Swordfish
18.12.2021 19:28
↩
@GiSo
Tvůj coin?
Ne. I kdybych dělal jebku tak ne na BSC.
(upraveno)
Swordfish
18.12.2021 20:18
Mozna to Truefi bude lepsi money maker nez Truebit 😄
hamakar
19.12.2021 00:21
Fungoval vám někomu Rinkeby Faucet? Dlouho nešel vůbec, teď jde, ale žádné testovací ETH po splnění podmínek zatím nedorazilo.
Deleted User
19.12.2021 06:45
Caute nema tu niekto este brightid? potreboval by som pridat jednu osobu
Tomassino
19.12.2021 07:23
Tomassino
19.12.2021 07:25
↩
@Deleted User
Caute nema tu niekto este brightid? potreboval by som pridat jednu osobu
mám
Deleted User
19.12.2021 07:26
poslal som ti do spravy
tree 木
19.12.2021 14:15
↩
@hamakar
Fungoval vám někomu Rinkeby Faucet? Dlouho nešel vůbec, teď jde, ale žádné testovací ETH po splnění podmínek zatím nedorazilo.
zda se ze rinkeby faucet je empty
edo
19.12.2021 14:33
caute, skusali ste niekto bbs.market? Je to socialna sieť kde každý post je nft.. celkom zaujímavé..
greblin22
19.12.2021 17:33
Ahojte. Poslal som Binance-Peg Ethereum z Trust Walet na Exodus. Samozrejme Exodus ho nepodporuje. Je to len 117 USD ale je tu niekto kto by mi s tým dokázal pomôcť a spravil to za mňa a poslal mi ho rovno na Binance účet. Samozrejme že časť si nechá pre seba. Dik
GiSo
19.12.2021 17:44
Vložit seed exodus peněženky do metamasku a přidat síť BSC?
Nebo říkám hloupost?
Nebo říkám hloupost?
tree 木
19.12.2021 18:12
↩
@GiSo
Vložit seed exodus peněženky do metamasku a přidat síť BSC?
Nebo říkám hloupost?
Nebo říkám hloupost?
jj to by melo fungovat
greblin22
19.12.2021 18:13
Už som si našiel video návod. Je to cez privat key z exodu a pridať BSC ako píšeš.
👍 1
Storm
19.12.2021 23:30
Hoši je tu nějaký dobrák co by mi poslal matic? Potřebuju to ASAP a samozřejmě bych vám to hned poslal zpět 😉 Potřebuju na poplatky.....bohužel z faucetu mi to nestačí 😦
(upraveno)
Roonwild
20.12.2021 00:02
↩
@Storm
Hoši je tu nějaký dobrák co by mi poslal matic? Potřebuju to ASAP a samozřejmě bych vám to hned poslal zpět 😉 Potřebuju na poplatky.....bohužel z faucetu mi to nestačí 😦
Nespi dej mi adresu kolik jich tam chceš poslat. Za chvilku jdu offline tak napiš.
Storm
20.12.2021 00:17
Už v pohodě, ale díky
Roonwild
20.12.2021 00:22
Ok 😉
Hansss
20.12.2021 11:44
To je zralý nakoupit 🙂
rabbit-r12
20.12.2021 11:54
Kupuju kopec shitu, ale tohle si nechám ujít....:)))
Slashiik
20.12.2021 12:59
↩
@Roonwild
Turecko je v prdeli
8 let -90% 🤔
Kosa Fatty.io
20.12.2021 13:12
Masakr
Bude levna dovolena
😄
MirekH
20.12.2021 13:34
↩
@Kosa Fatty.io
Bude levna dovolena
Pro jistotu bych měnil 2x za den 😄
😆 1
🤣 2
formix
20.12.2021 13:50
↩
@GiSo
Jsem si říkal, co mi ten graf připoměl s cenou blížící se nule 😄
DYP 😄
DYP 😄
To byl taky peknej provar no 😂
formix
20.12.2021 14:56
Ja bych byl
A derek me zrovna moc neba
😂😂😂
Jo takovej izrael ten byl byl jinej lvl…
Ufc nekde i snad psalo o tom ze by chteli delat nft
KryptoVláďa
20.12.2021 15:10
adamyjo
20.12.2021 15:24
hezky pekne 4k60 😮 pecka!
