# pokec
184746 zpráv • strana 1014/1848
Peky 07.01.2022 19:41
@tree 木 To tam budete s Fillnerem a Vencálkem skoro celá Callisto squadra 🤣
Kája furt tweetuje CZ, aby mu Callisto zalistoval, opakovaný vtip už není vtipem🤣
Swordfish 07.01.2022 19:44
@Peky Kája furt tweetuje CZ, aby mu Callisto zalistoval, opakovaný vtip už není vtipem🤣
netezis callisto? ti neni dost dobry? 😄
😆 1
Vítek 07.01.2022 19:44
Co je Callisto?
Swordfish 07.01.2022 19:47
@Vítek Co je Callisto?
tady je mozne se podivat na velmi solidni cenovy vyvoj kvalitniho projektu
https://www.coingecko.com/en/coins/callisto-network
jiricepelka 07.01.2022 19:54
@KryptoVláďa <@333601337067438080> jsi do toho sel po hlave 🤣🤣🤣
nojono XD
Luboš Bajkai 07.01.2022 19:59
@KryptoVláďa <@333601337067438080> jsi do toho sel po hlave 🤣🤣🤣
jak to vubec vypada s tim matesovym twitošem ? 🤣 asi fiasko?
Swordfish 07.01.2022 20:03
@Luboš Bajkai jak to vubec vypada s tim matesovym twitošem ? 🤣 asi fiasko?
mozna tomu nerozumis kdyz nejsi btc maxik
Luboš Bajkai 07.01.2022 20:04
@Swordfish mozna tomu nerozumis kdyz nejsi btc maxik
asi ne. nechapu ten bussiness model
Swordfish 07.01.2022 20:05
@Luboš Bajkai asi ne. nechapu ten bussiness model
bingo, stejne jako btc maxik nechape nft
jiricepelka 07.01.2022 20:09
@Luboš Bajkai asi ne. nechapu ten bussiness model
to má nějakej bussiness model ?
🤣 1
Luboš Bajkai 07.01.2022 20:10
@jiricepelka to má nějakej bussiness model ?
🤷‍♂️ asi jako ruzne 💩 v prohlizecich. prectes milion reklam za mesic a dostanes par satu 🤣 a to se prece vyplati
(upraveno)
jiricepelka 07.01.2022 20:11
@Luboš Bajkai 🤷‍♂️ asi jako ruzne 💩 v prohlizecich. prectes milion reklam za mesic a dostanes par satu 🤣 a to se prece vyplati
to už tam implementovaly ?
Swordfish 07.01.2022 20:12
dulezite je i to jeho moto na zastere 😄
Luboš Bajkai 07.01.2022 20:13
@jiricepelka to už tam implementovaly ?
nevim. ted jsem koukal na twitteru co tam pisi a resi jeden bug za druhy. omezeny pocet uzivatelu a ani to neumi preklady 🤣 no to ceska populace se svoji znalosti anglictiny rozhodne oceni
kek:872079105607233557 1
Peky 07.01.2022 20:17
@Swordfish dulezite je i to jeho moto na zastere 😄
a hlavně se usmívat, pak je jedno co děláš😆
Swordfish 07.01.2022 20:20
@Peky a hlavně se usmívat, pak je jedno co děláš😆
treba dela radost detem, my zase v kryptu deti okradame 😄
Swordfish 07.01.2022 20:44
Storm 07.01.2022 22:36
Někdo si tady chtěl vyzkoušet ten ICE POKER tak ted jeden z největších držitelů wereables má aktuálně nějaké volné. Více info zde
https://twitter.com/0xRyanDG/status/1479580326934589448
Peky 08.01.2022 06:55
@Swordfish treba dela radost detem, my zase v kryptu deti okradame 😄
myslíš Matese🤣
🤣 1
Peky 08.01.2022 07:28
@here tak si zarezervujete 13-15/5 - http://www.penzionzoja.cz/ rezervoval jsem pro 40 lidí - jídlo klasika, jak jsme zvyklí - gulášek, snídaně, prasátko, krůta podle počtu a na celý víkend jsem objednal přenosnou udírnu, tak se budeme udit už od pátku🤣 sudy samozřejmost👍 <@!672035199441305600> prosím tě, můžeš mi jen připnout zprávu, kde bude excel, abych měl přehled kdo jede? díky - na osobu 1500,- Kč - další komunikace zde <#837701964988678204>
👍 3
Kosa Fatty.io 08.01.2022 09:32
Metaverse je za rohem
AMwhatAM 08.01.2022 09:46
:))) to nee<:kek:872079105607233557>
Tomassino 08.01.2022 09:52
no jo, moderní doba 🙂
xPelix 08.01.2022 09:56
@Bugsy Jojo to je hodně zajímavé v kontextu, že v Kazachstánu to začali Britské těžařské společnosti nafty a plynu. A ani snížení ceny za plyn na 8 rublu u ruských dodavatelů , nic nezastavilo a začali politické boje. Nikdo, ale nečekal, ze prezident vyhlásí, ať zastřelí každého kdo nebude respektovat vyhlášené pokyny.
