Swordfish
05.01.2022 13:36
↩
@KryptoVláďa
a jsme zpet u ty motivaca - ja to chci prave naucit i je
v tom by ti mohla pomoci ta kandidatura na hrad, hele uz mame typka s dredama ve vlade
(upraveno)
tree 木
05.01.2022 13:36
↩
@KryptoVláďa
a jsme zpet u ty motivaca - ja to chci prave naucit i je
to je dobře, ale háček je v tom co je přesně učit....
Swordfish
05.01.2022 13:36
↩
@tree 木
to je dobře, ale háček je v tom co je přesně učit....
ze koukani na Ulici je nezdrave 😄
👌 1
Tomassino
05.01.2022 13:37
to myslím tree vystihl výborně, tuhle cílovku hlavně učit používat + vysvětlit výhody a třeba jeden z deseti bude chtít hloubat víc
tree 木
05.01.2022 13:42
Lidi co se koukaj na ulici maj evidentně jiný priority než se zajímat o novej finanční systém. Takovýhle lidi nejdřív musej mít motivaci se o něco takovýho vůbec zajímat...
Tady podle mě hraje velkou roli třeba Urza a to co dělá... a je tu i podle mě role bitcoinerů, který docela výstižně vysvětlujou nedostatky současnýho fiatu.
Tady podle mě hraje velkou roli třeba Urza a to co dělá... a je tu i podle mě role bitcoinerů, který docela výstižně vysvětlujou nedostatky současnýho fiatu.
DeFi je super, ale pro takovýhle lidi je to fakt nepoužitelný (zatím)
KryptoVláďa
05.01.2022 13:44
↩
@tree 木
DeFi je super, ale pro takovýhle lidi je to fakt nepoužitelný (zatím)
Tak ja nemluvil o defi ale o kryptu obecne. Na streamu taky nebudu jebat nejaky defi
tree 木
05.01.2022 13:44
Chci tím říct - takovýhle lidi musej začít s úplnýma základama, to jak funguje otevřenej trh, jak funguje nabídka a poptávka, jak fungujou peníze
KryptoVláďa
05.01.2022 13:45
↩
@tree 木
Chci tím říct - takovýhle lidi musej začít s úplnýma základama, to jak funguje otevřenej trh, jak funguje nabídka a poptávka, jak fungujou peníze
Presne proto jsem na to kejvnul
❤️ 4
Slashiik
05.01.2022 14:11
GiSo
05.01.2022 15:12
Nejenom že Coco ve <#767648374328918017> jede bomby, ale i Juraj v <#862393028912349234> / <#901453832708567090> celkem válí.
🤣 3
Swordfish
05.01.2022 15:15
↩
@GiSo
Nejenom že Coco ve <#767648374328918017> jede bomby, ale i Juraj v <#862393028912349234> / <#901453832708567090> celkem válí.
jsem si kvuli tomu otevrel <#862393028912349234> roomku 😄
🤣 1
KryptoVláďa
05.01.2022 15:38
↩
@GiSo
Nejenom že Coco ve <#767648374328918017> jede bomby, ale i Juraj v <#862393028912349234> / <#901453832708567090> celkem válí.
jo, tyhle dva borci mi zacinaj dobre tocit
👍 2
🤣 1
Bugsy
05.01.2022 15:45
Do Kazachstanu prilietaju specialne skupiny na riesenie krizovych situacii z Ruska. tak ako to bolo v pripade aj v Bieloruska.
Tohle bude ještě zajímavé, uvidíme jak zareaguje Btc - 19% těžby je dost
Ruský Tu-214 nedoletel do Almaty, kde bolo zabavené letisko povstalcami a zmenil kurz. Teraz je lietadlo vo vzdušnom priestore Uzbekistanu.
