# pokec
184746 zpráv • strana 1019/1848
dw221142 05.01.2022 11:51
😄 snadne posilani penez pousti to za 15 minut
kasta.io
Swordfish 05.01.2022 12:00
To je nějaký fundamentální coin ?
<@!672035199441305600> Dozvíme se o takových projektech jako kasta a the moon na vysílání pro stream.cz ?
KryptoVláďa 05.01.2022 12:06
@Swordfish <@!672035199441305600> Dozvíme se o takových projektech jako kasta a the moon na vysílání pro stream.cz ?
ani tam, ani nikde jinde 😄
a uz mi tu neplet s tema nickama
🤣 1
Swordfish 05.01.2022 12:06
@KryptoVláďa ani tam, ani nikde jinde 😄
Tak to bude very boring na tom streamu. Ještě s jejich reklamama.
Swordfish 05.01.2022 12:06
@KryptoVláďa a uz mi tu neplet s tema nickama
tree 木 05.01.2022 12:08
Nápad do place - schválně co si o tom budete myslet 🙂
Napadlo mě že bysme si mohli v rámci UTXO konference udělat takový malý ocenění... něco jako Krišťálová Lupa jen pro krypto tvůrce. Co myslíte?
❤️ 4
Swordfish 05.01.2022 12:09
@tree 木 Nápad do place - schválně co si o tom budete myslet 🙂
Napadlo mě že bysme si mohli v rámci UTXO konference udělat takový malý ocenění... něco jako Krišťálová Lupa jen pro krypto tvůrce. Co myslíte?
Ale musí být předem dáno kdo to vyhraje. Samozřejmě by to měl být Kicom.
kicom:831836375271079977 2 🤣 2
KryptoVláďa 05.01.2022 12:10
@tree 木 Nápad do place - schválně co si o tom budete myslet 🙂
Napadlo mě že bysme si mohli v rámci UTXO konference udělat takový malý ocenění... něco jako Krišťálová Lupa jen pro krypto tvůrce. Co myslíte?
ze by ten kicom konecne neco vyhral?
Kabi 05.01.2022 12:27
Zkoumal nekdo Neblio, resp. ten cold staking?
Me kucoin donutil s tim nekam hnout, kdyz ten token uzaviraj
timeToTalk 05.01.2022 12:29
@tree 木 Nápad do place - schválně co si o tom budete myslet 🙂
Napadlo mě že bysme si mohli v rámci UTXO konference udělat takový malý ocenění... něco jako Krišťálová Lupa jen pro krypto tvůrce. Co myslíte?
kdo by byl nominovanej? 😄
Ondřej 05.01.2022 12:31
@tree 木 Nápad do place - schválně co si o tom budete myslet 🙂
Napadlo mě že bysme si mohli v rámci UTXO konference udělat takový malý ocenění... něco jako Krišťálová Lupa jen pro krypto tvůrce. Co myslíte?
dobrý nápad a pro Kicoma bych udělal něco jako "Zlatá malina" nebo "Bludný balvan" 😄
💯 2
dw221142 05.01.2022 12:49
Ta kasta to je fakt vojebavka 😄
Nikde nemaji ani adressu contractu
a lidi to jedou na uniswapu
KryptoVláďa 05.01.2022 12:54
@Kabi Zkoumal nekdo Neblio, resp. ten cold staking?
Me kucoin donutil s tim nekam hnout, kdyz ten token uzaviraj
Neblio je hrozna mrdka. Vid <@!397625533283958787>
Vítek 05.01.2022 12:55
hlavně aby měl možnost vyjádřit svůj názor o web 3.0
tree 木 05.01.2022 12:55
@KryptoVláďa ze by ten kicom konecne neco vyhral?
no to by asi vyhral no. Zas to ber jako challenge ho sesadit 😄
tree 木 05.01.2022 12:56
@timeToTalk kdo by byl nominovanej? 😄
no jako u lupy - nominovat by mohl kdokoliv
KryptoVláďa 05.01.2022 12:56
@tree 木 no to by asi vyhral no. Zas to ber jako challenge ho sesadit 😄
Tohle nepatri mezi moje priority
tree 木 05.01.2022 12:56
@Ondřej dobrý nápad a pro Kicoma bych udělal něco jako "Zlatá malina" nebo "Bludný balvan" 😄
To jo, ale to by asi v široký krypto komunitě neuspělo
tree 木 05.01.2022 12:57
@KryptoVláďa Tohle nepatri mezi moje priority
nechceš vyhrát cenu popularity?
o co teda youtuberům jde?
