# pokec
184746 zpráv • strana 1022/1848
Tomáš 03.01.2022 19:05
@GiSo Protože cashback
při útratě 250 dolarů měsíčně je cashback do stovky a to hodně přeháním... to už je asi i pod moje rozlišovací schopnosti a to že jsem na tohle pečlivý 😄
(upraveno)
Tomáš 03.01.2022 19:06
@GiSo Protože jsi mi poslal referal na burzu a ne na cryptocom kartu 🤣
Kvůli tomu jsme každý přišli o 25USD 🤣

Jenže kdo se má vyznat v těch jejich desítkách aplikacích, kdy na každou potřebuješ úplně jinou registraci, aplikaci, seed, a pokaždé dostaneš jinou adresu.

Jako kdyby to nemohlo všechno fungovat kompaktně v jednom.
sakra... mohl jsem být bohatý 😄 ... ale ten ref code je stejný pro obě platformy
GiSo 03.01.2022 19:08
@Tomáš sakra... mohl jsem být bohatý 😄 ... ale ten ref code je stejný pro obě platformy
Viz zpráva v SZ.

TLDR
Mají absolutně vymrdaný systém.
Deleted User 03.01.2022 22:29
Kluci... Krypto za čtvrt míče mě zmizelo z FTX , po té co hecker odeslal vše (údajně do mixéru). Jaká je šance že najdu své prachy? Děkuji za názory .
😢 1
Jednalo se o zastakované FTT. Stakované přímo na FTX.
GiSo 03.01.2022 22:43
Viděl bych to na problém v telefonu.
Pokud jsi měl skutečně ověření přes google authenticator, jak jsi psal jinde.
...
Pokud máš android, tak je to voda na jablíčkářské mlýny. Pokud Apple, tak mi budou muset jablíčkáři něco vysvětlit.
(upraveno)
...
Mně to přimělo přidat si heslo na withdraw do FTX
Samozřejmě jiné, než login heslo.
Doporučuji všem. Nespoléhat se na jedno ověření.
GiSo 03.01.2022 22:45
@Deleted User Kluci... Krypto za čtvrt míče mě zmizelo z FTX , po té co hecker odeslal vše (údajně do mixéru). Jaká je šance že najdu své prachy? Děkuji za názory .
Ještě mě tak napadá.

Neměl jsi ty náhodou ty placené typy na investování?
A nebylo součástí toho třeba i nechat někoho přihlásit k sobě do účtu a nechat ho týden obchodovat s tím, že ti nějak zhodnotí účet?
Nebylo by to poprvé, co něco takového slyším.
Deleted User 03.01.2022 23:31
@GiSo Ještě mě tak napadá.

