# pokec
184746 zpráv • strana 1017/1848
KejsiKurvaRajbek 05.01.2022 22:56
Černá labuť<:sorry:767989709946748939>
pefe 05.01.2022 22:57
Live stream | WarsOnline Slobodného vysielača

https://warsonline.slobodnyvysielac.sk/live-stream/
jpekne rozobrate
edo 05.01.2022 22:58
Do piče...
dw221142 05.01.2022 23:24
Takze takhle chce rusko odvest pozornost od ulrajiny
(upraveno)
MirekH 05.01.2022 23:45
A pak že BTC nejde vypnout, v jedné zemi bouchnou do čudlu a 20% hashrate je v čudu
kicom:831836375271079977 1 👍 2 🤣 2
Peky 06.01.2022 04:27
každopádně tohle maxíkům do karet nehraje, lidi se budou ptát na PoW - začal bych sázet na PoS👍
škoda, že Kazaši těží málo ETH, výtěžnost se nám nezvýšila🤣 když to v loni vypli Číňané, to byla jiná🤣
jinal ALCX teď jede, lidi si chtějí půjčovat a sázet na long, když půjdete na gearbox protokol, tak můžete i s 5x pákou - jelikož mám páku zakázanou, tak nic pro mne😆
👍 1
KryptoVláďa 06.01.2022 05:06
Tak dnes
🔥 2
Peky 06.01.2022 05:29
ten má přistup👍 - Will the DAO be affected financially?
Even though this sILV Uniswap pool was unofficial, many community members, including myself, used it to trade in it and, as such, feel somewhat responsible for legitimising the pool. I have therefore decided to reimburse all liquidity providers personally, so there will be no loss to the DAO.
What are we doing to mitigate any future bugs?
- Three independent audits per contract (1x Internal, 2x external)
- Introduction of a bug bounty program
- Hiring additional solidity engineers
- Additional contract testing
- Additional code reviews
Deleted User 06.01.2022 05:45
asi chcem ine tricko a to fuck fed 😄
KryptoVláďa 06.01.2022 05:54
POZOR! Asi jste zaznamenali zprávu, že dnes má dojít k vypnutí očkovaných osob prostřednictvím 5G čipů. Dělají nám to stejný lidi jako centrální registr vozidel, tak poprosíme o trpělivost.
kek:872079105607233557 4 🤣 4
🤣🤣
GiSo 06.01.2022 06:27
🙄😳🤔
Kosa Fatty.io 06.01.2022 07:01
@Swordfish V Kosovu se hodně těžil bitkojn?
Ja nic netezim!
😅 3
Včelkamára 06.01.2022 07:27
beztak jo 😄
Peky 06.01.2022 07:28
kdo ještě nekoupil, má nyní možnost koupit za dobrou cenu, nebudou🤣 https://medium.com/@aaron_warwick/illuvium-dev-blog-december-2021-15bd52ff1fb6
KryptoVláďa 06.01.2022 07:30
@Peky kdo ještě nekoupil, má nyní možnost koupit za dobrou cenu, nebudou🤣 https://medium.com/@aaron_warwick/illuvium-dev-blog-december-2021-15bd52ff1fb6
🙈
Bugsy 06.01.2022 07:31
Když jsme to tu včera ráno psal, tak to asi nikdo nebral vážně 😂😂🙈🙈
Včelkamára 06.01.2022 07:34
na 420 bych možná něco vzal
Peky 06.01.2022 07:34
@Bugsy Když jsme to tu včera ráno psal, tak to asi nikdo nebral vážně 😂😂🙈🙈
mě to cvaklo hned, ale netušil jsem, že jim vypnou internet a nebo, že nemají back up
snad se to rychle přežene, cena energii je mazec, green deal je obrovský průser...
KryptoVláďa 06.01.2022 07:37
@Bugsy Když jsme to tu včera ráno psal, tak to asi nikdo nebral vážně 😂😂🙈🙈
Nemas posilat fotky tanku ale napsat - curaci, zavrete longy
👀 1 🙈 1 🤣 1
Do tydne jsme zpet, nebal bych se
👍 1
Peky 06.01.2022 07:48
2
málem jsme plavali, ale máme šikovného správce👍
Tomassino 06.01.2022 08:16
@Peky (attachment)
dej to dál vod vody :))
Tomassino 06.01.2022 08:19
@Peky mě to cvaklo hned, ale netušil jsem, že jim vypnou internet a nebo, že nemají back up
v dnešní moderní době starlink nadpozemského internetu za 99 EUR/měsíčně je to divný no, leda by jim vypnuli proud
Swordfish 06.01.2022 08:47
starlink ma mizerny response time a pro velmi konkurencni vec jako je tezba je to spatny
KryptoVláďa 06.01.2022 08:52
@here nesel by nekdo o kazachstanu pokecat ma stream?