😄
KryptoVláďa 05.01.2022 12:57
@tree 木 nechceš vyhrát cenu popularity?
Nechci sesazovat kicoma, v tom je rozdil
tree 木 05.01.2022 12:58
Já chci třeba vyhrát cenu za nejlepší konferenci 🙂
a chci sesadit Chaincamp
😇 1 🙏 1
Swordfish 05.01.2022 13:00
@KryptoVláďa Nechci sesazovat kicoma, v tom je rozdil
A jake jsou tve motivace? Kazdy musi mit prece motivaci.
timeToTalk 05.01.2022 13:02
jeho motivace je sirit osvetu
KryptoVláďa 05.01.2022 13:03
@Swordfish A jake jsou tve motivace? Kazdy musi mit prece motivaci.
je ale preci rozdil mit motivaci, aby te lidi brali a trebea si nece vyhral, nez mit motivaci neco vyhrat, abys sesadil kicoma...takhle jsem to myslel
Swordfish 05.01.2022 13:04
Tedy rozdilna interpretace ale stejny ucel.
tree 木 05.01.2022 13:05
proti kicomovi osobně přeci nic nemáme ne, jen šíří divnou ideologii.. tak nechceme aby se tak prudce šířila dál
❤️ 1
KryptoVláďa 05.01.2022 13:05
stejny vysledek, jina motivace
tree 木 05.01.2022 13:05
teda vláďa to má možná s tím osobním afektem jinak
proto asi ten rozdílný pohled
KryptoVláďa 05.01.2022 13:06
jako nerikam, ze mi dneska trosku nezahralo, kdyz si mi na nej stezoval Fillner 😄
a chlapec uz ma evidentne nejakej problem se mnou a streamem.... uz prej kolem sebe trosku kope 😄
kicom:831836375271079977 1
tree 木 05.01.2022 13:07
@KryptoVláďa jako nerikam, ze mi dneska trosku nezahralo, kdyz si mi na nej stezoval Fillner 😄
řekni Fillnerovi, ať mi odpoví na FB, psal jsem mu kvůli konferenci
KryptoVláďa 05.01.2022 13:07
@tree 木 řekni Fillnerovi, ať mi odpoví na FB, psal jsem mu kvůli konferenci
pristi tyden s nim budu
Vítek 05.01.2022 13:07
Karla si pamatuju když o BTC nevěděl nic, povídali jsme si někde v klubu No 7 o BTC to je snad už 11 let zpět nebo kolik
to byly srazy co pořádal Slush a spol
👍 1
tree 木 05.01.2022 13:08
@KryptoVláďa a chlapec uz ma evidentne nejakej problem se mnou a streamem.... uz prej kolem sebe trosku kope 😄
bude ofenzíva... kicom se spojí se standou a talk tv, nebo tak něco 😄
Vítek 05.01.2022 13:09
podle mě nemá cenu válčit, přijde mi že všem jde o tu podobnou věc
jiricepelka 05.01.2022 13:09
@KryptoVláďa a chlapec uz ma evidentne nejakej problem se mnou a streamem.... uz prej kolem sebe trosku kope 😄
KryptoVláďa 05.01.2022 13:10
@tree 木 bude ofenzíva... kicom se spojí se standou a talk tv, nebo tak něco 😄
si pis, ze bude ofenziva
tree 木 05.01.2022 13:11
Já upřímně moc nechápu proč, vždyt na Stream dneska už moc nikdo nekouká, ne?
lidi ze seznamu říkaj, že stream spíš bojuje aby vůbec přežil
KryptoVláďa 05.01.2022 13:12
@tree 木 Já upřímně moc nechápu proč, vždyt na Stream dneska už moc nikdo nekouká, ne?
oni se na nej tenkrat vysrali kvuli tv.... ted jim to doslo, kompletne vymenili vedeni a snazej se s tim neco delat
jiricepelka 05.01.2022 13:12
@tree 木 Já upřímně moc nechápu proč, vždyt na Stream dneska už moc nikdo nekouká, ne?
