# pokec
184730 zpráv • strana 1046/1848
Bugsy 03.12.2021 07:09
@Peky znova - lépe a radostněji🤣
🤣🤣🤣 nasrat EU , jsme si tím prošel , aml, kyc,e-rezidence , finanční policie vším projdeš a pak ti neotevřou účet v bance 🤣🤣🤣
👍 1
xPelix 03.12.2021 07:17
@Bugsy 🤣🤣🤣 nasrat EU , jsme si tím prošel , aml, kyc,e-rezidence , finanční policie vším projdeš a pak ti neotevřou účet v bance 🤣🤣🤣
twl Bugsy ještě žiješ 😄
KryptoVláďa 03.12.2021 07:49
Vcera byl na streamu
Peky 03.12.2021 08:25
@KryptoVláďa Vcera byl na streamu
včera byl stream?🤣
Kosa Fatty.io 03.12.2021 08:25
@Peky asi někdo chce být v první stovce a zahrát si - https://twitter.com/PlanetSandbox/status/1466596638978637824?s=20
Jono… Ty jsi v top 100?
Peky 03.12.2021 08:26
@Kosa Fatty.io Jono… Ty jsi v top 100?
zkusil jsem se připojit a zatím všechno zamčené, tak asi nejsem
mám jich něco přes 10k to asi nebude na stovku stačit
Kosa Fatty.io 03.12.2021 08:27
@Peky mám jich něco přes 10k to asi nebude na stovku stačit
Slusny 🙂
MirekH 03.12.2021 08:33
@Peky <@!744861727367102464> jsi zase na 1.3 dokupoval🤣 díky za tu svíci
Na 1.38
koparka ☮ 03.12.2021 09:02
@Makepeace https://app.poap.xyz/ ale predtym si musis claimnut jeden z tych linkov od vladi
claimnul jsem ... ale nikde nevidim... zadával jsi někde adresu walletky..?
Makepeace 03.12.2021 09:09
@koparka ☮ claimnul jsem ... ale nikde nevidim... zadával jsi někde adresu walletky..?
zadavala som na tej stranke, skus claimnut iny link..je ich tam 30, ak sa nemylim
joint:801351826972082207 2
Enter.Yourname 03.12.2021 09:13
Cože ten Cosmos se dneska takhle zbláznil, minulej tejden mi to na FTXu propálilo likvidačku a dneska... 😂
koparka ☮ 03.12.2021 09:14
@Makepeace zadavala som na tej stranke, skus claimnut iny link..je ich tam 30, ak sa nemylim
vše ok... čekáme na další linky 😉
👍 1
Kosa Fatty.io 03.12.2021 09:50
@Peky mám jich něco přes 10k to asi nebude na stovku stačit
Tak tam urcite jsi
Floor je 5000 psb
Peky 03.12.2021 09:55
@Kosa Fatty.io https://bit.ly/31pA6iL
jsem tam🥳 🤣
MiBo 03.12.2021 10:12
@Peky jsem tam🥳 🤣
Půjdeš do toho? Musíš nám pak říct, jak to vypadá.
Plastex 03.12.2021 10:47
@Kosa Fatty.io https://bit.ly/31pA6iL
Ten prvni borec se stim moc nemazal kdyz nakupoval 😄
Tonda 03.12.2021 10:48
když se přihlásím na gitcoin grants, tak pořád dostávám pětikilo. Nesetkal jste se tím někdo?
Kosa Fatty.io 03.12.2021 10:52
@Peky jsem tam🥳 🤣
Super
MirekH 03.12.2021 11:07
@Kosa Fatty.io https://bit.ly/31pA6iL
Tvl já mám 4700 😄
Ne že bych si to chtěl extra zahrát, na gaming moc nejsem 😄
formix 03.12.2021 11:29
chlapy mám dotaz
má někdo zkušenost nebo ví o někom kdo má zkušenost s přijímáním crypto v eshopu?
jak je to s učetníctvím a podobně...
popř. jakou používá bránu
Deleted User 03.12.2021 11:37
@GiSo Ještě někdo, kdo by chtěl udělat jednotný swap na zksync?
ty si uz posielal na zksync?
MiBo 03.12.2021 11:40
Když píšete o tom ZK sync, tak máte někdo nějaký tipy na granty? Samozřejmě kromě Gwei a Vládi, to je jasný 😉
Michi💵 03.12.2021 13:36
<@!672035199441305600> prosím tě když tě budu chtít podpořit na gitcoin grants. Tak jaký má byt postup. Musím si zalozit wallet na zksync? jak? musim menit neco na metamasku, nebo to je samostatna wallet?
Roonwild 03.12.2021 13:40
adamyjo 03.12.2021 14:36
Cus, mam dotaz, hodluju nejaky ADA ( od 0,9$ nakupka ) chtel bych to prelit do BTC jak kvuli hodlu tak kvuli tomu abych to mohl poslat na FTX jako kolateral. Moje otazka je jak to nejefektivneji prelit? Sledovat ADA/BTC ? Prelit to rovnou cele nebo nejak postupne? Nebo mam jeste ADA hodlovat, jestli nekdy prijdou smrtkontrakty? 😄 Diky
Tip, jak by jste to udelali Vy
hamakar 03.12.2021 14:45
@Deleted User ty si uz posielal na zksync?
