# pokec
184743 zpráv • strana 1025/1848
GiSo 31.12.2021 15:24
@Tomáš Takhle se nakupuje s Vivid, aktuálně 18% cashback do Billy, kdyby někdo chtěl promo kód, tak ve zprávách
Ještě ale musíš říct druhou stranu mince, že aby měl někdo nárok na tenhle bonus, tak musí zrekrutovat nového člověka 😏😉
Kosa Fatty.io 31.12.2021 15:32
<#793220097384251412>
😂😛
Co ted posledni dobou s tim legem vsichni blazni?
GiSo 31.12.2021 15:35
Byly Vánoce 🤷🏻‍♂️
Tomáš 31.12.2021 15:36
@GiSo Ještě ale musíš říct druhou stranu mince, že aby měl někdo nárok na tenhle bonus, tak musí zrekrutovat nového člověka 😏😉
to už se tu probíralo nedávno, že limit 70 euro má nový člověk po registraci a poté za každého doporučeného ... jen aktuální screen, že nově přibyla zajímavá billa
GiSo 31.12.2021 15:37
@Tomáš to už se tu probíralo nedávno, že limit 70 euro má nový člověk po registraci a poté za každého doporučeného ... jen aktuální screen, že nově přibyla zajímavá billa
To ano. Ale cashback z Billy dostane jenom ten, kdo přivede nového uživatele.
A nebo si zaplatí vyšší členství.
Tomáš 31.12.2021 15:42
@GiSo A nebo si zaplatí vyšší členství.
nemáš pravdu, ... tohle dostane i nově registrovaný
přes referal dostanou oba přístup do super deals a 70 euro limit
a naopak zaplacením vyššího členství billu nedostaneš
Slashiik 31.12.2021 16:25
existuje neco jako https://app.hop.exchange/send mezi polygonem a zksync ?
Kosa Fatty.io 31.12.2021 17:14
@KryptoVláďa @here kdo by tedy prijel posledni vikend v lednu zakalit do Bratislavy? Hodte palec, at vime
A to by se jelo i pres Brno ze? 😄
Swordfish 31.12.2021 17:15
@Kosa Fatty.io A to by se jelo i pres Brno ze? 😄
To Brno existuje? Jsem myslel že je jen v pohádkách.
Kosa Fatty.io 31.12.2021 17:16
@Swordfish To Brno existuje? Jsem myslel že je jen v pohádkách.
Kamarade vsak to je nejvetsi mesto republiky
Praha je kraj
jiricepelka 31.12.2021 17:20
@Kosa Fatty.io Kamarade vsak to je nejvetsi mesto republiky
A kde je ? <:kek:872079105607233557>
🤣 2
Tomassino 31.12.2021 17:27
❤️ 1
KryptoVláďa 31.12.2021 17:34
@Kosa Fatty.io A to by se jelo i pres Brno ze? 😄
Urcite
Kosa Fatty.io 31.12.2021 17:45
👍 1
Uz ma ochranu
Swordfish 31.12.2021 17:47
Neskutečné. To Brno je o celé staletí napřed.
GiSo 31.12.2021 17:50
@Tomáš nemáš pravdu, ... tohle dostane i nově registrovaný
Já jsem se nově zaregistroval, když jsi to tady dával posledně. To je necelý týden 🤷🏻‍♂️
Jsem registrovaný přes tvůj referal.
Je pravdou, že vyšší členství tenhle bonus asi nedává.
(upraveno)
Tomassino 31.12.2021 17:53
@Kosa Fatty.io (attachment)
ochrana před silvestrovským veselím ?
(upraveno)
Tomassino 31.12.2021 18:10
kek:872079105607233557 1 🤣 4
Roonwild 31.12.2021 19:20
Kluci tak kdyby se povedlo akci posunout týden před nebo týden po protože jinak budu se zákazníkama na lyžích 😢
😢 1
Storm 31.12.2021 19:34
na Ethereum mainnetu v lednu
NO Swap Fees
NO Front-Running Bots
NO Price Slippage
Tomáš 31.12.2021 20:57
@GiSo Já jsem se nově zaregistroval, když jsi to tady dával posledně. To je necelý týden 🤷🏻‍♂️
Jsem registrovaný přes tvůj referal.
Je pravdou, že vyšší členství tenhle bonus asi nedává.
Tuším, že musíš udělat transakce alespoň 20 euro (tedy aktivovat účet) a pak ti to odemkne superdeals s limitem 70 euro na asi 2 měsíce nebo něco takového (tím časovým limitem si nejsem plně jíst, 70 euro je to určitě)
Tomáš 31.12.2021 20:57
Musíš tomu trochu pomoc aby se to vrátilo na 15 centů? 😂
Storm 31.12.2021 21:00
@Tomáš Musíš tomu trochu pomoc aby se to vrátilo na 15 centů? 😂
Však v tom mám hovno....1000 usd
Swordfish 31.12.2021 21:01
<@!672035199441305600> kde je silvestrovsky live stream?
