GiSo
14.12.2021 22:02
↩
@Tomassino
flippening, COCOS
Už víme, o čem bude další Kicomovo video 🤣
kicom:831836375271079977 2
🥥 2
Tomassino
14.12.2021 22:08
venca Tol
15.12.2021 03:15
↩
@KryptoVláďa
Ukazuje ti to podle pohybu eth. S cenou to nema nic spolecnyho
<@518789876842364958> ok dik
skipy
15.12.2021 04:24
Near mile překvapil 😁
Kabi
15.12.2021 05:28
Hm. Ocekavam, ze bude zanedlouho zase po 10 🤯
GiSo
15.12.2021 05:58
↩
@Kabi
Hm. Ocekavam, ze bude zanedlouho zase po 10 🤯
Ta 10$ je celkem velký sup/rez.
Takže je možné, že se ještě třeba na $12 nebo $13 podíváme.
Ale taky spíše věřím více v $9 než $12
Taky záleží, co bude dělat celý krypto trh
Takže je možné, že se ještě třeba na $12 nebo $13 podíváme.
Ale taky spíše věřím více v $9 než $12
Taky záleží, co bude dělat celý krypto trh
Kabi
15.12.2021 06:07
Rozumim. Souhlasim. Jen to nekoresponduje s mym nedavnym rozhodnutim hodit cast do stable 🙂
KryptoVláďa
15.12.2021 07:13
muze mi tu nekdo, pls poslat 1 matic?
0xaf329A2986d7f78991aB5AEdAD6c7c3a2bC760a5
martinac
15.12.2021 07:34
↩
@KryptoVláďa
0xaf329A2986d7f78991aB5AEdAD6c7c3a2bC760a5
Pošlu do 5 min
KryptoVláďa
15.12.2021 07:34
↩
@martinac
Pošlu do 5 min
dik...
martinac
15.12.2021 07:37
↩
@KryptoVláďa
dik...
Je tam
KryptoVláďa
15.12.2021 07:38
kuju
👍 1
KryptoVláďa
15.12.2021 07:41
↩
@martinac
Je tam
ale trva mu to, porad nekde bloudi 😄
martinac
15.12.2021 07:42
Já už mám potvrzeno
KryptoVláďa
15.12.2021 07:46
jo, dobry, blba penezenka
👍 1
adamyjo
15.12.2021 09:04
tak mesic zpet jsem si nainstaloval do notasu testovaci metamask penezenku na shitcoiny a prihlasovani ruzne a ted jsem si tam poslal 100$ a trosku bnb na poplatky, a mrd a odeslalo se to samo z penezenky nekam doprdele, to je hacknuta na penezenka co? jak se to tak muze stat?
KryptoVláďa
15.12.2021 09:14
↩
@adamyjo
tak mesic zpet jsem si nainstaloval do notasu testovaci metamask penezenku na shitcoiny a prihlasovani ruzne a ted jsem si tam poslal 100$ a trosku bnb na poplatky, a mrd a odeslalo se to samo z penezenky nekam doprdele, to je hacknuta na penezenka co? jak se to tak muze stat?
z blbyho odkazu nejspis
GiSo
15.12.2021 09:16
ledger a neřešíš
adamyjo
15.12.2021 09:41
↩
@KryptoVláďa
z blbyho odkazu nejspis
asi jsem neco poklikal blbe no, dojeb tak 100 dolcu v peci, zkusenost jeste levna 😄 zalozil jsem penezenku novou a dobry
bocak7
15.12.2021 14:00
Ahoj , neznate nekoho kdo by mi poradit s tezenim ?
Tomassino
15.12.2021 14:05
co těžíš?
bocak7
15.12.2021 14:11
↩
@Tomassino
co těžíš?
no to je jedna z otazek 😄 co by bylo nejlepsi aktualne a do budoucna
AMwhatAM
15.12.2021 14:14
tak co Olympus jeste je to terno?
