# pokec
184739 zpráv • strana 1036/1848
KryptoVláďa 17.12.2021 08:51
@Makepeace asi myslis na Slovensku.... ak budu okolnosti priat, rada sa dostavim z Rakuska, kde zijem 🙂 . alebo niekedy, ked budem u syna v Prahe.
rakousko? vyborne! udelame vyjezdni zasedani 🙂 kde tam?
👍 1
GiSo 17.12.2021 08:55
Uděláme tour po sousedních státech ? 🤣
Bereme autobus?
KryptoVláďa 17.12.2021 08:59
@GiSo Uděláme tour po sousedních státech ? 🤣
Bereme autobus?
tak uz mame zkusenost, ze devet vas do obytnaku dam 😄
GiSo 17.12.2021 09:00
Naštěstí jsem u zjišťování této zkušenosti nebyl 🤣
https://c.tenor.com/Wl_AwQQw2z8AAAAM/full-car-car.gif
🤣 1
Makepeace 17.12.2021 09:13
@KryptoVláďa rakousko? vyborne! udelame vyjezdni zasedani 🙂 kde tam?
Štajersko...Leoben🙂
GiSo 17.12.2021 10:24
On má přijít Tree na sraz?
Ten člověk opravdu existuje ? 🤣
KryptoVláďa 17.12.2021 10:36
@GiSo On má přijít Tree na sraz?
Jasne 🤣
Bugsy 17.12.2021 11:11
@KryptoVláďa Jasne 🤣
Kde je party ?
KryptoVláďa 17.12.2021 11:14
@Bugsy Kde je party ?
Srdcovka U Drsnejch Pha13
👍 1
bocak7 17.12.2021 11:30
https://plotx.io/
Kdyby nekoho zajimalo sazeni na pohyb ceny v Kryptu .. starting bonus 20 PLOT 🙂
KryptoVláďa 17.12.2021 11:38
pro prdel jsem za 1 matic zkusil
bocak7 17.12.2021 11:41
@KryptoVláďa pro prdel jsem za 1 matic zkusil
rapid, 1d, nebo 1 week ?
KryptoVláďa 17.12.2021 11:44
1d
nicmene v open prediction to neukazuje.....je to dobra Matejska 😄
bocak7 17.12.2021 11:47
@KryptoVláďa nicmene v open prediction to neukazuje.....je to dobra Matejska 😄
jj uz jsem psal na podporu, kde to najdu 😄 ja dal rapid na ETH tak snad vyhraju ..pro srandu 😄
Peky 17.12.2021 12:48
k YFI jsem se dostal přes Gearbox Protocol - tak uvidíme
GiSo 17.12.2021 12:49
<@473855667325894666>
Jak ti vlastně nakonec dopadl HEX?
Peky 17.12.2021 12:50
@GiSo <@473855667325894666>
Jak ti vlastně nakonec dopadl HEX?
nestěžuju si 🤣
likvidita tam byla krásná, slippage kolem 0.6% prostě pohodička
myslím, že host u Vládi říkal, že to bude kolem 6% - desetinka sem, desetinka tam🤣
KryptoVláďa 17.12.2021 13:08
@Peky likvidita tam byla krásná, slippage kolem 0.6% prostě pohodička
Kolik?
Deleted User 17.12.2021 13:08
akurat mi doslo tricko.... este ho musim ist vyzdvyhnut
len si mi ho dal do debilnej zasielkovne ale co uz 😄
KryptoVláďa 17.12.2021 13:15
@Deleted User akurat mi doslo tricko.... este ho musim ist vyzdvyhnut
To cos mi poslal, neexistovalo
Deleted User 17.12.2021 13:15
ja som ti poslal len adresu 😄 nevedel somze do zasielkovne 😄
mozno som to zle precital 😄
nevadi
Peky 17.12.2021 13:37
@KryptoVláďa Kolik?
myslíš likviditu a nebo kolik jsme vybrali?
jelikož tady máme kronikáře a blockchain není žádným tajemstvím 😆 - tak 106k šlo ven, většina do fiatu na dluhy a něco málo do ETH - kronikář mě naučil používat více peněženek🤣
KryptoVláďa 17.12.2021 13:55
@Peky myslíš likviditu a nebo kolik jsme vybrali?
tak to je hodne krasny
KryptoVláďa 17.12.2021 13:56
@Deleted User ja som ti poslal len adresu 😄 nevedel somze do zasielkovne 😄
jj, vim, ze to bylo domu....tak jsem si to poupravil
ganju mam, vecirek muze zacit 😄
Peky 17.12.2021 14:30
@KryptoVláďa tak to je hodne krasny
ale byly to nervy s vámi 🤣
👍 1
Deleted User 17.12.2021 14:54
dikes
Tonda 17.12.2021 16:00
Zašel bych na pívo 🍺
Swordfish 17.12.2021 16:07
kdyz v Praze nebude Peky a Giso tak to tam asi bude dost smutne
Tonda 17.12.2021 16:09
@Swordfish kdyz v Praze nebude Peky a Giso tak to tam asi bude dost smutne
nebude
Swordfish 17.12.2021 16:12
@Tonda nebude
ty tam budes?
