# pokec
184732 zpráv • strana 1041/1848
Tomassino 08.12.2021 07:32
@KryptoVláďa S Polis je to na kokot. Nemate nekdo tip na hospodu? Treba <@831379731734855720> nekde tam u vas?
mám přímo na metru, dobře tam vaří i maj dobrý pivo (Plzeň), za málo, otevřeno do půlnoci https://www.gambrinus.cz/srdcovka/u-drsnejch
KryptoVláďa 08.12.2021 07:39
@Tomassino mám přímo na metru, dobře tam vaří i maj dobrý pivo (Plzeň), za málo, otevřeno do půlnoci https://www.gambrinus.cz/srdcovka/u-drsnejch
Ted nas stejne asi vsichni v 10 vyhodi. Moh bys to zamluvit?
Tomassino 08.12.2021 07:40
ok, víme kolik lidí cca?
Deleted User 08.12.2021 07:40
posles mi to znova uz vyprsala asi platnost alebo co uz mi to nejde
KryptoVláďa 08.12.2021 07:42
@Tomassino ok, víme kolik lidí cca?
Tipoval bych tak 15-20
formix 08.12.2021 07:42
Chlapaci mate zaznam ze vcera?
mynar 08.12.2021 07:42
@Plastex Co sem zatim tak stihl vypozorovat tak na discortu projekty zase tak casto nekomunikujou ve velkym. Spis je to vzdycky pro komunitu aby komunikovala mezi sebou nez aby se tam vyvojari rozepisovaly. A vetsinu projektu ktery na discortu mam tak to tak praktikuji, prispevku od vyvojaru je tam minimum.
Trosku mi chybi, ze to tam ani ta komunita nespamuje shillovanim apod. a pri tom cca 21k fans a par stovek online.
formix 08.12.2021 07:42
Nejak jsem nestihl start a pk uz sem spal tak ani konec 😂
🤣 1
mynar 08.12.2021 07:43
Pokud mam na zkWalletce ETH muzu ho nekde swapnout na DAI aniz bych musel zpatky do L1? 🙂
Deleted User 08.12.2021 07:44
GiSo 08.12.2021 07:44
@Deleted User ty si uz posielal na zksync?
Ještě ne. Teď to jdeme řešit.
Deleted User 08.12.2021 07:44
mne uz netreba
👍 1
Plastex 08.12.2021 07:44
@mynar Trosku mi chybi, ze to tam ani ta komunita nespamuje shillovanim apod. a pri tom cca 21k fans a par stovek online.
Asi bych byl v klidu. Na twitteru jsou celkem aktivni, to je pro me vic nez discord 🙂
👍 1
formix 08.12.2021 07:45
Ja dicord uplne nesnasel kdyz sem paril
🤣 1
Jak sem byl zvyklej na ts
😇
MirekH 08.12.2021 08:24
@mynar Co rikate ne ten mrtvy Discord od $PSB, je potreba se bat? Nebo je fajn, ze se tym soustredi hlavne na vyvoj a teprve se rozjede nejaka vetsi komunikace a marketing?
Já se bojím. Ptal jsem se tam "hey guys, when moon?", ale nikdo neodpověděl 👎 Asi scam...
👌 2 🤣 4
Kosa Fatty.io 08.12.2021 08:33
@mynar Co rikate ne ten mrtvy Discord od $PSB, je potreba se bat? Nebo je fajn, ze se tym soustredi hlavne na vyvoj a teprve se rozjede nejaka vetsi komunikace a marketing?
Discord v Asii je mrtva vec. Podivej se jim na Telegram tam je to uplne jine silenstvi
KryptoVláďa 08.12.2021 08:33
yes:767989820818849834 1
adamyjo 08.12.2021 08:51
@formix Chlapaci mate zaznam ze vcera?
Bude, odpo to uploadnu.
