Michi💵
22.12.2021 08:26
Diky za trpelivost✋
tree 木
22.12.2021 08:28
hmm, z tohodle se moc nepozna.. myslel jsem ze tam bude vic info. Asi nejakej problem s pripojenim na sit (ethereum)
Michi💵
22.12.2021 08:28
Ok,co bys doporucil udelat?
tree 木
22.12.2021 08:29
v metamask mas nastavenou normalne Ethereum sit ?
Ethereum Mainnet
Michi💵
22.12.2021 08:29
Jasny mam!Je divny ze mi to nikdy nezlobilo a najednou tohle
tree 木
22.12.2021 08:30
zkousel jsi vypnout prohlizec a zapnout?
Včelkamára
22.12.2021 08:33
já bych taky vše zresetoval a aktualizoval
👍 1
Martin11
22.12.2021 08:33
↩
@Michi💵
Jasny mam!Je divny ze mi to nikdy nezlobilo a najednou tohle
Když jsi psal, že ti to dělá u trezoru, tak nemáš třeba něco zakazanyho v nastavení? Mně se to jednou u ledgeru taky stalo, že mi neprocházeli transakce a pak jsem zjistil, že jsem měl v nastavení zakázanou tu komunikaci
tree 木
22.12.2021 08:34
<@!803720026586742827> Jinak zkusit reinstalaci metamask, jinej prohlizec, jinou penezenku.. nebo si na to prizvat nekoho osobne kdo je technicky zdatnejsi
Tohle muze bejt z mnoha ruznejch duvodu, to je fakt na dlouho takhle na dalku
Tohle muze bejt z mnoha ruznejch duvodu, to je fakt na dlouho takhle na dalku
Pokud je to pres Trezor tak preinstalovat Trezor Connect, znovu to v metamask propojit, jak rika vcelka
tree 木
22.12.2021 08:35
↩
@Martin11
Když jsi psal, že ti to dělá u trezoru, tak nemáš třeba něco zakazanyho v nastavení? Mně se to jednou u ledgeru taky stalo, že mi neprocházeli transakce a pak jsem zjistil, že jsem měl v nastavení zakázanou tu komunikaci
zadny takovy nastaveni trezor (nastesti) nema
ale je fakt pokud je to trezorem, tak tam ja achilova pata ten Trezor Connect
taky bych vyzkousel restart celyho kompu, ten trezor connect bezi na pozadi a obcas se to posere
Michi💵
22.12.2021 08:38
Ok,zkusim vse A kdyztak tedy zkusim aktualizaci trezoru a mozna i metamasku
Diky moc <@!397625533283958787> 🙏
Včelkamára
22.12.2021 08:42
co udělal visor? kupujete někdo? já za 0.03 eth beru 🙂
tree 木
22.12.2021 08:44
↩
@Včelkamára
co udělal visor? kupujete někdo? já za 0.03 eth beru 🙂
to nedelej
ty soucasny VISR tokeny jsou bezcenny
KryptoVláďa
22.12.2021 08:44
hezky to umrelo
tree 木
22.12.2021 08:47
Byl tam hack a nekdo ukradl asi 9 mil VISR, projekt udelal snapshot s tim ze provedou migraci na novej token (pred hackem)
Včelkamára
22.12.2021 08:47
aha 😄 ok. díky
tree 木
22.12.2021 08:47
samozrejme neco takovyho udelat nebude easy, ale VISR mel docela jednotnout likviditu, takze to nejak placaji dohromady ted
KryptoVláďa
22.12.2021 08:48
rikam vam to porad, curaci! Hodlujte bitcoin a vubec se do tehle scamu neserte....stosujte saty
kicom:831836375271079977 8
a krome hodlovani bitcoinu hodlujte i moje btc piva, btc clovece, btc hrnecky, btc tanga ....proste kupujte a hodlujte
🙈 1
🤣 4
tree 木
22.12.2021 08:49
je to uz asi treti hack na Visoru, ten projekt ma docela smulu
tentokrat se hack dotknul i me, pac jsem mel par tisic prave ve vVISR
KryptoVláďa
22.12.2021 08:50
↩
@tree 木
tentokrat se hack dotknul i me, pac jsem mel par tisic prave ve vVISR
definuj "par"
tree 木
22.12.2021 08:50
<10
😢 1
KryptoVláďa
22.12.2021 08:50
aj
<@!397625533283958787> a stalo by se ti to, kdybys mel bitcoin na trezoru?
