Storm
26.12.2021 16:56
↩
@Tomáš
já nemyslel uniswap, ale přímo původní web elena protocol nebo co to bylo ... tam to byl swap na dai za fixní čásku bez ohledu na tržní cenu uniswapu, rozpouštělo se zbylé treasury ... občas jsem tam i dělal arbitráž, že levně koupit na uni a spálit u nich
super vypadá to, že to ještě jde....akorát za swap contract mi to píše 35 usd při 35 gwei 😂
(upraveno)
Storm
26.12.2021 18:31
Drží ještě stále někdo to ENS ? Já ted trošku lituju, že jsem neprodal na 70 (ATH 80). Ted to šlo trošku dořitě 😄 Stále držím celou sumu :/
🥺 1
denzel1989
26.12.2021 19:09
keby sa uz radsej floki inu prebral 😄
🥺 1
Tomáš
26.12.2021 21:18
↩
@Storm
Drží ještě stále někdo to ENS ? Já ted trošku lituju, že jsem neprodal na 70 (ATH 80). Ted to šlo trošku dořitě 😄 Stále držím celou sumu :/
Já prodal blbě a už do toho zpět nepolezu, nemám z čeho, všechno zahucelo na ztráty jinde
Deleted User
26.12.2021 21:21
<@672035199441305600> vdaka tebe som vyhral hru, dostal som otazku ze youtuber na k 🤣
🤣 2
dw221142
26.12.2021 22:03
Vi nekdo CO se stane kdyz nepotvrdim prijem tokenu z aurory na eth siti, zustane to tam porad pending nebo to ma nejaku dobu vyprseni
À vrati se to ?
(upraveno)
Storm
27.12.2021 00:42
TRUEBIT zvedá plachty 😄
Swordfish
27.12.2021 10:02
Peky
27.12.2021 11:41
vy snad nemakáte přes svátky 😆 pár influencerů se dalo dohromady - https://www.vlaunch.com/
něco jsem tam fouknul a zamknul na 3 měsíce a uvidíme
až to začnou kluci shillovat, tak očekávám něco podobného jako Muskovina🤣
Swordfish
27.12.2021 11:57
delam rizeni motoru pomoci s-krivek a uz mi z toho trochu mrda 😦
Peky
27.12.2021 13:11
↩
@Swordfish
delam rizeni motoru pomoci s-krivek a uz mi z toho trochu mrda 😦
mě tady mrdá furt🤣
Swordfish
27.12.2021 13:16
Jestli tě mrda nějaká pěkná křivka tak proč ne 😍
👍 1
Storm
27.12.2021 13:59
<@!403204367345254402> Co to true? Máš to ještě? Začíná se tam něco dít....kupuje se za xx etheru
made.wirnaya
27.12.2021 15:35
Ahoj, chci se zeptat zda-li je někde seznam videí od Vladi ohledně stakingu, poskytování likvidity, farmingu atd?
KryptoVláďa
27.12.2021 15:39
↩
@made.wirnaya
Ahoj, chci se zeptat zda-li je někde seznam videí od Vladi ohledně stakingu, poskytování likvidity, farmingu atd?
na farmareni si urcite pust ten megadlouhej stream a hned po nem byla zkracena verze
made.wirnaya
27.12.2021 15:41
Ok. Díky moc kouknu. Kdyžtak si nápisu o radu.
