# pokec
184746 zpráv • strana 1016/1848
Vítek 06.01.2022 15:19
@Kosa Fatty.io Ta jeho komunita je hlave toxic… pred par dny jsem se tam dostal do prestrelky kterou jsem nemohl na nepratelskem uzemi proste vyhrat 😄 stal se tam z toho pak totalni shitstorm… a pritom se klucina jen zeptal proc nejde stackovat min nez 120 DOT
nj to je smutný no
KryptoVláďa 06.01.2022 16:04
btc:775106330766999582 3 ♥️ 1 👍 16 🤯 1
formix 06.01.2022 16:37
@Vítek málokdo je dneska v kryptu z nějakýho přesvědčení o decentralizaci protože decentralizace je taky chiméra. Je BTC, ETH, ADA decentralizovaný? reálně není
Me nejvic nasral kdyz vsichni rozdavali recoveryseed… a kicom si udelal akci, ze pri objednavce nad 1500 na jeho eshopu muzes vyhrat! Jako wtf se posral ne? Hamiznej clovek co umi stosovat saty a flusat vse okolo! Kdyby mu nekdo neposlal 1btc tak má píču !
Vítek 06.01.2022 16:48
@formix Me nejvic nasral kdyz vsichni rozdavali recoveryseed… a kicom si udelal akci, ze pri objednavce nad 1500 na jeho eshopu muzes vyhrat! Jako wtf se posral ne? Hamiznej clovek co umi stosovat saty a flusat vse okolo! Kdyby mu nekdo neposlal 1btc tak má píču !
Jaký recoveryseed?
Hansss 06.01.2022 16:49
👍 opravdu moc vydařené. To dnes celé na 1 zátah dělal? <@!672035199441305600>
KryptoVláďa 06.01.2022 16:53
@Hansss 👍 opravdu moc vydařené. To dnes celé na 1 zátah dělal? <@!672035199441305600>
sedm hodil bolesti 😄
👍 2
dw221142 06.01.2022 16:58
Kolik to stoji takova sranda ?
timeToTalk 06.01.2022 17:01
pekne to mas uz budes kamarad i s btc maxiky
formix 06.01.2022 17:03
@Vítek Jaký recoveryseed?
Toto
timeToTalk 06.01.2022 17:12
dostal jsem tip na tento NFT projekt. nebojte neni to dalsi generativ art.. ale jde o nft knihovnu, celkem mi to dava smysl. muj referal pro predbezny pristup k mintu "karticky do knihovny zde:: https://gleam.io/9OXDG-T6T6ZSicWw; pokud chcete jit primo + vice info tak zde: https://www.bookcoin.com/ (ten kod je KNOCKKNOCK
(upraveno)
KryptoVláďa 06.01.2022 17:17
@dw221142 Kolik to stoji takova sranda ?
4k
Hansss 06.01.2022 17:24
velice dobrá cena
timeToTalk 06.01.2022 17:25
to je krev nebo to mas barevne?
Roonwild 06.01.2022 17:26
@KryptoVláďa sedm hodil bolesti 😄
Nejvíc bolel ten BTC 🙂
😂 4
KryptoVláďa 06.01.2022 17:26
barevne
KryptoVláďa 06.01.2022 17:26
@Roonwild Nejvíc bolel ten BTC 🙂
vole, jako svine 😄
😂 2
timeToTalk 06.01.2022 17:27
jen aby ten BTC nebyl jen lihacem 😄
KryptoVláďa 06.01.2022 17:27
@timeToTalk jen aby ten BTC nebyl jen lihacem 😄
pici, to mi nenapadlo
KryptoVláďa 06.01.2022 17:40
@here po streamu par minut brainstorming na callu? rad bych probral sezareni prvnich videi na stream.cz
(upraveno)
👍 4
jiricepelka 06.01.2022 17:45
@timeToTalk jen aby ten BTC nebyl jen lihacem 😄
nebo nalepovací XD
venca Tol 06.01.2022 17:46
@Peky málem jsme plavali, ale máme šikovného správce👍
Ty vole 🥺
Tomassino 06.01.2022 18:16
@KryptoVláďa sedm hodil bolesti 😄
Druhou ruku si jel trady ?
