Skillz
01.01.2022 22:39
Tak to super držím palce ja mrknem ich diskord možno na niekoho narazím... Ale budem sa musieť trochu naučiť ako to chodí s tými NFT, požičiavaním a odmenami lebo som v tom ešte panic :D hry som ešte neriešil
Storm
01.01.2022 22:43
Tady se můžeš podívat jak to vypadá. Tento screenshot mi právě ted poslal ten můj hráč. Vpravo dole máš úkoly, které musíš splnit na tu odměnu.
BTW ten můj hráč je žena z ruska. Která se tomu věnuje 16 hodin denně. Má přes 30 účtu z kterých hraje a každý den vydělává cca 2500 usd.
Skillz
01.01.2022 22:46
<@675815112304623632> tak to není o čom a tie úlohy vyzerajú dosť jednoducho :D ... Nevieš kde by som sa vedel dostať k niekomu kto požičiava to NFT ? Ako to je stým požičaním NFT ? Môže sa stať že narazis na niekoho kto ti ho nevráti? Či sa to len rieši cez nejaké APY a reálne mu ho neposielaš na peňaženku?
<@675815112304623632> škoda že to nieje spravené systémom že si tam dobiješ kredit a ak spravíš napríklad dvojnásobok dostaneš nejakú nft vstupenku na turnaj možno by to pritiahlo väčšiu komunitu
Storm
01.01.2022 22:49
Ano, já se teprve poker učím a i tak mi to přijdou ty úkoly velmi jednoduché. Dojdi na ten discord přímo toho projektu a je tam záložka find delegator.
Ohledně toho půjčování tak já jako vlastník NFT kliknu na tlačítko delegate (viz screenshot výše co jsem posílal - je tam napsáno undelegate jelikož to mám již půjčené) a tak jenom vložím adresu konkrétní osoby a to je vše. Takže ho máš stále na peněžence ty (vlastník nft).
(upraveno)
Ohledně toho půjčování tak já jako vlastník NFT kliknu na tlačítko delegate (viz screenshot výše co jsem posílal - je tam napsáno undelegate jelikož to mám již půjčené) a tak jenom vložím adresu konkrétní osoby a to je vše. Takže ho máš stále na peněžence ty (vlastník nft).
Zatím je to beta a ty žetony jsou free ale plánují časem i to, že může hrát o reálné peníze. Jinak turnaje tam jsou pravidelně o nějaké ceny.
Skillz
01.01.2022 22:58
Vyzerá to super ... Odmeny to dáva asi tiež parádne ... Mám nejaké turnaje zasebou a chcel som to skúsiť ale keď vidím to vlákno koľko ľudí hľadá delegatora tak je to asi zbytočné aj riešiť a písať tam možno počkám kým sa niečo bude mintovat a zatiaľ ostanem na Pokerstars :D <@675815112304623632>
Davero
01.01.2022 22:59
Zdar kluci, taky se na to dívám, že to vyzkouším. Vypadá to zajímavě. Já jsem v https://opensea.io/collection/slotienft to je dost podobný projekt
Michi💵
01.01.2022 23:08
<@!675815112304623632> a jak a kde muzu prosim te koupit to nft?
Na jejich strance a na open sea?
Storm
01.01.2022 23:09
Klidně můžeme někdy udělat nějaký call kde vám to mohu vysvětlit trošku více do detailu. Pokud o to tedy bude zájem 😉
👍 5
Michi💵
01.01.2022 23:09
Jasny,klido
Storm
01.01.2022 23:10
↩
@Michi💵
Na jejich strance a na open sea?
Přesně tak na jejich stránce je vždy 2x do měsíce mint za 0,25 eth nebo 8000 ice tokenů. Případně na opensea je cena cca 1,2 eth.
Ta cena stoupá...ještě před 12 dny když jsem začínal tak opensea cena byla 0,8 eth.
Ten zájem je opravdu obrovský
Michi💵
01.01.2022 23:11
Poker hraju rad,ale podle toho co pises to o pokeru ani tolik neni,ty ukoly splni asi skoro kazdej.Tak je to spis o tom sehnat to nft
A ty jako drzitel toho nft kdyz ho nekomu pujcis,tak mas 30% z vyher?
