KryptoVláďa
21.12.2021 12:55
↩
@bocak7
tohle prislo emailem
Nekupuju na burze. A kdyz jsem ti kdysi davno delal, tak eura na coinbase. Ale ted bud vexl za stable a nebo pres LN
GiSo
21.12.2021 12:59
↩
@bocak7
Revolut rusi CZ ucet ... nejaky napady kde jinde vyuzit vyhody Revolutu jako stredovy kurz, posilani CZK z BÚ atd ? 🙂
Tak jsem asi špatně pochopil ten e-mail, co přišel mně.
Já jsem myslel, že pozastaví pouze jeden způsob depositu, a to místní převod banka/banka. Nic méně můžeš stále posílat prachy mezinárodní platbou (a nebo kartou)
(upraveno)
Já jsem myslel, že pozastaví pouze jeden způsob depositu, a to místní převod banka/banka. Nic méně můžeš stále posílat prachy mezinárodní platbou (a nebo kartou)
Mně ten e-mail přišel česky, ale informativně to vypadá úplně stejně.
Ale je fakt, že jsem to jen zběžně prolétl.
koparka ☮
21.12.2021 13:02
<@672035199441305600> ahoj 🙂 jak ty tvé NFT..? stihame do vánoc..? 🙂
KryptoVláďa
21.12.2021 13:06
↩
@koparka ☮
<@672035199441305600> ahoj 🙂 jak ty tvé NFT..? stihame do vánoc..? 🙂
To neni na me. To je na poap sluzbe, uz jsem to rikal stokrat
joint:801351826972082207 1
KryptoVláďa
21.12.2021 13:11
↩
@Tonda
Procházka po Electroworldu 🤣
ja mel na zlicine v elektrowordu 1300 😄
Tonda
21.12.2021 13:11
↩
@KryptoVláďa
ja mel na zlicine v elektrowordu 1300 😄
Tak to jsem srac. Ja jsem take na Zličíně
KryptoVláďa
21.12.2021 13:14
↩
@Tonda
Tak to jsem srac. Ja jsem take na Zličíně
byl jsem tam v nedeli v poledne...radsi bych mel na appce nulu, ale moh dejchat 😄
Tonda
21.12.2021 13:16
↩
@KryptoVláďa
byl jsem tam v nedeli v poledne...radsi bych mel na appce nulu, ale moh dejchat 😄
V neděli v poledne jsem jeste měl na jazyku takovou zvláštní chuť. Jako kdyz smícháš trávu s cukrovím
KryptoVláďa
21.12.2021 13:17
😄 😄 😄
Kosa Fatty.io
21.12.2021 13:20
↩
@GiSo
Tak jsem asi špatně pochopil ten e-mail, co přišel mně.
Já jsem myslel, že pozastaví pouze jeden způsob depositu, a to místní převod banka/banka. Nic méně můžeš stále posílat prachy mezinárodní platbou (a nebo kartou)
Já jsem myslel, že pozastaví pouze jeden způsob depositu, a to místní převod banka/banka. Nic méně můžeš stále posílat prachy mezinárodní platbou (a nebo kartou)
Tak to je
Peky
21.12.2021 14:32
jo vzdělání - to něco stojí 🤣 říkám pořád, nežeň se, nežeň se😆 https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/dubajsky-vladce-ma-sve-byvale-zene-po-rozvodu-zaplatit-pres/r~e9d95218625e11ec98380cc47ab5f122/
Peky
21.12.2021 15:09
děláš to dobře, mám z tebe radost ty kluku👍
GiSo
21.12.2021 15:20
↩
@Kosa Fatty.io
Tak to je
Díky za uklidnění.
<@502078177611481108> mě trochu znejistil.
(upraveno)
<@502078177611481108> mě trochu znejistil.
