lupines3411
23.12.2021 07:36
Ahojte, mam na predaj 15k USDC, ak niekto ma záujem nieco odkúpiť som k dispozícii
Včelkamára
23.12.2021 08:31
↩
@KryptoVláďa
celkem zajímavá služba na podporu tvůrců přes eth nebo polygon (zatím bez tokenu) https://www.buymeacryptocoffee.xyz/0xaf329a2986d7f78991ab5aedad6c7c3a2bc760a5
přes matic sem ti zkusil něco malinko dát 🙂
ze tří adres 😄
👌 1
KryptoVláďa
23.12.2021 08:36
🤣🤣
KryptoVláďa
23.12.2021 09:52
<@!698178164970487809> co je jCHF? 😄
Včelkamára
23.12.2021 10:14
Někde na maticu sem to kdysi swapoval na potencionální airdrop 🙂😀🧨
(upraveno)
Tomáš
23.12.2021 10:47
↩
@KryptoVláďa
<@!698178164970487809> co je jCHF? 😄
to by mohl být virtuální frank ne? ... a to ještě nevíš jaká blbost ti tam přijde právě teď
KryptoVláďa
23.12.2021 11:05
↩
@Tomáš
to by mohl být virtuální frank ne? ... a to ještě nevíš jaká blbost ti tam přijde právě teď
neeeeeeeee
KryptoVláďa
23.12.2021 11:09
↩
@Tomáš
to by mohl být virtuální frank ne? ... a to ještě nevíš jaká blbost ti tam přijde právě teď
vole jako fakt?
Michi💵
23.12.2021 11:22
Hosi posilani mezi trezorem a ledgerem je bezproblemove?
Tomáš
23.12.2021 11:27
↩
@KryptoVláďa
vole jako fakt?
toho si važ, to jsou památeční záležitosti 😄 🏆
(upraveno)
Včelkamára
23.12.2021 11:28
Původně sem chtel poslat bribe 🤣🤣 ale jarvis taky dobrej. Aspon ma nakou cenu 🙃
KryptoVláďa
23.12.2021 11:33
↩
@Michi💵
Hosi posilani mezi trezorem a ledgerem je bezproblemove?
jo, je to adresa mezi adresou, sit to nevi, na cem to lezi
👍 1
dw221142
23.12.2021 12:33
Ty vole trisolaris uz je zase za 2.21 $😵
KryptoVláďa
23.12.2021 12:34
mrdky jsou evidentne v mode 😄
Storm
23.12.2021 12:44
Jen tak ze zvědavosti jaké máte portfolio? Taky se vám tam nacházejí různé sračky? 😄 😄
KryptoVláďa
23.12.2021 12:47
vubec
😄
Tomassino
23.12.2021 12:51
tak jak u vás příprava ná vánoční klid a pokoj :), u nás bouchla trouba, takže kdo ochutnával cukroví, tak to bylo jedna z posledních upečených věcí 😄
🔥 1
🙈 2
🤣 2
KryptoVláďa
23.12.2021 12:54
↩
@Tomassino
tak jak u vás příprava ná vánoční klid a pokoj :), u nás bouchla trouba, takže kdo ochutnával cukroví, tak to bylo jedna z posledních upečených věcí 😄
drepim v praci, predtacim videa, dodelavam resty
Tomassino
23.12.2021 12:55
se asi po, jediná vhodná trouba je na čerňáku a druhá v Pardubicích, to je trest 😄 a vánočka mezitím kyne
KryptoVláďa
23.12.2021 12:56
a kyne a kyne a kyne..... to je ten pravy cas sebrat se a jet do kanclu, sednout ke kompu, cumet na krypto a nechat ji, at se v tom vyvzteka 😄
Tomáš
23.12.2021 13:16
↩
@dw221142
Ty vole trisolaris uz je zase za 2.21 $😵
hype na near a veze se i to ostatní, ale poměrem k nearu to bude asi pořád dost špatné
Tomáš
23.12.2021 13:16
↩
@Storm
Jen tak ze zvědavosti jaké máte portfolio? Taky se vám tam nacházejí různé sračky? 😄 😄
mi přijde, že já mám snad jenom sračky 😄
Storm
23.12.2021 13:26
Není tady někdo nalitej ve wonderlandu (time) ?
