# pokec
184730 zpráv • strana 1043/1848
Plastex 06.12.2021 10:57
Ne sranda, taky mi to krapet sere, cekal jsem taky veselejsi vanoce 🙂
Ale treba to jeste prijde 🙂
Michi💵 06.12.2021 10:58
Vis, co jsem si hlavne rekl, ze nechci takhle cumet jak to pada jako ve 2018 tam to ale zacalo o mesic pozdeji.
Proste mozna budu neco odprodavat do stablu a az to hodne sleze tak si nakoupim ve sleve
Kdyz se na to podivas, tak eth je na tom asi z tech velkych coinu nejlepe. Odepsalo 20% od ath, bTC 30%
Plastex 06.12.2021 11:00
@Michi💵 Proste mozna budu neco odprodavat do stablu a az to hodne sleze tak si nakoupim ve sleve
Tak to to nevyslo stejne jako me 😄 ja mam ve stable 100 dolaru ktery sem uplne omylem zapomel utratit 😄 zaplat panbuh za ne ted 😄 sice jsou to sakra drobny ale mam z nich radost 😄
Michi💵 06.12.2021 11:01
Takze klidne nejaky eth odhodim do stablu a pokud pujdeme niz a niz tak dokoupim
Plastex 06.12.2021 11:01
@Michi💵 Kdyz se na to podivas, tak eth je na tom asi z tech velkych coinu nejlepe. Odepsalo 20% od ath, bTC 30%
Flipening se blizi 🙂
Michi💵 06.12.2021 11:02
porad je to 1btc -12 eth cca, flipening moc ted nevidim
hlavne bych byl rad, aby jsme se jeste odrazili, ale ten odraz byl na 4 tis a ted uz to propalilo a myslim, ze budeme vyklesavat k 3500
Plastex 06.12.2021 11:05
42k to snad nepusti
MirekH 06.12.2021 11:12
@Michi💵 Proste mozna budu neco odprodavat do stablu a az to hodne sleze tak si nakoupim ve sleve
Odprodávajte uptrend, nikoliv downtrend ... kurňa, kde je tam kamen kam to mám tesat 😄
Berte to zase jako další poučení, teď bych rozhodně neprodával s tím, že to zase koupíte levněji. Ale dělejte si co chcete ...
mirek:907613202827862108 1 👍 5
KryptoVláďa 06.12.2021 11:13
Souhlas
Michi💵 06.12.2021 11:14
@MirekH Odprodávajte uptrend, nikoliv downtrend ... kurňa, kde je tam kamen kam to mám tesat 😄
rozumim jak to myslis. jen pisu, ze u eth to neni takovy propad a za 4 tis je to porad dobra sell price. Pokud pocitame ze jdeme down. Btc bych ted neprodaval
hlavne nemyslim prodavat vse 🙂
Tomassino 06.12.2021 11:15
chlapci market jde dolů a dolů, já bych teď nic nedržel, alespoň ne v plný palbě na tradingu, lepší se mi ukázalo snížit si svoje pozice
MirekH 06.12.2021 11:16
Uvidíme, já teď sedím na rukou, mám nastaveno 5422 nákupů na burze a čekám co se bude dít 😄
🙈 1
MirekH 06.12.2021 11:16
@Tomassino chlapci market jde dolů a dolů, já bych teď nic nedržel, alespoň ne v plný palbě na tradingu, lepší se mi ukázalo snížit si svoje pozice
Jj, psal jsem to už večera v <#821388302069792799> že teď hodlovat longy chce koule 😄
(upraveno)
Tomassino 06.12.2021 11:17
a čekat na otočení marketu, nenaskakovat hned do první zelený svíčky, alespoň s tímhle vývojem to jinak neumím 😦
MirekH 06.12.2021 11:17
Maximálně bez páky a sbírat poplatky 😄
Tomassino 06.12.2021 11:18
longy hodluju, ale s menší pozicí, byl by se mě kurwa dobrej shortař posledních pár týdnů
KryptoVláďa 06.12.2021 11:18
Presne. Maly pozice a jlidek. Doredit, v plusu okamzite odhodit… porad si myslim ze se dnes zazelename
MirekH 06.12.2021 11:18
DOT za 25 tvl 😄
Tomassino 06.12.2021 11:19
Yes a za mě ještě jakmile to udělá 7+%, tak realizovat zisk a čekat na další vlnu, co si o tom myslíte
KryptoVláďa 06.12.2021 11:19
a bud u teoho drepet, nebo miz zavreno
MirekH 06.12.2021 11:19
Kdo prodával postupně za 50+ tak v klidu dokupuje. Kdo psal, že jsme kokoti a že bude prodávat až za 70 tak má smůlu ...
