Ondřej
07.01.2022 14:13
↩
@Peky
každopádně jak spustí V2 - tak to sem hodím, už mají jeden audit hotový, čekají na druhý a ještě si dělají interní audit
ok, díky za info:)
timeToTalk
07.01.2022 16:13
omg jsem sel po roce na Bitcoinovy kanal discoord.. a napsal tam ze cena jde dolu.. navic do roomky "vestirna" jsem dostal insta kick asi se tam muze vestit jen cena vyssi nez aktualni 😄
😅 2
rabbit-r12
07.01.2022 16:13
ziki
07.01.2022 16:22
↩
@timeToTalk
omg jsem sel po roce na Bitcoinovy kanal discoord.. a napsal tam ze cena jde dolu.. navic do roomky "vestirna" jsem dostal insta kick asi se tam muze vestit jen cena vyssi nez aktualni 😄
Měnili tam pravidla, musíš odkliknout nějaký blbosti a zase ti to pojede
pefe
07.01.2022 16:24
IMF, World Bank & 10 Countries Held Alarming "Simulation" Of Global Financial System Collapse | ZeroHedge
https://www.zerohedge.com/markets/imf-world-bank-10-countries-hold-alarming-simulation-global-financial-system-collapse
https://www.zerohedge.com/markets/imf-world-bank-10-countries-hold-alarming-simulation-global-financial-system-collapse
pefe
07.01.2022 16:24
↩
@Bugsy
Situace už se stabilizuje , za par dni budeme zpět. Rusko v rámci rozhodnutí o rozmístění sil CSTO vyslalo do Kazachstánu prapory výsadkových vojsk, které mají především chránit kosmodrom Bajkonur a střelnici Sary-Šagan. Pro agenturu RIA Novosti to uvedl vojenský expert Viktor Murakhovsky.
Podle Murachovského patří mezi prioritní úkoly výsadkových praporů ochrana a obrana kritických objektů, jako jsou Bajkonur a Sary-Šagan.
Kromě toho budou výsadkáři také chránit vojenská zařízení, jako jsou komunikační a řídicí zařízení vojsk v Kazachstánu, včetně uvolnění bezpečnostních sil a ozbrojených sil Kazachstánu pro přímý boj proti teroristickým gangům, uvedl expert.
Zdůraznil, že situace v Kazachstánu začala jako vnitropolitický a ekonomický konflikt, ale rychle přerostla v ozbrojené nepokoje s těmi skupinami, které považují za možné působit se zbraní v ruce nejen proti úřadům, ale i infrastruktuře a majetku.
Podle Murachovského patří mezi prioritní úkoly výsadkových praporů ochrana a obrana kritických objektů, jako jsou Bajkonur a Sary-Šagan.
Kromě toho budou výsadkáři také chránit vojenská zařízení, jako jsou komunikační a řídicí zařízení vojsk v Kazachstánu, včetně uvolnění bezpečnostních sil a ozbrojených sil Kazachstánu pro přímý boj proti teroristickým gangům, uvedl expert.
Zdůraznil, že situace v Kazachstánu začala jako vnitropolitický a ekonomický konflikt, ale rychle přerostla v ozbrojené nepokoje s těmi skupinami, které považují za možné působit se zbraní v ruce nejen proti úřadům, ale i infrastruktuře a majetku.
cau podobnost ako event 201?
timeToTalk
07.01.2022 16:24
↩
@ziki
Měnili tam pravidla, musíš odkliknout nějaký blbosti a zase ti to pojede
aha ok diky 😄 nahoda teda asi jenom
pefe
07.01.2022 16:25
Event 201, a pandemic exercise to illustrate preparedness efforts
https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/
https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/
Swordfish
07.01.2022 16:28
Kdyz sem hodim simulaci jak zemi znici asteroid, taky bychom meli mit strach ? Tu simulaci delali dokonce vedci !
(upraveno)
Kosa Fatty.io
07.01.2022 16:29
↩
@timeToTalk
omg jsem sel po roce na Bitcoinovy kanal discoord.. a napsal tam ze cena jde dolu.. navic do roomky "vestirna" jsem dostal insta kick asi se tam muze vestit jen cena vyssi nez aktualni 😄
Cena se tam uz nesmi resit
GiSo
07.01.2022 16:30
.
Peky
07.01.2022 17:17
<@!397625533283958787> FYI - [17:13, 7. 1. 2022] Adam Chvaja: Liberec každopádně platí, teď jsem mluvil s tím organizátorem, posunulo se to asi o týden, ale bude to velký, samé velké jména.
Asi za hodinu mají zveřjňovat web a další propagaci.
[17:15, 7. 1. 2022] Adam Chvaja: (má o tom dnes referovat kryptomates)
Asi za hodinu mají zveřjňovat web a další propagaci.