Storm
01.01.2022 23:12
↩
@Michi💵
Poker hraju rad,ale podle toho co pises to o pokeru ani tolik neni,ty ukoly splni asi skoro kazdej.Tak je to spis o tom sehnat to nft
no jasně tak splníš úkoly a potom si hraješ dle libosti jak budeš chtít....pokud budeš hrát dobře tak tam je multiplier a díky tomu dostaneš i více ice tokenu
Michi💵
01.01.2022 23:13
To je dobry,kdyz ho koupis za dobre a pujcujes nejakymu gamblerovi co je hravej a tobe chodi odmeny:) takovej staking nft:)
👍 1
Storm
01.01.2022 23:13
↩
@Michi💵
A ty jako drzitel toho nft kdyz ho nekomu pujcis,tak mas 30% z vyher?
ano přesně tak jako vlastník nft dostávám 30% od hráče (hráč po splnění úkolů získá minimum 325 ice tokenu, aktuální cena je cca 0,16 usd ice)
potom záleží jak dobré nft máš a kolik toho vyhraješ a potom dostáváš odměny takže to může být daleko více
(upraveno)
Michi💵
01.01.2022 23:15
Zitra na to mrknu,kdyztak napisu a muzeme dat call👍
👍 1
Peky
02.01.2022 05:53
↩
@Michi💵
Zitra na to mrknu,kdyztak napisu a muzeme dat call👍
já jsem to zkoušel před měsíci, ale blbě se mi to ovládalo, tak jsem se na to vysral😆 ale nakoupit pár NFT, zní jako plán👍 <@!675815112304623632> na call bych šel - přes DG jsme měli vánoční večírek pro držitele NFT Playboy, jen si budu muset pořídit noťas s lepší grafárnou...
adamyjo
02.01.2022 06:43
↩
@Storm
Odměna za včerejší den. Výplata je vždy každý den v 1 hodinu ráno. Jedná se o částku za 2 nft a obě je pujčuji ostatním.
Staci drzet jen nektere NFT nebo cely ten set? Moc tomu nerozumim , ale pripojil jsem se do decentralandu tak to zkousim 🙂
Deleted User
02.01.2022 06:52
↩
@Storm
Odměna za včerejší den. Výplata je vždy každý den v 1 hodinu ráno. Jedná se o částku za 2 nft a obě je pujčuji ostatním.
vedel by si ho aj nam ked tak delgovat?
Tomáš
02.01.2022 07:37
↩
@Peky
já jsem to zkoušel před měsíci, ale blbě se mi to ovládalo, tak jsem se na to vysral😆 ale nakoupit pár NFT, zní jako plán👍 <@!675815112304623632> na call bych šel - přes DG jsme měli vánoční večírek pro držitele NFT Playboy, jen si budu muset pořídit noťas s lepší grafárnou...
Nákup ve velkým a já se klidně hlásím jako hráč 😂
Hansss
02.01.2022 08:42
<@675815112304623632> ten kdo hraje musí mít celý komplet oblečení, či mu stačí mít pouze 1 NFT?
KryptoVláďa
02.01.2022 08:42
🙈
👍 1
adamyjo
02.01.2022 09:22
↩
@Hansss
<@675815112304623632> ten kdo hraje musí mít celý komplet oblečení, či mu stačí mít pouze 1 NFT?
Podle toho screenu tak tam ma jen boty 😄
😂 1
Slashiik
02.01.2022 09:29
↩
@adamyjo
Podle toho screenu tak tam ma jen boty 😄
zatím co jsem koukal na hry , tak jsou všechny samí boti, to je cesta do pekel
GiSo
02.01.2022 09:38
je to zdarma, nepotřebujete pro hraní žádné peníze
O pár zpráv později
Potřebuješ jenom NFT, které aktuálně stojí 1.25ETH a nebo ti ho může někdo půjčit.
O pár zpráv později
O půjčení NFT je obrovský zájem a je nereálné, aby ti ho někdo půjčil.
O pár zpráv později
Potřebuješ jenom NFT, které aktuálně stojí 1.25ETH a nebo ti ho může někdo půjčit.
O pár zpráv později
O půjčení NFT je obrovský zájem a je nereálné, aby ti ho někdo půjčil.
