Deleted User
07.12.2021 10:13
↩
@Jarda
nemáte někdo radu, když dám v metamasku nižší gas než doporučovaný neveme mě to transakci a ukazuje chybu transaktion underpriced..
pockaj na vikend
Jarda
07.12.2021 10:15
↩
@Deleted User
pockaj na vikend
a to už nejde nastavit nižší gas a počkat až klesne?
Deleted User
07.12.2021 10:16
to neviem niesom odbormnik cez to len vzdy ked osm dal nizzsi gas tak mi zozralo gas a nic neurobilo tak si uz len cakam kedy je lacno
GiSo
07.12.2021 10:39
Není tady někdo, kdo by poskytl svůj FTX účet na večerní workshop? 🙂
Úplně nechci ukazovat svůj červený účet a vysvětlovat jak přesně tohle nedělat 😄
Úplně nechci ukazovat svůj červený účet a vysvětlovat jak přesně tohle nedělat 😄
Raiden
07.12.2021 10:46
Myslíš že ho má někdo zelenej? 😄
GiSo
07.12.2021 10:48
↩
@Raiden
Myslíš že ho má někdo zelenej? 😄
Stačil by mi nějaký prázdný s poslední stovečkou 😄
Makepeace
07.12.2021 10:52
rada ti poskytnem svoj.....mam ho len na skusanie, ucenie sa. Je na nom len 40 USD. Pripadne mozem nieco depositnut ak treba
(upraveno)
adamyjo
07.12.2021 10:57
↩
@GiSo
Není tady někdo, kdo by poskytl svůj FTX účet na večerní workshop? 🙂
Úplně nechci ukazovat svůj červený účet a vysvětlovat jak přesně tohle nedělat 😄
Úplně nechci ukazovat svůj červený účet a vysvětlovat jak přesně tohle nedělat 😄
Ja muzu ale nejsou tam $ je prazdny a neni tam vyplneni kyc
takze vlastne k nicemu 😀
GiSo
07.12.2021 10:58
↩
@adamyjo
takze vlastne k nicemu 😀
Já to stejně něchápu 😄
Můžeš teď call?
adamyjo
07.12.2021 10:58
ted ne, jsem v praci
Raiden
07.12.2021 11:02
Taky nemám lv2 ověření
(upraveno)
Tomáš
07.12.2021 11:05
zrovna u burzy je to dost neobvyklé, ale být to jiný sektor, tak řeknu, že pro nové účty se aplikují jiné pravidla než pro existující
GiSo
07.12.2021 11:19
<@!890662261121757215>
Děkuji za nabídku půjčení účtu, ale už jsem si dodělal tu registraci na druhý účet a použiju ten.
Registraci jsem dokončil před pár minutami. Převedl si tam token a můžu otevírat nové obchody.
Takže pro
<@!692376885728116796>
<@!461597766406373376>
a spol.
Přijďte večer na workshop. Vysvětlíme si, jak vytvořit účet na burze FTX.
Děkuji za nabídku půjčení účtu, ale už jsem si dodělal tu registraci na druhý účet a použiju ten.
Registraci jsem dokončil před pár minutami. Převedl si tam token a můžu otevírat nové obchody.
Takže pro
<@!692376885728116796>
<@!461597766406373376>
a spol.
Přijďte večer na workshop. Vysvětlíme si, jak vytvořit účet na burze FTX.
👍 6
Tomáš
07.12.2021 11:34
bude záznam z workshopu? vzdělání není nikdy dost
GiSo
07.12.2021 11:54
↩
@Tomáš
bude záznam z workshopu? vzdělání není nikdy dost
Pro tebe to stejně není 🤣
Doufám, že záznam bude.
Doufám, že záznam bude.
Je tady někdo, kdo by dal rychlý call? Rozbil se mi mikrofon a potřebují otestovat zvuk.
👌 1
Tibika
07.12.2021 12:12
↩
@GiSo
Je tady někdo, kdo by dal rychlý call? Rozbil se mi mikrofon a potřebují otestovat zvuk.
