Vítek
06.01.2022 15:19
↩
@Kosa Fatty.io
Ta jeho komunita je hlave toxic… pred par dny jsem se tam dostal do prestrelky kterou jsem nemohl na nepratelskem uzemi proste vyhrat 😄 stal se tam z toho pak totalni shitstorm… a pritom se klucina jen zeptal proc nejde stackovat min nez 120 DOT
nj to je smutný no
formix
06.01.2022 16:37
↩
@Vítek
málokdo je dneska v kryptu z nějakýho přesvědčení o decentralizaci protože decentralizace je taky chiméra. Je BTC, ETH, ADA decentralizovaný? reálně není
Me nejvic nasral kdyz vsichni rozdavali recoveryseed… a kicom si udelal akci, ze pri objednavce nad 1500 na jeho eshopu muzes vyhrat! Jako wtf se posral ne? Hamiznej clovek co umi stosovat saty a flusat vse okolo! Kdyby mu nekdo neposlal 1btc tak má píču !
Vítek
06.01.2022 16:48
↩
@formix
Me nejvic nasral kdyz vsichni rozdavali recoveryseed… a kicom si udelal akci, ze pri objednavce nad 1500 na jeho eshopu muzes vyhrat! Jako wtf se posral ne? Hamiznej clovek co umi stosovat saty a flusat vse okolo! Kdyby mu nekdo neposlal 1btc tak má píču !
Jaký recoveryseed?
Hansss
06.01.2022 16:49
👍 opravdu moc vydařené. To dnes celé na 1 zátah dělal? <@!672035199441305600>
KryptoVláďa
06.01.2022 16:53
↩
@Hansss
👍 opravdu moc vydařené. To dnes celé na 1 zátah dělal? <@!672035199441305600>
sedm hodil bolesti 😄
👍 2
dw221142
06.01.2022 16:58
Kolik to stoji takova sranda ?
timeToTalk
06.01.2022 17:01
pekne to mas uz budes kamarad i s btc maxiky
timeToTalk
06.01.2022 17:12
dostal jsem tip na tento NFT projekt. nebojte neni to dalsi generativ art.. ale jde o nft knihovnu, celkem mi to dava smysl. muj referal pro predbezny pristup k mintu "karticky do knihovny zde:: https://gleam.io/9OXDG-T6T6ZSicWw; pokud chcete jit primo + vice info tak zde: https://www.bookcoin.com/ (ten kod je KNOCKKNOCK
(upraveno)
KryptoVláďa
06.01.2022 17:17
↩
@dw221142
Kolik to stoji takova sranda ?
4k
Hansss
06.01.2022 17:24
velice dobrá cena
timeToTalk
06.01.2022 17:25
to je krev nebo to mas barevne?
Roonwild
06.01.2022 17:26
↩
@KryptoVláďa
sedm hodil bolesti 😄
Nejvíc bolel ten BTC 🙂
😂 4
KryptoVláďa
06.01.2022 17:26
barevne
KryptoVláďa
06.01.2022 17:26
↩
@Roonwild
Nejvíc bolel ten BTC 🙂
vole, jako svine 😄
😂 2
timeToTalk
06.01.2022 17:27
jen aby ten BTC nebyl jen lihacem 😄
KryptoVláďa
06.01.2022 17:27
↩
@timeToTalk
jen aby ten BTC nebyl jen lihacem 😄
pici, to mi nenapadlo
KryptoVláďa
06.01.2022 17:40
@here po streamu par minut brainstorming na callu? rad bych probral sezareni prvnich videi na stream.cz
(upraveno)
👍 4
jiricepelka
06.01.2022 17:45
↩
@timeToTalk
jen aby ten BTC nebyl jen lihacem 😄
nebo nalepovací XD
venca Tol
06.01.2022 17:46
↩
@Peky
málem jsme plavali, ale máme šikovného správce👍
Ty vole 🥺
Tomassino
06.01.2022 18:16
↩
@KryptoVláďa
sedm hodil bolesti 😄
Druhou ruku si jel trady ?
