Tomassino
03.01.2022 19:03
Tomáš
03.01.2022 19:05
↩
@GiSo
Protože cashback
při útratě 250 dolarů měsíčně je cashback do stovky a to hodně přeháním... to už je asi i pod moje rozlišovací schopnosti a to že jsem na tohle pečlivý 😄
(upraveno)
Tomáš
03.01.2022 19:06
↩
@GiSo
Protože jsi mi poslal referal na burzu a ne na cryptocom kartu 🤣
Kvůli tomu jsme každý přišli o 25USD 🤣
Jenže kdo se má vyznat v těch jejich desítkách aplikacích, kdy na každou potřebuješ úplně jinou registraci, aplikaci, seed, a pokaždé dostaneš jinou adresu.
Jako kdyby to nemohlo všechno fungovat kompaktně v jednom.
Kvůli tomu jsme každý přišli o 25USD 🤣
Jenže kdo se má vyznat v těch jejich desítkách aplikacích, kdy na každou potřebuješ úplně jinou registraci, aplikaci, seed, a pokaždé dostaneš jinou adresu.
Jako kdyby to nemohlo všechno fungovat kompaktně v jednom.
sakra... mohl jsem být bohatý 😄 ... ale ten ref code je stejný pro obě platformy
GiSo
03.01.2022 19:08
↩
@Tomáš
sakra... mohl jsem být bohatý 😄 ... ale ten ref code je stejný pro obě platformy
Viz zpráva v SZ.
TLDR
Mají absolutně vymrdaný systém.
TLDR
Mají absolutně vymrdaný systém.
GiSo
03.01.2022 19:35
Deleted User
03.01.2022 22:29
Kluci... Krypto za čtvrt míče mě zmizelo z FTX , po té co hecker odeslal vše (údajně do mixéru). Jaká je šance že najdu své prachy? Děkuji za názory .
😢 1
Jednalo se o zastakované FTT. Stakované přímo na FTX.
GiSo
03.01.2022 22:43
Viděl bych to na problém v telefonu.
Pokud jsi měl skutečně ověření přes google authenticator, jak jsi psal jinde.
...
Pokud máš android, tak je to voda na jablíčkářské mlýny. Pokud Apple, tak mi budou muset jablíčkáři něco vysvětlit.
(upraveno)
Pokud jsi měl skutečně ověření přes google authenticator, jak jsi psal jinde.
...
Pokud máš android, tak je to voda na jablíčkářské mlýny. Pokud Apple, tak mi budou muset jablíčkáři něco vysvětlit.
...
Mně to přimělo přidat si heslo na withdraw do FTX
Samozřejmě jiné, než login heslo.
Doporučuji všem. Nespoléhat se na jedno ověření.
Mně to přimělo přidat si heslo na withdraw do FTX
Samozřejmě jiné, než login heslo.
Doporučuji všem. Nespoléhat se na jedno ověření.
GiSo
03.01.2022 22:45
↩
@Deleted User
Kluci... Krypto za čtvrt míče mě zmizelo z FTX , po té co hecker odeslal vše (údajně do mixéru). Jaká je šance že najdu své prachy? Děkuji za názory .
Ještě mě tak napadá.
Neměl jsi ty náhodou ty placené typy na investování?
A nebylo součástí toho třeba i nechat někoho přihlásit k sobě do účtu a nechat ho týden obchodovat s tím, že ti nějak zhodnotí účet?
Nebylo by to poprvé, co něco takového slyším.
Neměl jsi ty náhodou ty placené typy na investování?
A nebylo součástí toho třeba i nechat někoho přihlásit k sobě do účtu a nechat ho týden obchodovat s tím, že ti nějak zhodnotí účet?
Nebylo by to poprvé, co něco takového slyším.
Deleted User
03.01.2022 23:31
↩
@GiSo
Ještě mě tak napadá.
Neměl jsi ty náhodou ty placené typy na investování?
A nebylo součástí toho třeba i nechat někoho přihlásit k sobě do účtu a nechat ho týden obchodovat s tím, že ti nějak zhodnotí účet?
Nebylo by to poprvé, co něco takového slyším.
Neměl jsi ty náhodou ty placené typy na investování?
A nebylo součástí toho třeba i nechat někoho přihlásit k sobě do účtu a nechat ho týden obchodovat s tím, že ti nějak zhodnotí účet?