Florian
27.12.2021 15:52
caute.. ake ste mali fees na cowswape? ci mam cakat na lepsie 😄 menim usdc na weth.. poplatok je teraz asi 46$
skipy
27.12.2021 15:57
↩
@Florian
caute.. ake ste mali fees na cowswape? ci mam cakat na lepsie 😄 menim usdc na weth.. poplatok je teraz asi 46$
To je dost, zkus to dopoledne
Swordfish
27.12.2021 16:06
↩
@Storm
<@!403204367345254402> Co to true? Máš to ještě? Začíná se tam něco dít....kupuje se za xx etheru
Florian
27.12.2021 17:31
↩
@skipy
To je dost, zkus to dopoledne
ok skusim.. uz to bolo aj na 130$ 🙂 diky za odpoved
Tomáš
27.12.2021 17:46
↩
@Florian
ok skusim.. uz to bolo aj na 130$ 🙂 diky za odpoved
já swapoval asi za 15 usd poplatku, když byl gwei kolem 40 delší dobu
Florian
27.12.2021 18:00
↩
@Tomáš
já swapoval asi za 15 usd poplatku, když byl gwei kolem 40 delší dobu
to je rozumna cena 🙂 snad to padne teraz je 37
(upraveno)
Tomáš
27.12.2021 20:04
Zkusím jestli náhodou někdo tady nemá Vivid? Potřeboval bych na cca dva dny půjčit nějaké euro, limit na free vklad kartou mám vyčerpaný a ten placený účet si zas kvůli tomu dělat nechci a Moneta má převody eur pomalé 🤷 vrátit mohu v eurech SEPA platbou, CZK na účet nebo teda třeba i nějaké krypto 😟 (btw Vivid je něco jako revolut, ale teda primárně v eurech, nicméně jsou tam zajímavé cashbacky jako třeba 7% IKEA, 25% Sephora, značky oblečení 12% až 17%, případně příležitostně Kaufland, Billa nebo Lidl typicky kolem 7%, takže pak nakupuji dárkové karty do zásoby - kdyby to někoho zaujalo, tak ref kód https://vivid.money/r/tomasW3D?lt=super_deals a 10 euro bonus za registraci po provedení první platby nad 20 euro ... Všechny odměny a cashbacky jsou připisované ve formě vámi zvolené akcie, která však může cenově jenom růst (takže cashback je vlastně ještě vyšší), ale při poklesu je to zafixovane na hodnotu v době získání odměny) ... Víc asi případně ve zprávách
Storm
27.12.2021 20:46
Připisování ve formě crypta nelze?
tree 木
27.12.2021 20:50
↩
@Tomáš
Zkusím jestli náhodou někdo tady nemá Vivid? Potřeboval bych na cca dva dny půjčit nějaké euro, limit na free vklad kartou mám vyčerpaný a ten placený účet si zas kvůli tomu dělat nechci a Moneta má převody eur pomalé 🤷 vrátit mohu v eurech SEPA platbou, CZK na účet nebo teda třeba i nějaké krypto 😟 (btw Vivid je něco jako revolut, ale teda primárně v eurech, nicméně jsou tam zajímavé cashbacky jako třeba 7% IKEA, 25% Sephora, značky oblečení 12% až 17%, případně příležitostně Kaufland, Billa nebo Lidl typicky kolem 7%, takže pak nakupuji dárkové karty do zásoby - kdyby to někoho zaujalo, tak ref kód https://vivid.money/r/tomasW3D?lt=super_deals a 10 euro bonus za registraci po provedení první platby nad 20 euro ... Všechny odměny a cashbacky jsou připisované ve formě vámi zvolené akcie, která však může cenově jenom růst (takže cashback je vlastně ještě vyšší), ale při poklesu je to zafixovane na hodnotu v době získání odměny) ... Víc asi případně ve zprávách
Vypada to dost creepy... o nejakym limitu pri vkladu kartou na webu nic neni, najit tam nejakej cenik je docela kumst
obecne bych nemeckym fintechum moc neveril, v nemecku jsou porad dost zvykli za bankovnictvi platit . Nejakej cas jsem mel N26.. a jako pekny, hezkej design, peknej marketing, ale porad jsou v tom strasne videt ty korporatni prachy
treba 3% za vyber z bankomatu, to uz je docela dost
ale jako jo, na honeni cashbacku asi dobry 😄
Tomáš
27.12.2021 20:55
↩
@tree 木
Vypada to dost creepy... o nejakym limitu pri vkladu kartou na webu nic neni, najit tam nejakej cenik je docela kumst
já to běžně taky nepoužívám, jen teď bych tam rád koupil větší množství dárkových karet s cashbackem třeba 15% v průměru do obchodů, které stejně využívám
samozřejmě to není běžný bankovní účet, ani to nedoporučuju využívat ve velkém, jen si vzít výhody a nazdar
tree 木
27.12.2021 20:56
muzes tam mit zustatek v CZK?