🤣 1
Storm 31.12.2021 21:01
Ale přijde mi to zajímavé...konečně limitky
Swordfish 31.12.2021 21:01
Vykalit se na pankace o pulnoci na youtube
Vítek 31.12.2021 23:09
Šťastný nový rok pánové a dámy
Tomassino 31.12.2021 23:15
Beeman 4.0. 31.12.2021 23:16
Kamarádi požehnaný rok 2022. A jsem moc rád za každého z vás. 😄 👍 🚀 🎄
👍 1
Michi💵 31.12.2021 23:35
Happy 2022☘️👍🚀
Spolino Perfecto 01.01.2022 00:24
👍 1 😂 1
Roonwild 01.01.2022 00:31
Lemmyho si dobře pamatuji naposled když hrál na festivalu Brutal Asault to tvrdil že nekvalitní drogy by měli fakt zakázat 🥳 ale kde ty loňské sněhy jsou jak by řekl Spolino 🥰 tak vzhůru do roku 2022 🚀 ať nám to letí na měsíc prátelé 😇
Spolino Perfecto 01.01.2022 00:32
@Roonwild Lemmyho si dobře pamatuji naposled když hrál na festivalu Brutal Asault to tvrdil že nekvalitní drogy by měli fakt zakázat 🥳 ale kde ty loňské sněhy jsou jak by řekl Spolino 🥰 tak vzhůru do roku 2022 🚀 ať nám to letí na měsíc prátelé 😇
Malý je ten, kdo má malé cíle!
Roonwild 01.01.2022 00:34
Jak by řekl Nostradamus: Happy New Fear 😂
🤣 1
Kosa Fatty.io 01.01.2022 01:36
@Tomassino ochrana před silvestrovským veselím ?
Ano
GiSo 01.01.2022 06:55
Ten poslední víkend v lednu v Blavě je tutovka? Nic se měnit nebude?
Já jen abych si zbytečně neprohazoval služby.
KryptoVláďa 01.01.2022 07:22
@GiSo Ten poslední víkend v lednu v Blavě je tutovka? Nic se měnit nebude?
Já jen abych si zbytečně neprohazoval služby.
Klidne tam pojedu jenom s tebou a <@831379731734855720> Takze za me to tutovka je
rabbit-r12 01.01.2022 07:29
Je někde nějaký list to sign?
Řešíme už někde cestování/ubytko?
venca Tol 01.01.2022 07:49
Teď jsem to studoval. Moje angličtina není nic moc, proto se zeptám. Když to chci použít už je to funkční??? Dik
Swordfish 01.01.2022 07:55
🍞
KryptoVláďa 01.01.2022 08:16
@rabbit-r12 Je někde nějaký list to sign?
Řešíme už někde cestování/ubytko?
V oznameni
Swordfish 01.01.2022 08:47
Rok 2022 na konci bude btc 1000000$
A eth 0$
GiSo 01.01.2022 08:50
Ok
KryptoVláďa 01.01.2022 08:56
@Swordfish Rok 2022 na konci bude btc 1000000$
Jeste lejes?
formix 01.01.2022 09:12
😂😂😂
Swordfish 01.01.2022 09:15
Fundované predikce jsou integrální součástí dnešního sofistikovaného digitálního crypto sveta.
Jsem totiž mauglí.
Slashiik 01.01.2022 09:52
@martinac Však ano, píšou že 1:1, tak nevím.....
martinac 01.01.2022 11:29
Kdyby někdo chtěl např. z FTM na Auroru nebo jiné tak šlape dobře, vyzkoušeno 😉 😉 poplatek minimální

https://allbridge.io/
Michi💵 01.01.2022 11:48
Neni na case si priznat ze uz je ten bear?😀✋
Porad step by step down…
Kosa Fatty.io 01.01.2022 12:00
@Michi💵 Neni na case si priznat ze uz je ten bear?😀✋
Snad ne 🙏
Slashiik 01.01.2022 12:09
@Michi💵 Porad step by step down…
o tom to je, nakup - prodej, jinak to nebude 😂
Michi💵 01.01.2022 12:33
@Slashiik o tom to je, nakup - prodej, jinak to nebude 😂
No ale porad niz a niz😂
Slashiik 01.01.2022 12:43
@Michi💵 No ale porad niz a niz😂
níž nákup je v pořádku 😂
Storm 01.01.2022 13:11
@venca Tol Teď jsem to studoval. Moje angličtina není nic moc, proto se zeptám. Když to chci použít už je to funkční??? Dik
Ano na optimism síti již funkčni a během tohoto měsíce to bude na eth.