Neměl jsi ty náhodou ty placené typy na investování?
A nebylo součástí toho třeba i nechat někoho přihlásit k sobě do účtu a nechat ho týden obchodovat s tím, že ti nějak zhodnotí účet?
Nebylo by to poprvé, co něco takového slyším.
Ahoj Giso.
Mám apple
Mám FTX v telefonu (11pro max), iPadu Air 2020, a McBooku 2016. Vše aktualizované.
Heslo na withraw jsem neměl . Jen 2FA přes google authenticator.
Borec se prihlasil 16teho do mého účtu. O pár minut později dal příkaz k odstranění 2FA. A o pád dnů zmizelo krypto v podobě stakovaných FTT. Nejdříve je přeměnil na BTC a pak odeslal.
Záhad je víc.... Jak je možný že stakované FTT po týdnu od napadení účtu ke pryč ? Když jen unstake trvá 14 dni?????
Využil období kdy jsem FTX vůbec neotevíral. Protože nebyl důvod. Měl jsem tam jen FTT a jeden Alt, který byl před uptrendem... Takže jsem věděl že je dost času.
Chyba ovsem byla, že i přes neobchodovaní jsem nečetl maily.
Celá akce tech dvou výběrů trvala jen 10 minut.
(upraveno)
Asi bych tomu nestačil zabránit ani kdybych si to přečetl. Protože v tu chvíli jste v takové panice a šoku, že nejste schopni racionálního myšlení.
Deleted User 03.01.2022 23:50
.
A k tomu poslednímu bodu. Jestli jsem nedal přístup někomu ke svému účtu.... NE, rozhodně ne. Nikdo kromě 1passwordu moje hesla nezná. Alespoň do teď jsem si to myslel.
Platím si investiční skupinu které platím příspěvek měsíčně za informace. Ta spolupráce není o tom že někomu svěřuji své účty. Ale děkuji za Tvůj vstup.
Alespoň nějaká reakce. Od někoho.
Vláda o tom může natočit video. Pyčo, nikdy bych neřekl že se mě to někdy stane. Opatrnosti není nikdy dost.
Tomáš 03.01.2022 23:50
@Deleted User Záhad je víc.... Jak je možný že stakované FTT po týdnu od napadení účtu ke pryč ? Když jen unstake trvá 14 dni?????
minimálně ten unstake jde udělat okamžitě, jen to stojí nějaký poplatek, to bych za záhadu nepovažoval
Deleted User 03.01.2022 23:51
@Tomáš minimálně ten unstake jde udělat okamžitě, jen to stojí nějaký poplatek, to bych za záhadu nepovažoval
Skvělý.....
Se poseru..
Tomáš 03.01.2022 23:52
vím, že to ti zrovna nepomůže v téhle situaci, ale alespoň tohle jsem na telefonu s Vláďou dopátral
yes:767989820818849834 1 👍 1
Deleted User 03.01.2022 23:52
Myslel jsem že mi to FTX vysvětlí... ale asi není co.
Zítra preinstaluji vsechna zařízení . Dám do továrního nastavení. A znovu nastavím s novými účty.
Tomáš 03.01.2022 23:55
@Deleted User Zítra preinstaluji vsechna zařízení . Dám do továrního nastavení. A znovu nastavím s novými účty.
hlavně bacha, abys měl vše správně zálohované a nepřišel tím ještě o přístup do nějakého metamasku a podobně
Deleted User 03.01.2022 23:55
@Tomáš hlavně bacha, abys měl vše správně zálohované a nepřišel tím ještě o přístup do nějakého metamasku a podobně
Jj. To si pohlídám.
Michi💵 03.01.2022 23:59
Je to na hovno,myslim ze se ti tam dostal pres email.
U koho mas email? Seznam?
Do emailu pokud nemas 2fa se necha dostat.Pak projede emaily a zjisti ze jsi na nejake burze,klikne ze zapomnel heslo a oni mu nove posloud do emailu a je tam.
Tohle se stavalo na coinmate take
JaN 04.01.2022 00:25
@Michi💵 Do emailu pokud nemas 2fa se necha dostat.Pak projede emaily a zjisti ze jsi na nejake burze,klikne ze zapomnel heslo a oni mu nove posloud do emailu a je tam.
Ak by aj mal prístup do jeho mailu a vygeneroval si zabudnuté heslo tak samotna burza nema 2f prihlásenie ? Napríkad prihlasovací kod do Mobilu ?
Peky 04.01.2022 05:09
@Deleted User Myslel jsem že mi to FTX vysvětlí... ale asi není co.
když cestuji a jsem na jiné IP adrese, tak mi Binance pošle email, že se někdo přihlásil z jiné IP adresy, za tyhle peníze bych to zkusil nahlásit a dotyčného dohledat...
Tomassino 04.01.2022 06:07
takže 2 faktor na FTX je málo?
KryptoVláďa 04.01.2022 06:18
Js mam 2faktor smskou a jine heslo pro vyber. Jeste udelaˇ whitelust adres
🤔 1
Tomassino 04.01.2022 06:53
mám google auth, přemýšlím, jestli je to safe
KryptoVláďa 04.01.2022 07:33
@Tomassino mám google auth, přemýšlím, jestli je to safe
dodelal jsem whitelist adresy, dal jsem slozitejsi vyberove heslo
timeToTalk 04.01.2022 08:27
co je stream?
Swordfish 04.01.2022 08:27
stream.cz
timeToTalk 04.01.2022 08:28
jaj to je to od seznamu
Swordfish 04.01.2022 08:28
<@!672035199441305600> jestli nebudes zdravit "nazdar curaci" tak to teda velky spatny
(upraveno)
😄 2
Michi💵 04.01.2022 08:28
Kicom se posere😂👍
Tomassino 04.01.2022 08:28
:))
