Peky
07.01.2022 19:41
↩
@tree 木
To tam budete s Fillnerem a Vencálkem skoro celá Callisto squadra 🤣
Kája furt tweetuje CZ, aby mu Callisto zalistoval, opakovaný vtip už není vtipem🤣
Swordfish
07.01.2022 19:44
↩
@Peky
Kája furt tweetuje CZ, aby mu Callisto zalistoval, opakovaný vtip už není vtipem🤣
netezis callisto? ti neni dost dobry? 😄
😆 1
Vítek
07.01.2022 19:44
Co je Callisto?
Swordfish
07.01.2022 19:47
↩
@Vítek
Co je Callisto?
tady je mozne se podivat na velmi solidni cenovy vyvoj kvalitniho projektu
https://www.coingecko.com/en/coins/callisto-network
https://www.coingecko.com/en/coins/callisto-network
jiricepelka
07.01.2022 19:54
↩
@KryptoVláďa
<@333601337067438080> jsi do toho sel po hlave 🤣🤣🤣
nojono XD
Luboš Bajkai
07.01.2022 19:59
↩
@KryptoVláďa
<@333601337067438080> jsi do toho sel po hlave 🤣🤣🤣
jak to vubec vypada s tim matesovym twitošem ? 🤣 asi fiasko?
Swordfish
07.01.2022 20:03
↩
@Luboš Bajkai
jak to vubec vypada s tim matesovym twitošem ? 🤣 asi fiasko?
mozna tomu nerozumis kdyz nejsi btc maxik
Luboš Bajkai
07.01.2022 20:04
↩
@Swordfish
mozna tomu nerozumis kdyz nejsi btc maxik
asi ne. nechapu ten bussiness model
Swordfish
07.01.2022 20:05
↩
@Luboš Bajkai
asi ne. nechapu ten bussiness model
bingo, stejne jako btc maxik nechape nft
jiricepelka
07.01.2022 20:09
↩
@Luboš Bajkai
asi ne. nechapu ten bussiness model
to má nějakej bussiness model ?
🤣 1
Luboš Bajkai
07.01.2022 20:10
↩
@jiricepelka
to má nějakej bussiness model ?
🤷♂️ asi jako ruzne 💩 v prohlizecich. prectes milion reklam za mesic a dostanes par satu 🤣 a to se prece vyplati
(upraveno)
jiricepelka
07.01.2022 20:11
↩
@Luboš Bajkai
🤷♂️ asi jako ruzne 💩 v prohlizecich. prectes milion reklam za mesic a dostanes par satu 🤣 a to se prece vyplati
to už tam implementovaly ?
Peky
07.01.2022 20:12
Swordfish
07.01.2022 20:12
dulezite je i to jeho moto na zastere 😄
Luboš Bajkai
07.01.2022 20:13
↩
@jiricepelka
to už tam implementovaly ?
nevim. ted jsem koukal na twitteru co tam pisi a resi jeden bug za druhy. omezeny pocet uzivatelu a ani to neumi preklady 🤣 no to ceska populace se svoji znalosti anglictiny rozhodne oceni
kek:872079105607233557 1
Peky
07.01.2022 20:17
↩
@Swordfish
dulezite je i to jeho moto na zastere 😄
a hlavně se usmívat, pak je jedno co děláš😆
Swordfish
07.01.2022 20:20
↩
@Peky
a hlavně se usmívat, pak je jedno co děláš😆
treba dela radost detem, my zase v kryptu deti okradame 😄
Swordfish
07.01.2022 20:44
Storm
07.01.2022 22:36
Někdo si tady chtěl vyzkoušet ten ICE POKER tak ted jeden z největších držitelů wereables má aktuálně nějaké volné. Více info zde
https://twitter.com/0xRyanDG/status/1479580326934589448
https://twitter.com/0xRyanDG/status/1479580326934589448
Peky
08.01.2022 06:55
↩
@Swordfish
treba dela radost detem, my zase v kryptu deti okradame 😄
myslíš Matese🤣
🤣 1
Peky
08.01.2022 07:28
@here tak si zarezervujete 13-15/5 - http://www.penzionzoja.cz/ rezervoval jsem pro 40 lidí - jídlo klasika, jak jsme zvyklí - gulášek, snídaně, prasátko, krůta podle počtu a na celý víkend jsem objednal přenosnou udírnu, tak se budeme udit už od pátku🤣 sudy samozřejmost👍 <@!672035199441305600> prosím tě, můžeš mi jen připnout zprávu, kde bude excel, abych měl přehled kdo jede? díky - na osobu 1500,- Kč - další komunikace zde <#837701964988678204>
👍 3
Kosa Fatty.io
08.01.2022 09:32
Metaverse je za rohem
AMwhatAM
08.01.2022 09:46
:))) to nee<:kek:872079105607233557>
Tomassino
08.01.2022 09:52
no jo, moderní doba 🙂
xPelix
08.01.2022 09:56
↩
@Bugsy
Jojo to je hodně zajímavé v kontextu, že v Kazachstánu to začali Britské těžařské společnosti nafty a plynu. A ani snížení ceny za plyn na 8 rublu u ruských dodavatelů , nic nezastavilo a začali politické boje. Nikdo, ale nečekal, ze prezident vyhlásí, ať zastřelí každého kdo nebude respektovat vyhlášené pokyny.
