# pokec
184746 zpráv • strana 1020/1848
GiSo 04.01.2022 17:11
@Tomáš <@!721362512016179221> chtěl pokecat o auroře, tak co kdybychom @here udělali večer zase nějakej hromadnej call a třeba se to rozjede?
Já spíše ne.
Jen jedna rychlá otázka.
Je tam něco zajímavého kromě pár farmářských projektů?
Jsem je včera ráno procházel a nic moc mě tam extra nenadchlo.
Swordfish 04.01.2022 17:13
bull run pokracuje !!!
GiSo 04.01.2022 17:15
<#884544208130682910>
Swordfish 04.01.2022 17:15
ja nepicuji, jsem rad 🙂
nechci delat transakce
tree 木 04.01.2022 17:17
@Swordfish nechci delat transakce
nechces si vymintovat znudenyho kralicka 🐇
?
jiricepelka 04.01.2022 17:17
@Swordfish bull run pokracuje !!!
že se to neprojevuje na ceně XDDD
Swordfish 04.01.2022 17:18
@tree 木 nechces si vymintovat znudenyho kralicka 🐇
kde se da udelat tato roztomila cinnost ?
tree 木 04.01.2022 17:18
Swordfish 04.01.2022 17:19
ta ikonka na discordu vypada lepe nez ty degeni na te strance
tree 木 04.01.2022 17:19
fastest growing NFT Project jde vzdycky ruku v ruce s fastest growing Gas 🤣
Deleted User 04.01.2022 17:39
za chvilu bude boredzoo 🤯
KryptoVláďa 04.01.2022 17:42
tvl tohle bych si zrovna koupuiil
xPelix 04.01.2022 17:47
@Swordfish On žije !
ahoj 🙂 jj troche jsem to tu flákal
iblik 04.01.2022 17:57
<@672035199441305600> koukni se na svůj příspěvek o streamu
🧐
Tomáš 04.01.2022 18:05
@GiSo Já spíše ne.
Jen jedna rychlá otázka.
Je tam něco zajímavého kromě pár farmářských projektů?
samozřejmě, že chceme jen prachy a prachy ... nic převratného nového jsem nenašel
KryptoVláďa 04.01.2022 18:05
@iblik <@672035199441305600> koukni se na svůj příspěvek o streamu
To matu nonstop
Swordfish 04.01.2022 18:11
@Tomáš <@!721362512016179221> chtěl pokecat o auroře, tak co kdybychom @here udělali večer zase nějakej hromadnej call a třeba se to rozjede?
kdy a kde ? 😄
KryptoVláďa 04.01.2022 18:20
@Swordfish kdy a kde ? 😄
dneska a tady
venca Tol 04.01.2022 20:26
jinak nakoupeno na a letime do vesmiru https://kromatika.finance/
🚀 1
Plastex 04.01.2022 20:44
@venca Tol jinak nakoupeno na a letime do vesmiru https://kromatika.finance/
ja za 0,058 🙂 Tak uz dobry, za kolik si koupil?
venca Tol 04.01.2022 20:51
290ust
co k tomu řeknou zdejší odborníci
Storm 04.01.2022 21:37
Mě se ta myšlenka líbí....kupoval jsem to cca před měsícem. Myslím si, že by to na eth síti mohlo mít velký úspěch 🚀 Na eth by to mělo být v lednu...deadline mají 21. ledna a poté to bude na polygonu. Tak uvidíme.
rabbit-r12 04.01.2022 21:54
Asi taky něco swapnu....jen zkusím vydržet na víkend, kvůli gasu...
Myšlenka zajímava...
GiSo 04.01.2022 21:59
Hele, to někdo vykradl DYP na BSCčku, že tam je tak malá likvidita a tak obrovská procenta?
Swordfish 04.01.2022 22:02
@GiSo Hele, to někdo vykradl DYP na BSCčku, že tam je tak malá likvidita a tak obrovská procenta?
to tam je snad uz od dob Joeho <:joe:825130132578369576>
a je to APY, to pri APR je dost malo
GiSo 04.01.2022 22:11
Záleží jak často je to reinvestován.
Nic méně ke konci tam ta procenta hodně spadla. A likvidita byla mnohem větší.
Alespoň doufám. Protože jestli jsem byl v tomhle zamčený 30 dní, tak si zpětně mrdnu pánví po hlavě.
Storm 04.01.2022 22:12
Hodně lidí zajímal ten ice poker....tak jsem dnes narazil na docela pěkné video kde to borec vysvětluje. Kdyby to někoho zajímalo 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=T2rPfqcLV8E
👍 1
sumec 04.01.2022 22:46
@GiSo Hele, to někdo vykradl DYP na BSCčku, že tam je tak malá likvidita a tak obrovská procenta?
sak ten kontrakt skoncil v oktobry ne?
