Deleted User
04.12.2021 06:13
↩
@adamyjo
Nekdo nejaky tip jak depositnout usdt na binance? Potrebuji na bsc sit, muze byt cesta Coinbase Pro deposit usdt a preposlat na binance?
v čem to máš?
toto mi pride trosku viac ako bezny vyplach vsak to jeblo o 20%
adamyjo
04.12.2021 06:15
↩
@Deleted User
v čem to máš?
Potrebuju na bsc sit do metamasku poslat usdt, jen na binance je deposit 1,8% pres kartu a sepa stale nejde
Deleted User
04.12.2021 06:16
tzn že máš cash.. a potrebujes to tam dostat chapu dobre?
adamyjo
04.12.2021 06:16
↩
@Deleted User
tzn že máš cash.. a potrebujes to tam dostat chapu dobre?
jj nejlepe pres Revolut
Deleted User
04.12.2021 06:20
tiez by som uvital chcel som vexl z vladom ale asi pri tomto nebude mat na vexlovanie
Deleted User
04.12.2021 06:20
↩
@adamyjo
jj nejlepe pres Revolut
a kolik?
adamyjo
04.12.2021 06:22
↩
@Deleted User
a kolik?
1000$
Deleted User
04.12.2021 06:22
tiez 😄
Deleted User
04.12.2021 06:25
↩
@adamyjo
1000$
přemýšlel jsem že bych ti to tam prohodil ale u takhle malych castek by te to vyslo majlant.. protoze bych to preposilal pres erc20 na binance.. a odtamtud k tobe.... :// takze pak 1,8% zda se býti jeste hodne levne..
to BTC dalo sviecku az na 42? 😄
adamyjo
04.12.2021 06:25
↩
@Deleted User
přemýšlel jsem že bych ti to tam prohodil ale u takhle malych castek by te to vyslo majlant.. protoze bych to preposilal pres erc20 na binance.. a odtamtud k tobe.... :// takze pak 1,8% zda se býti jeste hodne levne..
Jasny no, skoda ze nemas na BSC siti, nevadi ale diky za ochotu
Deleted User
04.12.2021 06:26
↩
@adamyjo
Jasny no, skoda ze nemas na BSC siti, nevadi ale diky za ochotu
no neni za co....
vsak 1.8je 18 eur co zas taka hroza nieje kedze to davas do crypta a nie dlhopisou 😄
tree 木
04.12.2021 06:28
tohle byl velkej bitcoinovej vyprodej, eth/btc je bullish jako krava
(upraveno)
Deleted User
04.12.2021 06:29
nj eth za 3500
tree 木
04.12.2021 06:29
luxus <:eth:773696759922556959>
Deleted User
04.12.2021 06:31
je to super...
Deleted User
04.12.2021 06:35
↩
@tree 木
funding rates na dydx eth/usd ... lol
co to znamena... ?
tree 木
04.12.2021 06:37
↩
@Deleted User
co to znamena... ?
poplatky na futures kontraktech, ktery balancuji cenu
Deleted User
04.12.2021 06:37
↩
@tree 木
poplatky na futures kontraktech, ktery balancuji cenu
ok dohledam si k tomu víc.. díky...
tree 木
04.12.2021 06:38
ted to bylo -500% APR.. coz znamena ze lidi co maji otevreny short plati tem co maji otevreny long tech 500% APR (rocne)
Deleted User
04.12.2021 06:39
jasné tak uz to chapu.........
mate skusenost so switf prevodom na binance?
Deleted User
04.12.2021 06:48
<@!672035199441305600> asi vexl nebude tak skoro ze 😄
na huobi bol knot na btc az na 28,8 K 😄
(upraveno)
Plastex
04.12.2021 07:07
↩
@Deleted User
na huobi bol knot na btc az na 28,8 K 😄
😄 ty kravo to jsou rance 😄 50% za den:-D
Deleted User
04.12.2021 07:08
skoda ze som nezabudol zrusit objednavku na 29k co som mal este v juli 😄
Deleted User
04.12.2021 07:17
Deleted User
04.12.2021 07:29
nakupene a seriem na to 😄 nejdem sa ani kukat na trh
jiricepelka
04.12.2021 07:38
krásné červené ráno, a já včera dakoupil takže jsem skoro bez stablu <:picard:822537684441890836>
MirekH
04.12.2021 07:43
Tvl pěkný ráno 😀
(upraveno)
MirekH
04.12.2021 07:53
Toto je tedy ten Moonvember, jo? 😅
adamyjo
04.12.2021 07:54
Ted uz je Downcember 😄
🤣 2
Tomassino
04.12.2021 07:57
to je následek očekávání Moonvemberu, vyjabalo to s náma
MirekH
04.12.2021 08:02
Shiba odepsala za 24h méně než btc 😅
😂 2
Tomassino
04.12.2021 08:07
je to taková jebka, že se na ní zapomnělo, když všechno padalo
AMwhatAM
04.12.2021 08:12
fakt ETH\BTC radost pohledet👍
eth:773696759922556959 1
tree 木
04.12.2021 08:17
↩
@AMwhatAM
fakt ETH\BTC radost pohledet👍
Flippty Percent - ✅
https://ratiogang.com/
https://ratiogang.com/
adamyjo
04.12.2021 08:30
↩
@GiSo
(attachment)
Haha!
