KryptoVláďa
17.12.2021 08:51
↩
@Makepeace
asi myslis na Slovensku.... ak budu okolnosti priat, rada sa dostavim z Rakuska, kde zijem 🙂 . alebo niekedy, ked budem u syna v Prahe.
rakousko? vyborne! udelame vyjezdni zasedani 🙂 kde tam?
👍 1
GiSo
17.12.2021 08:55
Uděláme tour po sousedních státech ? 🤣
Bereme autobus?
Bereme autobus?
KryptoVláďa
17.12.2021 08:59
↩
@GiSo
Uděláme tour po sousedních státech ? 🤣
Bereme autobus?
Bereme autobus?
tak uz mame zkusenost, ze devet vas do obytnaku dam 😄
GiSo
17.12.2021 09:00
Naštěstí jsem u zjišťování této zkušenosti nebyl 🤣
https://c.tenor.com/Wl_AwQQw2z8AAAAM/full-car-car.gif
https://c.tenor.com/Wl_AwQQw2z8AAAAM/full-car-car.gif
🤣 1
Makepeace
17.12.2021 09:13
↩
@KryptoVláďa
rakousko? vyborne! udelame vyjezdni zasedani 🙂 kde tam?
Štajersko...Leoben🙂
GiSo
17.12.2021 10:24
On má přijít Tree na sraz?
Ten člověk opravdu existuje ? 🤣
KryptoVláďa
17.12.2021 10:36
↩
@GiSo
On má přijít Tree na sraz?
Jasne 🤣
Bugsy
17.12.2021 11:11
↩
@KryptoVláďa
Jasne 🤣
Kde je party ?
KryptoVláďa
17.12.2021 11:14
↩
@Bugsy
Kde je party ?
Srdcovka U Drsnejch Pha13
👍 1
bocak7
17.12.2021 11:30
https://plotx.io/
Kdyby nekoho zajimalo sazeni na pohyb ceny v Kryptu .. starting bonus 20 PLOT 🙂
Kdyby nekoho zajimalo sazeni na pohyb ceny v Kryptu .. starting bonus 20 PLOT 🙂
KryptoVláďa
17.12.2021 11:38
pro prdel jsem za 1 matic zkusil
bocak7
17.12.2021 11:41
↩
@KryptoVláďa
pro prdel jsem za 1 matic zkusil
rapid, 1d, nebo 1 week ?
KryptoVláďa
17.12.2021 11:44
1d
nicmene v open prediction to neukazuje.....je to dobra Matejska 😄
bocak7
17.12.2021 11:47
↩
@KryptoVláďa
nicmene v open prediction to neukazuje.....je to dobra Matejska 😄
jj uz jsem psal na podporu, kde to najdu 😄 ja dal rapid na ETH tak snad vyhraju ..pro srandu 😄
Peky
17.12.2021 12:48
k YFI jsem se dostal přes Gearbox Protocol - tak uvidíme
GiSo
17.12.2021 12:49
<@473855667325894666>
Jak ti vlastně nakonec dopadl HEX?
Jak ti vlastně nakonec dopadl HEX?
KryptoVláďa
17.12.2021 13:08
↩
@Peky
likvidita tam byla krásná, slippage kolem 0.6% prostě pohodička
Kolik?
Deleted User
17.12.2021 13:08
akurat mi doslo tricko.... este ho musim ist vyzdvyhnut
len si mi ho dal do debilnej zasielkovne ale co uz 😄
KryptoVláďa
17.12.2021 13:15
↩
@Deleted User
akurat mi doslo tricko.... este ho musim ist vyzdvyhnut
To cos mi poslal, neexistovalo
Deleted User
17.12.2021 13:15
ja som ti poslal len adresu 😄 nevedel somze do zasielkovne 😄
mozno som to zle precital 😄
nevadi
Peky
17.12.2021 13:37
↩
@KryptoVláďa
Kolik?
myslíš likviditu a nebo kolik jsme vybrali?
jelikož tady máme kronikáře a blockchain není žádným tajemstvím 😆 - tak 106k šlo ven, většina do fiatu na dluhy a něco málo do ETH - kronikář mě naučil používat více peněženek🤣
KryptoVláďa
17.12.2021 13:55
↩
@Peky
myslíš likviditu a nebo kolik jsme vybrali?
tak to je hodne krasny
KryptoVláďa
17.12.2021 13:56
↩
@Deleted User
ja som ti poslal len adresu 😄 nevedel somze do zasielkovne 😄
jj, vim, ze to bylo domu....tak jsem si to poupravil
ganju mam, vecirek muze zacit 😄
Peky
17.12.2021 14:30
↩
@KryptoVláďa
tak to je hodne krasny
ale byly to nervy s vámi 🤣
👍 1
Tonda
17.12.2021 16:00
Zašel bych na pívo 🍺
Swordfish
17.12.2021 16:07
kdyz v Praze nebude Peky a Giso tak to tam asi bude dost smutne
Tonda
17.12.2021 16:09
↩
@Swordfish
kdyz v Praze nebude Peky a Giso tak to tam asi bude dost smutne
nebude
Swordfish
17.12.2021 16:12
↩
@Tonda
nebude
ty tam budes?