KryptoVláďa
21.12.2021 15:36
↩
@Peky
děláš to dobře, mám z tebe radost ty kluku👍
Te loviskuju ❤️
KryptoVláďa
21.12.2021 15:56
<@479608386024112128> hodil jsem ti <@&767684453165170718>
joe:825130132578369576 1
Swordfish
21.12.2021 16:08
↩
@KryptoVláďa
<@479608386024112128> hodil jsem ti <@&767684453165170718>
<:ugh:908106482527109130>
(upraveno)
🤣 2
Peky
21.12.2021 16:18
↩
@KryptoVláďa
Te loviskuju ❤️
každý den si máš připomenout, komu jsi udělal ten den radost a dneska se ti bude spát dobře🤣
GiSo
21.12.2021 16:22
↩
@KryptoVláďa
<@479608386024112128> hodil jsem ti <@&767684453165170718>
Jakožto nový moderátor bych rád upozornil, že za jakékoli fašistické, diskriminační a konspirační názory banuju bez rozdílu, jestli tady jste déle než já, nebo ne 🤣😅
🤣 3
Díky, vážím si toho.
❤️ 3
dw221142
21.12.2021 16:24
Kam sel visor :D
(upraveno)
Peky
21.12.2021 16:25
↩
@GiSo
Jakožto nový moderátor bych rád upozornil, že za jakékoli fašistické, diskriminační a konspirační názory banuju bez rozdílu, jestli tady jste déle než já, nebo ne 🤣😅
respect nigga🤣
🤣 2
Tomassino
21.12.2021 16:37
↩
@Tonda
V neděli v poledne jsem jeste měl na jazyku takovou zvláštní chuť. Jako kdyz smícháš trávu s cukrovím
Nemožný
Peky
21.12.2021 17:05
ve zkratce - audit na V2 bude v lednu a rok 2022 bude velký 😆 - 2022 And Beyond
Well, that was quite the year - but 2022 is shaping up to be even bigger! In the next year, there are plans to launch V2 and lever its modular architecture to extend beyond its launch configuration, turn on revenue sharing, expand Alchemix to other chains, and numerous other small and large projects to continue Alchemix’s journey towards bringing self-repaying interest-free non-liquidatable loans to the masses. LFG!!!
(upraveno)
Well, that was quite the year - but 2022 is shaping up to be even bigger! In the next year, there are plans to launch V2 and lever its modular architecture to extend beyond its launch configuration, turn on revenue sharing, expand Alchemix to other chains, and numerous other small and large projects to continue Alchemix’s journey towards bringing self-repaying interest-free non-liquidatable loans to the masses. LFG!!!
👍 1
KryptoVláďa
21.12.2021 17:11
↩
@Peky
ve zkratce - audit na V2 bude v lednu a rok 2022 bude velký 😆 - 2022 And Beyond
Well, that was quite the year - but 2022 is shaping up to be even bigger! In the next year, there are plans to launch V2 and lever its modular architecture to extend beyond its launch configuration, turn on revenue sharing, expand Alchemix to other chains, and numerous other small and large projects to continue Alchemix’s journey towards bringing self-repaying interest-free non-liquidatable loans to the masses. LFG!!!
Well, that was quite the year - but 2022 is shaping up to be even bigger! In the next year, there are plans to launch V2 and lever its modular architecture to extend beyond its launch configuration, turn on revenue sharing, expand Alchemix to other chains, and numerous other small and large projects to continue Alchemix’s journey towards bringing self-repaying interest-free non-liquidatable loans to the masses. LFG!!!
Tak treba se ti aspon na 200 podiva 🤣
venca Tol
21.12.2021 18:34
↩
@KryptoVláďa
Tak treba se ti aspon na 200 podiva 🤣
Budu doufat s <@473855667325894666> 😂
bocak7
21.12.2021 18:56
↩
@GiSo
Díky za uklidnění.
<@502078177611481108> mě trochu znejistil.
<@502078177611481108> mě trochu znejistil.
ale posilani mezinarodni splabou z banky je spoplatneno jestli se nepletu a trva
bocak7
21.12.2021 19:06
↩
@GiSo
Já jsem ani jednou neposílal prachy z účtu, ale pokaždé z karty.
A to by mělo zůstat stejně.
A to by mělo zůstat stejně.
ok, diky
KryptoVláďa
21.12.2021 19:16
↩
@GiSo
...
Ať už posloucháte cokoli.
Myslím si, že skvělá zpráva.
Ať už posloucháte cokoli.
Myslím si, že skvělá zpráva.
