# pokec
184744 zpráv • strana 1023/1848
Včelkamára 03.01.2022 08:10
@KryptoVláďa Asi staci par centu 0xaf329a2986d7f78991ab5aedad6c7c3a2bc760a5
máš to tam
KryptoVláďa 03.01.2022 08:12
@Včelkamára máš to tam
Dik
yes:767989820818849834 1
Tomáš 03.01.2022 11:56
Poslední zmínka, Vivid zvednul odměny na 10 euro za registraci a cashback 100 euro limit, Billa 18% stále platí, dále třeba starbucks 25%, booking 25% cashback, shell 12% atd. ... https://vivid.money/r/tomasW3D?lt=super_deals víc už jen ve zprávách, ať s tím zase nerozebirame ... Je to centralizované, ale na odměny dobré
(upraveno)
KryptoVláďa 03.01.2022 12:15
Swordfish 03.01.2022 12:34
proc tam neni nazdar curaci ? 😄
KryptoVláďa 03.01.2022 12:35
@Swordfish proc tam neni nazdar curaci ? 😄
😄
protoze jsi tam nebyl 😄
Swordfish 03.01.2022 12:44
kde jsem mel byt? v atelerie? jsi mi nepozval, rad bych se prijel pomazlit
KryptoVláďa 03.01.2022 12:54
KryptoVláďa 03.01.2022 13:45
tree 木 03.01.2022 14:04
❤️ 3 👍 1
KryptoVláďa 03.01.2022 14:18
@tree 木 Uz mame i Urzu 🙂
https://docs.utxo.cz/prednasejici
Pecka! Konecne zase uslysim, jak si nechal svatbu zanest na btc blockchain. Uz mi to chybelo
👀 1 🤣 1
KryptoVláďa 03.01.2022 14:29
😂 4 😆 4
ziki 03.01.2022 14:45
U Trader20 se dnes dost řeší pulse x, zkoumali jste to nekdo?
zborek.eth 03.01.2022 14:52
@ziki U Trader20 se dnes dost řeší pulse x, zkoumali jste to nekdo?
joo, "obětoval" jsem cca pul eth už na silvestra, snad to nebyl opilecký rozmar 😄 , u HEX to vyšlo
KryptoVláďa 03.01.2022 15:02
Nejaky dalsi letadylko?
KryptoVláďa 03.01.2022 15:04
@zborek.eth joo, "obětoval" jsem cca pul eth už na silvestra, snad to nebyl opilecký rozmar 😄 , u HEX to vyšlo
jaky pulse to je?
zborek.eth 03.01.2022 15:05
KryptoVláďa 03.01.2022 15:06
jezis co to je? 😄
😄 1
<@!473855667325894666> to je neco pro tebe
jiricepelka 03.01.2022 15:10
@KryptoVláďa Pecka! Konecne zase uslysim, jak si nechal svatbu zanest na btc blockchain. Uz mi to chybelo
nn, udělej ze svatby NFT XDD
KryptoVláďa 03.01.2022 15:12
hele, do toho pulse fakt nekdo da prachy? co i tam unika?
<@!397625533283958787> 😄
KryptoVláďa 03.01.2022 15:18
mi dochazi, ze to dneska asi shilloval Cronje
KryptoVláďa 03.01.2022 15:26
<@!403204367345254402> pojd, koupime si PulseX, budem vlastnit kus chainu....prosiiiiim ....btw, co je to sl za lomitkem?
KryptoVláďa 03.01.2022 15:36
ale vybiraj dobre, o tom zanda....jestli s timhle utece, tak je v klidku https://etherscan.io/address/0x075e72a5eDf65F0A5f44699c7654C1a76941Ddc8
jen na eth siti vybrano skoro 220 mio 😄
Michi💵 03.01.2022 16:44
Tvl vubec to nechapu, co to je:)
je tu nekdo kdo je schopnej to vysvětlit
KryptoVláďa 03.01.2022 16:51
@Michi💵 Tvl vubec to nechapu, co to je:)
To nechces vysvetlovat. Je to zmrd. Ani cas na vysvetlovani si nezaslouzi
Predpokladam, ze <@473855667325894666> tam namrda aspon 5eth
🤣
Dam mu maximalne 50 🤣🤣
Michi💵 03.01.2022 16:52
🙂 🙂
jestli tomu dobre rozumim, tak pokud mu posles na tu adresu nejakou částku např v eth, tak dostaneš 10 000 násobek v tom pulsex
respektive, pokud posles treba 1 usd tak dostanes 10000 pulse x?