🤣 9
adamyjo
02.01.2022 09:41
↩
@Slashiik
zatím co jsem koukal na hry , tak jsou všechny samí boti, to je cesta do pekel
myslel jsem jako shoes jako boty 😄
🤣 3
Slashiik
02.01.2022 10:26
↩
@adamyjo
myslel jsem jako shoes jako boty 😄
sleduji poker delší dobu a kam se posunulo online hraní ..., a zaroven jsem narazil na dalsi zabotovanou hru tak se mi to nějak spojilo 😂
Kosa Fatty.io
02.01.2022 11:27
No ja hraju poler hodne a dlouho. Nutit nekoho jit umele az na turn mi neprijde moc profi poker. Verim ze tam bude plno fishek 🙂 to bych si rad zahral 😄 …. Vstupenka za 1,5 eth mi teda prijde ale draha 😂🤷♂️
Zase pokud nekomu to NFT pujcis tak chces aby hral jak blazen, aby se ti to vratilo 🙂 takova farma proste
Takze pochybuju ze ti nekdo pujci NFT aby jsis to zahral 2x za tyden
Storm
02.01.2022 11:36
<@692376885728116796> <@441554612957216799> Pro vstup do casina je podminka mit jedno nft nikoli cely set.
Storm
02.01.2022 11:38
↩
@Deleted User
vedel by si ho aj nam ked tak delgovat?
Bohuzel nemam zadne volne. Zajdi na DG discord a tam se pripoj do te delegation tabulky.
Storm
02.01.2022 11:41
↩
@Kosa Fatty.io
No ja hraju poler hodne a dlouho. Nutit nekoho jit umele az na turn mi neprijde moc profi poker. Verim ze tam bude plno fishek 🙂 to bych si rad zahral 😄 …. Vstupenka za 1,5 eth mi teda prijde ale draha 😂🤷♂️
Proc bys musel nekoho nutit na turn. Samozrejme hrajes tak jako hrajes poker klasicky vsude jinde. Nejde jen o to splnit ukoly. Pokud splnis ukoly a pritom prohrajes nejake zetony (chips - nerealne penize) tak prijdes o bonus a dostanes mensi odmeny v podobe toho ice tokenu. Takze jenom o splneni ukolu to neni.
Mint stoji 0.25 eth a opensea cca 1.2 eth. Samozrejme ohledne toho pujcovani tam vlastnici hledaji hrace co hraji kazdy den. Hodne se tam hlasi lidi ze zemi kde je mensi plat a maji to jako full time job 🤣🤣
Storm
02.01.2022 11:46
↩
@GiSo
je to zdarma, nepotřebujete pro hraní žádné peníze
O pár zpráv později
Potřebuješ jenom NFT, které aktuálně stojí 1.25ETH a nebo ti ho může někdo půjčit.
O pár zpráv později
O půjčení NFT je obrovský zájem a je nereálné, aby ti ho někdo půjčil.
O pár zpráv později
Potřebuješ jenom NFT, které aktuálně stojí 1.25ETH a nebo ti ho může někdo půjčit.
O pár zpráv později
O půjčení NFT je obrovský zájem a je nereálné, aby ti ho někdo půjčil.
Presne tak je to zdarma. Pro vstup do kasina je potreba alespon 1 nft ale primo vlastnit ho nemusis. Dokazes si ho pujcit od majitele. Nic takoveho ze je to nerealne sehnat jsem nepsal 🙂
Storm
02.01.2022 11:51
↩
@Peky
já jsem to zkoušel před měsíci, ale blbě se mi to ovládalo, tak jsem se na to vysral😆 ale nakoupit pár NFT, zní jako plán👍 <@!675815112304623632> na call bych šel - přes DG jsme měli vánoční večírek pro držitele NFT Playboy, jen si budu muset pořídit noťas s lepší grafárnou...
Tys uz nakoupil DG ne? Ze tam je pumpa pres noc. To zacala stoupat hned po tom co jsem to sem napsal 🤣 Ja skoro zadne DG nevlastnim ale ten ICE mi ted prijde jako zajimava investice a hned jak budu mit nejake prachy volne tak tam neco supnu.
GiSo
02.01.2022 11:56
↩
@Storm
Presne tak je to zdarma. Pro vstup do kasina je potreba alespon 1 nft ale primo vlastnit ho nemusis. Dokazes si ho pujcit od majitele. Nic takoveho ze je to nerealne sehnat jsem nepsal 🙂
To psal někdo jiný.