Tomassino 06.01.2022 08:58
stream nebo call?
KryptoVláďa 06.01.2022 09:14
Stream. Asi by bylo fajn mot ho dnes k veci
Swordfish 06.01.2022 09:20
a vo cem? spatnost centralizace tezby btc nebo socialne/ekonomicky/politicky problem kazachstanu ?
timeToTalk 06.01.2022 10:03
@KryptoVláďa @here nesel by nekdo o kazachstanu pokecat ma stream?
bez internetu to pujde blbe 😄
btw uz zacnete nakupovat ten BTC prestava to byt sranda 😄
David Beneš žáložní 06.01.2022 10:07
Koukal jste někdo na ten daohaus token? https://daohaus.club/token/
Kosa Fatty.io 06.01.2022 11:14
@Peky snad se to rychle přežene, cena energii je mazec, green deal je obrovský průser...
Tam slo hlavne o plyn ne? A sesadit hlavu statu
(upraveno)
KryptoVláďa 06.01.2022 11:19
btc:775106330766999582 6 😉 4
Swordfish 06.01.2022 11:21
@KryptoVláďa (attachment)
myslis ze by to mohlo pomoci cenam jit up ?
HonzaH 06.01.2022 11:31
Ahoj, funguje vam matic network? Na Pc i v mobilu na metamasku nefunguje. Na mobilu jsem ji odebral a uz nejde pridat. Nejsou videt zustatky, nemomuze ani prepinani mezi sitema.
Hanseva.CLONE 06.01.2022 11:46
mě funguje
Swordfish 06.01.2022 11:52
sit je pretizena = je v mrdu
Martin11 06.01.2022 11:56
Někde jsem četl, že je to kvůli nějaké nové hře. Že síť od té doby špatně stíhá
AMwhatAM 06.01.2022 11:57
super sit
Swordfish 06.01.2022 11:58
jako to vysvetloval tree, ethereum je drahy, protoze to lidi pouzivaji, navzdory tomu, ze je draha
matic je tak uspesny, ze je sit tak zahlcena, i kdyz uz je zahlcena
🤔 1
zajimave paradoxy
GiSo 06.01.2022 12:10
@KryptoVláďa (attachment)
To máš na sobě to jedno tričko z těch deseti, co ti zbylo? 🤣
Peky 06.01.2022 12:30
@GiSo To máš na sobě to jedno tričko z těch deseti, co ti zbylo? 🤣
jedno mi pořád vozí🤣
Peky 06.01.2022 12:33
@Kosa Fatty.io Tam slo hlavne o plyn ne? A sesadit hlavu statu
skončilo jim zastropování ceny plynu, prezident rozpustil vládu, ale raději než by si sedli ke stolu, tak začali demolovat, co by jsi od Rusů čekal, přeji všem odvážným, kdo na východ od Košic dělá business... nebo od Brna🤣
Peky 06.01.2022 12:34
@Tomassino dej to dál vod vody :))
myslíš na strom🤣
KryptoVláďa 06.01.2022 13:05
eth:773696759922556959 4 kicom:831836375271079977 2 👍 1 💯 1
Včelkamára 06.01.2022 13:08
Dobře 👍💪
Včelkamára 06.01.2022 13:22
Nabízím 2000 DAI na NEARu výměnou za 2000 DAI na ETH
Swordfish 06.01.2022 13:36
koncime zavirame, dai na nearu nebude mit hodnotu 😄
timeToTalk 06.01.2022 13:39
v tmto marketu budu zas potrebovat davku Kracika zachvili
👍 1 🤣 4
timeToTalk 06.01.2022 13:46
btw vi tu nekdo neco vic o celestia?
Swordfish 06.01.2022 13:50
@timeToTalk v tmto marketu budu zas potrebovat davku Kracika zachvili
jak se takovy Kracik davkuje?
oralne nebo analne ?