KryptoVláďa 06.01.2022 18:18
@Tomassino Druhou ruku si jel trady ?
pravdu?
jo 😄
ale hlavne jsem si cet, jak tu resite kicoma a nemoh jsem odepsat 😄
KryptoVláďa 06.01.2022 18:20
@tree 木 Co rikate na landing page? 😄 jenom neco nez bude poradnej web...
https://utxo.cz/
pecka! <@!333601337067438080> o cem prednasis? Postavis se na podiuma a zmrdas vsechny maxiky a pujdes? 😄
btw <@!397625533283958787> muzu na streamu uz zminit datum?
ADOS| Fatty.io| CLONE| Runwago 06.01.2022 18:23
Funguje ještě ta rychlá platba přes airbank na coinmate? Případně jaké tam jsou limity? Díky✅
KryptoVláďa 06.01.2022 18:25
@ADOS| Fatty.io| CLONE| Runwago Funguje ještě ta rychlá platba přes airbank na coinmate? Případně jaké tam jsou limity? Díky✅
v zivote jsem tam nic nebral, nevim
ADOS| Fatty.io| CLONE| Runwago 06.01.2022 18:31
@KryptoVláďa v zivote jsem tam nic nebral, nevim
Já taky právě ne. Ale často se v chatech někdo zmiňoval v minulém roce, že tam je nějaká airbank platba bez poplatku a za 15 min to je na burze. Tak mě zajímaly podrobnosti
KryptoVláďa 06.01.2022 18:32
@ADOS| Fatty.io| CLONE| Runwago Já taky právě ne. Ale často se v chatech někdo zmiňoval v minulém roce, že tam je nějaká airbank platba bez poplatku a za 15 min to je na burze. Tak mě zajímaly podrobnosti
urcite takhle funguje okamzite na anycoin
Raiden 06.01.2022 18:33
<@805397889295712296> mělo by to jít, kámoš to takhle dělal, ale už je to dávno co to říkal...
.... Možná měl fio banku teď úplně nevím
Jednu z toho
😄
Peky 06.01.2022 18:37
@here plánuji kalbičku - opět Krkonoše - penzion Zoja - žrádlo, pití jde za námi (MYSENEP)- ubytko je na vás - viděl bych to 13-15/5 - vyhovuje?
420:907771813982003300 2 kicom:831836375271079977 1 kunda:832259749009293373 1 lenin:883439946977910784 3 milana:884541956095606784 1 mirek:907613202827862108 2 peky:884061720933457920 4 🍗 2 🍻 4 👍 9 💯 3
Tomassino 06.01.2022 18:40
@Peky @here plánuji kalbičku - opět Krkonoše - penzion Zoja - žrádlo, pití jde za námi (MYSENEP)- ubytko je na vás - viděl bych to 13-15/5 - vyhovuje?
kolik plánuješ sudů 🙂
jiricepelka 06.01.2022 18:43
@KryptoVláďa pecka! <@!333601337067438080> o cem prednasis? Postavis se na podiuma a zmrdas vsechny maxiky a pujdes? 😄
DeFI XDD
Ale tohle taky není špatnej nápad XDDD
Peky 06.01.2022 18:43
@Tomassino kolik plánuješ sudů 🙂
sudy jsou na pohodu, co se nevypije, tak může vrátit, spíš naplánovat žrádlo
Tomassino 06.01.2022 18:44
@Peky sudy jsou na pohodu, co se nevypije, tak může vrátit, spíš naplánovat žrádlo
prosadit prasátko na pátek bude asi problém
jiricepelka 06.01.2022 18:44
@KryptoVláďa btw <@!397625533283958787> muzu na streamu uz zminit datum?
asi zatím ne, počkal bych až to oficiáoně spustíme my
Tomassino 06.01.2022 18:44
v tom bude rezistence, ale mohl by se z toho stát support
Peky 06.01.2022 18:45
@Tomassino prosadit prasátko na pátek bude asi problém
prase asi ne, to je na delší lokte, ale zkusil bych krůty a v sobotu prasátko
nebo jsem viděl i přenosné udírny a něco si v pátek vyudit, poptám se
KryptoVláďa 06.01.2022 18:47
@jiricepelka asi zatím ne, počkal bych až to oficiáoně spustíme my
ty jsi tree?
