ŠošonPašon12
09.12.2021 08:16
↩
@KryptoVláďa
dneska cekame airdrop od instrumental finance.... nejakty tipy?
Vlado klidne muzes neco o L2 a treba o nadejnych ZK rollups projektech ktere by mohl odjebat dekl pristi rok
Tomassino
09.12.2021 08:49
https://tenor.com/view/snow-plowing-plowingsnow-falling-gif-13318216 A v Praze kalamita jak na Sibiři
tři centimetry sněhu a u Muzea štyři
(upraveno)
tři centimetry sněhu a u Muzea štyři
kek:872079105607233557 1
Deleted User
09.12.2021 08:53
tesi ma za konecne je vsade viac snehu ako tu
Deleted User
09.12.2021 09:15
↩
@KryptoVláďa
vzhledem k tomu, ze je to rollup, tak to dedi zabezpeceni L1, adresy zustavaji stejne .... takze to neni spatne i jen na drzeni, posilani si za 0.25$ ..... swapy tam jdou, NFT uz taky, airdrop na 99%....
myslis airdrop z čeho? to že jen se nechaj ležet ETH na L2?
jasný už to ctu zksync
hamakar
09.12.2021 09:18
Konečně jsem dokončil celou tu verifikační opičárnu s BrightID, vč. rozhovoru s Indem, který nikdy naživo neviděl sníh 😆 Kdybyste někdo potřeboval poradit, napište.
(upraveno)
🤣 1
MaX
09.12.2021 09:22
KryptoVláďa
09.12.2021 09:28
↩
@Deleted User
myslis airdrop z čeho? to že jen se nechaj ležet ETH na L2?
Z tiho ze sit zksync pouzijes
Deleted User
09.12.2021 09:34
↩
@hamakar
Konečně jsem dokončil celou tu verifikační opičárnu s BrightID, vč. rozhovoru s Indem, který nikdy naživo neviděl sníh 😆 Kdybyste někdo potřeboval poradit, napište.
ja by som potreboval
KryptoVláďa
09.12.2021 09:35
Mrdne to?
danko2002
09.12.2021 09:37
<@300239408286924801> Takáto správa tu je už 356-krát...
KryptoVláďa
09.12.2021 09:39
↩
@danko2002
<@300239408286924801> Takáto správa tu je už 356-krát...
a 356x to mrdlo 😄
Dancod
09.12.2021 09:39
Jede tu někdo metaverse ? Právě si dělám reserzi ... můj svět to prave není , ale ten potenciál (rizika nevyjímaje) je obrovskej a je to na začátku ...
KryptoVláďa
09.12.2021 09:39
↩
@Dancod
Jede tu někdo metaverse ? Právě si dělám reserzi ... můj svět to prave není , ale ten potenciál (rizika nevyjímaje) je obrovskej a je to na začátku ...
investuju do neceho na dot/ksm
Deleted User
09.12.2021 09:42
<@!716757812545454130> potvrdis mi bright?
MiBo
09.12.2021 09:43
Chcete pobavit? Před 10 dny Mates spustil Alpha verzi Tweetoshi. Od tý doby to nefunguje stále 😁
Deleted User
09.12.2021 09:43
to co ma byt? tweetoshi?
Dancod
09.12.2021 09:45
To by mohlo být ideální... prohrabu se tím az si udelam nazor na Polkacity ( POLC)👍 😋
MiBo
09.12.2021 09:50
↩
@Deleted User
to co ma byt? tweetoshi?
Aplikace spolupracující s Twitterem, která by měla mít implementovaný LN platby od Kryptomatese. Ale jaksi se tam ani nejde přihlásit.
Tonda
09.12.2021 09:53
<@!672035199441305600> přišlo ti něco z toho faucetu na zksync rinkeby?