Tomassino 06.12.2021 11:20
@MirekH DOT za 25 tvl 😄
au
MirekH 06.12.2021 11:20
Za mě ideální teď dokoupit na aukce
Tomassino 06.12.2021 11:21
na spotu dobrý
MirekH 06.12.2021 11:21
Na ten lock na dva roky
Tomassino 06.12.2021 11:21
na lock zdá se ideální 🙂
MirekH 06.12.2021 11:21
Já mám na polku nákupy 16-26$ takže už mi to postupné naskakuje
(upraveno)
Tomassino 06.12.2021 11:21
@KryptoVláďa a bud u teoho drepet, nebo miz zavreno
Deleted User 06.12.2021 11:25
ani IOTA nevypadá vůbec špatně na nějak nákup...
KryptoVláďa 06.12.2021 11:26
kdo a proc by to kupoval?
Deleted User 06.12.2021 11:27
@KryptoVláďa kdo a proc by to kupoval?
tak snažej se nasrat do metaversa atd.... taky ji nemam rad... ale ta cena aktualne vypadá dobře.. asi to neni na nejakou velkou investici.. ale par se dolaru...
KryptoVláďa 06.12.2021 11:28
btw axici za 95
timeToTalk 06.12.2021 11:37
tak jdem uz na tu nulu?
Tomassino 06.12.2021 11:38
ne
MirekH 06.12.2021 11:41
Nechytejte metaverse vlnu. Spíš koukejte, co by mohlo přijít jako další. DeFi, Meme, NFT, Gaming, Metaverse ... . Co nyní? Decentralizované sociální sítě? Znovu DeFi?
(upraveno)
tree 木 06.12.2021 11:51
@MirekH Nechytejte metaverse vlnu. Spíš koukejte, co by mohlo přijít jako další. DeFi, Meme, NFT, Gaming, Metaverse ... . Co nyní? Decentralizované sociální sítě? Znovu DeFi?
Layer2, DAOs
👍 3
KryptoVláďa 06.12.2021 11:51
@MirekH Nechytejte metaverse vlnu. Spíš koukejte, co by mohlo přijít jako další. DeFi, Meme, NFT, Gaming, Metaverse ... . Co nyní? Decentralizované sociální sítě? Znovu DeFi?
subsocial vyhral aukci.... 100 jich mam z airdropu a nejakejch 180 za auikci, tak at to frci 😄
KryptoVláďa 06.12.2021 11:52
@tree 木 Layer2, DAOs
souhlasim....na L2 budou lidi chytat airdropy, takze by to mohlo frcet
ether jede bombyyyy
Michi💵 06.12.2021 15:12
chci se propojit s gitcoin grants a nejde mi to jen pres metamask? to si tam musim zalozit ucet?
KryptoVláďa 06.12.2021 15:17
musis bejt registrovanej na githubu
Michi💵 06.12.2021 15:25
oki, jdu na to
Michi💵 06.12.2021 15:45
<@!672035199441305600> tvl jako oni o me na gitcoin grants chteji vedet snad vsechno... vy jste jim davali o sobe vsechny info?
tree 木 06.12.2021 15:50
@Michi💵 <@!672035199441305600> tvl jako oni o me na gitcoin grants chteji vedet snad vsechno... vy jste jim davali o sobe vsechny info?
Takhle to funguje, gitcoin grants nejsou anonymni, protoze quadratic funding
Michi💵 06.12.2021 15:52
@tree 木 Takhle to funguje, gitcoin grants nejsou anonymni, protoze quadratic funding
a je nutne to vyplnovat? muzu prispet i bez toho jejihc "kyc"?
jaky je rozdil pokud to vyplnim? vetsi sance ze dostanu airdrop, nebo jine vyhody?
