# pokec
184743 zpráv • strana 1031/1848
Vítek 24.12.2021 12:05
teď mi volala manželka že je propustili takže za 20 minut pro ně jedu, takže nakonec budeme na Vánoce spolu
ještě že mám krypto, teď kupuju chirurgickou odsávačku za 6000, kyslíkový koncentrátor za 15000 a další věci
❤️ 2
jsme vybavení jak nemocnice 🙂
vidíš <@!831379731734855720> stačilo tam trochu promazat kolečka 🙂
Tomassino 24.12.2021 12:15
hustýýý 🙂
kube2303 24.12.2021 12:23
Krásné svátky všem přeji! Hlavně at se zelená!! 🙂
Kosa Fatty.io 24.12.2021 12:31
@Tomassino (attachment)
Starej dobrej zufanek 🙂
🍸 4
Vítek 24.12.2021 12:45
JayQ 24.12.2021 12:53
Krásné svátky! 🙂
Tomassino 24.12.2021 13:08
@Kosa Fatty.io Starej dobrej zufanek 🙂
limitka 🙂
Haloshi 24.12.2021 13:17
Pánové, šťastné Vánoce, ať se Vám všem daří 😉
Kosa Fatty.io 24.12.2021 13:43
@Tomassino limitka 🙂
Jojo v breznu se tesim na OMFG
Peky 24.12.2021 14:07
páku jsem měl zakázanou, ale tady to 🤣 https://www.youtube.com/watch?v=BI3EvPvPvuA
za pár DAI vyzkouším a dám pak ZV
Bugsy 24.12.2021 14:33
🥳 4
KryptoVláďa 24.12.2021 14:52
Myslite ze jezisek je maxik nebo altcoinista?
Včelkamára 24.12.2021 14:57
Ma pro kazdyho neco, tak asi alty 😀
Plastex 24.12.2021 14:59
kdyby byl maxik tak by nerozdaval tolik darku 🙂
venca Tol 24.12.2021 15:08
Vše nej hlavně zdraví. Jinak chci se zeptat coingeco má svůj token nebo ne?? Nebo to patří po cheinling
janoH 24.12.2021 18:49
Chalani co si myslite o ťažení na Antminer Z15? Viem ze vy by ste mi tie prachy odporučili hodit na trh ale s mojimi schopnosťami ich rovno mozem hodit do pece 😁
Kosa Fatty.io 24.12.2021 19:36
Tak jaka byla nadilka panove? 🙂
Tomassino 24.12.2021 19:37
asi jsem byl hodný
edo 24.12.2021 19:52
Páni, Šťastne a Veselé prajem...🎄 🎄 🎄 🎄 🎄
Plastex 24.12.2021 20:05
Dostal sem bitcoin 🙂 kdo ho vymeni za 0,9 BTC?
Tibika 24.12.2021 20:37
Stastne a vesele! ❤️
KryptoVláďa 24.12.2021 20:45
@Tomassino asi jsem byl hodný
Dostal jsi cukrovi?
💯 1
Michi💵 24.12.2021 20:55
Krasne Vanoce panove! A diky <@672035199441305600> za to ze jsi dal dokupy tenhle discord👍😉hodne jsme se tu vsichni naucili a je tu skvela parta a lidi co si radi pomuzou. Peace✋☘️😎
mirek:907613202827862108 1 👍 6
Tomassino 24.12.2021 21:55
náročný na sledování, just invest an you'll be happy 😄
Tomassino 24.12.2021 21:57
tree 木 24.12.2021 22:26
Koukam ze jsem asi jedinej kdo cukrovi od <@!831379731734855720> neuchutnal 😦
tree 木 24.12.2021 22:59
$GAMMA spustena a jak se dalo ocekavat.... 🔻
myslim ze na pod $0.3 by to mohl byt zajimavej nakup
to je snad prvni "airdrop" z kteryho nemam vubec radost 😄
Kosa Fatty.io 25.12.2021 05:29
@tree 木 to je snad prvni "airdrop" z kteryho nemam vubec radost 😄
Jakto? 😮
bocak7 25.12.2021 10:51
Šťastné a veselé Vánoce !
Malý dárek : APR 56% na pár USDC-DAI LP
https://app.wingswap.io/farms
Swordfish 25.12.2021 11:02
Nadhera, jsou tam i pary pres 1000% APR. Seems legit 😄
KryptoVláďa 25.12.2021 11:02
@Swordfish Nadhera, jsou tam i pary pres 1000% APR. Seems legit 😄
😄
Swordfish 25.12.2021 11:03
Avsak je to na Fantomu. To je v poradku.