až na ONE MAN SHOW <:kek:872079105607233557>
🤮 2
KryptoVláďa 05.01.2022 13:13
pristi tyden mam schuzku se sefredaktorem, chtej pomoct i s konceptem celyho streamu
👀 1
Swordfish 05.01.2022 13:13
vladuvstream.cz , vse o kryptomenach 😄
👍 1 🤣 1
tree 木 05.01.2022 13:14
Tak to jo, to zní dobře, ale pořád je nad tím ten seznam.. aby to nebyl takovej ten korporátní refresh, kdy se vymění vedení, chvilku se to dělá jakože fresh a za rok je to v těch samejch sračkách
jiricepelka 05.01.2022 13:15
@tree 木 Tak to jo, to zní dobře, ale pořád je nad tím ten seznam.. aby to nebyl takovej ten korporátní refresh, kdy se vymění vedení, chvilku se to dělá jakože fresh a za rok je to v těch samejch sračkách
za rok stejně bude bear market a krypto nebude nikoho zajímat XDD
(upraveno)
😮 2
KryptoVláďa 05.01.2022 13:16
@tree 木 Tak to jo, to zní dobře, ale pořád je nad tím ten seznam.. aby to nebyl takovej ten korporátní refresh, kdy se vymění vedení, chvilku se to dělá jakože fresh a za rok je to v těch samejch sračkách
nemyslim, vsechny ty lidi z vedeni znam a na nekolika projektech jsem s nima kdysi delal....myslim, ze by to nemuselo bejt uplne v pici
tree 木 05.01.2022 13:16
@jiricepelka za rok stejně bude bear market a krypto nebude nikoho zajímat XDD
FUD! 🤣
Kabi 05.01.2022 13:16
@KryptoVláďa Neblio je hrozna mrdka. Vid <@!397625533283958787>
Kuci, lo by to nejak rozvest? 🙂
<@!397625533283958787>
KryptoVláďa 05.01.2022 13:16
@jiricepelka za rok stejně bude bear market a krypto nebude nikoho zajímat XDD
hele, pis si picoviny jenom na twitter 😄
😉 1
tree 木 05.01.2022 13:17
@KryptoVláďa nemyslim, vsechny ty lidi z vedeni znam a na nekolika projektech jsem s nima kdysi delal....myslim, ze by to nemuselo bejt uplne v pici
No teď tam jsou, ale budou tam i za rok? 😄
KryptoVláďa 05.01.2022 13:17
@tree 木 No teď tam jsou, ale budou tam i za rok? 😄
kdyz se budou snazit .... vsechny zajimaj cisla, dokud budou ta, budou tam i lidi....
jiricepelka 05.01.2022 13:18
@KryptoVláďa hele, pis si picoviny jenom na twitter 😄
KryptoVláďa 05.01.2022 13:18
nic v mediich neplati vic, nez tahle rovnice
tree 木 05.01.2022 13:18
@Kabi Kuci, lo by to nejak rozvest? 🙂
<@!397625533283958787>
Já o tom nic nevím, zkrátka korpo blockchain... nic pro fandy decentralizace a tak
👍 1
Tomassino 05.01.2022 13:20
myslím že je hodně dostihlo, že odešel Lukáš Záhoř a s ním postupně hlavní tvůrci, Gebrian, Rubeš a tak
ale nicméně je to fajn, originální obsah, seznam jede i v terestiálu a satelitu, takže ten dosah je super
KryptoVláďa 05.01.2022 13:22
muj koncept je jednoduchej - tam se pojede krypto pro opice, kam muzu odkazovat uplny novacky....ti, kterym to nestaci, budou ze streamu prechazet na korporatni blockchain youtubu
tree 木 05.01.2022 13:22
terestriálu a satelitu, omg... 🤣
myslíš starlink?
