KejsiKurvaRajbek
05.01.2022 22:56
Černá labuť<:sorry:767989709946748939>
pefe
05.01.2022 22:57
jpekne rozobrate
edo
05.01.2022 22:58
Do piče...
dw221142
05.01.2022 23:24
Takze takhle chce rusko odvest pozornost od ulrajiny
(upraveno)
MirekH
05.01.2022 23:45
A pak že BTC nejde vypnout, v jedné zemi bouchnou do čudlu a 20% hashrate je v čudu
kicom:831836375271079977 1
👍 2
🤣 2
Peky
06.01.2022 04:27
každopádně tohle maxíkům do karet nehraje, lidi se budou ptát na PoW - začal bych sázet na PoS👍
škoda, že Kazaši těží málo ETH, výtěžnost se nám nezvýšila🤣 když to v loni vypli Číňané, to byla jiná🤣
jinal ALCX teď jede, lidi si chtějí půjčovat a sázet na long, když půjdete na gearbox protokol, tak můžete i s 5x pákou - jelikož mám páku zakázanou, tak nic pro mne😆
👍 1
Peky
06.01.2022 05:29
ten má přistup👍 - Will the DAO be affected financially?
Even though this sILV Uniswap pool was unofficial, many community members, including myself, used it to trade in it and, as such, feel somewhat responsible for legitimising the pool. I have therefore decided to reimburse all liquidity providers personally, so there will be no loss to the DAO.
Even though this sILV Uniswap pool was unofficial, many community members, including myself, used it to trade in it and, as such, feel somewhat responsible for legitimising the pool. I have therefore decided to reimburse all liquidity providers personally, so there will be no loss to the DAO.
What are we doing to mitigate any future bugs?
- Three independent audits per contract (1x Internal, 2x external)
- Introduction of a bug bounty program
- Hiring additional solidity engineers
- Additional contract testing
- Additional code reviews
- Three independent audits per contract (1x Internal, 2x external)
- Introduction of a bug bounty program
- Hiring additional solidity engineers
- Additional contract testing
- Additional code reviews
Deleted User
06.01.2022 05:45
asi chcem ine tricko a to fuck fed 😄
KryptoVláďa
06.01.2022 05:54
POZOR! Asi jste zaznamenali zprávu, že dnes má dojít k vypnutí očkovaných osob prostřednictvím 5G čipů. Dělají nám to stejný lidi jako centrální registr vozidel, tak poprosíme o trpělivost.
kek:872079105607233557 4
🤣 4
🤣🤣
GiSo
06.01.2022 06:27
🙄😳🤔
Kosa Fatty.io
06.01.2022 07:01
↩
@Swordfish
V Kosovu se hodně těžil bitkojn?
Ja nic netezim!
😅 3
Včelkamára
06.01.2022 07:27
beztak jo 😄
Peky
06.01.2022 07:28
kdo ještě nekoupil, má nyní možnost koupit za dobrou cenu, nebudou🤣 https://medium.com/@aaron_warwick/illuvium-dev-blog-december-2021-15bd52ff1fb6
KryptoVláďa
06.01.2022 07:30
↩
@Peky
kdo ještě nekoupil, má nyní možnost koupit za dobrou cenu, nebudou🤣 https://medium.com/@aaron_warwick/illuvium-dev-blog-december-2021-15bd52ff1fb6
🙈
Bugsy
06.01.2022 07:31
Když jsme to tu včera ráno psal, tak to asi nikdo nebral vážně 😂😂🙈🙈
Včelkamára
06.01.2022 07:34
na 420 bych možná něco vzal
Peky
06.01.2022 07:34
↩
@Bugsy
Když jsme to tu včera ráno psal, tak to asi nikdo nebral vážně 😂😂🙈🙈
mě to cvaklo hned, ale netušil jsem, že jim vypnou internet a nebo, že nemají back up
snad se to rychle přežene, cena energii je mazec, green deal je obrovský průser...
KryptoVláďa
06.01.2022 07:37
↩
@Bugsy
Když jsme to tu včera ráno psal, tak to asi nikdo nebral vážně 😂😂🙈🙈
Nemas posilat fotky tanku ale napsat - curaci, zavrete longy
👀 1
🙈 1
🤣 1
Do tydne jsme zpet, nebal bych se
👍 1
Tomassino
06.01.2022 08:16
↩
@Peky
(attachment)
dej to dál vod vody :))
Tomassino
06.01.2022 08:19
↩
@Peky
mě to cvaklo hned, ale netušil jsem, že jim vypnou internet a nebo, že nemají back up
v dnešní moderní době starlink nadpozemského internetu za 99 EUR/měsíčně je to divný no, leda by jim vypnuli proud
Swordfish
06.01.2022 08:47
starlink ma mizerny response time a pro velmi konkurencni vec jako je tezba je to spatny
KryptoVláďa
06.01.2022 08:52
@here nesel by nekdo o kazachstanu pokecat ma stream?