[17:15, 7. 1. 2022] Adam Chvaja: (má o tom dnes referovat kryptomates)
👌 1
asi kdybych si hodil do googlu kryptomates, tak bych si ho našel, ale jinak jen vím, že je to mladší Kicom, nebo se to alespoň říka
KryptoVláďa
07.01.2022 17:21
↩
@Peky
<@!397625533283958787> FYI - [17:13, 7. 1. 2022] Adam Chvaja: Liberec každopádně platí, teď jsem mluvil s tím organizátorem, posunulo se to asi o týden, ale bude to velký, samé velké jména.
Asi za hodinu mají zveřjňovat web a další propagaci.
[17:15, 7. 1. 2022] Adam Chvaja: (má o tom dnes referovat kryptomates)
Asi za hodinu mají zveřjňovat web a další propagaci.
[17:15, 7. 1. 2022] Adam Chvaja: (má o tom dnes referovat kryptomates)
tak maxis konference?
KryptoVláďa
07.01.2022 17:22
no, jasne, samej bitcoinak....proc to dopici neni konference o bitcoinu?
tohle mi mrda
tree 木
07.01.2022 17:22
to je hra.. najdi nemaxika
Kosa Fatty.io
07.01.2022 17:23
Too much konference na jednu republiku 🙈🙈
Peky
07.01.2022 17:23
↩
@tree 木
to je hra.. najdi nemaxika
Jedlinský je v pohodě
KryptoVláďa
07.01.2022 17:23
↩
@tree 木
to je hra.. najdi nemaxika
neorganizuje jim to nahodou Terka?
🤦♂️ 1
Peky
07.01.2022 17:23
Fillner taky
KryptoVláďa
07.01.2022 17:24
↩
@Peky
Fillner taky
ano, ale vsichni budou mluvit jen o btc.... z nonebtc komunity tam nepozvali ani jedoho cloveka .... Kracik, Mario, Mensik, Tree, Ja.... nikdo....
tree 木
07.01.2022 17:24
↩
@KryptoVláďa
neorganizuje jim to nahodou Terka?
jasne ted sme si dovolali asi 2h call o utxo, tak sla nahodit tu druhou konferenci.. 🤣
KryptoVláďa
07.01.2022 17:24
↩
@tree 木
jasne ted sme si dovolali asi 2h call o utxo, tak sla nahodit tu druhou konferenci.. 🤣
no me na Vanocnim vecirku rikala, ze ji oslovili a je to pro ne dela, tak nevim
Peky
07.01.2022 17:27
↩
@KryptoVláďa
ano, ale vsichni budou mluvit jen o btc.... z nonebtc komunity tam nepozvali ani jedoho cloveka .... Kracik, Mario, Mensik, Tree, Ja.... nikdo....
přijede kámoš z Moravy, tak už jsem mu psal, že si přednášek bez tak hovno odnese, tak to klasicky prolijeme🥳
👍 1
ale z UTXO bych si něco odnést chtěl👍 už má žena v kalendáři🥳
🍺 1
🍻 1
👍 2
KryptoVláďa
07.01.2022 17:27
opravdu mi hodne sere, ze je to takhle nevyvazeny, jeste ze toho Chvalu neznam, protoze bych mu rek, jakej je kokot.... natahaj tam lidi ktery nic nevi na to jak je to kryptomenova a nakonec jim ukazou, ze kryptomeny je jenom btc....
Peky
07.01.2022 17:28
↩
@KryptoVláďa
opravdu mi hodne sere, ze je to takhle nevyvazeny, jeste ze toho Chvalu neznam, protoze bych mu rek, jakej je kokot.... natahaj tam lidi ktery nic nevi na to jak je to kryptomenova a nakonec jim ukazou, ze kryptomeny je jenom btc....
to je kámoš s ČMKA ten s tím nemá nic společného, jen je oslovile, jestli taky nechtějí přednášet
KryptoVláďa
07.01.2022 17:29
↩
@Peky
to je kámoš s ČMKA ten s tím nemá nic společného, jen je oslovile, jestli taky nechtějí přednášet
tak jeste ze neznam toho druhyho kokota,.... dpc vystvelil jim to nekdo?
maxis propaganda jako svine
martinac
07.01.2022 17:31
Pořád dobrý, když řekneš maxikovi o Defi a řekneš mu že může mít 10% až 100% zisk, řekne ti scam, že to ti nikdo nedá a že letadlo 🤣 🤣 🤣
Radši dá na sporák za 3% jak říkal Kovanda v reklamě........