Peky 05.01.2022 05:20
tak mi hackli ILV, přesněji sILV - od včera to řeší a nelze vybírat, no slušně tam mám nasypáno, nebudeme si kazit den🤣
🥺 1
Peky 05.01.2022 05:33
Kieran to tam platí ze své peněženky a teď se komunita skládá a posílá mu to zpět, vypadá to dobře
formix 05.01.2022 05:33
Tpc😞
Peky 05.01.2022 05:36
to se už měla spouštět V2 sázení, ale lepší to zachytit teď než později, jelikož je to asi Xtý hack u kterého jsem, tak vklidu...
KryptoVláďa 05.01.2022 06:04
@Peky to se už měla spouštět V2 sázení, ale lepší to zachytit teď než později, jelikož je to asi Xtý hack u kterého jsem, tak vklidu...
A nemelo byt V2 prave vykradeni? 🤣
Swordfish 05.01.2022 07:28
@KryptoVláďa A nemelo byt V2 prave vykradeni? 🤣
Peky 05.01.2022 07:33
@KryptoVláďa A nemelo byt V2 prave vykradeni? 🤣
nene, pouze sILV
ale zastavili i výběry ILV z farem
Swordfish 05.01.2022 07:34
@Peky ale zastavili i výběry ILV z farem
asi spis z opatrnosti
Peky 05.01.2022 07:34
@Swordfish asi spis z opatrnosti
jj, protože ty jsi mohl claimnou do ILV a nebo sILV
Swordfish 05.01.2022 07:35
dump it
Peky 05.01.2022 07:35
@Swordfish dump it
toho se nebojím, spíš si myslím, že to posílí
🥰 1
sILV is a substitute currency that can only be gained as yield when staking ILV. In game, it can be used to pay for any fee (excluding IlluviDEX trades and Leviathan Arena wagers) that otherwise would be paid for with the main currency ETH. The value of sILV in the game - and for possible sales where sILV is allowed - will be equal to the value of ILV.

While claimed staking rewards in the form of ILV are locked for 12 months, sILV offers the opportunity to liquidate your staking rewards immediately. The tradeoff for that is that sILV only can be used in-game and does not provide compounding in any form.
In Illuvium there will be several options to P2E:

- sell captured Illuvials
- sell farmed materials
- sell crafted items
- play the marketplace (buy low, sell high)
- wager on battles in the Leviathan Arena
- earn some of the 1 Million ILV set aside for in-game rewards
Illuvium uses Immutable X as a layer 2 solution. This means that you won’t be charged network gas fees within Illuvium and instead only need to transfer funds between the Ethereum Mainnet and Immutable X. This keeps the player's cost of doing business low, maximizing potential gain. For more information about Immutable X check out https://www.immutable.com/
mají to vymakané, nemám strach, držím👍
KryptoVláďa 05.01.2022 09:13
🤟 4
Michi💵 05.01.2022 09:15
Kdy to spoustis?
formix 05.01.2022 09:24
@KryptoVláďa (attachment)
pěkné pěkné
KryptoVláďa 05.01.2022 09:24
@Michi💵 Kdy to spoustis?
doufam, ze unor
formix 05.01.2022 09:25
tak to je za dveřma 😄
KryptoVláďa 05.01.2022 09:25
tvl prave... a prace jak na kostele
formix 05.01.2022 09:26
to všechnu grafku si děláš sám? 😄
KryptoVláďa 05.01.2022 09:26
jj
formix 05.01.2022 09:26
pěkně
tak to klobouček 😄
já když něco tvořím sám tak tomu chybí taková ta jiskra 😄
KryptoVláďa 05.01.2022 09:32
taky to porad predelavam
Tomassino 05.01.2022 09:34
hezkýýý
KryptoVláďa 05.01.2022 09:34
@here mozna se zkuste pripojit sem a overit si twitter, pak si zazadat o soubor se sledujicima a propojte....mozna z toho nekdy neco bude https://justfrens.xyz
🤓 1 🧐 1
Včelkamára 05.01.2022 09:44
@KryptoVláďa @here mozna se zkuste pripojit sem a overit si twitter, pak si zazadat o soubor se sledujicima a propojte....mozna z toho nekdy neco bude https://justfrens.xyz
přes to import twitter - sign mesage?
KryptoVláďa 05.01.2022 09:50
tweetnes, pak tam zkopirujes odkaz... pak na twitteru das tri tecky vedle u uctu a das download data, to trva 24 hodin..je tam navod
Bugsy 05.01.2022 09:51
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/kazachstan-protesty.A220105_094926_zahranicni_aha informace od přátel : z Kazachstanu odlietaju sukromne biznisjety do Zenevy aj Ruska od vcera vecera aj dnes rano, všetko musí byť čo najrýchlejšie odstránené .
