# pokec
184738 zpráv • strana 1039/1848
Bugsy 10.12.2021 06:02
Tady je to trochu bezpečnější a nebo jsem se jen lip připravil 🙈🙈🙈
👍 1
Kosa Fatty.io 10.12.2021 06:44
A ja si to vcera precetl pred spanim a zdalo se mi o tom 😂
venca Tol 10.12.2021 07:45
@Martin11 Jako přes nějaký bridge?
Jj bridge. Ale vše vyřešeno.
👍 2
Makepeace 10.12.2021 09:34
<@!672035199441305600> tak sa ja bavim velmi casto na tvojich svojskych vyrokoch, ale tvoja rada k business planu v https://www.youtube.com/watch?v=chxk20R_iLg 9,14 min...je pre mna topka. to len na margo tvojej vcerajsej vyzvy zo streamu 🙂
KryptoVláďa 10.12.2021 09:35
😄
koparka ☮ 10.12.2021 09:41
a nedáme někdy po dlouhé době Call..? 👀
Makepeace 10.12.2021 09:49
a este ktorakolvek pasaz zo streamu, ked si smazil Cmolikovho podrztasku
(upraveno)
KryptoVláďa 10.12.2021 09:53
😄
Deleted User 10.12.2021 11:15
niekto ma asi odpocuva ako nadavam na svk a ze sa odstahujem, do cz tak mi prisla pracovna ponuka do brna 😄
Makepeace 10.12.2021 11:16
gratulujem....nadavat sa oplati🤣
Deleted User 10.12.2021 11:16
ale nic moc, museli by sa viac posnazit
a milujem ked davaju ako benefit stravenky 😄
🤣 1
to je take ze prid do roboty a dame ti najest
Makepeace 10.12.2021 11:24
@Deleted User to je take ze prid do roboty a dame ti najest
a mozno by drzani chceli, aby si okrem toho, ze prides do roboty, dostal najest, ...este aj pracoval🤣 . Drzost
Deleted User 10.12.2021 11:51
@Makepeace a mozno by drzani chceli, aby si okrem toho, ze prides do roboty, dostal najest, ...este aj pracoval🤣 . Drzost
no to je dost este pracovat
KryptoVláďa 10.12.2021 19:19
joe:825130132578369576 1 👍 6
Makepeace 10.12.2021 21:03
skvele vysvetlene a ako vzdy s humorom🤣 . ostava verit, ze ti Vitalik neostal nic dlzen po uzavreti kanalu.🤣
Dancod 11.12.2021 11:52
tak jsem zkouk ten DAO Stream ... moc pekne udelany👍 ... rozhodne jsem pro, jen je to asi moc demokraticky. Vedu 8 lidi , jsou fajn, ale bez rizeni si proste udelaj pohodicku , zaroven roste Frustrace u jedincu kteri tu neudelanou praci ostatnich musej dohnat ... ve finale ten team ztraci vykonost. Tak doufejme ze to tu bude jiny 😆
👍 1
GiSo 11.12.2021 12:11
Kdyby chtěl ještě někdo nějaký stable na zkSYNC, tak jsem si teď ještě 800USDc navíc přidal.
venca Tol 11.12.2021 13:08
<@403204367345254402> kde jsi na ten článek narazil. To je ještě z Hromu ne ??
(upraveno)
Swordfish 11.12.2021 13:18
@venca Tol <@403204367345254402> kde jsi na ten článek narazil. To je ještě z Hromu ne ??
Nerozumím řeči tvého kmene.
venca Tol 11.12.2021 13:20
Dej si do vyhledávače časopis Hrom a budeš v obraze 😂
tree 木 11.12.2021 13:23
@Dancod tak jsem zkouk ten DAO Stream ... moc pekne udelany👍 ... rozhodne jsem pro, jen je to asi moc demokraticky. Vedu 8 lidi , jsou fajn, ale bez rizeni si proste udelaj pohodicku , zaroven roste Frustrace u jedincu kteri tu neudelanou praci ostatnich musej dohnat ... ve finale ten team ztraci vykonost. Tak doufejme ze to tu bude jiny 😆
Je to o nastaveni lidi a jejich vnimani osobni zodpovednosti... https://www.peoplecomm.cz/budoucnost-organizaci
👍 1
Swordfish 11.12.2021 13:26
Osobní odpovědnost? No kurva to jsem se docela zasmál 😄
tree 木 11.12.2021 13:27
Nojo, dneska je to porad spis utopie
Ale z dlouhodobyho hlediska je to imho jedina cesta jak se nejak spolecensky posunout
🥺 1
Kosa Fatty.io 11.12.2021 13:30
@tree 木 Ale z dlouhodobyho hlediska je to imho jedina cesta jak se nejak spolecensky posunout
Posledni rok je to hodne o osobni zodpovednosti a hele jak to vypada 😄 mame pred sebou delsi cestu nez btc v Lidlu
👍 1
Haloshi 11.12.2021 13:34
@GiSo Kdyby chtěl ještě někdo nějaký stable na zkSYNC, tak jsem si teď ještě 800USDc navíc přidal.
