Včelkamára
03.01.2022 08:10
↩
@KryptoVláďa
Asi staci par centu 0xaf329a2986d7f78991ab5aedad6c7c3a2bc760a5
máš to tam
KryptoVláďa
03.01.2022 08:12
↩
@Včelkamára
máš to tam
Dik
yes:767989820818849834 1
Tomáš
03.01.2022 11:56
Poslední zmínka, Vivid zvednul odměny na 10 euro za registraci a cashback 100 euro limit, Billa 18% stále platí, dále třeba starbucks 25%, booking 25% cashback, shell 12% atd. ... https://vivid.money/r/tomasW3D?lt=super_deals víc už jen ve zprávách, ať s tím zase nerozebirame ... Je to centralizované, ale na odměny dobré
(upraveno)
KryptoVláďa
03.01.2022 12:15
Swordfish
03.01.2022 12:34
proc tam neni nazdar curaci ? 😄
KryptoVláďa
03.01.2022 12:35
↩
@Swordfish
proc tam neni nazdar curaci ? 😄
😄
protoze jsi tam nebyl 😄
Swordfish
03.01.2022 12:44
kde jsem mel byt? v atelerie? jsi mi nepozval, rad bych se prijel pomazlit
KryptoVláďa
03.01.2022 12:54
milana:884541956095606784 1
tree 木
03.01.2022 14:04
Uz mame i Urzu 🙂
https://docs.utxo.cz/prednasejici
https://docs.utxo.cz/prednasejici
❤️ 3
👍 1
KryptoVláďa
03.01.2022 14:18
Pecka! Konecne zase uslysim, jak si nechal svatbu zanest na btc blockchain. Uz mi to chybelo
👀 1
🤣 1
ziki
03.01.2022 14:45
U Trader20 se dnes dost řeší pulse x, zkoumali jste to nekdo?
zborek.eth
03.01.2022 14:52
↩
@ziki
U Trader20 se dnes dost řeší pulse x, zkoumali jste to nekdo?
joo, "obětoval" jsem cca pul eth už na silvestra, snad to nebyl opilecký rozmar 😄 , u HEX to vyšlo
KryptoVláďa
03.01.2022 15:02
Nejaky dalsi letadylko?
KryptoVláďa
03.01.2022 15:04
↩
@zborek.eth
joo, "obětoval" jsem cca pul eth už na silvestra, snad to nebyl opilecký rozmar 😄 , u HEX to vyšlo
jaky pulse to je?
zborek.eth
03.01.2022 15:05
KryptoVláďa
03.01.2022 15:06
jezis co to je? 😄
😄 1
<@!473855667325894666> to je neco pro tebe
jiricepelka
03.01.2022 15:10
↩
@KryptoVláďa
Pecka! Konecne zase uslysim, jak si nechal svatbu zanest na btc blockchain. Uz mi to chybelo
nn, udělej ze svatby NFT XDD
KryptoVláďa
03.01.2022 15:12
hele, do toho pulse fakt nekdo da prachy? co i tam unika?
<@!397625533283958787> 😄
KryptoVláďa
03.01.2022 15:18
mi dochazi, ze to dneska asi shilloval Cronje
KryptoVláďa
03.01.2022 15:26
<@!403204367345254402> pojd, koupime si PulseX, budem vlastnit kus chainu....prosiiiiim ....btw, co je to sl za lomitkem?
KryptoVláďa
03.01.2022 15:36
ale vybiraj dobre, o tom zanda....jestli s timhle utece, tak je v klidku https://etherscan.io/address/0x075e72a5eDf65F0A5f44699c7654C1a76941Ddc8
jen na eth siti vybrano skoro 220 mio 😄
Michi💵
03.01.2022 16:44
Tvl vubec to nechapu, co to je:)
je tu nekdo kdo je schopnej to vysvětlit
KryptoVláďa
03.01.2022 16:51
↩
@Michi💵
Tvl vubec to nechapu, co to je:)
To nechces vysvetlovat. Je to zmrd. Ani cas na vysvetlovani si nezaslouzi
Predpokladam, ze <@473855667325894666> tam namrda aspon 5eth
🤣
Dam mu maximalne 50 🤣🤣
Michi💵
03.01.2022 16:52
🙂 🙂
jestli tomu dobre rozumim, tak pokud mu posles na tu adresu nejakou částku např v eth, tak dostaneš 10 000 násobek v tom pulsex
respektive, pokud posles treba 1 usd tak dostanes 10000 pulse x?