Já tam asi vlítnu 😄
Tonda
23.12.2021 13:34
↩
@Tomáš
hype na near a veze se i to ostatní, ale poměrem k nearu to bude asi pořád dost špatné
co se děje ted na nearu, ze jde nahoru?
Tomáš
23.12.2021 13:37
↩
@Tonda
co se děje ted na nearu, ze jde nahoru?
netuším, ale short od 10 stále ještě hrdinsky držím 😄
🤟 2
Tomassino
23.12.2021 13:53
Martin11
23.12.2021 13:54
↩
@Tomáš
netuším, ale short od 10 stále ještě hrdinsky držím 😄
S tím bych byl docela opatrný 😂 zvláště když to udělalo nové ATH (nepočítám ten knot) aby se to k těm 20 nepodívalo
Tomassino
23.12.2021 13:55
naředí na dvaceti
Peky
23.12.2021 13:56
kdyby jste chtěli rovnou z karty poslat penízky na L2 - bohužel zatím nepodporují trezor, tudíž jsem nezkoušel - https://deversifi.com/blog/announcing-our-brand-new-integration-with-moonpay/
Tomassino
23.12.2021 13:57
https://client.packeta.com/ down? 🙂
KryptoVláďa
23.12.2021 13:59
↩
@Tonda
co se děje ted na nearu, ze jde nahoru?
Najednou si ho vsimli bsochni youtuberi.
🤟 2
KryptoVláďa
23.12.2021 13:59
↩
@Peky
kdyby jste chtěli rovnou z karty poslat penízky na L2 - bohužel zatím nepodporují trezor, tudíž jsem nezkoušel - https://deversifi.com/blog/announcing-our-brand-new-integration-with-moonpay/
Ramp.network umi rovnou na zksync
Peky
23.12.2021 14:06
↩
@Michi💵
(attachment)
losovačka, KYC atd.
výkupné 12 měsíců
KryptoVláďa
23.12.2021 14:11
Prcat
Peky
23.12.2021 14:19
GiSo
23.12.2021 14:22
↩
@KryptoVláďa
Prcat
Prcat balení dárků.
Peky
23.12.2021 14:24
↩
@GiSo
Prcat balení dárků.
to snad řeší ježíšek🤣
takže prcat ježíška🤣
Peky
23.12.2021 14:35
tak jsem tam dal 1K PSB na 365 dní a 2k na 180 dní, jelikož je to bez zámku, tak přijdeš maximálně o odměny - v druhém poolu jsem v prvních 10, tak 50 PSB doma🥳 😂
Peky
23.12.2021 14:51
Tomáš
23.12.2021 17:54
↩
@Tomassino
https://tenor.com/view/diamond-hands-gme-wall-street-bets-hold-the-line-payday-gif-20159374
To víš, já zásadně longuju na topu a shortuju na dně ... Ještě mě to nikdo nenaučil správně a někdo to zaplatit musí 😂
Tomáš
23.12.2021 17:55
↩
@Tomassino
naředí na dvaceti
Na 20 naredim, ale moc už ne ... Na 38 mám likvidaci už teď
🤔 1
Tomassino
23.12.2021 18:42
kolik ty těch účtů máš
Raiden
23.12.2021 19:59
↩
@Včelkamára
U me takto
Pěkná sbírka 👍 ale kde máš tuzemáka? 🤔
🤣 1
Raiden
23.12.2021 20:02
Já mám v knihovně jenom knížky 🙁
Raiden
23.12.2021 20:03
V pořádku 👍 😆
Včelkamára
23.12.2021 20:21
↩
@Raiden
Pěkná sbírka 👍 ale kde máš tuzemáka? 🤔
Sbírku mam hezčí, tohle je bar na piti 😉🥃
👍 1
AldaCvalda
23.12.2021 20:56
:)
Kosa Fatty.io
23.12.2021 21:48
↩
@Peky
tak jsem tam dal 1K PSB na 365 dní a 2k na 180 dní, jelikož je to bez zámku, tak přijdeš maximálně o odměny - v druhém poolu jsem v prvních 10, tak 50 PSB doma🥳 😂
Bez zamku? Nice
Tomáš
23.12.2021 22:42
↩
@Tomassino
kolik ty těch účtů máš
Margin účty na Ftx, binance, crypto com, půjčka na tomu, bsc a nearu ... Vždycky jen kouknu, kde to nejvíc hoří a přesouván z míst, kde to udělalo alespoň malé recovery ... Balancuju na hraně likvidace, ale zatím to překvapivě žije všude, jen aktuální ztráty jsou obrovské