Tomassino
04.12.2021 08:43
tos vylepil ty?
Hansss
04.12.2021 08:54
Krása. Užívej hory.
👍 1
tree 木
04.12.2021 09:09
↩
@naJalaX
Bankless je i CZ ..ja jim prispival. Gwei neni aktivni ne?
jasne ze jsme na gitcoin grants 🙂
https://gitcoin.co/grants/3578/gweicz-czsk-defiethereum-community
https://gitcoin.co/grants/3578/gweicz-czsk-defiethereum-community
👍 1
naJalaX
04.12.2021 09:56
↩
@tree 木
jasne ze jsme na gitcoin grants 🙂
https://gitcoin.co/grants/3578/gweicz-czsk-defiethereum-community
https://gitcoin.co/grants/3578/gweicz-czsk-defiethereum-community
a vidis, me to pripadalo ze to mas tentokrat neaktivni .. napraveno, mas aspon trochu prispeto .. nevis nahodou .. kdyz jsem udelal prispevky, ale az po nich udelal verifikaci moji osoby pres 100% .. upravi se contribution i zpetne tem prispevkum vramci gitcoin12?
tree 木
04.12.2021 09:57
↩
@naJalaX
a vidis, me to pripadalo ze to mas tentokrat neaktivni .. napraveno, mas aspon trochu prispeto .. nevis nahodou .. kdyz jsem udelal prispevky, ale az po nich udelal verifikaci moji osoby pres 100% .. upravi se contribution i zpetne tem prispevkum vramci gitcoin12?
jj melo by
ten extra budget (match) se prerozdeluje az na konci, ted to ukazuje jen predbezny cisla..
(upraveno)
naJalaX
04.12.2021 09:58
fajn, to je dobre
tree 木
04.12.2021 09:59
👍 diky za prispevek... Jsme aktivni celou dobu, jen jsme museli zmenit adresu a kvuli tomu se musel zmenit grant profil :/
naJalaX
04.12.2021 10:01
no, nejsou to zadne veledary, ale v ramci moznosti, snad se to bude hodit .. jste sikovni kluci 🙂
tree 木
04.12.2021 10:09
ono bohate staci $1 pokud je clovek plne verifikovanej
hlavni je vysosat nejvic z toho matching fondu, takze strategie prihazovat co nejvice projektum po $1 aspon je naprosto validni strategie 🙂
BTW
alpha leak - zaskrtnete si v kalendari sobotu-nedeli 4-5. cervna 2022 - v Praze bude velika krypto akce 😉
(upraveno)
alpha leak - zaskrtnete si v kalendari sobotu-nedeli 4-5. cervna 2022 - v Praze bude velika krypto akce 😉
respektive uz od patku 3. cervna do nedele 12. cervna bude Praha zit kryptem
2 velky konference (jedna pro ceskoslovensky publikum co budeme delat my + ETHPrague pro mezinárodní publikum) - prednasky, hackathony, workshopy, party... bude vsechno :D
Dalsi info bude brzy
Asi bude nejaky vstupny a je mozny ze lidi co nam prispejou na Gitcoin Grants budou mit slevu ;)
Deleted User
04.12.2021 10:18
je dobre mat na tom gitcoine 150%?
ci je to zbytocnost
tree 木
04.12.2021 10:22
cim vic tim lip pro projekty ktery podporis
Luboš
04.12.2021 12:08
Ahoj, proč máme takovej výprodej?
Kosa Fatty.io
04.12.2021 12:36
↩
@Luboš
Ahoj, proč máme takovej výprodej?