nechapu 🙂
KryptoVláďa
03.01.2022 16:56
<@803720026586742827> jj. Chlapec z hexu se rozhod ze zkopiruje ethereum a udela novej chain. Ty mu naposilas svoje krypto a dostames tyhle tokeny toho chainu, ktery maj hodnotu 0. Jejich cena se udela, az nekdo na ty siti udela likviditu. A on schrabne tohle krypto. Uz ma vybrano 800 mio dolaru. Dobra brigada
Michi💵
03.01.2022 16:56
pico tak to si dobre vymyslel chlapec 🙂
KryptoVláďa
03.01.2022 16:57
Hraje to ba to, ze to vude chain plne vlastnenej komunitou ptz tokeny dostanou jen ti co mu poslou prachy. Zadny seed investori, zadny vyvojari, nikdo jinej to mit nebude
Michi💵
03.01.2022 16:57
ulet
KryptoVláďa
03.01.2022 16:57
Ulet skoro za miliardu dolaru. Neskutecny
kek:872079105607233557 1
😂 1
Michi💵
03.01.2022 16:58
pojdme to taky vymyslet 🙂
to nevypada tak slozite 🙂
je to vubec mozny?
Michi💵
03.01.2022 16:59
letadlo jako krava 🙂
KryptoVláďa
03.01.2022 16:59
Hex udelal 10000x tak to lidi cekaj i tady
Michi💵
03.01.2022 17:00
ale cenu tokenu nikde nevydis, da se to vubec pak prodat?
KryptoVláďa
03.01.2022 17:01
↩
@Michi💵
ale cenu tokenu nikde nevydis, da se to vubec pak prodat?
Cena tokenu bude az vznikne ten chain, na nem kopie uniswapu a na ni nekdo udela likviditu. Tohle nikdy zadna burza nezalistuje
Dokud tam nevznikne dex, tak cena tokenu je 0
Michi💵
03.01.2022 17:02
slusny projekt tvl, tzn naskocit proletet se a hlavne vcas vyskocit
Michi💵
03.01.2022 17:02
i kdyz ten hex zije, vid
KryptoVláďa
03.01.2022 17:02
Asi to nepujde pod 0.0001 $ coz je vlastne nakupka tech co do toho skoci do 10.1
Michi💵
03.01.2022 17:03
jasny, a je tam zamek? nebo kdy to vlastne muzes realne strelit?
KryptoVláďa
03.01.2022 17:04
No az naprogramujou ten chain a smenarnu
Michi💵
03.01.2022 17:04
tvl to bude pak masar sale 🙂
jiricepelka
03.01.2022 17:05
↩
@KryptoVláďa
No az naprogramujou ten chain a smenarnu
KryptoVláďa
03.01.2022 17:06
Vocasovina jak svine
Michi💵
03.01.2022 17:07
<@!473855667325894666> ale sedel za pilotem a rikal ze to byl hezky let az do Abu Dhabi:)
KryptoVláďa
03.01.2022 17:11
↩
@Michi💵
<@!473855667325894666> ale sedel za pilotem a rikal ze to byl hezky let az do Abu Dhabi:)
<@473855667325894666> je kus kundy, tem to narve i sem 🤣
<:peky:884061720933457920>
Michi💵
03.01.2022 17:14
to si pis 🙂 🙂
Peky
03.01.2022 17:23
↩
@KryptoVláďa
Predpokladam, ze <@473855667325894666> tam namrda aspon 5eth
už dávno hotovo🤣 byl jsem hned za pilotem😆
KryptoVláďa
03.01.2022 17:23
Jeste jedna takova myslenka. Pokud budeme pocitat ze ti prvni budou na nule, tak mc toho projektu je minimalne 1 miliarda. Takze pri x10 by byl mc 10 miliard … nesmysl.
