# pokec
184743 zpráv • strana 1026/1848
KryptoVláďa 31.12.2021 07:29
@tree 木 unstoppabledomains je hovadina... to nikdy nebude nikdo implementovat, kdyz je to centralizovany
ale píču... pro tebe je marketing red flag jenom u veci, ktery nechces pouzivat....jako jsi tuhle odsoudil, ze spravny krypto projeky nemaj mit referral a u kravy ti to nevadi .... nikdo tu nemluvil o airdropu a uz vubec jsem nerozporoval decentralizaci. Proste jsem vzal par dolaru a zkusil to, abych vedel - protoze se nechci. chovat jak curak, co fluse na neco, co nevyzkousel. U kicoma nam to vadi a pak to sami delame... to je pokrytectvi jako svine
👍 1
<@!397625533283958787> uvedom si, ze jsem v trosku jinym postaveni, nez ty a ptaj se mi na veci i lidi mimo tvoji bublinu - nemuzu si dovolit jim bez znalosti odpalit, ze je to kokotina. Bohuzel - nebo mozna bohudik - si musim udrzovat i sirsi rozhled, byt to jsou veci, ktery treba pouzivat nechci, ale v zakladech je znat musim a musim vedet, jaky maj klady a zapory, abych byl schopnej podat relevantni odpoved. Nekde zamrznul v btc a my se mu ted smejem. Ja nehodlam zamrznout o schod dal
👍 1 🥳 1
tree 木 31.12.2021 07:34
Ty ses zase rozjel 😄 Nechces zamrznou a tak si vytah 3 roky starej projekt 😄 hele radsi mlcim
KryptoVláďa 31.12.2021 07:34
<@!403204367345254402> cekal jsem susenku 😄
Swordfish 31.12.2021 07:34
@KryptoVláďa <@!403204367345254402> cekal jsem susenku 😄
to bylo dobre takhle po ranu
se v noci povedl/nepovedl nejaky trade ?
KryptoVláďa 31.12.2021 07:35
@Swordfish se v noci povedl/nepovedl nejaky trade ?
ja jsem v klidku 🙂
tree 木 31.12.2021 07:35
spis asi nepoved
🤣 1
KryptoVláďa 31.12.2021 07:38
proste uz mi tohle chovani mrda. polka je scam, tohle je sracka....nikdo tu nerek, ze je to dobry, ale zase hned vsechno spicovat, co neni eth mi proste sere....mame plnou drzku toho, jak maj mit lidi otevrenou mysl a pak se chovame jak totalni zabednenci, kteri tvrdi ze to, co se nelibi me, je picovina....at si kazdej prece vyzkousi co chce a sam se rozhodne. Jenom tak, ze budem zkoumat i projekty, ktery zajimaj nekoho jinyho, jim pak muzeme pomoct, ne? nechovejme se jak maxici
👍 1
tree 木 31.12.2021 07:39
Takze se tady nesmi uz rict ze neco je sracka jenom abysme nebyli maxici? no tyvole...
Myslim ze to uz moc prozivas
Tim ze me oznacujes za maxika absolutne kurvis ten termin, kterej byl urcenej btc maxikum, ktery se chovaj naprosto jinak nez ja
Pokud mas pocit ze se chovam jako btc maxik, jen s tim rozdilem ze mluvim o eth, tak se asi radsi zdekuju
KryptoVláďa 31.12.2021 07:41
rikal jsem nechovejme se jak maxici
tree 木 31.12.2021 07:41
Jo, a co to znamena chovat se jako maxik?
ze sem nemuzu prijit a k probihajici debate o necem rict svuj nazor?
KryptoVláďa 31.12.2021 07:42
@tree 木 ze sem nemuzu prijit a k probihajici debate o necem rict svuj nazor?
ale notááák....
tree 木 31.12.2021 07:42
nebo ze nemuzu obcas udelat forek oproti jinym projektum ?
