# pokec
184746 zpráv • strana 1013/1848
Swordfish 09.01.2022 07:32
@GiSo Bitcoin prostě není stavěný na DeFi.
Pokud s ním chceš něco dělat, tak ho musíš wrapnout.
A tedy říct: "Ne, nechci Bitcoin. Postačí mi přišlib, že mi pak Bitcoin vrátíte."

A pokud si chceš zachovat čistotu BTC, tak jedině trezor, lopata, zahrada, strom a pirátská mapa.
To je asi největší zábava, jakou si člověk s BTC užije.
Někoho strcim do trezoru dokud mi nedá svůj btc. Pak ho majznu lopatou a zahrabu na zahradě. Jo to zní jako zábava.
(upraveno)
KryptoVláďa 09.01.2022 07:33
@GiSo Bitcoin prostě není stavěný na DeFi.
Pokud s ním chceš něco dělat, tak ho musíš wrapnout.
A tedy říct: "Ne, nechci Bitcoin. Postačí mi přišlib, že mi pak Bitcoin vrátíte."

A pokud si chceš zachovat čistotu BTC, tak jedině trezor, lopata, zahrada, strom a pirátská mapa.
To je asi největší zábava, jakou si člověk s BTC užije.
podle me je nejvetsi zabava, kdyz pak nevi, jakej to byl strom 😄
Tomáš 09.01.2022 08:30
zvažoval jsem účast v Bratislavě, pak mi došlo, že sousedi na Slovensku vlastně vůbec nechtějí, abych k nim jezdil, takže na sraz a ani do Tater na lyžovačku nemůžu ... nasrat covid 💩
KryptoVláďa 09.01.2022 08:31
jete nam do toho mozna hodi vidle, uvidime...
Tomáš 09.01.2022 08:32
@KryptoVláďa jete nam do toho mozna hodi vidle, uvidime...
já tam nemůžu ani v této situaci, mám jen prodělaný covid (1 dávku pfizeru chvíli předtím) a v čr s tím normálně funguješ, na slovensku bych po příjezdu musel na 5 dnů do karantény, tam berou fakt jen plné očkování
Roonwild 09.01.2022 11:31
Já se vrátil včera ze Slovenska a nikdo na hranicích nekontroloval
Peky 09.01.2022 12:03
@venca Tol <@473855667325894666> alchemix je pořád jenom na eth nebo už jsou někde na druhé vrstvě?
jestli ti jde o nákup, tak můžeš i na CEX
(upraveno)
jiricepelka 09.01.2022 12:22
jenom info, transakce na polygonu jsou už ok
StenCZ 09.01.2022 12:39
je tahle burza scam? coinxfans.com
KryptoVláďa 09.01.2022 12:54
@StenCZ je tahle burza scam? coinxfans.com
tezko rict, ale uz jen ten nazev...
StenCZ 09.01.2022 13:13
@KryptoVláďa tezko rict, ale uz jen ten nazev...
ten nazev je prave super :)))
kek:872079105607233557 1
Peky 09.01.2022 15:15
😂 6 🥳 1
Peky 09.01.2022 15:20
trochu hopia - super cycle 👍 2020-2024
KryptoVláďa 09.01.2022 15:30
temhle psychopatum uz nemuze nikdo verit ani nos mezi ocima
Swordfish 09.01.2022 15:58
jak to muzes cist, zrovna PlanB ?
kazdou chvilku vybleje neco naprosto jineho
Peky 09.01.2022 16:14
@KryptoVláďa temhle psychopatum uz nemuze nikdo verit ani nos mezi ocima
ale hovno, prodáváme barák a all in crypto🤣
Swordfish 09.01.2022 16:18
@Peky ale hovno, prodáváme barák a all in crypto🤣
9 z 10 kocicek ti fandi
jiricepelka 09.01.2022 16:20
@Peky ale hovno, prodáváme barák a all in crypto🤣
lets go, ideálně ještě na 10x páku
Peky 09.01.2022 16:21
@Swordfish 9 z 10 kocicek ti fandi
mňau😆
Peky 09.01.2022 16:22
@jiricepelka lets go, ideálně ještě na 10x páku
páku mám zakázanou - ale nějaký fiatek ještě poletí🎁
jiricepelka 09.01.2022 16:23
@Peky páku mám zakázanou - ale nějaký fiatek ještě poletí🎁
taky, ještě mám nějakej volnej stable
(upraveno)
KryptoVláďa 09.01.2022 16:34
kočičí statistiky
Peky 09.01.2022 16:44
@jiricepelka taky, ještě mám nějakej volnej stable
ještě vyčkávám, jestli se nepodíváme na 2,5k za ETH...