KryptoVláďa
20.12.2021 15:24
dik
tree 木
20.12.2021 15:28
👏
KryptoVláďa
20.12.2021 15:28
↩
@tree 木
👏
ohohooooo ....
Peky
20.12.2021 15:35
↩
@GiSo
Jsem si říkal, co mi ten graf připoměl s cenou blížící se nule 😄
DYP 😄
DYP 😄
napsal bych, že mi nebudeš věřit, že přesně po roce jsem se do DYP vrátil, ale jelikož mě znáš, tak víš, že je všechno možné🤣 můj share of pool je 10,5% tak se mi o tom nechce moc mluvit🤣
KryptoVláďa
20.12.2021 15:36
pekyovina
btw neni to tak davno, co tu <@!397625533283958787> daval moznost streamovani penez po xdai ... kdybyste si to chteli zkusit na nearu, tak muzete zde https://www.roke.to/
👍 1
Peky
20.12.2021 15:38
↩
@KryptoVláďa
pekyovina
nemůžeš se pořád válet na pláži😆
KryptoVláďa
20.12.2021 15:47
↩
@Peky
nemůžeš se pořád válet na pláži😆
ale proc lezes do takovy mrdky?
tree 木
20.12.2021 15:49
↩
@KryptoVláďa
btw neni to tak davno, co tu <@!397625533283958787> daval moznost streamovani penez po xdai ... kdybyste si to chteli zkusit na nearu, tak muzete zde https://www.roke.to/
xdai je dneska uz Gnosis Chain 🙂 a umi to i polygon...
a brzy i Optimism a Arbitrum
https://medium.com/superfluid-blog/superfluid-is-coming-to-optimism-and-arbitrum-aca1f29a208c
a brzy i Optimism a Arbitrum
https://medium.com/superfluid-blog/superfluid-is-coming-to-optimism-and-arbitrum-aca1f29a208c
GiSo
20.12.2021 15:49
↩
@Peky
napsal bych, že mi nebudeš věřit, že přesně po roce jsem se do DYP vrátil, ale jelikož mě znáš, tak víš, že je všechno možné🤣 můj share of pool je 10,5% tak se mi o tom nechce moc mluvit🤣
Na trading worksopu jsem říkal, jak moc jsem ti věřil a nakoupil stár na topu za 22 USD 😄
GiSo
20.12.2021 15:50
↩
@KryptoVláďa
btw neni to tak davno, co tu <@!397625533283958787> daval moznost streamovani penez po xdai ... kdybyste si to chteli zkusit na nearu, tak muzete zde https://www.roke.to/
Takhle by měly fungovat výplaty.
Žádné jednou měsíčně. Ale prostě víš, kolik si můžeš vybrat každej den. A tím to končí.
Žádné jednou měsíčně. Ale prostě víš, kolik si můžeš vybrat každej den. A tím to končí.
KryptoVláďa
20.12.2021 15:51
↩
@GiSo
Takhle by měly fungovat výplaty.
Žádné jednou měsíčně. Ale prostě víš, kolik si můžeš vybrat každej den. A tím to končí.
Žádné jednou měsíčně. Ale prostě víš, kolik si můžeš vybrat každej den. A tím to končí.
presne takhle planuju postavit video
dokazu si to predstavit treba na kapesny
👍 1
GiSo
20.12.2021 15:51
Kdybys zase někdy potřeboval poradit, tak dej vědět 😄
Strašně dlouho se peru s tím, že výplata chodí jednou měsíčně.
Mně to problém nedělá, nejsem na ní závislý. Ale jde o to, že spoustě lidem s chybějící inteligencí a nulovou finanční gramotností prostě do týdne ta výplata zmizí z účtu a pak chodí prosit po příbuzných. V tom lepším případě. V tom horším u nebankovních společností.
A osobně jsem přesvědčen, že dostávat výplatu každý týden by to do jisté míry vyřešilo.