Zas bude mit kicom na co blejt
Kosa Fatty.io
21.12.2021 19:48
↩
@GiSo
...
Ať už posloucháte cokoli.
Myslím si, že skvělá zpráva.
Ať už posloucháte cokoli.
Myslím si, že skvělá zpráva.
Majk spirit je v ETH uz roky… mozna jen x mesicu
(upraveno)
Ma otevrenou mysl, ne jak kicom a jeho posledni zvratky na twitteru
(upraveno)
KryptoVláďa
21.12.2021 19:53
↩
@Kosa Fatty.io
Ma otevrenou mysl, ne jak kicom a jeho posledni zvratky na twitteru
neco zajimavyho? si mi zablokoval, tak nevim 😄
ale kdybyste chteli, tak mam taky jednu veselou storku 😄
(upraveno)
Peky
21.12.2021 19:55
↩
@KryptoVláďa
Tak treba se ti aspon na 200 podiva 🤣
přemýšlím o větším nákupu, ale raději po poradě s Fandu, dyť víš🤣
picard:822537684441890836 1
Vítek
21.12.2021 19:59
z Kicoma se stal old man yelling at cloud se mi zdá
přitom já jsem jeho patron docela dlouho a nepřijde mi že by byl tak close minded
KryptoVláďa
21.12.2021 20:01
je nejaka firma na zelezo na seedy - Kicom ji ma v eshopu (dobrej referral) ... jenže ta firma to dela na hovno a muze se stat, ze seed z ty desticky zmizi.... kluci (maximalisti) udelali testy, zjistili, ze je to fakt pruser...tak mu napsali, at to neprodava, ze ti lidi o to muzou prijit a Kicom jim odepsal: nezajem, lidi si muzou psat seed kam chtej....
kicom:831836375271079977 1
Kosa Fatty.io
21.12.2021 20:01
Proc si te zablokoval? 😂
KryptoVláďa
21.12.2021 20:02
↩
@Kosa Fatty.io
Proc si te zablokoval? 😂
abych nemoh reagovat...prdel je, ze je ho nemuzu videt a on mi ma v top vyhledavanich 😄
KryptoVláďa
21.12.2021 20:06
dobre....
Tomáš
21.12.2021 20:17
↩
@GiSo
...
Ať už posloucháte cokoli.
Myslím si, že skvělá zpráva.
Ať už posloucháte cokoli.
Myslím si, že skvělá zpráva.
nemám čas a asi ani chuť, ale Majk už dříve dělal nějaké tokeny a podobně, to dopadlo jak?
Michi💵
21.12.2021 20:37
Hosi prosim o radu,chci swapovat na uniswapu,mam metamask propojeny s trezorem.Kdyz chci swapnout,tak potvrdim na metamasku ale nepousti mi to potvrdit na trezoru…pise mi to chybu 412 ale vubec netusim co to je.Slippage jsem nastavil 3%,tim to neni.Swapuju eth/usdc. Napada vas nekoho co to muze byt?
KryptoVláďa
21.12.2021 21:18
↩
@Michi💵
Hosi prosim o radu,chci swapovat na uniswapu,mam metamask propojeny s trezorem.Kdyz chci swapnout,tak potvrdim na metamasku ale nepousti mi to potvrdit na trezoru…pise mi to chybu 412 ale vubec netusim co to je.Slippage jsem nastavil 3%,tim to neni.Swapuju eth/usdc. Napada vas nekoho co to muze byt?
Tvl jdi to udelat na cowswap. Usetris majlant
A airdrop 🤣
Bit.ly/swapujskravou
Michi💵
21.12.2021 21:21
Ok,zkusim to tam,ale problem je v metamasku ne v uniswapu,dela mi to stejne na sushi
KryptoVláďa
21.12.2021 21:24
Nejakej trezor update?