kek:872079105607233557 2
😄
tree 木
22.12.2021 08:51
Mno uvidime jak to ovlivni cenu (novyho) VISR
(upraveno)
Včelkamára
22.12.2021 08:53
kikom bude mít další téma aspon 😄
KryptoVláďa
22.12.2021 08:54
chudak by nemel co tocit, Volajem 😄
Tomáš
22.12.2021 09:28
a dotklo se to i jiných tokenů nebo čistě jen VISR? ... já osobně jejich token neměl, ale měl jsem tam do nedávna TRU a GTC, ale to už díky krizi likvidity je taky pryč
jak koukám na dnešní graf, tak pro hodně odvážné spekulanty tam občas byl nějaký skok nahoru třeba o 100%
Enter.Yourname
22.12.2021 10:47
co ten Near dneska? Dá to ATHáčko? 😂
KryptoVláďa
22.12.2021 10:47
Zrovna se chystam zavrit long. Nic neleti vecne
👍 1
Deleted User
22.12.2021 11:26
Taky mě to zajímá a 2-3K tam fouknu..... <@!473855667325894666> Jiřiku kde to stejkneš? díky
Kupoval jste někdo Goudu?
KryptoVláďa
22.12.2021 11:42
🙈
Peky
22.12.2021 11:59
↩
@Tomáš
a dotklo se to i jiných tokenů nebo čistě jen VISR? ... já osobně jejich token neměl, ale měl jsem tam do nedávna TRU a GTC, ale to už díky krizi likvidity je taky pryč
trochu TOKE, měl otevřený reaktor, ale už to zrušili....
Peky
22.12.2021 12:03
↩
@Deleted User
Taky mě to zajímá a 2-3K tam fouknu..... <@!473855667325894666> Jiřiku kde to stejkneš? díky
<@!890662261121757215> teprve mají audit - na stránkách to bude myslím zítra....
formix
22.12.2021 12:11
↩
@Enter.Yourname
co ten Near dneska? Dá to ATHáčko? 😂
doufám že ne 😄 to bude IL jak kráva
Deleted User
22.12.2021 12:14
↩
@Peky
<@!890662261121757215> teprve mají audit - na stránkách to bude myslím zítra....
oki
Peky
22.12.2021 12:17
↩
@Deleted User
oki
Dear $PSB community, we are excited to share with you about our upcoming activities: Staking Program, Christmas Airdrop and Updated Roadmap for 2022!
Join with our CEO - Mr. @minh_planetsandbox on this AMA to not miss out on the latest news, and have a chances to share $200 BUSD.
✅Speakers: Mr. Minh Nguyen - CEO & Co-Founder of Planet Sandbox
🎁Time: 2PM UTC, December 22nd
⭐️AMA Reward: $200 BUSD - For 5 pre-chosen questions on Twitter and 5 live questions
📍 Venue: https://t.me/planetsandbox
Don’t forget to tweet your questions at 👉 PSB's Twitter
Join with our CEO - Mr. @minh_planetsandbox on this AMA to not miss out on the latest news, and have a chances to share $200 BUSD.
✅Speakers: Mr. Minh Nguyen - CEO & Co-Founder of Planet Sandbox
🎁Time: 2PM UTC, December 22nd
⭐️AMA Reward: $200 BUSD - For 5 pre-chosen questions on Twitter and 5 live questions
📍 Venue: https://t.me/planetsandbox
Don’t forget to tweet your questions at 👉 PSB's Twitter
Deleted User
22.12.2021 12:21
thx
Makepeace
22.12.2021 13:38
↩
@Peky
<@!890662261121757215> teprve mají audit - na stránkách to bude myslím zítra....