Tomassino
06.01.2022 08:58
stream nebo call?
KryptoVláďa
06.01.2022 09:14
Stream. Asi by bylo fajn mot ho dnes k veci
Swordfish
06.01.2022 09:20
a vo cem? spatnost centralizace tezby btc nebo socialne/ekonomicky/politicky problem kazachstanu ?
timeToTalk
06.01.2022 10:03
↩
@KryptoVláďa
@here nesel by nekdo o kazachstanu pokecat ma stream?
bez internetu to pujde blbe 😄
btw uz zacnete nakupovat ten BTC prestava to byt sranda 😄
David Beneš žáložní
06.01.2022 10:07
Koukal jste někdo na ten daohaus token? https://daohaus.club/token/
Kosa Fatty.io
06.01.2022 11:14
↩
@Peky
snad se to rychle přežene, cena energii je mazec, green deal je obrovský průser...
Tam slo hlavne o plyn ne? A sesadit hlavu statu
(upraveno)
Swordfish
06.01.2022 11:20
Swordfish
06.01.2022 11:21
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
myslis ze by to mohlo pomoci cenam jit up ?
HonzaH
06.01.2022 11:31
Ahoj, funguje vam matic network? Na Pc i v mobilu na metamasku nefunguje. Na mobilu jsem ji odebral a uz nejde pridat. Nejsou videt zustatky, nemomuze ani prepinani mezi sitema.
Hanseva.CLONE
06.01.2022 11:46
mě funguje
Swordfish
06.01.2022 11:52
sit je pretizena = je v mrdu
Martin11
06.01.2022 11:56
Někde jsem četl, že je to kvůli nějaké nové hře. Že síť od té doby špatně stíhá
AMwhatAM
06.01.2022 11:57
super sit
Swordfish
06.01.2022 11:58
jako to vysvetloval tree, ethereum je drahy, protoze to lidi pouzivaji, navzdory tomu, ze je draha
matic je tak uspesny, ze je sit tak zahlcena, i kdyz uz je zahlcena
matic je tak uspesny, ze je sit tak zahlcena, i kdyz uz je zahlcena
🤔 1
zajimave paradoxy
GiSo
06.01.2022 12:10
↩
@KryptoVláďa
(attachment)
To máš na sobě to jedno tričko z těch deseti, co ti zbylo? 🤣
Peky
06.01.2022 12:30
↩
@GiSo
To máš na sobě to jedno tričko z těch deseti, co ti zbylo? 🤣
jedno mi pořád vozí🤣
Peky
06.01.2022 12:33
↩
@Kosa Fatty.io
Tam slo hlavne o plyn ne? A sesadit hlavu statu
skončilo jim zastropování ceny plynu, prezident rozpustil vládu, ale raději než by si sedli ke stolu, tak začali demolovat, co by jsi od Rusů čekal, přeji všem odvážným, kdo na východ od Košic dělá business... nebo od Brna🤣
Peky
06.01.2022 12:34
↩
@Tomassino
dej to dál vod vody :))
myslíš na strom🤣
Včelkamára
06.01.2022 13:08
Dobře 👍💪
Včelkamára
06.01.2022 13:22
Nabízím 2000 DAI na NEARu výměnou za 2000 DAI na ETH
Swordfish
06.01.2022 13:36
koncime zavirame, dai na nearu nebude mit hodnotu 😄
timeToTalk
06.01.2022 13:39
v tmto marketu budu zas potrebovat davku Kracika zachvili
👍 1
🤣 4
timeToTalk
06.01.2022 13:46
btw vi tu nekdo neco vic o celestia?
Swordfish
06.01.2022 13:50
↩
@timeToTalk
v tmto marketu budu zas potrebovat davku Kracika zachvili
jak se takovy Kracik davkuje?
oralne nebo analne ?
