kube2303
12.12.2021 16:18
A jinak už to testuju měsíc 🙂 Takže nevím přesně jak dlouho to beží, ale minimálně měsíc si to sem tam zapnu abych se mrknul a dám jednu hru 😄
KryptoVláďa
12.12.2021 16:19
super, tak tu jak curak hraju strilecku na mobilu.... diky <@!605145671057801217> 😄
🤣 2
kube2303
12.12.2021 16:21
Třeba to nějak zvednou a bude to pecka 😄 To já nemohu vědět. Ale zatím to stojí za prd no 🙂
KryptoVláďa
12.12.2021 16:21
↩
@kube2303
Třeba to nějak zvednou a bude to pecka 😄 To já nemohu vědět. Ale zatím to stojí za prd no 🙂
pet her za sebou a jeste to nepadlo
kube2303
12.12.2021 16:23
A když dohraješ, nechá tě to jít do menu, nebo se zasekneš v té obrazovce po dohrání hry ?
KryptoVláďa
12.12.2021 16:24
↩
@kube2303
A když dohraješ, nechá tě to jít do menu, nebo se zasekneš v té obrazovce po dohrání hry ?
Menu, shop, dalsi hra…vsechno cajk
kube2303
12.12.2021 16:25
Já to naposledy hrál cca před týdnem... Třeba něco opravili 🙂 Což by bylo fajn. Ale to němění nic na tom, že se nikam zadarmo nedostaneš 😄 A že to není zrovna velká zábava... A s kamošem jsem se taky nepropojil.
Prostě na co jsem hrábl tam dlouhodobě nefungovalo 🙂
Nejlepší když si to vyzkoušíš sám. Děláš dobře 🙂 Jen jsem napsal svou zkušenost 🙂
KryptoVláďa
12.12.2021 16:26
↩
@kube2303
Já to naposledy hrál cca před týdnem... Třeba něco opravili 🙂 Což by bylo fajn. Ale to němění nic na tom, že se nikam zadarmo nedostaneš 😄 A že to není zrovna velká zábava... A s kamošem jsem se taky nepropojil.
At to stoji. Budou kupovat a my pak prodame. Nejsem gamer
Ondřej
12.12.2021 16:32
↩
@kube2303
Bacha na to 🙂 Já tu hru už chvilku testuju... Vypadá dobře ale stojí celkově za hovno. Neříkám, že to nemůže jít up, ale ta hra není vůbec ok! Pořád to padá, furt tam něco nefunguje. Je to kopie brawleru. Aby jsi mohl tou hrou vydělávat musíš si koupit hrdinu za raketu... Jsou i levnější ale ty jsou skoro na nic... Propojení mezi hrou a stránkou a peněženkou je v pořádku. Zdarma se nikdy nedostaneš na rank a tím pádem mince, které potřebuješ na nákup beden ze kterých padají herové, se kterýma můžeš vydělávat... Vyzkoušel jsem to a prozatím je to silně navoněná a nefunkční bída... (Gameplay je celkem hezkej, ale po 3 hrách tě to nebude bavit...) Jen náhoda, že jsem to zrovna zkoušel, tak píšu recenzi 🙂
Mĕ ta hra celkem baví a jsem schopnej jí hráť hodiny. Mám koupené 2 hrdiny. Hra padá, protože je velký nápor a nikdo nečekal, že za par dni od oficiálního vydání bude hru hrát 5 milionu lidi. Za ten týden toho dost opravili.
kube2303
12.12.2021 16:37
Co sis koupi za hrdiny? A ubejva ti ten pocet her na vydelavani? A kolik si tak cca vydelal ? 🙂
Me zajima, jestl ise ti ten hero zaplati 🙂 Ja to hral jen free
U nketerych heru mas moznost 300 placenych her a u tech top heru mas treba 900... Ale ty stoji cca 2k usd... A dostavas prachy za prohru i za vyhyru ? 🙂
Ondřej
12.12.2021 17:00
Minulý týden byla akce na thetan boxy, koupil jsem 2 epic boxy za 300. Dostal jsem jednu epic postavu a jednu common. S epic postavou muzu hrat 10 bitev denně za thc coin. Za vyhru dostaneš 12 gTHC za prohru 1 gTHC. s common postavou jen 8 zapasu a za vyhru dostaneš 8 gTHC. Takže aby se ti to vyplatilo, tak musíš vyhrávat. Každá postava má omezený počet her podle rarity a scinu. Legendarni postava ma 1000 zapasu, Epic okolo 400, common 220. Taky záleží jakou cenu zrovna má THC.