KryptoVláďa
03.01.2022 17:24
↩
@Peky
už dávno hotovo🤣 byl jsem hned za pilotem😆
Jsem si myslel ze jsi chytrejsi 🤣
Peky
03.01.2022 17:26
↩
@KryptoVláďa
Jsem si myslel ze jsi chytrejsi 🤣
to už bylo na jaře, pro první otrlé😆 čekáme až to tam nový nasypou a pro nás je tam přichystaný airdrop, tak s chutí do toho🤣
na tyhle podobný kousky mám 5% kapitálů a že to někomu dělá 5 ETH😆 tak se o těch zbývajících 95% dobře stará🤣
(upraveno)
Peky
03.01.2022 17:42
↩
@adamyjo
(attachment)
co dělá Musk, peoples na Reddit atd, shillujou sračky, vezmu minimální kapitál a jdu gamblovat - casina jsou plná těchto lidi, teď je to prostě na on-line, nic proti tomu nemám, nikdo tě do ničeho nenutí.... někdo sází proti Slavii, absolutně nechápu, ale taky jejich volba🤣
pak sis mohl před týdnem koupit seriózní projekt za 200 USD a dneska je za 340🥳
AMwhatAM
03.01.2022 17:46
za chvil se jeste dozvim, ze lidi odsud kupujou Kasta .. to bude uplny konec
KryptoVláďa
03.01.2022 17:47
Prremyslel jsem co zitra natocim a uz vim 🤣
Peky
03.01.2022 17:52
↩
@AMwhatAM
za chvil se jeste dozvim, ze lidi odsud kupujou Kasta .. to bude uplny konec
to jsi tady asi nový🤣
Peky
03.01.2022 17:58
to musíš někdy na sraz, aby ses dozvěděl, kolik tady bylo chovatelů vše možné havěti, kolik krásných farem na bsc, kolik Elen nebo Helen🤣 , kolik TRU atd, to dá minimálně na knížku - satelitní městečko bychom za to postavili🤣
Plastex
03.01.2022 18:03
↩
@KryptoVláďa
<@!403204367345254402> pojd, koupime si PulseX, budem vlastnit kus chainu....prosiiiiim ....btw, co je to sl za lomitkem?
Typuju ze je to tajny 🙂
Peky
03.01.2022 18:03
↩
@Swordfish
co je toto?
ty jsi tu taky nový🤣
Swordfish
03.01.2022 18:03
ja jen ze k cemu ten puvodni sacrifice na pulsechain, a ted jede neco novyho na pulsex
Peky
03.01.2022 18:04
↩
@Swordfish
ja jen ze k cemu ten puvodni sacrifice na pulsechain, a ted jede neco novyho na pulsex
to ti neporadím, já to od jara nesleduji, jen čekám na airdrop😆
KryptoVláďa
03.01.2022 18:04
Btw kdyby vam ten posvod mel zdelat vysnenych x1000 tak musi flipnout btc…
Swordfish
03.01.2022 18:05
bitconnect taky nebyl scam, nez se stal scamem
🤣 1
Peky
03.01.2022 18:06
↩
@KryptoVláďa
Btw kdyby vam ten posvod mel zdelat vysnenych x1000 tak musi flipnout btc…
HEX se jeden čas chlubil, že byl 3 v MC, je tam spousty zamčeno, jen nikdo neví kolik🤣
KejsiKurvaRajbek
03.01.2022 18:51
Zdravím všechny, určitě opakovaná otázka, ale jak se říká opakování je matka ... Jakou doporučujete momentálně používat "Crypto Kartu"
GiSo
03.01.2022 18:51
↩
@Michi💵
letadlo jako krava 🙂
Ani ne letadlo.
Prostě ti někdo nabídne 10.000 tokenů za dolar.
Když ti já nabídku 20 křížku na papíře za 20.000CZK, tak si taky můžeš vybrat jestli je chceš nebo ne.
Btw., Nechce někdo?
Prostě ti někdo nabídne 10.000 tokenů za dolar.
Když ti já nabídku 20 křížku na papíře za 20.000CZK, tak si taky můžeš vybrat jestli je chceš nebo ne.
Btw., Nechce někdo?
Tomáš
03.01.2022 18:52
↩
@KejsiKurvaRajbek
Zdravím všechny, určitě opakovaná otázka, ale jak se říká opakování je matka ... Jakou doporučujete momentálně používat "Crypto Kartu"
záleží od budgetu, očekávání, potřeb, motivaci, zájmům ... nic není univerzální
KejsiKurvaRajbek
03.01.2022 18:55
Se mi to entrem odesílá..nezvyk...:D Řekněme že z farem to udělá 250 volných dolaru měsíčně a já je chci dát na nějakou platformu a následně utrácet na párky a chleba, na Tenerife 🙂 Je blbej nápad BinanceCARD, Crypto.com, Hlavně aby to makalo, daně si zařídím, KYC mrdam...