KryptoVláďa
06.01.2022 18:18
↩
@Tomassino
Druhou ruku si jel trady ?
pravdu?
jo 😄
ale hlavne jsem si cet, jak tu resite kicoma a nemoh jsem odepsat 😄
KryptoVláďa
06.01.2022 18:20
pecka! <@!333601337067438080> o cem prednasis? Postavis se na podiuma a zmrdas vsechny maxiky a pujdes? 😄
btw <@!397625533283958787> muzu na streamu uz zminit datum?
ADOS| Fatty.io| CLONE| Runwago
06.01.2022 18:23
Funguje ještě ta rychlá platba přes airbank na coinmate? Případně jaké tam jsou limity? Díky✅
KryptoVláďa
06.01.2022 18:25
↩
@ADOS| Fatty.io| CLONE| Runwago
Funguje ještě ta rychlá platba přes airbank na coinmate? Případně jaké tam jsou limity? Díky✅
v zivote jsem tam nic nebral, nevim
ADOS| Fatty.io| CLONE| Runwago
06.01.2022 18:31
↩
@KryptoVláďa
v zivote jsem tam nic nebral, nevim
Já taky právě ne. Ale často se v chatech někdo zmiňoval v minulém roce, že tam je nějaká airbank platba bez poplatku a za 15 min to je na burze. Tak mě zajímaly podrobnosti
KryptoVláďa
06.01.2022 18:32
↩
@ADOS| Fatty.io| CLONE| Runwago
Já taky právě ne. Ale často se v chatech někdo zmiňoval v minulém roce, že tam je nějaká airbank platba bez poplatku a za 15 min to je na burze. Tak mě zajímaly podrobnosti
urcite takhle funguje okamzite na anycoin
Raiden
06.01.2022 18:33
<@805397889295712296> mělo by to jít, kámoš to takhle dělal, ale už je to dávno co to říkal...
.... Možná měl fio banku teď úplně nevím
Jednu z toho
😄
Peky
06.01.2022 18:37
@here plánuji kalbičku - opět Krkonoše - penzion Zoja - žrádlo, pití jde za námi (MYSENEP)- ubytko je na vás - viděl bych to 13-15/5 - vyhovuje?
420:907771813982003300 2
kicom:831836375271079977 1
kunda:832259749009293373 1
lenin:883439946977910784 3
milana:884541956095606784 1
mirek:907613202827862108 2
peky:884061720933457920 4
🍗 2
🍻 4
👍 9
💯 3
Tomassino
06.01.2022 18:40
↩
@Peky
@here plánuji kalbičku - opět Krkonoše - penzion Zoja - žrádlo, pití jde za námi (MYSENEP)- ubytko je na vás - viděl bych to 13-15/5 - vyhovuje?
kolik plánuješ sudů 🙂
jiricepelka
06.01.2022 18:43
↩
@KryptoVláďa
pecka! <@!333601337067438080> o cem prednasis? Postavis se na podiuma a zmrdas vsechny maxiky a pujdes? 😄
DeFI XDD
Ale tohle taky není špatnej nápad XDDD
Peky
06.01.2022 18:43
↩
@Tomassino
kolik plánuješ sudů 🙂
sudy jsou na pohodu, co se nevypije, tak může vrátit, spíš naplánovat žrádlo
Tomassino
06.01.2022 18:44
↩
@Peky
sudy jsou na pohodu, co se nevypije, tak může vrátit, spíš naplánovat žrádlo
prosadit prasátko na pátek bude asi problém
jiricepelka
06.01.2022 18:44
↩
@KryptoVláďa
btw <@!397625533283958787> muzu na streamu uz zminit datum?
asi zatím ne, počkal bych až to oficiáoně spustíme my
Tomassino
06.01.2022 18:44
v tom bude rezistence, ale mohl by se z toho stát support
Peky
06.01.2022 18:45
↩
@Tomassino
prosadit prasátko na pátek bude asi problém
prase asi ne, to je na delší lokte, ale zkusil bych krůty a v sobotu prasátko
nebo jsem viděl i přenosné udírny a něco si v pátek vyudit, poptám se
KryptoVláďa
06.01.2022 18:47
↩
@jiricepelka
asi zatím ne, počkal bych až to oficiáoně spustíme my
ty jsi tree?
