skipy
29.12.2021 10:07
<@403204367345254402> Zdravím, mám otázku mimo téma. Mohl bych se zeptat, jestli se dá odstranit string např. po nějakém processu? Nebo pokud to dokáže odstranit normální uživatel?
Peky
29.12.2021 10:15
Gas Spent (ETH)
33.5262
ΞGAS
33.5262
ΞGAS
Swordfish
29.12.2021 10:16
↩
@skipy
<@403204367345254402> Zdravím, mám otázku mimo téma. Mohl bych se zeptat, jestli se dá odstranit string např. po nějakém processu? Nebo pokud to dokáže odstranit normální uživatel?
Coze?
Fees exceed 10% of the swap amount!
V cem je ta krava dobra ?
V cem je ta krava dobra ?
Včelkamára
29.12.2021 10:19
Ze pak mozna da airdrop 300$ 🤣🤣
Swordfish
29.12.2021 10:21
↩
@Včelkamára
Ze pak mozna da airdrop 300$ 🤣🤣
KryptoVláďa
29.12.2021 10:23
ja myslim ze zrovna tobe by se gnosis protocol v3 moh libit
Peky
29.12.2021 10:23
2,8k doma, děkuji pánové👍
Swordfish
29.12.2021 10:23
a proc mi krava vyhrozuje o 10% procentech ?
Vítek
29.12.2021 10:24
o čem je řeč? nějaký airdrop o kterém nevím? 🙂
Peky
29.12.2021 10:24
↩
@Swordfish
a proc mi krava vyhrozuje o 10% procentech ?
já jel přes UNI
KryptoVláďa
29.12.2021 10:26
↩
@Vítek
o čem je řeč? nějaký airdrop o kterém nevím? 🙂
cowswap bude urcite davat
Peky
29.12.2021 10:29
novodobý výkaz práce 🤣 takové píchačky 😆 Gas Spent (ETH)
33.5262
ΞGAS
Gas Spent (USD)
68991.5
ΞGAS
Number of transactions
2525
ΞGAS
33.5262
ΞGAS
Gas Spent (USD)
68991.5
ΞGAS
Number of transactions
2525
ΞGAS
👍 2
na to, že rok má 365 dní, tak to není špatné 😆 UNI používám od srpna 2020 - neflákám se😆
(upraveno)
👍 2
Peky
29.12.2021 10:41
tohle je hodně slušné číslo - There are over 143 Million unique addresses that have made a transaction on the Ethereum network
MirekH
29.12.2021 10:41
Asi tak 20 z nich mám já 😄
Peky
29.12.2021 10:42
↩
@MirekH
Asi tak 20 z nich mám já 😄
pokud jsou všechny aktivní, tak jenom dobře👍
MirekH
29.12.2021 10:45
<@!473855667325894666> 14 z nich jsem za poslední rok použil minimálně 1x. Mám všechny peněženky oddělené dle úrovně privacy, KYC, rozdělené na HOT/COLD wallet atd ... . Já jsem na tohle pedant, pořádek musí být.
👍 3
Peky
29.12.2021 10:49
↩
@MirekH
<@!473855667325894666> 14 z nich jsem za poslední rok použil minimálně 1x. Mám všechny peněženky oddělené dle úrovně privacy, KYC, rozdělené na HOT/COLD wallet atd ... . Já jsem na tohle pedant, pořádek musí být.
budu se muset zamyslel nad svým pankáčským přístupem🤣 dostáváme se k číslům, kde by se pořádek hodil, předsevzetí na rok 2022🥳
Plastex
29.12.2021 10:54
Jak je mozny ze mam gas spend 0 eth 😄
Martin11
29.12.2021 10:57
↩
@Plastex
Jak je mozny ze mam gas spend 0 eth 😄
Protože se určitě pohybujes na zakázaných sítích 😂
Plastex
29.12.2021 11:00
Jo uz vim asi proc, na poplatcich sem utratil min nez 1600 dolaru 😄 to sem dobrej žabař, to je to cekani na malej gas 😄
Kosa Fatty.io
29.12.2021 11:20
↩
@Peky
budu se muset zamyslel nad svým pankáčským přístupem🤣 dostáváme se k číslům, kde by se pořádek hodil, předsevzetí na rok 2022🥳
Mam to podobne. A jak to ted ocistit od kyc atd? Prohnat to pres tornado?
KryptoVláďa
29.12.2021 11:24
ja bych to prohnal pres zk.money
(upraveno)
timeToTalk
29.12.2021 13:52
cau nevis kdy to zacne byt tradeable?