zdá se, že akce v Praze budou častěji
Swordfish 04.01.2022 08:29
no alespon nam vlada bude na internetu delat pump & dump kanal
venca Tol 04.01.2022 08:30
To je ta jeho křišťálová lupa nebo co to chtěl vyhrát. Ten bude nasranej 🎉😂😂😂
KryptoVláďa 04.01.2022 08:32
Specialni kanal, jedno video tydne, promo od seznamu…
Vítek 04.01.2022 08:33
gratulace ke streamu!
Tomassino 04.01.2022 09:00
😄
KryptoVláďa 04.01.2022 09:38
@here kamaradi, <@!831379731734855720> mi zaridil reklamni ceduli u metra na Lukach...tak mi napadlo, kdyz ji budu delat.... nemate nekdo moznost (a hlavne ochotu) hodit si to treba na plot, do vylohy kramu atd....?
Tomassino 04.01.2022 09:38
nebo na billboard třeba
timeToTalk 04.01.2022 09:39
jako jo, ale projede tam tak jeden clovek za mesic
Vítek 04.01.2022 09:56
dump eeet
dobrý že dělali pořady pro děti o vědě a nebyli naočkovaní 😄 silikon a botulotoxin do držky si dá ale injekce do ramene se bojí 😄
(upraveno)
Swordfish 04.01.2022 09:58
pojmy pump a dump ztratily vyznam, krypto navzdy umrelo
Vítek 04.01.2022 10:00
tak krypto je mrtvý už 13 let to víme
🤔 1
formix 04.01.2022 10:02
@KryptoVláďa @here kamaradi, <@!831379731734855720> mi zaridil reklamni ceduli u metra na Lukach...tak mi napadlo, kdyz ji budu delat.... nemate nekdo moznost (a hlavne ochotu) hodit si to treba na plot, do vylohy kramu atd....?
Zatim mam v jednani obchod… zatim mam jen eshop
Tak se do budoucna muzem domlumluvit
KryptoVláďa 04.01.2022 10:11
ale muzete po metru lepit samolepky, jestli chcete 😄
Swordfish 04.01.2022 10:11
a proc tam neni fotka z czechpunks ?
KryptoVláďa 04.01.2022 10:12
@Swordfish a proc tam neni fotka z czechpunks ?
ptz jsem si ho nekoupil
a to je kradez a to se nema 😄
Swordfish 04.01.2022 10:12
Vítek 04.01.2022 10:12
takže nemůžu dělat printscreen NFT? 😄
KryptoVláďa 04.01.2022 10:12
@Vítek takže nemůžu dělat printscreen NFT? 😄
muzes 😄
Swordfish 04.01.2022 10:12
@Vítek takže nemůžu dělat printscreen NFT? 😄
Kicom rika ze je to v poradku a podstata NFT
Vítek 04.01.2022 10:13
já mám NFT jen na EGLD síti, ale dalo se na tom docela vydělat ze začátku
(upraveno)
teď už je to cesspool shitovejch projektů který se stěží vymintujou
Vítek 04.01.2022 10:20
výhoda je že mint stojí 0.1 usd oproti ETH 😄
GiSo 04.01.2022 10:36
@KryptoVláďa @here kamaradi, <@!831379731734855720> mi zaridil reklamni ceduli u metra na Lukach...tak mi napadlo, kdyz ji budu delat.... nemate nekdo moznost (a hlavne ochotu) hodit si to treba na plot, do vylohy kramu atd....?
Zeptám se, jestli by to nešlo dát na služební auta 🤣
KryptoVláďa 04.01.2022 10:38
@GiSo Zeptám se, jestli by to nešlo dát na služební auta 🤣
😄
nez o tom budu delat video, nekomu by se to mohlo libit... https://meetwithwallet.xyz/
GiSo 04.01.2022 10:42
@KryptoVláďa a to je kradez a to se nema 😄
Hele. A když použiješ svoje NFT, tak to krádež není, ne?
https://paras.id/kryptovlada.near/creation
KryptoVláďa 04.01.2022 10:50
yes:767989820818849834 1
Plastex 04.01.2022 11:11
@KryptoVláďa @here kamaradi, <@!831379731734855720> mi zaridil reklamni ceduli u metra na Lukach...tak mi napadlo, kdyz ji budu delat.... nemate nekdo moznost (a hlavne ochotu) hodit si to treba na plot, do vylohy kramu atd....?
Co na 2 temelinske veze? Stacilo by to?:-)
🤣 2
Tomassino 04.01.2022 11:24
berem, jakej to má průměr?
tree 木 04.01.2022 11:24
@KryptoVláďa https://youtu.be/3SSCkHarxxc
PUL SEX.. uz jsem myslel ... 🤣
Hosi poradte mi nejaky bitcoinery co pozvat na konferenci. Zda se ze i v kryptovlada komunite je vic lidi co jsou ochotny prednaset nez v cely cesky btc komunite... 😄
rabbit-r12 04.01.2022 11:27
Já bych si poslech Tětka, pokud je schopen se nějak názorově vyvíjet...
tree 木 04.01.2022 11:28
@rabbit-r12 Já bych si poslech Tětka, pokud je schopen se nějak názorově vyvíjet...
jo toho zveme, ale ten je taky vsude
trio kicom - tetek - kryptomates je strasne ohrany
Jan Čapek je fajn, ale ten zas resi jenom mining, co s tim
Co Radovan Vávra? Ale ten je taky teď všude
Roonwild 04.01.2022 11:34
Tomassino 04.01.2022 11:36
@Roonwild (attachment)
yes, to je ono
Roonwild 04.01.2022 11:38
@tree 木 Co Radovan Vávra? Ale ten je taky teď všude
Radovana bych tam rád viděl za mne by byl super
👍 1
Tomassino 04.01.2022 11:39
@tree 木 Co Radovan Vávra? Ale ten je taky teď všude
Radovan občas má dobrý hlášky, zkus ho. Třeba za pár měsíců už tolik nebude v médiích.
👍 1
KryptoVláďa 04.01.2022 11:47
@Roonwild (attachment)
Sezen neco v ostrave
🏟️ 1