Swordfish
30.12.2021 11:46
↩
@Tomassino
Jdu zapijet graf :)
To už jdete lejt dneska? Jsem myslel že silvestr je až zítra.
Plastex
30.12.2021 12:10
↩
@Swordfish
To už jdete lejt dneska? Jsem myslel že silvestr je až zítra.
to je za 11 hodin 🙂 budou na 31. pekne pripraveny 🙂
peky:884061720933457920 1
Tomassino
30.12.2021 12:41
na Pekyho
🆙 1
Roonwild
30.12.2021 12:49
Úpravu na Pekyho přežije jenom Peky 🍹
Peky
30.12.2021 12:58
dal jsem si dva kousky na cestu, pak mě sestřička rozesmála, s panem doktorem jsme na sebe koukli, všechno bylo jasný a informován jsem byl🤣
Peky
30.12.2021 13:00
↩
@KryptoVláďa
boze, peky, ty jsi vul
to jsi ještě milý 🤣
(upraveno)
KryptoVláďa
30.12.2021 13:04
Po Novém roce uděláme sraz v Blave. Vypravime specialni vagon z Prahy?
GiSo
30.12.2021 13:05
ok
KryptoVláďa
30.12.2021 13:05
videl bch to na poslední víkend v lednu
GiSo
30.12.2021 13:06
Viděl bych to na akci u <@!751356598345269248>
Peky
30.12.2021 13:10
↩
@KryptoVláďa
Po Novém roce uděláme sraz v Blave. Vypravime specialni vagon z Prahy?
dej první víkend v únoru, celý leden každoročně nepiji😆
KryptoVláďa
30.12.2021 13:10
↩
@Peky
dej první víkend v únoru, celý leden každoročně nepiji😆
to zvladnes a nebo porusis
Včelkamára
30.12.2021 13:17
↩
@Swordfish
To už jdete lejt dneska? Jsem myslel že silvestr je až zítra.
Jenom amatéři chlastaji jen na silvestra. My zkušení lejem cely rok 🤣
👍 1
Tomassino
30.12.2021 13:22
↩
@KryptoVláďa
Po Novém roce uděláme sraz v Blave. Vypravime specialni vagon z Prahy?
Yeees, Regiojet vagooon
KryptoVláďa
30.12.2021 13:24
@here kdo by tedy prijel posledni vikend v lednu zakalit do Bratislavy? Hodte palec, at vime
👍 4
Tomassino
30.12.2021 13:25
Druhý :)
Dendy
30.12.2021 13:29
↩
@GiSo
Viděl bych to na akci u <@!751356598345269248>
no jo, len Dendy je preč do konca ledna 😄
Roonwild
30.12.2021 13:30
V lednu bude Airdrop Metamasku a budeme slavit na Maledivach 🥳
Dendy
30.12.2021 13:30
daj vedieť kde, tam si idem šunky váľať 😄
Roonwild
30.12.2021 13:31
↩
@GiSo
Viděl bych to na akci u <@!751356598345269248>
Konečně pořádnej GangBang 😂
Tomassino
30.12.2021 13:33
Objednávky na letní krypto gang dovolenou už se taky přijímají?
rabbit-r12
30.12.2021 13:41
<@672035199441305600>
Patronskej, nebo nepatronskej ;) ?
Patronskej, nebo nepatronskej ;) ?
Blavu my doma rádi
KryptoVláďa
30.12.2021 13:43
↩
@rabbit-r12
<@672035199441305600>
Patronskej, nebo nepatronskej ;) ?
Patronskej, nebo nepatronskej ;) ?
klide i nepatronskej..... rozvna nad tim sedim.... odjezd patek bud 10:38 nebo 14:38... vecer kalba, sobora prochazka po Blave a pak kalba...co vy na to? delam prihlasovaci form
Swordfish
30.12.2021 13:43
↩
@KryptoVláďa
klide i nepatronskej..... rozvna nad tim sedim.... odjezd patek bud 10:38 nebo 14:38... vecer kalba, sobora prochazka po Blave a pak kalba...co vy na to? delam prihlasovaci form
bude poap ?