Tonda
17.12.2021 16:17
↩
@Swordfish
ty tam budes?
Jj, už vyrazim a mam slinu
Tomáš
17.12.2021 16:20
↩
@Tonda
Jj, už vyrazim a mam slinu
pivo ti s radostí přenechám, ale to je dobře, že aspoň někdo přijde s nadšením 😄
Tonda
17.12.2021 16:22
↩
@Tomáš
pivo ti s radostí přenechám, ale to je dobře, že aspoň někdo přijde s nadšením 😄
2 týdny jsem nic nepil a už se na to těším
Tomassino
17.12.2021 16:55
Tomáš
17.12.2021 16:59
Žlutá karta pro všechny ... Začínáte dřív než je hlášeny start akce 😂
👏 2
Hansss
17.12.2021 17:11
Tomassino
17.12.2021 17:35
Dorazte, je tu pěkně
Makepeace
17.12.2021 17:40
↩
@Tomassino
(attachment)
to je mile...uzite si chlapci 🙂
👍 1
Roonwild
17.12.2021 21:40
Kluci hezky to oslavte příště se taky přidám 🥳
Peky
18.12.2021 03:24
<@!744861727367102464> <@!518789876842364958> trochu mě serou, že PSB pořád používá platformu na tržiště Babylons a tam nákupy za BNB - tak jsem se poptal a tady mám od admin odpověd - Once we integrate our own marketplace mate, all sales will be sold using $PSB. Please stay updated to its release. 😊
(upraveno)
👍 1
🤣 1
ADOS| Fatty.io| CLONE| Runwago
18.12.2021 08:03
Nejste náhodou někdo ve skupině Trader 2.0 u Kuby Kralovanského? Měli tam teď stream s Ludvíkem prý 4 hodinový. Pokud by mi ho někdo mohl zprostředkovat, tak pošlu nějaké sats na pivko🍺 díky👋 případně pište rovnou DM
adamyjo
18.12.2021 08:09
↩
@ADOS| Fatty.io| CLONE| Runwago
Nejste náhodou někdo ve skupině Trader 2.0 u Kuby Kralovanského? Měli tam teď stream s Ludvíkem prý 4 hodinový. Pokud by mi ho někdo mohl zprostředkovat, tak pošlu nějaké sats na pivko🍺 díky👋 případně pište rovnou DM
Taky by me zajimalo, kdyby nekdo neco mel 🙂
zborek.eth
18.12.2021 08:10
↩
@ADOS| Fatty.io| CLONE| Runwago
Nejste náhodou někdo ve skupině Trader 2.0 u Kuby Kralovanského? Měli tam teď stream s Ludvíkem prý 4 hodinový. Pokud by mi ho někdo mohl zprostředkovat, tak pošlu nějaké sats na pivko🍺 díky👋 případně pište rovnou DM
Jo jsem, pošlu 👍🏻
👍 2
KryptoVláďa
18.12.2021 08:21
Zle mi je
🙈 1
🤣 8
Včelkamára
18.12.2021 08:46
↩
@KryptoVláďa
Zle mi je
z grafu nebo chlastu? 😄
KryptoVláďa
18.12.2021 08:50
↩
@Včelkamára
z grafu nebo chlastu? 😄
po dlouhy dobe jsem mel vecer graf v pici
Včelkamára
18.12.2021 08:53
o nic si nepřišel
KryptoVláďa
18.12.2021 09:07
↩
@Včelkamára
o nic si nepřišel
Trisku jsem se vecere zazelenal a neco odhodil
GiSo
18.12.2021 09:14
Já jsem o 0,01 nenabral NEAR 😄
Vyklesal na 8,09 a já měl první order na 8,08 😄
Kosa Fatty.io
18.12.2021 10:30
↩
@Peky
<@!744861727367102464> <@!518789876842364958> trochu mě serou, že PSB pořád používá platformu na tržiště Babylons a tam nákupy za BNB - tak jsem se poptal a tady mám od admin odpověd - Once we integrate our own marketplace mate, all sales will be sold using $PSB. Please stay updated to its release. 😊
Tak snad nekdy 🙂 ted budou spoustet ten stacking
Michi💵
18.12.2021 11:23
Rychly dotaz.Pokud lezu do LP pres Zapper,musim i ven pres Zapper.Nebo ten LP muzu rozebrat pak klidne pres Sushi a vynechat Zapper?diky
KryptoVláďa
18.12.2021 11:26
↩
@Michi💵
Rychly dotaz.Pokud lezu do LP pres Zapper,musim i ven pres Zapper.Nebo ten LP muzu rozebrat pak klidne pres Sushi a vynechat Zapper?diky
Muzes rucne
Michi💵
18.12.2021 11:27
Diky👍
Tonda
18.12.2021 11:58
Chlapci a děvčata, prave jsem vylezl z postele. Včera super “grilovačka” u <@831379731734855720> 😉
KryptoVláďa
18.12.2021 12:07
↩
@Tonda