KryptoVláďa
09.12.2021 10:05
↩
@Tonda
<@!672035199441305600> přišlo ti něco z toho faucetu na zksync rinkeby?
nedelal jsem
Ondřej
09.12.2021 10:16
↩
@MiBo
Chcete pobavit? Před 10 dny Mates spustil Alpha verzi Tweetoshi. Od tý doby to nefunguje stále 😁
Na Matese nekdo kouka? 😁
🤣 1
KryptoVláďa
09.12.2021 10:17
↩
@Tonda
(attachment)
jo, tohle...nic
🤟 1
adamyjo
09.12.2021 10:26
↩
@KryptoVláďa
<@!479608386024112128> a <@!692376885728116796> mala pozornost za vedeni a nataceni workshopu. kody na vyzvenduti vam hazu do zpravy. Moc dekuju
Paradicka, dekuju moc, ja jen natacel ale 😂👍
joe:825130132578369576 1
MirekH
09.12.2021 10:26
↩
@MiBo
Chcete pobavit? Před 10 dny Mates spustil Alpha verzi Tweetoshi. Od tý doby to nefunguje stále 😁
A co je na tom vtipného? Někdo něco dělá, za mě super. Porodní bolesti jsou a budou ... . Udělejte vlastní fungující aplikaci nebo projekt a pak se můžeme smát ...
👍 5
KryptoVláďa
09.12.2021 10:27
btw takovy tweet tip bot by mel behat na nearu. Nezkousel nekdo?
a jedna mega tajna zprava.... anycoin do vanoc spousti LN a po novem roce budou makat na zksync
Plastex
09.12.2021 10:34
Ma ten zksync neco spolecnyho ze zkswap?
KryptoVláďa
09.12.2021 10:36
nn
zkswap osobne uplne moc neverim...ti davali airdrop vloni ale je to nejaka cinska mrdka
Deleted User
09.12.2021 10:37
ozaj nemali by ste daky zoznam projektov ktore ste skusali za posledneho polroka lebo som tu kratko a viete skusit to by bolo zaujimave aj pre potencionalny airdrop
hamakar
09.12.2021 10:39
Nepsali jste někdo, že Holky v kryptu jsou na Gitcoin Grants? Hledám je tu, ale nenacházím.
MiBo
09.12.2021 10:45
↩
@MirekH
A co je na tom vtipného? Někdo něco dělá, za mě super. Porodní bolesti jsou a budou ... . Udělejte vlastní fungující aplikaci nebo projekt a pak se můžeme smát ...
Souhlas, mas pravdu. Byla to ode me spis takova skodolibost, ktera vychazi z toho, ze me ten koncept neprijde uplne stastnej v dobe, kdy samotnej Twitter tuhle funkci chce sam implementovat.
MirekH
09.12.2021 10:54
<@!671822724502650881> oni to myslím začali vyvíjet ještě před tím než to Twitter oznámili. Twitter tam má pro aktivaci ale nějakou podmínku, u aplikace od Kryptomatese jde myslím o to, že to můžeš poslat komu chceš a on si to buď vyzvedne nebo nevyzvedne a pak ti to vrátí. Nemusíš tedy ani nic nikde aktivovat. Za mě je to dobrý koncept. Uvidíme za 1-2 roky za tu budou nebo nebudou ...
MiBo
09.12.2021 11:01
↩
@MirekH
<@!671822724502650881> oni to myslím začali vyvíjet ještě před tím než to Twitter oznámili. Twitter tam má pro aktivaci ale nějakou podmínku, u aplikace od Kryptomatese jde myslím o to, že to můžeš poslat komu chceš a on si to buď vyzvedne nebo nevyzvedne a pak ti to vrátí. Nemusíš tedy ani nic nikde aktivovat. Za mě je to dobrý koncept. Uvidíme za 1-2 roky za tu budou nebo nebudou ...