(upraveno)
KryptoVláďa 31.12.2021 07:43
vzdy vis, ze muzes ❤️
GiSo 31.12.2021 07:43
😳
tree 木 31.12.2021 07:43
vzdycky kdyz reknu svuj nazor, treba ze je neco hovadina, tak mi zacnes rikat nechovejme se jak maxici, je to uz otravny
KryptoVláďa 31.12.2021 07:43
@tree 木 vzdycky kdyz reknu svuj nazor, treba ze je neco hovadina, tak mi zacnes rikat nechovejme se jak maxici, je to uz otravny
abych zjistil, jestli to je, nebo neni hovadia, tak jsem si to sel vyzkouset
protoze se mi na to za posledni tejden ptalo asi 15 lidi
tree 木 31.12.2021 07:44
@KryptoVláďa abych zjistil, jestli to je, nebo neni hovadia, tak jsem si to sel vyzkouset
Ja tenhle argument chapu, ale zas to nemuzes pouzivat porad... protoze taky se nemusis jit vykoupat do sracek abys pochopil jaky to asi je
KryptoVláďa 31.12.2021 07:45
a ano, je to centralizovany, mraky penezenek to nepoziva, neni to neco, co bych ted chtel pouzivat..... na druhou stranu treba mint na polygon mi neprijde uplne debilni napad
KryptoVláďa 31.12.2021 07:45
@tree 木 Ja tenhle argument chapu, ale zas to nemuzes pouzivat porad... protoze taky se nemusis jit vykoupat do sracek abys pochopil jaky to asi je
na to se mi jeste nikdo neptal 😄
tree 木 31.12.2021 07:45
a na solanu se te neptaj?
ze sme nemeli jeste video o solane 🙂
KryptoVláďa 31.12.2021 07:46
@tree 木 a na solanu se te neptaj?
maj a solana penezenky, staking atd., takze jsem schopnej poradit
KryptoVláďa 31.12.2021 07:46
@tree 木 ze sme nemeli jeste video o solane 🙂
zrovna jsem premejslel, co dneska natocim - chces ho s venovanim? 😄
🤣 2
martinac 31.12.2021 07:47
Silvestrovský pokec?😋 😋 😋
❤️ 1
tree 木 31.12.2021 07:48
@KryptoVláďa zrovna jsem premejslel, co dneska natocim - chces ho s venovanim? 😄
Ja chci o Fantomu :D
GiSo 31.12.2021 07:48
Já chci zpátky JOA
KryptoVláďa 31.12.2021 07:48
ja si proste myslim, ze i ve sracka projektech muzeme najit par dobrejch veci, ktery nam muzou pomoct posunout to dobry jeste nekam dal... video na to samozrejme tocit nebudu, jenom kdybys moc chtel, protoze vis, ze pro tebe udelam vsechno 😄 ale nemuzu tem lidem rikat, ze nevim... nebo vlastne muzu, ale nechci, tak jsem 20 dolcu obetoval....
KryptoVláďa 31.12.2021 07:49
@tree 木 Ja chci o Fantomu :D
na to jedine stream s joem 😄
GiSo 31.12.2021 07:49
A číst tyhle pokecy mezi vámi, do kterých se JOE připojuje.
KryptoVláďa 31.12.2021 07:49
<@!397625533283958787> já to naše škádlení prostě miluju 😄
(upraveno)
🌶️ 1
GiSo 31.12.2021 07:50
@KryptoVláďa <@!397625533283958787> já to naše škádlení prostě miluju 😄
Psychicky to pomůže, viď. Není nad to si takhle z rána zapičovat.
KryptoVláďa 31.12.2021 07:51
@GiSo Psychicky to pomůže, viď. Není nad to si takhle z rána zapičovat.
s kavickou a cigem...ideal 😄
Vítek 31.12.2021 07:52
kafe mám už druhý
tree 木 31.12.2021 07:52
@KryptoVláďa ja si proste myslim, ze i ve sracka projektech muzeme najit par dobrejch veci, ktery nam muzou pomoct posunout to dobry jeste nekam dal... video na to samozrejme tocit nebudu, jenom kdybys moc chtel, protoze vis, ze pro tebe udelam vsechno 😄 ale nemuzu tem lidem rikat, ze nevim... nebo vlastne muzu, ale nechci, tak jsem 20 dolcu obetoval....
