# pokec
184738 zpráv • strana 1038/1848
kube2303 12.12.2021 16:18
A jinak už to testuju měsíc 🙂 Takže nevím přesně jak dlouho to beží, ale minimálně měsíc si to sem tam zapnu abych se mrknul a dám jednu hru 😄
KryptoVláďa 12.12.2021 16:19
super, tak tu jak curak hraju strilecku na mobilu.... diky <@!605145671057801217> 😄
🤣 2
kube2303 12.12.2021 16:21
Třeba to nějak zvednou a bude to pecka 😄 To já nemohu vědět. Ale zatím to stojí za prd no 🙂
KryptoVláďa 12.12.2021 16:21
@kube2303 Třeba to nějak zvednou a bude to pecka 😄 To já nemohu vědět. Ale zatím to stojí za prd no 🙂
pet her za sebou a jeste to nepadlo
kube2303 12.12.2021 16:23
A když dohraješ, nechá tě to jít do menu, nebo se zasekneš v té obrazovce po dohrání hry ?
KryptoVláďa 12.12.2021 16:24
@kube2303 A když dohraješ, nechá tě to jít do menu, nebo se zasekneš v té obrazovce po dohrání hry ?
Menu, shop, dalsi hra…vsechno cajk
kube2303 12.12.2021 16:25
Já to naposledy hrál cca před týdnem... Třeba něco opravili 🙂 Což by bylo fajn. Ale to němění nic na tom, že se nikam zadarmo nedostaneš 😄 A že to není zrovna velká zábava... A s kamošem jsem se taky nepropojil.
Prostě na co jsem hrábl tam dlouhodobě nefungovalo 🙂
Nejlepší když si to vyzkoušíš sám. Děláš dobře 🙂 Jen jsem napsal svou zkušenost 🙂
KryptoVláďa 12.12.2021 16:26
@kube2303 Já to naposledy hrál cca před týdnem... Třeba něco opravili 🙂 Což by bylo fajn. Ale to němění nic na tom, že se nikam zadarmo nedostaneš 😄 A že to není zrovna velká zábava... A s kamošem jsem se taky nepropojil.
At to stoji. Budou kupovat a my pak prodame. Nejsem gamer
Ondřej 12.12.2021 16:32
@kube2303 Bacha na to 🙂 Já tu hru už chvilku testuju... Vypadá dobře ale stojí celkově za hovno. Neříkám, že to nemůže jít up, ale ta hra není vůbec ok! Pořád to padá, furt tam něco nefunguje. Je to kopie brawleru. Aby jsi mohl tou hrou vydělávat musíš si koupit hrdinu za raketu... Jsou i levnější ale ty jsou skoro na nic... Propojení mezi hrou a stránkou a peněženkou je v pořádku. Zdarma se nikdy nedostaneš na rank a tím pádem mince, které potřebuješ na nákup beden ze kterých padají herové, se kterýma můžeš vydělávat... Vyzkoušel jsem to a prozatím je to silně navoněná a nefunkční bída... (Gameplay je celkem hezkej, ale po 3 hrách tě to nebude bavit...) Jen náhoda, že jsem to zrovna zkoušel, tak píšu recenzi 🙂
Mĕ ta hra celkem baví a jsem schopnej jí hráť hodiny. Mám koupené 2 hrdiny. Hra padá, protože je velký nápor a nikdo nečekal, že za par dni od oficiálního vydání bude hru hrát 5 milionu lidi. Za ten týden toho dost opravili.
kube2303 12.12.2021 16:37
Co sis koupi za hrdiny? A ubejva ti ten pocet her na vydelavani? A kolik si tak cca vydelal ? 🙂
Me zajima, jestl ise ti ten hero zaplati 🙂 Ja to hral jen free
U nketerych heru mas moznost 300 placenych her a u tech top heru mas treba 900... Ale ty stoji cca 2k usd... A dostavas prachy za prohru i za vyhyru ? 🙂
Ondřej 12.12.2021 17:00
Minulý týden byla akce na thetan boxy, koupil jsem 2 epic boxy za 300. Dostal jsem jednu epic postavu a jednu common. S epic postavou muzu hrat 10 bitev denně za thc coin. Za vyhru dostaneš 12 gTHC za prohru 1 gTHC. s common postavou jen 8 zapasu a za vyhru dostaneš 8 gTHC. Takže aby se ti to vyplatilo, tak musíš vyhrávat. Každá postava má omezený počet her podle rarity a scinu. Legendarni postava ma 1000 zapasu, Epic okolo 400, common 220. Taky záleží jakou cenu zrovna má THC.