tree 木
23.12.2021 23:02
↩
@Tomáš
Margin účty na Ftx, binance, crypto com, půjčka na tomu, bsc a nearu ... Vždycky jen kouknu, kde to nejvíc hoří a přesouván z míst, kde to udělalo alespoň malé recovery ... Balancuju na hraně likvidace, ale zatím to překvapivě žije všude, jen aktuální ztráty jsou obrovské
nekdo ma rad sado maso :))
Tomáš
23.12.2021 23:06
↩
@tree 木
nekdo ma rad sado maso :))
X měsíců krásná disciplína a kontrola, pak týden hamižnosti a úlet mimo realitu, ktery teď doufám ještě budu schopen zachránit alespoň částečně ... Tak velkou ztrátu si úplně nedovedu představit
😢 1
KryptoVláďa
23.12.2021 23:29
↩
@tree 木
nekdo ma rad sado maso :))
To ty taky ne? 🤣
Storm
24.12.2021 01:41
Hoši jak to teda je s tím revolutem. Zkoumal jste to někdo? Díky
GiSo
24.12.2021 01:41
↩
@Storm
Hoši jak to teda je s tím revolutem. Zkoumal jste to někdo? Díky
Co myslíš? Něco se stalo?
Storm
24.12.2021 01:46
No s tím českým účtem
Skillz
24.12.2021 02:44
Chlapi na tom cowswape pri špekulácii kvôli airdropu stačí ak som tam swapol ETH na WETH ? Či musím aj niečo iné swapnúť z WETH
GiSo
24.12.2021 02:47
↩
@Skillz
Chlapi na tom cowswape pri špekulácii kvôli airdropu stačí ak som tam swapol ETH na WETH ? Či musím aj niečo iné swapnúť z WETH
Airdrop třeba nikdy nebude a můžeš swapovat co chceš.
Nebo může být za nějaké proswapované množství. (třeba 3ETH).
Je to tak moc různý, že ti nikdo nedokáže říct, co musíš všechno udělat pro to, abys možná někdy dostal něco, co ani nemusí být.
(upraveno)
Nebo může být za nějaké proswapované množství. (třeba 3ETH).
Je to tak moc různý, že ti nikdo nedokáže říct, co musíš všechno udělat pro to, abys možná někdy dostal něco, co ani nemusí být.
Peky
24.12.2021 03:04
↩
@Kosa Fatty.io
Bez zamku? Nice
to je právě na hovno, lepší jsou vesting periody, udrží cenu tokenu, tady to bude běh na dlouhou trať - základ je mít svůj marketplace, ještě důležitější, aby ta hra k něčemu vypadala - nejsem odborník na gamesky, ale když to srovnám s ILV, tak tady není o čem..... naštěstí sbírají feedbacky od hráču a hned implementují, prostě HODL, jak psal <@!744861727367102464> HERO or ZERO
Kosa Fatty.io
24.12.2021 05:52
↩
@Peky
to je právě na hovno, lepší jsou vesting periody, udrží cenu tokenu, tady to bude běh na dlouhou trať - základ je mít svůj marketplace, ještě důležitější, aby ta hra k něčemu vypadala - nejsem odborník na gamesky, ale když to srovnám s ILV, tak tady není o čem..... naštěstí sbírají feedbacky od hráču a hned implementují, prostě HODL, jak psal <@!744861727367102464> HERO or ZERO
Peky
24.12.2021 05:55
↩
@Kosa Fatty.io
(attachment)
příští vánoce by mohli být fajn🤣 nikam nepospíchám, dal jsem to na těch 180 dní i na rok...
MirekH
24.12.2021 09:09
↩
@Peky
příští vánoce by mohli být fajn🤣 nikam nepospíchám, dal jsem to na těch 180 dní i na rok...