(upraveno)
KryptoVláďa
30.12.2021 13:44
↩
@Swordfish
bude poap ?
bude kocovina jak pica
poapy mi pekne serou, nestihaj, ale v lednu to asi bude lepsi
Swordfish
30.12.2021 13:44
kocpic
KryptoVláďa
30.12.2021 13:45
↩
@rabbit-r12
Blavu my doma rádi
a taky beru pani
picard:822537684441890836 1
Bugsy
30.12.2021 14:00
↩
@KryptoVláďa
klide i nepatronskej..... rozvna nad tim sedim.... odjezd patek bud 10:38 nebo 14:38... vecer kalba, sobora prochazka po Blave a pak kalba...co vy na to? delam prihlasovaci form
A bude v Blave něco otevřené
KryptoVláďa
30.12.2021 14:01
↩
@Bugsy
A bude v Blave něco otevřené
3.1. oteviraji hospody, mame domluvene tohle https://daniels.sk/fotogaleria/ a pokud nas bude kolem 10-15 je jeste varianta vzit tam hromadne barak a lejt tam
Bugsy
30.12.2021 14:04
↩
@KryptoVláďa
3.1. oteviraji hospody, mame domluvene tohle https://daniels.sk/fotogaleria/ a pokud nas bude kolem 10-15 je jeste varianta vzit tam hromadne barak a lejt tam
Jo to je v pohodě , uvidíme toho 3.1 co bude
KryptoVláďa
30.12.2021 14:04
↩
@Bugsy
Jo to je v pohodě , uvidíme toho 3.1 co bude
misto na kalbu se asi vzdycky najde. nerikej, ze tam nikoho nemas...nebo <@!751356598345269248>
👍 1
Bugsy
30.12.2021 14:05
Jo něco najdeme
Já mám kontakt tady cca 20 před Blavou na D2 https://motelm.sk/
Tomassino
30.12.2021 14:51
a nechceme něco v centru kolem Kamenného náměstie?
znám tam ubytko za litr na noc a hospod je tam mraky
GiSo
30.12.2021 14:56
Cena je u uvedena v místní měně?
Já jen kolik mám prodat krypta před odjezdem 🤣
Tomassino
30.12.2021 15:04
↩
@GiSo
Cena je u uvedena v místní měně?
v naší zatím tvrdé měně. CZK pro vyloučení pochybností 🙂
👀 1
🤣 1
carbon
30.12.2021 15:06
↩
@Tomassino
a nechceme něco v centru kolem Kamenného náměstie?
Mne je to jedno. Aj v centre je fajn. Je to na vas.
KryptoVláďa
30.12.2021 15:29
uvidime, kolik nas bude
Včelkamára
30.12.2021 16:23
Chybí mě pár Zapper nft (chci od každého 3x gold). Kdo by měl na prodej něco z tohohle: 2x Uniswap Unicorn (Gold) , 1x Aave Ghost (Gold) , 1x Zapper Terminator (Gold) , 1x Synthetix Spartan (Gold) ....... tak se prosím ozvěte 🙂
KryptoVláďa
30.12.2021 16:51
↩
@Včelkamára
Chybí mě pár Zapper nft (chci od každého 3x gold). Kdo by měl na prodej něco z tohohle: 2x Uniswap Unicorn (Gold) , 1x Aave Ghost (Gold) , 1x Zapper Terminator (Gold) , 1x Synthetix Spartan (Gold) ....... tak se prosím ozvěte 🙂
jak vis, ze jsem prave dotocil video o nft?