Ja bych mel nejvetsi obavu o ekonomiku toho projektu. Predpokladam, ze by ta aplikace mela zit z prijmu z reklam. O to se pokousel Brave. A rikam si, ze jestli tenhle model nebyl zivotaschopnej u prohlizece, kde clovek travi daleko vic casu nez na Twitteru, bude podobna aplikace ekonomicky fungovat? A to jeste v pripade, ze jedna z hlavnich veci, ktera tu aplikaci delala potencialne zajimavou bude implementovana v main apce. Jsem spis skeptik.
Ale moc rad se budu mylit.
MirekH
09.12.2021 11:03
<@!671822724502650881> spíš pojedou takový ten USA styl, tedy neřešit moc business model, nabalit co nejvíce lidí a uživatelů a až pak řešit jak na tom vydělat
KryptoVláďa
09.12.2021 11:10
@here bude vánoční stream! sice mi asi na všech frontách zabijou, ale věnuju vám večer 23.12!!! a jako host budeeeeeeeeeeeee...... Adááááááááááám Kracík!
joint:801351826972082207 3
yes:767989820818849834 7
💯 4
🤟 8
koparka ☮
09.12.2021 11:17
↩
@KryptoVláďa
@here bude vánoční stream! sice mi asi na všech frontách zabijou, ale věnuju vám večer 23.12!!! a jako host budeeeeeeeeeeeee...... Adááááááááááám Kracík!
super.. stihnem i ty tvé NFTcka.? 🙂
KryptoVláďa
09.12.2021 11:20
↩
@koparka ☮
super.. stihnem i ty tvé NFTcka.? 🙂
poap je asi zasekanej, stojime ve fronte na odkazy
joint:801351826972082207 1
Makepeace
09.12.2021 11:26
↩
@KryptoVláďa
investuju do neceho na dot/ksm
investoval si do RMRK? ....big.country este nie spustene, vsak?
Deleted User
09.12.2021 11:29
ja som dal do rmrk zarobil 50% a predal 😄
a potom to tu jeblo
GiSo
09.12.2021 11:33
↩
@KryptoVláďa
@here bude vánoční stream! sice mi asi na všech frontách zabijou, ale věnuju vám večer 23.12!!! a jako host budeeeeeeeeeeeee...... Adááááááááááám Kracík!
Se připojím v práci k Vám. 🤣
Martin11
09.12.2021 11:54
Kdo si koupí Miloše? 😀 https://twitter.com/TMBKOFFICIAL/status/1468884313567633408?t=xIzNbdmyQq9LbhIeIUvI7Q&s=19
🤣 2
KryptoVláďa
09.12.2021 11:55
↩
@Makepeace
investoval si do RMRK? ....big.country este nie spustene, vsak?
bit.country mam koupene v privatesale + prispeno v ksm aukci
👍 1
Makepeace
09.12.2021 12:11
↩
@Martin11
Kdo si koupí Miloše? 😀 https://twitter.com/TMBKOFFICIAL/status/1468884313567633408?t=xIzNbdmyQq9LbhIeIUvI7Q&s=19
ja si pockam, az vyjde kolekcia nasich oblubenych politikov. 🤣
Tomassino
09.12.2021 12:14
↩
@Martin11
Kdo si koupí Miloše? 😀 https://twitter.com/TMBKOFFICIAL/status/1468884313567633408?t=xIzNbdmyQq9LbhIeIUvI7Q&s=19
Ovčáček by mohl
ty voe, to pošlu starostovi Novotňákovi, ten bude koukat 🙂
KryptoVláďa
09.12.2021 12:32
↩
@Makepeace
ja si pockam, az vyjde kolekcia nasich oblubenych politikov. 🤣
ale to je napad 😄
KryptoVláďa
09.12.2021 14:49
<@!473855667325894666> prodal ALCX? 😄
Peky
09.12.2021 14:52
↩
@KryptoVláďa
co pani?
bylo povoleno, jen nečekala, že si z toho udělám dvoudenku🤣
KryptoVláďa
09.12.2021 14:52
↩
@Peky
bylo povoleno, jen nečekala, že si z toho udělám dvoudenku🤣
vidis co to udelalo?
