe vs tree by mohla byt zabava
Swordfish
10.01.2022 16:26
😲