# pokec
184730 zpráv • strana 1044/1848
Michi💵 04.12.2021 16:34
Tak si drzme palce,pripoutejme se a letime to the moon😉
👍 1
Beeman 4.0. 04.12.2021 17:23
@KryptoVláďa Nebo nekam k tomu. Podle me to neni konec bullranu. Treba se nam o par mesice diky tomu protahne
A není to Vánočními svátky, které se blíží, a s tím konec roku a výběry? Nebo "opět krátkodobý bear"? Třeba to teď bude bývat dvakrát až třikrát za rok když je v kryptu čím dál více lidí? Prostě brutal bull a následovně volný pád?
Beeman 4.0. 04.12.2021 17:29
Kde kupujete SDN?
Plastex 04.12.2021 17:30
@Beeman 4.0. Kde kupujete SDN?
gate.io
KryptoVláďa 04.12.2021 17:55
@Beeman 4.0. A není to Vánočními svátky, které se blíží, a s tím konec roku a výběry? Nebo "opět krátkodobý bear"? Třeba to teď bude bývat dvakrát až třikrát za rok když je v kryptu čím dál více lidí? Prostě brutal bull a následovně volný pád?
Nemyslim si. Tohle byl objem dolu jako pica, nebyla na nej likvidita a spustilo to panic sell
Makepeace 04.12.2021 17:56
To mi je luto chlapci, že sa vam to v noci tak posr..lo. Vy ste vsetci sikovni a vysekate sa z minusov. Ked nejde o zivot, tak ide o 💩
KryptoVláďa 04.12.2021 17:56
Do tydne zpet. Vanoce budou zeleny
MirekH 04.12.2021 17:56
Od tradingu jsem si dal nastesti pauzu a spot hodnotu nesleduju takže vlastně vše ok 😀
KryptoVláďa 04.12.2021 17:56
@MirekH Od tradingu jsem si dal nastesti pauzu a spot hodnotu nesleduju takže vlastně vše ok 😀
Ja jsem rad ze se mi ukazalo, jaka svice mi neznici, takze jsem taky ok
MirekH 04.12.2021 17:57
Nakupuju za to co jsem prodával, když všichni psali že ještě počkají... berte si ty zisky postupně, vyplatí se to, minimálně psychologicky
Luboš Bajkai 04.12.2021 18:00
@MirekH Nakupuju za to co jsem prodával, když všichni psali že ještě počkají... berte si ty zisky postupně, vyplatí se to, minimálně psychologicky
mas pravdu. Ja tuhle radu od tebe uplatnuji od leta a k nezaplaceni. Klukum samozrejme drzim palce, tezko se jejich prispevky ctou. Ten vyplach byl brutalni
👍 1
Raiden 04.12.2021 18:00
@Beeman 4.0. Kde kupujete SDN?
Anycoin.cz taky
GiSo 04.12.2021 18:21
@Tomassino tos vylepil ty?
Ne, jen jsem si to vyfotil. Pobavilo mě to 🤣
Tomassino 04.12.2021 18:28
@GiSo Ne, jen jsem si to vyfotil. Pobavilo mě to 🤣
Beeman 4.0. 04.12.2021 18:43
@KryptoVláďa Nemyslim si. Tohle byl objem dolu jako pica, nebyla na nej likvidita a spustilo to panic sell
A co to podle tebe spustilo?
Tomassino 04.12.2021 18:47
to asi patří do #konspirace, ale proč by se takhle nedomluvilo pár velrybek na vánočním večírku?
Beeman 4.0. 04.12.2021 18:52
no jako když se dívám na grafy posledních 14dní tak mi to tak taky připadá.
Asi bych to pochopil u polky možná i sushi nebo co má bát zaintegrováno do těch projektů nevím jestli i 1inch, že si chtějí levně dokoupit.
Pokud to rozjel BTC tak si asi někdo vybral větší kapesné a začala panika 😵‍💫
Beeman 4.0. 04.12.2021 19:02
to je jen takový pohled neodborníka. mě tyto výplachy sežraly pozice vždy když jsem si nenastavil stopky. a s malým kolaterálem jsem jel hodně na páku.
Raiden 04.12.2021 19:02
Nebylo by lepší hodlovat Nasdaq? 😆
Tomassino 04.12.2021 19:31
ne
GiSo 04.12.2021 19:36
@Raiden Nebylo by lepší hodlovat Nasdaq? 😆
Co bys dělal po večerech
(upraveno)
Raiden 04.12.2021 19:46
<@479608386024112128> no jo asi bych se nudil to je fakt
👍 2
Včelkamára 04.12.2021 23:52
To ma asi za sebou co?