Peky
09.12.2021 14:53
↩
@KryptoVláďa
vidis co to udelalo?
koukám, koukám, pořád čekám na V2, snad se dočkám😆
KryptoVláďa
09.12.2021 14:53
dildo jak debil
Peky
09.12.2021 14:54
↩
@KryptoVláďa
dildo jak debil
hodili na discord, že zase chtějí snižovat APY, někdo nevydržel....
KryptoVláďa
09.12.2021 14:55
boze
Tomassino
09.12.2021 15:04
Peky
09.12.2021 15:05
↩
@Tomassino
přijedeš 17. do Prahy tágem?
na pramičce🤣 to dobou budeme asi už v Dubai, nějaký rodinný hotel - má někdo doporučení?
👍 1
Tomassino
09.12.2021 15:06
Hilton, prej dobrá rodina 😄
Kosa Fatty.io
09.12.2021 16:36
Nojooo tak si zase kicom rejpnul do dydx 🙂 to se dalo cekat
AMwhatAM
09.12.2021 16:37
at jde Amazon do prdele
Tomassino
09.12.2021 16:37
↩
@Martin11
Kdo si koupí Miloše? 😀 https://twitter.com/TMBKOFFICIAL/status/1468884313567633408?t=xIzNbdmyQq9LbhIeIUvI7Q&s=19
tak bych řekl, že po tomto si kryptoměny na hradě už neškrtnou
(upraveno)
Kosa Fatty.io
09.12.2021 16:38
↩
@AMwhatAM
at jde Amazon do prdele
Jako je to blbe co se stalo… ale proc ma potrebu se opirat a resit neco cemu nerozumi
AMwhatAM
09.12.2021 16:39
↩
@Kosa Fatty.io
Jako je to blbe co se stalo… ale proc ma potrebu se opirat a resit neco cemu nerozumi
tak znas ho.. nema cenu komentovat
Kosa Fatty.io
09.12.2021 16:39
Jak kdyby vzdy cekal co se kde posere aby to mohl rychle zdokumentovat…
A pak nakonci rekne ze centralizovane reseni defi budou konkurovat defi 😄
Tomassino
09.12.2021 16:40
ty jo, nevim o čem se bavíte 😦
Kosa Fatty.io
09.12.2021 16:41
Plastex
09.12.2021 16:43
Asi nikoho neprekvapi ale parallel vyhral 4 slot:-) to jen pro info 🙂
👍 4
Bugsy
09.12.2021 17:07
↩
@KryptoVláďa
<@!473855667325894666> prodal ALCX? 😄
děje se něco na ALCX ? mám prodat, nějak to tady na jihu nesleduju
KryptoVláďa
09.12.2021 17:08
↩
@Bugsy
děje se něco na ALCX ? mám prodat, nějak to tady na jihu nesleduju
prej oznamili mensi procenta....ja tevrel long
👍 2
Bugsy
09.12.2021 17:09
↩
@KryptoVláďa
prej oznamili mensi procenta....ja tevrel long
procenta mě nevadí držím dál 👍 Děkuji
👍 1
Včelkamára
09.12.2021 17:10
↩
@KryptoVláďa
prej oznamili mensi procenta....ja tevrel long
Ja taky malickej a neco nakoupil do hodlu at to muzu poslat na toke
Bugsy
09.12.2021 17:16
↩
@KryptoVláďa
prej oznamili mensi procenta....ja tevrel long
zítra mám centralní banku a ministerstvo financí , pak se vracím a chci klid 😆 problém je že s jejích rychlostí, může odpověd ještě týden trvat.
(upraveno)
Tomassino
09.12.2021 17:18
reagujou na to někde pozitivně, bude další el salvador ?