Mně to problém nedělá, nejsem na ní závislý. Ale jde o to, že spoustě lidem s chybějící inteligencí a nulovou finanční gramotností prostě do týdne ta výplata zmizí z účtu a pak chodí prosit po příbuzných. V tom lepším případě. V tom horším u nebankovních společností.
A osobně jsem přesvědčen, že dostávat výplatu každý týden by to do jisté míry vyřešilo.
Nevím. Asi by baby co vyplácejí výplaty a počítají odmakané hodiny měli práci navíc, no.
(upraveno)
tree 木
20.12.2021 15:53
↩
@KryptoVláďa
dokazu si to predstavit treba na kapesny
nebo treba sponzoring youtuberu/predplatny 😄
tree 木
20.12.2021 15:54
↩
@GiSo
Strašně dlouho se peru s tím, že výplata chodí jednou měsíčně.
Mně to problém nedělá, nejsem na ní závislý. Ale jde o to, že spoustě lidem s chybějící inteligencí a nulovou finanční gramotností prostě do týdne ta výplata zmizí z účtu a pak chodí prosit po příbuzných. V tom lepším případě. V tom horším u nebankovních společností.
A osobně jsem přesvědčen, že dostávat výplatu každý týden by to do jisté míry vyřešilo.
Mně to problém nedělá, nejsem na ní závislý. Ale jde o to, že spoustě lidem s chybějící inteligencí a nulovou finanční gramotností prostě do týdne ta výplata zmizí z účtu a pak chodí prosit po příbuzných. V tom lepším případě. V tom horším u nebankovních společností.
A osobně jsem přesvědčen, že dostávat výplatu každý týden by to do jisté míry vyřešilo.
<@!479608386024112128> Vyplata kazdy tyden nebo den nevyresi to ze maji lidi nulovou financni gramotnost a jsou ovce, spis naopak
KryptoVláďa
20.12.2021 15:56
↩
@tree 木
nebo treba sponzoring youtuberu/predplatny 😄
to je ta nejlepsi varianta 😄
KryptoVláďa
20.12.2021 15:56
↩
@tree 木
<@!479608386024112128> Vyplata kazdy tyden nebo den nevyresi to ze maji lidi nulovou financni gramotnost a jsou ovce, spis naopak
pravda, kokoti by si to claimnuli kazdej den, koupili ciga a pak by cumeli, ze nemaj na najem
tree 木
20.12.2021 15:58
Nezit z jedny vejplaty do druhy je naprostej zaklad, kdo to nechape to neda - ngmi
Peky
20.12.2021 16:43
↩
@KryptoVláďa
ale proc lezes do takovy mrdky?
dyť mě znáš, vedlejšák🤣
ale neflákám se tady - https://ethereum.org/en/energy-consumption/
super čtivo, jde to samo....
pak si celkem ujíždím na Gearbox Protocol - ale je to dost technický, ale idea se mi líbí...
každopádně jsem se účastnil a nějakým tím gasem přispěl....
Peky
20.12.2021 17:06
YFI asi taky dobrý😆
Peky
20.12.2021 17:21
hele a jak je to s připojením na farmy, protože tam většinou vidím, připojit přes metamask nebo walletconnect atd, Frame jsem zatím nezaznamenal, víš jak, abych mohl začít farmařit😆
jelikož používám trezor, tak si na metamasku nastavím adresy z myetherwallet a mám peněženek kolik chci....
(upraveno)
KryptoVláďa
20.12.2021 17:34
↩
@Peky
hele a jak je to s připojením na farmy, protože tam většinou vidím, připojit přes metamask nebo walletconnect atd, Frame jsem zatím nezaznamenal, víš jak, abych mohl začít farmařit😆
Tvari se to jako injected a 90% dappek to pozna. Umi se to u tvarit jako metamask a pak jsi v klidu uplne vsude
👍 2
Storm
20.12.2021 18:34
<@!672035199441305600> Zkoušel jsi xdefi? https://www.xdefi.io/
Bude to asi podobne tomu framu.