Michi💵
21.12.2021 21:29
Jj to mi pise uz dlouho,ale do toho se mi nechce…
Je to divny,myslim ze to je v tom metamasku.Ale potrebuju to rozchodit.Tak zitra zkusim jeste krava a uvidime
Shady
21.12.2021 22:11
↩
@KryptoVláďa
je nejaka firma na zelezo na seedy - Kicom ji ma v eshopu (dobrej referral) ... jenže ta firma to dela na hovno a muze se stat, ze seed z ty desticky zmizi.... kluci (maximalisti) udelali testy, zjistili, ze je to fakt pruser...tak mu napsali, at to neprodava, ze ti lidi o to muzou prijit a Kicom jim odepsal: nezajem, lidi si muzou psat seed kam chtej....
kde si to pls zachytil? nedávno som si akurat kupil nejake desticky tak aby som vedel dopredu ze je to shit 😄
Včelkamára
21.12.2021 22:21
To sou ty skovo.cz ne? Mam je taky doma uz rok. I s raznicemi.... ale zatim sem se nedostal k tomu si to tam napsat
Shady
21.12.2021 22:28
no to prave neviem, ja mam tie od recoveryseed.cz
Roonwild
21.12.2021 23:38
Ruský plyn na ATH 😂
tree 木
22.12.2021 00:35
↩
@Michi💵
Je to divny,myslim ze to je v tom metamasku.Ale potrebuju to rozchodit.Tak zitra zkusim jeste krava a uvidime
musis otevrit browser consoli (developer tools) a podivat se co to pise za chybu
Peky
22.12.2021 02:45
až zase bude prudit Chris Blec, že většina DeFi projektů není decentralizovaná, že klíče drží pár vyvolených, tak tady si to rozhodla komunita a za mě správně - https://twitter.com/GearboxProtocol/status/1473414303562842112?s=20
Peky
22.12.2021 02:55
↩
@KryptoVláďa
Tvl jdi to udelat na cowswap. Usetris majlant
mě se tam líbí, že nemusíš utrácet ETH, ale na druhou stranu, pokud věříš tokenu na který swapuješ, že poroste rychleji než ETH, tak je lepší UNI, kde si odečtou ETH a máš víc tokenů..... to jen na zamyšlení....
Peky
22.12.2021 03:01
třeba Matic, tam si myslím, že ho v brzké době na 5 USD uvidíme, jak psal Tree, pofrčí tokeny L2
Peky
22.12.2021 03:09
Šejkové se toho nebojí - a neměl bych problém si tady založit firmičku - https://www.mediaoffice.ae/en/news/2021/December/20-12/dubai-news
Peky
22.12.2021 03:30
s tím naprosto souhlasím - Co tě na světě kryptoměn zlákalo?
Je to úplná změna civilizačního paradigmatu, poprvé v historii navíc technologicky podložená. Různé filozofické pohledy, rakouská ekonomická škola a libertariánství tady byly vždy, ale teď máme poprvé technický prostředek, kdy protokoly dokážou nahradit zákony a jejich vynucování ve formě autority. Poprvé dokážeme vytvořit protokol, který bude v podstatě nahrazovat násilí.
Další moment je, že kryptoměny mohou pomoct s obrovským množstvím globálních rizik a problémů. Peer-to-peer ekonomická integrace po světě bude podporovat mír, a to hlavně v regionech, které jsou strašně napjaté. Na takové úrovni by mohl fungovat jednoduchý obchod mezi obyvateli Palestiny a Izraele, což by mohlo mít velký dopad na zmírnění napětí. Kryptoměny jsou tady a je to globální síť, do které má přístup každý, jen je tomu netřeba bránit.
Je to úplná změna civilizačního paradigmatu, poprvé v historii navíc technologicky podložená. Různé filozofické pohledy, rakouská ekonomická škola a libertariánství tady byly vždy, ale teď máme poprvé technický prostředek, kdy protokoly dokážou nahradit zákony a jejich vynucování ve formě autority. Poprvé dokážeme vytvořit protokol, který bude v podstatě nahrazovat násilí.
Další moment je, že kryptoměny mohou pomoct s obrovským množstvím globálních rizik a problémů. Peer-to-peer ekonomická integrace po světě bude podporovat mír, a to hlavně v regionech, které jsou strašně napjaté. Na takové úrovni by mohl fungovat jednoduchý obchod mezi obyvateli Palestiny a Izraele, což by mohlo mít velký dopad na zmírnění napětí. Kryptoměny jsou tady a je to globální síť, do které má přístup každý, jen je tomu netřeba bránit.