Swordfish 09.01.2022 16:48
Peky moudrý, Peky prozíravý <:peky:884061720933457920>
jiricepelka 09.01.2022 16:49
@Peky ještě vyčkávám, jestli se nepodíváme na 2,5k za ETH...
jen aby jsi nenakupoval na 25K za ETH <:kek:872079105607233557>
Peky 09.01.2022 16:51
@jiricepelka jen aby jsi nenakupoval na 25K za ETH <:kek:872079105607233557>
to je v pohodě, to si vytěžím🥳
musíš to mít ošéfované na obě strany, jen to mrcasení do strany mě nebaví
jiricepelka 09.01.2022 16:52
@Peky to je v pohodě, to si vytěžím🥳
tak teď se cejtím chudej jak kostelní myš 🤣
Peky 09.01.2022 16:53
@jiricepelka tak teď se cejtím chudej jak kostelní myš 🤣
ten pocit znám, měl jsem ho v Abu Dhabí🤣
KryptoVláďa 09.01.2022 17:26
@jiricepelka tak teď se cejtím chudej jak kostelní myš 🤣
az budes tezit jak Peky ether za den, tak to budes mit taky v pici
jiricepelka 09.01.2022 17:27
@KryptoVláďa az budes tezit jak Peky ether za den, tak to budes mit taky v pici
tak to já nemám ani ten ether, natož za den <:kek:872079105607233557>
Deleted User 09.01.2022 19:17
@KryptoVláďa a neni lepso mit za soucasyn situace na trhu stable volnej na dokupy?
stable mam na dokupy dake ale rozmyslam co mam jednu investiciu vo fondoch a love mam do 72 hodin na ucte co dava okolo 4-5% ci sa mi to neoplati drzat niekde v stable kde to urobi viac %.
zatial co som nasiel tak 14,55 % usdt/usdc na nearpade
Deleted User 09.01.2022 19:41
ako ak pisem blbosti tak mi to prosim napiste ja som v krypte 8 mesiacov a iab sa stale ucim
KryptoVláďa 09.01.2022 20:09
14,5 jde ne?
GiSo 09.01.2022 20:52
Jen je dobré si uvědomit, že pokud půjde do hajzlu reward token, tak půjdou do hajzlu i procenta.
tree 木 09.01.2022 21:12
A když půjdou do hajzlu procenta, pak půjde do hajzlu i reward token.
Deleted User 09.01.2022 21:37
no vsak ak by som to priebezne menil do stable, a zas preto hladam viacere moznosti a by prisla takato vec aby som to premiestnil
👍 1
Deleted User 09.01.2022 21:38
@KryptoVláďa 14,5 jde ne?
jj to je super
GiSo 09.01.2022 21:40
Nevím, no.
Nearpadu věřím méně, než ref.finance.
Za mě bych to dal raději sem.
Ale proti gustu...
Ber to třeba jen jako další možnost.
I REF token je za mě lepší odměna, než PAD.
https://app.ref.finance/stableswap
(upraveno)
jiricepelka 10.01.2022 00:18
@Deleted User zatial co som nasiel tak 14,55 % usdt/usdc na nearpade
Já mám na polygonu 40% 😅
Swordfish 10.01.2022 00:19
@jiricepelka Já mám na polygonu 40% 😅
neni to orion nebo alice ?
jiricepelka 10.01.2022 00:20
@Swordfish neni to orion nebo alice ?
Deus.finance
Ale farmaříš tam USDC-DEI ( 100% krytý USDC) jako nwn k čemu to má bejt ale odměny pěkný 👍
Swordfish 10.01.2022 00:32
Tím orion nebo alice jsem myslel iron nebo elena.
🚀 3
Peky 10.01.2022 05:47
@KryptoVláďa az budes tezit jak Peky ether za den, tak to budes mit taky v pici
tak tento cíl se mi zatím nepodařil a miningem už to nejspíš nezvládneme....
Peky 10.01.2022 06:04
my jsme tady s otevřenou myslí😆
Tomáš 10.01.2022 07:17
už je to dost dávno, ale taky tu proběhl projekt EPNS (push notifikace), kdyby náhodou ještě někdo držel nebo teprve chtěl nastoupit, tak zítra spouští svůj mainnet ... podrobně jsem to nestudoval, ale ještě tedy pár dnů vydrží než budu řešit prodej 😄
Deleted User 10.01.2022 07:18
dal by niekto dnes testovaci meeting cez meetwithwallet
Deleted User 10.01.2022 07:27
staci aj mute
AngiΞ 10.01.2022 09:57
@Tomáš už je to dost dávno, ale taky tu proběhl projekt EPNS (push notifikace), kdyby náhodou ještě někdo držel nebo teprve chtěl nastoupit, tak zítra spouští svůj mainnet ... podrobně jsem to nestudoval, ale ještě tedy pár dnů vydrží než budu řešit prodej 😄
díky za info... stackuju tam
Kabi 10.01.2022 13:53
Fungujete nekdo s blockchainovou domenou? Ma to nejaky odlisnosti?