Ten kontext je tam také v tom, že Kazachstán má velké naleziště uranu. Po tom co EU schválila, že atomové elektrárny jsou vlastně zelené (konečně pochopili, že jim tu spotřebu neudělá ani sluníčko a ani vítr - když nefouká). Celá EU počítala s uranem z Kazachstánu. A ejhle zdroje má v tu ránu pod palcem Rus. 😄 Amerika i EU jen čumí. Apropo, prý byl nějaký research v USA a většina amíků by brala ozbrojený návrat Trumpa k moci než další legitimní vládnutí Bideta. Také zajímavé, ale tady se to bude brát jako hoax. 😉
timeToTalk
08.01.2022 09:59
↩
@xPelix
Ten kontext je tam také v tom, že Kazachstán má velké naleziště uranu. Po tom co EU schválila, že atomové elektrárny jsou vlastně zelené (konečně pochopili, že jim tu spotřebu neudělá ani sluníčko a ani vítr - když nefouká). Celá EU počítala s uranem z Kazachstánu. A ejhle zdroje má v tu ránu pod palcem Rus. 😄 Amerika i EU jen čumí. Apropo, prý byl nějaký research v USA a většina amíků by brala ozbrojený návrat Trumpa k moci než další legitimní vládnutí Bideta. Také zajímavé, ale tady se to bude brát jako hoax. 😉
no zrovna zapadni evropa se jadra spise zbavuje 😄
sice to nechapu ale bohuzel
xPelix
08.01.2022 09:59
↩
@timeToTalk
no zrovna zapadni evropa se jadra spise zbavuje 😄
Jenom Německo
👍 1
Michi💵
08.01.2022 09:59
Nereste tady politiku,ockovani a covid,diky! Je toho snad vsude dost,tak tady jen krypto,please!
👍 6
Bugsy
08.01.2022 10:03
↩
@Michi💵
Nereste tady politiku,ockovani a covid,diky! Je toho snad vsude dost,tak tady jen krypto,please!
A já si myslel že politika , ovlivňuje i Krypto svět, tak asi ne. Možná by nebylo od věci zeptat se kolik, popadalo longu v reakci na Kazachstán.
(upraveno)
KryptoVláďa
08.01.2022 10:05
↩
@Bugsy
A já si myslel že politika , ovlivňuje i Krypto svět, tak asi ne. Možná by nebylo od věci zeptat se kolik, popadalo longu v reakci na Kazachstán.