Hraju to cca 9 dní
(upraveno)
KryptoVláďa 12.12.2021 17:08
Pyco to je na me moc. Ja tonoroste pak prodam
Ondřej 12.12.2021 17:11
@KryptoVláďa Pyco to je na me moc. Ja tonoroste pak prodam
já taky a všechno pak přeleju zase do ETH 😄
Kosa Fatty.io 12.12.2021 17:20
Jede nekdo v RMRK?
sumec 12.12.2021 17:28
nemal by prosim Vas niekto par maticov na polygone, nemam tam ani na swap 😦 mam wmatic a nemam to ako switchnut 😄 diky moc
Makepeace 12.12.2021 17:30
@sumec nemal by prosim Vas niekto par maticov na polygone, nemam tam ani na swap 😦 mam wmatic a nemam to ako switchnut 😄 diky moc
napis mi adresu do pm a kolko potrebujes
sumec 12.12.2021 17:34
@Makepeace napis mi adresu do pm a kolko potrebujes
nejde ti pisat na priamo, skus prijat friend request, mohlo by to jet pak
KryptoVláďa 12.12.2021 18:41
tak herni picovina +9%
😄
kube2303 12.12.2021 18:49
@Ondřej Minulý týden byla akce na thetan boxy, koupil jsem 2 epic boxy za 300. Dostal jsem jednu epic postavu a jednu common. S epic postavou muzu hrat 10 bitev denně za thc coin. Za vyhru dostaneš 12 gTHC za prohru 1 gTHC. s common postavou jen 8 zapasu a za vyhru dostaneš 8 gTHC. Takže aby se ti to vyplatilo, tak musíš vyhrávat. Každá postava má omezený počet her podle rarity a scinu. Legendarni postava ma 1000 zapasu, Epic okolo 400, common 220. Taky záleží jakou cenu zrovna má THC.
To je dobry 🙂 No ja popravde moc nevyhraval 😄
KryptoVláďa 12.12.2021 18:59
@kube2303 To je dobry 🙂 No ja popravde moc nevyhraval 😄
musis strilet
kube2303 12.12.2021 19:07
😄
Ondřej 12.12.2021 19:24
@KryptoVláďa tak herni picovina +9%
KryptoVláďa 12.12.2021 19:26
boha
Ondřej 12.12.2021 19:26
Už se tam jedou i schoolarshipy, Filipinci cekaj 😁
KryptoVláďa 12.12.2021 19:26
vsechno, co na bsc palilo tokeny, slo do pici
KryptoVláďa 12.12.2021 19:31
@Ondřej Už se tam jedou i schoolarshipy, Filipinci cekaj 😁
na to mi asi nekdy budes muset dat skoleni 😄
tak ja nevim, jestli si tam taky nemam neco koupit 😄
Ondřej 12.12.2021 19:34
@KryptoVláďa vsechno, co na bsc palilo tokeny, slo do pici
sam jsem zvĕdavej, jak ta jejich ekonomika bude udržitelná. Teď se tĕch her vyrojilo hroznĕ moc.
Ondřej 12.12.2021 19:35
@KryptoVláďa na to mi asi nekdy budes muset dat skoleni 😄
Neni problém, je to celkem jednoduché.
Ondřej 12.12.2021 19:36
@KryptoVláďa tak ja nevim, jestli si tam taky nemam neco koupit 😄
Jen u téhle hry je to trochu složitĕjší než u axieku.
KryptoVláďa 12.12.2021 19:36
asi na nakupovani seru...pockam na 20 a prodam 😄
Ondřej 12.12.2021 19:42
@KryptoVláďa asi na nakupovani seru...pockam na 20 a prodam 😄
To chápu😃 Přesunuli staking z Q2 na příští týden😅, tak snad budem na 20 brzo.