Tomassino
15.12.2021 14:16
↩
@bocak7
no to je jedna z otazek 😄 co by bylo nejlepsi aktualne a do budoucna
stav se v pátek na večírku a můžem to probrat 😄
bocak7
15.12.2021 14:35
↩
@Tomassino
stav se v pátek na večírku a můžem to probrat 😄
kde je vecirek ?
KryptoVláďa
15.12.2021 15:55
↩
@bocak7
kde je vecirek ?
<#805712733899063326>
bocak7
15.12.2021 15:59
↩
@Tomassino
stav se v pátek na večírku a můžem to probrat 😄
aha, tak 17.12 to nedam...pomaham kamaradovi..jedeme pro auto nekam do nemecka takze budu od rana do druheho rana na ceste akorat 😦
KryptoVláďa
15.12.2021 16:06
heeeelp.... akutne nekdo trochu bnb jen at mam na odeslani?
Roonwild
15.12.2021 16:08
Napiš kolik kam
KryptoVláďa
15.12.2021 16:08
↩
@Roonwild
Napiš kolik kam
par dolaru sem 0xaf329A2986d7f78991aB5AEdAD6c7c3a2bC760a5
Roonwild
15.12.2021 16:11
Máš to tam?
KryptoVláďa
15.12.2021 16:11
kuju
🥳 1
Vítek
15.12.2021 16:19
chlapi docela jsem chtěl dorazit na ten sraz 17. ale zase jsme skončili v Motole s malým 😦
KryptoVláďa
15.12.2021 16:29
↩
@Vítek
chlapi docela jsem chtěl dorazit na ten sraz 17. ale zase jsme skončili v Motole s malým 😦
sanci bude jeste hafo.... drzte se
Tomassino
15.12.2021 16:34
↩
@Vítek
chlapi docela jsem chtěl dorazit na ten sraz 17. ale zase jsme skončili v Motole s malým 😦
:(, no ale z Motola je to jenom přes kopec
Tomassino
15.12.2021 17:42
↩
@Vítek
(attachment)
co mu je? pomohl by čokoládový airdrop?
Vítek
15.12.2021 17:43
Asi bronchitida, ale nejhorší je že jsme byli v nemocnici za posledního půl roku 4x
Tomassino
15.12.2021 17:43
hmm, teď to nějak asi řádí, mě mladá přestala mluvit
KryptoVláďa
15.12.2021 17:44
↩
@Tomassino
hmm, teď to nějak asi řádí, mě mladá přestala mluvit
konecne 😄
Tomassino
15.12.2021 17:44
no jako nestěžuju si 🙂
Tomassino
15.12.2021 17:46
↩
@Vítek
Asi bronchitida, ale nejhorší je že jsme byli v nemocnici za posledního půl roku 4x
ti něco připravím, pro sestřičky, budeš king 🙂 <@!907532092370464768>
(upraveno)
zítra ti to tam můžu hodit
AMwhatAM
15.12.2021 17:47
OlympusDao klesa .. zacinam verit v ocistu trhu:D
KryptoVláďa
15.12.2021 18:33
😄
<@!907532092370464768> neodmitej, <@!831379731734855720> ma skvely veci.....btw mysli na me s kafem, Tome
Makepeace
15.12.2021 18:43
↩
@Vítek
(attachment)
skore uzdravenie prajem🙂
Vítek
15.12.2021 19:10
↩
@Tomassino
ti něco připravím, pro sestřičky, budeš king 🙂 <@!907532092370464768>
A co chystáš? :)
Vítek
15.12.2021 19:10
↩
@Makepeace
skore uzdravenie prajem🙂
Díky
KryptoVláďa
15.12.2021 19:59
↩
@Vítek
A co chystáš? :)
cokoladicky, bombonky...