Ten kontext je tam také v tom, že Kazachstán má velké naleziště uranu. Po tom co EU schválila, že atomové elektrárny jsou vlastně zelené (konečně pochopili, že jim tu spotřebu neudělá ani sluníčko a ani vítr - když nefouká). Celá EU počítala s uranem z Kazachstánu. A ejhle zdroje má v tu ránu pod palcem Rus. 😄 Amerika i EU jen čumí. Apropo, prý byl nějaký research v USA a většina amíků by brala ozbrojený návrat Trumpa k moci než další legitimní vládnutí Bideta. Také zajímavé, ale tady se to bude brát jako hoax. 😉
timeToTalk 08.01.2022 09:59
@xPelix Ten kontext je tam také v tom, že Kazachstán má velké naleziště uranu. Po tom co EU schválila, že atomové elektrárny jsou vlastně zelené (konečně pochopili, že jim tu spotřebu neudělá ani sluníčko a ani vítr - když nefouká). Celá EU počítala s uranem z Kazachstánu. A ejhle zdroje má v tu ránu pod palcem Rus. 😄 Amerika i EU jen čumí. Apropo, prý byl nějaký research v USA a většina amíků by brala ozbrojený návrat Trumpa k moci než další legitimní vládnutí Bideta. Také zajímavé, ale tady se to bude brát jako hoax. 😉
no zrovna zapadni evropa se jadra spise zbavuje 😄
sice to nechapu ale bohuzel
xPelix 08.01.2022 09:59
@timeToTalk no zrovna zapadni evropa se jadra spise zbavuje 😄
Jenom Německo
👍 1
Michi💵 08.01.2022 09:59
Nereste tady politiku,ockovani a covid,diky! Je toho snad vsude dost,tak tady jen krypto,please!
👍 6
KryptoVláďa 08.01.2022 10:02
Presne, reste treba NearNauts a jdete mintovat. ja uz mam
Bugsy 08.01.2022 10:03
@Michi💵 Nereste tady politiku,ockovani a covid,diky! Je toho snad vsude dost,tak tady jen krypto,please!
A já si myslel že politika , ovlivňuje i Krypto svět, tak asi ne. Možná by nebylo od věci zeptat se kolik, popadalo longu v reakci na Kazachstán.
(upraveno)
KryptoVláďa 08.01.2022 10:05
@Bugsy A já si myslel že politika , ovlivňuje i Krypto svět, tak asi ne. Možná by nebylo od věci zeptat se kolik, popadalo longu v reakci na Kazachstán.