vezmu, psal jsem SZ - dík
tree 木 11.12.2021 13:37
@Kosa Fatty.io Posledni rok je to hodne o osobni zodpovednosti a hele jak to vypada 😄 mame pred sebou delsi cestu nez btc v Lidlu
Myslim ze to vypada dobre.. sice se spousta lidi jenom veze na vlne ignorance a hejtu, ale naopak spousta lidi zacina o tech vecech vic premejslet. Lidstvo ma nastroje s kteryma zatim neumi pracovat a nejakej cas potrva nez se to nauci
👍 1
Jako lidi neumi pracovat s kryptomenama, tak neumi pracovat se socialnima sitema... misto financnich scamu se chytaji na socialni/nazorovy scamy.Ale prijde mi ze tohle se deje s kazdou novou zasadni inovaci
Kosa Fatty.io 11.12.2021 14:31
Uvidime 🙂 snad 🙏
KryptoVláďa 11.12.2021 14:36
tady je to dneska hluboky 😄
tree 木 11.12.2021 14:40
@KryptoVláďa tady je to dneska hluboky 😄
prave jsem objevil youtube kanal pana Jaroslava Kolare
https://www.youtube.com/watch?v=TLTOocKE5Fc
joe:825130132578369576 1
JaN 11.12.2021 14:52
ahojte chcem sa spytat pouzivate niekto alerty ako su napriklad na trading view?
KryptoVláďa 11.12.2021 14:54
@tree 木 prave jsem objevil youtube kanal pana Jaroslava Kolare
https://www.youtube.com/watch?v=TLTOocKE5Fc
super, vim, co budu dnes delat....diky, kamo
KryptoVláďa 11.12.2021 14:55
@JaN ahojte chcem sa spytat pouzivate niekto alerty ako su napriklad na trading view?
vsichni tu v tom drepime porad, to my bysme mohli davat alerty appkam na alerty 😄
🤣 2
JaN 11.12.2021 15:03
@KryptoVláďa vsichni tu v tom drepime porad, to my bysme mohli davat alerty appkam na alerty 😄
😆
Peky 11.12.2021 15:21
@KryptoVláďa tady je to dneska hluboky 😄
tak já se taky přidám, ještě, že to mám kousek do Němec🤣 proč asi🤣
kvůli jablkům🥳 😂
Raiden 11.12.2021 16:18
No kvůli pivu určitě ne 😆
To je nějaký starý ne?
skipy 11.12.2021 17:07
@Dancod tak jsem zkouk ten DAO Stream ... moc pekne udelany👍 ... rozhodne jsem pro, jen je to asi moc demokraticky. Vedu 8 lidi , jsou fajn, ale bez rizeni si proste udelaj pohodicku , zaroven roste Frustrace u jedincu kteri tu neudelanou praci ostatnich musej dohnat ... ve finale ten team ztraci vykonost. Tak doufejme ze to tu bude jiny 😆
To je to co autor nemyslel
skipy 11.12.2021 17:12
@Peky tak já se taky přidám, ještě, že to mám kousek do Němec🤣 proč asi🤣
Lahvač nestojí 31,- aspoň na Moravě 😁
KryptoVláďa 11.12.2021 17:18
@skipy Lahvač nestojí 31,- aspoň na Moravě 😁
to, co tam lejete, tomu se ale neříká pivo 😄
GiSo 11.12.2021 17:23
@skipy Lahvač nestojí 31,- aspoň na Moravě 😁
A hlavně taky nemáte litrové lahváče. Předpokládám.