Tonda 17.12.2021 16:17
@Swordfish ty tam budes?
Jj, už vyrazim a mam slinu
Tomáš 17.12.2021 16:20
@Tonda Jj, už vyrazim a mam slinu
pivo ti s radostí přenechám, ale to je dobře, že aspoň někdo přijde s nadšením 😄
Tonda 17.12.2021 16:22
@Tomáš pivo ti s radostí přenechám, ale to je dobře, že aspoň někdo přijde s nadšením 😄
2 týdny jsem nic nepil a už se na to těším
Tomáš 17.12.2021 16:59
Žlutá karta pro všechny ... Začínáte dřív než je hlášeny start akce 😂
👏 2
Tomassino 17.12.2021 17:35
Dorazte, je tu pěkně
Makepeace 17.12.2021 17:40
@Tomassino (attachment)
to je mile...uzite si chlapci 🙂
👍 1
Roonwild 17.12.2021 21:40
Kluci hezky to oslavte příště se taky přidám 🥳
Peky 18.12.2021 03:24
<@!744861727367102464> <@!518789876842364958> trochu mě serou, že PSB pořád používá platformu na tržiště Babylons a tam nákupy za BNB - tak jsem se poptal a tady mám od admin odpověd - Once we integrate our own marketplace mate, all sales will be sold using $PSB. Please stay updated to its release. 😊
(upraveno)
👍 1 🤣 1
ADOS| Fatty.io| CLONE| Runwago 18.12.2021 08:03
Nejste náhodou někdo ve skupině Trader 2.0 u Kuby Kralovanského? Měli tam teď stream s Ludvíkem prý 4 hodinový. Pokud by mi ho někdo mohl zprostředkovat, tak pošlu nějaké sats na pivko🍺 díky👋 případně pište rovnou DM
adamyjo 18.12.2021 08:09
@ADOS| Fatty.io| CLONE| Runwago Nejste náhodou někdo ve skupině Trader 2.0 u Kuby Kralovanského? Měli tam teď stream s Ludvíkem prý 4 hodinový. Pokud by mi ho někdo mohl zprostředkovat, tak pošlu nějaké sats na pivko🍺 díky👋 případně pište rovnou DM
Taky by me zajimalo, kdyby nekdo neco mel 🙂
zborek.eth 18.12.2021 08:10
@ADOS| Fatty.io| CLONE| Runwago Nejste náhodou někdo ve skupině Trader 2.0 u Kuby Kralovanského? Měli tam teď stream s Ludvíkem prý 4 hodinový. Pokud by mi ho někdo mohl zprostředkovat, tak pošlu nějaké sats na pivko🍺 díky👋 případně pište rovnou DM
Jo jsem, pošlu 👍🏻
👍 2
KryptoVláďa 18.12.2021 08:21
Zle mi je
🙈 1 🤣 8
Včelkamára 18.12.2021 08:46
@KryptoVláďa Zle mi je
z grafu nebo chlastu? 😄
KryptoVláďa 18.12.2021 08:50
@Včelkamára z grafu nebo chlastu? 😄
po dlouhy dobe jsem mel vecer graf v pici
Včelkamára 18.12.2021 08:53
o nic si nepřišel
KryptoVláďa 18.12.2021 09:07
@Včelkamára o nic si nepřišel
Trisku jsem se vecere zazelenal a neco odhodil
GiSo 18.12.2021 09:14
Já jsem o 0,01 nenabral NEAR 😄
Vyklesal na 8,09 a já měl první order na 8,08 😄
KryptoVláďa 18.12.2021 09:18
Ja mam vcerejsi nakupy zatim na pohodicku
Kosa Fatty.io 18.12.2021 10:30
@Peky <@!744861727367102464> <@!518789876842364958> trochu mě serou, že PSB pořád používá platformu na tržiště Babylons a tam nákupy za BNB - tak jsem se poptal a tady mám od admin odpověd - Once we integrate our own marketplace mate, all sales will be sold using $PSB. Please stay updated to its release. 😊
Tak snad nekdy 🙂 ted budou spoustet ten stacking
Michi💵 18.12.2021 11:23
Rychly dotaz.Pokud lezu do LP pres Zapper,musim i ven pres Zapper.Nebo ten LP muzu rozebrat pak klidne pres Sushi a vynechat Zapper?diky
KryptoVláďa 18.12.2021 11:26
@Michi💵 Rychly dotaz.Pokud lezu do LP pres Zapper,musim i ven pres Zapper.Nebo ten LP muzu rozebrat pak klidne pres Sushi a vynechat Zapper?diky