Nebylo by to poprvé, co něco takového slyším.
Ahoj Giso.
Mám apple
Mám FTX v telefonu (11pro max), iPadu Air 2020, a McBooku 2016. Vše aktualizované.
Heslo na withraw jsem neměl . Jen 2FA přes google authenticator.
Borec se prihlasil 16teho do mého účtu. O pár minut později dal příkaz k odstranění 2FA. A o pád dnů zmizelo krypto v podobě stakovaných FTT. Nejdříve je přeměnil na BTC a pak odeslal.
Záhad je víc.... Jak je možný že stakované FTT po týdnu od napadení účtu ke pryč ? Když jen unstake trvá 14 dni?????
Využil období kdy jsem FTX vůbec neotevíral. Protože nebyl důvod. Měl jsem tam jen FTT a jeden Alt, který byl před uptrendem... Takže jsem věděl že je dost času.
Chyba ovsem byla, že i přes neobchodovaní jsem nečetl maily.
Celá akce tech dvou výběrů trvala jen 10 minut.
(upraveno)
Asi bych tomu nestačil zabránit ani kdybych si to přečetl. Protože v tu chvíli jste v takové panice a šoku, že nejste schopni racionálního myšlení.
Deleted User
03.01.2022 23:50
.
A k tomu poslednímu bodu. Jestli jsem nedal přístup někomu ke svému účtu.... NE, rozhodně ne. Nikdo kromě 1passwordu moje hesla nezná. Alespoň do teď jsem si to myslel.
Platím si investiční skupinu které platím příspěvek měsíčně za informace. Ta spolupráce není o tom že někomu svěřuji své účty. Ale děkuji za Tvůj vstup.
Alespoň nějaká reakce. Od někoho.
Vláda o tom může natočit video. Pyčo, nikdy bych neřekl že se mě to někdy stane. Opatrnosti není nikdy dost.
A k tomu poslednímu bodu. Jestli jsem nedal přístup někomu ke svému účtu.... NE, rozhodně ne. Nikdo kromě 1passwordu moje hesla nezná. Alespoň do teď jsem si to myslel.
Platím si investiční skupinu které platím příspěvek měsíčně za informace. Ta spolupráce není o tom že někomu svěřuji své účty. Ale děkuji za Tvůj vstup.
Alespoň nějaká reakce. Od někoho.
Vláda o tom může natočit video. Pyčo, nikdy bych neřekl že se mě to někdy stane. Opatrnosti není nikdy dost.
Tomáš
03.01.2022 23:50
↩
@Deleted User
Záhad je víc.... Jak je možný že stakované FTT po týdnu od napadení účtu ke pryč ? Když jen unstake trvá 14 dni?????
minimálně ten unstake jde udělat okamžitě, jen to stojí nějaký poplatek, to bych za záhadu nepovažoval
Deleted User
03.01.2022 23:51
↩
@Tomáš
minimálně ten unstake jde udělat okamžitě, jen to stojí nějaký poplatek, to bych za záhadu nepovažoval
Skvělý.....
Se poseru..
Tomáš
03.01.2022 23:52
vím, že to ti zrovna nepomůže v téhle situaci, ale alespoň tohle jsem na telefonu s Vláďou dopátral
yes:767989820818849834 1
👍 1
Deleted User
03.01.2022 23:52
Myslel jsem že mi to FTX vysvětlí... ale asi není co.
Zítra preinstaluji vsechna zařízení . Dám do továrního nastavení. A znovu nastavím s novými účty.
Tomáš
03.01.2022 23:55
↩
@Deleted User
Zítra preinstaluji vsechna zařízení . Dám do továrního nastavení. A znovu nastavím s novými účty.
hlavně bacha, abys měl vše správně zálohované a nepřišel tím ještě o přístup do nějakého metamasku a podobně
Deleted User
03.01.2022 23:55
↩
@Tomáš
hlavně bacha, abys měl vše správně zálohované a nepřišel tím ještě o přístup do nějakého metamasku a podobně
Jj. To si pohlídám.
Michi💵
03.01.2022 23:59
Je to na hovno,myslim ze se ti tam dostal pres email.
U koho mas email? Seznam?
