# pokec
184738 zpráv • strana 1037/1848
GiSo 14.12.2021 22:02
@Tomassino flippening, COCOS
Už víme, o čem bude další Kicomovo video 🤣
kicom:831836375271079977 2 🥥 2
venca Tol 15.12.2021 03:15
@KryptoVláďa Ukazuje ti to podle pohybu eth. S cenou to nema nic spolecnyho
<@518789876842364958> ok dik
skipy 15.12.2021 04:24
Near mile překvapil 😁
Kabi 15.12.2021 05:28
Hm. Ocekavam, ze bude zanedlouho zase po 10 🤯
GiSo 15.12.2021 05:58
@Kabi Hm. Ocekavam, ze bude zanedlouho zase po 10 🤯
Ta 10$ je celkem velký sup/rez.
Takže je možné, že se ještě třeba na $12 nebo $13 podíváme.

Ale taky spíše věřím více v $9 než $12

Taky záleží, co bude dělat celý krypto trh
Kabi 15.12.2021 06:07
Rozumim. Souhlasim. Jen to nekoresponduje s mym nedavnym rozhodnutim hodit cast do stable 🙂
KryptoVláďa 15.12.2021 07:13
muze mi tu nekdo, pls poslat 1 matic?
0xaf329A2986d7f78991aB5AEdAD6c7c3a2bC760a5
martinac 15.12.2021 07:34
@KryptoVláďa 0xaf329A2986d7f78991aB5AEdAD6c7c3a2bC760a5
Pošlu do 5 min
KryptoVláďa 15.12.2021 07:34
@martinac Pošlu do 5 min
dik...
martinac 15.12.2021 07:37
@KryptoVláďa dik...
Je tam
KryptoVláďa 15.12.2021 07:38
kuju
👍 1
KryptoVláďa 15.12.2021 07:41
@martinac Je tam
ale trva mu to, porad nekde bloudi 😄
martinac 15.12.2021 07:42
Já už mám potvrzeno
KryptoVláďa 15.12.2021 07:46
jo, dobry, blba penezenka
👍 1
adamyjo 15.12.2021 09:04
tak mesic zpet jsem si nainstaloval do notasu testovaci metamask penezenku na shitcoiny a prihlasovani ruzne a ted jsem si tam poslal 100$ a trosku bnb na poplatky, a mrd a odeslalo se to samo z penezenky nekam doprdele, to je hacknuta na penezenka co? jak se to tak muze stat?
KryptoVláďa 15.12.2021 09:14
@adamyjo tak mesic zpet jsem si nainstaloval do notasu testovaci metamask penezenku na shitcoiny a prihlasovani ruzne a ted jsem si tam poslal 100$ a trosku bnb na poplatky, a mrd a odeslalo se to samo z penezenky nekam doprdele, to je hacknuta na penezenka co? jak se to tak muze stat?
z blbyho odkazu nejspis
GiSo 15.12.2021 09:16
ledger a neřešíš
adamyjo 15.12.2021 09:41
@KryptoVláďa z blbyho odkazu nejspis
asi jsem neco poklikal blbe no, dojeb tak 100 dolcu v peci, zkusenost jeste levna 😄 zalozil jsem penezenku novou a dobry
bocak7 15.12.2021 14:00
Ahoj , neznate nekoho kdo by mi poradit s tezenim ?
Tomassino 15.12.2021 14:05
co těžíš?
bocak7 15.12.2021 14:11
@Tomassino co těžíš?
no to je jedna z otazek 😄 co by bylo nejlepsi aktualne a do budoucna
AMwhatAM 15.12.2021 14:14
tak co Olympus jeste je to terno?
Tomassino 15.12.2021 14:16
@bocak7 no to je jedna z otazek 😄 co by bylo nejlepsi aktualne a do budoucna
stav se v pátek na večírku a můžem to probrat 😄
bocak7 15.12.2021 14:35
@Tomassino stav se v pátek na večírku a můžem to probrat 😄
kde je vecirek ?
KryptoVláďa 15.12.2021 15:55
@bocak7 kde je vecirek ?
<#805712733899063326>
bocak7 15.12.2021 15:59
@Tomassino stav se v pátek na večírku a můžem to probrat 😄
aha, tak 17.12 to nedam...pomaham kamaradovi..jedeme pro auto nekam do nemecka takze budu od rana do druheho rana na ceste akorat 😦
KryptoVláďa 15.12.2021 16:06
heeeelp.... akutne nekdo trochu bnb jen at mam na odeslani?
Roonwild 15.12.2021 16:08
Napiš kolik kam
KryptoVláďa 15.12.2021 16:08
@Roonwild Napiš kolik kam
par dolaru sem 0xaf329A2986d7f78991aB5AEdAD6c7c3a2bC760a5
Roonwild 15.12.2021 16:11
Máš to tam?