Makepeace 13.12.2021 08:06
<@!672035199441305600> dalsi namet ohladom vyzvy https://www.youtube.com/watch?v=W259vdW56kM 1:24:45 hod 🙂
yes:767989820818849834 1
Tomáš 13.12.2021 09:25
který kronikář potom sbírá eth adresy z registrace na večírek? 😄
👀 2
Tomassino 13.12.2021 10:16
hospoda na vecirek Srdcovka U Drsnejch, Mukařovského 1985, metro B - Luka. Lejem 17.12. od 18:00 🙂
MirekH 13.12.2021 10:57
<@!760563163241644042> předpokládám, že každý, kdo nechce své peněženky publikovat tak tam dal svou ETH adresu "pro veřejnost" 😄
GiSo 13.12.2021 11:38
Mám zhruba 200 dolarů na zkSYNC, kdyby někdo něco chtěl.
Tomáš 13.12.2021 12:12
@GiSo Mám zhruba 200 dolarů na zkSYNC, kdyby někdo něco chtěl.
near klesnul, takže já na to teď kašlu a přispěju jen ty drobky, nemusíš mi tedy nic rezervovat a počítat se mnou ... i tak díky za ochotu 🙂
👍 1
Ondřej 13.12.2021 12:19
@Tomassino hospoda na vecirek Srdcovka U Drsnejch, Mukařovského 1985, metro B - Luka. Lejem 17.12. od 18:00 🙂
Ještĕ, že bydlim na žlutý😅
yes:767989820818849834 1
Dancod 13.12.2021 12:34
Uz zase mi spadnul ledger.🤬 .. nevim jak u vas ale ten muj ledger je od ty doby co zprovoznili to live totalni sracka ktera v 10 pripadech ze sta hleda a nenachazi nebo se proste neotevre atd ... jeste k tomu zacinam verit ze kdyby si na ne doslapl regulator tak jsme vsichni namydleny🤔
GiSo 13.12.2021 12:43
@Dancod Uz zase mi spadnul ledger.🤬 .. nevim jak u vas ale ten muj ledger je od ty doby co zprovoznili to live totalni sracka ktera v 10 pripadech ze sta hleda a nenachazi nebo se proste neotevre atd ... jeste k tomu zacinam verit ze kdyby si na ne doslapl regulator tak jsme vsichni namydleny🤔
PC/mobil ?
danko2002 13.12.2021 13:07
<@731755974817480724> prosím ťa akože čo by ti spravil ten regulátor???
Zobral krypto z ledgera? 😁

PS- áno máš pravdu ledger má v poslednej dobe problémy.
Máš problém s načítaním napríklad pri odosielaní transakcie alebo kde je tvoj problém?
Tomassino 13.12.2021 13:34
@Ondřej Ještĕ, že bydlim na žlutý😅
takže bez přestupu, hmmm
Dancod 13.12.2021 14:59
sleduje nekdo tyhle DAO (TIME, HEC, IN, WAGMI) ? jedou na ruznejch sitich .... je to trosku jako pres kopirak, audity nemaj , ale to APY je astronomicky .... Scam nebo budoucnost😆 ?
Swordfish 13.12.2021 15:33
Scam, jako vždy.
joe:825130132578369576 1
tree 木 13.12.2021 17:16
👍 2
Tomáš 13.12.2021 20:05
můžu na binance v klidu poslat WETH nebo je s tím nějaká komplikace pak? Máte někdo prosím zkušenost?
KryptoVláďa 13.12.2021 20:07
@Tomáš můžu na binance v klidu poslat WETH nebo je s tím nějaká komplikace pak? Máte někdo prosím zkušenost?
ja bych to nedelal
Tomáš 13.12.2021 20:20
@KryptoVláďa ja bych to nedelal
proč? přímo WETH to dovoluje, jen se to pak musí 1:1 konvertovat na ETH
KryptoVláďa 13.12.2021 20:20
tak jo
Tomáš 13.12.2021 20:20
ale nikdy jsem to nedělal, tak nevím, jestli to nemá nějaké omezení nebo komplikace
ale teď jsem fakt v situaci, že i těch pár dolarů za unwrap na eth síti možná může být kritických
GiSo 13.12.2021 20:24
@Tomáš můžu na binance v klidu poslat WETH nebo je s tím nějaká komplikace pak? Máte někdo prosím zkušenost?