Makepeace 08.12.2021 08:57
@KryptoVláďa (attachment)
to je kto ??🤣
KryptoVláďa 08.12.2021 09:01
@Makepeace to je kto ??🤣
obrazek pro deti z detskych domovu 😄
jediny, co umim namalovat fakt jiste, je pica 😄 ve zbytku plavu
👍 1
👍 2
Makepeace 08.12.2021 09:14
@KryptoVláďa (attachment)
ak si to kreslil sam, tak si sa posunul na vyssi level. 😀 .
Plastex 08.12.2021 09:20
@KryptoVláďa jediny, co umim namalovat fakt jiste, je pica 😄 ve zbytku plavu
Koukam asi si mel podobnou zalibu ve skole jako ja, ladit svuj skill kreslenim pici do sesitu, nejlip pres celou stranku 🙂
🤣 1
Jinak u etherea a nearu je videt ze nekecas, eth totiz trosku picu pripomina, a near pri trose fantazie taky 🙂
mynar 08.12.2021 09:23
@Kosa Fatty.io Discord v Asii je mrtva vec. Podivej se jim na Telegram tam je to uplne jine silenstvi
Super, diky. I <@744861727367102464> a <@780461823325503538> diky. Telegram jsem kdysi mel, ale nejak me moc nebral, zkusim mu dat jeste sanci 🙂
(upraveno)
KryptoVláďa 08.12.2021 09:25
@Plastex Jinak u etherea a nearu je videt ze nekecas, eth totiz trosku picu pripomina, a near pri trose fantazie taky 🙂
Near je pica naruby 🤣🤣
🤣 1
MirekH 08.12.2021 09:25
@Plastex Koukam asi si mel podobnou zalibu ve skole jako ja, ladit svuj skill kreslenim pici do sesitu, nejlip pres celou stranku 🙂
Dnes můžete říkat, že to není píča ale lehce nepovedené logo etheru a ty čárky okolo jsou budoucí sidechainy 😄
🤣 6
edo 08.12.2021 11:03
@KryptoVláďa (attachment)
Syncek vie super kresliť 🤣 😋
KryptoVláďa 08.12.2021 11:03
😄
Plastex 08.12.2021 11:32
Ma docela dobrou pratelskou komunitu:-)
kek:872079105607233557 1
Makepeace 08.12.2021 11:35
@Plastex Ma docela dobrou pratelskou komunitu:-)
niekto z vas to bol???🤣
Plastex 08.12.2021 11:36
Nene ja se vyjadruji pouze slusne a na fb tak maximalne jednou za rok, takze pro tohoto pana je skoda meho komentare 🙂
👍 2
I kdyz je pravda ze ten Babusak nerekl nic extras sprostyho a nepravdivnyho 🙂
KryptoVláďa 08.12.2021 13:00
<@!716757812545454130> pekna zapper nft sbirka 😄
KryptoVláďa 08.12.2021 13:00
@Plastex Ma docela dobrou pratelskou komunitu:-)
taky byl ve videu Musime si promluvit hezky nasranej a mirne arogantni
Shady 08.12.2021 14:28
@KryptoVláďa <@!716757812545454130> pekna zapper nft sbirka 😄
a k tomu pribudlo tvoje hezkee NFTčko 😄
KryptoVláďa 08.12.2021 15:36
prvni veta pobavila 😄
😂 2
KryptoVláďa 08.12.2021 15:41
cc <@!397625533283958787>
🤣 1
Vítek 08.12.2021 17:55
možná dorazím do Gambrinus Srdcovka, ale nemůžu to slíbit, záleží na tom jak budou děti zdravý takže se nikam nehlásím zatím 🙂
KryptoVláďa 08.12.2021 17:57
Voleeeee. On prijede <@744861727367102464> ❤️<:mirek:907613202827862108> 😍<:mirek:907613202827862108> ❤️<:mirek:907613202827862108>
😂 1
Tomassino 08.12.2021 18:21
😮
MirekH 08.12.2021 18:25
@KryptoVláďa Voleeeee. On prijede <@744861727367102464> ❤️<:mirek:907613202827862108> 😍<:mirek:907613202827862108> ❤️<:mirek:907613202827862108>
Ještě to nevím 100% , ale napsal jsem se tam no 😄
Makepeace 08.12.2021 18:29
Ja nepridem 🤣 , ale prajem vam vsetkym prijemnu zabavu. Uzite si to 🙂
GiSo 08.12.2021 18:50
Pokud někomu utekl včerejší call/workshop a nebo mu přišel krkolomný jako mně, tak si možná chvilku počkejte.