Do emailu pokud nemas 2fa se necha dostat.Pak projede emaily a zjisti ze jsi na nejake burze,klikne ze zapomnel heslo a oni mu nove posloud do emailu a je tam.
Tohle se stavalo na coinmate take
JaN
04.01.2022 00:25
↩
@Michi💵
Do emailu pokud nemas 2fa se necha dostat.Pak projede emaily a zjisti ze jsi na nejake burze,klikne ze zapomnel heslo a oni mu nove posloud do emailu a je tam.
Ak by aj mal prístup do jeho mailu a vygeneroval si zabudnuté heslo tak samotna burza nema 2f prihlásenie ? Napríkad prihlasovací kod do Mobilu ?
Peky
04.01.2022 05:09
↩
@Deleted User
Myslel jsem že mi to FTX vysvětlí... ale asi není co.
když cestuji a jsem na jiné IP adrese, tak mi Binance pošle email, že se někdo přihlásil z jiné IP adresy, za tyhle peníze bych to zkusil nahlásit a dotyčného dohledat...
Tomassino
04.01.2022 06:07
takže 2 faktor na FTX je málo?
KryptoVláďa
04.01.2022 06:18
Js mam 2faktor smskou a jine heslo pro vyber. Jeste udelaˇ whitelust adres
🤔 1
Tomassino
04.01.2022 06:53
mám google auth, přemýšlím, jestli je to safe
KryptoVláďa
04.01.2022 07:33
↩
@Tomassino
mám google auth, přemýšlím, jestli je to safe
dodelal jsem whitelist adresy, dal jsem slozitejsi vyberove heslo
timeToTalk
04.01.2022 08:27
co je stream?
Swordfish
04.01.2022 08:27
stream.cz
timeToTalk
04.01.2022 08:28
jaj to je to od seznamu
Swordfish
04.01.2022 08:28
<@!672035199441305600> jestli nebudes zdravit "nazdar curaci" tak to teda velky spatny
(upraveno)
😄 2
Michi💵
04.01.2022 08:28
Kicom se posere😂👍
Tomassino
04.01.2022 08:28
:))
zdá se, že akce v Praze budou častěji
Swordfish
04.01.2022 08:29
no alespon nam vlada bude na internetu delat pump & dump kanal
venca Tol
04.01.2022 08:30
To je ta jeho křišťálová lupa nebo co to chtěl vyhrát. Ten bude nasranej 🎉😂😂😂
KryptoVláďa
04.01.2022 08:32
Specialni kanal, jedno video tydne, promo od seznamu…
Vítek
04.01.2022 08:33
gratulace ke streamu!
venca Tol
04.01.2022 08:35
Tomassino
04.01.2022 08:39
Haloshi
04.01.2022 08:59
Tomassino
04.01.2022 09:00
😄
KryptoVláďa
04.01.2022 09:38
@here kamaradi, <@!831379731734855720> mi zaridil reklamni ceduli u metra na Lukach...tak mi napadlo, kdyz ji budu delat.... nemate nekdo moznost (a hlavne ochotu) hodit si to treba na plot, do vylohy kramu atd....?
Tomassino
04.01.2022 09:38
nebo na billboard třeba
timeToTalk
04.01.2022 09:39
jako jo, ale projede tam tak jeden clovek za mesic
Tomassino
04.01.2022 09:40
dw221142
04.01.2022 09:44
Ted uz pujde bitcoin jenom nahoru
Vítek
04.01.2022 09:56
dump eeet
dobrý že dělali pořady pro děti o vědě a nebyli naočkovaní 😄 silikon a botulotoxin do držky si dá ale injekce do ramene se bojí 😄
(upraveno)
Swordfish
04.01.2022 09:58
pojmy pump a dump ztratily vyznam, krypto navzdy umrelo
Vítek
04.01.2022 10:00
tak krypto je mrtvý už 13 let to víme
🤔 1
formix
04.01.2022 10:02
↩
@KryptoVláďa
@here kamaradi, <@!831379731734855720> mi zaridil reklamni ceduli u metra na Lukach...tak mi napadlo, kdyz ji budu delat.... nemate nekdo moznost (a hlavne ochotu) hodit si to treba na plot, do vylohy kramu atd....?