😄
jiricepelka 06.01.2022 18:47
@KryptoVláďa ty jsi tree?
nn, ale jako v organizačním týmu jsem taky
KryptoVláďa 06.01.2022 18:47
@jiricepelka nn, ale jako v organizačním týmu jsem taky
ale tree nejsi?
jiricepelka 06.01.2022 18:47
@KryptoVláďa ale tree nejsi?
nn
KryptoVláďa 06.01.2022 18:47
@jiricepelka nn
tak vidis 😄
jiricepelka 06.01.2022 18:48
@KryptoVláďa tak vidis 😄
proto říkám asi, nejsem vrchní ředitel XDD
Tomassino 06.01.2022 18:49
@Peky prase asi ne, to je na delší lokte, ale zkusil bych krůty a v sobotu prasátko
abys neměl v pátek hlad..., kdyby se navařil kotel guláše tak by do neděle vydržel 🙂
krůty byly luxus, jako dort
MirekH 06.01.2022 19:05
@Peky @here plánuji kalbičku - opět Krkonoše - penzion Zoja - žrádlo, pití jde za námi (MYSENEP)- ubytko je na vás - viděl bych to 13-15/5 - vyhovuje?
Zapisuju do kalendáře 😄
👍 1
Swordfish 06.01.2022 21:27
<@!672035199441305600> co mas proti HututuMututu ?
pivorad. 06.01.2022 21:31
<@!672035199441305600> super kéra 😆 👍 ať žije BTC <:btc:775106330766999582> seš frajer!
Plastex 06.01.2022 21:34
Nevite nekdo kde se v twitteru da stahnout ten .json soubor? To nemuzu najit 😄
klidne na callu to reknete, posloucham 🙂
Peky 07.01.2022 04:54
jedna výhoda těchto propadů je, že nemusím mačkat trezor🤣
kicom:831836375271079977 2
GiSo 07.01.2022 06:16
Lenin v call místnosti.

Pumpa může začít.
😍 6
tree 木 07.01.2022 06:48
@KryptoVláďa btw <@!397625533283958787> muzu na streamu uz zminit datum?
jasne
tree 木 07.01.2022 06:51
@timeToTalk nechybi tam kicom? 😄
Chybí tam ještě spousta lidí. Zrovna Kicomovi už jsme psali... už nekdy před 3 tejdnama, ještě neodpověděl.
kicom:831836375271079977 1
podobně jako Stroukal, ale zrovna tyhle dva já neřeším, takže možná nemám aktuální informace - abych jim nekřivdil
Kosa Fatty.io 07.01.2022 07:33
@tree 木 jasne
Ty prostory vapadaji hodne dobre 🙂
adamyjo 07.01.2022 08:16
btw ty stranky jsou v TOPu tenhle styl se mi hodne libi 🙂
Bugsy 07.01.2022 10:27
Tálibán je znepokojeny situaci v Kazachstánu
Bugsy 07.01.2022 10:33
Situace už se stabilizuje , za par dni budeme zpět. Rusko v rámci rozhodnutí o rozmístění sil CSTO vyslalo do Kazachstánu prapory výsadkových vojsk, které mají především chránit kosmodrom Bajkonur a střelnici Sary-Šagan. Pro agenturu RIA Novosti to uvedl vojenský expert Viktor Murakhovsky.

Podle Murachovského patří mezi prioritní úkoly výsadkových praporů ochrana a obrana kritických objektů, jako jsou Bajkonur a Sary-Šagan.

Kromě toho budou výsadkáři také chránit vojenská zařízení, jako jsou komunikační a řídicí zařízení vojsk v Kazachstánu, včetně uvolnění bezpečnostních sil a ozbrojených sil Kazachstánu pro přímý boj proti teroristickým gangům, uvedl expert.

Zdůraznil, že situace v Kazachstánu začala jako vnitropolitický a ekonomický konflikt, ale rychle přerostla v ozbrojené nepokoje s těmi skupinami, které považují za možné působit se zbraní v ruce nejen proti úřadům, ale i infrastruktuře a majetku.