KryptoVláďa
12.12.2021 17:08
Pyco to je na me moc. Ja tonoroste pak prodam
Ondřej
12.12.2021 17:11
↩
@KryptoVláďa
Pyco to je na me moc. Ja tonoroste pak prodam
já taky a všechno pak přeleju zase do ETH 😄
Kosa Fatty.io
12.12.2021 17:20
Jede nekdo v RMRK?
sumec
12.12.2021 17:28
nemal by prosim Vas niekto par maticov na polygone, nemam tam ani na swap 😦 mam wmatic a nemam to ako switchnut 😄 diky moc
Makepeace
12.12.2021 17:30
↩
@sumec
nemal by prosim Vas niekto par maticov na polygone, nemam tam ani na swap 😦 mam wmatic a nemam to ako switchnut 😄 diky moc
napis mi adresu do pm a kolko potrebujes
sumec
12.12.2021 17:34
↩
@Makepeace
napis mi adresu do pm a kolko potrebujes
nejde ti pisat na priamo, skus prijat friend request, mohlo by to jet pak
KryptoVláďa
12.12.2021 18:41
tak herni picovina +9%
😄
kube2303
12.12.2021 18:49
↩
@Ondřej
Minulý týden byla akce na thetan boxy, koupil jsem 2 epic boxy za 300. Dostal jsem jednu epic postavu a jednu common. S epic postavou muzu hrat 10 bitev denně za thc coin. Za vyhru dostaneš 12 gTHC za prohru 1 gTHC. s common postavou jen 8 zapasu a za vyhru dostaneš 8 gTHC. Takže aby se ti to vyplatilo, tak musíš vyhrávat. Každá postava má omezený počet her podle rarity a scinu. Legendarni postava ma 1000 zapasu, Epic okolo 400, common 220. Taky záleží jakou cenu zrovna má THC.
To je dobry 🙂 No ja popravde moc nevyhraval 😄
KryptoVláďa
12.12.2021 18:59
↩
@kube2303
To je dobry 🙂 No ja popravde moc nevyhraval 😄
musis strilet
kube2303
12.12.2021 19:07
😄
Ondřej
12.12.2021 19:24
↩
@KryptoVláďa
tak herni picovina +9%
Dneska tweetli, že budou pálit THC 😅https://twitter.com/ThetanArena/status/1470030683682738176?t=C8k4ncsVn88tYaaEK90S7A&s=19
KryptoVláďa
12.12.2021 19:26
boha
Ondřej
12.12.2021 19:26
Už se tam jedou i schoolarshipy, Filipinci cekaj 😁
KryptoVláďa
12.12.2021 19:26
vsechno, co na bsc palilo tokeny, slo do pici
KryptoVláďa
12.12.2021 19:31
↩
@Ondřej
Už se tam jedou i schoolarshipy, Filipinci cekaj 😁
na to mi asi nekdy budes muset dat skoleni 😄
tak ja nevim, jestli si tam taky nemam neco koupit 😄
Ondřej
12.12.2021 19:34
↩
@KryptoVláďa
vsechno, co na bsc palilo tokeny, slo do pici
sam jsem zvĕdavej, jak ta jejich ekonomika bude udržitelná. Teď se tĕch her vyrojilo hroznĕ moc.
Ondřej
12.12.2021 19:35
↩
@KryptoVláďa
na to mi asi nekdy budes muset dat skoleni 😄
Neni problém, je to celkem jednoduché.
Ondřej
12.12.2021 19:36
↩
@KryptoVláďa
tak ja nevim, jestli si tam taky nemam neco koupit 😄
Jen u téhle hry je to trochu složitĕjší než u axieku.
KryptoVláďa
12.12.2021 19:36
asi na nakupovani seru...pockam na 20 a prodam 😄
Ondřej
12.12.2021 19:42
↩
@KryptoVláďa
asi na nakupovani seru...pockam na 20 a prodam 😄
To chápu😃 Přesunuli staking z Q2 na příští týden😅, tak snad budem na 20 brzo.