Už chystám něco srozumitelnějšího a přehlednějšího. Takový můj vedlejší projekt pro komunitu.
Snad to do Vánoce budete mít k dispozici.
👍 15 💯 2 🔥 2
Plastex 08.12.2021 18:51
Ja stim spis pocitam ze bych prisel ale nechce se mi vyplnovat ten odkaz co vlada posilal protze to neni 100% tak jestli to nevadi, pripadne bych vyplnil ale mohlo by se stat ze bych neprisel 🙂
nejsem prazsky teda mimochodem 🙂
tree 木 08.12.2021 19:23
@Tomassino mám přímo na metru, dobře tam vaří i maj dobrý pivo (Plzeň), za málo, otevřeno do půlnoci https://www.gambrinus.cz/srdcovka/u-drsnejch
Tyvole Srdcovka u drsnejch 🤦‍♂️ :D
(upraveno)
KryptoVláďa 08.12.2021 19:42
@tree 木 Tyvole Srdcovka u drsnejch 🤦‍♂️ :D
Presne tam te zkourim jako svine 🤪
JaN 08.12.2021 20:46
Ahojte neviete či bude záznam zo včerajšieho streamu?
Plastex 08.12.2021 20:48
@JaN Ahojte neviete či bude záznam zo včerajšieho streamu?
<#808280138096705536> tady je
JaN 08.12.2021 20:48
@Plastex <#808280138096705536> tady je
Vďaka 😀
hamakar 08.12.2021 21:46
zdareth, najde se tady ještě jeden člověk, který by mě ověřil přes BrigthID kvůli gitcoin grants? come on, jde o to, aby Vláďovi, Gwei a spol. přistálo o 50 % grantu víc, tak to za to stojí 😉
Shady 08.12.2021 21:56
@hamakar zdareth, najde se tady ještě jeden člověk, který by mě ověřil přes BrigthID kvůli gitcoin grants? come on, jde o to, aby Vláďovi, Gwei a spol. přistálo o 50 % grantu víc, tak to za to stojí 😉
joo jasne napis mi spravu
Skillz 08.12.2021 22:49
Chcel by som vás poprosiť o menšiu pomoc. Skúšam sieť Polygon na metamasku a poslal som si tam nejaké drobné nech sa to naučím a mám tam nejaké amWETH a Matic . Keď si ten účet prepojím však s opensea tak mi v tej peňaženke ukazuje 0 USD . Ako to nastavím? Ďakujem
KryptoVláďa 08.12.2021 22:53
@Skillz Chcel by som vás poprosiť o menšiu pomoc. Skúšam sieť Polygon na metamasku a poslal som si tam nejaké drobné nech sa to naučím a mám tam nejaké amWETH a Matic . Keď si ten účet prepojím však s opensea tak mi v tej peňaženke ukazuje 0 USD . Ako to nastavím? Ďakujem
Opensea na polygone ukazuje jen eth a dai. Takze swqpni
Skillz 08.12.2021 22:57
<@672035199441305600> jediné ETH čo som tam videl bolo to amWETH tak som to swapol do toho takže idem nájsť WETH contract a nakopirovat ho tam asi to bola chyba
<@672035199441305600> ďakujem mám to už
sumec 08.12.2021 23:13
najde sa tu niekto kto este fici na pooltogether? docela to pomenili, farmil som tam s usdt nejaky wmatic 😄 a uz to tam neni, ci nahodou nema niekto skusenost podobnu, ze ci sa k tomu da este dostat a urobit claim, usdt som tam nasiel ale v inom poole uz, dikes za rady