vzdyt ja taky proti tomu nic nemam ze jsi udelal to video.. jen jsem rekl svuj nazor ze to nema budoucnost. Ja to totiz znal driv nez ENS, a kdybys videl kam se posunulo ens a kam tohle tak bys mel mozna stejnej nazor
Uz to neresme
Vítek 31.12.2021 07:52
Ferdinand vstával v půl sedmý
chtěl jít dolů
(upraveno)
tak jsem ho vzal dolů tady hned začal řvát
takže jsem ho doteď nosil v šátku
aby se Hanička vyspala aspoň na hodinu protože celou noc tam dvojčata prudila
KryptoVláďa 31.12.2021 07:52
@tree 木 vzdyt ja taky proti tomu nic nemam ze jsi udelal to video.. jen jsem rekl svuj nazor ze to nema budoucnost. Ja to totiz znal driv nez ENS, a kdybys videl kam se posunulo ens a kam tohle tak bys mel mozna stejnej nazor
Uz to neresme
ale za me to je taky sracka.... tak je to sracka za 20 dolcu... to uz jsem nejaky erc-20 sracky koupil za vic a posunuly se jenom dolu 😄
Vítek 31.12.2021 07:53
přitom jsem uvařil snídani a udělal si dvě kafe 😄
KryptoVláďa 31.12.2021 07:53
@Vítek takže jsem ho doteď nosil v šátku
od koho mate satek?
Vítek 31.12.2021 07:53
šátků máme asi deset 😄
martinac 31.12.2021 07:53
Aby to nezapadlo, ten stream s Joem na Fantom by nebyl k zahození 🤣 🤣 🤣
(upraveno)
KryptoVláďa 31.12.2021 07:53
@Vítek šátků máme asi deset 😄
to je spravny!
KryptoVláďa 31.12.2021 07:53
@martinac Aby to nezapadlo, ten stream s Joem na Fantom by nebyl k zahození 🤣 🤣 🤣
pyco 😄
(upraveno)
🤣 2
GiSo 31.12.2021 07:53
Jdu mu napsat
KryptoVláďa 31.12.2021 07:54
@GiSo Jdu mu napsat
a neb - jak si odepsat 50% odberatelu 😄
Vítek 31.12.2021 07:54
tenhle je od Oscha, edice Pán prstenů
KryptoVláďa 31.12.2021 07:54
@Vítek tenhle je od Oscha, edice Pán prstenů
mne uz tu zustala jen jedna limitka od Vatanai
👍 1
JaN 31.12.2021 07:58
Ahojte k tomu vášmu výjazdu na východ 😀 rad sa k Vám pripojím v Bratislave ak môžem 😀
martinac 31.12.2021 07:58
@GiSo Jdu mu napsat
On na Fantom discordu už měl dokonce i call a ty farmy co zmínil náhodou frčí.....a co víc? I normálně vydělávají, takže přehled on má a to nijak neshazuji.....😉 Proste šel jinam, jelikož eth síť byla a je dost drahá pro ty, co nemaj desetiticice, samozřejmě jsou tam I scamy, ale to už na každým co vyzkouší
(upraveno)
👍 1
Vítek 31.12.2021 07:59
co je špatnýho na FTM?
KryptoVláďa 31.12.2021 08:02
@JaN Ahojte k tomu vášmu výjazdu na východ 😀 rad sa k Vám pripojím v Bratislave ak môžem 😀
super, jen se pisni do formulare
KryptoVláďa 31.12.2021 08:02
@martinac On na Fantom discordu už měl dokonce i call a ty farmy co zmínil náhodou frčí.....a co víc? I normálně vydělávají, takže přehled on má a to nijak neshazuji.....😉 Proste šel jinam, jelikož eth síť byla a je dost drahá pro ty, co nemaj desetiticice, samozřejmě jsou tam I scamy, ale to už na každým co vyzkouší
to, ze je yoe na fantomu je asi jeho nejmensi problem 😄
JaN 31.12.2021 08:03
@KryptoVláďa super, jen se pisni do formulare
Ok dik
martinac 31.12.2021 08:03
@KryptoVláďa to, ze je yoe na fantomu je asi jeho nejmensi problem 😄
To máš pravdu, ale byl dobrej, to musíš uznat 🤣 🤣
KryptoVláďa 31.12.2021 08:03
lidi, ktery kseftujou s otrokama, drzi kamose ve sklepe a prodavaj ho za sisku salamu.... u tech je asi jedno, kde farmari 😄 jo, byl to kolik 😄 na jeho call s devkou asi neuzapomenu
👍 2
Vítek 31.12.2021 08:23
je vidět že jsem dost out of the loop
martinac 31.12.2021 09:41
Kdo má ještě nějaký deštníky, tak jdou farmarit za 227%😉
GiSo 31.12.2021 09:44
@martinac Kdo má ještě nějaký deštníky, tak jdou farmarit za 227%😉
Reward token opět deštníky?
martinac 31.12.2021 09:48
@GiSo Reward token opět deštníky?