😄
jiricepelka
06.01.2022 18:47
↩
@KryptoVláďa
ty jsi tree?
nn, ale jako v organizačním týmu jsem taky
KryptoVláďa
06.01.2022 18:47
↩
@jiricepelka
nn, ale jako v organizačním týmu jsem taky
ale tree nejsi?
jiricepelka
06.01.2022 18:47
↩
@KryptoVláďa
ale tree nejsi?
nn
KryptoVláďa
06.01.2022 18:47
↩
@jiricepelka
nn
tak vidis 😄
jiricepelka
06.01.2022 18:48
↩
@KryptoVláďa
tak vidis 😄
proto říkám asi, nejsem vrchní ředitel XDD
Tomassino
06.01.2022 18:49
↩
@Peky
prase asi ne, to je na delší lokte, ale zkusil bych krůty a v sobotu prasátko
abys neměl v pátek hlad..., kdyby se navařil kotel guláše tak by do neděle vydržel 🙂
krůty byly luxus, jako dort
MirekH
06.01.2022 19:05
↩
@Peky
@here plánuji kalbičku - opět Krkonoše - penzion Zoja - žrádlo, pití jde za námi (MYSENEP)- ubytko je na vás - viděl bych to 13-15/5 - vyhovuje?
Zapisuju do kalendáře 😄
👍 1
Swordfish
06.01.2022 21:27
<@!672035199441305600> co mas proti HututuMututu ?
pivorad.
06.01.2022 21:31
<@!672035199441305600> super kéra 😆 👍 ať žije BTC <:btc:775106330766999582> seš frajer!
Plastex
06.01.2022 21:34
Nevite nekdo kde se v twitteru da stahnout ten .json soubor? To nemuzu najit 😄
klidne na callu to reknete, posloucham 🙂
Swordfish
06.01.2022 22:14
Tomassino
06.01.2022 22:20
Peky
07.01.2022 04:54
jedna výhoda těchto propadů je, že nemusím mačkat trezor🤣
kicom:831836375271079977 2
Peky
07.01.2022 05:21
GiSo
07.01.2022 06:16
Lenin v call místnosti.
Pumpa může začít.
Pumpa může začít.
😍 6
tree 木
07.01.2022 06:48
↩
@KryptoVláďa
btw <@!397625533283958787> muzu na streamu uz zminit datum?
jasne
tree 木
07.01.2022 06:51
↩
@timeToTalk
nechybi tam kicom? 😄
Chybí tam ještě spousta lidí. Zrovna Kicomovi už jsme psali... už nekdy před 3 tejdnama, ještě neodpověděl.
kicom:831836375271079977 1
podobně jako Stroukal, ale zrovna tyhle dva já neřeším, takže možná nemám aktuální informace - abych jim nekřivdil
Kosa Fatty.io
07.01.2022 07:33
↩
@tree 木
jasne
Ty prostory vapadaji hodne dobre 🙂
adamyjo
07.01.2022 08:16
btw ty stranky jsou v TOPu tenhle styl se mi hodne libi 🙂
Bugsy
07.01.2022 10:33
Situace už se stabilizuje , za par dni budeme zpět. Rusko v rámci rozhodnutí o rozmístění sil CSTO vyslalo do Kazachstánu prapory výsadkových vojsk, které mají především chránit kosmodrom Bajkonur a střelnici Sary-Šagan. Pro agenturu RIA Novosti to uvedl vojenský expert Viktor Murakhovsky.
Podle Murachovského patří mezi prioritní úkoly výsadkových praporů ochrana a obrana kritických objektů, jako jsou Bajkonur a Sary-Šagan.
Kromě toho budou výsadkáři také chránit vojenská zařízení, jako jsou komunikační a řídicí zařízení vojsk v Kazachstánu, včetně uvolnění bezpečnostních sil a ozbrojených sil Kazachstánu pro přímý boj proti teroristickým gangům, uvedl expert.
Zdůraznil, že situace v Kazachstánu začala jako vnitropolitický a ekonomický konflikt, ale rychle přerostla v ozbrojené nepokoje s těmi skupinami, které považují za možné působit se zbraní v ruce nejen proti úřadům, ale i infrastruktuře a majetku.
Podle Murachovského patří mezi prioritní úkoly výsadkových praporů ochrana a obrana kritických objektů, jako jsou Bajkonur a Sary-Šagan.