Včelkamára 05.01.2022 09:54
@KryptoVláďa tweetnes, pak tam zkopirujes odkaz... pak na twitteru das tri tecky vedle u uctu a das download data, to trva 24 hodin..je tam navod
už to stahuju
KryptoVláďa 05.01.2022 10:27
@here na vyzkouseni ty meetwallet..... kdo chcete, prihlaste se na meeting na zitra 17:00, vyzkousime si kratkej call, at mame carku https://meetwithwallet.xyz/0xaf329a2986d7f78991ab5aedad6c7c3a2bc760a5/30-minutes-meeting
tzn meet 17 - 17:30
venca Tol 05.01.2022 10:29
Hoši kolikátého je ta kalba v Bratislavě?
KryptoVláďa 05.01.2022 10:29
@venca Tol Hoši kolikátého je ta kalba v Bratislavě?
posledni vikend v lednu
venca Tol 05.01.2022 10:32
Kurva Škoda že to není o víkend dřív 22-23.1 budu v Lohacovicich. Bych přijel.😂
venca Tol 05.01.2022 10:34
@KryptoVláďa (attachment)
Doufám že tě budou platit v cryptu ( BTC, Laury atd)
Včelkamára 05.01.2022 10:36
@KryptoVláďa @here na vyzkouseni ty meetwallet..... kdo chcete, prihlaste se na meeting na zitra 17:00, vyzkousime si kratkej call, at mame carku https://meetwithwallet.xyz/0xaf329a2986d7f78991ab5aedad6c7c3a2bc760a5/30-minutes-meeting
připojím se jen tím že to spáruju s waletkou? protože v My meetings mě to nic neukazuje 😄
You have no scheduled meetings
KryptoVláďa 05.01.2022 10:40
@Včelkamára You have no scheduled meetings
Kliknes na ten odkaz a tam bys mel videt kalendar kdy mam volno. Vyberes zitrek
(upraveno)
Včelkamára 05.01.2022 10:44
@KryptoVláďa Kliknes na ten odkaz a tam bys mel videt kalendar kdy mam volno. Vyberes zitrek
od 17 tam nebylo, tak sem tam dal od 17:30. ale to je jedno, zítra sem stejně v práci 😄
mynar 05.01.2022 10:46
@Včelkamára od 17 tam nebylo, tak sem tam dal od 17:30. ale to je jedno, zítra sem stejně v práci 😄
Ja nevim, jestli jsem to od 17 hod nahodou neobsadil ja 😅 prijde mi ze musis udelat primo udalost, kde se nacpeme. Ted je to spise ze jsi nam <@672035199441305600> ukazal svuj volny cas a my si ho rozebereme..
(upraveno)
KryptoVláďa 05.01.2022 10:47
@mynar Ja nevim, jestli jsem to od 17 hod nahodou neobsadil ja 😅 prijde mi ze musis udelat primo udalost, kde se nacpeme. Ted je to spise ze jsi nam <@672035199441305600> ukazal svuj volny cas a my si ho rozebereme..
Nemuzes udelat udalost. Takze evidentne jde jen meet mezi dvouma lidma. Tak si cinknem v 17
<@808381790611570739> dunguje to tak ze ty jen nastavis ordinacni hodiny a lidi se ti tam prihlasujou
mynar 05.01.2022 10:48
@KryptoVláďa <@808381790611570739> dunguje to tak ze ty jen nastavis ordinacni hodiny a lidi se ti tam prihlasujou
Jj, tak jsem to myslel, asi by sis mel dat 5 minutove bloky 😉
KryptoVláďa 05.01.2022 10:50
@mynar Jj, tak jsem to myslel, asi by sis mel dat 5 minutove bloky 😉
Jo, jedine. No. Zkusime jeden call. Nicmene si to asi osahejte mezi sebou. Mluvi se o airdropu
venca Tol 05.01.2022 10:51
Ahoj je někdo na poligonu potřeboval bych nakoupit nějakej novej coin. Bohužel jsem mimo PC. Prachy bych poslal zítra v Dáli.
Jedná se o 500usd vím není to málo
Ale nemám potřebu nikoho podelat
KryptoVláďa 05.01.2022 10:58
Tvl nemam tam nic jinak bych ti to vzal
Včelkamára 05.01.2022 11:01
Ja tam mam jen aave na idexu
dw221142 05.01.2022 11:44
tak co kdo koupi KASTA 😄
KryptoVláďa 05.01.2022 11:46
@dw221142 tak co kdo koupi KASTA 😄
co je to za picovinu?
venca Tol 05.01.2022 11:48
Tu právě chce koupit kolega
AMwhatAM 05.01.2022 11:49
lol Kasta to neee .. ti lidi tam to fakt stoji za to https://www.kasta.io/company/ Carl:D Ivanek
(upraveno)
dw221142 05.01.2022 11:50
koukni na the moon