Tomáš
27.12.2021 20:57
jinak na poplatku (kromě spreadu z eur zpátky na koruny) jsem tam nikdy nic nezaplatil, využívám jen ty bezplatné věci
tree 木
27.12.2021 20:59
no a jakej je tam spread...
Revolut - 1000 EUR => 25 002.25 CZK
Zen - 1000 EUR => 25 060.06 CZK
(upraveno)
Revolut - 1000 EUR => 25 002.25 CZK
Zen - 1000 EUR => 25 060.06 CZK
Tomáš
27.12.2021 20:59
Pak tě ale třeba 0,6% spread netrápí, když jdeš pro 15% cashback
tree 木
27.12.2021 20:59
kolik dostanes CZK za 1000 EUR?
Tomáš
27.12.2021 21:00
24 921 Kč ukazuje aktuálně appka
tree 木
27.12.2021 21:02
to jde
Tomassino
27.12.2021 21:03
↩
@Tomáš
Pak tě ale třeba 0,6% spread netrápí, když jdeš pro 15% cashback
kde to vlastně oni dostanou 15% je docela dost
Tomáš
27.12.2021 21:03
↩
@Tomassino
kde to vlastně oni dostanou 15% je docela dost
těžko říct, ono je to taky zastropované, nedostaneš od nich miliony 😄
tree 木
27.12.2021 21:03
To bude klasicka incentiva.. proste prodavas svoje KYC
s temahle odmenama bejva potiz ze je to vetsinou docasny.. a limitovany
naberou lidi a pak papa cashback 😄
Tomáš
27.12.2021 21:05
z větší části asi marketingové náklady na získání nových uživatelů, protože ta zajímavější část odměn funguje jen při doporučování nových lidí (časově omezený přístup do výběru obchodů a limit 70 euro pro nového i doporučitele) ... z části možná i něco platí obchody, že je tam zalistují, těžko říct
tree 木
27.12.2021 21:05
↩
@Tomáš
těžko říct, ono je to taky zastropované, nedostaneš od nich miliony 😄
jo ve free planu na 20 eur.. to se vyplati 😄
je to smutny jak tyhle fintechy delaj z lidi ovecky kvuli par eurum
Tomáš
27.12.2021 21:06
↩
@tree 木
jo ve free planu na 20 eur.. to se vyplati 😄
20 euro na měsíc máš nonstop, to jsou takové věci jako netflix, spotify, fastfoody atd. .... 70 euro limit za doporučení do jiné kategorie obchodů
uzavřeme diskuzi tím, že kromě vyzobání bonusu je to jinak nezajímavé využívat, jen jsem se zkusil zeptat, jestli to náhodou někdo nemá, nechci to tu jinak propagovat 😄
tree 木
27.12.2021 21:07
jo, DCA do ETH nebo BTC bude mnohem efektivnejsi nez cashback 😄
dobre zes to nadhodil
Tomáš
27.12.2021 21:09
@here btw. v červnu v Praze budu teda už taky mezi přednášejícími, v předběžném programu jsem uveden, že reprezentuju Kryptovláďa komunitu, tak doufám, že se přijde aspoň někdo podívat, ať tam nejsem sám 😄
👍 10
Tomáš
27.12.2021 21:10
↩
@tree 木
jo, DCA do ETH nebo BTC bude mnohem efektivnejsi nez cashback 😄
sebrat cashback a o to víc narvat do krypto 😄 ...
Tomassino
27.12.2021 21:25
Bugsy
27.12.2021 21:27
nedostal někdo airdrop ENS ?
Tomáš
27.12.2021 21:29
↩
@Bugsy
nedostal někdo airdrop ENS ?
<@!798953810063392819> to tady bylo dost žhavé téma už nějakou dobu zpátky, docela to tu lítalo
(upraveno)
jen teda já osobně to dost posral a bral tak 1/3 toho co jsem mohl, stačilo se držet plánu 😄
👍 2
<@!831379731734855720> téma zatím není přesně definované, ale dneska večer jsem patlal první nástřel prezentace 😄
Bugsy
27.12.2021 21:30
↩
@Tomáš
<@!798953810063392819> to tady bylo dost žhavé téma už nějakou dobu zpátky, docela to tu lítalo
já jen že mám něco na penežence a nevím za co
Bugsy
27.12.2021 21:32
↩
@Tomáš
<@!831379731734855720> téma zatím není přesně definované, ale dneska večer jsem patlal první nástřel prezentace 😄
držet nebo prodat, má to nějaký smysl ?