moooooc
Bugsy 08.01.2022 10:07
Já jen ze se tu vždycky řešilo všechno , kundy, chlast , politika , huleni😂😂😂😂
👍 1
KryptoVláďa 08.01.2022 10:10
@Bugsy Já jen ze se tu vždycky řešilo všechno , kundy, chlast , politika , huleni😂😂😂😂
presneee
Michi💵 08.01.2022 10:14
<@798953810063392819> Kundy,huleni a chlast to je slast👍😄
👍 3 💯 1
AMwhatAM 08.01.2022 10:26
@xPelix Ten kontext je tam také v tom, že Kazachstán má velké naleziště uranu. Po tom co EU schválila, že atomové elektrárny jsou vlastně zelené (konečně pochopili, že jim tu spotřebu neudělá ani sluníčko a ani vítr - když nefouká). Celá EU počítala s uranem z Kazachstánu. A ejhle zdroje má v tu ránu pod palcem Rus. 😄 Amerika i EU jen čumí. Apropo, prý byl nějaký research v USA a většina amíků by brala ozbrojený návrat Trumpa k moci než další legitimní vládnutí Bideta. Také zajímavé, ale tady se to bude brát jako hoax. 😉
nechci ti brat iluze, ale o tom komu proda Kazachstan uran rozhodoval Putin uz pred invazi
xPelix 08.01.2022 10:28
@AMwhatAM nechci ti brat iluze, ale o tom komu proda Kazachstan uran rozhodoval Putin uz pred invazi
Mám jiné info, ale nevadí. Iluze mi určitě nebereš. Proč si myslíš byla přejmenovaná ASTANA (přesmikni si první dvě písmena)
Bugsy 08.01.2022 10:40
@AMwhatAM nechci ti brat iluze, ale o tom komu proda Kazachstan uran rozhodoval Putin uz pred invazi
Tomáš 08.01.2022 10:46
Nemáte někdo tip na nějaký token/coin, který přijímá Bittrex a má levné transakce? USDT, USDC mají všechno jenom jako ERC-20, Matic taky ... vidím tam zajímavou arbitráž, ale bojuju s tím, jak tam levně dostat prostředky
KryptoVláďa 08.01.2022 10:46
a kdyz zmenis pet pismen ve slove ZEMAN, tak ti vznikne TRUMP ... to taky neni nahoda
😂 6
xPelix 08.01.2022 10:48
@KryptoVláďa a kdyz zmenis pet pismen ve slove ZEMAN, tak ti vznikne TRUMP ... to taky neni nahoda
Nejlepší na tom je, že je mi fakt jedno jestli je v usa ten nebo tenhle. S Putimovou politikou také nesouhlasím, China se mi nelíbí. A nelíbí se mi ani tzv. demokratická společnost na západě s demokracií už to nemá vůbec nic společného - jo můžete volit to je tak to jediné.
Peky 08.01.2022 10:58
můj názor, že cenu krypta nyní neovliňuje tak Kazachstan, ale že CB zvyšují úrokové sazby, tudíž se velkým hráčům znova vyplatí investovat do tradičního finančního světa (dluhopisy, spořící účty atd) třeba náš státní dluhopis se přestal prodávat (přesněji pozastavil prodej), protože o něj byl enormní zájem....Proto nyní musí krypto chrlit jeden use case za druhým, decentralizace (DAO) zvýšit, zdokonalit zabezpečení a snížit poplatky za transakce, a máme vyhráno👍 tohle všechno očekávám na L2 etherea🥳
(upraveno)
👍 4
Swordfish 08.01.2022 11:07
@Peky můj názor, že cenu krypta nyní neovliňuje tak Kazachstan, ale že CB zvyšují úrokové sazby, tudíž se velkým hráčům znova vyplatí investovat do tradičního finančního světa (dluhopisy, spořící účty atd) třeba náš státní dluhopis se přestal prodávat (přesněji pozastavil prodej), protože o něj byl enormní zájem....Proto nyní musí krypto chrlit jeden use case za druhým, decentralizace (DAO) zvýšit, zdokonalit zabezpečení a snížit poplatky za transakce, a máme vyhráno👍 tohle všechno očekávám na L2 etherea🥳
rabbit-r12 08.01.2022 11:23
@KryptoVláďa Presne, reste treba NearNauts a jdete mintovat. ja uz mam
Link moc prosím
KryptoVláďa 08.01.2022 11:36
@rabbit-r12 Link moc prosím
V <#862393028912349234>
venca Tol 08.01.2022 11:55
<@473855667325894666> alchemix je pořád jenom na eth nebo už jsou někde na druhé vrstvě?