<@!473855667325894666>dakujem za info.....tiez som to tak vyhodnotila z ich stranky a z diskusii na inych forach ...len nestiham sa tomu venovat viac....zenska , Vianoce ...🤦♀️
👍 1
GiSo
22.12.2021 13:58
↩
@KryptoVláďa
rikam vam to porad, curaci! Hodlujte bitcoin a vubec se do tehle scamu neserte....stosujte saty
Koukám, že Bitcoin propagace okénko je zde i dneska. Gratuluji všem, kdo stejně jako já prokoukli Vláďovy úmysly.
kicom:831836375271079977 1
Vítek
22.12.2021 13:59
↩
@GiSo
Koukám, že Bitcoin propagace okénko je zde i dneska. Gratuluji všem, kdo stejně jako já prokoukli Vláďovy úmysly.
já mám nastaveno pravidelný nakupování BTC za 25BUSD denně na Binance 🙂
GiSo
22.12.2021 14:00
↩
@Vítek
já mám nastaveno pravidelný nakupování BTC za 25BUSD denně na Binance 🙂
Blahopřeji. 🤣
Vítek
22.12.2021 14:01
za 5-10 let si s tím splatím hypo 🙂
GiSo
22.12.2021 14:04
↩
@Vítek
za 5-10 let si s tím splatím hypo 🙂
Kolik máš HYPO?
Já jen, že možná bys hypo splatil aniž bys to investoval někde na BSC.
Taky předpokládám, že neinvestuješ do BTC, ale nějakého wBTC.
Jojo. Za 5 let.
To se v kryptu a ani kryptu jako takovému nemůže stát. Natož sítí BSC nebo wrapovanému BTC.
Já jen, že možná bys hypo splatil aniž bys to investoval někde na BSC.
Taky předpokládám, že neinvestuješ do BTC, ale nějakého wBTC.
Jojo. Za 5 let.
To se v kryptu a ani kryptu jako takovému nemůže stát. Natož sítí BSC nebo wrapovanému BTC.
Jen taková malá kalkulace tebou sdělených informací.
(upraveno)
Možná bych tě mohl propojit s týpkem tady na DC, který na jaře kupoval byty a platil uklízečky v Dubaji. Abyste si pokecali, jak to nakonec dopadlo.
(upraveno)
KryptoVláďa
22.12.2021 14:06
↩
@GiSo
Jen taková malá kalkulace tebou sdělených informací.
On kupuje cisty btc na burze
GiSo
22.12.2021 14:07
↩
@KryptoVláďa
On kupuje cisty btc na burze
Promiň. Vůbec nevím, kde jsem se přehlédl s tím BSC.
Tak alespoň malá část je "bezpečnější". Pokud si ty bircoiny jednou za čas pošle na svoji peněženku ...
KryptoVláďa
22.12.2021 14:09
Btc asi za 5 let x10 neudela, ale treba x0.5 by moh 🤪
GiSo
22.12.2021 14:12
Za 5 let může být cokoli.
Ale vsadit takhle na jednu kartu několik mega.
I kdyby to mělo být spoření 25$ denně do ETH, tak je to za mě taky nesmysl.
Ale vsadit takhle na jednu kartu několik mega.
I kdyby to mělo být spoření 25$ denně do ETH, tak je to za mě taky nesmysl.
Vítek
22.12.2021 14:12
↩
@GiSo
Kolik máš HYPO?
Já jen, že možná bys hypo splatil aniž bys to investoval někde na BSC.
Taky předpokládám, že neinvestuješ do BTC, ale nějakého wBTC.
Jojo. Za 5 let.
To se v kryptu a ani kryptu jako takovému nemůže stát. Natož sítí BSC nebo wrapovanému BTC.
Já jen, že možná bys hypo splatil aniž bys to investoval někde na BSC.
Taky předpokládám, že neinvestuješ do BTC, ale nějakého wBTC.
Jojo. Za 5 let.
To se v kryptu a ani kryptu jako takovému nemůže stát. Natož sítí BSC nebo wrapovanému BTC.
hypo si teprve budu brát, asi 8.5 mio
zatím jsem začal 🙂
GiSo
22.12.2021 14:14
Přeju pevné nervy dalších 1825 až 3650 jednodenních investic při kolísání trhu.