KryptoVláďa 06.12.2021 15:53
@Michi💵 a je nutne to vyplnovat? muzu prispet i bez toho jejihc "kyc"?
cim vetsi procento budes mit overeni (twitter apod) tim vic oni za tebe prispejou tem, kterejm das grant
Michi💵 06.12.2021 15:59
oki, rozumim, je to ale porod:) na twitter musis mit 100 followers:)
Roonwild 06.12.2021 18:03
@Michi💵 oki, rozumim, je to ale porod:) na twitter musis mit 100 followers:)
Twiter neres taky nesplnuji požadavek ale snaž se vyplnit co nejvíce % podpoří to kryptovladu, gwei případně bankless 🙂
Tonda 06.12.2021 18:25
co ty POAPy? Neprosvihl jsem je?
MaX 06.12.2021 18:35
slušnej model
Michi💵 06.12.2021 19:03
Mam dotaz, udelal jsem si potrebne na gitcoin grants,vybral projekty,propojil s zksync, podepsal trezorem(mam propojene s metamask) a kdyz mam udelat druhe potvrzeni platby tak mi to vubec nenaskoci. Stalo se to jeste nekomu jinemu?
(upraveno)
Deleted User 06.12.2021 19:15
mne to na tom gitcoine odfajcilo dake verifikacie dal som aj fb aj sms uz to tam nenamm a tie bright id a idena mi vobec nehce verifikovat a POH ani neviem ako spravit
twiter tiez nemam 100 follow
(upraveno)
KryptoVláďa 06.12.2021 19:20
@Tonda co ty POAPy? Neprosvihl jsem je?
asi jsou nejaky zasekany, porad neprisly odkazy
jiricepelka 06.12.2021 19:22
@MirekH DOT za 25 tvl 😄
tak třeba ho uvidíme za 20 USD XDD
Tonda 06.12.2021 19:25
@MaX slušnej model
Ten rozhovor je peklo. To je jak kdyz mluví blbej s hluhym 😂
Peky 06.12.2021 19:52
všechno v pořádku doma? tady v naprostém 😆
od borce, který propaguje jen zlato, je to milé👍
picard:822537684441890836 1
Michi💵 06.12.2021 20:36
<@473855667325894666> uzivej😉👍😂
Tady je to smutne😄
Peky 06.12.2021 20:37
<@!803720026586742827> mám dva králíky, tak tě příště vezmu s sebou 🥳
Michi💵 06.12.2021 20:46
To doufam!😄✋✋✋
A vezmi i ty kraliky👻😄
MirekH 06.12.2021 22:09
Etheru se korekce netýká 😄
Vítek 06.12.2021 22:10
@MirekH Za mě ideální teď dokoupit na aukce
jo, já nakupoval za 50 na aukce 😄
MirekH 06.12.2021 22:11
<@!907532092370464768> já naštěstí na aukce kupoval za 3$ 😄
Myslím ale že nejsi sám, -50% ještě není tak hrozný. Důležité je dokupovat i teď v dipu, ale samozřejmě ne za vše ...
Vítek 06.12.2021 22:15
@MirekH Myslím ale že nejsi sám, -50% ještě není tak hrozný. Důležité je dokupovat i teď v dipu, ale samozřejmě ne za vše ...
Mám long bota na Dot, víc toho nejsem schopný udělat :)
Roonwild 06.12.2021 23:37
@MirekH Myslím ale že nejsi sám, -50% ještě není tak hrozný. Důležité je dokupovat i teď v dipu, ale samozřejmě ne za vše ...
DOT jsem dokupoval dokupoval a už mohu jenom pákovat ale do toho se mi moc nechce 😢
jiricepelka 07.12.2021 00:15
@Roonwild DOT jsem dokupoval dokupoval a už mohu jenom pákovat ale do toho se mi moc nechce 😢
Já bych musel prodat CRV a to se my moc nechce
Bugsy 07.12.2021 05:31
Já zase v Tanzanii 🙈🙈🙈
Peky 07.12.2021 05:33
@Bugsy Já zase v Tanzanii 🙈🙈🙈
já tě tam viděl, nemáš strach obchodovat v Africe, jaká je tam vymahatelnost práva? každou chvíli někdo jiný u moci, snad víš co děláš....
