KryptoVláďa
28.12.2021 10:28
↩
@timeToTalk
no to je jen domnenka
nepravidelne prijmy od fyzicky osob v ruznych castkach se spravnym popisem platby ....... tak jestli chces vylezt ven s peti megama a jit si rovnou koupit chalupu, tak ok....
kunda:832259749009293373 1
timeToTalk
28.12.2021 10:28
ok diky chapu
musim postupne
KryptoVláďa
28.12.2021 10:29
nez si za to koupit barak, tak mi prijde rozumnejsi z toho kazdej mesic poslat osmicku na hypoteku
timeToTalk
28.12.2021 10:30
↩
@KryptoVláďa
nez si za to koupit barak, tak mi prijde rozumnejsi z toho kazdej mesic poslat osmicku na hypoteku
v bull runu urcite
Swordfish
28.12.2021 10:30
↩
@timeToTalk
musim postupne
situace: nejakou dobu budes vybirat x mega, na ucte ale budes mit hovno, a ejhle, Lpopo si koupil barak. otazka je za co ?
timeToTalk
28.12.2021 10:30
ale neverim ze bude vetsi apy v bearu nez inflace
na stable
KryptoVláďa
28.12.2021 10:30
↩
@timeToTalk
v bull runu urcite
to muzes mit v tom kufru ne? a kazdej mesic z nej odebrat 🙂
timeToTalk
28.12.2021 10:31
no to asi ano, ale pak mi ten barak vyjde o 50% draz to uz je lepsi to zdanit nez mit prachy v kufru a z toho platit hypo
KryptoVláďa
28.12.2021 10:31
samozrejme, ze chtit vytahnout takovou palku a neco velkyho si za to koupit, tak jim to priznas... ja se bavim spis o par tisicich dolarech mesicne na utratu....tam je vexl idealni cesta
👏 1
timeToTalk
28.12.2021 10:32
chapu no aspon neziju na slovensku
KryptoVláďa
28.12.2021 10:32
jinak - kdyz uz pres burzu, tak nez milion kroku, co jsi napsal, tak bych to proste prohnal anycoinem
timeToTalk
28.12.2021 10:33
no co jsem naposled koukal na anycoin tak tam bylo snad diky spreadu a poplatkum skoro 3% poplatek
to je uz skoro jak to poslat rovnou na czk ucet z burzy
KryptoVláďa
28.12.2021 10:35
↩
@timeToTalk
to je uz skoro jak to poslat rovnou na czk ucet z burzy
to sice jo, ale ja ty procenta radsi necham klukum z Brna, o kterejch vim, ze mi pichnou i v nedeli v noci, nez nejakejm zahranicnim korporatm a zprostredkovatelum
timeToTalk
28.12.2021 10:36
roklen je taky CZ
KryptoVláďa
28.12.2021 10:36
↩
@timeToTalk
roklen je taky CZ
jo, to nerozporuju....jenom rikam, ze Anycoin pro tuhle komunitu dela, takze za me to je jasny
Swordfish
28.12.2021 10:37
Vlada moudry, Vlada chytry, Vlada myslet na ceske spoluobcany, Vlada na hrad!
kek:872079105607233557 2
KryptoVláďa
28.12.2021 10:37
↩
@Swordfish
Vlada moudry, Vlada chytry, Vlada myslet na ceske spoluobcany, Vlada na hrad!
kudno po druhe 😄
timeToTalk
28.12.2021 10:37
😄
kazdopadne diky byt tam mensi rozdil tak j ale 3% a 0.5% je mega rozdil 😄
(upraveno)
KryptoVláďa
28.12.2021 10:40
↩
@timeToTalk
kazdopadne diky byt tam mensi rozdil tak j ale 3% a 0.5% je mega rozdil 😄
pri tisiciprocentnim zisku kazdopadne 😄
🤣 1
made.wirnaya
28.12.2021 12:17
O
Swordfish
28.12.2021 12:17
↩
@made.wirnaya
O
famozni vyjadreni
made.wirnaya
28.12.2021 12:19
Verim ze Vas to asi otravuje, ale jako novacek jsem zkusil začít s poskytováním likvidity a farmarenim. Vybral jsme si par wbtc digg na sushiswapu.. likviditu jsem poskytnul přímo na sushiswapu a poté jsem potvrdil staking. Jak poznám ze vše funguje a vše je Ok?