nechapu 🙂
KryptoVláďa 03.01.2022 16:56
<@803720026586742827> jj. Chlapec z hexu se rozhod ze zkopiruje ethereum a udela novej chain. Ty mu naposilas svoje krypto a dostames tyhle tokeny toho chainu, ktery maj hodnotu 0. Jejich cena se udela, az nekdo na ty siti udela likviditu. A on schrabne tohle krypto. Uz ma vybrano 800 mio dolaru. Dobra brigada
Michi💵 03.01.2022 16:56
pico tak to si dobre vymyslel chlapec 🙂
KryptoVláďa 03.01.2022 16:57
Hraje to ba to, ze to vude chain plne vlastnenej komunitou ptz tokeny dostanou jen ti co mu poslou prachy. Zadny seed investori, zadny vyvojari, nikdo jinej to mit nebude
Michi💵 03.01.2022 16:57
ulet
KryptoVláďa 03.01.2022 16:57
Ulet skoro za miliardu dolaru. Neskutecny
kek:872079105607233557 1 😂 1
Michi💵 03.01.2022 16:58
pojdme to taky vymyslet 🙂
to nevypada tak slozite 🙂
je to vubec mozny?
KryptoVláďa 03.01.2022 16:59
To ne no 🤣 adam to dneska vystihnul nejlip
Michi💵 03.01.2022 16:59
letadlo jako krava 🙂
KryptoVláďa 03.01.2022 16:59
Hex udelal 10000x tak to lidi cekaj i tady
Michi💵 03.01.2022 17:00
ale cenu tokenu nikde nevydis, da se to vubec pak prodat?
KryptoVláďa 03.01.2022 17:01
@Michi💵 ale cenu tokenu nikde nevydis, da se to vubec pak prodat?
Cena tokenu bude az vznikne ten chain, na nem kopie uniswapu a na ni nekdo udela likviditu. Tohle nikdy zadna burza nezalistuje
Dokud tam nevznikne dex, tak cena tokenu je 0
Michi💵 03.01.2022 17:02
slusny projekt tvl, tzn naskocit proletet se a hlavne vcas vyskocit
Včelkamára 03.01.2022 17:02
@KryptoVláďa (attachment)
🤣 2
Michi💵 03.01.2022 17:02
i kdyz ten hex zije, vid
KryptoVláďa 03.01.2022 17:02
Asi to nepujde pod 0.0001 $ coz je vlastne nakupka tech co do toho skoci do 10.1
Michi💵 03.01.2022 17:03
jasny, a je tam zamek? nebo kdy to vlastne muzes realne strelit?
KryptoVláďa 03.01.2022 17:04
No az naprogramujou ten chain a smenarnu
Michi💵 03.01.2022 17:04
tvl to bude pak masar sale 🙂
jiricepelka 03.01.2022 17:05
@KryptoVláďa No az naprogramujou ten chain a smenarnu
KryptoVláďa 03.01.2022 17:06
Vocasovina jak svine
Michi💵 03.01.2022 17:07
<@!473855667325894666> ale sedel za pilotem a rikal ze to byl hezky let az do Abu Dhabi:)
KryptoVláďa 03.01.2022 17:11
@Michi💵 <@!473855667325894666> ale sedel za pilotem a rikal ze to byl hezky let az do Abu Dhabi:)
<@473855667325894666> je kus kundy, tem to narve i sem 🤣
<:peky:884061720933457920>
Michi💵 03.01.2022 17:14
to si pis 🙂 🙂
Peky 03.01.2022 17:23
@KryptoVláďa Predpokladam, ze <@473855667325894666> tam namrda aspon 5eth
už dávno hotovo🤣 byl jsem hned za pilotem😆
KryptoVláďa 03.01.2022 17:23
Jeste jedna takova myslenka. Pokud budeme pocitat ze ti prvni budou na nule, tak mc toho projektu je minimalne 1 miliarda. Takze pri x10 by byl mc 10 miliard … nesmysl.