Uz si testol?
martinac
07.12.2021 12:15
Čau, používáte někdo platformu https://midas.investments/
Dá se tomu věřit, celkem hezký úrok na crypto a mělo by to být bez KYC?
Dá se tomu věřit, celkem hezký úrok na crypto a mělo by to být bez KYC?
Tibika
07.12.2021 12:19
Zdar!
Viz https://discord.com/channels/767643615592972289/801880826178568202/917751897748807740
pre Polygon pozitivnych.
Ide o airdrop na IDEX.io
Viz https://discord.com/channels/767643615592972289/801880826178568202/917751897748807740
pre Polygon pozitivnych.
Ide o airdrop na IDEX.io
Peky
07.12.2021 12:46
pro fanoušky ILV - https://medium.com/illuvium/illuvium-dev-blog-november-2021-7ad2575b1ef2
další cech mám vyhlédnutý, nákupku mám 0.6 a 0.7 - budou spolupracovat s ILV a dohled dělá Kieran z ILV - presales končí za dvě hodinky - https://copperlaunch.com/auctions/0xd153e1de63b478213b7b62bf47dcc4099608b1ae
MC se dostalo na 10 USD, když mi to udělá 2 USD nebudu se zlobit
Peky
07.12.2021 12:57
metaverze se díky cechu posune o levels dál a to nemluvím o tom, že je tam slušný přivýdělek pro citizenz, kde ani nemají účet, ale připojení k netu ano a živí tím celé rodiny ....
jestli je krypto džungle, tak já jsem Tarzan🤣
😆 1
Tomáš
07.12.2021 13:24
půjčil by mi někdo prosím třeba jen 100 usd (ekvivalent v libovolné měně,, ale ideálně matic, stable nebo eth) na polygon síti? ... půjčky mám na doraz, nemám to odkud vytáhnout a chtěl bych splnit podmínky obratu pro retrospektivní airdrop viz zpráva od <@!704994163556483085>
(upraveno)
Tibika
07.12.2021 13:33
↩
@Tomáš
půjčil by mi někdo prosím třeba jen 100 usd (ekvivalent v libovolné měně,, ale ideálně matic, stable nebo eth) na polygon síti? ... půjčky mám na doraz, nemám to odkud vytáhnout a chtěl bych splnit podmínky obratu pro retrospektivní airdrop viz zpráva od <@!704994163556483085>
ja tam budem mat $$$ zajtra vecer, keby sa nikto medzitym nenasiel .. (o com pochybujem :D)
KryptoVláďa
07.12.2021 14:03
↩
@Tomáš
půjčil by mi někdo prosím třeba jen 100 usd (ekvivalent v libovolné měně,, ale ideálně matic, stable nebo eth) na polygon síti? ... půjčky mám na doraz, nemám to odkud vytáhnout a chtěl bych splnit podmínky obratu pro retrospektivní airdrop viz zpráva od <@!704994163556483085>
ja si zrovna vsechny maticky poslal pryc, ze pujdou na slozenky...uz je hrnu zpet....
hamakar
07.12.2021 14:04
↩
@Tomáš
půjčil by mi někdo prosím třeba jen 100 usd (ekvivalent v libovolné měně,, ale ideálně matic, stable nebo eth) na polygon síti? ... půjčky mám na doraz, nemám to odkud vytáhnout a chtěl bych splnit podmínky obratu pro retrospektivní airdrop viz zpráva od <@!704994163556483085>
Chceš poslat 100 maticů? pošli mi do zprávy adresu 😉
KryptoVláďa
07.12.2021 14:20
↩
@Tomáš
půjčil by mi někdo prosím třeba jen 100 usd (ekvivalent v libovolné měně,, ale ideálně matic, stable nebo eth) na polygon síti? ... půjčky mám na doraz, nemám to odkud vytáhnout a chtěl bych splnit podmínky obratu pro retrospektivní airdrop viz zpráva od <@!704994163556483085>
to je neco pro tebe, jsou tam i odmeny za trade 😄
skipy
07.12.2021 14:54
↩
@Peky
další cech mám vyhlédnutý, nákupku mám 0.6 a 0.7 - budou spolupracovat s ILV a dohled dělá Kieran z ILV - presales končí za dvě hodinky - https://copperlaunch.com/auctions/0xd153e1de63b478213b7b62bf47dcc4099608b1ae
Díky za tip, stihnul jsem taktak👌
Deleted User
07.12.2021 15:02
nemate nejaky tip na projekty ktore sa oplati vyskusat?