👍 1
KryptoVláďa
22.12.2021 14:14
↩
@GiSo
Přeju pevné nervy dalších 1825 až 3650 jednodenních investic při kolísání trhu.
Vole ty dneska jedes 🤣
🤣 1
Ja vsechny svoje satoshi prodal vozralej <@832746343490650132> a rano jsem byl tak smutnej, ze jsem si je musel koupit zpatky 🤣
🤣 1
Vítek
22.12.2021 14:17
↩
@GiSo
Přeju pevné nervy dalších 1825 až 3650 jednodenních investic při kolísání trhu.
o moje nervy strach mít nemusíš, já jsem svoje první BTC nakupoval za 10 USD za kus na Václaváku pod ocasem od Slushe
👍 2
KryptoVláďa
22.12.2021 14:27
↩
@Vítek
o moje nervy strach mít nemusíš, já jsem svoje první BTC nakupoval za 10 USD za kus na Václaváku pod ocasem od Slushe
jeste ze ne u Slushe pod ocasem od kone 😄
😂 2
🤔 2
KryptoVláďa
22.12.2021 14:28
↩
@Vítek
o moje nervy strach mít nemusíš, já jsem svoje první BTC nakupoval za 10 USD za kus na Václaváku pod ocasem od Slushe
hele a podrzel jsi nejaky z toho?
Vítek
22.12.2021 14:28
Zbyl mi jeden
Měl jsem sto
KryptoVláďa
22.12.2021 14:28
i tak pecka....je jasny, ze udrzet to takhle je prakticky nemozny
adamyjo
22.12.2021 17:00
Peky
22.12.2021 17:19
Storm
22.12.2021 17:26
KryptoVláďa
22.12.2021 17:41
Uz jsme to na jednom callu zkouseli
Peky
22.12.2021 18:15
víc než 10tisíc ETH, ale to není podstatný😆 https://podcasty.hn.cz/c1-67012150-nejsme-typicky-fond-fungujeme-jako-cirkus-rika-sef-fondu-miton-c-ten-ma-v-kryptu-uz-temer-miliardu?fbclid=IwAR2ZTCw9t9Y6t1Hzvvvz5ruTOzC5ImiHOWXeErCDEQaYgXktdS2orCuHnrM
(upraveno)
Peky
22.12.2021 18:40
kdysi jsem to tady shilloval - myslím si, že cena půjde up
Storm
22.12.2021 19:24
jde vám ledger vždy v pohodě vypnout?
já ho často musím nechat vybít do 0% protože když stisknu obě tlačítka a chci to vypnout tak se nic neděje 😂 😂 😂 😂 😂
Kabi
22.12.2021 19:45
↩
@Peky
kdysi jsem to tady shilloval - myslím si, že cena půjde up
Kdyby to slo nad 5, tak by me to potesilo <:kek:872079105607233557>
Swordfish
22.12.2021 22:34
Ethereum 2.0 Testnet Kintsugi Goes Live
Ethereum has launched its Kintsugi testnet to the public. The testnet, named after the Japanese art of mending broken pottery with gold, is one of the final ones ahead of the launch of Ethereum 2.0, which will convert the network to a Proof-of-Stake consensus algorithm.
Testnets run atop and mimic the activity of the core blockchain, the mainnet, without actually affecting it. They allow developers and the community in general to adopt and test applications and features in a controlled setting.
Ethereum developer Tim Beiko said in an announcement:
“Although client development and UX [user experience] continue to be refined, we encourage the community to start using Kintsugi to familiarize themselves with Ethereum in a post-merge context.”
Kintsugi is a testnet that allows anyone to experiment with Ethereum in the exact manner the network would operate after the change. Four devnets were launched in the past year in the road toward Ethereum 2.0 after the Phase 0 launch of the Beacon Chain, which already stores billions in value.
(upraveno)
Ethereum has launched its Kintsugi testnet to the public. The testnet, named after the Japanese art of mending broken pottery with gold, is one of the final ones ahead of the launch of Ethereum 2.0, which will convert the network to a Proof-of-Stake consensus algorithm.