Uz par dni me takhle blbne a ted uz se nemůžu ani prihlasit
tree 木 05.12.2021 03:37
<@!698178164970487809> to vypada spatne.. bootloader mode jsi zkousel?
https://wiki.trezor.io/User_manual:Updating_the_Trezor_device_firmwareTT

Neco podobnyho se mi stalo s Trezor T taky... jedine reklamace
Kosa Fatty.io 05.12.2021 06:33
Ethereum je rozbite? 😮👌
formix 05.12.2021 06:47
Kdy je dalsi kolo gtc?
Kosa Fatty.io 05.12.2021 06:48
<@473855667325894666> <@744861727367102464> <@626828686850523136> dnes v 16:00 bude na $PSB uvolneno poslednich 25% z IDO tak bude asi lehkej dump… ido bylo za $0.125
(upraveno)
Kosa Fatty.io 05.12.2021 06:48
@formix Kdy je dalsi kolo gtc?
Ted
formix 05.12.2021 06:50
Oh dik
Včelkamára 05.12.2021 08:46
@tree 木 <@!698178164970487809> to vypada spatne.. bootloader mode jsi zkousel?
https://wiki.trezor.io/User_manual:Updating_the_Trezor_device_firmwareTT

Neco podobnyho se mi stalo s Trezor T taky... jedine reklamace
Zkusim kouknout
Včelkamára 05.12.2021 09:18
<@!397625533283958787> tak zatím nejde nic. Display je asi dead.... ale zdá se mě že to reuguje na manuální pohyb. nemůže to tedy být jen kabelem?
tree 木 05.12.2021 09:18
@Včelkamára <@!397625533283958787> tak zatím nejde nic. Display je asi dead.... ale zdá se mě že to reuguje na manuální pohyb. nemůže to tedy být jen kabelem?
jasne ze to muze byt kabelem. Zkusit jinej kabel je zaklad...
Včelkamára 05.12.2021 09:23
@tree 木 jasne ze to muze byt kabelem. Zkusit jinej kabel je zaklad...
ten bohužel nemám
Včelkamára 05.12.2021 09:44
Uz mam koupenej přes alzu.
Včelkamára 05.12.2021 11:26
@Včelkamára Uz mam koupenej přes alzu.
sracka, u trezoru na alze mají příslušenství ten kabel ale nesedí k tomu 😄 nakonec sem teda použil od telefonu a vypadá to že to pojede
zigul 05.12.2021 11:28
Je to normální usb-c
Včelkamára 05.12.2021 11:30
jj, už to vím
skipy 05.12.2021 11:31
@Kosa Fatty.io <@473855667325894666> <@744861727367102464> <@626828686850523136> dnes v 16:00 bude na $PSB uvolneno poslednich 25% z IDO tak bude asi lehkej dump… ido bylo za $0.125
Co toho trochu pustit a večer dobrat?
Kosa Fatty.io 05.12.2021 11:38
@skipy Co toho trochu pustit a večer dobrat?
Delej si co chces 😂 ale spadnout to nemusi
😆 2
Včelkamára 05.12.2021 13:32
jede vám na zerionu Favorites ?
koparka ☮ 05.12.2021 13:43
@Kosa Fatty.io <@473855667325894666> <@744861727367102464> <@626828686850523136> dnes v 16:00 bude na $PSB uvolneno poslednich 25% z IDO tak bude asi lehkej dump… ido bylo za $0.125
takže prodavas..?
koparka ☮ 05.12.2021 13:44
@Kosa Fatty.io Delej si co chces 😂 ale spadnout to nemusi
a ty jen drzis..? taky jsem tehda s vama naskakoval.. asi nikde nestakujete a jen drzite jo.? 😉
Hanseva.CLONE 05.12.2021 14:50
zkouseli jste unstoppable domains? kdyztak pres ref link je gift+earn 10dolcu
Kosa Fatty.io 05.12.2021 14:53
@koparka ☮ a ty jen drzis..? taky jsem tehda s vama naskakoval.. asi nikde nestakujete a jen drzite jo.? 😉
Jasny drzim 🙂
Jen jsem na to upozornil, ze mozna bude dobra moznost na nakup
joint:801351826972082207 1
Plastex 05.12.2021 14:53
@koparka ☮ a ty jen drzis..? taky jsem tehda s vama naskakoval.. asi nikde nestakujete a jen drzite jo.? 😉
Ono podle me zatim ani stakovat nejde:-)
Kosa Fatty.io 05.12.2021 14:54
Nejde no
koparka ☮ 05.12.2021 15:32
@Kosa Fatty.io Jen jsem na to upozornil, ze mozna bude dobra moznost na nakup
a staknout nejde někde ještě ze.?
Kosa Fatty.io 05.12.2021 15:59
@koparka ☮ a staknout nejde někde ještě ze.?
Nejde no
Plastex 05.12.2021 17:30
Zdar, mate nekdo zkusenosti stim jak dat nove RPC do metamasku ale na mobilu. Jde to vubec?