(upraveno)
timeToTalk 06.01.2022 13:59
@Swordfish jak se takovy Kracik davkuje?
tak oralne/analne to mozna zkusil <@!672035199441305600> ostatni co nemaj to stesti musi jedine skrze usni bubinek 😄
tree 木 06.01.2022 14:49
Co rikate na landing page? 😄 jenom neco nez bude poradnej web...
https://utxo.cz/
👍 5
Ondřej 06.01.2022 14:52
@tree 木 Co rikate na landing page? 😄 jenom neco nez bude poradnej web...
https://utxo.cz/
Dobrý, člověk se na tom celkem i zasekne, jak je to interaktivní 😄
👍 1
timeToTalk 06.01.2022 14:52
nechybi tam kicom? 😄
Ondřej 06.01.2022 14:52
@timeToTalk nechybi tam kicom? 😄
Ne 😄
timeToTalk 06.01.2022 14:53
jsem se teisl na prestrelku BTC maxiku vs ETH maxiku
Vítek 06.01.2022 14:53
můžete mi někdo vysvětlit co máte za problém s Kicomem?
timeToTalk 06.01.2022 14:54
ja snim zandy problem nemam jen ho nesleduju od te doby co zacal do kazdeho videa cpat narazky na defi/nft/cokoli co neni BTC
jednou za 1/4 roku na nej mrknu zjisitm ze je to stale stejne a jdu zas dal
rabbit-r12 06.01.2022 14:57
-//-
Vítek 06.01.2022 14:58
ok, já jenom že mi přijde že někdy tady je zbytečně negativní atmosféra, mě přijde že lidi v kryptu by mohli táhnout +- za podobný provaz, ale je mi jasný že to tak není... Myslím že Kicom toho udělal dost pozitivního pro rozšiřování povědomí o krypto. Sám teda web 3.0 věci používám takže jeho negativní postoj mě samozřejmě taky mrzí...
🤣 1
Kosa Fatty.io 06.01.2022 14:59
@Vítek ok, já jenom že mi přijde že někdy tady je zbytečně negativní atmosféra, mě přijde že lidi v kryptu by mohli táhnout +- za podobný provaz, ale je mi jasný že to tak není... Myslím že Kicom toho udělal dost pozitivního pro rozšiřování povědomí o krypto. Sám teda web 3.0 věci používám takže jeho negativní postoj mě samozřejmě taky mrzí...
Me osobne prijde ze pro komunitu nic nedela
Taproot se ucit a vysvetlovat nebude, to je moc slozity, video na lightning nestihne, atd atd
Dva roky dela porad tu stejnou prednasku o btc
Vítek 06.01.2022 15:01
je pravda že omílá pořád tu stejnou věc že si máš štosovat saty na hw peněženku
což ale pro spoustu lidí je dostačující expozice do kryptoměn
furt lepší než to mít v koruně kterou ti žere inflace
Kosa Fatty.io 06.01.2022 15:02
Pro novacka dobry, na nejaky start super… hlavne ty jeho prvni videa
Ale ted uz je to u nej hodne bussines
(upraveno)
Vítek 06.01.2022 15:03
všechno je business, bejt jůtůber je taky business, na tom asi není nic špatnýho.
málokdo je dneska v kryptu z nějakýho přesvědčení o decentralizaci protože decentralizace je taky chiméra. Je BTC, ETH, ADA decentralizovaný? reálně není
Kosa Fatty.io 06.01.2022 15:04
Byl proste prvni tady 🙂 tak ma tu image 🙂 stejne jako bitcoin.
Ondřej 06.01.2022 15:04
Taky jsem ho měl rád, přivedl mě ke kryptu, ale to byl ještě celkem normální. Poslední dobou mi je hrozně nepříjemný. Dělá streamy na kterých jen hejtí ostatní krypto věci a taky kanál už má hlavně na promo svého eshopu..
👍 2
Vítek 06.01.2022 15:05
je tether decentralizovaný? SOL? XRP? USDC? 🙂
DOT a AVAX možná 🙂
Kosa Fatty.io 06.01.2022 15:06
Kdo nechce zakrnet, a chce se posunout dal a neni blbej… pochopi, ze sledovani jenom BTC kanalu neni cesta
Vítek 06.01.2022 15:06
jo, tak stejně tak ty technický analýzy to je všechno kravina
a nic moc jinýho se tam neřeší, ale aspoň říká že ví hovno
na druhou stranu je to dost dinosaurus z toho btc maximalismu no
Kosa Fatty.io 06.01.2022 15:09
Ta jeho komunita je hlave toxic… pred par dny jsem se tam dostal do prestrelky kterou jsem nemohl na nepratelskem uzemi proste vyhrat 😄 stal se tam z toho pak totalni shitstorm… a pritom se klucina jen zeptal proc nejde stackovat min nez 120 DOT
(upraveno)
A tehdy jak mu <:joe:825130132578369576> napsal ten “dopis” nasi komunite taky nepomohlo 😂
Vítek 06.01.2022 15:15
@Kosa Fatty.io A tehdy jak mu <:joe:825130132578369576> napsal ten “dopis” nasi komunite taky nepomohlo 😂
to mi nic neříká