Jj rUMB, ty už jdou swapnout za UMB 1:1

https://staking.umb.network/
(upraveno)
GiSo 31.12.2021 09:54
KryptoVláďa 31.12.2021 09:56
@martinac Jj rUMB, ty už jdou swapnout za UMB 1:1

https://staking.umb.network/
ze bych se jich konecne zbavil?
KryptoVláďa 31.12.2021 09:58
@martinac Jj rUMB, ty už jdou swapnout za UMB 1:1

https://staking.umb.network/
jsem s tim swapem slepej?
Kosa Fatty.io 31.12.2021 09:58
@martinac Kdo má ještě nějaký deštníky, tak jdou farmarit za 227%😉
Na bsc?
martinac 31.12.2021 09:59
@KryptoVláďa jsem s tim swapem slepej?
Já zadal ten contrakt rUMB a na uni swapnul
KryptoVláďa 31.12.2021 10:00
@martinac Já zadal ten contrakt rUMB a na uni swapnul
jo taaaak.... ja myslel, ze to je nekde u nich...mno, mam jich asi 80, to nema smysl 🙂
martinac 31.12.2021 10:01
@KryptoVláďa jo taaaak.... ja myslel, ze to je nekde u nich...mno, mam jich asi 80, to nema smysl 🙂
Nn na uni no, 80 to se nevyplatí vůbec
(upraveno)
martinac 31.12.2021 10:03
@Kosa Fatty.io Na bsc?
Na bsc myslím v poolu s bnb tam mají psaný
Kosa Fatty.io 31.12.2021 10:03
Jojo… mam planu pretahnout pres bridge dnes
Kosa Fatty.io 31.12.2021 10:04
@KryptoVláďa jo taaaak.... ja myslel, ze to je nekde u nich...mno, mam jich asi 80, to nema smysl 🙂
To drz zo bude jeste raketa 😄 zejo <@473855667325894666>
(upraveno)
👍 1 🤣 1
Me to dalo na odmenach 2k ale ten swap neni 1:1
Je to 1:1,7
martinac 31.12.2021 10:05
@Kosa Fatty.io Me to dalo na odmenach 2k ale ten swap neni 1:1
Píšou tam 1:1, tak to pak ojeb......
(upraveno)
Kosa Fatty.io 31.12.2021 10:06
🤷‍♂️
Slashiik 31.12.2021 10:07
to je normalni prodej ne ?
to šlo i driv
martinac 31.12.2021 10:08
Asi jo, ale farma je nová, dřív byl jen staking
Slashiik 31.12.2021 10:08
nebudu prodavat to se nevyplati
martinac 31.12.2021 10:10
Je pravda, že loni stal dolar a dnes je........
Slashiik 31.12.2021 10:11
ten projekt neni mrtvej co na ně koukám tak se tváří, že makaj, možná z toho ještě něco bude 😂
(upraveno)
měli jen problém s tím hackem, ale ten nebyl u nich..tak uvidíme
Kosa Fatty.io 31.12.2021 10:15
@martinac Píšou tam 1:1, tak to pak ojeb......
Pockej ja to bral ze bych to swapnul z rumb na umb 🙂 tam je to 1.7:1
martinac 31.12.2021 10:20
Však ano, píšou že 1:1, tak nevím.....
Tomáš 31.12.2021 14:04
Takhle se nakupuje s Vivid, aktuálně 18% cashback do Billy, kdyby někdo chtěl promo kód, tak ve zprávách
Storm 31.12.2021 14:20
Hraje tu někdo nějaké p2e hry? 🙂
Hansss 31.12.2021 14:36
@Tomáš Takhle se nakupuje s Vivid, aktuálně 18% cashback do Billy, kdyby někdo chtěl promo kód, tak ve zprávách
vivid money to je? ať mohu nastudovat blíže. Díky
Swordfish 31.12.2021 15:16
Lepší než Krypto.
GiSo 31.12.2021 15:19
Taky stavíme.