Radši dá na sporák za 3% jak říkal Kovanda v reklamě........
xPelix
07.01.2022 17:32
↩
@Swordfish
Kdyz sem hodim simulaci jak zemi znici asteroid, taky bychom meli mit strach ? Tu simulaci delali dokonce vedci !
holywood vždy připravuje masy na to co se má stát, po tomhle filmu jsem i chvíli přemýšlel, jestli nás to náhodou nečeká. A ano, nikdy nám to neřeknou. https://www.youtube.com/watch?v=nArqd1Gxaes
Swordfish
07.01.2022 17:33
To je ted nejaka moderna delat spoustu konferenci a predhanet se kdo udela lepsi a vetsi ?
jiricepelka
07.01.2022 17:34
↩
@KryptoVláďa
maxis propaganda jako svine
MaxisByte XDD
KryptoVláďa
07.01.2022 17:34
↩
@Swordfish
To je ted nejaka moderna delat spoustu konferenci a predhanet se kdo udela lepsi a vetsi ?
jak chces jinak btc propagovat, kdyz to nic neumi?
KryptoVláďa
07.01.2022 17:34
↩
@jiricepelka
MaxisByte XDD
jeste, ze jsi prisle.... napis jim to nekam
jiricepelka
07.01.2022 17:34
↩
@KryptoVláďa
jak chces jinak btc propagovat, kdyz to nic neumi?
roste tomu číslo, občas XDD
jiricepelka
07.01.2022 17:34
↩
@KryptoVláďa
jeste, ze jsi prisle.... napis jim to nekam
nemaj twitter 😕
Swordfish
07.01.2022 17:34
↩
@KryptoVláďa
jak chces jinak btc propagovat, kdyz to nic neumi?
proc furt stale dokola propagovat? jestli je to tak skvely, tak to prece nemusis propagovat
btw ani eth
KryptoVláďa
07.01.2022 17:35
↩
@jiricepelka
nemaj twitter 😕
telegram, pojd, sup, mas na to..... vymrdej jim mozek z hlavy
kek:872079105607233557 1
👍 1
KryptoVláďa
07.01.2022 17:35
↩
@Swordfish
proc furt stale dokola propagovat? jestli je to tak skvely, tak to prece nemusis propagovat
ted jsi si odpovedel
Swordfish
07.01.2022 17:35
crypto je scam, eth hlavne
tvari se jako lepsi vuci btc, to je jeste horsi
KryptoVláďa
07.01.2022 17:35
#FluffyIsAScam
Swordfish
07.01.2022 17:35
jiricepelka
07.01.2022 17:35
↩
@KryptoVláďa
telegram, pojd, sup, mas na to..... vymrdej jim mozek z hlavy
možná bych tam mohl jít a vzít si ETH tričko <:kek:872079105607233557>
🤣 1
KryptoVláďa
07.01.2022 17:36
↩
@jiricepelka
možná bych tam mohl jít a vzít si ETH tričko <:kek:872079105607233557>
takhle bych neriskoval, ale vyprcat je na telegramu bys moh
jiricepelka
07.01.2022 17:36
↩
@KryptoVláďa
takhle bych neriskoval, ale vyprcat je na telegramu bys moh
hele jako stojí to 200kč
za to mi to stojí XD
KryptoVláďa
07.01.2022 17:37
za 200 bych si asi hlavu rozkopat nenechal
(upraveno)
jiricepelka
07.01.2022 17:38
↩
@KryptoVláďa
za 200 bych si asi hlavu rozkopat nenechal
já jsem myslel že ji tam spíš zajdu rozkopat matesovi za Celsius XDD
(upraveno)
KryptoVláďa
07.01.2022 17:39
↩
@jiricepelka
já jsem myslel že ji tam spíš zajdu rozkopat matesovi za Celsius XDD
bude jich tam vic, bude jich tam hodne...bude jich tam hodne moc.... ty budes sam
KryptoVláďa
07.01.2022 17:39
↩
@jiricepelka
máš to tam XDD
pyco 😄
zapni stopky, za jak dlouho te vykopnou
👍 3
jiricepelka
07.01.2022 17:40
↩
@KryptoVláďa
bude jich tam vic, bude jich tam hodne...bude jich tam hodne moc.... ty budes sam
budou mít lopaty na zakopání seedu 😧
tom114568
07.01.2022 17:41
Vstupenka je NFT? OK.
jiricepelka
07.01.2022 17:41
↩
@tom114568
Vstupenka je NFT? OK.
jako fakt ?
tree 木
07.01.2022 17:44
to asi tezko
tom114568
07.01.2022 17:44
Ne, je mě to napadlo, že by se to dalo ztokenizovat, klidně i video<:btc:775106330766999582> <:btc:775106330766999582> <:btc:775106330766999582>
KryptoVláďa
07.01.2022 17:48
↩
@tree 木
(attachment)
jsem mala buznicka, co dava lidem pod cumak sluzby se super referralama a ni jsem je nevyzkousel.....
kek:872079105607233557 2
jiricepelka
07.01.2022 17:48
↩
@tree 木
(attachment)
No nic, pádím na twitter
XD
tree 木
07.01.2022 17:49
↩
@KryptoVláďa
jsem mala buznicka, co dava lidem pod cumak sluzby se super referralama a ni jsem je nevyzkousel.....
ja bych nebyl tak salty, tak si maxici udelali svoji akci no
KryptoVláďa
07.01.2022 17:49
↩
@jiricepelka
No nic, pádím na twitter
dej jim!
