# pokec
184746 zpráv • strana 1021/1848
Tomassino 04.01.2022 11:48
@tree 木 Hosi poradte mi nejaky bitcoinery co pozvat na konferenci. Zda se ze i v kryptovlada komunite je vic lidi co jsou ochotny prednaset nez v cely cesky btc komunite... 😄
Co Tomáš Sedláček?
picard:822537684441890836 1
KryptoVláďa 04.01.2022 11:48
<@!397625533283958787> dusly matuska je?
Ten je z nich jedinej normalni
Roonwild 04.01.2022 11:49
@tree 木 Co Radovan Vávra? Ale ten je taky teď všude
Dan Bárta by byl taky super o konci civilizací 🙂
(upraveno)
tree 木 04.01.2022 11:49
@Tomassino Co Tomáš Sedláček?
to by bylo na dve hodiny a stejne by se clovek nic nedozvedel 😄
😂 1
Tomassino 04.01.2022 11:50
to je pro bitcoin téma optimální ne? 🙂 víc vymyslet se nedá
tree 木 04.01.2022 11:50
mluvil nekde sedlacek nejak vic o kryptomenach? resi to vubec?
tree 木 04.01.2022 11:50
@KryptoVláďa <@!397625533283958787> dusly matuska je?
ten bude nekde v pacifiku
Bříza 04.01.2022 11:51
o jaké konferenci se bavíte ? xd
tree 木 04.01.2022 11:51
@Roonwild Dan Bárta by byl taky super o konci civilizací 🙂
to je kdo?
tree 木 04.01.2022 11:51
@Bříza o jaké konferenci se bavíte ? xd
Tomassino 04.01.2022 11:51
byl v kanále na téma budoucnost peněz
Roonwild 04.01.2022 11:52
@tree 木 to je kdo?
Bříza 04.01.2022 11:52
diky
tree 木 04.01.2022 11:52
joo egyptolog
nevim no, to už mi příjde trošku moc 😄
yes:767989820818849834 1 😇 1 🤣 3
můžeme udělat panel kde bude sedláček, ten bárta a steirgerwald... a uvidíme co z toho vyleze 🤣
Tomassino 04.01.2022 11:55
Stroukal, Vaňha?
tree 木 04.01.2022 11:55
@Tomassino Stroukal, Vaňha?
stroukal jasně, toho ženský (holku v k) žerou 😄
ale nejvíc sexy je prej dušky, no
Vaňha je zajímavej nápad
KryptoVláďa 04.01.2022 11:56
Takze slozeni konference ovlivni ovulujici frnda?
tree 木 04.01.2022 11:56
nebo Vanhara
Tomassino 04.01.2022 11:57
aby se to s těma maxíkama nepřehnalo
tree 木 04.01.2022 11:57
@KryptoVláďa Takze slozeni konference ovlivni ovulujici frnda?
vadi ti stroukal nebo o co jde? 😄
Tomassino 04.01.2022 11:58
každej kdo je krásnější než my může vadit :D, hezouny nebrat
KryptoVláďa 04.01.2022 12:06
@tree 木 vadi ti stroukal nebo o co jde? 😄
Jenom se ptam kdyz uz tu resime, kdo je z prednasejicich vic mrdavej 🤣
KryptoVláďa 04.01.2022 12:07
@Tomassino každej kdo je krásnější než my může vadit :D, hezouny nebrat
To by tam prednasel ale jenom <@!397625533283958787> a steigerwald 🤣
Martin11 04.01.2022 12:09
@tree 木 mluvil nekde sedlacek nejak vic o kryptomenach? resi to vubec?
V nějakém podcastu mluvil o tom, jak ho baví skládat si portfolio a hrát si s tím v malém měřítku, takže asi ano.
👍 1
Tomáš 04.01.2022 12:12
poradí mi někdo prosím, občas se tu doporučuje gate.io ... účet tam mám, ale potřeboval bych tam dostat USDC, vklad po ETH síti tam vidím, ale žádné páry na USDC ne, všechno jede jenom USDT, jde to tam pak nějak 1:1 swapnout nebo co s tím dál? nemá někdo vyzkoušeno? ... prolezl jsem hodně burz a jiných kravin, ale s tímhle si nejsem jist a platit odeslání a výběr zpět na ETH jen pro srandu se mi úplně nechce 😄
KryptoVláďa 04.01.2022 12:14
@Tomáš poradí mi někdo prosím, občas se tu doporučuje gate.io ... účet tam mám, ale potřeboval bych tam dostat USDC, vklad po ETH síti tam vidím, ale žádné páry na USDC ne, všechno jede jenom USDT, jde to tam pak nějak 1:1 swapnout nebo co s tím dál? nemá někdo vyzkoušeno? ... prolezl jsem hodně burz a jiných kravin, ale s tímhle si nejsem jist a platit odeslání a výběr zpět na ETH jen pro srandu se mi úplně nechce 😄
usdc muzes dat i po matiku...po vlozeni se ti tvari jako USD a muzes ho smenit za usdt
Tomáš 04.01.2022 12:15
@KryptoVláďa usdc muzes dat i po matiku...po vlozeni se ti tvari jako USD a muzes ho smenit za usdt
výchozí stav je, že teď ho mám právě na ETH síti ... jinak vím, že sítí podporují hodně, i TRX 😄
OK, takže USDC se bude tvářit jako USD, přehodit na USDT a můži si s tím hrát
KryptoVláďa 04.01.2022 12:16
tak v gate ve spot walette vyhledas usdc, normalne tam je...po depisitu to je, jak rikas
Tomáš 04.01.2022 12:17
0,2% poplatek, to asi radši swapnu s krávou a bude klid 😄
jestli bych měl platit 0,2% za směnu na USDT, pak 0,2% za nákup tokenu a potom při výběru opačné kolečko, tak to děkuji nechci
Roonwild 04.01.2022 12:32
Ether je vysoce hořlavý
(upraveno)
😇 1
tree 木 04.01.2022 12:33
@Martin11 V nějakém podcastu mluvil o tom, jak ho baví skládat si portfolio a hrát si s tím v malém měřítku, takže asi ano.