Swordfish 05.01.2022 13:23
@KryptoVláďa muj koncept je jednoduchej - tam se pojede krypto pro opice, kam muzu odkazovat uplny novacky....ti, kterym to nestaci, budou ze streamu prechazet na korporatni blockchain youtubu
takze uz nebudes delat videa na yt pro gumy ? 😄
KryptoVláďa 05.01.2022 13:23
@Swordfish takze uz nebudes delat videa na yt pro gumy ? 😄
na videa ze streamu mi zustanou autorsky prava, takze to asi budu treba s tydennim zpozdenim davat na yt do nejakyho specialniho playlistu
Swordfish 05.01.2022 13:24
takze neco vydelas ze streamu a zustanou ti prava na videa, ktere muzes dal monetizovat
very clever
KryptoVláďa 05.01.2022 13:25
@Swordfish takze neco vydelas ze streamu a zustanou ti prava na videa, ktere muzes dal monetizovat
o vydelani na streamu si uplne nedelam iluze 😄
💰 1
Tomassino 05.01.2022 13:25
@tree 木 myslíš starlink?
Starlink je Elon s internetem, tam ne :),
😆 1
když to bude úspěšný tak to třeba poběží v telce 🙂
tree 木 05.01.2022 13:26
@Tomassino Starlink je Elon s internetem, tam ne :),
no právě... sorry pro mě nějakej tv broadcast už neexistuje, nechápu jak to někdo může používat 😄
jedině VOD
Tomassino 05.01.2022 13:26
jasně, jsou různý cílovky :))
toto vidím jako velkou příležitost adopce
všichni kdo jsou tu nejste cílovka 🙂
KryptoVláďa 05.01.2022 13:27
@tree 木 no právě... sorry pro mě nějakej tv broadcast už neexistuje, nechápu jak to někdo může používat 😄
hele, to by slo - ja zacnu pracovat, abych sesadil kicoma a ty zacnes pracovat na tom, aby ses ucil pochopit lidi, ktery bydli mimo tvuj byt 😄 muzes zacit klidne se sousedama v panelaku 😄
🤣 1
urcite se nekdo z nich na telku diva, tak ti ji ukazou 😄
tree 木 05.01.2022 13:28
Myslíš že mi to něco dá, když pochopím proč lidi koukaj každej den na Ulici?
😆 1
Swordfish 05.01.2022 13:29
@tree 木 Myslíš že mi to něco dá, když pochopím proč lidi koukaj každej den na Ulici?
budes moci lepe zacilit kryptomeny na ty ubohe lidi, oni potrebuji pomoct !
(upraveno)
KryptoVláďa 05.01.2022 13:29
budes jako <@!744861727367102464> <:mirek:907613202827862108> , budes mit pochopeni 😄
tree 木 05.01.2022 13:29
Příjde mi to jako snažit se pochopit proč některý lidi veřej že je země placatá. Možná kdybych byl sociolog, nebo antropolog.. ale jinak mi to příjde jako vyložene ztráta času
KryptoVláďa 05.01.2022 13:29
@Swordfish budes moci lepe zacilit kryptomeny na ty ubohe lidi, oni potrebuji pomoct !
ano, presne.... mozna tenhle druh lidi az moc diskriminujeme 😄
Swordfish 05.01.2022 13:30
i gayove maji svy prava !
tree 木 05.01.2022 13:31
@Swordfish budes moci lepe zacilit kryptomeny na ty ubohe lidi, oni potrebuji pomoct !
to naštěstí snad nepotřebuju, takže dobrý
😭 1
Na to taky máme lidi jako je Vláďa na platformách jako Stream který jsou pro ně určený
Swordfish 05.01.2022 13:32
@tree 木 to naštěstí snad nepotřebuju, takže dobrý
jak chces spasit cely svet do moderniho bezpenezniho systemu, kdyz oni o tom nebudou vedet?
budou stale jen koukat na ulici
KryptoVláďa 05.01.2022 13:32
@tree 木 to naštěstí snad nepotřebuju, takže dobrý
v tomhle bude uz navzdy nas nejvetsi rozpor 🙂
zrovna my bychom nemeli skatulkovat a opovrhovat ... ale snazit se .... snazit se pochopit a vysvestlit....nejsme nejakci nadlidi, protoze tomuhle rozumime a nezajima nas to, co zajima je
tree 木 05.01.2022 13:34
@Swordfish budou stale jen koukat na ulici
at si koukají - novej finanční systém takovýhle lidi vůbec nemusí zaznamenat, oni ho jen budou používat
🤔 1
nevědomky, protože ty jiný chytrý lidi
snad
KryptoVláďa 05.01.2022 13:35
a jsme zpet u ty motivaca - ja to chci prave naucit i je