Slashiik 01.01.2022 16:33
@venca Tol Teď jsem to studoval. Moje angličtina není nic moc, proto se zeptám. Když to chci použít už je to funkční??? Dik
https://www.languagereactor.com/ zkus tohle rozšíření do chromu
Storm 01.01.2022 20:40
Jde vám metamask wallet připojit na polygon sít? 🙂
rabbit-r12 01.01.2022 20:52
<@675815112304623632>
Jo, u mě se to tvari OK
👍 1
KryptoVláďa 01.01.2022 21:43
<@!675815112304623632> dej seed 🤣
😂 1 😋 1
Storm 01.01.2022 21:53
Umí tady někdo hrát poker? 🙂
Nějak lépe?
Skillz 01.01.2022 22:10
<@675815112304623632> ja hrávam prečo ?
Storm 01.01.2022 22:19
V tom případě doporučuji nastudovat p2e hru decentral games. Můžeš tam hrát poker, bez jakékoli investice. Hází to denně desítky usd. Záleží jak si dobrej, ale není problém si tam každý den vydělat 50 usd jako hráč.
Skillz 01.01.2022 22:19
<@675815112304623632> super vyskúšam máš ref ?
Storm 01.01.2022 22:20
Nějaký jsem tam viděl, ale nevím k čemu to je.
Skillz 01.01.2022 22:21
<@675815112304623632> ok ďakujem vyskúšam to, konečne hra čo nepotrebujem na štart tisíce USD :D
Storm 01.01.2022 22:24
Opravdu těch 50 usd každý den je úplně easy. Stačí tam každý den splnit úkoly, které jsou jako see the river (poslední karta) 15x, two pairs in hand 5x atd....nic těžkého a za to dostáváš ICE tokeny. Takže vstupní investice je 0, ale potřebuješ někoho kdo má NFT a následně ti to NFT zapůjčí. NFT slouží jako vstupenka do té poker hry.
Následně když ti NFT vlastník zapůjčí tu vstupenku (NFT oblečení), tak 30% z tvého profitu jde vlastníkoj NFT a těch 70% má hráč.
Skillz 01.01.2022 22:25
<@675815112304623632> okej a to NFT koľko momentálne stojí prípadne kde nájsť niekoho kto ho zapožičia ?
Storm 01.01.2022 22:26
Já už mám 2 NFT a plánuji další. Obě NFT půjčuji a hází to cca 50 usd každý den...záleží jak se jim daří, ale ted i klesla cena tokenu. Předtím to bylo více. Zájem o ty NFTečka je tam obrovský. 2x do měsíce je mint a vždy je pouze 1250 kusu a při mintu ted naspoledy byl zájem od 7000 lidí.
Nejlépe jít přímo na discord Decentral Games a tam to zkusit sehnat. Jak řikám zájem je obrovský a hráčů je docela dost, ale jde to sehnat.
Mint byl 0,25 eth a na opensea je cena aktuálně cca 1.2 eth.
Skillz 01.01.2022 22:28
No ok ďakujem za info zajtra to trochu preskúmam a vyskúšam <@675815112304623632>
Storm 01.01.2022 22:29
Kdybys potřeboval vědět nějaké info tak klidně napiš. Mám to hodně prostudované.
Jinak já jsem v tom 12 dní.
BTW běží to i na polygonu takže fees minimální 🙂
Toto jsou moje NFTečka.
Skillz 01.01.2022 22:33
<@675815112304623632> no super a ty ich aj požičiavaš ?
Storm 01.01.2022 22:34
Ano všechny půjčuji. Jelikož poker hrát neumím. Nebo respektive už trochu jo. Začal jsem se ho učit hned jak jsem narazil na tento projekt. Mám v plánu kupovat další NFTečka takže s dalším chci hrát. Zatím se učím poker.
(upraveno)
Skillz 01.01.2022 22:35
<@675815112304623632> ako skúsil by som to niekedy ak nebudeš mať komu požičať tak sa kľudne ozvy nejak to vymyslíme... Nemám v pláne to kupovať asi zatiaľ na opensea :D
Storm 01.01.2022 22:38
Rád bych ti to půjčil, ale bohužel nemám žádné volné. Dostal jsem se do privátního discordu, kde jsou velmi zkušení hráči pokeru a jsem s nima velmi spokojený tak by byla chyba je undelegovat. Hrají velmi dobře a hází mi to pěkné dolary.