Já dal těch 180 se vším
👍 2
Kosa Fatty.io
24.12.2021 09:34
Spatne to nevypada
To skakani jeste musi poladit a trosku se to seka 🙂
(upraveno)
Ale na alfu dobry
koparka ☮
24.12.2021 09:44
gm a vesele přeju 🎄
Plastex
24.12.2021 09:59
↩
@Kosa Fatty.io
Spatne to nevypada
Asi 2 hodiny sem u toho sedel, hned na zacatku toho turnaje. To byla parada, ale pak asi po 4 dnech sem se pripojil a uz tam bylo hodne lidi s tima boxovima zbranema a to bylo nehratelny, daval sem jim ale oni daly jednu ranu a kdyz se trefily byl sem mrtvej, to mi sralo 😄 jinak chyb tam je vic a to skakani mi prijde jako banalita, nejhorsi je podle me ze kdyz ses v souboji tak se zniceho nic otoci pohled, jak kdyby si rychle jebnul mysi a kdyz si vyzvedavas zbran tak musis fakt stat uplne presne u toho boxu jinak ji nerozbalis a pak i nevyzvednes 🙂
Peky
24.12.2021 10:01
↩
@Plastex
Asi 2 hodiny sem u toho sedel, hned na zacatku toho turnaje. To byla parada, ale pak asi po 4 dnech sem se pripojil a uz tam bylo hodne lidi s tima boxovima zbranema a to bylo nehratelny, daval sem jim ale oni daly jednu ranu a kdyz se trefily byl sem mrtvej, to mi sralo 😄 jinak chyb tam je vic a to skakani mi prijde jako banalita, nejhorsi je podle me ze kdyz ses v souboji tak se zniceho nic otoci pohled, jak kdyby si rychle jebnul mysi a kdyz si vyzvedavas zbran tak musis fakt stat uplne presne u toho boxu jinak ji nerozbalis a pak i nevyzvednes 🙂
piš jim to na discord, až se snaží👍
Peky
24.12.2021 10:02
↩
@MirekH
Já dal těch 180 se vším
tak to já budu muset taky 🤣
Kosa Fatty.io
24.12.2021 10:45
↩
@Plastex
Asi 2 hodiny sem u toho sedel, hned na zacatku toho turnaje. To byla parada, ale pak asi po 4 dnech sem se pripojil a uz tam bylo hodne lidi s tima boxovima zbranema a to bylo nehratelny, daval sem jim ale oni daly jednu ranu a kdyz se trefily byl sem mrtvej, to mi sralo 😄 jinak chyb tam je vic a to skakani mi prijde jako banalita, nejhorsi je podle me ze kdyz ses v souboji tak se zniceho nic otoci pohled, jak kdyby si rychle jebnul mysi a kdyz si vyzvedavas zbran tak musis fakt stat uplne presne u toho boxu jinak ji nerozbalis a pak i nevyzvednes 🙂
Zkus to ted… neni to zas tak napicu…
Plastex
24.12.2021 10:46
↩
@Kosa Fatty.io
Zkus to ted… neni to zas tak napicu…
Zkusim snad to stihnu nez to skonci 🙂
Kosa Fatty.io
24.12.2021 10:48
↩
@Plastex
Zkusim snad to stihnu nez to skonci 🙂
Do 30teho je ted open pro vsechny
Plastex
24.12.2021 10:49
↩
@Kosa Fatty.io
Do 30teho je ted open pro vsechny
Jj ja vim 🙂 tam to asi budou jatka 😄
Včelkamára
24.12.2021 11:14
Šťastné a veselé kolegové ☃️🎁🎄🍻🥃
🍻 1
Tomassino
24.12.2021 11:27
↩
@Vítek
Díky <@831379731734855720> za care package do Motola
Hlavně ať se dáte co nejdřív doporadku. Kdyztak se stavte. Pár míst se u našeho vánočního stolu najde. Salátu máme dost. Cukroví se taky ještě nějaký najde.
🎅 3
Kosa Fatty.io
24.12.2021 11:33
Hosi krasne Vanoce….A hodne zdravi 🥂✌🏻
🎄 2
roman D
24.12.2021 11:35
🎅
Ať žijí nové projekty <:yes:767989820818849834>
adamyjo
24.12.2021 11:42
jsem se lek 😂
timeToTalk
24.12.2021 11:46
zdar preji vsem stastne a vesele a btw kde koupim shiden mimo cex? 😄
(upraveno)
lze to ?
Martin11
24.12.2021 11:50
Taky přeji pokud možno klidné prožití svátků bez likvidací a velkých červených svíček 🙂