KryptoVláďa 25.12.2021 11:03
fantom no
martinac 25.12.2021 11:04
Jsem na fantomu v https://www.reaper.farm/ a nemůžu si stěžovat zatím 🤣
KryptoVláďa 25.12.2021 12:03
koparka ☮ 25.12.2021 12:53
@bocak7 Šťastné a veselé Vánoce !
Malý dárek : APR 56% na pár USDC-DAI LP
https://app.wingswap.io/farms
je to safe..? 🙂
Swordfish 25.12.2021 16:16
@koparka ☮ je to safe..? 🙂
vzdycke, nez nekdo rug pullne
bocak7 25.12.2021 16:23
@Swordfish Nadhera, jsou tam i pary pres 1000% APR. Seems legit 😄
To je promoakce do 5.1 pouze
bocak7 25.12.2021 16:24
@koparka ☮ je to safe..? 🙂
Já to používám 3 dny :) .. ale je to dobrý projekt , PCNK pro FTM síť :)
Peky 25.12.2021 16:44
v pondělí očekávám up na ETH, budou se vracet, měnit nevhodné dárky ,,BTC"🤣
🤣 2
Swordfish 25.12.2021 16:50
@Peky v pondělí očekávám up na ETH, budou se vracet, měnit nevhodné dárky ,,BTC"🤣
darovanemu koni na zuby nehled
zase bych to tak zhave nevidel
Peky 25.12.2021 16:53
@Swordfish darovanemu koni na zuby nehled
zase bych to tak zhave nevidel
to měl být joke, je vidět, že už jsem 12 dní nepil, už se těším do ČR🥳
Swordfish 25.12.2021 16:55
co tam delas kdyz nepijes ?
KryptoVláďa 25.12.2021 16:55
Nucene soulozi se zenou
Tuv prcani “na blbecka”
🤣 2
Swordfish 25.12.2021 16:56
to je ale smutne 😄
Peky 25.12.2021 16:59
@Swordfish co tam delas kdyz nepijes ?
trochu vzdělání, pak zkoušení různých projektů - samé topovky🤣 - prostě trochu adrenalinu🤣
Peky 25.12.2021 16:59
@KryptoVláďa Tuv prcani “na blbecka”
a pak za blbečka🤣
Peky 25.12.2021 17:07
od 29-31 mě bude všude plno - v lednu každoročně nepiji, musím něco dohnat a pak nabrat do zásoby🤣
tree 木 25.12.2021 18:50
@Kosa Fatty.io Jakto? 😮
protoze je to airdrop jako nahrada za vykradenej VISOR pool... tak to rebrandovali na GAMMA. Ve zkratce - z puvodnich treba $10k mam pulku
Kosa Fatty.io 25.12.2021 19:00
Ahaaa :/
Vítek 25.12.2021 19:32
@bocak7 Šťastné a veselé Vánoce !
Malý dárek : APR 56% na pár USDC-DAI LP
https://app.wingswap.io/farms
Už stejkuju díky
Swordfish 25.12.2021 19:35
@tree 木 protoze je to airdrop jako nahrada za vykradenej VISOR pool... tak to rebrandovali na GAMMA. Ve zkratce - z puvodnich treba $10k mam pulku
a kdyz jsem tam nemel nic uzamceno v dobe hacku tak nic nedostanu?
(upraveno)
tree 木 25.12.2021 19:38
@Swordfish a kdyz jsem tam nemel nic uzamceno v dobe hacku tak nic nedostanu?
tyka se to jen tech co meli VISR token (kdekoliv), vetsina ho mela v tom vychozim vVISR poolu
(upraveno)
KryptoVláďa 25.12.2021 19:41
@tree 木 tyka se to jen tech co meli VISR token (kdekoliv), vetsina ho mela v tom vychozim vVISR poolu
Dostam jsem 1.1gamma 🤣🤣🤣
Swordfish 25.12.2021 19:51
@KryptoVláďa Dostam jsem 1.1gamma 🤣🤣🤣
je to hodne ?