Martin11
07.12.2021 15:03
↩
@KryptoVláďa
to je neco pro tebe, jsou tam i odmeny za trade 😄
Taky jsem to tak týden zpět sem psal, ale Tomáš se nechytil 😂<:sorry:767989709946748939>
Tibika
07.12.2021 15:09
↩
@Martin11
Taky jsem to tak týden zpět sem psal, ale Tomáš se nechytil 😂<:sorry:767989709946748939>
a pouzil si klucove slovo "airdrop"? 😅
Martin11
07.12.2021 15:10
↩
@Tibika
a pouzil si klucove slovo "airdrop"? 😅
Nn to jsem vůbec netušil, že tam nějaký je 😀
AMwhatAM
07.12.2021 15:17
adresa 1inch je app.1inch.io ze? byla .exchange ne kdysi
MirekH
07.12.2021 15:39
<@518789876842364958> <@473855667325894666> $PSB jde na gate.io
👍 2
KryptoVláďa
07.12.2021 15:39
Huuuu
MirekH
07.12.2021 15:40
15. 12. budou zalistovaní
Kosa Fatty.io
07.12.2021 15:42
🚀
KryptoVláďa
07.12.2021 16:00
<@479608386024112128> das to vecer beze me? Bejvalka ma tezkej prubeh moribundusu, resim dite
Michi💵
07.12.2021 16:35
stalo se vám někomu, že při přispívání na gitcoin grants - vyberu projekty, dam jim nějakou čast eth, pak chci zaplatit pres zksync ,tak to odklepnu, jdu na stranku zksync tam to jednou podepisu a pak to chce jest jeden podpis a tam mi to vzdy nepusti abych to podepsal a porad se to jen toci. Podepisuji metamaskem, ktery mam propojeny s trezorem
GiSo
07.12.2021 16:41
↩
@KryptoVláďa
<@479608386024112128> das to vecer beze me? Bejvalka ma tezkej prubeh moribundusu, resim dite
Určitě ano.
Najde se někdo na workshop, kdo by natáčel?
(upraveno)
KryptoVláďa
07.12.2021 16:51
↩
@GiSo
Určitě ano.
Dik
👍 1
adamyjo
07.12.2021 17:34
↩
@GiSo
Najde se někdo na workshop, kdo by natáčel?
Ja to natocim, pres OBS ted to zkousim a melo by to fakat jak zvuk tak video, ale kdyby nekdo v zaloze natacel budu rad, s OBS delam poprve 🙂
GiSo
07.12.2021 17:52
↩
@adamyjo
Ja to natocim, pres OBS ted to zkousim a melo by to fakat jak zvuk tak video, ale kdyby nekdo v zaloze natacel budu rad, s OBS delam poprve 🙂
Taky to teď právě zkouším.
Pokud se nepletu, tak bys měl mít ve zdrojích záznam obrazovky a záznam zvukového výstupu.
Já to nahrávat nemůžu, protože budu nejspíše mluvit přes telefon a na notebooku, kde to budu vysvětlovat, budu muted.
Pokud se nepletu, tak bys měl mít ve zdrojích záznam obrazovky a záznam zvukového výstupu.
Já to nahrávat nemůžu, protože budu nejspíše mluvit přes telefon a na notebooku, kde to budu vysvětlovat, budu muted.
adamyjo
07.12.2021 17:59
↩
@GiSo
Taky to teď právě zkouším.
Pokud se nepletu, tak bys měl mít ve zdrojích záznam obrazovky a záznam zvukového výstupu.