moooooc
Bugsy
08.01.2022 10:07
Já jen ze se tu vždycky řešilo všechno , kundy, chlast , politika , huleni😂😂😂😂
👍 1
KryptoVláďa
08.01.2022 10:10
↩
@Bugsy
Já jen ze se tu vždycky řešilo všechno , kundy, chlast , politika , huleni😂😂😂😂
presneee
Michi💵
08.01.2022 10:14
<@798953810063392819> Kundy,huleni a chlast to je slast👍😄
👍 3
💯 1
AMwhatAM
08.01.2022 10:26
↩
@xPelix
Ten kontext je tam také v tom, že Kazachstán má velké naleziště uranu. Po tom co EU schválila, že atomové elektrárny jsou vlastně zelené (konečně pochopili, že jim tu spotřebu neudělá ani sluníčko a ani vítr - když nefouká). Celá EU počítala s uranem z Kazachstánu. A ejhle zdroje má v tu ránu pod palcem Rus. 😄 Amerika i EU jen čumí. Apropo, prý byl nějaký research v USA a většina amíků by brala ozbrojený návrat Trumpa k moci než další legitimní vládnutí Bideta. Také zajímavé, ale tady se to bude brát jako hoax. 😉
nechci ti brat iluze, ale o tom komu proda Kazachstan uran rozhodoval Putin uz pred invazi
xPelix
08.01.2022 10:28
↩
@AMwhatAM
nechci ti brat iluze, ale o tom komu proda Kazachstan uran rozhodoval Putin uz pred invazi
Mám jiné info, ale nevadí. Iluze mi určitě nebereš. Proč si myslíš byla přejmenovaná ASTANA (přesmikni si první dvě písmena)
Bugsy
08.01.2022 10:40
↩
@AMwhatAM
nechci ti brat iluze, ale o tom komu proda Kazachstan uran rozhodoval Putin uz pred invazi
Tomáš
08.01.2022 10:46
Nemáte někdo tip na nějaký token/coin, který přijímá Bittrex a má levné transakce? USDT, USDC mají všechno jenom jako ERC-20, Matic taky ... vidím tam zajímavou arbitráž, ale bojuju s tím, jak tam levně dostat prostředky
KryptoVláďa
08.01.2022 10:46
a kdyz zmenis pet pismen ve slove ZEMAN, tak ti vznikne TRUMP ... to taky neni nahoda
😂 6
xPelix
08.01.2022 10:48
↩
@KryptoVláďa
a kdyz zmenis pet pismen ve slove ZEMAN, tak ti vznikne TRUMP ... to taky neni nahoda
Nejlepší na tom je, že je mi fakt jedno jestli je v usa ten nebo tenhle. S Putimovou politikou také nesouhlasím, China se mi nelíbí. A nelíbí se mi ani tzv. demokratická společnost na západě s demokracií už to nemá vůbec nic společného - jo můžete volit to je tak to jediné.
Peky
08.01.2022 10:58
můj názor, že cenu krypta nyní neovliňuje tak Kazachstan, ale že CB zvyšují úrokové sazby, tudíž se velkým hráčům znova vyplatí investovat do tradičního finančního světa (dluhopisy, spořící účty atd) třeba náš státní dluhopis se přestal prodávat (přesněji pozastavil prodej), protože o něj byl enormní zájem....Proto nyní musí krypto chrlit jeden use case za druhým, decentralizace (DAO) zvýšit, zdokonalit zabezpečení a snížit poplatky za transakce, a máme vyhráno👍 tohle všechno očekávám na L2 etherea🥳
(upraveno)
👍 4
Swordfish
08.01.2022 11:07
↩
@Peky
můj názor, že cenu krypta nyní neovliňuje tak Kazachstan, ale že CB zvyšují úrokové sazby, tudíž se velkým hráčům znova vyplatí investovat do tradičního finančního světa (dluhopisy, spořící účty atd) třeba náš státní dluhopis se přestal prodávat (přesněji pozastavil prodej), protože o něj byl enormní zájem....Proto nyní musí krypto chrlit jeden use case za druhým, decentralizace (DAO) zvýšit, zdokonalit zabezpečení a snížit poplatky za transakce, a máme vyhráno👍 tohle všechno očekávám na L2 etherea🥳
rabbit-r12
08.01.2022 11:23
↩
@KryptoVláďa
Presne, reste treba NearNauts a jdete mintovat. ja uz mam
Link moc prosím
KryptoVláďa
08.01.2022 11:36
↩
@rabbit-r12
Link moc prosím
V <#862393028912349234>
venca Tol
08.01.2022 11:55
<@473855667325894666> alchemix je pořád jenom na eth nebo už jsou někde na druhé vrstvě?
Deleted User
08.01.2022 14:33
ake lending pouzivate?
ale na stable
alebo daky dobry sposob ako ulozit stable na istu dobu
KryptoVláďa
08.01.2022 15:05
↩
@Deleted User
ake lending pouzivate?
ma symsl lendovat stable?