Tomáš
27.12.2021 21:33
↩
@Bugsy
já jen že mám něco na penežence a nevím za co
ale to se muselo někde claimnout myslím... není to jen teda nějaký scam
Tomáš
27.12.2021 21:36
↩
@Bugsy
já jen že mám něco na penežence a nevím za co
je to tahle kontrakt adresa 0xc18360217d8f7ab5e7c516566761ea12ce7f9d72 ?
(upraveno)
👍 1
Tomáš
27.12.2021 21:47
claimovalo se to tady https://claim.ens.domains/ ... bylo to za koupi domény podle doby držení a zaplacené doby do budoucna ... co s tím nejsem ta nejvhodnější osoba 😄
Bugsy
27.12.2021 21:48
↩
@Tomáš
claimovalo se to tady https://claim.ens.domains/ ... bylo to za koupi domény podle doby držení a zaplacené doby do budoucna ... co s tím nejsem ta nejvhodnější osoba 😄
Viděl jsme to na peněžence ale musel jsme to claim
Bugsy
27.12.2021 21:49
↩
@Tomáš
claimovalo se to tady https://claim.ens.domains/ ... bylo to za koupi domény podle doby držení a zaplacené doby do budoucna ... co s tím nejsem ta nejvhodnější osoba 😄
Děkuji 💪💪👍👍👍👍
👍 1
Peky
27.12.2021 22:55
VPAD asi dobré ne, budou tam házet nové projekty, do kterých můžeš investovat IDO, ale musíš mít zastekováno a vyplněné KYC
Tomáš
27.12.2021 23:00
↩
@Peky
VPAD asi dobré ne, budou tam házet nové projekty, do kterých můžeš investovat IDO, ale musíš mít zastekováno a vyplněné KYC
nemám nastudovaný tento konkrétní, ale spoustu "padů" už tu bylo a rychle zase zmizelo, v čem by toto mělo být jiné? aby tedy mělo šanci dlouhodobě přežít
Peky
27.12.2021 23:04
↩
@Tomáš
nemám nastudovaný tento konkrétní, ale spoustu "padů" už tu bylo a rychle zase zmizelo, v čem by toto mělo být jiné? aby tedy mělo šanci dlouhodobě přežít
jiné jsem nestudoval, ale tady se připravují na regulace, proto KYC a mrkni, kdo všechno to bude shillovat, každopádně dneska jsem 2x nafukoval, jednou i pro paní🥳 a kdyby jste zaznamenali pumpu na ALCX, tak to bylo taky pro paní🤣
👍 2
Nocturne
27.12.2021 23:23
Zdravím patrony, mohla by mi nějaká hodná duše poradit ohledně vhodné flow, když bych chtěl zkusit pár transakcí na CowSwapu? Nejspíš budu postupovat tak, že si přes AnyCoin swapnu fiat za ETH na můj Metamask, z něj následně swapnu ETH v rozumné míře na Uni za WETH - následně se lognu na CowSwapu s již nabitými WETH na Metamasku a udělám pár transakcí na jakékoliv tokeny, které se mi momentálně zamlouvají. Správně?
Mimo jiné, koukal jsem že se na CowSwapu nachází zároveň více common tokenů a chci se zeptat, mají stejný efekt při šanci na drop stejně jako WETH nebo nikoliv? (DAI, USDC, USDT, WBTC)
Děkuji za odpověď a přeji pěkný večer! 🐮 🐮
Mimo jiné, koukal jsem že se na CowSwapu nachází zároveň více common tokenů a chci se zeptat, mají stejný efekt při šanci na drop stejně jako WETH nebo nikoliv? (DAI, USDC, USDT, WBTC)
Děkuji za odpověď a přeji pěkný večer! 🐮 🐮
GiSo
28.12.2021 07:24
↩
@Nocturne
Zdravím patrony, mohla by mi nějaká hodná duše poradit ohledně vhodné flow, když bych chtěl zkusit pár transakcí na CowSwapu? Nejspíš budu postupovat tak, že si přes AnyCoin swapnu fiat za ETH na můj Metamask, z něj následně swapnu ETH v rozumné míře na Uni za WETH - následně se lognu na CowSwapu s již nabitými WETH na Metamasku a udělám pár transakcí na jakékoliv tokeny, které se mi momentálně zamlouvají. Správně?