Makepeace
13.12.2021 08:06
<@!672035199441305600> dalsi namet ohladom vyzvy https://www.youtube.com/watch?v=W259vdW56kM 1:24:45 hod 🙂
yes:767989820818849834 1
Tomáš
13.12.2021 09:25
který kronikář potom sbírá eth adresy z registrace na večírek? 😄
👀 2
Tomassino
13.12.2021 10:08
Tomáš
13.12.2021 10:12
↩
@Tomassino
myslíš https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdo71R7eM3mRPKACja1lrF6TWbhu4utlbKwvBi_ih0YDzK3gg/viewform?usp=pp_url ?
ano 😄
Tomassino
13.12.2021 10:16
hospoda na vecirek Srdcovka U Drsnejch, Mukařovského 1985, metro B - Luka. Lejem 17.12. od 18:00 🙂
MirekH
13.12.2021 10:57
<@!760563163241644042> předpokládám, že každý, kdo nechce své peněženky publikovat tak tam dal svou ETH adresu "pro veřejnost" 😄
Roonwild
13.12.2021 11:04
GiSo
13.12.2021 11:38
Mám zhruba 200 dolarů na zkSYNC, kdyby někdo něco chtěl.
Tomáš
13.12.2021 12:12
↩
@GiSo
Mám zhruba 200 dolarů na zkSYNC, kdyby někdo něco chtěl.
near klesnul, takže já na to teď kašlu a přispěju jen ty drobky, nemusíš mi tedy nic rezervovat a počítat se mnou ... i tak díky za ochotu 🙂
👍 1
Ondřej
13.12.2021 12:19
↩
@Tomassino
hospoda na vecirek Srdcovka U Drsnejch, Mukařovského 1985, metro B - Luka. Lejem 17.12. od 18:00 🙂
Ještĕ, že bydlim na žlutý😅
yes:767989820818849834 1
Dancod
13.12.2021 12:34
Uz zase mi spadnul ledger.🤬 .. nevim jak u vas ale ten muj ledger je od ty doby co zprovoznili to live totalni sracka ktera v 10 pripadech ze sta hleda a nenachazi nebo se proste neotevre atd ... jeste k tomu zacinam verit ze kdyby si na ne doslapl regulator tak jsme vsichni namydleny🤔
GiSo
13.12.2021 12:43
↩
@Dancod
Uz zase mi spadnul ledger.🤬 .. nevim jak u vas ale ten muj ledger je od ty doby co zprovoznili to live totalni sracka ktera v 10 pripadech ze sta hleda a nenachazi nebo se proste neotevre atd ... jeste k tomu zacinam verit ze kdyby si na ne doslapl regulator tak jsme vsichni namydleny🤔
PC/mobil ?
danko2002
13.12.2021 13:07
<@731755974817480724> prosím ťa akože čo by ti spravil ten regulátor???
Zobral krypto z ledgera? 😁
PS- áno máš pravdu ledger má v poslednej dobe problémy.
Máš problém s načítaním napríklad pri odosielaní transakcie alebo kde je tvoj problém?
Zobral krypto z ledgera? 😁
PS- áno máš pravdu ledger má v poslednej dobe problémy.
Máš problém s načítaním napríklad pri odosielaní transakcie alebo kde je tvoj problém?
Tomassino
13.12.2021 13:34
↩
@Ondřej
Ještĕ, že bydlim na žlutý😅
takže bez přestupu, hmmm
Dancod
13.12.2021 14:59
sleduje nekdo tyhle DAO (TIME, HEC, IN, WAGMI) ? jedou na ruznejch sitich .... je to trosku jako pres kopirak, audity nemaj , ale to APY je astronomicky .... Scam nebo budoucnost😆 ?
Swordfish
13.12.2021 15:33
Scam, jako vždy.
joe:825130132578369576 1
tree 木
13.12.2021 17:16
stream o NFT prave ted
https://www.youtube.com/watch?v=uAqmQkzi93U
https://www.youtube.com/watch?v=uAqmQkzi93U
👍 2
Tomáš
13.12.2021 20:05
můžu na binance v klidu poslat WETH nebo je s tím nějaká komplikace pak? Máte někdo prosím zkušenost?