Muzes rucne
Michi💵 18.12.2021 11:27
Diky👍
KryptoVláďa 18.12.2021 11:36
Tonda 18.12.2021 11:58
Chlapci a děvčata, prave jsem vylezl z postele. Včera super “grilovačka” u <@831379731734855720> 😉
KryptoVláďa 18.12.2021 12:07
@Tonda Chlapci a děvčata, prave jsem vylezl z postele. Včera super “grilovačka” u <@831379731734855720> 😉
Prej skoncili v pul paty 🤣
Mozna jsme toma videli napisledy, az praskne to s cukrovim 🤣
Tonda 18.12.2021 12:09
To bylo tak doooobryyy
Tomáš 18.12.2021 12:09
@KryptoVláďa Prej skoncili v pul paty 🤣
To kdybych věděl, tak jsem si odvoz dojednal na 7 ráno 🤷
Tonda 18.12.2021 12:09
Ale že říkal “chovejte se jako doma” že jo 🤣
🤣 1
KryptoVláďa 18.12.2021 12:12
Uprimne rikam ze 3 kila zmrzleho cukrovi dalo memu zakudku poradnou mrdu 🤣🤣
pog:825465951868813342 1
Vítek 18.12.2021 12:16
je naživu 🙂
Tomassino 18.12.2021 12:18
Fuha, nenapadlo by mě, že skončíme skoro v 5 :)
KryptoVláďa 18.12.2021 12:24
@Tomassino Fuha, nenapadlo by mě, že skončíme skoro v 5 :)
Na pankace 🤣🤪
mynar 18.12.2021 13:24
@KryptoVláďa Trisku jsem se vecere zazelenal a neco odhodil
Mluvis jeste o kryptu, nebo ze jsi vcera zvracel po party? 🤪🤣
🤣 1
Tomassino 18.12.2021 14:09
Dobrá ostuda.. To my jsme byli včera hodní...
Tonda 18.12.2021 14:17
@Tomassino Dobrá ostuda.. To my jsme byli včera hodní...
No ja jsem měl taky problem vylézt z taxiku
Hansss 18.12.2021 14:30
Kurňa, Miloš - taková alkoholová kapacita, co jej učila a tak blbě Jirka skončil.
GiSo 18.12.2021 14:34
Od rána na paralelních listech není nic jiného 😄
Peky 18.12.2021 14:35
@Tonda No ja jsem měl taky problem vylézt z taxiku
ty se umíš chovat👍
Vítek 18.12.2021 14:35
@Tonda No ja jsem měl taky problem vylézt z taxiku
ale zaplatil jsi ne? 🙂
GiSo 18.12.2021 14:37
Jsem trochu doufal, že to zůstane třeba v jednom řádku 😄
Tonda 18.12.2021 16:59
@Vítek ale zaplatil jsi ne? 🙂
hele nezaplatil. Uber se mi snažil strhnout něco z karty, šle nepodařilo se mu to 🙂 Ja jsem to v tom stavu nebyl schopnej řešit, tak jsem platil až dneska
😆 1
Vítek 18.12.2021 17:12
z binance karty? 🙂
Tonda 18.12.2021 17:31
@Vítek z binance karty? 🙂
ne, z revolut, ale ja tam měl málo
🤣 2
GiSo 18.12.2021 17:32
@Tonda ne, z revolut, ale ja tam měl málo
Proto platím Curve kartou a pro tyhle případy tam mám sekundární kartu, kdyby mi náhodu stav na jedné padl dolů, tak aby to šlo z hlavního účtu 😅
Tonda 18.12.2021 17:37
@GiSo Proto platím Curve kartou a pro tyhle případy tam mám sekundární kartu, kdyby mi náhodu stav na jedné padl dolů, tak aby to šlo z hlavního účtu 😅
ale furt jsem dopad líp než Ovčáček
KryptoVláďa 18.12.2021 17:56
@Tonda ne, z revolut, ale ja tam měl málo
protoze jsi to poslal mne
Tonda 18.12.2021 17:59
@KryptoVláďa protoze jsi to poslal mne
Přesně tak
Swordfish 18.12.2021 18:12
V <#788145790475436102> na vás čeká denegismus na degenské síti.
KryptoVláďa 18.12.2021 18:53
@Swordfish V <#788145790475436102> na vás čeká denegismus na degenské síti.
Spousta kokotu to koupi
GiSo 18.12.2021 19:21
@Swordfish V <#788145790475436102> na vás čeká denegismus na degenské síti.
Tvůj coin?