Mimo jiné, koukal jsem že se na CowSwapu nachází zároveň více common tokenů a chci se zeptat, mají stejný efekt při šanci na drop stejně jako WETH nebo nikoliv? (DAI, USDC, USDT, WBTC)
Děkuji za odpověď a přeji pěkný večer! 🐮 🐮
Mimo jiné, koukal jsem že se na CowSwapu nachází zároveň více common tokenů a chci se zeptat, mají stejný efekt při šanci na drop stejně jako WETH nebo nikoliv? (DAI, USDC, USDT, WBTC)
Děkuji za odpověď a přeji pěkný večer! 🐮 🐮
Co je to Common token?
Jako že do sbírky nemá takovou hodnotu jako rare/legendary token?
Jako že do sbírky nemá takovou hodnotu jako rare/legendary token?
KryptoVláďa
28.12.2021 08:00
↩
@Nocturne
Zdravím patrony, mohla by mi nějaká hodná duše poradit ohledně vhodné flow, když bych chtěl zkusit pár transakcí na CowSwapu? Nejspíš budu postupovat tak, že si přes AnyCoin swapnu fiat za ETH na můj Metamask, z něj následně swapnu ETH v rozumné míře na Uni za WETH - následně se lognu na CowSwapu s již nabitými WETH na Metamasku a udělám pár transakcí na jakékoliv tokeny, které se mi momentálně zamlouvají. Správně?
Mimo jiné, koukal jsem že se na CowSwapu nachází zároveň více common tokenů a chci se zeptat, mají stejný efekt při šanci na drop stejně jako WETH nebo nikoliv? (DAI, USDC, USDT, WBTC)
Děkuji za odpověď a přeji pěkný večer! 🐮 🐮
Mimo jiné, koukal jsem že se na CowSwapu nachází zároveň více common tokenů a chci se zeptat, mají stejný efekt při šanci na drop stejně jako WETH nebo nikoliv? (DAI, USDC, USDT, WBTC)
Děkuji za odpověď a přeji pěkný večer! 🐮 🐮
pokud budou davat airdrop, urcite bude jedno, co jsi swapoval. podstata na "kvalitnich" parech (weth, stable, defi) je ten, ze tam ti lidi swapujou a potrebujeme aby jich tam swapovalo co nejvic, protoze cim vic uzivatelu tam je, tim jsou swapy levnejsi
kunda:832259749009293373 1
💯 1
Makepeace
28.12.2021 08:30
asi sa to tu uz spominalo .....dobry projekt .Cena Pokt ide pekne hore, zaciatkom roka bude zalistovany na Uniswape a cena pojde este vyssie. Za 2 mesiace sa mi investicia znasobila 3x. Pre technicky zdatnejsich je moznost vytvorenia vlastneho node .https://www.pokt.network/?fbclid=IwAR1R0CmIWTElhGIUZFsN9f9sl4tEXLjRcf54YhFPqyYOHi8qk0DAFvQJQQ8POKT
Swordfish
28.12.2021 08:31
Dfinity’s Internet Computer has launched a cross-chain bridge connecting it to the Ethereum network, allowing ERC-20 tokens to exist natively on its network.
===
Je na case opustit potapejici se lod jmenem ethereum zacit migrovat na skvely projekt budoucnosti internetu.
===
Je na case opustit potapejici se lod jmenem ethereum zacit migrovat na skvely projekt budoucnosti internetu.
KryptoVláďa
28.12.2021 08:52
↩
@Swordfish
Dfinity’s Internet Computer has launched a cross-chain bridge connecting it to the Ethereum network, allowing ERC-20 tokens to exist natively on its network.