Deleted User
08.01.2022 15:07
ja si nechcem pozicat ale dat tam, ani neviem ci sa to da, pravdupovediac stymto mam takmer 0 skusenosti
len neviem co ocakavat od aktualnej situacie na trhu tak daky stable by som tam zatial odlozil a nech daco robi
KryptoVláďa
08.01.2022 15:16
↩
@Deleted User
ja si nechcem pozicat ale dat tam, ani neviem ci sa to da, pravdupovediac stymto mam takmer 0 skusenosti
a neni lepso mit za soucasyn situace na trhu stable volnej na dokupy?
lending ti da smysl prave kvuli pujckam.....to uz radsi farmarit stable proti stablu
👍 1
Swordfish
08.01.2022 15:19
↩
@KryptoVláďa
lending ti da smysl prave kvuli pujckam.....to uz radsi farmarit stable proti stablu
stable proti stable? to je jako tohle https://www.youtube.com/watch?v=dYl-OBQEiZ4
KryptoVláďa
08.01.2022 15:56
StenCZ
08.01.2022 17:25
nevite kde ziskam prvni FTM na poplatky na siti fantom? poslal jsme si tam DAI ale nemam na poplatek na smenu 😆
martinac
08.01.2022 17:32
↩
@StenCZ
nevite kde ziskam prvni FTM na poplatky na siti fantom? poslal jsme si tam DAI ale nemam na poplatek na smenu 😆
Pošlu ti jeden, pošli adresu, klidně SZ😉
MartinZ
08.01.2022 19:33
Nevíte někdo, jestli když si teď pošlu peníze okamžitou platbou z bankovního účtu na anycoin, jestli to dorazí ještě teď nebo až v pondělí?
Tomassino
08.01.2022 19:36
jj, okamžitá platba by to měla umět
KryptoVláďa
08.01.2022 19:36
↩
@MartinZ
Nevíte někdo, jestli když si teď pošlu peníze okamžitou platbou z bankovního účtu na anycoin, jestli to dorazí ještě teď nebo až v pondělí?
asi bude zalezet na bankach
Tomassino
08.01.2022 19:37
MartinZ
08.01.2022 19:39
↩
@Tomassino
co máš za banku? https://www.mesec.cz/clanky/okamzite-platby-kdo-je-nabizi-a-za-kolik-a-jake-novinky-se-chystaji/
Mám airbank. Zkusím to ověřit u nich na stránkách.
zborek.eth
08.01.2022 19:39
↩
@MartinZ
Nevíte někdo, jestli když si teď pošlu peníze okamžitou platbou z bankovního účtu na anycoin, jestli to dorazí ještě teď nebo až v pondělí?
Dělal jsem to asi před 14 dny v neděli a přičetli mi to až v pondělí, přitom jsem měl stejnou banku jako oni (equa)
KryptoVláďa
08.01.2022 19:42
↩
@zborek.eth
Dělal jsem to asi před 14 dny v neděli a přičetli mi to až v pondělí, přitom jsem měl stejnou banku jako oni (equa)
equa je total v pici....ta dokonce v tydnu umi okamzty jen dopoledne
💯 1
Tomassino
08.01.2022 19:43
ani v rámci equa se to nepřipíše? tak to je velký špatný, no jo, nemůžou si vybírat banku
MartinZ
08.01.2022 20:24
Tak jen pro info. Zadal jsem před pár minutama okamžitou platbu z airbank a už to na svém anycoin účtu vidím.
👍🏻 2
Swordfish
08.01.2022 20:40
↩
@MartinZ
Tak jen pro info. Zadal jsem před pár minutama okamžitou platbu z airbank a už to na svém anycoin účtu vidím.
😂 1
Michi💵
08.01.2022 20:41
Kdo je pussy?Ondra Meca?:)
👍 1
Hansss
08.01.2022 20:49
↩
@Michi💵
Kdo je pussy?Ondra Meca?:)
Ondru Mecu nikdo nezná. Je to bájná postava 🙂
🤣 1
xPelix
08.01.2022 21:07
legendo pojď na call už dlouho jsem tě neslyšel 😄
Swordfish
08.01.2022 21:08
↩
@GiSo
(attachment)
muzu si zmenit i nick na discordu, ale nechci pac mam discord i pracovne
Swordfish
08.01.2022 21:09
↩
@xPelix
legendo pojď na call už dlouho jsem tě neslyšel 😄
pracuju 🏠 bohuzel
(upraveno)
xPelix
08.01.2022 21:09
↩
@Swordfish
pracuju 🏠 bohuzel
si jako pořád honíš domeček jo?