KryptoVláďa
13.12.2021 20:07
↩
@Tomáš
můžu na binance v klidu poslat WETH nebo je s tím nějaká komplikace pak? Máte někdo prosím zkušenost?
ja bych to nedelal
Tomáš
13.12.2021 20:20
↩
@KryptoVláďa
ja bych to nedelal
proč? přímo WETH to dovoluje, jen se to pak musí 1:1 konvertovat na ETH
KryptoVláďa
13.12.2021 20:20
tak jo
Tomáš
13.12.2021 20:20
ale nikdy jsem to nedělal, tak nevím, jestli to nemá nějaké omezení nebo komplikace
ale teď jsem fakt v situaci, že i těch pár dolarů za unwrap na eth síti možná může být kritických
GiSo
13.12.2021 20:24
↩
@Tomáš
můžu na binance v klidu poslat WETH nebo je s tím nějaká komplikace pak? Máte někdo prosím zkušenost?
Pokud tam je deposit pro wETH, tak jo.
GiSo
13.12.2021 20:25
Taky už koukám.
Tak normálně ERC20 deposit
(upraveno)
Tak normálně ERC20 deposit
GiSo
13.12.2021 20:26
Věřím tomu.
Neměl bych z toho strach.
Tomáš
13.12.2021 20:28
věřit ... nic jiného už mi celkově moc nezbývá 😄
HonzaH
13.12.2021 22:31
Ahoj, pres wormhole jsem si poslal link. ( z sol na polygon) nevite jake minimalni mozstvi na swapnuti linku co da worm hole na link polygon? Zkousim to s2.22 linku, ale je to malo. A zas nechci aby tam vse uvazlo, ze to nejde swapnout. Diky
Tomáš
13.12.2021 22:34
nemáte někdo prosím nějaké drobné ETH na optimism? ... mám tam USDC, ale neodhadl jsem nutný zbytek ETH, takže už si to nemůžu swapnout zpátky, tak jen "flash loan" bych potřeboval
pro trochu odvážné možná i vím, kde lze teď prodat objem 1 ETH za víc jak 4000 usdc 😄
Tomáš
14.12.2021 09:56
moje "dobrodružství" s Truebit bylo právě ukončeno, trvalo 225 days 1 hr ... je tu ještě nějaký sběratel? 😄
denzel1989
14.12.2021 10:17
<@!760563163241644042> ja mam este. Preco predavas ? 😄
AMwhatAM
14.12.2021 10:40
ja taky mam:D
denzel1989
14.12.2021 10:44
Myslite, ze je to passe ? Ono nemam tam moc cize to beriem bud to skape uplne alebo to mega vystreli.
Tomassino
14.12.2021 12:45
kdo se nudí mrkněte 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=eVPvytqC8TE o Turowě
Tomáš
14.12.2021 13:14
↩
@denzel1989
<@!760563163241644042> ja mam este. Preco predavas ? 😄
čekal jsem dlouho, teď i nízký gas, navíc zrovna v tuhle chvíli mi i ty drobné mohou zachránit účet, tak jsem se toho zbavil
venca Tol
14.12.2021 17:59
Nevíte co se stalo s Hydrou Dx že cena klesla skoro o 60procent?
Kosa Fatty.io
14.12.2021 18:16
To ma nejakou cenu?
Bych asi neresil dokud to neni ofiko vydany a obchodovatelny
Jen se tam ted odsouhlasilo to navyseni tokenu lidem na uctech
3x
KryptoVláďa
14.12.2021 18:20
↩
@venca Tol
Nevíte co se stalo s Hydrou Dx že cena klesla skoro o 60procent?
Ukazuje ti to podle pohybu eth. S cenou to nema nic spolecnyho
Tomassino
14.12.2021 21:30
jojo, je to zmatený
Petr Šatný
14.12.2021 21:30
To není bug, ale fíčura ... nový update stránek s názvem Jolanda
Deleted User
14.12.2021 21:30
ale nastal flipening 😄
KryptoVláďa
14.12.2021 21:30
↩
@Deleted User
trosku sa to zblaznilo 😄
CG cajk
Tomassino
14.12.2021 21:30
jestli podle toho jedou nějací boti, tak tu můžeme mít i klidně 100.000 ne? 🙂
MirekH
14.12.2021 21:32
↩
@Deleted User
trosku sa to zblaznilo 😄
Zase Elon?
GiSo
14.12.2021 21:52
Gas je pořád malej, takže se nic neděje a je to jen planej poplach ...