Tomassino
09.12.2021 17:19
↩
@Bugsy
zítra mám centralní banku a ministerstvo financí , pak se vracím a chci klid 😆 problém je že s jejích rychlostí, může odpověd ještě týden trvat.
takže vánoční večírek 17.12. stíháš, to je dobrá zpráva 🙂
👍 1
Bugsy
09.12.2021 17:20
↩
@Tomassino
takže vánoční večírek 17.12. stíháš, to je dobrá zpráva 🙂
vanoční večírek stihnu , nejpozději 15.12 chci být zpět
yes:767989820818849834 1
Bugsy
09.12.2021 17:22
↩
@Tomassino
reagujou na to někde pozitivně, bude další el salvador ?
chceme to trochu líp něž salvador, lidi musí mít krypto na vlastních peneženkách a ne na státem kontrolovaných. Reagují celkem pozitivně.
(upraveno)
👍 1
Tomassino
09.12.2021 17:24
to je ideální varianta pro lidi, horší pro státy, každej stát chce mít kontrolu
Bugsy
09.12.2021 17:25
ještě mám schůzku s vlastníkem dvou bank , aby nebyl problém otevřít bankovni účty. Je to předjednané, ale chci to na papíře, přesné podmínky.
(upraveno)
Tomassino
09.12.2021 17:27
jo, tak to by byl super základ 😮
venca Tol
09.12.2021 18:45
ahoj kluci. Chci se zeptat chtel bych si nejaké coiny prevest na sit Avalange, nějakí zkušenosti nebo spolehlivý bridge??
Martin11
09.12.2021 18:50
↩
@venca Tol
ahoj kluci. Chci se zeptat chtel bych si nejaké coiny prevest na sit Avalange, nějakí zkušenosti nebo spolehlivý bridge??
Já jsem osobně šel přes burzu a poslal si na Avalanche Avax a ten potom směnil naTraderyJoe na další věci...
venca Tol
09.12.2021 19:04
poplatky se zde plati v tokenu Avax?
(upraveno)
venca Tol
09.12.2021 19:58
prosim vše mam založené ,vše funguje. První převod dorazil na Avalach, bez problému. Proto jsem si tam poslal eth, na ETH siti vše odešlo, ale pak nastal problém, že mi došel AVAX a napsalo mi to hlášku že došlo palivo. ETH na Avalanch nedorazilo. Z ETH sitě to odešlo z peněženky odečteno. Nějaká rada??
Plastex
09.12.2021 20:00
↩
@Bugsy
zítra mám centralní banku a ministerstvo financí , pak se vracím a chci klid 😆 problém je že s jejích rychlostí, může odpověd ještě týden trvat.
Jakyho statu?
Bugsy
09.12.2021 20:06
↩
@Plastex
Jakyho statu?
Tanzanie (zanzibar)
Plastex
09.12.2021 20:16
↩
@Bugsy
Tanzanie (zanzibar)
Tak to je good, jen teda dotaz, jak ses v tom zainteresovany? Pokud to neni nejaky tajemstvi:-)
Tomassino
09.12.2021 20:22
krypto diplomat
Vítek
09.12.2021 20:42
vidíte co se tady za zajímavý lidi vyskytuje...
Skillz
09.12.2021 20:55
Prosím náhodou niekto mi nemôže poslať aspoň 2DAI na L2 ? Pošlem zato dvojnásobok mimo L2 :D
Martin11
09.12.2021 21:51
↩
@venca Tol
poplatky se zde plati v tokenu Avax?
Ano v Avax
Martin11
09.12.2021 21:52
↩
@venca Tol
prosim vše mam založené ,vše funguje. První převod dorazil na Avalach, bez problému. Proto jsem si tam poslal eth, na ETH siti vše odešlo, ale pak nastal problém, že mi došel AVAX a napsalo mi to hlášku že došlo palivo. ETH na Avalanch nedorazilo. Z ETH sitě to odešlo z peněženky odečteno. Nějaká rada??
Jako přes nějaký bridge?