KryptoVláďa 15.12.2021 16:11
kuju
🥳 1
Vítek 15.12.2021 16:19
chlapi docela jsem chtěl dorazit na ten sraz 17. ale zase jsme skončili v Motole s malým 😦
KryptoVláďa 15.12.2021 16:29
@Vítek chlapi docela jsem chtěl dorazit na ten sraz 17. ale zase jsme skončili v Motole s malým 😦
sanci bude jeste hafo.... drzte se
Tomassino 15.12.2021 16:34
@Vítek chlapi docela jsem chtěl dorazit na ten sraz 17. ale zase jsme skončili v Motole s malým 😦
:(, no ale z Motola je to jenom přes kopec
Vítek 15.12.2021 16:34
😢 2
To je pravda to je kousek
Tomassino 15.12.2021 17:42
@Vítek (attachment)
co mu je? pomohl by čokoládový airdrop?
Vítek 15.12.2021 17:43
Asi bronchitida, ale nejhorší je že jsme byli v nemocnici za posledního půl roku 4x
Tomassino 15.12.2021 17:43
hmm, teď to nějak asi řádí, mě mladá přestala mluvit
KryptoVláďa 15.12.2021 17:44
@Tomassino hmm, teď to nějak asi řádí, mě mladá přestala mluvit
konecne 😄
Tomassino 15.12.2021 17:44
no jako nestěžuju si 🙂
Tomassino 15.12.2021 17:46
@Vítek Asi bronchitida, ale nejhorší je že jsme byli v nemocnici za posledního půl roku 4x
ti něco připravím, pro sestřičky, budeš king 🙂 <@!907532092370464768>
(upraveno)
zítra ti to tam můžu hodit
AMwhatAM 15.12.2021 17:47
OlympusDao klesa .. zacinam verit v ocistu trhu:D
KryptoVláďa 15.12.2021 18:33
😄
<@!907532092370464768> neodmitej, <@!831379731734855720> ma skvely veci.....btw mysli na me s kafem, Tome
adamyjo 15.12.2021 18:41
uz se to blizi 😄
Makepeace 15.12.2021 18:43
@Vítek (attachment)
skore uzdravenie prajem🙂
Vítek 15.12.2021 19:10
@Tomassino ti něco připravím, pro sestřičky, budeš king 🙂 <@!907532092370464768>
A co chystáš? :)
Vítek 15.12.2021 19:10
@Makepeace skore uzdravenie prajem🙂
Díky
KryptoVláďa 15.12.2021 19:59
@Vítek A co chystáš? :)
cokoladicky, bombonky...
Plastex 15.12.2021 20:52
PSB trosku zklamani stim listeningem na gate.io sem cekal pumpu a on to vlastne slo hned dolu 🙂
MirekH 15.12.2021 21:51
@Plastex PSB trosku zklamani stim listeningem na gate.io sem cekal pumpu a on to vlastne slo hned dolu 🙂
buy the rumor sell the news, dalo se to čekat
Plastex 15.12.2021 21:53
@MirekH buy the rumor sell the news, dalo se to čekat
Ja me teda sell nastavenej vysoko, aby se fakt vyplatilo to prodat. Ale spis sem cekal ze to treba v prvnich 30 minutach vystreli a pak to pujde dolu protze cena byla docela prijemna na nakup ale moc se to nehybalo.
MirekH 15.12.2021 22:01
<@!780461823325503538> já to teď hodluju, ani tu cenu teď moc nesleduju, mám tam průměrný nákup nějakých 0.95, přikupovat už nebudu a prodávat také ne. Hero or zero
Plastex 15.12.2021 22:03
@MirekH <@!780461823325503538> já to teď hodluju, ani tu cenu teď moc nesleduju, mám tam průměrný nákup nějakých 0.95, přikupovat už nebudu a prodávat také ne. Hero or zero
Ja mam nakupku 0,58 tak sem si nastavil na gate prvni sell na 5 dolarech s 50psb to uz by byl 10nasobek a to by bala spokojenost a pak kazdy dolar nahoru dalsich 50 az k 15 dolarum 🙂
Ale nastavil jsem to prisne protze prodavat se mi to ani moc nechce, spis sem chtel prodat draho a pak kouoil levne 🙂
tree 木 15.12.2021 22:49
🤣 5
Peky 16.12.2021 02:35
@tree 木 (attachment)
jsem chtěl něco postnout, ale tomuhle se nic nevyrovná😆
tady je to samej písek🤣
(upraveno)
😍 1
Bugsy 16.12.2021 08:58
@Peky tady je to samej písek🤣
Kdy budeš zpět ?
Peky 16.12.2021 10:55
@Bugsy Kdy budeš zpět ?
dneska jsem to tady prodloužil do 28.12. pak uvidíme, je to tady pecka, máme familiarní hotel pro děcka a topovka👍
venca Tol 16.12.2021 11:28
@Peky dneska jsem to tady prodloužil do 28.12. pak uvidíme, je to tady pecka, máme familiarní hotel pro děcka a topovka👍
Užívej 👍
Hoši chtěl jsem přijet do Prahy na pokec. Bohužel jsem zjistil že mi teče do baráku. Tak musím udělat střechu.
Tomassino 16.12.2021 11:35
chlapci, žádný omluvenky neberem 🙂
nebuďte líný se s náma vožrat 🙂
GiSo 16.12.2021 11:35
@Tomassino chlapci, žádný omluvenky neberem 🙂
Proto se neomlouvám a říkám narovinu, že mě neuvidíš.