Swordfish
28.12.2021 12:20
↩
@made.wirnaya
Verim ze Vas to asi otravuje, ale jako novacek jsem zkusil začít s poskytováním likvidity a farmarenim. Vybral jsme si par wbtc digg na sushiswapu.. likviditu jsem poskytnul přímo na sushiswapu a poté jsem potvrdil staking. Jak poznám ze vše funguje a vše je Ok?
zde neotravuje, ptat se je povinnost, jinak udelat nejakou botu
made.wirnaya
28.12.2021 12:23
↩
@Swordfish
zde neotravuje, ptat se je povinnost, jinak udelat nejakou botu
To jsem moc rad. A mohl by jsi mi prosím poradit?
KryptoVláďa
28.12.2021 12:37
↩
@made.wirnaya
Verim ze Vas to asi otravuje, ale jako novacek jsem zkusil začít s poskytováním likvidity a farmarenim. Vybral jsme si par wbtc digg na sushiswapu.. likviditu jsem poskytnul přímo na sushiswapu a poté jsem potvrdil staking. Jak poznám ze vše funguje a vše je Ok?
nekde by ti mely pribejvat odmeny... uplne nevim jestli po tom pruseru na badgeru bych zvolil zrovna tenhle par
Swordfish
28.12.2021 12:52
↩
@made.wirnaya
To jsem moc rad. A mohl by jsi mi prosím poradit?
ja zde pisu jen hloupe komentare, radci jsou tu <@!672035199441305600> a <@!479608386024112128>
👍 1
Swordfish
28.12.2021 13:54
jsis poridil deti ?
GiSo
28.12.2021 13:55
Ježíšek donesl
Swordfish
28.12.2021 13:55
se chlubis cizim perim
GiSo
28.12.2021 13:55
🤷🏻♂️
🤣 1
Plastex
28.12.2021 13:55
↩
@GiSo
(attachment)
Karak, super hra, a plovoucka taky, mam stejnou 😄
GiSo
28.12.2021 13:57
↩
@Plastex
Karak, super hra, a plovoucka taky, mam stejnou 😄
Tohle je vinyl 🤷🏻♂️
Plastex
28.12.2021 13:58
↩
@GiSo
Tohle je vinyl 🤷🏻♂️
Dobra mam stejny vzor 🙂
🤣 1
GiSo
28.12.2021 13:59
↩
@Plastex
Karak, super hra, a plovoucka taky, mam stejnou 😄
Nic méně přítelkyně byla proti Karaku.
Sama vymyslela další 3 deskovky, které jsme pořídili.
A hádej, co má největší úspěch 🤣
Člověk musí umět podat ten vstup do podzemí a souboj s drakem a hned je jasný, která hra je nejlepší 🤣
Roky strávené v DnD a DrD se prostě neztratí.
Sama vymyslela další 3 deskovky, které jsme pořídili.
A hádej, co má největší úspěch 🤣
Člověk musí umět podat ten vstup do podzemí a souboj s drakem a hned je jasný, která hra je nejlepší 🤣
Roky strávené v DnD a DrD se prostě neztratí.
Vítek
28.12.2021 13:59
tak to budeme muset pořídit
GiSo
28.12.2021 14:00
↩
@made.wirnaya
Verim ze Vas to asi otravuje, ale jako novacek jsem zkusil začít s poskytováním likvidity a farmarenim. Vybral jsme si par wbtc digg na sushiswapu.. likviditu jsem poskytnul přímo na sushiswapu a poté jsem potvrdil staking. Jak poznám ze vše funguje a vše je Ok?
Vše funguje, pokud se ti připisují odměny.
Pokud se nepřipisují, tak je něco špatně.
(upraveno)
Pokud se nepřipisují, tak je něco špatně.
Plastex
28.12.2021 14:01
↩
@GiSo
Nic méně přítelkyně byla proti Karaku.
Sama vymyslela další 3 deskovky, které jsme pořídili.
A hádej, co má největší úspěch 🤣
Člověk musí umět podat ten vstup do podzemí a souboj s drakem a hned je jasný, která hra je nejlepší 🤣
Roky strávené v DnD a DrD se prostě neztratí.
Sama vymyslela další 3 deskovky, které jsme pořídili.
A hádej, co má největší úspěch 🤣
Člověk musí umět podat ten vstup do podzemí a souboj s drakem a hned je jasný, která hra je nejlepší 🤣
Roky strávené v DnD a DrD se prostě neztratí.