Bugsy 07.12.2021 05:52
<@473855667325894666> je to stejně jak v Salvadoru , nebo Panamě , tady je stabilní vláda , dnes jsem na ministerstvu financí a zítra jednám s guvernérem národní banky ohledně Krypto změny zákonu a zdanění krypta, tak uvidíme jestli budou chtít udělat změny . Zatím chtěli udělat jen CBDC a to jim moc nepomůže, dám pak vědět jaký bude výsledek
👍 4
Peky 07.12.2021 06:02
@Bugsy <@473855667325894666> je to stejně jak v Salvadoru , nebo Panamě , tady je stabilní vláda , dnes jsem na ministerstvu financí a zítra jednám s guvernérem národní banky ohledně Krypto změny zákonu a zdanění krypta, tak uvidíme jestli budou chtít udělat změny . Zatím chtěli udělat jen CBDC a to jim moc nepomůže, dám pak vědět jaký bude výsledek
jsem na dovče s jedním ze zakládajících členů https://www.ckma.cz/cs/ až budeš v ČR, můžete hodit řeč.... myslel jsem si, že si od krypta odpočinu, ale jedeme bomby🤣 má i směnárnu, tak to vidím i z té druhé strany....
Bugsy 07.12.2021 06:03
@Peky jsem na dovče s jedním ze zakládajících členů https://www.ckma.cz/cs/ až budeš v ČR, můžete hodit řeč.... myslel jsem si, že si od krypta odpočinu, ale jedeme bomby🤣 má i směnárnu, tak to vidím i z té druhé strany....
To dáme a probereme možnosti , jak se vrátím domluvíme meeting
Peky 07.12.2021 06:04
někdy v květnu, bude velká krypto akce v Liberci, nějaký místní mesenáš, chce to mít větší než Chaincamp - tak vás provedu🥳
👍 5 💯 1
Tomassino 07.12.2021 06:05
Zajímavé
tree 木 07.12.2021 06:34
@Peky někdy v květnu, bude velká krypto akce v Liberci, nějaký místní mesenáš, chce to mít větší než Chaincamp - tak vás provedu🥳
nejaky detailni info? to bude btc konference?
Martin11 07.12.2021 06:55
Jelikož to zmiňoval i Kicom na streamu, tak spíše jo
tree 木 07.12.2021 07:30
kdyby nekdo vedel kdo to porada nebo nejaky dalsi info, tak mi prosim napiste, diky
Kosa Fatty.io 07.12.2021 07:36
@Bugsy <@473855667325894666> je to stejně jak v Salvadoru , nebo Panamě , tady je stabilní vláda , dnes jsem na ministerstvu financí a zítra jednám s guvernérem národní banky ohledně Krypto změny zákonu a zdanění krypta, tak uvidíme jestli budou chtít udělat změny . Zatím chtěli udělat jen CBDC a to jim moc nepomůže, dám pak vědět jaký bude výsledek
Tyjo co ty vlastne delas? Hodne stesti 💪 at te neokradou a nechytnes ten jejich zmutovanej covid 🙂
Jarda 07.12.2021 08:24
nemáte někdo radu, když dám v metamasku nižší gas než doporučovaný neveme mě to transakci a ukazuje chybu transaktion underpriced..
Peky 07.12.2021 08:32
@Jarda nemáte někdo radu, když dám v metamasku nižší gas než doporučovaný neveme mě to transakci a ukazuje chybu transaktion underpriced..
jednoduché, navýšit gas👍
Jarda 07.12.2021 08:34
@Peky jednoduché, navýšit gas👍
no já nepotřebuju aby mě to prošlo hned 🙂
Tonda 07.12.2021 08:58
@Peky někdy v květnu, bude velká krypto akce v Liberci, nějaký místní mesenáš, chce to mít větší než Chaincamp - tak vás provedu🥳
Koho chceš provádět ty naplavenino 😂
🤣 1
Peky 07.12.2021 09:10
@Tonda Koho chceš provádět ty naplavenino 😂
všude zdejší🤣
Tonda 07.12.2021 09:16
@Peky všude zdejší🤣
Hlavně pak napis co a kdy bude ať se do toho Liberce taky podívám já emigrant
👍 1
Tomáš 07.12.2021 09:21
@Peky všude zdejší🤣
takže bude zase akce už i den předem? ... v Liberci je hezky, tam rád dorazím 🙂
kaarl 07.12.2021 09:24
@Tomáš takže bude zase akce už i den předem? ... v Liberci je hezky, tam rád dorazím 🙂
V Liberci buď prší nebo je to do kopce! Ale taky bych dorazil...
Peky 07.12.2021 09:45
@kaarl V Liberci buď prší nebo je to do kopce! Ale taky bych dorazil...
dříve to byl nočník Evropy😆
😆 1