Storm
02.01.2022 12:03
Na jednu stranu jak tu nekdo rikal ze 1.2 eth je dost tak zalezi na uhlu pohledu. Ano me to taky prijde dost ale cenu urcuje nabidka poptavka a poptavka je hodne velka a myslim ze to bude jeste daleko drazsi.
Kdyz si koupis jedno za 1.2 eth tak s nim budes mesic hrat a dostanes cca 1500 usd (prumerny hrac) a pote nft zase muzes prodat….
Kdyz si koupis jedno za 1.2 eth tak s nim budes mesic hrat a dostanes cca 1500 usd (prumerny hrac) a pote nft zase muzes prodat….
Tomáš
02.01.2022 12:10
↩
@Storm
Na jednu stranu jak tu nekdo rikal ze 1.2 eth je dost tak zalezi na uhlu pohledu. Ano me to taky prijde dost ale cenu urcuje nabidka poptavka a poptavka je hodne velka a myslim ze to bude jeste daleko drazsi.
Kdyz si koupis jedno za 1.2 eth tak s nim budes mesic hrat a dostanes cca 1500 usd (prumerny hrac) a pote nft zase muzes prodat….
Kdyz si koupis jedno za 1.2 eth tak s nim budes mesic hrat a dostanes cca 1500 usd (prumerny hrac) a pote nft zase muzes prodat….
otázka je, jak dlouho ti vydrží přísun 1500 usd za měsíc, aby to za 2 měsíce nebylo už jen 15 usd měsíčně jako to známe z jiných projektů
Deleted User
02.01.2022 12:19
a za delegation mas daky poplatok? vidis kolko hodin hra hrac?
Storm
02.01.2022 12:27
↩
@Tomáš
otázka je, jak dlouho ti vydrží přísun 1500 usd za měsíc, aby to za 2 měsíce nebylo už jen 15 usd měsíčně jako to známe z jiných projektů
Nemyslim si. ICE je teda ted na zacatku a jsou s tim v planu velke veci. Aktualne bylo mintovani nft v ice tokenech a krasne sla cena nahoru.
Storm
02.01.2022 12:41
Po mintu se všechen ice hned spálil. Jasně byl tam ted po mintu i pokles a to protože další mint bude v eth. 1x z eth a 1x za ice, celkem tedy 2x měsíčně. I tak je to stále za 14 dní na dvojnásobku.
Storm
02.01.2022 12:43
↩
@Deleted User
a za delegation mas daky poplatok? vidis kolko hodin hra hrac?
Vlastník NFT získává 30% a hráč má 70%. Poplatky žádné nejsou. Bohužel žádné statistiky hráče zatím vidět nejsou. Pracuje se na tom a mělo by to být tento týden.
Deleted User
02.01.2022 13:14
↩
@Storm
Vlastník NFT získává 30% a hráč má 70%. Poplatky žádné nejsou. Bohužel žádné statistiky hráče zatím vidět nejsou. Pracuje se na tom a mělo by to být tento týden.
ja len ci sa nevyplaca dynamickejsie poziciavat to nft ako mozno mas stym viac roboty ale teoreticky aj viac hracieho casu a teda viac odmien
Storm
02.01.2022 13:21
Ted ti vůbec nerozumim jak to myslíš 😄
GiSo
02.01.2022 13:59
↩
@Tomáš
otázka je, jak dlouho ti vydrží přísun 1500 usd za měsíc, aby to za 2 měsíce nebylo už jen 15 usd měsíčně jako to známe z jiných projektů
Tenhle realismus máme úplně stejně nastavený. Lépe bych to nenapsal.
Spoléhat na to, že cena toho NFT neustále poroste je podle mě špatná.
A pokud správně chápu, tak reward token za hraní je ICE. Co to asi udělá s cenou tokenu, když se do projektu pohrne víc a víc lidí, kteří budou dostávat víc a víc odměn.
Spoléhat na to, že cena toho NFT neustále poroste je podle mě špatná.
A pokud správně chápu, tak reward token za hraní je ICE. Co to asi udělá s cenou tokenu, když se do projektu pohrne víc a víc lidí, kteří budou dostávat víc a víc odměn.
Rozumím jak to myslí <@456226577798135808>
Ale tahle logika opět naráží na to, že by nesměla začít padat cena toho NFT a ani reward tokenu.