KryptoVláďa 11.12.2021 17:24
@GiSo A hlavně taky nemáte litrové lahváče. Předpokládám.
maj. rikaji jim "pozdni sber" 😄
🤣 3
Peky 11.12.2021 17:36
@skipy Lahvač nestojí 31,- aspoň na Moravě 😁
1:17
GiSo 11.12.2021 17:45
@KryptoVláďa maj. rikaji jim "pozdni sber" 😄
To jsou zase pro změnu sedmičky 🤣
Peky 11.12.2021 17:47
@GiSo To jsou zase pro změnu sedmičky 🤣
ba ne, to jsou ty v petkách, co putují do Prahy, jo vlastně, to jsou dvoulitrovky🤣
(upraveno)
🤣 1
GiSo 11.12.2021 17:54
@Peky ba ne, to jsou ty v petkách, co putují do Prahy, jo vlastně, to jsou dvoulitrovky🤣
Předpokládám, že ty nakupuješ po cisternách 😅
Peky 11.12.2021 17:55
@GiSo Předpokládám, že ty nakupuješ po cisternách 😅
po cisternách jsem pil tady v Řecku, teď jsem se opět vrátil k pivečku - Mythos - asi jediné místní, co se dá
(upraveno)
Peky 11.12.2021 18:32
jinak gameskám se na bsc moc nedaří, snad dopadneme lépe... https://twitter.com/WuBlockchain/status/1469657800334659586?s=20
skipy 11.12.2021 18:38
@KryptoVláďa to, co tam lejete, tomu se ale neříká pivo 😄
Pivo je hnus, ale brzo ti pošlu láhev moravského fundamentu.
Plastex 11.12.2021 18:39
Asi si zitra trosku zahraju 🙂
Peky 12.12.2021 06:13
<@!672035199441305600> Hola padre, prosím tě, nepřemýšlel jsi o založení vlákna na všemožné bridge? nastavení metamasku - na optimism atd, já si je dohledám, ale nováčkům by to mohlo usnadnit hledání....
KryptoVláďa 12.12.2021 06:50
Kokot cmolik se chce se mnou prat 🤣🤣
kek:872079105607233557 5 pog:825465951868813342 3 🤮 1
GiSo 12.12.2021 06:56
@KryptoVláďa Kokot cmolik se chce se mnou prat 🤣🤣
Kdy ti začíná trénink?
KryptoVláďa 12.12.2021 06:58
@GiSo Kdy ti začíná trénink?
👍 10
Plastex 12.12.2021 07:33
@KryptoVláďa Kokot cmolik se chce se mnou prat 🤣🤣
To je picus 😄
Hanseva.CLONE 12.12.2021 07:36
@KryptoVláďa Kokot cmolik se chce se mnou prat 🤣🤣
asi budu youtuber at ho muzu zmlatit 😄
KryptoVláďa 12.12.2021 07:37
@Hanseva.CLONE asi budu youtuber at ho muzu zmlatit 😄
on ho asi brzo nekdo zmlati tam...psal mi Mikyr, ze tam ma nejakyho ilegalniho migranta, takze ho resi cizinecka a prej nemel na ty svoje hotely asi stavebni povoleni 😄
Hanseva.CLONE 12.12.2021 07:38
to je dobře,mohli by ho zavřít čuráka
nebo aspon zlamat treba obe ruce 😄
Makepeace 12.12.2021 08:12
@Peky <@!672035199441305600> Hola padre, prosím tě, nepřemýšlel jsi o založení vlákna na všemožné bridge? nastavení metamasku - na optimism atd, já si je dohledám, ale nováčkům by to mohlo usnadnit hledání....
Slashiik 12.12.2021 09:15
SDN z gate.io poslat na SDN sit nebo Shiden EMV , chápu správně , že jeden formát je pro ETH sit (H160) a druhy pro SDN sit formát (SS58) ? Nejak jsem asi ztracen ... Můžete mi někdo pls postrčit ?
JaN 12.12.2021 09:34
Ahojte chcel by som sa spýtať či mi viete poradiť keď potrebujem riediť tak po akých poklesoch ?radšej riediť menšou sumou a viac poklesov alebo jeden za väčšiu sumu ? Riešite vždy tou sumou čo bol prvý nákup alebo väčšou ? Ďakujem
Slashiik 12.12.2021 09:36
@JaN Ahojte chcel by som sa spýtať či mi viete poradiť keď potrebujem riediť tak po akých poklesoch ?radšej riediť menšou sumou a viac poklesov alebo jeden za väčšiu sumu ? Riešite vždy tou sumou čo bol prvý nákup alebo väčšou ? Ďakujem
jak co , třeba nakupky 1/3 na suportech, každý si asi musí vymyslet svojí strategii, nebo postupne po malych castkach, nebo pri vetsim propadu atd.
(upraveno)
KryptoVláďa 12.12.2021 09:54
@Slashiik SDN z gate.io poslat na SDN sit nebo Shiden EMV , chápu správně , že jeden formát je pro ETH sit (H160) a druhy pro SDN sit formát (SS58) ? Nejak jsem asi ztracen ... Můžete mi někdo pls postrčit ?
ja snd z gate posilam na sdn
Slashiik 12.12.2021 10:24
@KryptoVláďa ja snd z gate posilam na sdn
Díky a adresu davas js. , metamask (H160), nebo metamask ve formatu SS58 ?