Chlapci a děvčata, prave jsem vylezl z postele. Včera super “grilovačka” u <@831379731734855720> 😉
Prej skoncili v pul paty 🤣
Mozna jsme toma videli napisledy, az praskne to s cukrovim 🤣
Tonda
18.12.2021 12:09
To bylo tak doooobryyy
Tomáš
18.12.2021 12:09
↩
@KryptoVláďa
Prej skoncili v pul paty 🤣
To kdybych věděl, tak jsem si odvoz dojednal na 7 ráno 🤷
Tonda
18.12.2021 12:09
Ale že říkal “chovejte se jako doma” že jo 🤣
🤣 1
KryptoVláďa
18.12.2021 12:12
Uprimne rikam ze 3 kila zmrzleho cukrovi dalo memu zakudku poradnou mrdu 🤣🤣
pog:825465951868813342 1
Tomassino
18.12.2021 12:16
Dobré ráno :)
Vítek
18.12.2021 12:16
je naživu 🙂
Tomassino
18.12.2021 12:18
Fuha, nenapadlo by mě, že skončíme skoro v 5 :)
KryptoVláďa
18.12.2021 12:24
↩
@Tomassino
Fuha, nenapadlo by mě, že skončíme skoro v 5 :)
Na pankace 🤣🤪
mynar
18.12.2021 13:24
↩
@KryptoVláďa
Trisku jsem se vecere zazelenal a neco odhodil
Mluvis jeste o kryptu, nebo ze jsi vcera zvracel po party? 🤪🤣
🤣 1
Peky
18.12.2021 13:38
Klucí, vy jste Ovčáčka vzali s sebou, dobře vy🤣 https://zpravy.aktualne.cz/domaci/mluvci-hradu-jiri-ovcacek-byl-v-noci-prevezen-do-nemocnice-a/r~6fac2c005fe211eca7d80cc47ab5f122/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-1&utm_campaign=Aktualne
🤣 10
Tomassino
18.12.2021 14:09
Dobrá ostuda.. To my jsme byli včera hodní...
Tonda
18.12.2021 14:17
↩
@Tomassino
Dobrá ostuda.. To my jsme byli včera hodní...
No ja jsem měl taky problem vylézt z taxiku
Hansss
18.12.2021 14:30
↩
@Peky
Klucí, vy jste Ovčáčka vzali s sebou, dobře vy🤣 https://zpravy.aktualne.cz/domaci/mluvci-hradu-jiri-ovcacek-byl-v-noci-prevezen-do-nemocnice-a/r~6fac2c005fe211eca7d80cc47ab5f122/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_term=position-1&utm_campaign=Aktualne
Kurňa, Miloš - taková alkoholová kapacita, co jej učila a tak blbě Jirka skončil.
GiSo
18.12.2021 14:34
Od rána na paralelních listech není nic jiného 😄
Peky
18.12.2021 14:35
↩
@Tonda
No ja jsem měl taky problem vylézt z taxiku
ty se umíš chovat👍
Vítek
18.12.2021 14:35
↩
@Tonda
No ja jsem měl taky problem vylézt z taxiku
ale zaplatil jsi ne? 🙂
Tonda
18.12.2021 16:59
↩
@Vítek
ale zaplatil jsi ne? 🙂
hele nezaplatil. Uber se mi snažil strhnout něco z karty, šle nepodařilo se mu to 🙂 Ja jsem to v tom stavu nebyl schopnej řešit, tak jsem platil až dneska
😆 1
Vítek
18.12.2021 17:12
z binance karty? 🙂
Tonda
18.12.2021 17:31
↩
@Vítek
z binance karty? 🙂
ne, z revolut, ale ja tam měl málo
🤣 2
GiSo
18.12.2021 17:32
↩
@Tonda
ne, z revolut, ale ja tam měl málo
Proto platím Curve kartou a pro tyhle případy tam mám sekundární kartu, kdyby mi náhodu stav na jedné padl dolů, tak aby to šlo z hlavního účtu 😅
Tonda
18.12.2021 17:37
↩
@GiSo
Proto platím Curve kartou a pro tyhle případy tam mám sekundární kartu, kdyby mi náhodu stav na jedné padl dolů, tak aby to šlo z hlavního účtu 😅
ale furt jsem dopad líp než Ovčáček
KryptoVláďa
18.12.2021 17:56
↩
@Tonda
ne, z revolut, ale ja tam měl málo
protoze jsi to poslal mne
Tonda
18.12.2021 17:59
↩
@KryptoVláďa
protoze jsi to poslal mne
Přesně tak
Swordfish
18.12.2021 18:12
V <#788145790475436102> na vás čeká denegismus na degenské síti.
KryptoVláďa
18.12.2021 18:53
↩
@Swordfish
V <#788145790475436102> na vás čeká denegismus na degenské síti.
Spousta kokotu to koupi
GiSo
18.12.2021 19:21
↩
@Swordfish
V <#788145790475436102> na vás čeká denegismus na degenské síti.
Tvůj coin?