😮 5
xPelix
05.01.2022 15:54
Jsem teď asi 5 minut přemýšlel kdo je čičinka 😄 Hm zase naletěl 😂
MirekH
05.01.2022 15:55
<@!672035199441305600> jakou máš vlastně motivaci začít dělat kryptokanál na streamu? Co to reálně přinese? Budou do toho oni sypat prachy na marketing? Více tě to zviditelní? Osobně to pro tebe vnímám spíš jako krok zpět. Budeš mít předepsané stopáže, cenzuru. Ani Joe ti tam nebude moci zavolat ... 😄
joe:825130132578369576 2
yes:767989820818849834 1
KryptoVláďa
05.01.2022 16:10
↩
@MirekH
<@!672035199441305600> jakou máš vlastně motivaci začít dělat kryptokanál na streamu? Co to reálně přinese? Budou do toho oni sypat prachy na marketing? Více tě to zviditelní? Osobně to pro tebe vnímám spíš jako krok zpět. Budeš mít předepsané stopáže, cenzuru. Ani Joe ti tam nebude moci zavolat ... 😄
prave ze ani jedno.....jaka a jak dlouho videa budou na streamu, je ciste jen moje vec, - ja tocim, ja striham, ja publikuju bez jakekoli kontroly nebo zasahu - nad celym kanalem vlastnim 100% autorstvi... seznam jen resi SEO a propagaci na Seznamu a delime se o zisky z reklam.... youtube stale zustava, jak je.... oni chteli jen, jestli bych nemohl u nich videa recyklovat, ale rekl jsem, ze kdyz do toho půjdu, tak jen s konceptem - tedy napravit ten chaos, kterej je na YT - videa bez ladu a skladu, coz uz po roce neporesim. Takze na stream proste pujde krypto serial pro opice, hezky od zacatku - filosofie, kde koupit, kde drzet, co je blockchain.... a na youtube si jedeme dal svoje.
(upraveno)
yes:767989820818849834 2
👍 2
takze motivace je takova, ze snad na platforme s peknym dosahem budu moct oslovit novacky, delat osvetu v tom nejzakldnejsim, a samozrejme budu lidi, ktery to zajima vic smerovat na youtube - s cimz taky stream nema problem
pefe
05.01.2022 16:38
MirekH
05.01.2022 16:49
<@!672035199441305600> to zní nějak moc jednostranně výhodně vůči tobě. Kde je háček? 😄
KryptoVláďa
05.01.2022 16:50
↩
@MirekH
<@!672035199441305600> to zní nějak moc jednostranně výhodně vůči tobě. Kde je háček? 😄
nikde....nepopiram, ze to rozdeleni provize z reklam je pro me nejak ekonomicky zajimave
co se tyka vydelku, tak spis pocitam s nejakym sekundarnim efektem - novi subs, skoleni, patroni
MirekH
05.01.2022 16:51
Jinak osobně by se mi v takovém seriálu líbilo vysvětlení Etherea. Pilíře, peněženky, filozofie, nákup, blockchain ... jasně. Ale jednoduše podat i co je to Ethereum, proč kupovat Ethereum, proč vlastně Ethereum, proč prostě nekoupit jen Bitcoin, proč se vzdělávat v Ethereu atd ... víš jak to myslím
👍 1
KryptoVláďa
05.01.2022 16:52
je jasny, ze nechci delat btc kanal 😄
<@!744861727367102464> k tomu hacku - jak uz jsem tu psal - ti lidi mi znaji a vi, ze jsem na onlinu na Prime postavil par projektu, ktery byly udrzitelny a snad nebyly ani blby (jasne, s jinym rozpoctem a poctem lidi) mozna i proto ta volnost
ono za sebe mluvi to, ze tam normalne tvra udelat smlouvu, obehnout administrativni kolecko atd 2-3 mesice, my podepisujem za deset dni 😄
Tomassino
05.01.2022 16:57