Deleted User 08.01.2022 14:33
ake lending pouzivate?
ale na stable
alebo daky dobry sposob ako ulozit stable na istu dobu
KryptoVláďa 08.01.2022 15:05
@Deleted User ake lending pouzivate?
ma symsl lendovat stable?
Deleted User 08.01.2022 15:07
ja si nechcem pozicat ale dat tam, ani neviem ci sa to da, pravdupovediac stymto mam takmer 0 skusenosti
len neviem co ocakavat od aktualnej situacie na trhu tak daky stable by som tam zatial odlozil a nech daco robi
KryptoVláďa 08.01.2022 15:16
@Deleted User ja si nechcem pozicat ale dat tam, ani neviem ci sa to da, pravdupovediac stymto mam takmer 0 skusenosti
a neni lepso mit za soucasyn situace na trhu stable volnej na dokupy?
lending ti da smysl prave kvuli pujckam.....to uz radsi farmarit stable proti stablu
👍 1
Swordfish 08.01.2022 15:19
@KryptoVláďa lending ti da smysl prave kvuli pujckam.....to uz radsi farmarit stable proti stablu
stable proti stable? to je jako tohle https://www.youtube.com/watch?v=dYl-OBQEiZ4
StenCZ 08.01.2022 17:25
nevite kde ziskam prvni FTM na poplatky na siti fantom? poslal jsme si tam DAI ale nemam na poplatek na smenu 😆
martinac 08.01.2022 17:32
@StenCZ nevite kde ziskam prvni FTM na poplatky na siti fantom? poslal jsme si tam DAI ale nemam na poplatek na smenu 😆
Pošlu ti jeden, pošli adresu, klidně SZ😉
MartinZ 08.01.2022 19:33
Nevíte někdo, jestli když si teď pošlu peníze okamžitou platbou z bankovního účtu na anycoin, jestli to dorazí ještě teď nebo až v pondělí?
Tomassino 08.01.2022 19:36
jj, okamžitá platba by to měla umět
KryptoVláďa 08.01.2022 19:36
@MartinZ Nevíte někdo, jestli když si teď pošlu peníze okamžitou platbou z bankovního účtu na anycoin, jestli to dorazí ještě teď nebo až v pondělí?
asi bude zalezet na bankach
MartinZ 08.01.2022 19:39
Mám airbank. Zkusím to ověřit u nich na stránkách.
zborek.eth 08.01.2022 19:39
@MartinZ Nevíte někdo, jestli když si teď pošlu peníze okamžitou platbou z bankovního účtu na anycoin, jestli to dorazí ještě teď nebo až v pondělí?
Dělal jsem to asi před 14 dny v neděli a přičetli mi to až v pondělí, přitom jsem měl stejnou banku jako oni (equa)
KryptoVláďa 08.01.2022 19:42
@zborek.eth Dělal jsem to asi před 14 dny v neděli a přičetli mi to až v pondělí, přitom jsem měl stejnou banku jako oni (equa)
equa je total v pici....ta dokonce v tydnu umi okamzty jen dopoledne
💯 1
Tomassino 08.01.2022 19:43
ani v rámci equa se to nepřipíše? tak to je velký špatný, no jo, nemůžou si vybírat banku
MartinZ 08.01.2022 20:24
Tak jen pro info. Zadal jsem před pár minutama okamžitou platbu z airbank a už to na svém anycoin účtu vidím.
👍🏻 2
Swordfish 08.01.2022 20:40
@MartinZ Tak jen pro info. Zadal jsem před pár minutama okamžitou platbu z airbank a už to na svém anycoin účtu vidím.
😂 1
Michi💵 08.01.2022 20:41
Kdo je pussy?Ondra Meca?:)
👍 1
Hansss 08.01.2022 20:49
@Michi💵 Kdo je pussy?Ondra Meca?:)
Ondru Mecu nikdo nezná. Je to bájná postava 🙂
🤣 1
GiSo 08.01.2022 21:06
@Michi💵 Kdo je pussy?Ondra Meca?:)
Musíš si vždycky rozkliknout profil, abys měl jistotu 🤣
xPelix 08.01.2022 21:07
legendo pojď na call už dlouho jsem tě neslyšel 😄
Swordfish 08.01.2022 21:08
@GiSo (attachment)
muzu si zmenit i nick na discordu, ale nechci pac mam discord i pracovne
Swordfish 08.01.2022 21:09
@xPelix legendo pojď na call už dlouho jsem tě neslyšel 😄
pracuju 🏠 bohuzel
(upraveno)
xPelix 08.01.2022 21:09
@Swordfish pracuju 🏠 bohuzel
si jako pořád honíš domeček jo?