Asi zadny extra duvod neni 🤷♂️
Ja ani nemuzu nakoupit dip protoze mi ma hodna banka zablokovala kartu… a odblokuje se pry sama za nejaky cas
Devky 😄
(upraveno)
made.wirnaya
04.12.2021 12:43
Schvaluji strašně ze jsi začal přidávat videa na Spotify!! Chci poděkovat za kvalitní obsah (jen tak dal)..:)
❤️ 1
Tomassino
04.12.2021 13:21
↩
@Kosa Fatty.io
Ja ani nemuzu nakoupit dip protoze mi ma hodna banka zablokovala kartu… a odblokuje se pry sama za nejaky cas
dobrej bankovní fuckup
Makepeace
04.12.2021 13:28
↩
@made.wirnaya
Schvaluji strašně ze jsi začal přidávat videa na Spotify!! Chci poděkovat za kvalitní obsah (jen tak dal)..:)
Spotify....nic take som tam nenasla. pod akym menom ?
Tomassino
04.12.2021 13:30
Makepeace
04.12.2021 13:36
dakujem, 🙂
Kabi
04.12.2021 13:39
Za spotify taky dik. Jsem porad v aute, tak je cesta hned lepsi 💪🏼
made.wirnaya
04.12.2021 13:43
Chtěl bych se promluvit za to, aby tam bylo co nejvíc z obsahu.
Kabi
04.12.2021 14:09
Ja bych chtel, aby sel near a ref zase nahoru 😅
hamakar
04.12.2021 16:03
↩
@naJalaX
Bankless je i CZ ..ja jim prispival. Gwei neni aktivni ne?
Vim, ze je i CZ, ale asi jsem je tam prehledl. Dik
KryptoVláďa
04.12.2021 16:05
Btw vse i na audiusu
KryptoVláďa
04.12.2021 16:06
↩
@made.wirnaya
Chtěl bych se promluvit za to, aby tam bylo co nejvíc z obsahu.
Je tam vetsina videi kde neni potreba videt obraz
Michi💵
04.12.2021 16:18
<@672035199441305600> mam z toho dneska takovy smiseny pocity…nevite jestli padli i akcie?pokud ne,tak by to bylo neprijemny
Tomáš
04.12.2021 16:19
↩
@Michi💵
<@672035199441305600> mam z toho dneska takovy smiseny pocity…nevite jestli padli i akcie?pokud ne,tak by to bylo neprijemny
O víkendu se neobchoduje
KryptoVláďa
04.12.2021 16:19
↩
@Michi💵
<@672035199441305600> mam z toho dneska takovy smiseny pocity…nevite jestli padli i akcie?pokud ne,tak by to bylo neprijemny
Ja jsem vlastne stastnej ze minto nechytlo likvidacky
Tomáš
04.12.2021 16:19
Pátek to padalo
Michi💵
04.12.2021 16:19
Vzpominam si jak jsi pred mesicem psal ze mame tak 14dni max mesic
KryptoVláďa
04.12.2021 16:19
Od odpoledne 6k umazano a jede se dal
Osobne po tomhle propadu vidim jeste do vanoc ath
Michi💵
04.12.2021 16:19
↩
@Tomáš
Pátek to padalo
Tak to je lepsi zprava
KryptoVláďa
04.12.2021 16:20
Nebo nekam k tomu. Podle me to neni konec bullranu. Treba se nam o par mesice diky tomu protahne
(upraveno)
Tomáš
04.12.2021 16:20
Ale nic až tak dramatického, zavřelo to o necelé procento níže
Michi💵
04.12.2021 16:20
Myslim ze rozhodne,zitrek ,respektive pondeli
Tomáš
04.12.2021 16:20
Jestli ten pád fakt byl kvůli Evergrande, tak pondělí to bude jízda
Michi💵
04.12.2021 16:21
Jj presne
Ale ja stejne nemam uz stable na dokup:)
Nechcete nekdo prodat?:)
KryptoVláďa
04.12.2021 16:22
↩
@Michi💵
Ale ja stejne nemam uz stable na dokup:)
Potrebuju prodat jako sul ale s cervenou pozici nevyndam ani dolar
Michi💵
04.12.2021 16:23
To je jasny!chapu:)
Hlavne aby uz to nejeblo zase down
To budes mit dneska nocni😄
KryptoVláďa
04.12.2021 16:26
↩
@Michi💵
To budes mit dneska nocni😄
Ustal jsem vcerejsi noc, tak musim zvladnout i dnesni. Seru na to kdy to odmazu. Pred spanim odhazu kousky pozic a klidek
Z -20 jsem na -12 takze vlastne uspesnej den 🤣🤣 hlavne nejednat pod tlakem
💪 1
Michi💵
04.12.2021 16:34
↩
@KryptoVláďa
Z -20 jsem na -12 takze vlastne uspesnej den 🤣🤣 hlavne nejednat pod tlakem
To je pristup👍😄🚀