Plastex
15.12.2021 20:52
PSB trosku zklamani stim listeningem na gate.io sem cekal pumpu a on to vlastne slo hned dolu 🙂
MirekH
15.12.2021 21:51
↩
@Plastex
PSB trosku zklamani stim listeningem na gate.io sem cekal pumpu a on to vlastne slo hned dolu 🙂
buy the rumor sell the news, dalo se to čekat
Plastex
15.12.2021 21:53
↩
@MirekH
buy the rumor sell the news, dalo se to čekat
Ja me teda sell nastavenej vysoko, aby se fakt vyplatilo to prodat. Ale spis sem cekal ze to treba v prvnich 30 minutach vystreli a pak to pujde dolu protze cena byla docela prijemna na nakup ale moc se to nehybalo.
MirekH
15.12.2021 22:01
<@!780461823325503538> já to teď hodluju, ani tu cenu teď moc nesleduju, mám tam průměrný nákup nějakých 0.95, přikupovat už nebudu a prodávat také ne. Hero or zero
Plastex
15.12.2021 22:03
↩
@MirekH
<@!780461823325503538> já to teď hodluju, ani tu cenu teď moc nesleduju, mám tam průměrný nákup nějakých 0.95, přikupovat už nebudu a prodávat také ne. Hero or zero
Ja mam nakupku 0,58 tak sem si nastavil na gate prvni sell na 5 dolarech s 50psb to uz by byl 10nasobek a to by bala spokojenost a pak kazdy dolar nahoru dalsich 50 az k 15 dolarum 🙂
Ale nastavil jsem to prisne protze prodavat se mi to ani moc nechce, spis sem chtel prodat draho a pak kouoil levne 🙂
Peky
16.12.2021 06:44
že bychom čuchli k něčemu novému - https://medium.com/gearbox-protocol/credit-account-mining-guide-fueling-up-for-the-launch-abc17fbddbad
Bugsy
16.12.2021 08:58
↩
@Peky
tady je to samej písek🤣
Kdy budeš zpět ?
Peky
16.12.2021 10:55
↩
@Bugsy
Kdy budeš zpět ?
dneska jsem to tady prodloužil do 28.12. pak uvidíme, je to tady pecka, máme familiarní hotel pro děcka a topovka👍
venca Tol
16.12.2021 11:28
↩
@Peky
dneska jsem to tady prodloužil do 28.12. pak uvidíme, je to tady pecka, máme familiarní hotel pro děcka a topovka👍
Užívej 👍
Hoši chtěl jsem přijet do Prahy na pokec. Bohužel jsem zjistil že mi teče do baráku. Tak musím udělat střechu.
Tomassino
16.12.2021 11:35
chlapci, žádný omluvenky neberem 🙂
nebuďte líný se s náma vožrat 🙂
GiSo
16.12.2021 11:35
↩
@Tomassino
chlapci, žádný omluvenky neberem 🙂
Proto se neomlouvám a říkám narovinu, že mě neuvidíš.
Tomassino
16.12.2021 11:42
KryptoVláďa
16.12.2021 15:00
Co si o tom myslite? Jsou to brnaci, dneska se na me obratili http://www.earth.guide/
(upraveno)
KryptoVláďa
16.12.2021 15:33
kdo jste se prihlasili na vecirek, mela by vam na penezenkach pristavat NFTcka
Tonda
16.12.2021 16:21
↩
@KryptoVláďa
kdo jste se prihlasili na vecirek, mela by vam na penezenkach pristavat NFTcka
mňam mňam
KryptoVláďa
16.12.2021 16:22
😄
a od 20:00 pro vas mame s <@!831379731734855720> male prekvapeni
Tomáš
16.12.2021 16:37
↩
@KryptoVláďa
kdo jste se prihlasili na vecirek, mela by vam na penezenkach pristavat NFTcka
proč tohle nebylo řečeno předem? 😄 .... já tam hodil random adresu, kterou teď možná nenajdu 😄
KryptoVláďa
16.12.2021 16:38
↩
@Tomáš
proč tohle nebylo řečeno předem? 😄 .... já tam hodil random adresu, kterou teď možná nenajdu 😄
a jako proc bych chtel jinak adresy?