KryptoVláďa
29.12.2021 15:01
peky:884061720933457920 1
😇 2
Deleted User
29.12.2021 17:16
akoze aktualny poplatok na cowswape 0.02 ETH takze az tke lacne to nieje
uz 0.277
KryptoVláďa
29.12.2021 17:18
↩
@Deleted User
akoze aktualny poplatok na cowswape 0.02 ETH takze az tke lacne to nieje
zalezi co swapujes a jestli to samy chce nekdo swapnout na gnosis protocolu...pokud ne, saha si to na uniswap
Deleted User
29.12.2021 17:18
dai eth
KryptoVláďa
29.12.2021 17:19
↩
@Deleted User
dai eth
eth nebo weth?
navic je 180 gas, sit jede...
Deleted User
29.12.2021 17:20
weth
KryptoVláďa
29.12.2021 17:20
podstata toho je, ze diky tomu protokolu pri swapu jinych tokenu to platis z nich a nemrdas si ether
neni to o tom, ze to ma bejt zadarmo.... to bude az tam budou swapovat tisice lidi, protoze je ten protokol zvladne propojit
Deleted User
29.12.2021 17:20
aha ok ja ze vdaka tomu ze to caka na swap to bude aj kus lacnejsie
KryptoVláďa
29.12.2021 17:24
ja dneska swapoval weth dai za
0,002400816323187528
0,002400816323187528
Deleted User
29.12.2021 17:25
tak to pekne
KryptoVláďa
29.12.2021 17:31
↩
@Deleted User
tak to pekne
je to jednoduchy....jestli chces ted koupit, tak musis mit v tom protokolu debila, kterej chce na tyhle cene prodavat....takovejch moc nebude, takze si to nejspis bude sahat na uni....
Deleted User
29.12.2021 17:32
nj to chapem ale vzdy sa najde daky debil 😄
joe:825130132578369576 2
KryptoVláďa
29.12.2021 17:34
↩
@Deleted User
nj to chapem ale vzdy sa najde daky debil 😄
cowswap pouziva hlavne core ethereum komunita, tam nikdo moc ted prodavat chtit nebude
roman D
29.12.2021 17:34
dotaz .. kdyz si obnovuj argent penezenku z mobilu do movilu na zaklade mail
tak me 100 usd strhnou
??
KryptoVláďa
29.12.2021 17:36
↩
@roman D
dotaz .. kdyz si obnovuj argent penezenku z mobilu do movilu na zaklade mail
jj, za obnovu se plati
roman D
29.12.2021 17:37
oki .. drahy rozbyti new iphone
Swordfish
29.12.2021 17:41
↩
@roman D
oki .. drahy rozbyti new iphone
vyssi ceny se ocekavaji u 🍎 produktu ne? nevidim problem 😎
KryptoVláďa
29.12.2021 17:47
↩
@roman D
oki .. drahy rozbyti new iphone
v klidu, taky cekam na lepsi gas
Swordfish
29.12.2021 17:47
je zde nekdo s placenym earni.fi ?
roman D
29.12.2021 18:02
KryptoVláďa
29.12.2021 18:03
😄
roman D
29.12.2021 18:03
asi tak ... letel
rozvod je drazsi
KryptoVláďa
29.12.2021 18:06
↩
@roman D
asi tak ... letel
si delas prdel? jsi radsi rozmrdal telefon, nez aby ti prisla na mrdani?
kek:872079105607233557 1
🤔 1
KryptoVláďa
29.12.2021 18:09
↩
@roman D
chci mit klid
ty me nikdy neprestanes prekvapovat 😄
roman D
29.12.2021 18:09
nejsi sam 😆
carbon
29.12.2021 18:55
Ludia. Nie je tu sekcia dydx tak sem. Graf vyzera vyborne. 😊
timeToTalk
29.12.2021 19:52
btw kolik % portofolia mate ve stables pripraveno na dokupy? 😄
GiSo
29.12.2021 20:09
↩
@timeToTalk
btw kolik % portofolia mate ve stables pripraveno na dokupy? 😄
Nejsme teď ve fázi, kdy má jít trh nahoru? 🤣
timeToTalk
29.12.2021 20:10
↩
@GiSo
Nejsme teď ve fázi, kdy má jít trh nahoru? 🤣
jo vlastne ted ma byt ten supercyklus abychom dohnali S2F model 😄
jakoze verim tomu ze pujdem hore ale mam 70% ve stable 😄
Swordfish
29.12.2021 20:15
↩
@timeToTalk
jo vlastne ted ma byt ten supercyklus abychom dohnali S2F model 😄
100k btc do konce roku pokud vim
😂 7
Tomassino
29.12.2021 20:36
↩
@GiSo
Nejsme teď ve fázi, kdy má jít trh nahoru? 🤣
bull run
Tomassino
29.12.2021 20:54
taky jste tak červený dneska?