Peky 16.12.2021 14:02
vánoce budou - stromeček níže🥳
💯 1
KryptoVláďa 16.12.2021 15:00
Co si o tom myslite? Jsou to brnaci, dneska se na me obratili http://www.earth.guide/
(upraveno)
KryptoVláďa 16.12.2021 15:33
kdo jste se prihlasili na vecirek, mela by vam na penezenkach pristavat NFTcka
Tonda 16.12.2021 16:21
@KryptoVláďa kdo jste se prihlasili na vecirek, mela by vam na penezenkach pristavat NFTcka
mňam mňam
KryptoVláďa 16.12.2021 16:22
😄
a od 20:00 pro vas mame s <@!831379731734855720> male prekvapeni
Tomáš 16.12.2021 16:37
@KryptoVláďa kdo jste se prihlasili na vecirek, mela by vam na penezenkach pristavat NFTcka
proč tohle nebylo řečeno předem? 😄 .... já tam hodil random adresu, kterou teď možná nenajdu 😄
KryptoVláďa 16.12.2021 16:38
@Tomáš proč tohle nebylo řečeno předem? 😄 .... já tam hodil random adresu, kterou teď možná nenajdu 😄
a jako proc bych chtel jinak adresy?
Tomáš 16.12.2021 16:39
@KryptoVláďa a jako proc bych chtel jinak adresy?
protože <@&833382843496792085> přišel o seznam 😄
KryptoVláďa 16.12.2021 16:39
😄
Tonda 16.12.2021 17:37
@KryptoVláďa kdo jste se prihlasili na vecirek, mela by vam na penezenkach pristavat NFTcka
Na jaké síti?
KryptoVláďa 16.12.2021 17:43
@Tonda Na jaké síti?
polygon, ale opensea by ti to melo normalne ukazat
Tonda 16.12.2021 17:45
@KryptoVláďa polygon, ale opensea by ti to melo normalne ukazat
No jo, už to vidím 😉
Storm 16.12.2021 18:11
@Tomáš protože <@&833382843496792085> přišel o seznam 😄
álee by ses divil...nějaký seznam by se ještě našel 😄 😄 😄
Tomassino 16.12.2021 20:13
už se to blíží 🙂
Tomáš 16.12.2021 20:14
aby nás tam nakonec nebylo 5, protože ostatní budou brečet u grafů 😄
Tomassino 16.12.2021 20:16
můžem zapíjet spolu žal u grafu, mají tam velký LCDčka na sport :), přepnem na tradingview
Tomáš 16.12.2021 20:19
no jestli bude obsazenost hospody jako v úterý v holešovicích, tak věřím tomu, že s tím obsluha nebude mít problém 😄
sumec 16.12.2021 20:35
hosi, ked by chcete najlacnejsie nakupit dot aby bolo z coho rozhadzovat do aukcii, co okrem burz pouzivate? 😄 alebo ako by ste to asi urobili dnes vecer? mozna inspiracia aj pre ostatnych
Tomáš 16.12.2021 20:42
P2P ... otázka je, jestli ale za tuhle cenu seženeš protistranu
Ondřej 16.12.2021 22:11
@Tomáš no jestli bude obsazenost hospody jako v úterý v holešovicích, tak věřím tomu, že s tím obsluha nebude mít problém 😄
Co bylo v utery? 😃
Tomáš 16.12.2021 22:17
@Ondřej Co bylo v utery? 😃
večírek bývalých kolegů, nesouvisející s kryptem ... ale bylo nás tam ke 20 a kromě naší party jen asi 4 další lidi ... prostor odhadem pro 100 lidí 😄
Peky 17.12.2021 03:53
@KryptoVláďa Co si o tom myslite? Jsou to brnaci, dneska se na me obratili http://www.earth.guide/
hele proč ne, jen nevidím důvod, proč bych měl vlastnit obsah pomocí krypta, dneska je spousty bezplatných aplikací, blogu atd....
Tibika 17.12.2021 06:55
Kluci, ja som chytil nejakeho bacila, tak to vecer skipnem 😦

Korona to nebude, ale stejne to nechcem posielat dalej.

Uzivajte a dajte si hlavne na to zdravicko 😉
Makepeace 17.12.2021 08:41
<@!672035199441305600>vdaka za vcerajsi stream, za hodnotne informacie a tiez za velku davku humoru. 🙂 . pustila som si to po navrate z prace v noci a smiala som sa na tvojich vyrokoch na cely dom🤣 .
vsetkym pajem dnes prijemne posedenie v Prahe. Ticho budem zavidiet v praci, ale zo srdca vam doprajem spolocne chvile pri resetovani mozgov. pekny den vsetkym🙂
KryptoVláďa 17.12.2021 08:45
@Makepeace vsetkym pajem dnes prijemne posedenie v Prahe. Ticho budem zavidiet v praci, ale zo srdca vam doprajem spolocne chvile pri resetovani mozgov. pekny den vsetkym🙂
dekuju.....myslim, ze po novem roce bychom mohli dat sraz u vas