Tak jasny drak rozhoduje 🙂 jinak koupil jsem k vanocum synovcovi jeste ty karty karak, to zatim budem testovat ale on z toho byl vyrizenej, neni to to rozsireni regent ( to stoji za picu pry, je tam nejaka postava co nejde porazit a kurvy hru 🙂 )
GiSo
28.12.2021 14:05
↩
@Plastex
Tak jasny drak rozhoduje 🙂 jinak koupil jsem k vanocum synovcovi jeste ty karty karak, to zatim budem testovat ale on z toho byl vyrizenej, neni to to rozsireni regent ( to stoji za picu pry, je tam nejaka postava co nejde porazit a kurvy hru 🙂 )
Já ta rozšíření neznám. Jen jsem jednou kdysi hrál základ Karaka.
Já to beru právě jako průpravu pro malého na dobu, kdy bude starší, a zvládne se mnou nějakou RPG fantasy typu právě DnD/DrD a nebo teď mou oblíbenou DH
DnD - Dungeon And Dragons
DrD - Dračí doupě
DH - Dračí hlídka
Já to beru právě jako průpravu pro malého na dobu, kdy bude starší, a zvládne se mnou nějakou RPG fantasy typu právě DnD/DrD a nebo teď mou oblíbenou DH
DnD - Dungeon And Dragons
DrD - Dračí doupě
DH - Dračí hlídka
Plastex
28.12.2021 14:06
↩
@GiSo
Já ta rozšíření neznám. Jen jsem jednou kdysi hrál základ Karaka.
Já to beru právě jako průpravu pro malého na dobu, kdy bude starší, a zvládne se mnou nějakou RPG fantasy typu právě DnD/DrD a nebo teď mou oblíbenou DH
DnD - Dungeon And Dragons
DrD - Dračí doupě
DH - Dračí hlídka
Já to beru právě jako průpravu pro malého na dobu, kdy bude starší, a zvládne se mnou nějakou RPG fantasy typu právě DnD/DrD a nebo teď mou oblíbenou DH
DnD - Dungeon And Dragons
DrD - Dračí doupě
DH - Dračí hlídka
Jo pruprava je dulezita 🙂
👍 1
edo
28.12.2021 14:31
DrD bolo super, ako decko som to v bloku v kocikarni hral od rana do vecera..
KryptoVláďa
28.12.2021 14:41
my letos koupili Utek z vezeni
nejsem zadnej expert na deskovky, ale neni to vubec blby
Swordfish
28.12.2021 14:52
↩
@KryptoVláďa
nejsem zadnej expert na deskovky, ale neni to vubec blby
KryptoVláďa
28.12.2021 15:16
😄
Roonwild
28.12.2021 19:30
↩
@KryptoVláďa
my letos koupili Utek z vezeni
To se bude hodit 🙂
KryptoVláďa
28.12.2021 19:31
↩
@Roonwild
To se bude hodit 🙂
Jednou za mesic prijdes a je to perla 🤣
🥳 2
Skillz
28.12.2021 20:04
↩
@Včelkamára
jen se pry weth a eth nebere jako swap(trade) takže je potřeba swapnout něco jiného
<@698178164970487809> odkiaľ prosím máš takú informáciu?
Peky
28.12.2021 20:09
tak už jsme doma, kurva - co je to tady za počasí🤣 se nedivím, že se tady tak chlastá😆
👍 1
Tomassino
28.12.2021 20:20
na severu není led?
Včelkamára
28.12.2021 20:48
↩
@Skillz
<@698178164970487809> odkiaľ prosím máš takú informáciu?
U resistance to nekdo psal. Ze se to dozvěděl z cow discortu od admina
Swordfish
28.12.2021 21:21
kde je resitance, se mu tady nelibil hate speech na nft ? 😄
nebo uz se tady nechce bavit s nuzaky 😄
GiSo
28.12.2021 21:39
Nebyl odejit? Po nějakém problému s Vláďou?
Ale to bych tipnul tak na duben.
Ale to bych tipnul tak na duben.
Swordfish
28.12.2021 21:44
🤷♂️
Kosa Fatty.io
28.12.2021 21:48
↩
@Tomassino
zdar jak sviňa z brněnského štatlu 😄
Vitej 🙂
Kosa Fatty.io
28.12.2021 21:50
↩
@Swordfish
kde je resitance, se mu tady nelibil hate speech na nft ? 😄
Ma svuj discord
Tam toho ma az nad hlavu
Peky
29.12.2021 04:35
↩
@Tomassino
na severu není led?
jak to napsat slušně, sračky tu su😆 chtěl jsem na lyže, musím omrknout sjezdovku, snad to nahoře bude lepší....