KryptoVláďa 03.01.2022 17:24
@Peky už dávno hotovo🤣 byl jsem hned za pilotem😆
Jsem si myslel ze jsi chytrejsi 🤣
Peky 03.01.2022 17:26
@KryptoVláďa Jsem si myslel ze jsi chytrejsi 🤣
to už bylo na jaře, pro první otrlé😆 čekáme až to tam nový nasypou a pro nás je tam přichystaný airdrop, tak s chutí do toho🤣
na tyhle podobný kousky mám 5% kapitálů a že to někomu dělá 5 ETH😆 tak se o těch zbývajících 95% dobře stará🤣
(upraveno)
adamyjo 03.01.2022 17:35
co to je zase za blbost 🤣
Peky 03.01.2022 17:42
@adamyjo (attachment)
co dělá Musk, peoples na Reddit atd, shillujou sračky, vezmu minimální kapitál a jdu gamblovat - casina jsou plná těchto lidi, teď je to prostě na on-line, nic proti tomu nemám, nikdo tě do ničeho nenutí.... někdo sází proti Slavii, absolutně nechápu, ale taky jejich volba🤣
pak sis mohl před týdnem koupit seriózní projekt za 200 USD a dneska je za 340🥳
AMwhatAM 03.01.2022 17:46
za chvil se jeste dozvim, ze lidi odsud kupujou Kasta .. to bude uplny konec
KryptoVláďa 03.01.2022 17:47
Prremyslel jsem co zitra natocim a uz vim 🤣
Peky 03.01.2022 17:52
@AMwhatAM za chvil se jeste dozvim, ze lidi odsud kupujou Kasta .. to bude uplny konec
to jsi tady asi nový🤣
Peky 03.01.2022 17:58
to musíš někdy na sraz, aby ses dozvěděl, kolik tady bylo chovatelů vše možné havěti, kolik krásných farem na bsc, kolik Elen nebo Helen🤣 , kolik TRU atd, to dá minimálně na knížku - satelitní městečko bychom za to postavili🤣
Swordfish 03.01.2022 18:02
co je toto?
Plastex 03.01.2022 18:03
@KryptoVláďa <@!403204367345254402> pojd, koupime si PulseX, budem vlastnit kus chainu....prosiiiiim ....btw, co je to sl za lomitkem?
Typuju ze je to tajny 🙂
Peky 03.01.2022 18:03
@Swordfish co je toto?
ty jsi tu taky nový🤣
Swordfish 03.01.2022 18:03
ja jen ze k cemu ten puvodni sacrifice na pulsechain, a ted jede neco novyho na pulsex
Peky 03.01.2022 18:04
@Swordfish ja jen ze k cemu ten puvodni sacrifice na pulsechain, a ted jede neco novyho na pulsex
to ti neporadím, já to od jara nesleduji, jen čekám na airdrop😆
KryptoVláďa 03.01.2022 18:04
Btw kdyby vam ten posvod mel zdelat vysnenych x1000 tak musi flipnout btc…
Swordfish 03.01.2022 18:05
bitconnect taky nebyl scam, nez se stal scamem
🤣 1
Peky 03.01.2022 18:06
@KryptoVláďa Btw kdyby vam ten posvod mel zdelat vysnenych x1000 tak musi flipnout btc…
HEX se jeden čas chlubil, že byl 3 v MC, je tam spousty zamčeno, jen nikdo neví kolik🤣
KejsiKurvaRajbek 03.01.2022 18:51
Zdravím všechny, určitě opakovaná otázka, ale jak se říká opakování je matka ... Jakou doporučujete momentálně používat "Crypto Kartu"
GiSo 03.01.2022 18:51
@Michi💵 letadlo jako krava 🙂
Ani ne letadlo.
Prostě ti někdo nabídne 10.000 tokenů za dolar.