Vektor 05.12.2021 17:34
Lidi dam vam radu! NIKDY ale NIKDY nechodte do izolace samotny… jsem doma 4 den a objevil jsem holici strojek😀😀😀
(upraveno)
Raiden 05.12.2021 17:52
@Plastex Zdar, mate nekdo zkusenosti stim jak dat nove RPC do metamasku ale na mobilu. Jde to vubec?
V nastavení to jde Settings - Networks
(upraveno)
Plastex 05.12.2021 18:02
@Raiden V nastavení to jde Settings - Networks
diky 🙂
👍 1
KryptoVláďa 05.12.2021 19:22
jde, v nastaveni
Tomáš 05.12.2021 19:51
@Vektor Lidi dam vam radu! NIKDY ale NIKDY nechodte do izolace samotny… jsem doma 4 den a objevil jsem holici strojek😀😀😀
izolace ve 2 lidech v 1 pokoji taky po 14 dnech nemusí být ok
Vektor 05.12.2021 19:52
Ok mlcim😀😀
Luboš Bajkai 05.12.2021 20:28
tether me zacina trosku znervoznivat
to zas vytiskli 1 miliardu tokenu ?
Michi💵 05.12.2021 20:39
Tomu moc nerozumim?myslis ze to znamena ze natiskly?
Luboš Bajkai 05.12.2021 20:40
@Michi💵 Tomu moc nerozumim?myslis ze to znamena ze natiskly?
ja si nejsem jisty jak presne to funguje ale co psali v komentarich tak ze je zatim ve stavu alokovan
Michi💵 05.12.2021 20:41
Ok, a ted mi rekni,co by to znamenalo pro trh?:)
Up or down?
Tisk by ho preci nemel dumpnout
Luboš Bajkai 05.12.2021 20:43
@Michi💵 Tisk by ho preci nemel dumpnout
to nevim 🤷‍♂️
oboje
muzou to pouzit na nakup. ale taky na short
Luboš Bajkai 05.12.2021 20:48
@Michi💵 Tisk by ho preci nemel dumpnout
no tether co vim neni kryty 100% dolary ale z nejake casti i akciemi ale to tady bude vedet lepe nekdo znalejsi
skipy 05.12.2021 20:53
Krytí nejsou schopni doložit dlouho..
skipy 05.12.2021 21:14
Jak říká klasik: je to moc velký, aby to skončilo 😉
MirekH 05.12.2021 21:15
V minulosti bylo vidět spousta pohybů ve stylu Tether print => Přesun na FTX => Buy většího množství BTC
Tether není krytý cashem, to se už ví, je krytí nějakým indexem cash, cenné papíry, BTC, ETH atd ...
Takže to na první pohled vypadá, že si prostě tiskem pumpujou krypto, kterým to pak celé kryjou
Do detailu jsem to ale nikdy nezkoumal
👍 1
hamakar 05.12.2021 21:22
Dokážete mi někdo stručně vysvětlit, co znamená, že na BadgerDAO byl "front-end attack"?
Tomassino 05.12.2021 23:30
@hamakar Dokážete mi někdo stručně vysvětlit, co znamená, že na BadgerDAO byl "front-end attack"?
👍 1
GiSo 06.12.2021 03:54
Někdo kafe?
🤣
KryptoVláďa 06.12.2021 06:15
🙈
Tomassino 06.12.2021 08:14
@GiSo Někdo kafe?
jasný, stav se
jiricepelka 06.12.2021 09:39
TVL už my dochází stable
🤣 1
Tomassino 06.12.2021 09:49
v #trading roomce se o tom bavíme a i občas zapičujeme na aktuální market 🙂
formix 06.12.2021 09:54
to je hnus ty ceny 😄
jiricepelka 06.12.2021 09:56
@formix to je hnus ty ceny 😄
bylo by to krásný, ale to bych musel mít fiat XDD
Kosa Fatty.io 06.12.2021 10:09
Co dokupujete?
Urgent 06.12.2021 10:10
chystám se dokoupit BTC a ETH... ale to by musel BTC slézt aspoˇn k 42000 a ETH 2800
(upraveno)
a pokud by byla dobrá cena na BNB tak bych něco taky vzal...
chci nakoupit tzv. coiny jistoty
Michi💵 06.12.2021 10:56
me to sere, mohl to byt tak pekny prosinec-vánoce. eth za 5 a takhle bude za 3.
Plastex 06.12.2021 10:57
@Michi💵 me to sere, mohl to byt tak pekny prosinec-vánoce. eth za 5 a takhle bude za 3.
Muzes dokoupit za cash od babicek a rodicu 🙂 idealni 🙂
Michi💵 06.12.2021 10:57
chichi:)