KryptoVláďa
07.01.2022 17:49
↩
@tree 木
ja bych nebyl tak salty, tak si maxici udelali svoji akci no
Bitcoinova konference - jsem s tim ok .... Konference o kryptomenach - to ne
👍 1
KryptoVláďa
07.01.2022 17:50
↩
@jiricepelka
No nic, pádím na twitter
tree 木
07.01.2022 17:55
špičky české KRYPTOMĚNOVÉ scény
oni prostě nic jinýho nevidí, klapky na očích
tree 木
07.01.2022 18:00
↩
@Swordfish
To je ted nejaka moderna delat spoustu konferenci a predhanet se kdo udela lepsi a vetsi ?
konference jsou trendy 😄
KryptoVláďa
07.01.2022 18:01
↩
@jiricepelka
moje píčování možná i k něčemu bude
Mam si rezervovat termin?
tom114568
07.01.2022 18:05
Ať jsou NFT vstupenky, super návrh pro krypto konferenci…
tree 木
07.01.2022 18:06
↩
@KryptoVláďa
Mam si rezervovat termin?
To tam budete s Fillnerem a Vencálkem skoro celá Callisto squadra 🤣
jiricepelka
07.01.2022 18:07
↩
@KryptoVláďa
Mam si rezervovat termin?
nwn, napsal že některý ty lidi kontaktuje, ale asi jo
tree 木
07.01.2022 18:08
↩
@tom114568
Ať jsou NFT vstupenky, super návrh pro krypto konferenci…
to je, ale není to tak jednoduchý zatím, jsme pořád brzo
možná to zkusíme
KryptoVláďa
07.01.2022 18:09
↩
@tree 木
To tam budete s Fillnerem a Vencálkem skoro celá Callisto squadra 🤣
kdybch od tebe rano nepotreboval pomoct, tak ti ted normalne napisu, ze jsi kunda 😄
GiSo
07.01.2022 18:20
↩
@jiricepelka
možná bych tam mohl jít a vzít si ETH tričko <:kek:872079105607233557>
Vzal bych si NEAR tričko, mikinu a hrneček.
Ale nemám mikinu a ani hrneček, takže tam nejdu.
Ale nemám mikinu a ani hrneček, takže tam nejdu.
kek:872079105607233557 2
jiricepelka
07.01.2022 18:21
↩
@GiSo
Vzal bych si NEAR tričko, mikinu a hrneček.
Ale nemám mikinu a ani hrneček, takže tam nejdu.
Ale nemám mikinu a ani hrneček, takže tam nejdu.
by tě tam všichni poslali do prdele že žádnej NEAR neznaj XDD
tree 木
07.01.2022 18:23
Přednáška o NEAR by byla super
KryptoVláďa
07.01.2022 18:24
tu jim tam klidne vysvihnu i s aurorou, ale to fakt nikdo chtit nebude
ale kdybys to <@!397625533283958787> chtel na uxto....
tree 木
07.01.2022 18:25
no na utxo, ne v liberci, v liberci to chce neco vic easy
KryptoVláďa
07.01.2022 18:25
↩
@GiSo
Vzal bych si NEAR tričko, mikinu a hrneček.
Ale nemám mikinu a ani hrneček, takže tam nejdu.
Ale nemám mikinu a ani hrneček, takže tam nejdu.
pristi tejden objednavam ,prude
❤️ 1
KryptoVláďa
07.01.2022 18:25
↩
@tree 木
no na utxo, ne v liberci, v liberci to chce neco vic easy
chtel bych v liberci prednaset o neviditelnych kamenech, ale ona to zase bude pulka kicomovo prednasky
🙈 1
🤣 2
Bugsy
07.01.2022 19:24
↩
@pefe
cau podobnost ako event 201?
Jojo to je hodně zajímavé v kontextu, že v Kazachstánu to začali Britské těžařské společnosti nafty a plynu. A ani snížení ceny za plyn na 8 rublu u ruských dodavatelů , nic nezastavilo a začali politické boje. Nikdo, ale nečekal, ze prezident vyhlásí, ať zastřelí každého kdo nebude respektovat vyhlášené pokyny.
(upraveno)
Peky
07.01.2022 19:38
↩
@KryptoVláďa
bude jich tam vic, bude jich tam hodne...bude jich tam hodne moc.... ty budes sam
já tady budu taky a to víš, že si vezmu farmářské tričko, ale musím do něj zhubnout, trošku jsme na dovče papali😆