🤣 1
Tomáš
30.12.2021 17:33
↩
@KryptoVláďa
3.1. oteviraji hospody, mame domluvene tohle https://daniels.sk/fotogaleria/ a pokud nas bude kolem 10-15 je jeste varianta vzit tam hromadne barak a lejt tam
celý barák mi přijde jako lepší varianta ... krkonoše a zahrada jen pro nás bylo super a místní, když trefí, tak se můžou jít vyspat domů 😄
Tomáš
30.12.2021 17:34
↩
@Včelkamára
Chybí mě pár Zapper nft (chci od každého 3x gold). Kdo by měl na prodej něco z tohohle: 2x Uniswap Unicorn (Gold) , 1x Aave Ghost (Gold) , 1x Zapper Terminator (Gold) , 1x Synthetix Spartan (Gold) ....... tak se prosím ozvěte 🙂
synthetixe mám, pošli do zpráv nabídku 😄 ale víš jak, je to gold, tak aspoň unci zlata 😄
pog:825465951868813342 1
KryptoVláďa
30.12.2021 18:03
👍 1
🔥 1
KryptoVláďa
30.12.2021 19:04
<@760563163241644042> <@477179553152892951> spojte se kluci
Swordfish
30.12.2021 19:05
↩
@KryptoVláďa
<@760563163241644042> <@477179553152892951> spojte se kluci
me nikdo nenabizi spojovani, citim osamneni
KryptoVláďa
30.12.2021 19:06
↩
@Swordfish
me nikdo nenabizi spojovani, citim osamneni
Ty bys asi nechtel pouzivat crypto.com 🤣
Swordfish
30.12.2021 19:06
to rikam, <@!672035199441305600> je chytry kluk
asi hodne studovany
hm hm
kez bych mohl byt jako on
vraci se mi moje chute psat sracky
👍 1
KryptoVláďa
30.12.2021 19:11
↩
@Swordfish
vraci se mi moje chute psat sracky
Svet je tedy v poradku
Swordfish
30.12.2021 19:11
tentok rok asi jeste bude
co nas teprve ceka v pristim roce
domecky maji viditelny progress
🥰
Plastex
30.12.2021 19:29
↩
@Swordfish
domecky maji viditelny progress
🥰 1
KryptoVláďa
30.12.2021 19:55
ne ze budes kvuli domeckum srat na praci a nebude elektrika
Plastex
30.12.2021 19:55
↩
@KryptoVláďa
ne ze budes kvuli domeckum srat na praci a nebude elektrika
To bych si nedovolil 🙂
srat na domecky 😄
KryptoVláďa
30.12.2021 19:56
↩
@Plastex
srat na domecky 😄
prave 😄
Plastex
30.12.2021 19:56
↩
@KryptoVláďa
prave 😄
ETH netezis tak elektrinu nepotrebujes 😄
KryptoVláďa
30.12.2021 19:59
↩
@Plastex
ETH netezis tak elektrinu nepotrebujes 😄
nodle vole 😄
a on mi <@!831379731734855720> k tomu tezeni stejne jednou prekeca
Plastex
30.12.2021 19:59
↩
@KryptoVláďa
nodle vole 😄
No jo 😄 Na to sem zapomel 🙂 Tak nabij powerbanky dokud neni pozde 🙂
(upraveno)
KryptoVláďa
30.12.2021 20:00
↩
@Plastex
No jo 😄 Na to sem zapomel 🙂 Tak nabij powerbanky dokud neni pozde 🙂
ten temelin fakt vybouchne, ja to uplne vidim
Plastex
30.12.2021 20:00
A nebyla by to krasna podivana? 😄
KryptoVláďa
30.12.2021 20:05
<@!333601337067438080> vole .... ad twitter ... lidi nakoupili a prodali .... aby te ti maxicic nakonec nemrdali za gramatiku
picard:822537684441890836 1
Swordfish
30.12.2021 20:05
<@!672035199441305600> nech mi <@!780461823325503538> , musi tvorit hodnoty 😄
KryptoVláďa
30.12.2021 20:11
nakup usdt z karty primo na zksync https://zigzag.banxa.com/
btw zigzag ode dneska umi limitky
GiSo
30.12.2021 20:23
↩
@KryptoVláďa
btw zigzag ode dneska umi limitky
bude airdrop? 😄
KryptoVláďa
30.12.2021 20:23
↩
@GiSo
bude airdrop? 😄
urcite.....zksync rika od jara, ze token udelaj
paru pridali dost, libi se mi to....swapuju tam pravidelne veci z grantu
GiSo
30.12.2021 20:25
🥰
jiricepelka
30.12.2021 21:20
↩
@KryptoVláďa
<@!333601337067438080> vole .... ad twitter ... lidi nakoupili a prodali .... aby te ti maxicic nakonec nemrdali za gramatiku
jsem trouba, co já s tím XD
<@!672035199441305600> jsem dostat VIP "fanouška" nebo co ? 😂
KryptoVláďa
30.12.2021 22:36
↩
@jiricepelka
<@!672035199441305600> jsem dostat VIP "fanouška" nebo co ? 😂
Chtel jsem ti napsat a koukal jsem ze se ti to odpojilo. Bylo smazsi te pridat nez ti psat zpravu
👍 1
timeToTalk
30.12.2021 23:14
↩
@Peky
(attachment)
typek se celkem rozepsal 😄 206 tweetu btw nevis kdy maj prida likviditu na ten gearbox?