Kromě toho budou výsadkáři také chránit vojenská zařízení, jako jsou komunikační a řídicí zařízení vojsk v Kazachstánu, včetně uvolnění bezpečnostních sil a ozbrojených sil Kazachstánu pro přímý boj proti teroristickým gangům, uvedl expert.
Zdůraznil, že situace v Kazachstánu začala jako vnitropolitický a ekonomický konflikt, ale rychle přerostla v ozbrojené nepokoje s těmi skupinami, které považují za možné působit se zbraní v ruce nejen proti úřadům, ale i infrastruktuře a majetku.
🛸 1
Ondřej
07.01.2022 10:40
Chudáci Kazaši..
Kosa Fatty.io
07.01.2022 11:26
Jim “pomuzou” a pak si je vemou? 😄
KryptoVláďa
07.01.2022 11:29
↩
@Kosa Fatty.io
Jim “pomuzou” a pak si je vemou? 😄
Kdyz pujdem up at se treba poserou 🤣
Kosa Fatty.io
07.01.2022 12:07
↩
@KryptoVláďa
Kdyz pujdem up at se treba poserou 🤣
Joo to je fakt… vizualizoval jsem si toto obdobi trosku jinak pred rokem 😂
Peky
07.01.2022 13:24
Can any blockchain take away <#788147087308357652>'s number two position in 2022? And if so which one? YES - BTC🤣
😂 7
Peky
07.01.2022 13:36
↩
@Ondřej
<@!473855667325894666> RON už bude brzy venku. Už se dá obchodovat na futures na FTX
já to tam pořád držím, trochu jsem zapomněl, jdu se mrknout kolik tam mám😆
Ondřej
07.01.2022 13:36
rekl bych, že budes mit mezi 200 - 300
Peky
07.01.2022 13:36
270
ale claimnout se to nedá, vůbec na to nepospíchám
mě teď živí TOKE🥳
🔥 3
prostě mít tak pět - sedm farmiček a to by bylo, aby se na nějaké neurodilo a na které to zrovna kvete - z té vybírám👍
Ondřej
07.01.2022 13:42
chápu. Já zatim 530 Ron, postupne jsem tam pridaval od Filipincu.
Ten TOKE jsem prošvihl
Ondřej
07.01.2022 13:44
Ale premejslim, že naskocim do ILV, kdyz je teď dole. Zachvili tam bude i ten prodej LAndu, vid?
Ondřej
07.01.2022 13:44
↩
@Peky
(attachment)
Zavidim 😄
Peky
07.01.2022 13:44
↩
@Ondřej
Ale premejslim, že naskocim do ILV, kdyz je teď dole. Zachvili tam bude i ten prodej LAndu, vid?
je to tak, ale počkej si na V2
Ondřej
07.01.2022 13:45
↩
@Peky
je to tak, ale počkej si na V2
i na nakup ILV?
Peky
07.01.2022 13:45
teď nejdou claimovat odměny a ani nerozebereš LP, myslím si, že pár lidí bude nasranejch a jakmile spustí withdraw LP, tak odejdou
ale to je jen můj názor, komunita je silná
já to mám na dlouho
Peky
07.01.2022 13:49
↩
@Ondřej
i na nakup ILV?
každopádně jak spustí V2 - tak to sem hodím, už mají jeden audit hotový, čekají na druhý a ještě si dělají interní audit
xPelix
07.01.2022 13:49
↩
@Peky
teď nejdou claimovat odměny a ani nerozebereš LP, myslím si, že pár lidí bude nasranejch a jakmile spustí withdraw LP, tak odejdou
a co ten escrowed illuvium? byl prý hacknut. To nemá nic společného s Illuvium?
Peky
07.01.2022 13:50
↩
@Ondřej
Zavidim 😄
já jsem úplně hotovej, žena je horalka, tak jsem jí pořád koukal na prdel🤣 teď jdu pro děti a jdeme sáňkovat a od 18:30 mám sálovku, zalezu do brány a nazdar🤣
😅 1
🤾♂️ 1
Peky
07.01.2022 13:51
↩
@xPelix
a co ten escrowed illuvium? byl prý hacknut. To nemá nic společného s Illuvium?
jj, sILV, ale už vyřešeno, jen se díky tomu zbrzdilo vydání V2, ale jenom dobře