(upraveno)
Swordfish 25.12.2021 20:01
ja nic nedostal, furt tam mam 55$ v TRU poolu
Swordfish 25.12.2021 21:03
Kdybyste koukali jako já na Zoom, kde dávají dokument o lumících, neřešili byste picoviny
GiSo 25.12.2021 21:14
Každé ráno koukáme na lumíky
Swordfish 25.12.2021 21:25
Ty malej zbožňuje 😅
KryptoVláďa 25.12.2021 21:53
To jsme kdysi parili na compu ne? Byli to lumici? Jak nekam padali
👍 1
Storm 25.12.2021 21:55
Hoši není nějaké translator na discord? Aby mi to opravovalo chyby když píšu v angličtině. Neznáte něco takového? Dost by se mi to hodilo, protože moje angličtina sakuje 😂
(upraveno)
Zkoušel jsem něco hledat ale nic jsem nenašel
kyushi.kasei 25.12.2021 22:20
@KryptoVláďa To jsme kdysi parili na compu ne? Byli to lumici? Jak nekam padali
To bylo spíše Lamings, ale život měli taky tak krátký 🙂
kyushi.kasei 25.12.2021 22:23
@Storm Hoši není nějaké translator na discord? Aby mi to opravovalo chyby když píšu v angličtině. Neznáte něco takového? Dost by se mi to hodilo, protože moje angličtina sakuje 😂
Nestačí si zapnout anglickou klávesnici a pak by to mělo nabízet anglická slova samo.
Translator je, ale ten překládal celé vyjádření. (Ale je to třeba zapnout nějakým příkazem na serveru pro daného uživatele, měl jsem to na jednom herním serveru, ale nevím už jak to bylo).
Řešil bych to jen přes klávesnici pokud to jde jen o kontrolu.
Roonwild 25.12.2021 22:26
@Storm Hoši není nějaké translator na discord? Aby mi to opravovalo chyby když píšu v angličtině. Neznáte něco takového? Dost by se mi to hodilo, protože moje angličtina sakuje 😂
Napsat do wordu a pak zkopírovat 🙂 staré ale funguje
😂 1
Peky 26.12.2021 03:06
opensea dává od toho ruce pryč, ale na jejich discordu je to legit, je to na vašem zvážení - airdrop je podle toho, jak jste byli aktivní na opensea, já nic moc, takže jen nějakých 88 dolčů - https://www.theopendao.com/
Peky 26.12.2021 03:14
etherscan vám taky ukáže tokeny SOS
koparka ☮ 26.12.2021 06:13
@Peky opensea dává od toho ruce pryč, ale na jejich discordu je to legit, je to na vašem zvážení - airdrop je podle toho, jak jste byli aktivní na opensea, já nic moc, takže jen nějakých 88 dolčů - https://www.theopendao.com/
já taky nic moc... ale aktivní jsem trochu byl... i jsem tam posílal nabídky na nějaké nft.. ale airdrop 0... nevíš podmínky, kdy měla být aktivita..? dík 😉
KryptoVláďa 26.12.2021 07:57
joint:801351826972082207 1 🤣 1
Peky 26.12.2021 11:27
@koparka ☮ já taky nic moc... ale aktivní jsem trochu byl... i jsem tam posílal nabídky na nějaké nft.. ale airdrop 0... nevíš podmínky, kdy měla být aktivita..? dík 😉
to vidíš na té stránce
yes:767989820818849834 1
Kosa Fatty.io 26.12.2021 12:48
😮😮
KryptoVláďa 26.12.2021 13:44
To je curak
Včelkamára 26.12.2021 13:49
a jeho ovce retardi
Plastex 26.12.2021 13:58
Ten clovek je vocas 😄 vubec nechape svuj vliv 😄
Storm 26.12.2021 14:17
Hele co jsem našel na peněžence 😂
rip 78 usd
Tomáš 26.12.2021 14:37
@Storm Hele co jsem našel na peněžence 😂
při nízkém gasu by se ten swap na dai mohl vyplatit, tam bys dokonce dostal asi 40 dai za kus eleny ... nebo to už je vypnuté?
formix 26.12.2021 14:39
Dement no😫
Storm 26.12.2021 14:42
@Tomáš při nízkém gasu by se ten swap na dai mohl vyplatit, tam bys dokonce dostal asi 40 dai za kus eleny ... nebo to už je vypnuté?
Nedostatek likvidity pro tento obchod.
na uniswapu
Tomáš 26.12.2021 14:52
@Storm Nedostatek likvidity pro tento obchod.
já nemyslel uniswap, ale přímo původní web elena protocol nebo co to bylo ... tam to byl swap na dai za fixní čásku bez ohledu na tržní cenu uniswapu, rozpouštělo se zbylé treasury ... občas jsem tam i dělal arbitráž, že levně koupit na uni a spálit u nich