🛸 1
Ondřej 07.01.2022 10:40
Chudáci Kazaši..
Kosa Fatty.io 07.01.2022 11:26
Jim “pomuzou” a pak si je vemou? 😄
KryptoVláďa 07.01.2022 11:29
@Kosa Fatty.io Jim “pomuzou” a pak si je vemou? 😄
Kdyz pujdem up at se treba poserou 🤣
Kosa Fatty.io 07.01.2022 12:07
@KryptoVláďa Kdyz pujdem up at se treba poserou 🤣
Joo to je fakt… vizualizoval jsem si toto obdobi trosku jinak pred rokem 😂
Peky 07.01.2022 13:24
Can any blockchain take away <#788147087308357652>'s number two position in 2022? And if so which one? YES - BTC🤣
😂 7
Ondřej 07.01.2022 13:35
<@!473855667325894666> RON už bude brzy venku. Už se dá obchodovat na futures na FTX
ale 4 dolce jsou cekem bída..
Peky 07.01.2022 13:36
@Ondřej <@!473855667325894666> RON už bude brzy venku. Už se dá obchodovat na futures na FTX
já to tam pořád držím, trochu jsem zapomněl, jdu se mrknout kolik tam mám😆
Ondřej 07.01.2022 13:36
rekl bych, že budes mit mezi 200 - 300
Peky 07.01.2022 13:36
270
ale claimnout se to nedá, vůbec na to nepospíchám
mě teď živí TOKE🥳
🔥 3
prostě mít tak pět - sedm farmiček a to by bylo, aby se na nějaké neurodilo a na které to zrovna kvete - z té vybírám👍
Ondřej 07.01.2022 13:42
chápu. Já zatim 530 Ron, postupne jsem tam pridaval od Filipincu.
Ten TOKE jsem prošvihl
Peky 07.01.2022 13:43
v poslední zatáčce, vidím známého, tak mrda jako sviň, odřené koleno, zrovna nebyl sníh🤣 a ještě to nebyl známej🤣
🙈 1 🤣 5
Ondřej 07.01.2022 13:44
Ale premejslim, že naskocim do ILV, kdyz je teď dole. Zachvili tam bude i ten prodej LAndu, vid?
Ondřej 07.01.2022 13:44
@Peky (attachment)
Zavidim 😄
Peky 07.01.2022 13:44
@Ondřej Ale premejslim, že naskocim do ILV, kdyz je teď dole. Zachvili tam bude i ten prodej LAndu, vid?
je to tak, ale počkej si na V2
Ondřej 07.01.2022 13:45
@Peky je to tak, ale počkej si na V2
i na nakup ILV?
Peky 07.01.2022 13:45
teď nejdou claimovat odměny a ani nerozebereš LP, myslím si, že pár lidí bude nasranejch a jakmile spustí withdraw LP, tak odejdou
ale to je jen můj názor, komunita je silná
já to mám na dlouho
Peky 07.01.2022 13:49
@Ondřej i na nakup ILV?
každopádně jak spustí V2 - tak to sem hodím, už mají jeden audit hotový, čekají na druhý a ještě si dělají interní audit
xPelix 07.01.2022 13:49
@Peky teď nejdou claimovat odměny a ani nerozebereš LP, myslím si, že pár lidí bude nasranejch a jakmile spustí withdraw LP, tak odejdou
a co ten escrowed illuvium? byl prý hacknut. To nemá nic společného s Illuvium?
Peky 07.01.2022 13:50
@Ondřej Zavidim 😄
já jsem úplně hotovej, žena je horalka, tak jsem jí pořád koukal na prdel🤣 teď jdu pro děti a jdeme sáňkovat a od 18:30 mám sálovku, zalezu do brány a nazdar🤣
😅 1 🤾‍♂️ 1
Peky 07.01.2022 13:51
@xPelix a co ten escrowed illuvium? byl prý hacknut. To nemá nic společného s Illuvium?
jj, sILV, ale už vyřešeno, jen se díky tomu zbrzdilo vydání V2, ale jenom dobře