Tomassino
04.01.2022 11:48
↩
@tree 木
Hosi poradte mi nejaky bitcoinery co pozvat na konferenci. Zda se ze i v kryptovlada komunite je vic lidi co jsou ochotny prednaset nez v cely cesky btc komunite... 😄
Co Tomáš Sedláček?
picard:822537684441890836 1
KryptoVláďa
04.01.2022 11:48
<@!397625533283958787> dusly matuska je?
Ten je z nich jedinej normalni
Roonwild
04.01.2022 11:49
↩
@tree 木
Co Radovan Vávra? Ale ten je taky teď všude
Dan Bárta by byl taky super o konci civilizací 🙂
(upraveno)
tree 木
04.01.2022 11:49
↩
@Tomassino
Co Tomáš Sedláček?
to by bylo na dve hodiny a stejne by se clovek nic nedozvedel 😄
😂 1
Tomassino
04.01.2022 11:50
to je pro bitcoin téma optimální ne? 🙂 víc vymyslet se nedá
tree 木
04.01.2022 11:50
mluvil nekde sedlacek nejak vic o kryptomenach? resi to vubec?
tree 木
04.01.2022 11:50
↩
@KryptoVláďa
<@!397625533283958787> dusly matuska je?
ten bude nekde v pacifiku
Bříza
04.01.2022 11:51
o jaké konferenci se bavíte ? xd
tree 木
04.01.2022 11:51
↩
@Roonwild
Dan Bárta by byl taky super o konci civilizací 🙂
to je kdo?
tree 木
04.01.2022 11:51
↩
@Bříza
o jaké konferenci se bavíte ? xd
Tomassino
04.01.2022 11:51
byl v kanále na téma budoucnost peněz
Roonwild
04.01.2022 11:52
↩
@tree 木
to je kdo?
Bříza
04.01.2022 11:52
diky
tree 木
04.01.2022 11:52
joo egyptolog
nevim no, to už mi příjde trošku moc 😄
yes:767989820818849834 1
😇 1
🤣 3
můžeme udělat panel kde bude sedláček, ten bárta a steirgerwald... a uvidíme co z toho vyleze 🤣
Tomassino
04.01.2022 11:55
Stroukal, Vaňha?
tree 木
04.01.2022 11:55
↩
@Tomassino
Stroukal, Vaňha?
stroukal jasně, toho ženský (holku v k) žerou 😄
ale nejvíc sexy je prej dušky, no
Vaňha je zajímavej nápad
KryptoVláďa
04.01.2022 11:56
Takze slozeni konference ovlivni ovulujici frnda?
tree 木
04.01.2022 11:56
nebo Vanhara
Tomassino
04.01.2022 11:57
aby se to s těma maxíkama nepřehnalo
tree 木
04.01.2022 11:57
↩
@KryptoVláďa
Takze slozeni konference ovlivni ovulujici frnda?
vadi ti stroukal nebo o co jde? 😄
Tomassino
04.01.2022 11:58
každej kdo je krásnější než my může vadit :D, hezouny nebrat
KryptoVláďa
04.01.2022 12:06
↩
@tree 木
vadi ti stroukal nebo o co jde? 😄
Jenom se ptam kdyz uz tu resime, kdo je z prednasejicich vic mrdavej 🤣
KryptoVláďa
04.01.2022 12:07
↩
@Tomassino
každej kdo je krásnější než my může vadit :D, hezouny nebrat
To by tam prednasel ale jenom <@!397625533283958787> a steigerwald 🤣
Martin11
04.01.2022 12:09
↩
@tree 木
mluvil nekde sedlacek nejak vic o kryptomenach? resi to vubec?
V nějakém podcastu mluvil o tom, jak ho baví skládat si portfolio a hrát si s tím v malém měřítku, takže asi ano.