Tomáš
16.12.2021 16:39
↩
@KryptoVláďa
a jako proc bych chtel jinak adresy?
protože <@&833382843496792085> přišel o seznam 😄
KryptoVláďa
16.12.2021 16:39
😄
Tonda
16.12.2021 17:37
↩
@KryptoVláďa
kdo jste se prihlasili na vecirek, mela by vam na penezenkach pristavat NFTcka
Na jaké síti?
KryptoVláďa
16.12.2021 17:43
↩
@Tonda
Na jaké síti?
polygon, ale opensea by ti to melo normalne ukazat
Tonda
16.12.2021 17:45
↩
@KryptoVláďa
polygon, ale opensea by ti to melo normalne ukazat
No jo, už to vidím 😉
Storm
16.12.2021 18:11
↩
@Tomáš
protože <@&833382843496792085> přišel o seznam 😄
álee by ses divil...nějaký seznam by se ještě našel 😄 😄 😄
Tomassino
16.12.2021 20:13
už se to blíží 🙂
Tomáš
16.12.2021 20:14
aby nás tam nakonec nebylo 5, protože ostatní budou brečet u grafů 😄
Tomassino
16.12.2021 20:16
můžem zapíjet spolu žal u grafu, mají tam velký LCDčka na sport :), přepnem na tradingview
Tomáš
16.12.2021 20:19
no jestli bude obsazenost hospody jako v úterý v holešovicích, tak věřím tomu, že s tím obsluha nebude mít problém 😄
sumec
16.12.2021 20:35
hosi, ked by chcete najlacnejsie nakupit dot aby bolo z coho rozhadzovat do aukcii, co okrem burz pouzivate? 😄 alebo ako by ste to asi urobili dnes vecer? mozna inspiracia aj pre ostatnych
Tomáš
16.12.2021 20:42
P2P ... otázka je, jestli ale za tuhle cenu seženeš protistranu
Ondřej
16.12.2021 22:11
↩
@Tomáš
no jestli bude obsazenost hospody jako v úterý v holešovicích, tak věřím tomu, že s tím obsluha nebude mít problém 😄
Co bylo v utery? 😃
Tomáš
16.12.2021 22:17
↩
@Ondřej
Co bylo v utery? 😃
večírek bývalých kolegů, nesouvisející s kryptem ... ale bylo nás tam ke 20 a kromě naší party jen asi 4 další lidi ... prostor odhadem pro 100 lidí 😄
Peky
17.12.2021 03:53
↩
@KryptoVláďa
Co si o tom myslite? Jsou to brnaci, dneska se na me obratili http://www.earth.guide/
hele proč ne, jen nevidím důvod, proč bych měl vlastnit obsah pomocí krypta, dneska je spousty bezplatných aplikací, blogu atd....
Tibika
17.12.2021 06:55
Kluci, ja som chytil nejakeho bacila, tak to vecer skipnem 😦
Korona to nebude, ale stejne to nechcem posielat dalej.
Uzivajte a dajte si hlavne na to zdravicko 😉
Korona to nebude, ale stejne to nechcem posielat dalej.
Uzivajte a dajte si hlavne na to zdravicko 😉
Makepeace
17.12.2021 08:41
<@!672035199441305600>vdaka za vcerajsi stream, za hodnotne informacie a tiez za velku davku humoru. 🙂 . pustila som si to po navrate z prace v noci a smiala som sa na tvojich vyrokoch na cely dom🤣 .
vsetkym pajem dnes prijemne posedenie v Prahe. Ticho budem zavidiet v praci, ale zo srdca vam doprajem spolocne chvile pri resetovani mozgov. pekny den vsetkym🙂
KryptoVláďa
17.12.2021 08:45
↩
@Makepeace
vsetkym pajem dnes prijemne posedenie v Prahe. Ticho budem zavidiet v praci, ale zo srdca vam doprajem spolocne chvile pri resetovani mozgov. pekny den vsetkym🙂
dekuju.....myslim, ze po novem roce bychom mohli dat sraz u vas