Ale tahle logika opět naráží na to, že by nesměla začít padat cena toho NFT a ani reward tokenu.
Když budu upřímný
Večer se na ten projekt sám chci podívat a pokud možno, tak časem i něco vymintovat.
Ale tohle shillováni tady pokerové hry, která rozhodně není "zdarma", mi je trochu nepříjemný a proto reaguji jak reaguji.
(upraveno)
Večer se na ten projekt sám chci podívat a pokud možno, tak časem i něco vymintovat.
Ale tohle shillováni tady pokerové hry, která rozhodně není "zdarma", mi je trochu nepříjemný a proto reaguji jak reaguji.
martinac
02.01.2022 14:30
Tak za mě proč ne, ale t že plánuji velký věci? To už jsem četl, že to nemá cenu se vyjadřovat.....kdo je neplanuje, to snad každý projekt je nejlepší na trhu🤣 🤣 🤣než umře
Ale samozřejmě to nemusí být špatný, ale jak píše <@479608386024112128> no.....přijde mi, že těch nft projektů je teď premnozeno
(upraveno)
Ale samozřejmě to nemusí být špatný, ale jak píše <@479608386024112128> no.....přijde mi, že těch nft projektů je teď premnozeno
KryptoVláďa
02.01.2022 14:30
Jeste ze poker neumim
Ludek
02.01.2022 14:40
Už mi to šlo.. ale kdyby někdo věděl, proč mi to nechtělo dovolit teď tak půl hodky, budu rád když mi to napíšete 😀
Tomáš
02.01.2022 14:51
↩
@Ludek
Už mi to šlo.. ale kdyby někdo věděl, proč mi to nechtělo dovolit teď tak půl hodky, budu rád když mi to napíšete 😀
Typicky to bývá třeba 10 vteřin po vyskočení okna blokované, ale jinak by to mělo být v pohodě
Ludek
02.01.2022 14:57
Jj, normálně trvalo chvíli počkat, akorát to teď trvalo hrozně dlouho, tak mi to přišlo divný..
Mohlo by to být třeba tím že by se v tu chvíli rychle měnila cena, nebo tak něco?😅
Mohlo by to být třeba tím že by se v tu chvíli rychle měnila cena, nebo tak něco?😅
Swordfish
02.01.2022 15:17
↩
@KryptoVláďa
Jeste ze poker neumim
to co delame je vetsi gambl, poker je nuda
😂 1
KryptoVláďa
02.01.2022 15:17
↩
@Swordfish
to co delame je vetsi gambl, poker je nuda
souhlas
🥰 1
Swordfish
02.01.2022 15:19
Se tady nekdo psal na loterii v kryptu. Krypto je loterie. Postup:
- po slepu si na CMC ci Gecku najdete nejakej coin na pozici alespon 500 ci horsi.
- nakupte tento coin
- po nejake dobe zjistite, jestli jste neco vyhrali
- po slepu si na CMC ci Gecku najdete nejakej coin na pozici alespon 500 ci horsi.
- nakupte tento coin
- po nejake dobe zjistite, jestli jste neco vyhrali
👍 1
🙈 2
🤣 5
Pro zvyseni sance neco vyhrat doporucuji nakoupit vic takovychto losu.
Storm
02.01.2022 15:38
↩
@GiSo
Tenhle realismus máme úplně stejně nastavený. Lépe bych to nenapsal.
Spoléhat na to, že cena toho NFT neustále poroste je podle mě špatná.
A pokud správně chápu, tak reward token za hraní je ICE. Co to asi udělá s cenou tokenu, když se do projektu pohrne víc a víc lidí, kteří budou dostávat víc a víc odměn.
Spoléhat na to, že cena toho NFT neustále poroste je podle mě špatná.
A pokud správně chápu, tak reward token za hraní je ICE. Co to asi udělá s cenou tokenu, když se do projektu pohrne víc a víc lidí, kteří budou dostávat víc a víc odměn.
Jelikož mintování nových nft je v ice tokenu (po vymintování se všechen ice spálí) a ten zájem je enormní tak nevidím důvod proč by cena měla v dohledné době padat. Využití časem bude samozřejmě daleko větší - pracuje se na tom.
Ted moc nechápu tvůj komentář ohledně toho spoléhání se na cenu NFT. Se na nic spoléhat nemusíš. Dá se to hrát i bez vlastního nft. Navíc mint stojí cca 0,25 eth a hned po zakoupení můžeš prodat za 1 eth floor.