Peky
29.12.2021 04:51
půjdu rovnou z hospody a asi rovnou do Apres-ski🤣
Storm
29.12.2021 07:54
KryptoVláďa
29.12.2021 08:10
2654059.019
Kosa Fatty.io
29.12.2021 08:11
Kolik eth na poplatkach?
(upraveno)
Ja 4eth
😂
<@672035199441305600> ty mas tak 10?
KryptoVláďa
29.12.2021 08:12
↩
@Kosa Fatty.io
Kolik eth na poplatkach?
na jedny penezence 11 a na na druhy 5
Kosa Fatty.io
29.12.2021 08:12
Ouuu
KryptoVláďa
29.12.2021 08:12
↩
@Kosa Fatty.io
<@672035199441305600> ty mas tak 10?
airdrop na jednu 1100 a na druhou 300 dolaru
Kosa Fatty.io
29.12.2021 08:12
Chvilku pockam jestli to nevyleti
Včelkamára
29.12.2021 08:12
↩
@KryptoVláďa
airdrop na jednu 1100 a na druhou 300 dolaru
už si claimoval?
KryptoVláďa
29.12.2021 08:13
↩
@Včelkamára
už si claimoval?
nemam ether 😄
GiSo
29.12.2021 08:14
Dejte někdo vědět, jestli je to legit 🤣
KryptoVláďa
29.12.2021 08:15
↩
@GiSo
Dejte někdo vědět, jestli je to legit 🤣
hajzle 😄 coingecko to zalistovalo
GiSo
29.12.2021 08:27
Když mám na peněžence třeba 0,5 ETH na poplatcích, vyplatí se to?
Jsem na cestách a peněženku, kde mám tohle na poplatcích si připojím bůh ví kdy.
Jsem na cestách a peněženku, kde mám tohle na poplatcích si připojím bůh ví kdy.
Včelkamára
29.12.2021 08:29
↩
@GiSo
Když mám na peněžence třeba 0,5 ETH na poplatcích, vyplatí se to?
Jsem na cestách a peněženku, kde mám tohle na poplatcích si připojím bůh ví kdy.
Jsem na cestách a peněženku, kde mám tohle na poplatcích si připojím bůh ví kdy.
nevím no. já mám cca 6.4eth na poplatcích a dostal sem 1.6m gas.
0.2 eth bych za to aktuálně dostal
👍 1
Swordfish
29.12.2021 08:30
GiSo
29.12.2021 08:31
Tak to pro mě asi nebude mít význam.
Snad se o tom dozví ve fantom skupině i JOE, náš gasman.
Snad se o tom dozví ve fantom skupině i JOE, náš gasman.
joe:825130132578369576 1
😂 1
🤣 4
Swordfish
29.12.2021 08:58
↩
@Bugsy
(attachment)
jojo na tvuj vysledek jsem se tesil 😄
KryptoVláďa
29.12.2021 09:07
pryc s tim 🙂
👍 3
swapnuto, litr dobrej
Deleted User
29.12.2021 09:10
<@!672035199441305600> nabehne novy mesiac a stiahne mi cez patreon zas, ako sa dohodneme ze ti to poslem mimo ?
KryptoVláďa
29.12.2021 09:11
↩
@Deleted User
<@!672035199441305600> nabehne novy mesiac a stiahne mi cez patreon zas, ako sa dohodneme ze ti to poslem mimo ?
zrus si patreon
Swordfish
29.12.2021 09:24
↩
@KryptoVláďa
swapnuto, litr dobrej
zase to roste
KryptoVláďa
29.12.2021 09:30
↩
@Swordfish
zase to roste
jebu, prodano
Bugsy
29.12.2021 09:33
↩
@KryptoVláďa
jebu, prodano
kde jsi prodával přes UNI
KryptoVláďa
29.12.2021 09:35
↩
@Bugsy
kde jsi prodával přes UNI
protocil jsem to pres kravu
👍 1
bit.ly/swapujskravou
Bugsy
29.12.2021 09:38
ok
Bugsy
29.12.2021 09:48
↩
@KryptoVláďa
protocil jsem to pres kravu
kráva dobrá, prodáno
💰 1