KryptoVláďa 12.12.2021 10:28
@Slashiik Díky a adresu davas js. , metamask (H160), nebo metamask ve formatu SS58 ?
js
👍 1
Ivinho 12.12.2021 13:43
@KryptoVláďa Kokot cmolik se chce se mnou prat 🤣🤣
Vláďo jaká seš váhová kategorie? Welter do 77 kg asi ne že? 😄 😄
(upraveno)
KryptoVláďa 12.12.2021 13:59
@Ivinho Vláďo jaká seš váhová kategorie? Welter do 77 kg asi ne že? 😄 😄
premejslim, jestli se nemam urazit 😄
ale mas pravdu, 77 uz dlouuuuho ne
Ondřej 12.12.2021 14:08
Kouknĕte na thetan arenu, zabavna hra, po týdnu spuštĕní hraje hru 6 milionu lidi.
Příští týden by mĕl přijít staking THG coinu. Coin ještĕ neni na žádné pořádné burze.
(upraveno)
KryptoVláďa 12.12.2021 14:10
@Ondřej Kouknĕte na thetan arenu, zabavna hra, po týdnu spuštĕní hraje hru 6 milionu lidi.
Příští týden by mĕl přijít staking THG coinu. Coin ještĕ neni na žádné pořádné burze.
a ze ty mas na to cuch
je to na gate, tak ze bych tam prelil nejakej sdn...
Ondřej 12.12.2021 14:20
Snad se trefim znovu :D jede to celkem bomby na twitteru i youtube.
KryptoVláďa 12.12.2021 14:20
@Ondřej Snad se trefim znovu :D jede to celkem bomby na twitteru i youtube.
tvl ze bych tam petikilo narval?
Ondřej 12.12.2021 14:24
Ja jsem v tom uz za 1eth😅
KryptoVláďa 12.12.2021 14:31
@Ondřej Ja jsem v tom uz za 1eth😅
blazne
nakupka?
KryptoVláďa 12.12.2021 14:37
dobre, jsem tam taky vic nez za 500 😄
joe:825130132578369576 1
Ondřej 12.12.2021 14:38
Zacal jsem pomalu kupovat, kdyz to bylo okolo 12 a po propadu pod 10 jsem prikoupil vic😁
KryptoVláďa 12.12.2021 14:39
@Ondřej Zacal jsem pomalu kupovat, kdyz to bylo okolo 12 a po propadu pod 10 jsem prikoupil vic😁
a target kilo jako axici? 😄
KryptoVláďa 12.12.2021 14:46
@Ondřej Zacal jsem pomalu kupovat, kdyz to bylo okolo 12 a po propadu pod 10 jsem prikoupil vic😁
tak jsem vzal za 2.2k a rano tam chci videt dvacku, tak se snaz 😄
💯 1
Skillz 12.12.2021 14:50
Neviete náhodou keď chcem posielať z polkajs na burzu kusamu tak na burze je depozit adresa na blockchaine COBO či je to ok ?
Ondřej 12.12.2021 15:24
@KryptoVláďa a target kilo jako axici? 😄
150 😁
Včelkamára 12.12.2021 15:48
Vypadá to celkem zajímavě co sem koukal a na gameplay taky i hezčí než axici.... neco bych tam dal ale to bych musel z něčeho prelejt
Ondřej 12.12.2021 15:49
A reward token se jmenuje THC 😁
420:907771813982003300 3
KryptoVláďa 12.12.2021 16:02
@Ondřej A reward token se jmenuje THC 😁
tak to jeste asi dokoupim 😄
KryptoVláďa 12.12.2021 16:10
jaj...Kube...
😄
kube2303 12.12.2021 16:12
Bacha na to 🙂 Já tu hru už chvilku testuju... Vypadá dobře ale stojí celkově za hovno. Neříkám, že to nemůže jít up, ale ta hra není vůbec ok! Pořád to padá, furt tam něco nefunguje. Je to kopie brawleru. Aby jsi mohl tou hrou vydělávat musíš si koupit hrdinu za raketu... Jsou i levnější ale ty jsou skoro na nic... Propojení mezi hrou a stránkou a peněženkou je v pořádku. Zdarma se nikdy nedostaneš na rank a tím pádem mince, které potřebuješ na nákup beden ze kterých padají herové, se kterýma můžeš vydělávat... Vyzkoušel jsem to a prozatím je to silně navoněná a nefunkční bída... (Gameplay je celkem hezkej, ale po 3 hrách tě to nebude bavit...) Jen náhoda, že jsem to zrovna zkoušel, tak píšu recenzi 🙂