Kosa Fatty.io 09.12.2021 05:40
@Tomassino mám přímo na metru, dobře tam vaří i maj dobrý pivo (Plzeň), za málo, otevřeno do půlnoci https://www.gambrinus.cz/srdcovka/u-drsnejch
Ja bohuzel nedorazim… budu zrovna v beskydech na nasem takovem predvanocnim vyslapu…. Takze klasicky s eth plechackem 🙂
(upraveno)
ŠošonPašon12 09.12.2021 05:41
Cau lidi, poprosil bych o radu. Snazim se otevrit si wallet na zksync..jsem na jejich stránce,kliknu na open wallet, pripojim metamesk, kliknu na add funds..vyberu token usdt, zadam castku 50 dolaru..a dam odeslat, metamesk se nacte, ukaze poplatek ale nemůžu kliknout na confirm ,stále me to.ukazuje ze mam nedostatek penez ..pritom penez tam mam dost.Nevite čím to muze byt?Musi se tam poslat pouze ETH nebo usdt by taky nemel byt problém?Moc diky
Deleted User 09.12.2021 05:43
no posilas to z l1 tak na l1 musis mat eth na poplatok
ŠošonPašon12 09.12.2021 05:44
Aha ja ze si to vezme ten poplatek z usdt
GiSo 09.12.2021 05:44
Ne.
Ale pokud potřebuješ 50 USD na L2, tak mi ještě něco zbylo a můžu ti je poslat na L2 s minimálním poplatkem
Deleted User 09.12.2021 05:45
aj <@!672035199441305600> mal na zksync daco
GiSo 09.12.2021 05:45
A vyrovnat se můžeme jinde, kde nezaplatíš 2x 30 USD za deposit a send.
Deleted User 09.12.2021 05:46
ja to tam mam len v eth akuratne
GiSo 09.12.2021 05:47
@Deleted User ja to tam mam len v eth akuratne
Pokud potřebuješ nebo chceš směnit ETH na jiný token na L2, tak použij https://trade.zigzag.exchange/
Deleted User 09.12.2021 05:49
jj viem pouzival som uz aj na donate na gitcoine ale teraz je cena eth ze cakam kam sa pohne ci kupim alebo predam 😄
😄 1
respektive mam eln eth tak cakam ze stupne lebo somho dokupoval predtym 😄
inak co som kukal o zksync tak na mozny airdrop je dobre tam vyuzit aj to nft
ŠošonPašon12 09.12.2021 05:51
@GiSo A vyrovnat se můžeme jinde, kde nezaplatíš 2x 30 USD za deposit a send.
Moc diky:))Ne to je v pohode...ja si to tam preposlu rovnou vice ETH i na priste...mas u me pivko az se někdy potkame na srazu haha
😄 1
Deleted User 09.12.2021 05:54
tuto sa tomu venoval ako posledne tam riesi to nft
Deleted User 09.12.2021 06:36
CO jinak kloudnyho na ty L2 vytváříte aby mělo smysl tam lézt?
GiSo 09.12.2021 06:41
@Deleted User CO jinak kloudnyho na ty L2 vytváříte aby mělo smysl tam lézt?
Platíme GTC granty.
KryptoVláďa 09.12.2021 06:44
@Deleted User CO jinak kloudnyho na ty L2 vytváříte aby mělo smysl tam lézt?
vzhledem k tomu, ze je to rollup, tak to dedi zabezpeceni L1, adresy zustavaji stejne .... takze to neni spatne i jen na drzeni, posilani si za 0.25$ ..... swapy tam jdou, NFT uz taky, airdrop na 99%....