👍 3
Kosa Fatty.io
22.12.2021 04:46
<@473855667325894666> pujdes do toho PSB stackingu?
GiSo
22.12.2021 04:55
↩
@Vítek
přitom já jsem jeho patron docela dlouho a nepřijde mi že by byl tak close minded
A teď si vem, kolik bys naštosoval satů, kdybys místo jeho patronství aplikoval DCA na BTC.
Peky
22.12.2021 05:09
↩
@Kosa Fatty.io
<@473855667325894666> pujdes do toho PSB stackingu?
ty% mě tam vůbec nelákají 🤣 ani získat slot, ale 2k PSB tam dám na těch myslím 180 dní
někdo to otevřít musí😆
Kosa Fatty.io
22.12.2021 05:28
↩
@Peky
ty% mě tam vůbec nelákají 🤣 ani získat slot, ale 2k PSB tam dám na těch myslím 180 dní
Ja mozna tech 1000 kusu na rok
Michi💵
22.12.2021 08:09
↩
@tree 木
musis otevrit browser consoli (developer tools) a podivat se co to pise za chybu
Diky <@!397625533283958787> pise mi to chybu 412 ale nevim kde a jak to hledat. Prohlizes mam Chrome.Poradil bys?diky moc!
tree 木
22.12.2021 08:12
↩
@Michi💵
Diky <@!397625533283958787> pise mi to chybu 412 ale nevim kde a jak to hledat. Prohlizes mam Chrome.Poradil bys?diky moc!
412 je cislo transakce
MAC: Command + Option + J
WIN: Control + Shift + J
zalozka console
MAC: Command + Option + J
WIN: Control + Shift + J
zalozka console
tam by mela bejt cervene napsana chyba, z ktery se mozna dozvime vic
(upraveno)
Michi💵
22.12.2021 08:13
↩
@tree 木
412 je cislo transakce
MAC: Command + Option + J
WIN: Control + Shift + J
zalozka console
MAC: Command + Option + J
WIN: Control + Shift + J
zalozka console
Pise mi to chyba 412 porad,vcera i dneska
tree 木
22.12.2021 08:13
↩
@Michi💵
Pise mi to chyba 412 porad,vcera i dneska
412 je cislo transakce
Michi💵
22.12.2021 08:14
Ok
tree 木
22.12.2021 08:16
nahore zalozka console
Makepeace
22.12.2021 08:17
↩
@Peky
ty% mě tam vůbec nelákají 🤣 ani získat slot, ale 2k PSB tam dám na těch myslím 180 dní
kde sa to bude dat stakovat? na https://planetsandbox.io/ ???
Michi💵
22.12.2021 08:18
↩
@tree 木
nahore zalozka console
Kdyz v console klipnu na to 2issues tak mi to pise tohle
tree 木
22.12.2021 08:18
↩
@Michi💵
(attachment)
musis se samozrejme pokusit udelat znovu tu transakci... 🤦♂️
promin, uz odpovidat nebudu.. snazil jsem se pomoct, ale navigovat te kam kliknout, na to bohuzel nemam cas
promin, uz odpovidat nebudu.. snazil jsem se pomoct, ale navigovat te kam kliknout, na to bohuzel nemam cas
Michi💵
22.12.2021 08:19
↩
@tree 木
musis se samozrejme pokusit udelat znovu tu transakci... 🤦♂️
promin, uz odpovidat nebudu.. snazil jsem se pomoct, ale navigovat te kam kliknout, na to bohuzel nemam cas
promin, uz odpovidat nebudu.. snazil jsem se pomoct, ale navigovat te kam kliknout, na to bohuzel nemam cas
Sorry chapu👍
👍 1
tree 木
22.12.2021 08:19
nic ve zlym
ostatni ti urcite nejak poradi 🙂
tree 木
22.12.2021 08:22
a mas to otevreny na ty strance kde delas swap?
tree 木
22.12.2021 08:24
no jeste rozkliknout to object na tom cervenym radku a ses skoro tam 😄
i kdyz myslim ze to asi ve finale stejne moc nepomuze