Já to nahrávat nemůžu, protože budu nejspíše mluvit přes telefon a na notebooku, kde to budu vysvětlovat, budu muted.
Pokud se nepletu, tak bys měl mít ve zdrojích záznam obrazovky a záznam zvukového výstupu.
Já to nahrávat nemůžu, protože budu nejspíše mluvit přes telefon a na notebooku, kde to budu vysvětlovat, budu muted.
Jeste to jdu poresit a vyzkouset a melo byto frcet, klidne to nahraju.
Plastex
07.12.2021 18:03
↩
@MirekH
15. 12. budou zalistovaní
Super, taktika bude pomalu prodavat a az zacne klesat tak dokupovat zpatky 🙂
Roonwild
07.12.2021 18:16
dYdX backend is down as a result of a major AWS outage
Tomassino
07.12.2021 18:17
😮
Tomáš
07.12.2021 18:17
↩
@Roonwild
dYdX backend is down as a result of a major AWS outage
já se neopovážil to tady napsat, abych nepůsobil paniku
🙈 1
Tomassino
07.12.2021 18:34
Storm
07.12.2021 18:54
<@!692376885728116796> <@!479608386024112128> Na nahrávání je super https://www.loom.com/
adamyjo
07.12.2021 18:56
Uz jsem poresil OBS, ale klidne natacej pres Loom 🙂
KryptoVláďa
07.12.2021 18:57
↩
@Roonwild
dYdX backend is down as a result of a major AWS outage
Short? 🤣
picard:822537684441890836 2
🤣 1
MirekH
07.12.2021 19:08
↩
@Roonwild
dYdX backend is down as a result of a major AWS outage
Dfinity solve this 😅
KryptoVláďa
07.12.2021 19:09
Deleted User
07.12.2021 19:49
tak a budeme mít hodně hydry 😂
KryptoVláďa
07.12.2021 19:53
↩
@Deleted User
tak a budeme mít hodně hydry 😂
Kazdej mame jednu doma 🤣
😆 1
Tomassino
07.12.2021 20:02
kolaterál jsou vaše penízky, se kterýma se hezky rozlučte, protože se může stát, že je dlouho nevyberete 🙂
👍 1
Tomáš
07.12.2021 20:42
↩
@Tomassino
kolaterál jsou vaše penízky, se kterýma se hezky rozlučte, protože se může stát, že je dlouho nevyberete 🙂
stejně je krypto letadlo, tak ty virtuální číslíčka jsou jen na zabavení volného času
Tomassino
07.12.2021 20:43
ředíme pokud možno chytáním knotů, ne celou cestu dolů za market 🙂
Deleted User
07.12.2021 21:11
kedy zacal call? boha som mal robotu a mi to vypadlo
KryptoVláďa
07.12.2021 21:21
@here 17.12 vanocni pivo v Praze? Byl by zajem?
Vektor
07.12.2021 21:22
Ja jsem pro
Tibika
07.12.2021 21:22
↩
@KryptoVláďa
@here 17.12 vanocni pivo v Praze? Byl by zajem?
to este stiham, u mne dobry 🍻
Plastex
07.12.2021 21:22
Teoreticky bych i mohl 🙂
Tonda
07.12.2021 21:23
↩
@KryptoVláďa
@here 17.12 vanocni pivo v Praze? Byl by zajem?
jedno?
Tomassino
07.12.2021 21:23
yes
KryptoVláďa
07.12.2021 21:23
Ouk. Zkusim domluvit polis mebo vyberete neco jinyho? Hodim to i mimo patrony
Tonda
07.12.2021 21:23
v polis maj pivo?
Tomassino
07.12.2021 21:24
nevyhodí nás tam v 20 hod. ?