Jinak do toho nikoho nenutím. Z dobré vůle jsem tady napsal jak to funguje a že se na tom dají vydělat pěkné peníze. Já z toho tady nic nemám....tak mě nasral ten tvůj komentář. A ano ZDARMA to je - nemusíš si nft kupovat.
Ted moc nechápu tvůj komentář ohledně toho spoléhání se na cenu NFT. Se na nic spoléhat nemusíš. Dá se to hrát i bez vlastního nft. Navíc mint stojí cca 0,25 eth a hned po zakoupení můžeš prodat za 1 eth floor.
Jinak do toho nikoho nenutím. Z dobré vůle jsem tady napsal jak to funguje a že se na tom dají vydělat pěkné peníze. Já z toho tady nic nemám....tak mě nasral ten tvůj komentář. A ano ZDARMA to je - nemusíš si nft kupovat.
kunda:832259749009293373 2
GiSo
02.01.2022 15:43
↩
@Storm
Jelikož mintování nových nft je v ice tokenu (po vymintování se všechen ice spálí) a ten zájem je enormní tak nevidím důvod proč by cena měla v dohledné době padat. Využití časem bude samozřejmě daleko větší - pracuje se na tom.
Ted moc nechápu tvůj komentář ohledně toho spoléhání se na cenu NFT. Se na nic spoléhat nemusíš. Dá se to hrát i bez vlastního nft. Navíc mint stojí cca 0,25 eth a hned po zakoupení můžeš prodat za 1 eth floor.
Jinak do toho nikoho nenutím. Z dobré vůle jsem tady napsal jak to funguje a že se na tom dají vydělat pěkné peníze. Já z toho tady nic nemám....tak mě nasral ten tvůj komentář. A ano ZDARMA to je - nemusíš si nft kupovat.
Ted moc nechápu tvůj komentář ohledně toho spoléhání se na cenu NFT. Se na nic spoléhat nemusíš. Dá se to hrát i bez vlastního nft. Navíc mint stojí cca 0,25 eth a hned po zakoupení můžeš prodat za 1 eth floor.
Jinak do toho nikoho nenutím. Z dobré vůle jsem tady napsal jak to funguje a že se na tom dají vydělat pěkné peníze. Já z toho tady nic nemám....tak mě nasral ten tvůj komentář. A ano ZDARMA to je - nemusíš si nft kupovat.
V pohodě, beru to.
🥺 1
Tomáš
02.01.2022 17:54
↩
@Storm
Jelikož mintování nových nft je v ice tokenu (po vymintování se všechen ice spálí) a ten zájem je enormní tak nevidím důvod proč by cena měla v dohledné době padat. Využití časem bude samozřejmě daleko větší - pracuje se na tom.
Ted moc nechápu tvůj komentář ohledně toho spoléhání se na cenu NFT. Se na nic spoléhat nemusíš. Dá se to hrát i bez vlastního nft. Navíc mint stojí cca 0,25 eth a hned po zakoupení můžeš prodat za 1 eth floor.
Jinak do toho nikoho nenutím. Z dobré vůle jsem tady napsal jak to funguje a že se na tom dají vydělat pěkné peníze. Já z toho tady nic nemám....tak mě nasral ten tvůj komentář. A ano ZDARMA to je - nemusíš si nft kupovat.
Ted moc nechápu tvůj komentář ohledně toho spoléhání se na cenu NFT. Se na nic spoléhat nemusíš. Dá se to hrát i bez vlastního nft. Navíc mint stojí cca 0,25 eth a hned po zakoupení můžeš prodat za 1 eth floor.
Jinak do toho nikoho nenutím. Z dobré vůle jsem tady napsal jak to funguje a že se na tom dají vydělat pěkné peníze. Já z toho tady nic nemám....tak mě nasral ten tvůj komentář. A ano ZDARMA to je - nemusíš si nft kupovat.
za sebe jsem rád, že si tu relativně důkladně popsal princip a možnosti, takže to obdivuji ... na druhou stranu rozumím i giso, že to dávkování informací postupně pak působilo trochu zvláštně, tak příště jen popsat to třeba rovnou do jedné dlouhé zprávy a bude to perfektní 🙂
Storm
02.01.2022 18:17
Právě naopak....nebudu tady psát x řádků dlouhý post, když to třeba někoho nebude zajímat a pak by to vypadalo jako, že do toho někoho nutím. Napsal jsem, že pokud někdo hraje trošku lépe poker tak doporučuji kouknout na tento projekt. Lidi to zajímalo tak jsem začal psát více. Nevím, kde je problém. Asi nebudu psát zase nic, to bude nejlepší.