takže to rozdělíme, kdo se hlásí, že napíše scénář k druhýmu dílu 🙂
KryptoVláďa
05.01.2022 16:58
vetsi pakarna je vymyslet, jak to spravne za sebou seradit
KryptoVláďa
05.01.2022 17:27
kdyby byl nejky dobrovolnik na osnovu, rad prijmu pomoc
KryptoVláďa
05.01.2022 17:37
btw zitra kerka
kek:872079105607233557 1
Vítek
05.01.2022 17:37
bude livestream? 🙂
KryptoVláďa
05.01.2022 17:38
mozna vam udelam jednu fotku 😄
Tomassino
05.01.2022 17:51
to zítra přijde pohroma na trhy, Vláďa si dává btc kérku 🙈
Tomáš
05.01.2022 18:11
↩
@Ondřej
dobrý nápad a pro Kicoma bych udělal něco jako "Zlatá malina" nebo "Bludný balvan" 😄
pro něj neviditelný kámen po jeho kecání na chaincampu
KryptoVláďa
05.01.2022 18:13
🤣🤣🤣
Peky
05.01.2022 18:39
↩
@KryptoVláďa
prave ze ani jedno.....jaka a jak dlouho videa budou na streamu, je ciste jen moje vec, - ja tocim, ja striham, ja publikuju bez jakekoli kontroly nebo zasahu - nad celym kanalem vlastnim 100% autorstvi... seznam jen resi SEO a propagaci na Seznamu a delime se o zisky z reklam.... youtube stale zustava, jak je.... oni chteli jen, jestli bych nemohl u nich videa recyklovat, ale rekl jsem, ze kdyz do toho půjdu, tak jen s konceptem - tedy napravit ten chaos, kterej je na YT - videa bez ladu a skladu, coz uz po roce neporesim. Takze na stream proste pujde krypto serial pro opice, hezky od zacatku - filosofie, kde koupit, kde drzet, co je blockchain.... a na youtube si jedeme dal svoje.
mě jde jen o jedno, když už z tebe bude ta mediální hvězda😆 , tak jestli se s námi ještě někdy ožereš🤣
Kosa Fatty.io
05.01.2022 18:48
Jestli vubec jeste nekdy dojede do Brna 🤔😮
Peky
05.01.2022 18:51
↩
@Kosa Fatty.io
Jestli vubec jeste nekdy dojede do Brna 🤔😮
nebo do Plzně🤣
KryptoVláďa
05.01.2022 18:54
Curaci 🤣
Peky
05.01.2022 19:05
KryptoVláďa
05.01.2022 19:15
🙈
Peky
05.01.2022 19:18
↩
@KryptoVláďa
🙈
no a když tě pustí ven, tak s rodinou, kde se asi tak, má ta spotřeba brát🤣
Tomassino
05.01.2022 19:51
↩
@Peky
mě jde jen o jedno, když už z tebe bude ta mediální hvězda😆 , tak jestli se s námi ještě někdy ožereš🤣
my se vožírali, ale tys chyběl
formix
05.01.2022 19:52
↩
@KryptoVláďa
jo, tyhle dva borci mi zacinaj dobre tocit
Jako docela te obdivuju! Ja to nemohl ani cist…..😂
Tomassino
05.01.2022 20:05
to může být provokace a přibývat jich, je tu výhled ke slušnýmu růstu
(upraveno)
Swordfish
05.01.2022 20:06
ano, vic lidi bude kupovat hex, takze trh neni vycerpany 😄
to jsou dobre znamky pro pokracovani bullrunu
(upraveno)
Tomassino
05.01.2022 20:06
#patronský pokec 2022+?
Swordfish
05.01.2022 20:07
↩
@Tomassino
#patronský pokec 2022+?
nerozumim reci tveho kmene
Tomassino
05.01.2022 20:07
Swordfish
05.01.2022 20:08
Tomassino
05.01.2022 20:09
Swordfish
05.01.2022 20:12
formix
05.01.2022 20:16
Plastex
05.01.2022 20:19
David
05.01.2022 20:22
Swordfish
05.01.2022 20:22
@Joe
takze ted muzeme spamovat gify ?
<@!672035199441305600> volam streammastera
KryptoVláďa
05.01.2022 20:24
🤣🤣🤣
Swordfish
05.01.2022 20:25
David
05.01.2022 20:28
Držte si klobouky pánové, jdeme na nulu
článek na novinách za 3,2,1...