👍 1
Tomáš
04.01.2022 12:12
poradí mi někdo prosím, občas se tu doporučuje gate.io ... účet tam mám, ale potřeboval bych tam dostat USDC, vklad po ETH síti tam vidím, ale žádné páry na USDC ne, všechno jede jenom USDT, jde to tam pak nějak 1:1 swapnout nebo co s tím dál? nemá někdo vyzkoušeno? ... prolezl jsem hodně burz a jiných kravin, ale s tímhle si nejsem jist a platit odeslání a výběr zpět na ETH jen pro srandu se mi úplně nechce 😄
KryptoVláďa
04.01.2022 12:14
↩
@Tomáš
poradí mi někdo prosím, občas se tu doporučuje gate.io ... účet tam mám, ale potřeboval bych tam dostat USDC, vklad po ETH síti tam vidím, ale žádné páry na USDC ne, všechno jede jenom USDT, jde to tam pak nějak 1:1 swapnout nebo co s tím dál? nemá někdo vyzkoušeno? ... prolezl jsem hodně burz a jiných kravin, ale s tímhle si nejsem jist a platit odeslání a výběr zpět na ETH jen pro srandu se mi úplně nechce 😄
usdc muzes dat i po matiku...po vlozeni se ti tvari jako USD a muzes ho smenit za usdt
Tomáš
04.01.2022 12:15
↩
@KryptoVláďa
usdc muzes dat i po matiku...po vlozeni se ti tvari jako USD a muzes ho smenit za usdt
výchozí stav je, že teď ho mám právě na ETH síti ... jinak vím, že sítí podporují hodně, i TRX 😄
OK, takže USDC se bude tvářit jako USD, přehodit na USDT a můži si s tím hrát
KryptoVláďa
04.01.2022 12:16
tak v gate ve spot walette vyhledas usdc, normalne tam je...po depisitu to je, jak rikas
Tomáš
04.01.2022 12:17
0,2% poplatek, to asi radši swapnu s krávou a bude klid 😄
jestli bych měl platit 0,2% za směnu na USDT, pak 0,2% za nákup tokenu a potom při výběru opačné kolečko, tak to děkuji nechci
tree 木
04.01.2022 12:33
↩
@Martin11
V nějakém podcastu mluvil o tom, jak ho baví skládat si portfolio a hrát si s tím v malém měřítku, takže asi ano.
zajimave, dik za info.. tak treba mozna do nejaky panelovky by mohl. Mozna nemusi prednaset, ale mohl by se ucastnit 🙂
Jako rikam si jestli tam bude cela ceska krypto komunita tak to bude docela hodne penez na jednom miste 🤣
asi bysme meli vyhradit nejakej specialni security budget
Roonwild
04.01.2022 12:36
↩
@tree 木
asi bysme meli vyhradit nejakej specialni security budget
GiSo a Venca budou ve službě 🍹
kicom:831836375271079977 1
👮 1
🔫 1
tree 木
04.01.2022 12:37
UTXO Security Force 😄
KryptoVláďa
04.01.2022 12:38
↩
@Roonwild
GiSo a Venca budou ve službě 🍹
mam oba ty chlapce moc rad, ale ze bych takovejm matlakum chtel sverit svoje zdravi.... 😄
tree 木
04.01.2022 12:39
ale bude asi token .... $UTXO 🙂 to by mohla bejt prdel
tree 木
04.01.2022 12:39
kazdej navstevnik dostane tokeny, ty muze stejkovat a vystejkovat si nejakejch merch
nebo je sbirat za ruzny aktivity
KryptoVláďa
04.01.2022 12:39
↩
@tree 木
kazdej navstevnik dostane tokeny, ty muze stejkovat a vystejkovat si nejakejch merch
nebo je muze obetovat a dostane pulsex
Tomassino
04.01.2022 12:40
😄 půlsex
KryptoVláďa
04.01.2022 12:40
#holkyzakrypto
tree 木
04.01.2022 12:43
jedu pro pizzu na luka, kde je ten billboard?