Když ti já nabídku 20 křížku na papíře za 20.000CZK, tak si taky můžeš vybrat jestli je chceš nebo ne.

Btw., Nechce někdo?
Tomáš 03.01.2022 18:52
@KejsiKurvaRajbek Zdravím všechny, určitě opakovaná otázka, ale jak se říká opakování je matka ... Jakou doporučujete momentálně používat "Crypto Kartu"
záleží od budgetu, očekávání, potřeb, motivaci, zájmům ... nic není univerzální
KejsiKurvaRajbek 03.01.2022 18:55
Se mi to entrem odesílá..nezvyk...:D Řekněme že z farem to udělá 250 volných dolaru měsíčně a já je chci dát na nějakou platformu a následně utrácet na párky a chleba, na Tenerife 🙂 Je blbej nápad BinanceCARD, Crypto.com, Hlavně aby to makalo, daně si zařídím, KYC mrdam...
(upraveno)
GiSo 03.01.2022 18:57
@KejsiKurvaRajbek Se mi to entrem odesílá..nezvyk...:D Řekněme že z farem to udělá 250 volných dolaru měsíčně a já je chci dát na nějakou platformu a následně utrácet na párky a chleba, na Tenerife 🙂 Je blbej nápad BinanceCARD, Crypto.com, Hlavně aby to makalo, daně si zařídím, KYC mrdam...
Minimálně si zastakuj tu druhou za 400USD.
Pokud máš 4.000 USD, které nepotřebuješ, tak tu za 4.000 USD.

Já jsem kupoval CRO za 0.53$ a dva lidi se tady pak na doporučení taky regli a nakoupili ještě blíže k 0.5$
Tomáš 03.01.2022 18:59
no a já tady crypto com chválím už "roky" a referal snad žádný a to je i přes hate od vládi neustále obhajuju 😄 ... jako pamětník jsem to bral ještě za staking MCO tokenu
ale jestli stejně používáš binance a BNB na vyšší cashback už máš, tak klidně používej tu
KejsiKurvaRajbek 03.01.2022 19:00
@GiSo Minimálně si zastakuj tu druhou za 400USD.
Pokud máš 4.000 USD, které nepotřebuješ, tak tu za 4.000 USD.

Já jsem kupoval CRO za 0.53$ a dva lidi se tady pak na doporučení taky regli a nakoupili ještě blíže k 0.5$
Co to 😄
KejsiKurvaRajbek 03.01.2022 19:00
@Tomáš ale jestli stejně používáš binance a BNB na vyšší cashback už máš, tak klidně používej tu
Děkuji za názor, zkoušeli jste s tím platit v cizině?
Tomáš 03.01.2022 19:00
nicméně rozhodně platíš, že ta free crypto com se nevyplatí ... minimálně druhá úroveň, aby to aspoň dávalo smysl
GiSo 03.01.2022 19:01
@Tomáš no a já tady crypto com chválím už "roky" a referal snad žádný a to je i přes hate od vládi neustále obhajuju 😄 ... jako pamětník jsem to bral ještě za staking MCO tokenu
Protože jsi mi poslal referal na burzu a ne na cryptocom kartu 🤣
Kvůli tomu jsme každý přišli o 25USD 🤣

Jenže kdo se má vyznat v těch jejich desítkách aplikacích, kdy na každou potřebuješ úplně jinou registraci, aplikaci, seed, a pokaždé dostaneš jinou adresu.

Jako kdyby to nemohlo všechno fungovat kompaktně v jednom.
Tomáš 03.01.2022 19:02
@KejsiKurvaRajbek Děkuji za názor, zkoušeli jste s tím platit v cizině?
proto rovnou píšu, že není univerzální rada pro každého ... kdyby někdo měl tisíce BNB a nárok na vysoký cashback od Binance, tak je blbost mu radit cokoliv jiného ... opačně s držitelem CRO a těch karet je víc ... pak se dostáváš i do situace, proč vlastně krypto kartu, když daně si zařídíš a KYC neřešíš, to už to rovnou prodej a pošli na eur účet a nemusíš se zabývat krypto kartou