Testnets run atop and mimic the activity of the core blockchain, the mainnet, without actually affecting it. They allow developers and the community in general to adopt and test applications and features in a controlled setting.
Ethereum developer Tim Beiko said in an announcement:
“Although client development and UX [user experience] continue to be refined, we encourage the community to start using Kintsugi to familiarize themselves with Ethereum in a post-merge context.”
Kintsugi is a testnet that allows anyone to experiment with Ethereum in the exact manner the network would operate after the change. Four devnets were launched in the past year in the road toward Ethereum 2.0 after the Phase 0 launch of the Beacon Chain, which already stores billions in value.
Skillz
23.12.2021 00:06
Dá sa poslať z metamasku na metamasku WETH ? Ak áno vedeli by ste mi poslať za 60 dolárov že by som vám poslal ich potom niekde inde ( napr. cez TRC20 alebo LTC )
Peky
23.12.2021 02:57
Miton na naší straně - teď i Shaq - on ještě někdo sleduje BTC kanál?🤣 https://twitter.com/WuBlockchain/status/1473846865611280385?s=20
(upraveno)
Peky
23.12.2021 03:09
vidíte někdo už záložku na UNI na přepnutí na Polygon?
vidím tady ,ale ne klasicky na dashboardu
KryptoVláďa
23.12.2021 05:08
↩
@Swordfish
Ethereum 2.0 Testnet Kintsugi Goes Live
Ethereum has launched its Kintsugi testnet to the public. The testnet, named after the Japanese art of mending broken pottery with gold, is one of the final ones ahead of the launch of Ethereum 2.0, which will convert the network to a Proof-of-Stake consensus algorithm.
Testnets run atop and mimic the activity of the core blockchain, the mainnet, without actually affecting it. They allow developers and the community in general to adopt and test applications and features in a controlled setting.
Ethereum developer Tim Beiko said in an announcement:
“Although client development and UX [user experience] continue to be refined, we encourage the community to start using Kintsugi to familiarize themselves with Ethereum in a post-merge context.”
Kintsugi is a testnet that allows anyone to experiment with Ethereum in the exact manner the network would operate after the change. Four devnets were launched in the past year in the road toward Ethereum 2.0 after the Phase 0 launch of the Beacon Chain, which already stores billions in value.
Ethereum has launched its Kintsugi testnet to the public. The testnet, named after the Japanese art of mending broken pottery with gold, is one of the final ones ahead of the launch of Ethereum 2.0, which will convert the network to a Proof-of-Stake consensus algorithm.
Testnets run atop and mimic the activity of the core blockchain, the mainnet, without actually affecting it. They allow developers and the community in general to adopt and test applications and features in a controlled setting.
Ethereum developer Tim Beiko said in an announcement:
“Although client development and UX [user experience] continue to be refined, we encourage the community to start using Kintsugi to familiarize themselves with Ethereum in a post-merge context.”
Kintsugi is a testnet that allows anyone to experiment with Ethereum in the exact manner the network would operate after the change. Four devnets were launched in the past year in the road toward Ethereum 2.0 after the Phase 0 launch of the Beacon Chain, which already stores billions in value.
Ted aspon na 6 🤣
Peky
23.12.2021 05:24
KryptoVláďa
23.12.2021 05:30
celkem zajímavá služba na podporu tvůrců přes eth nebo polygon (zatím bez tokenu) https://www.buymeacryptocoffee.xyz/0xaf329a2986d7f78991ab5aedad6c7c3a2bc760a5
formix
23.12.2021 05:39
<@672035199441305600> proc nevidim tvuj tweet ?🙃 nikde v nastaveni twiteru nic nevidim
KryptoVláďa
23.12.2021 05:49
↩
@formix
<@672035199441305600> proc nevidim tvuj tweet ?🙃 nikde v nastaveni twiteru nic nevidim
netusim
formix
23.12.2021 05:56
To je podel 😂
KryptoVláďa
23.12.2021 06:02
ale tweetoval jsem to