Zatim mam v jednani obchod… zatim mam jen eshop
Tak se do budoucna muzem domlumluvit
Swordfish
04.01.2022 10:11
a proc tam neni fotka z czechpunks ?
KryptoVláďa
04.01.2022 10:12
↩
@Swordfish
a proc tam neni fotka z czechpunks ?
ptz jsem si ho nekoupil
a to je kradez a to se nema 😄
Swordfish
04.01.2022 10:12
↩
@KryptoVláďa
a to je kradez a to se nema 😄
Vítek
04.01.2022 10:12
takže nemůžu dělat printscreen NFT? 😄
KryptoVláďa
04.01.2022 10:12
↩
@Vítek
takže nemůžu dělat printscreen NFT? 😄
muzes 😄
Swordfish
04.01.2022 10:12
↩
@Vítek
takže nemůžu dělat printscreen NFT? 😄
Kicom rika ze je to v poradku a podstata NFT
Vítek
04.01.2022 10:13
já mám NFT jen na EGLD síti, ale dalo se na tom docela vydělat ze začátku
(upraveno)
teď už je to cesspool shitovejch projektů který se stěží vymintujou
Vítek
04.01.2022 10:20
výhoda je že mint stojí 0.1 usd oproti ETH 😄
Martin11
04.01.2022 10:33
GiSo
04.01.2022 10:36
↩
@KryptoVláďa
@here kamaradi, <@!831379731734855720> mi zaridil reklamni ceduli u metra na Lukach...tak mi napadlo, kdyz ji budu delat.... nemate nekdo moznost (a hlavne ochotu) hodit si to treba na plot, do vylohy kramu atd....?
Zeptám se, jestli by to nešlo dát na služební auta 🤣
KryptoVláďa
04.01.2022 10:38
↩
@GiSo
Zeptám se, jestli by to nešlo dát na služební auta 🤣
😄
nez o tom budu delat video, nekomu by se to mohlo libit... https://meetwithwallet.xyz/
GiSo
04.01.2022 10:42
↩
@KryptoVláďa
a to je kradez a to se nema 😄
Hele. A když použiješ svoje NFT, tak to krádež není, ne?
https://paras.id/kryptovlada.near/creation
https://paras.id/kryptovlada.near/creation
KryptoVláďa
04.01.2022 10:50
yes:767989820818849834 1
Plastex
04.01.2022 11:11
↩
@KryptoVláďa
@here kamaradi, <@!831379731734855720> mi zaridil reklamni ceduli u metra na Lukach...tak mi napadlo, kdyz ji budu delat.... nemate nekdo moznost (a hlavne ochotu) hodit si to treba na plot, do vylohy kramu atd....?
Co na 2 temelinske veze? Stacilo by to?:-)
🤣 2
Tomassino
04.01.2022 11:24
berem, jakej to má průměr?
tree 木
04.01.2022 11:24
PUL SEX.. uz jsem myslel ... 🤣
Hosi poradte mi nejaky bitcoinery co pozvat na konferenci. Zda se ze i v kryptovlada komunite je vic lidi co jsou ochotny prednaset nez v cely cesky btc komunite... 😄
rabbit-r12
04.01.2022 11:27
Já bych si poslech Tětka, pokud je schopen se nějak názorově vyvíjet...
tree 木
04.01.2022 11:28
↩
@rabbit-r12
Já bych si poslech Tětka, pokud je schopen se nějak názorově vyvíjet...
jo toho zveme, ale ten je taky vsude
trio kicom - tetek - kryptomates je strasne ohrany
Jan Čapek je fajn, ale ten zas resi jenom mining, co s tim
Co Radovan Vávra? Ale ten je taky teď všude
Tomassino
04.01.2022 11:36
↩
@Roonwild
(attachment)
yes, to je ono
Roonwild
04.01.2022 11:38
↩
@tree 木
Co Radovan Vávra? Ale ten je taky teď všude
Radovana bych tam rád viděl za mne by byl super
👍 1
Tomassino
04.01.2022 11:39
↩
@tree 木
Co Radovan Vávra? Ale ten je taky teď všude
Radovan občas má dobrý hlášky, zkus ho. Třeba za pár měsíců už tolik nebude v médiích.
👍 1
KryptoVláďa
04.01.2022 11:47
↩
@Roonwild
(attachment)
Sezen neco v ostrave
🏟️ 1