Změnilo se to tu.
Swordfish
02.01.2022 18:19
↩
@Storm
Změnilo se to tu.
Tomáš
02.01.2022 18:23
↩
@Storm
Právě naopak....nebudu tady psát x řádků dlouhý post, když to třeba někoho nebude zajímat a pak by to vypadalo jako, že do toho někoho nutím. Napsal jsem, že pokud někdo hraje trošku lépe poker tak doporučuji kouknout na tento projekt. Lidi to zajímalo tak jsem začal psát více. Nevím, kde je problém. Asi nebudu psát zase nic, to bude nejlepší.
já jsem rád, že si popsal něco, čemu ses věnoval
kube2303
02.01.2022 18:25
Já jsem za to určitě rád! zítra na to mrknu 🙂 Poker hraju dlouho a rád 🙂
🥰 1
KryptoVláďa
02.01.2022 19:08
↩
@Storm
Změnilo se to tu.
Picu 🤣
Swordfish
02.01.2022 19:14
↩
@KryptoVláďa
Picu 🤣
Swordfish
02.01.2022 20:30
GiSo
02.01.2022 20:56
venca Tol
02.01.2022 20:58
náhodou Diky Stormovi vydíme využití NFT v praxi. Nejenom jako obrazek
Swordfish
02.01.2022 21:03
↩
@venca Tol
náhodou Diky Stormovi vydíme využití NFT v praxi. Nejenom jako obrazek
neco se chysta, pockej si 🙂
❤️ 1
JaN
02.01.2022 21:32
<@672035199441305600> ahoj Vlado používaš glassnode? Neurobíš na to video ?😀
sumec
02.01.2022 22:47
↩
@Storm
Změnilo se to tu.
sumec
02.01.2022 22:52
↩
@KryptoVláďa
Picu 🤣
😆 1
Kosa Fatty.io
03.01.2022 06:04
↩
@Storm
Právě naopak....nebudu tady psát x řádků dlouhý post, když to třeba někoho nebude zajímat a pak by to vypadalo jako, že do toho někoho nutím. Napsal jsem, že pokud někdo hraje trošku lépe poker tak doporučuji kouknout na tento projekt. Lidi to zajímalo tak jsem začal psát více. Nevím, kde je problém. Asi nebudu psát zase nic, to bude nejlepší.
Ja to nemyslel taky nejak spatne… rad bych si to zahral a oskubal rybky o zetony… ale NFT mi nikdo nepujci protoze nebudu hrat 18 hodin denne a vlastni NFT je trosku nedosazitelne 🙂 takze pro me a vetsinu hobby hracu to ted je bohuzel nehratelny 🙂
(upraveno)
KryptoVláďa
03.01.2022 06:43
nema nekdo trosku xdai na xdai? uplne drobek by stacil
Včelkamára
03.01.2022 07:50
↩
@KryptoVláďa
nema nekdo trosku xdai na xdai? uplne drobek by stacil
mám tam wxdai
JaN
03.01.2022 07:51
<@672035199441305600> ahoj vládo iba som sa chcel spýtať či neplánujes urobiť video o glassnode?
KryptoVláďa
03.01.2022 07:56
↩
@Včelkamára
mám tam wxdai
Potrebuju newrap na poplatek
Včelkamára
03.01.2022 07:58
↩
@KryptoVláďa
Potrebuju newrap na poplatek
ok, já to proměním na krávě. kolik a kam to pak chceš poslat?
KryptoVláďa
03.01.2022 08:07
↩
@JaN
<@672035199441305600> ahoj vládo iba som sa chcel spýtať či neplánujes urobiť video o glassnode?
By asi slo
KryptoVláďa
03.01.2022 08:08
↩
@Včelkamára
ok, já to proměním na krávě. kolik a kam to pak chceš poslat?
Asi staci par centu 0xaf329a2986d7f78991ab5aedad6c7c3a2bc760a5