===
Je na case opustit potapejici se lod jmenem ethereum zacit migrovat na skvely projekt budoucnosti internetu.
===
Je na case opustit potapejici se lod jmenem ethereum zacit migrovat na skvely projekt budoucnosti internetu.
😄
Tomassino
28.12.2021 09:26
Včelkamára
28.12.2021 09:38
↩
@KryptoVláďa
pokud budou davat airdrop, urcite bude jedno, co jsi swapoval. podstata na "kvalitnich" parech (weth, stable, defi) je ten, ze tam ti lidi swapujou a potrebujeme aby jich tam swapovalo co nejvic, protoze cim vic uzivatelu tam je, tim jsou swapy levnejsi
jen se pry weth a eth nebere jako swap(trade) takže je potřeba swapnout něco jiného
💯 1
timeToTalk
28.12.2021 10:21
mate nekdo levnejsi zpusob jak dostat usdt z burzy na CZK ucet? nez usdt ->eur --> euro ucet --> roklenFX smenarna CZK --> CZK ucet?
KryptoVláďa
28.12.2021 10:22
↩
@timeToTalk
mate nekdo levnejsi zpusob jak dostat usdt z burzy na CZK ucet? nez usdt ->eur --> euro ucet --> roklenFX smenarna CZK --> CZK ucet?
vexl?
🤮 1
timeToTalk
28.12.2021 10:23
↩
@KryptoVláďa
vexl?
o tom nevim nic a kdyz neznam nikoho tak mi to prijde risky 😄
na kolik % to tak vyjde? + jaka suma se da prohnat?
KryptoVláďa
28.12.2021 10:24
↩
@timeToTalk
o tom nevim nic a kdyz neznam nikoho tak mi to prijde risky 😄
mame tady proklepnute vexlaky, u kterejch tu celej discord toci statisice mesicne a vsechno cajk.... myslim, ze za Meritika tu daj vsichni ruku do ohne, staci mu napsat .... kolik chces strelit?
a vzdycky te to vyjde levnej, nez z burzy na ucet a pak zdanit 🙂
Swordfish
28.12.2021 10:24
↩
@KryptoVláďa
mame tady proklepnute vexlaky, u kterejch tu celej discord toci statisice mesicne a vsechno cajk.... myslim, ze za Meritika tu daj vsichni ruku do ohne, staci mu napsat .... kolik chces strelit?
dopis pro FU, pisu si, Meritik 😄
KryptoVláďa
28.12.2021 10:25
↩
@Swordfish
dopis pro FU, pisu si, Meritik 😄
kundo 😄
Swordfish
28.12.2021 10:25
sem az se infiltruje nejakej kokot z danove kontroly, tak tu pulku lidi zavrou
mirek:907613202827862108 4
timeToTalk
28.12.2021 10:25
no spis zatim jen hledam cestu 😄 a k tomu daneni, hadam ze si to pak nesmim poslat na ucet ci? 😄
musim to mit doma v kufriku a nesmim si za to nic koupit
KryptoVláďa
28.12.2021 10:26
↩
@Swordfish
sem az se infiltruje nejakej kokot z danove kontroly, tak tu pulku lidi zavrou
kdyby mi nekdo z bernaku platit patreon, tak je to pro me velka pocta 😄
Swordfish
28.12.2021 10:26
↩
@KryptoVláďa
kdyby mi nekdo z bernaku platit patreon, tak je to pro me velka pocta 😄
treba uz plati, vis to jiste ? 👁️
KryptoVláďa
28.12.2021 10:26
↩
@timeToTalk
musim to mit doma v kufriku a nesmim si za to nic koupit
tohle je trochu prehnane.... samozrejme do vexlu nikoho nenutim, delejte si to, jak chcete 😄
timeToTalk
28.12.2021 10:27
↩
@KryptoVláďa
tohle je trochu prehnane.... samozrejme do vexlu nikoho nenutim, delejte si to, jak chcete 😄
no to je jen domnenka
Swordfish
28.12.2021 10:27
timeToTalk
28.12.2021 10:27
rad bych vedel jak to opravdu funguej 😄
sak kdyz si za to koupim pak nejaky barak
tak nerikej, ze po me nepujde bernak