Plastex
29.12.2021 20:55
↩
@Tomassino
taky jste tak červený dneska?
ja sem zelenej 😄
Ale za prosinec sem sakra cervenej 😄
KryptoVláďa
29.12.2021 22:30
Bůh stvoří Adama a říká mu "Adame, jsi první člověk na světě.."
Adam se otočí a říká "A co támhleta?"
Bůh: "To je Helena Vondráčková, ta tu byla už když jsem přišel."
Adam se otočí a říká "A co támhleta?"
Bůh: "To je Helena Vondráčková, ta tu byla už když jsem přišel."
🤣 1
Včelkamára
30.12.2021 00:40
Co to vaše PSB? Ted uz bych možná premyslel o nákupu 😀
🤣 1
Peky
30.12.2021 06:29
tak co dneska poletí?😆 https://twitter.com/elonmusk/status/1476439722046238725?s=20
Peky
30.12.2021 07:00
↩
@Včelkamára
Co to vaše PSB? Ted uz bych možná premyslel o nákupu 😀
a hlavně nemyslet🤣
na myšlení jsme tady my🤣
🤣 1
Peky
30.12.2021 07:35
srdcovka - https://medium.com/armorfi/armor-round-up-november-december-2021-3bf12be7d72a to tenkrát bylo telefonátů 🤣 <@!672035199441305600> teď mi tam i navýšili APY - jednou měsíčně juknu a na oběd to dá🤣
KryptoVláďa
30.12.2021 07:36
↩
@Peky
srdcovka - https://medium.com/armorfi/armor-round-up-november-december-2021-3bf12be7d72a to tenkrát bylo telefonátů 🤣 <@!672035199441305600> teď mi tam i navýšili APY - jednou měsíčně juknu a na oběd to dá🤣
jakmile zmizi uroda, na pole zapominam
Peky
30.12.2021 07:37
↩
@KryptoVláďa
jakmile zmizi uroda, na pole zapominam
🤣
KryptoVláďa
30.12.2021 07:38
presne
Peky
30.12.2021 07:41
↩
@KryptoVláďa
presne
já bych zaséval🤣
dneska ze mě budou padat moudra 🙂 včera jsem vzal pan tátu na pivko, prolili jsem to rumíčky a pak s mládeží zelený list, ještě teď se směju🤣
Tomassino
30.12.2021 07:44
↩
@Peky
dneska ze mě budou padat moudra 🙂 včera jsem vzal pan tátu na pivko, prolili jsem to rumíčky a pak s mládeží zelený list, ještě teď se směju🤣
sázej to sem 🙂
Peky
30.12.2021 07:44
↩
@Tomassino
sázej to sem 🙂
VPAD pořád dobře🥳
nákupku jsem měl na 1,45 a pak ženě dokoupil na 1,90 ta mě musí milovat😂
dneska si ještě dofouknu DYP, čekám na gas až přistanou ETH z miningu😆 moc nás tam není, ale dává😆
490% APY to musíš milovat😆
za chvíli jsme tam 👍 - The submitted request has a Gas Price Limit setting of 70.00 Gwei, which is below the current base fee of 76.49 Gwei.
Tomassino
30.12.2021 07:56
dávej víííc 🙂
HEX dobrý ne?
Peky
30.12.2021 07:58
↩
@Tomassino
HEX dobrý ne?
pulsechain to pumpuje
čekám na airdrop🤣
zámek o 25 dní delší, tak o dva mio těžší🤣
těch příležitostí ještě bude👍
za chvíli jdu na třetí dávečku, vakcína absolutně nebude chápat kde se ocitla🤣
😆 1
pak dorazí švagr a Let's go!🥳
zítra silvestrovský fotbálek, třídenka jak to máme rádi🙂
KryptoVláďa
30.12.2021 08:15
↩
@Peky
za chvíli jdu na třetí dávečku, vakcína absolutně nebude chápat kde se ocitla🤣
boze, peky, ty jsi vul