GiSo 09.12.2021 06:49
@KryptoVláďa vzhledem k tomu, ze je to rollup, tak to dedi zabezpeceni L1, adresy zustavaji stejne .... takze to neni spatne i jen na drzeni, posilani si za 0.25$ ..... swapy tam jdou, NFT uz taky, airdrop na 99%....
Já dneska platil 0.3$ a necelý 1$ za send na L2.
KryptoVláďa 09.12.2021 06:52
@GiSo Já dneska platil 0.3$ a necelý 1$ za send na L2.
ja posilal vcera posilal eth mezi L2 za 0.25 ... je to krasa .... navic ramp uz nabizi nakup kartou a poslani na zksync
Peky 09.12.2021 07:05
tak jsem zapařil v místním bárku na klasiku, odchod si nepamatuji🤣 ale už mě místní zdraví z auta, takže asi slušnej oddíl🥳
👌 2 💯 1
KryptoVláďa 09.12.2021 07:19
@Peky tak jsem zapařil v místním bárku na klasiku, odchod si nepamatuji🤣 ale už mě místní zdraví z auta, takže asi slušnej oddíl🥳
co pani?
GiSo 09.12.2021 07:42
@KryptoVláďa ja posilal vcera posilal eth mezi L2 za 0.25 ... je to krasa .... navic ramp uz nabizi nakup kartou a poslani na zksync
Pokud si chceš propojit peněženku s identitou, tak je to fajn.
Deleted User 09.12.2021 07:43
tak ci tak ak si to poslem z eth l1 kde som si to poslal napr z burzy tak uz o mne "vedia"
KryptoVláďa 09.12.2021 07:45
@GiSo Pokud si chceš propojit peněženku s identitou, tak je to fajn.
jo, tak o tom zadna...az tu vexlaci pojedou na l2, bude to pecka....nicmene, kdyz vezmes novacky, ktery to stejne vezmou s nejakym KYC, tak ta moznost dat to rovnou na L2 je pecka
GiSo 09.12.2021 07:46
@KryptoVláďa jo, tak o tom zadna...az tu vexlaci pojedou na l2, bude to pecka....nicmene, kdyz vezmes novacky, ktery to stejne vezmou s nejakym KYC, tak ta moznost dat to rovnou na L2 je pecka
To je pravda.
KryptoVláďa 09.12.2021 07:47
dneska cekame airdrop od instrumental finance.... nejakty tipy?
a taky mi reknete, o cem dneska streamovat
Včelkamára 09.12.2021 08:07
@KryptoVláďa dneska cekame airdrop od instrumental finance.... nejakty tipy?
to je co?
Tomassino 09.12.2021 08:07
@Peky tak jsem zapařil v místním bárku na klasiku, odchod si nepamatuji🤣 ale už mě místní zdraví z auta, takže asi slušnej oddíl🥳
přijedeš 17. do Prahy tágem?
Včelkamára 09.12.2021 08:07
@KryptoVláďa a taky mi reknete, o cem dneska streamovat
o L2 a co by se tam mohlo chystat
ŠošonPašon12 09.12.2021 08:10
Nedávno tu Vlada vzpominal nejakou decentralizovanou burzu,ze si ji muzem vyzkouset, jen jsem to tu minuly tyden v rychlosti zahledl, nevite co to bylo za nazev?
Deleted User 09.12.2021 08:11
na zksync?
ŠošonPašon12 09.12.2021 08:11
Nejsem si jisty prave:(
Deleted User 09.12.2021 08:11
ŠošonPašon12 09.12.2021 08:12
Mrknu na to dik:)
Deleted User 09.12.2021 08:12
pravdepodobne toto lebo je tam mozny airdrop
KryptoVláďa 09.12.2021 08:14
Airdrop na zksync je podle me jasnej. Jen je otazka kdy