KryptoVláďa
20.12.2021 18:38
nezkousel...frame valcuje metamask napric eth komunitou....tu podporu EIP umi asi jako jedinej
timeToTalk
20.12.2021 20:15
Kdy bude zas Kracik A. ?? potrebuju nejake hoopium
KryptoVláďa
20.12.2021 20:22
↩
@timeToTalk
Kdy bude zas Kracik A. ?? potrebuju nejake hoopium
23.12.
timeToTalk
20.12.2021 20:22
↩
@KryptoVláďa
23.12.
👍
rabbit-r12
20.12.2021 20:23
👍
Swordfish
20.12.2021 20:36
GiSo
20.12.2021 20:44
<#862393028912349234>
⚫ 1
🖕 1
Swordfish
20.12.2021 21:53
↩
@GiSo
<#862393028912349234>
neni snad Near stejne v kunde jak ether ?
(upraveno)
KryptoVláďa
21.12.2021 05:55
KryptoVláďa
21.12.2021 06:59
@here Kdyby nekdo nechodil do <#801880826178568202> ..... hodne se spekuluje, ze CowSwap token soon .... neni to nejaka imitace na krávu, ale Coincidence of Wants (CoWs) ..... Je to vlastne agregator, ktery je schopen najit i dve strany, ktere chteji nakoupit/prodat a ty mezi sebou propojit. Vetsina operaci tam tak funguje bez gasu! Ether pouzivate jen k approve a wrap/unwrap, na zbytek ho nepotrebujete a fee (kolem 20$ max) se vám strhne z tokenu, za který měníte... doporučuju pár swapů udělat. Dik za použití referralu... https://cowswap.exchange/#/?referral=0xaf329A2986d7f78991aB5AEdAD6c7c3a2bC760a5
👍 8
Swordfish
21.12.2021 07:22
↩
@KryptoVláďa
@here Kdyby nekdo nechodil do <#801880826178568202> ..... hodne se spekuluje, ze CowSwap token soon .... neni to nejaka imitace na krávu, ale Coincidence of Wants (CoWs) ..... Je to vlastne agregator, ktery je schopen najit i dve strany, ktere chteji nakoupit/prodat a ty mezi sebou propojit. Vetsina operaci tam tak funguje bez gasu! Ether pouzivate jen k approve a wrap/unwrap, na zbytek ho nepotrebujete a fee (kolem 20$ max) se vám strhne z tokenu, za který měníte... doporučuju pár swapů udělat. Dik za použití referralu... https://cowswap.exchange/#/?referral=0xaf329A2986d7f78991aB5AEdAD6c7c3a2bC760a5
<#788268600187682866>
KryptoVláďa
21.12.2021 07:24
Peky
21.12.2021 07:44
jestli máte králika - https://play.decentraland.org/?position=100%2C77
sbírate POAP, NFT, celkem legranda, všude obrázky krásných slečen, jen mám tady noťas a huř se to ovládá....
GiSo
21.12.2021 07:45
↩
@Swordfish
<#788268600187682866>
Tam taky nikdo nechodí, tak to musel dát sem.
KryptoVláďa
21.12.2021 08:06
↩
@GiSo
Tam taky nikdo nechodí, tak to musel dát sem.
Pockam si na “dekuju” jako po dydx 🤣
Peky
21.12.2021 08:09
Coinbase koketuje s tím, že zalistuje HEX - mě asi jebne🤣
milion sem milion tam, jdu raději k moři😆
KryptoVláďa
21.12.2021 10:33
bocak7
21.12.2021 11:51
Revolut rusi CZ ucet ... nejaky napady kde jinde vyuzit vyhody Revolutu jako stredovy kurz, posilani CZK z BÚ atd ? 🙂
KryptoVláďa
21.12.2021 12:11
Ja jsem od noch nikdy vyhody cz uctu nevyuzil
Kosa Fatty.io
21.12.2021 12:24
↩
@bocak7
Revolut rusi CZ ucet ... nejaky napady kde jinde vyuzit vyhody Revolutu jako stredovy kurz, posilani CZK z BÚ atd ? 🙂
Duvod?
bocak7
21.12.2021 12:24
a jak jsi posilal CZK na burzu ?