Tady tak premejslim kam jsem jeste nezabrousil 🙃
timeToTalk 10.01.2022 14:14
15 min do armagedonu
xPelix 10.01.2022 14:17
@timeToTalk 15 min do armagedonu
to je v poho stále máme bruce willise, takže žádný strach z armagedonu 😉
timeToTalk 10.01.2022 14:20
jakoze uz by to fakt chtelo nejakej zivej odraz
nebo aspon toho kracika
rabbit-r12 10.01.2022 14:21
Mno, myslím, že to dneska bude ještě zajímavý...
Co to kurwa je ??
Roonwild 10.01.2022 15:02
Někde mám zamčený WBTC ale už si nepamatuji kde 🙈
Kosa Fatty.io 10.01.2022 15:02
@Roonwild Někde mám zamčený WBTC ale už si nepamatuji kde 🙈
Nebude to tady? https://dyp.finance
Roonwild 10.01.2022 15:02
JJ ale který pool 🙂 jdu pátrat
(upraveno)
Kosa Fatty.io 10.01.2022 15:02
Ahaa
timeToTalk 10.01.2022 15:03
pres ETH scan zjistis contract
a vyberes to primo
ci?
Swordfish 10.01.2022 15:21
@Roonwild Někde mám zamčený WBTC ale už si nepamatuji kde 🙈
nezapomen na Joeho 😄 nebo ti to pripomenel on ? 😄
Roonwild 10.01.2022 15:27
@Swordfish nezapomen na Joeho 😄 nebo ti to pripomenel on ? 😄
NN jsem na to narazil náhodou v Zerionu 🙂
timeToTalk 10.01.2022 15:30
to je fajn pocit najit jen tak 0.1 btc 😄
jiricepelka 10.01.2022 15:31
@rabbit-r12 (attachment)
tak jsme spálily longy a jdeme nahoru
GiSo 10.01.2022 15:31
To bude to, jak jste zamkli samostatný BTC, ne?
Jak tam měly být obrovský procenta.
<@477237369175670794>
Roonwild 10.01.2022 15:32
JJ 🙂 jestli to tam ještě je
Swordfish 10.01.2022 15:33
@jiricepelka tak jsme spálily longy a jdeme nahoru
KryptoVláďa 10.01.2022 15:33
dneska mi volal Joe 😄 prej kdy bude ten stream o fantomu
joe:825130132578369576 7 🚀 3 🤣 2 🥰 2
timeToTalk 10.01.2022 15:35
@jiricepelka tak jsme spálily longy a jdeme nahoru
pod 39500 by se palili longy chybelo malo 😦
timeToTalk 10.01.2022 15:53
btw nevite jak dopadl ten pokus o CZK stable? jede to ? <@!397625533283958787>
tree 木 10.01.2022 15:54
@timeToTalk btw nevite jak dopadl ten pokus o CZK stable? jede to ? <@!397625533283958787>
dělá se na tom
👍 2
timeToTalk 10.01.2022 15:54
dik
tree 木 10.01.2022 15:55
na utxo by o tom mela byt prednaska
timeToTalk 10.01.2022 15:56
supr
zrovna ted by se hodila 😄
martinac 10.01.2022 16:02
@KryptoVláďa dneska mi volal Joe 😄 prej kdy bude ten stream o fantomu
Bych ho udělal ne?😃
(upraveno)
KryptoVláďa 10.01.2022 16:03
@martinac Bych ho udělal ne?😃
to je prave otazak no 😄
xPelix 10.01.2022 16:04
tak min. to bude prča 😄
KryptoVláďa 10.01.2022 16:04
a nebude to vic ostuda? 😄
ale bylo to na prani <@!397625533283958787> 😄
xPelix 10.01.2022 16:05
Tak pro mě jako diváka to bude určitě prča 😄
timeToTalk 10.01.2022 16:20
a kdo bude host ? paolo nebo joe?
ci vbalko?
<@!672035199441305600>
jakoze Joe vs tree by mohla byt zabava
Swordfish 10.01.2022 16:26
😲