Tomassino
05.01.2022 20:28
středeční večery = gify ? to by bylo hezké pravidlo
V celé zemi byl dnes vyhlášen výjimečný stav a úřady kolem středeční páté hodiny místního času vypnuly internetovou síť.
Swordfish
05.01.2022 20:28
↩
@David
Držte si klobouky pánové, jdeme na nulu
Tomassino
05.01.2022 20:28
↩
@David
Držte si klobouky pánové, jdeme na nulu
už zase na nulu, bitcoin už killnuli 50x 🙂 ?
David
05.01.2022 20:32
↩
@Tomassino
už zase na nulu, bitcoin už killnuli 50x 🙂 ?
Dobrých zpráv na novinách není nikdy dost, konečně nakoupíme ten Near za 2$
😇 2
Swordfish
05.01.2022 20:32
😄
Swordfish
05.01.2022 20:32
↩
@David
Dobrých zpráv na novinách není nikdy dost, konečně nakoupíme ten Near za 2$
novinky jsou fundovany zdroj informaci pro krypto trh ?
kek:872079105607233557 1
David
05.01.2022 20:33
↩
@Swordfish
novinky jsou fundovany zdroj informaci pro krypto trh ?
No lepší jak křišťálová koule, dělej opak co píšou novinky a budeš vždy +
Swordfish
05.01.2022 20:33
David
05.01.2022 20:33
Když je špatná zpráva, tak už je čas na dokoupení
Tomassino
05.01.2022 20:41
Swordfish
05.01.2022 20:43
ocekavam takhle v podvecer rekordni ucast online uzivatelu discordu
😄
MartinZ
05.01.2022 21:28
Šel by někdo se mnou do callu na tom https://meetwithwallet.xyz ?
Tomáš
05.01.2022 21:40
<@!672035199441305600> teď na to koukám a meeting pro víc lidí je až v placené verzi, ve free je to jen 1-1
dw221142
05.01.2022 21:56
ty pico bitcoin jede 😄
Swordfish
05.01.2022 21:56
↩
@dw221142
ty pico bitcoin jede 😄
co se deje ?
Raiden
05.01.2022 22:01
Ada bude za chvíli zase stable 😄
Luboš Bajkai
05.01.2022 22:06
↩
@Swordfish
co se deje ?
na ceske tekevizi pisou ze pri zakaz tezby btc v kosovu 🤣 no ja spis jestli to nebude mit neco spolecneho dow jones indexem a s&p 500 maj tam masakr 🤣
Swordfish
05.01.2022 22:08
↩
@Luboš Bajkai
na ceske tekevizi pisou ze pri zakaz tezby btc v kosovu 🤣 no ja spis jestli to nebude mit neco spolecneho dow jones indexem a s&p 500 maj tam masakr 🤣
V Kosovu se hodně těžil bitkojn?
dw221142
05.01.2022 22:12
nic je cas asi jit spat 😄
na krvaky se nekoukam
Luboš Bajkai
05.01.2022 22:18
↩
@Swordfish
V Kosovu se hodně těžil bitkojn?
to nevim jen o tom informovala ceska televize a ti vedi 100% 💩
Bugsy
05.01.2022 22:37
Nevím co se děje , ale Kazachstán je odstrihnuty od internetu a je tam 19% všech tezaru Btc , v Kosovu je úplně jiný problém podle historických smluv se nemusela platit energie, proto tam je několik težařu ale zanedbatelné procento v celkovém počtu.
Kazachstan oficialne poziadal o rychlu vojensku pomoc Rusko, Bielorusko, Arménsko, Kazachstan, Kirgizsko a Tadžikistan a pod...
Psal jsme to tu odpoledne než to začalo padat , to bylo ještě spojení s Kazachstánem
Tomáš
05.01.2022 22:51
Bugsy
05.01.2022 22:54
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/kazachstan-protesty.A220105_094926_zahranicni_aha informace od přátel : z Kazachstanu odlietaju sukromne biznisjety do Zenevy aj Ruska od vcera vecera aj dnes rano, všetko musí byť čo najrýchlejšie odstránené .
Psal jsme to tady už ráno , bohužel co píše idnes je nesmysl