twl dneska když je schopnej trejder, kouknu btc 40600, kouknu btc 41100 kouknu btc 40600 kouknu btc 41200 woe to musí být žně přeci dneska 😄
Swordfish 08.01.2022 21:14
netraduji, nechavam zkusenejsim, jsem lame
Tomáš 08.01.2022 22:31
netušíte někdo jak je to s 1inch? https://blog.1inch.io/the-1inch-foundation-will-distribute-10-mln-1inch-to-the-defi-community-as-gas-cost-refunds-2dd35a6a084f ... můžu stakovat i tokeny i na nějakém chainu pro chudé, abych na ETH měl gas refund?
na bsc je ta záložka dao aktivní, polygon například ne, ale má s tím někdo reálné zkušenosti?
byly by tam krásné arbitráže, když by třeba jen polovinu gasu refundovali a nějaké 1inch tokeny stejně mám
Deleted User 09.01.2022 06:17
pouziva niekto zvas celsius?
Deleted User 09.01.2022 06:24
a aky mate nazor na to?
GiSo 09.01.2022 06:46
Chceš ref? 🤣🤣🤣
(upraveno)
🤣 1
Deleted User 09.01.2022 06:46
no kludne daj
ale este neviem ci to idem pouzivat este si to len obzeram
GiSo 09.01.2022 06:53
Dáš prachy centralizované společnosti a ona ti dá nazpět prachy, že jsi u nich měl prachy.
Nic víc.
Kosa Fatty.io 09.01.2022 06:53
@Deleted User pouziva niekto zvas celsius?
Jen kdyz se divam kolik je venku stupnu
🤣 1
GiSo 09.01.2022 06:54
Je to asi nejoblíbenější projekt kryptoblbce aka Kicoma 2.0
Deleted User 09.01.2022 06:57
ok dik za nazor , pacilo sa mi tam ze sa tam da hodit btc a daco sa snim robi, nepoznate nieco decentralizovane ze by som dade supol ten btc?
KryptoVláďa 09.01.2022 07:02
@Deleted User a aky mate nazor na to?
Zlomim ti ruce, chces?
kek:872079105607233557 4
Deleted User 09.01.2022 07:03
@KryptoVláďa Zlomim ti ruce, chces?
ok uz som bol upozorneny na to ze je to centralizovane preto som sa pytal najpv na nazor 😄
KryptoVláďa 09.01.2022 07:03
@Deleted User ok uz som bol upozorneny na to ze je to centralizovane preto som sa pytal najpv na nazor 😄
Krome centralizace to je jeste neskutecna mrdka
Deleted User 09.01.2022 07:11
tak mam daky btc v hodli a chcel som ho dako vyuzit nech aj daco robi, tak hladam daco
KryptoVláďa 09.01.2022 07:20
Wrapnout a pak si s nim muzes delat co chces
Swordfish 09.01.2022 07:26
@KryptoVláďa Wrapnout a pak si s nim muzes delat co chces
Dát do badgeru 🤪
KryptoVláďa 09.01.2022 07:30
@Swordfish Dát do badgeru 🤪
😄
GiSo 09.01.2022 07:31
@Deleted User tak mam daky btc v hodli a chcel som ho dako vyuzit nech aj daco robi, tak hladam daco
Bitcoin prostě není stavěný na DeFi.
Pokud s ním chceš něco dělat, tak ho musíš wrapnout.
A tedy říct: "Ne, nechci Bitcoin. Postačí mi přišlib, že mi pak Bitcoin vrátíte."

A pokud si chceš zachovat čistotu BTC, tak jedině trezor, lopata, zahrada, strom a pirátská mapa.
To je asi největší zábava, jakou si člověk s BTC užije.
(upraveno)