Tomassino
04.01.2022 12:43
😄 voe
Peky
04.01.2022 12:44
↩
@KryptoVláďa
Jenom se ptam kdyz uz tu resime, kdo je z prednasejicich vic mrdavej 🤣
škoda, že mi to nepřednáší🤣
tree 木
04.01.2022 12:45
↩
@Peky
škoda, že mi to nepřednáší🤣
zjevujes se ve spravnou chvili. ten liberec se prej presunul.. bude to vubec?
(upraveno)
KryptoVláďa
04.01.2022 12:47
↩
@tree 木
jedu pro pizzu na luka, kde je ten billboard?
Vsechno bude. Uz je v tisku
jirincz
04.01.2022 12:48
↩
@tree 木
nebo Vanhara
Tohi jsem chtěl navrhnout, slyšel jsem s ním nějaký podcast,jak těží ve větším btc a bylo to hodně zajímavý
Peky
04.01.2022 12:49
↩
@tree 木
zjevujes se ve spravnou chvili. ten liberec se prej presunul.. bude to vubec?
zjistím
KryptoVláďa
04.01.2022 12:49
Podle me byl mel prednaset <@473855667325894666> na tema “i vochlasta muze tezit ether”
🤣 2
<@!397625533283958787> kicom uz potvrdil nebo mlci?
(upraveno)
Peky
04.01.2022 12:50
↩
@KryptoVláďa
Podle me byl mel prednaset <@473855667325894666> na tema “i vochlasta muze tezit ether”
asi teda málo chlastáš🤣
KryptoVláďa
04.01.2022 12:51
↩
@Peky
asi teda málo chlastáš🤣
Ale na dobrou noc by mih prednaset Frantisek. Treba od 10 vecer do rana. Prospime se a pak mu zatleskame 🤣
Tomassino
04.01.2022 12:51
↩
@tree 木
jedu pro pizzu na luka, kde je ten billboard?
dneska se to vymyslelo, udělala grafika a tiskne, do dnešní pizzy to nestíhnem, btw. bereš z pizzu z vestibulu?
tree 木
04.01.2022 13:02
↩
@Tomassino
dneska se to vymyslelo, udělala grafika a tiskne, do dnešní pizzy to nestíhnem, btw. bereš z pizzu z vestibulu?
jj metro pizza
Peky
04.01.2022 13:03
↩
@KryptoVláďa
Ale na dobrou noc by mih prednaset Frantisek. Treba od 10 vecer do rana. Prospime se a pak mu zatleskame 🤣
jeho šetři, zítra budeme přednášet před účetní🤣
KryptoVláďa
04.01.2022 13:04
↩
@Peky
jeho šetři, zítra budeme přednášet před účetní🤣
a kurva 😄
KryptoVláďa
04.01.2022 13:04
↩
@tree 木
jj metro pizza
ty neumis varit? 😄
Slashiik
04.01.2022 13:40
↩
@tree 木
Hosi poradte mi nejaky bitcoinery co pozvat na konferenci. Zda se ze i v kryptovlada komunite je vic lidi co jsou ochotny prednaset nez v cely cesky btc komunite... 😄
co třeba https://twitter.com/lawmaster?lang=cs , nebo si projed třeba hosty https://podcasty.hn.cz/krypto-insider/, třeba tě tam někdo zaujme, za mě Vávry je už dost, ale možná jen v moji bublině, Sedláčka nemusim 😂
Polslal jsem ETH z Polygonu přes HOP na Optimism a po pár hodinách stale pending, zkoušel to někdo ?
Kosa Fatty.io
04.01.2022 13:47
↩
@KryptoVláďa
Specialni kanal, jedno video tydne, promo od seznamu…
Doufam ze svoboda slova 🙂 ze ti do toho nebudou kecat. Skoda ze to neni Mall ale gratulace 🙂
tree 木
04.01.2022 14:16
↩
@Slashiik
co třeba https://twitter.com/lawmaster?lang=cs , nebo si projed třeba hosty https://podcasty.hn.cz/krypto-insider/, třeba tě tam někdo zaujme, za mě Vávry je už dost, ale možná jen v moji bublině, Sedláčka nemusim 😂
dobrý tipy... larryho máme ve wishlistu hodně vysoko 🙂 KryptoInsider je super, psal jsem si přímo s Petrem Lukáčem co to moderuje, jestli by si nevystřih KryptoInsider live s někym, ale bohužel bude pryč... zkusím si projít ty jeho hosty ještě, máš pravdu že tam je hodně klenotů 👍
👍 1
GiSo
04.01.2022 14:22
↩
@Roonwild
GiSo a Venca budou ve službě 🍹
Jakože klidně, ale oficiálně nemůžu mít jiný příjem, než ten z práce.
Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
timeToTalk
04.01.2022 14:22
<@!397625533283958787> ahoj btw kdy planujete tu prednsku v plzni?
KryptoVláďa
04.01.2022 14:24
↩
@Kosa Fatty.io
Doufam ze svoboda slova 🙂 ze ti do toho nebudou kecat. Skoda ze to neni Mall ale gratulace 🙂
Vsechno v me rezii, autorska prava mi zustavaji…. Oni resi SEO a pripagaci na Seznamu a trosku mefer dilem se budeme delit o zisky z reklam
KryptoVláďa
04.01.2022 14:25
↩
@GiSo
Jakože klidně, ale oficiálně nemůžu mít jiný příjem, než ten z práce.
Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
Near ale <@!397625533283958787> nema penezenku
GiSo
04.01.2022 14:25
↩
@KryptoVláďa
Near ale <@!397625533283958787> nema penezenku
Tak zrovna NEAR nikdo nezná, takže to chápu.
I když na GWEI.cz se NEAR řešil asi o rok dříve, jak tady 🤣
I když na GWEI.cz se NEAR řešil asi o rok dříve, jak tady 🤣
KryptoVláďa
04.01.2022 14:26
↩
@timeToTalk
<@!397625533283958787> ahoj btw kdy planujete tu prednsku v plzni?
Ser na prednasku, pujdems e ozrat
KryptoVláďa
04.01.2022 14:26
↩
@GiSo
Tak zrovna NEAR nikdo nezná, takže to chápu.
I když na GWEI.cz se NEAR řešil asi o rok dříve, jak tady 🤣
I když na GWEI.cz se NEAR řešil asi o rok dříve, jak tady 🤣
Ale i tak nema penezenku
timeToTalk
04.01.2022 14:26
to muzem pak 😄
KryptoVláďa
04.01.2022 14:26
Jinak diky <@831379731734855720> budou ted pravidelne kryptovecery v Pze na Lukach
❤️ 3
xPelix
04.01.2022 14:28
↩
@GiSo
Jakože klidně, ale oficiálně nemůžu mít jiný příjem, než ten z práce.
Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
cash do vrecka 😉
👍 1
Swordfish
04.01.2022 14:32
↩
@xPelix
cash do vrecka 😉
On žije !
(upraveno)
KryptoVláďa
04.01.2022 14:47
<@456226577798135808> vitej mezi patrony 🙂
❤️ 1
Tomáš
04.01.2022 14:48
↩
@KryptoVláďa
Podle me byl mel prednaset <@473855667325894666> na tema “i vochlasta muze tezit ether”
Ale musí mít k sobě Františka, aby ho krotil 😂
Tomáš
04.01.2022 14:48
↩
@KryptoVláďa
Jinak diky <@831379731734855720> budou ted pravidelne kryptovecery v Pze na Lukach
Jaké dny? To se určitě stavím
KryptoVláďa
04.01.2022 14:48
↩
@Tomáš
Ale musí mít k sobě Františka, aby ho krotil 😂
to nevim...jeden vozrale a druhej jeste k tomu zhulenej 😄
KryptoVláďa
04.01.2022 14:49
↩
@Tomáš
Jaké dny? To se určitě stavím
ladime detaily
Roonwild
04.01.2022 15:40
↩
@GiSo
Jakože klidně, ale oficiálně nemůžu mít jiný příjem, než ten z práce.
Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
Hotovost? 🙂 V mrtvé schránce.
(upraveno)
pog:825465951868813342 2
formix
04.01.2022 15:52
↩
@GiSo
Jakože klidně, ale oficiálně nemůžu mít jiný příjem, než ten z práce.
Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
Zeptej se velitele…. Treba ti to dovoli… kdyz sem byl v armáde tak sis mohl privydelat ofiko…. Ale musel ti to podepsat velitel utvaru
GiSo
04.01.2022 15:55
↩
@formix
Zeptej se velitele…. Treba ti to dovoli… kdyz sem byl v armáde tak sis mohl privydelat ofiko…. Ale musel ti to podepsat velitel utvaru
Já vím, že to jde.
Ale úplně vidím, jak přijdu za plukovníkem na územko s tím, že bych si chtěl jednorázově přivydělat hlídáním na jedné velké kryptoměnové akci.
Bych tam strávil víc času, než samotným hlídáním a stejně by mi to nebylo povoleno 😅
Ale úplně vidím, jak přijdu za plukovníkem na územko s tím, že bych si chtěl jednorázově přivydělat hlídáním na jedné velké kryptoměnové akci.
Bych tam strávil víc času, než samotným hlídáním a stejně by mi to nebylo povoleno 😅
Bříza
04.01.2022 16:18
By ti řekl ze se tam budou prat peníze
KryptoVláďa
04.01.2022 16:39
https://twitter.com/The_CannaDAO/status/1474480307826999305?t=SBYRjt-LuUyoYwyiHddC8Q&s=19 cc <@!397625533283958787>
tree 木
04.01.2022 16:39
↩
@timeToTalk
<@!397625533283958787> ahoj btw kdy planujete tu prednsku v plzni?
zatim nemame zadny termin.. to je hlavne na lidech z plzne 🙂 a s tema je to tezky 😄
KryptoVláďa
04.01.2022 16:40
↩
@tree 木
zatim nemame zadny termin.. to je hlavne na lidech z plzne 🙂 a s tema je to tezky 😄
prosiiiiiiim?
🤣 1
formix
04.01.2022 16:47
↩
@GiSo
Já vím, že to jde.
Ale úplně vidím, jak přijdu za plukovníkem na územko s tím, že bych si chtěl jednorázově přivydělat hlídáním na jedné velké kryptoměnové akci.
Bych tam strávil víc času, než samotným hlídáním a stejně by mi to nebylo povoleno 😅
Ale úplně vidím, jak přijdu za plukovníkem na územko s tím, že bych si chtěl jednorázově přivydělat hlídáním na jedné velké kryptoměnové akci.
Bych tam strávil víc času, než samotným hlídáním a stejně by mi to nebylo povoleno 😅
Je pravda ze to povolovali spis známím 😅😅 ale tak zkusit to muzes😇
GiSo
04.01.2022 16:50
↩
@KryptoVláďa
prosiiiiiiim?
Nezapomeň si techniku 😅🤣
KryptoVláďa
04.01.2022 16:55
↩
@tree 木
zatim nemame zadny termin.. to je hlavne na lidech z plzne 🙂 a s tema je to tezky 😄
nekdo mi tu dluzi odpoved 😄
Tomáš
04.01.2022 17:04
<@!721362512016179221> chtěl pokecat o auroře, tak co kdybychom @here udělali večer zase nějakej hromadnej call a třeba se to rozjede?
👍 2
KryptoVláďa
04.01.2022 17:06
↩
@Tomáš
<@!721362512016179221> chtěl pokecat o auroře, tak co kdybychom @here udělali večer zase nějakej hromadnej call a třeba se to rozjede?
az uspim malyho, tak se k vam muzu pridat
Tomáš
04.01.2022 17:06
↩
@KryptoVláďa
az uspim malyho, tak se k vam muzu pridat
vím, že to může být časové rozmezí x hodin (když ti ho někdo třeba v 5 ráno dojde vzbudit, tak i víc 😄 ) ... ale odhad je jaký cca?