zajimave, dik za info.. tak treba mozna do nejaky panelovky by mohl. Mozna nemusi prednaset, ale mohl by se ucastnit 🙂
Jako rikam si jestli tam bude cela ceska krypto komunita tak to bude docela hodne penez na jednom miste 🤣
asi bysme meli vyhradit nejakej specialni security budget
Roonwild 04.01.2022 12:36
@tree 木 asi bysme meli vyhradit nejakej specialni security budget
GiSo a Venca budou ve službě 🍹
kicom:831836375271079977 1 👮 1 🔫 1
tree 木 04.01.2022 12:37
UTXO Security Force 😄
KryptoVláďa 04.01.2022 12:38
@Roonwild GiSo a Venca budou ve službě 🍹
mam oba ty chlapce moc rad, ale ze bych takovejm matlakum chtel sverit svoje zdravi.... 😄
tree 木 04.01.2022 12:39
ale bude asi token .... $UTXO 🙂 to by mohla bejt prdel
KryptoVláďa 04.01.2022 12:39
😄
🥳 2
tree 木 04.01.2022 12:39
kazdej navstevnik dostane tokeny, ty muze stejkovat a vystejkovat si nejakejch merch
nebo je sbirat za ruzny aktivity
KryptoVláďa 04.01.2022 12:39
@tree 木 kazdej navstevnik dostane tokeny, ty muze stejkovat a vystejkovat si nejakejch merch
nebo je muze obetovat a dostane pulsex
Tomassino 04.01.2022 12:40
😄 půlsex
KryptoVláďa 04.01.2022 12:40
#holkyzakrypto
tree 木 04.01.2022 12:43
jedu pro pizzu na luka, kde je ten billboard?
Tomassino 04.01.2022 12:43
😄 voe
Peky 04.01.2022 12:44
@KryptoVláďa Jenom se ptam kdyz uz tu resime, kdo je z prednasejicich vic mrdavej 🤣
škoda, že mi to nepřednáší🤣
tree 木 04.01.2022 12:45
@Peky škoda, že mi to nepřednáší🤣
zjevujes se ve spravnou chvili. ten liberec se prej presunul.. bude to vubec?
(upraveno)
KryptoVláďa 04.01.2022 12:47
@tree 木 jedu pro pizzu na luka, kde je ten billboard?
Vsechno bude. Uz je v tisku
jirincz 04.01.2022 12:48
@tree 木 nebo Vanhara
Tohi jsem chtěl navrhnout, slyšel jsem s ním nějaký podcast,jak těží ve větším btc a bylo to hodně zajímavý
Peky 04.01.2022 12:49
@tree 木 zjevujes se ve spravnou chvili. ten liberec se prej presunul.. bude to vubec?
zjistím
KryptoVláďa 04.01.2022 12:49
Podle me byl mel prednaset <@473855667325894666> na tema “i vochlasta muze tezit ether”
🤣 2
<@!397625533283958787> kicom uz potvrdil nebo mlci?
(upraveno)
Peky 04.01.2022 12:50
@KryptoVláďa Podle me byl mel prednaset <@473855667325894666> na tema “i vochlasta muze tezit ether”
asi teda málo chlastáš🤣
KryptoVláďa 04.01.2022 12:51
@Peky asi teda málo chlastáš🤣
Ale na dobrou noc by mih prednaset Frantisek. Treba od 10 vecer do rana. Prospime se a pak mu zatleskame 🤣
Tomassino 04.01.2022 12:51
@tree 木 jedu pro pizzu na luka, kde je ten billboard?
dneska se to vymyslelo, udělala grafika a tiskne, do dnešní pizzy to nestíhnem, btw. bereš z pizzu z vestibulu?
tree 木 04.01.2022 13:02
@Tomassino dneska se to vymyslelo, udělala grafika a tiskne, do dnešní pizzy to nestíhnem, btw. bereš z pizzu z vestibulu?
jj metro pizza
Peky 04.01.2022 13:03
@KryptoVláďa Ale na dobrou noc by mih prednaset Frantisek. Treba od 10 vecer do rana. Prospime se a pak mu zatleskame 🤣
jeho šetři, zítra budeme přednášet před účetní🤣
KryptoVláďa 04.01.2022 13:04
@Peky jeho šetři, zítra budeme přednášet před účetní🤣
a kurva 😄
KryptoVláďa 04.01.2022 13:04
@tree 木 jj metro pizza
ty neumis varit? 😄
Slashiik 04.01.2022 13:40
@tree 木 Hosi poradte mi nejaky bitcoinery co pozvat na konferenci. Zda se ze i v kryptovlada komunite je vic lidi co jsou ochotny prednaset nez v cely cesky btc komunite... 😄
co třeba https://twitter.com/lawmaster?lang=cs , nebo si projed třeba hosty https://podcasty.hn.cz/krypto-insider/, třeba tě tam někdo zaujme, za mě Vávry je už dost, ale možná jen v moji bublině, Sedláčka nemusim 😂
Polslal jsem ETH z Polygonu přes HOP na Optimism a po pár hodinách stale pending, zkoušel to někdo ?
Kosa Fatty.io 04.01.2022 13:47
@KryptoVláďa Specialni kanal, jedno video tydne, promo od seznamu…
Doufam ze svoboda slova 🙂 ze ti do toho nebudou kecat. Skoda ze to neni Mall ale gratulace 🙂
tree 木 04.01.2022 14:16
@Slashiik co třeba https://twitter.com/lawmaster?lang=cs , nebo si projed třeba hosty https://podcasty.hn.cz/krypto-insider/, třeba tě tam někdo zaujme, za mě Vávry je už dost, ale možná jen v moji bublině, Sedláčka nemusim 😂
dobrý tipy... larryho máme ve wishlistu hodně vysoko 🙂 KryptoInsider je super, psal jsem si přímo s Petrem Lukáčem co to moderuje, jestli by si nevystřih KryptoInsider live s někym, ale bohužel bude pryč... zkusím si projít ty jeho hosty ještě, máš pravdu že tam je hodně klenotů 👍
👍 1
GiSo 04.01.2022 14:22
@Roonwild GiSo a Venca budou ve službě 🍹
Jakože klidně, ale oficiálně nemůžu mít jiný příjem, než ten z práce.

Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
timeToTalk 04.01.2022 14:22
<@!397625533283958787> ahoj btw kdy planujete tu prednsku v plzni?
KryptoVláďa 04.01.2022 14:24
@Kosa Fatty.io Doufam ze svoboda slova 🙂 ze ti do toho nebudou kecat. Skoda ze to neni Mall ale gratulace 🙂
Vsechno v me rezii, autorska prava mi zustavaji…. Oni resi SEO a pripagaci na Seznamu a trosku mefer dilem se budeme delit o zisky z reklam
KryptoVláďa 04.01.2022 14:25
@GiSo Jakože klidně, ale oficiálně nemůžu mít jiný příjem, než ten z práce.

Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
Near ale <@!397625533283958787> nema penezenku
GiSo 04.01.2022 14:25
@KryptoVláďa Near ale <@!397625533283958787> nema penezenku
Tak zrovna NEAR nikdo nezná, takže to chápu.
I když na GWEI.cz se NEAR řešil asi o rok dříve, jak tady 🤣
KryptoVláďa 04.01.2022 14:26
@timeToTalk <@!397625533283958787> ahoj btw kdy planujete tu prednsku v plzni?
Ser na prednasku, pujdems e ozrat
KryptoVláďa 04.01.2022 14:26
@GiSo Tak zrovna NEAR nikdo nezná, takže to chápu.
I když na GWEI.cz se NEAR řešil asi o rok dříve, jak tady 🤣
Ale i tak nema penezenku
timeToTalk 04.01.2022 14:26
to muzem pak 😄
KryptoVláďa 04.01.2022 14:26
Jinak diky <@831379731734855720> budou ted pravidelne kryptovecery v Pze na Lukach
❤️ 3
xPelix 04.01.2022 14:28
@GiSo Jakože klidně, ale oficiálně nemůžu mít jiný příjem, než ten z práce.

Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
cash do vrecka 😉
👍 1
Swordfish 04.01.2022 14:32
@xPelix cash do vrecka 😉
On žije !
(upraveno)
KryptoVláďa 04.01.2022 14:47
<@456226577798135808> vitej mezi patrony 🙂
❤️ 1
Tomáš 04.01.2022 14:48
@KryptoVláďa Podle me byl mel prednaset <@473855667325894666> na tema “i vochlasta muze tezit ether”
Ale musí mít k sobě Františka, aby ho krotil 😂
Tomáš 04.01.2022 14:48
@KryptoVláďa Jinak diky <@831379731734855720> budou ted pravidelne kryptovecery v Pze na Lukach
Jaké dny? To se určitě stavím
KryptoVláďa 04.01.2022 14:48
@Tomáš Ale musí mít k sobě Františka, aby ho krotil 😂
to nevim...jeden vozrale a druhej jeste k tomu zhulenej 😄
KryptoVláďa 04.01.2022 14:49
@Tomáš Jaké dny? To se určitě stavím
ladime detaily
Roonwild 04.01.2022 15:40
@GiSo Jakože klidně, ale oficiálně nemůžu mít jiný příjem, než ten z práce.

Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
Hotovost? 🙂 V mrtvé schránce.
(upraveno)
pog:825465951868813342 2
formix 04.01.2022 15:52
@GiSo Jakože klidně, ale oficiálně nemůžu mít jiný příjem, než ten z práce.

Nevíte někdo o nějaké anonymní a decentralizované alternativě, kterou bych mohl přijmout finanční prostředky za vykonanou činnost?
Zeptej se velitele…. Treba ti to dovoli… kdyz sem byl v armáde tak sis mohl privydelat ofiko…. Ale musel ti to podepsat velitel utvaru
GiSo 04.01.2022 15:55
@formix Zeptej se velitele…. Treba ti to dovoli… kdyz sem byl v armáde tak sis mohl privydelat ofiko…. Ale musel ti to podepsat velitel utvaru
Já vím, že to jde.

Ale úplně vidím, jak přijdu za plukovníkem na územko s tím, že bych si chtěl jednorázově přivydělat hlídáním na jedné velké kryptoměnové akci.

Bych tam strávil víc času, než samotným hlídáním a stejně by mi to nebylo povoleno 😅
Bříza 04.01.2022 16:18
By ti řekl ze se tam budou prat peníze
tree 木 04.01.2022 16:39
@timeToTalk <@!397625533283958787> ahoj btw kdy planujete tu prednsku v plzni?
zatim nemame zadny termin.. to je hlavne na lidech z plzne 🙂 a s tema je to tezky 😄
KryptoVláďa 04.01.2022 16:40
@tree 木 zatim nemame zadny termin.. to je hlavne na lidech z plzne 🙂 a s tema je to tezky 😄
prosiiiiiiim?
🤣 1
formix 04.01.2022 16:47
@GiSo Já vím, že to jde.

Ale úplně vidím, jak přijdu za plukovníkem na územko s tím, že bych si chtěl jednorázově přivydělat hlídáním na jedné velké kryptoměnové akci.

Bych tam strávil víc času, než samotným hlídáním a stejně by mi to nebylo povoleno 😅
Je pravda ze to povolovali spis známím 😅😅 ale tak zkusit to muzes😇
GiSo 04.01.2022 16:50
@KryptoVláďa prosiiiiiiim?
Nezapomeň si techniku 😅🤣
KryptoVláďa 04.01.2022 16:55
@tree 木 zatim nemame zadny termin.. to je hlavne na lidech z plzne 🙂 a s tema je to tezky 😄
nekdo mi tu dluzi odpoved 😄
Tomáš 04.01.2022 17:04
<@!721362512016179221> chtěl pokecat o auroře, tak co kdybychom @here udělali večer zase nějakej hromadnej call a třeba se to rozjede?
👍 2
KryptoVláďa 04.01.2022 17:06
@Tomáš <@!721362512016179221> chtěl pokecat o auroře, tak co kdybychom @here udělali večer zase nějakej hromadnej call a třeba se to rozjede?
az uspim malyho, tak se k vam muzu pridat
Tomáš 04.01.2022 17:06
@KryptoVláďa az uspim malyho, tak se k vam muzu pridat
vím, že to může být časové rozmezí x hodin (když ti ho někdo třeba v 5 ráno dojde vzbudit, tak i víc 😄 ) ... ale odhad je jaký cca?