twl dneska když je schopnej trejder, kouknu btc 40600, kouknu btc 41100 kouknu btc 40600 kouknu btc 41200 woe to musí být žně přeci dneska 😄
Swordfish
08.01.2022 21:14
netraduji, nechavam zkusenejsim, jsem lame
Tomáš
08.01.2022 22:31
netušíte někdo jak je to s 1inch? https://blog.1inch.io/the-1inch-foundation-will-distribute-10-mln-1inch-to-the-defi-community-as-gas-cost-refunds-2dd35a6a084f ... můžu stakovat i tokeny i na nějakém chainu pro chudé, abych na ETH měl gas refund?
na bsc je ta záložka dao aktivní, polygon například ne, ale má s tím někdo reálné zkušenosti?
xPelix
08.01.2022 23:18
Deleted User
09.01.2022 06:17
pouziva niekto zvas celsius?
Deleted User
09.01.2022 06:24
a aky mate nazor na to?
GiSo
09.01.2022 06:46
Chceš ref? 🤣🤣🤣
(upraveno)
🤣 1
Deleted User
09.01.2022 06:46
no kludne daj
ale este neviem ci to idem pouzivat este si to len obzeram
GiSo
09.01.2022 06:53
Dáš prachy centralizované společnosti a ona ti dá nazpět prachy, že jsi u nich měl prachy.
Nic víc.
Nic víc.
Kosa Fatty.io
09.01.2022 06:53
↩
@Deleted User
pouziva niekto zvas celsius?
Jen kdyz se divam kolik je venku stupnu
🤣 1
GiSo
09.01.2022 06:54
Je to asi nejoblíbenější projekt kryptoblbce aka Kicoma 2.0
Deleted User
09.01.2022 06:57
ok dik za nazor , pacilo sa mi tam ze sa tam da hodit btc a daco sa snim robi, nepoznate nieco decentralizovane ze by som dade supol ten btc?
KryptoVláďa
09.01.2022 07:02
↩
@Deleted User
a aky mate nazor na to?
Zlomim ti ruce, chces?
kek:872079105607233557 4
Deleted User
09.01.2022 07:03
↩
@KryptoVláďa
Zlomim ti ruce, chces?
ok uz som bol upozorneny na to ze je to centralizovane preto som sa pytal najpv na nazor 😄
KryptoVláďa
09.01.2022 07:03
↩
@Deleted User
ok uz som bol upozorneny na to ze je to centralizovane preto som sa pytal najpv na nazor 😄
Krome centralizace to je jeste neskutecna mrdka
Deleted User
09.01.2022 07:11
tak mam daky btc v hodli a chcel som ho dako vyuzit nech aj daco robi, tak hladam daco
KryptoVláďa
09.01.2022 07:20
Wrapnout a pak si s nim muzes delat co chces
Swordfish
09.01.2022 07:26
↩
@KryptoVláďa
Wrapnout a pak si s nim muzes delat co chces
Dát do badgeru 🤪
KryptoVláďa
09.01.2022 07:30
↩
@Swordfish
Dát do badgeru 🤪
😄
GiSo
09.01.2022 07:31
↩
@Deleted User
tak mam daky btc v hodli a chcel som ho dako vyuzit nech aj daco robi, tak hladam daco
Bitcoin prostě není stavěný na DeFi.
Pokud s ním chceš něco dělat, tak ho musíš wrapnout.
A tedy říct: "Ne, nechci Bitcoin. Postačí mi přišlib, že mi pak Bitcoin vrátíte."
A pokud si chceš zachovat čistotu BTC, tak jedině trezor, lopata, zahrada, strom a pirátská mapa.
To je asi největší zábava, jakou si člověk s BTC užije.
(upraveno)
Pokud s ním chceš něco dělat, tak ho musíš wrapnout.
A tedy říct: "Ne, nechci Bitcoin. Postačí mi přišlib, že mi pak Bitcoin vrátíte."
A pokud si chceš zachovat čistotu BTC, tak jedině trezor, lopata, zahrada, strom a pirátská mapa.
To je asi největší zábava, jakou si člověk s BTC užije.