Peky
31.12.2021 05:20
↩
@timeToTalk
typek se celkem rozepsal 😄 206 tweetu btw nevis kdy maj prida likviditu na ten gearbox?
O tom bude rozhodovat komunita, ale kdy?😆 doporučuji sledovat jejich discord
adamyjo
31.12.2021 06:12
caute, resili jste nekdo ten Revolut od unora nebude mozne nabijet pres sepa, ja to vzdycky dobijé kartou v czk korunach, tudiz by to melo fungovat stale ne? dik
KryptoVláďa
31.12.2021 06:37
@here Zatím tyhle domény neumí moc peněženek, ale doména stojí od 20-40$, bez prodluzovani, mint na polygonu zdarma a umi to pridat i adresy na jiny blockchainy... s referralem 10$ sleva....zkusil jsem, vite jak... 😄 https://unstoppabledomains.com/?ref=e8fb0834d5dc4a0
adamyjo
31.12.2021 07:11
↩
@KryptoVláďa
@here Zatím tyhle domény neumí moc peněženek, ale doména stojí od 20-40$, bez prodluzovani, mint na polygonu zdarma a umi to pridat i adresy na jiny blockchainy... s referralem 10$ sleva....zkusil jsem, vite jak... 😄 https://unstoppabledomains.com/?ref=e8fb0834d5dc4a0
bude nejaky rychlonavod jak si domenu vytvorit? nebo mam jit studovat 😄
Swordfish
31.12.2021 07:11
🍞
KryptoVláďa
31.12.2021 07:16
↩
@adamyjo
bude nejaky rychlonavod jak si domenu vytvorit? nebo mam jit studovat 😄
tri kliky
adamyjo
31.12.2021 07:17
↩
@KryptoVláďa
tri kliky
okej, jdu nejakou vymyslet 😄
Deleted User
31.12.2021 07:22
↩
@KryptoVláďa
@here Zatím tyhle domény neumí moc peněženek, ale doména stojí od 20-40$, bez prodluzovani, mint na polygonu zdarma a umi to pridat i adresy na jiny blockchainy... s referralem 10$ sleva....zkusil jsem, vite jak... 😄 https://unstoppabledomains.com/?ref=e8fb0834d5dc4a0
jedine co ma na tom odradzalo sprvoti bolo to ze mi na toto vyskakovala reklama na instagrame
KryptoVláďa
31.12.2021 07:23
↩
@Deleted User
jedine co ma na tom odradzalo sprvoti bolo to ze mi na toto vyskakovala reklama na instagrame
je to trosku centralizovany, neni to uplne neco, co bych si predstavoval...ale zkusil jsem to...tech par dolaru vem cert
tree 木
31.12.2021 07:23
↩
@Deleted User
jedine co ma na tom odradzalo sprvoti bolo to ze mi na toto vyskakovala reklama na instagrame
marketing je v kryptu red flag, jojo
unstoppabledomains je hovadina... to nikdy nebude nikdo implementovat, kdyz je to centralizovany
a uz rozhodne z toho nebude zadnej rozumnej airdrop 😄
<@!672035199441305600> sorry ze ti kurvim referraly 😄