Pokud tam je deposit pro wETH, tak jo.
Tomáš 13.12.2021 20:25
@GiSo Pokud tam je deposit pro wETH, tak jo.
GiSo 13.12.2021 20:25
Taky už koukám.

Tak normálně ERC20 deposit
(upraveno)
Tomáš 13.12.2021 20:25
jen WETH nemá trade, ale jen convert
ale to píšou, že je 1:1 a zero fees, no slippage
GiSo 13.12.2021 20:26
Věřím tomu.
Neměl bych z toho strach.
Tomáš 13.12.2021 20:28
věřit ... nic jiného už mi celkově moc nezbývá 😄
HonzaH 13.12.2021 22:31
Ahoj, pres wormhole jsem si poslal link. ( z sol na polygon) nevite jake minimalni mozstvi na swapnuti linku co da worm hole na link polygon? Zkousim to s2.22 linku, ale je to malo. A zas nechci aby tam vse uvazlo, ze to nejde swapnout. Diky
Tomáš 13.12.2021 22:34
nemáte někdo prosím nějaké drobné ETH na optimism? ... mám tam USDC, ale neodhadl jsem nutný zbytek ETH, takže už si to nemůžu swapnout zpátky, tak jen "flash loan" bych potřeboval
pro trochu odvážné možná i vím, kde lze teď prodat objem 1 ETH za víc jak 4000 usdc 😄
Tomáš 14.12.2021 09:56
moje "dobrodružství" s Truebit bylo právě ukončeno, trvalo 225 days 1 hr ... je tu ještě nějaký sběratel? 😄
denzel1989 14.12.2021 10:17
<@!760563163241644042> ja mam este. Preco predavas ? 😄
AMwhatAM 14.12.2021 10:40
ja taky mam:D
denzel1989 14.12.2021 10:44
Myslite, ze je to passe ? Ono nemam tam moc cize to beriem bud to skape uplne alebo to mega vystreli.
Tomassino 14.12.2021 12:45
kdo se nudí mrkněte 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=eVPvytqC8TE o Turowě
Tomáš 14.12.2021 13:14
@denzel1989 <@!760563163241644042> ja mam este. Preco predavas ? 😄
čekal jsem dlouho, teď i nízký gas, navíc zrovna v tuhle chvíli mi i ty drobné mohou zachránit účet, tak jsem se toho zbavil
venca Tol 14.12.2021 17:59
Nevíte co se stalo s Hydrou Dx že cena klesla skoro o 60procent?
Kosa Fatty.io 14.12.2021 18:16
To ma nejakou cenu?
Bych asi neresil dokud to neni ofiko vydany a obchodovatelny
Jen se tam ted odsouhlasilo to navyseni tokenu lidem na uctech
3x
KryptoVláďa 14.12.2021 18:20
@venca Tol Nevíte co se stalo s Hydrou Dx že cena klesla skoro o 60procent?
Ukazuje ti to podle pohybu eth. S cenou to nema nic spolecnyho
Deleted User 14.12.2021 21:25
trosku sa to zblaznilo 😄
ak vam to tak blbne?
Tomassino 14.12.2021 21:30
jojo, je to zmatený
Petr Šatný 14.12.2021 21:30
To není bug, ale fíčura ... nový update stránek s názvem Jolanda
Deleted User 14.12.2021 21:30
ale nastal flipening 😄
KryptoVláďa 14.12.2021 21:30
@Deleted User trosku sa to zblaznilo 😄
CG cajk
Tomassino 14.12.2021 21:30
jestli podle toho jedou nějací boti, tak tu můžeme mít i klidně 100.000 ne? 🙂
Deleted User 14.12.2021 21:31
moje portfolio 😄
MirekH 14.12.2021 21:32
@Deleted User trosku sa to zblaznilo 😄
Zase Elon?
Tomassino 14.12.2021 21:35
že by Elon hacknul coinmarketcap? 🤔
GiSo 14.12.2021 21:52
Gas je pořád malej, takže se nic neděje a je to jen planej poplach ...
Tomassino 14.12.2021 21:59
flippening, COCOS
🤣 1