KryptoVláďa
07.12.2021 21:24
To nevim ale bylo vy to stylovy. Zkusim maria
Tomassino
07.12.2021 21:28
jo fajnovej prostor by to byl
Tonda
07.12.2021 21:28
stylový by to bylo, kdyby to nešlo, tak by mohl Mario poradit, kam na pivo zajít 🙂 pár podniků jsem našel na coinmap.org, ale neznám je
Tonda
07.12.2021 21:33
<@!672035199441305600> koukám, že ten dotazník je hodně intimní
Vítek
07.12.2021 21:33
zeptám se manželky 🙂
Tomassino
07.12.2021 21:34
↩
@Tonda
<@!672035199441305600> koukám, že ten dotazník je hodně intimní
neptá se na seed tak dobrý ne? :), eth adresa je tam kvůli možnýmu poapu
😅 2
🤟 1
Tibika
07.12.2021 21:34
hele, podla mna sa polis da dohodnut na sukromnu akciu, ak nas bude dost ...
ved sme vsetci kryptobratia, no ne? 😉 😄
Swordfish
07.12.2021 21:45
ne
kicom:831836375271079977 1
😅 1
🤔 1
Makepeace
08.12.2021 05:19
↩
@KryptoVláďa
Kazdej mame jednu doma 🤣
Ja nie ....my nemáme doma žiadnu hydru 🤣🤣
🤣 1
hamakar
08.12.2021 06:29
Kvůli gitcoin grants si dělám BrightID ověření. Je někdo ochotný mě ověřit? Samozřejmě klidně recipročně.
Deleted User
08.12.2021 06:29
no aj ja by som to potreboval
KryptoVláďa
08.12.2021 06:35
↩
@hamakar
Kvůli gitcoin grants si dělám BrightID ověření. Je někdo ochotný mě ověřit? Samozřejmě klidně recipročně.
<@!397625533283958787>
hamakar
08.12.2021 06:39
↩
@KryptoVláďa
<@!397625533283958787>
Už jsem se ověřili s <@456226577798135808> , ale asi je to málo. Pořád píše unverified, tak čekáme na další.
GiSo
08.12.2021 06:41
Dobré ráno.
Večer jsem ještě dlouho pracoval na jednom projektu pro komunitu, protože mi dochází, že trading je pro úplné nepolíbené něco jako sprosté slovo.
A ve chvilkách prokrastinace jsem narazil na krásné video, se kterým bych se rád podělil.
A ve chvilkách prokrastinace jsem narazil na krásné video, se kterým bych se rád podělil.
kek:872079105607233557 1
mynar
08.12.2021 06:44
Co rikate ne ten mrtvy Discord od $PSB, je potreba se bat? Nebo je fajn, ze se tym soustredi hlavne na vyvoj a teprve se rozjede nejaka vetsi komunikace a marketing?
Plastex
08.12.2021 06:48
↩
@mynar
Co rikate ne ten mrtvy Discord od $PSB, je potreba se bat? Nebo je fajn, ze se tym soustredi hlavne na vyvoj a teprve se rozjede nejaka vetsi komunikace a marketing?
Co sem zatim tak stihl vypozorovat tak na discortu projekty zase tak casto nekomunikujou ve velkym. Spis je to vzdycky pro komunitu aby komunikovala mezi sebou nez aby se tam vyvojari rozepisovaly. A vetsinu projektu ktery na discortu mam tak to tak praktikuji, prispevku od vyvojaru je tam minimum.
(upraveno)
KryptoVláďa
08.12.2021 06:50
Takhle na nas prcali na discordu sigmy a vime jak to dopadlo 🤣🤣🤣
KryptoVláďa
08.12.2021 07:18
S Polis je to na kokot. Nemate nekdo tip na hospodu? Treba <@831379731734855720> nekde tam u vas?
Makepeace
08.12.2021 07:26
↩
@hamakar
Už jsem se ověřili s <@456226577798135808> , ale asi je to málo. Pořád píše unverified, tak čekáme na další.
poslali ste si navzajom copy link v PM? alebo ako...
hamakar
08.12.2021 07:29
↩
@Makepeace
poslali ste si navzajom copy link v PM? alebo ako...
Přesně tak.
Makepeace
08.12.2021 07:30
a nemozem ten link hodit rovno sem?