(upraveno)
timeToTalk
06.01.2022 13:59
↩
@Swordfish
jak se takovy Kracik davkuje?
tak oralne/analne to mozna zkusil <@!672035199441305600> ostatni co nemaj to stesti musi jedine skrze usni bubinek 😄
tree 木
06.01.2022 14:49
Co rikate na landing page? 😄 jenom neco nez bude poradnej web...
https://utxo.cz/
https://utxo.cz/
👍 5
Ondřej
06.01.2022 14:52
Dobrý, člověk se na tom celkem i zasekne, jak je to interaktivní 😄
👍 1
timeToTalk
06.01.2022 14:52
nechybi tam kicom? 😄
Ondřej
06.01.2022 14:52
↩
@timeToTalk
nechybi tam kicom? 😄
Ne 😄
timeToTalk
06.01.2022 14:53
jsem se teisl na prestrelku BTC maxiku vs ETH maxiku
Vítek
06.01.2022 14:53
můžete mi někdo vysvětlit co máte za problém s Kicomem?
timeToTalk
06.01.2022 14:54
ja snim zandy problem nemam jen ho nesleduju od te doby co zacal do kazdeho videa cpat narazky na defi/nft/cokoli co neni BTC
jednou za 1/4 roku na nej mrknu zjisitm ze je to stale stejne a jdu zas dal
rabbit-r12
06.01.2022 14:57
-//-
Vítek
06.01.2022 14:58
ok, já jenom že mi přijde že někdy tady je zbytečně negativní atmosféra, mě přijde že lidi v kryptu by mohli táhnout +- za podobný provaz, ale je mi jasný že to tak není... Myslím že Kicom toho udělal dost pozitivního pro rozšiřování povědomí o krypto. Sám teda web 3.0 věci používám takže jeho negativní postoj mě samozřejmě taky mrzí...
🤣 1
Kosa Fatty.io
06.01.2022 14:59
↩
@Vítek
ok, já jenom že mi přijde že někdy tady je zbytečně negativní atmosféra, mě přijde že lidi v kryptu by mohli táhnout +- za podobný provaz, ale je mi jasný že to tak není... Myslím že Kicom toho udělal dost pozitivního pro rozšiřování povědomí o krypto. Sám teda web 3.0 věci používám takže jeho negativní postoj mě samozřejmě taky mrzí...
Me osobne prijde ze pro komunitu nic nedela
Taproot se ucit a vysvetlovat nebude, to je moc slozity, video na lightning nestihne, atd atd
Dva roky dela porad tu stejnou prednasku o btc
Vítek
06.01.2022 15:01
je pravda že omílá pořád tu stejnou věc že si máš štosovat saty na hw peněženku
což ale pro spoustu lidí je dostačující expozice do kryptoměn
furt lepší než to mít v koruně kterou ti žere inflace
Kosa Fatty.io
06.01.2022 15:02
Pro novacka dobry, na nejaky start super… hlavne ty jeho prvni videa
Ale ted uz je to u nej hodne bussines
(upraveno)
Vítek
06.01.2022 15:03
všechno je business, bejt jůtůber je taky business, na tom asi není nic špatnýho.
málokdo je dneska v kryptu z nějakýho přesvědčení o decentralizaci protože decentralizace je taky chiméra. Je BTC, ETH, ADA decentralizovaný? reálně není
Kosa Fatty.io
06.01.2022 15:04
Byl proste prvni tady 🙂 tak ma tu image 🙂 stejne jako bitcoin.
Ondřej
06.01.2022 15:04
Taky jsem ho měl rád, přivedl mě ke kryptu, ale to byl ještě celkem normální. Poslední dobou mi je hrozně nepříjemný. Dělá streamy na kterých jen hejtí ostatní krypto věci a taky kanál už má hlavně na promo svého eshopu..
👍 2
Vítek
06.01.2022 15:05
je tether decentralizovaný? SOL? XRP? USDC? 🙂
DOT a AVAX možná 🙂
Kosa Fatty.io
06.01.2022 15:06
Kdo nechce zakrnet, a chce se posunout dal a neni blbej… pochopi, ze sledovani jenom BTC kanalu neni cesta
Vítek
06.01.2022 15:06
jo, tak stejně tak ty technický analýzy to je všechno kravina
a nic moc jinýho se tam neřeší, ale aspoň říká že ví hovno
na druhou stranu je to dost dinosaurus z toho btc maximalismu no
Kosa Fatty.io
06.01.2022 15:09
Ta jeho komunita je hlave toxic… pred par dny jsem se tam dostal do prestrelky kterou jsem nemohl na nepratelskem uzemi proste vyhrat 😄 stal se tam z toho pak totalni shitstorm… a pritom se klucina jen zeptal proc nejde stackovat min nez 120 DOT
(upraveno)
A tehdy jak mu <:joe:825130132578369576> napsal ten “dopis” nasi komunite taky nepomohlo 😂
Vítek
06.01.2022 15:15
↩
@Kosa Fatty.io
A tehdy jak mu <:joe:825130132578369576> napsal ten “dopis” nasi komunite taky nepomohlo 😂
to mi nic neříká