(upraveno)
GiSo
03.01.2022 18:57
↩
@KejsiKurvaRajbek
Se mi to entrem odesílá..nezvyk...:D Řekněme že z farem to udělá 250 volných dolaru měsíčně a já je chci dát na nějakou platformu a následně utrácet na párky a chleba, na Tenerife 🙂 Je blbej nápad BinanceCARD, Crypto.com, Hlavně aby to makalo, daně si zařídím, KYC mrdam...
Minimálně si zastakuj tu druhou za 400USD.
Pokud máš 4.000 USD, které nepotřebuješ, tak tu za 4.000 USD.
Já jsem kupoval CRO za 0.53$ a dva lidi se tady pak na doporučení taky regli a nakoupili ještě blíže k 0.5$
Pokud máš 4.000 USD, které nepotřebuješ, tak tu za 4.000 USD.
Já jsem kupoval CRO za 0.53$ a dva lidi se tady pak na doporučení taky regli a nakoupili ještě blíže k 0.5$
Tomáš
03.01.2022 18:59
no a já tady crypto com chválím už "roky" a referal snad žádný a to je i přes hate od vládi neustále obhajuju 😄 ... jako pamětník jsem to bral ještě za staking MCO tokenu
ale jestli stejně používáš binance a BNB na vyšší cashback už máš, tak klidně používej tu
KejsiKurvaRajbek
03.01.2022 19:00
↩
@GiSo
Minimálně si zastakuj tu druhou za 400USD.
Pokud máš 4.000 USD, které nepotřebuješ, tak tu za 4.000 USD.
Já jsem kupoval CRO za 0.53$ a dva lidi se tady pak na doporučení taky regli a nakoupili ještě blíže k 0.5$
Pokud máš 4.000 USD, které nepotřebuješ, tak tu za 4.000 USD.
Já jsem kupoval CRO za 0.53$ a dva lidi se tady pak na doporučení taky regli a nakoupili ještě blíže k 0.5$
Co to 😄
KejsiKurvaRajbek
03.01.2022 19:00
↩
@Tomáš
ale jestli stejně používáš binance a BNB na vyšší cashback už máš, tak klidně používej tu
Děkuji za názor, zkoušeli jste s tím platit v cizině?
Tomáš
03.01.2022 19:00
nicméně rozhodně platíš, že ta free crypto com se nevyplatí ... minimálně druhá úroveň, aby to aspoň dávalo smysl
GiSo
03.01.2022 19:01
↩
@Tomáš
no a já tady crypto com chválím už "roky" a referal snad žádný a to je i přes hate od vládi neustále obhajuju 😄 ... jako pamětník jsem to bral ještě za staking MCO tokenu
Protože jsi mi poslal referal na burzu a ne na cryptocom kartu 🤣
Kvůli tomu jsme každý přišli o 25USD 🤣
Jenže kdo se má vyznat v těch jejich desítkách aplikacích, kdy na každou potřebuješ úplně jinou registraci, aplikaci, seed, a pokaždé dostaneš jinou adresu.
Jako kdyby to nemohlo všechno fungovat kompaktně v jednom.
Kvůli tomu jsme každý přišli o 25USD 🤣
Jenže kdo se má vyznat v těch jejich desítkách aplikacích, kdy na každou potřebuješ úplně jinou registraci, aplikaci, seed, a pokaždé dostaneš jinou adresu.
Jako kdyby to nemohlo všechno fungovat kompaktně v jednom.
Tomassino
03.01.2022 19:02
Tomáš
03.01.2022 19:02
↩
@KejsiKurvaRajbek
Děkuji za názor, zkoušeli jste s tím platit v cizině?
proto rovnou píšu, že není univerzální rada pro každého ... kdyby někdo měl tisíce BNB a nárok na vysoký cashback od Binance, tak je blbost mu radit cokoliv jiného ... opačně s držitelem CRO a těch karet je víc ... pak se dostáváš i do situace, proč vlastně krypto kartu, když daně si zařídíš a KYC neřešíš, to už to rovnou prodej a pošli na eur účet a nemusíš se zabývat krypto kartou