Je v Italii bez compu, posle to, az se vrati, tak mu napis, ze se jeste pripojis.
hamakar 03.12.2021 14:46
@MiBo Když píšete o tom ZK sync, tak máte někdo nějaký tipy na granty? Samozřejmě kromě Gwei a Vládi, to je jasný 😉
Za me jeste Paralelni Polis a ze zahranicnich Bankless a Defiant.
naJalaX 03.12.2021 15:15
@hamakar Za me jeste Paralelni Polis a ze zahranicnich Bankless a Defiant.
Bankless je i CZ ..ja jim prispival. Gwei neni aktivni ne?
edo 03.12.2021 15:50
@adamyjo Cus, mam dotaz, hodluju nejaky ADA ( od 0,9$ nakupka ) chtel bych to prelit do BTC jak kvuli hodlu tak kvuli tomu abych to mohl poslat na FTX jako kolateral. Moje otazka je jak to nejefektivneji prelit? Sledovat ADA/BTC ? Prelit to rovnou cele nebo nejak postupne? Nebo mam jeste ADA hodlovat, jestli nekdy prijdou smrtkontrakty? 😄 Diky
Zmen na ETH a postupne... niezeby som bol znalec ale ada je kaput...
Deleted User 03.12.2021 16:10
@hamakar Je v Italii bez compu, posle to, az se vrati, tak mu napis, ze se jeste pripojis.
ok
adamyjo 03.12.2021 16:19
@edo Zmen na ETH a postupne... niezeby som bol znalec ale ada je kaput...
Taky jsem z toho projektu spatnej...
Michi💵 03.12.2021 16:26
To bude black friday kazdy tyden?😄
ferry777 03.12.2021 16:27
cau kluci,chci se poptat na ENS domains
zajima me,jestli kdyz to clovek ma,a je lehceji dohledatelnej,jestli je problem s nejakym hacknutim nebo tak neco?
a jake veskere vyhody v tom vidite
diky za info
Peky 03.12.2021 17:31
@adamyjo Cus, mam dotaz, hodluju nejaky ADA ( od 0,9$ nakupka ) chtel bych to prelit do BTC jak kvuli hodlu tak kvuli tomu abych to mohl poslat na FTX jako kolateral. Moje otazka je jak to nejefektivneji prelit? Sledovat ADA/BTC ? Prelit to rovnou cele nebo nejak postupne? Nebo mam jeste ADA hodlovat, jestli nekdy prijdou smrtkontrakty? 😄 Diky
já měl nákupku 0.07 a 0.12 a pořád část držím, je to něco jako DOT, prostě tomu dej čas, už mají DEX, farmy přijdou příští rok, zatím všechno, co určuje směr je na ethereu, nevím s čím novým všichni chtějí přicházet....zkoušejí jinde kvůli poplatkům, rychlosti, ale to vyřeší L2 - až to bude, tak ostatní chainy budou padat jako švestky😆
Plastex 03.12.2021 18:06
@adamyjo Cus, mam dotaz, hodluju nejaky ADA ( od 0,9$ nakupka ) chtel bych to prelit do BTC jak kvuli hodlu tak kvuli tomu abych to mohl poslat na FTX jako kolateral. Moje otazka je jak to nejefektivneji prelit? Sledovat ADA/BTC ? Prelit to rovnou cele nebo nejak postupne? Nebo mam jeste ADA hodlovat, jestli nekdy prijdou smrtkontrakty? 😄 Diky
Doporucuji kouknout na Vaňhu co daval tento tyden analýzu na ADA, momentalne je ADA pred rally 🙂
👍 1
adamyjo 03.12.2021 19:03
@Peky já měl nákupku 0.07 a 0.12 a pořád část držím, je to něco jako DOT, prostě tomu dej čas, už mají DEX, farmy přijdou příští rok, zatím všechno, co určuje směr je na ethereu, nevím s čím novým všichni chtějí přicházet....zkoušejí jinde kvůli poplatkům, rychlosti, ale to vyřeší L2 - až to bude, tak ostatní chainy budou padat jako švestky😆
Diky za nazor
adamyjo 03.12.2021 19:04
@Plastex Doporucuji kouknout na Vaňhu co daval tento tyden analýzu na ADA, momentalne je ADA pred rally 🙂
jojo koukal jsem jakoo jo nooo 🙂 asi pockam teda jeste
Plastex 03.12.2021 19:05
@adamyjo jojo koukal jsem jakoo jo nooo 🙂 asi pockam teda jeste
Mluvi tam i o 4,5 dolaru, no v te chvili uz budu mit asi jen hodne malo ada:-) uvidim stim odhazovanim, asi hodne rozhodne jak moc rychle se jim bude darit rozject dex
Bugsy 03.12.2021 19:25
@xPelix twl Bugsy ještě žiješ 😄
Jojo ale ještě potřebuji týden max dva než se vrátím do Evropy, potom bude par tydnu klíd a budu zase tady sváma
🥰 4
adamyjo 03.12.2021 19:52
@Plastex Mluvi tam i o 4,5 dolaru, no v te chvili uz budu mit asi jen hodne malo ada:-) uvidim stim odhazovanim, asi hodne rozhodne jak moc rychle se jim bude darit rozject dex
No uvidime co tam bude vubec moznosti co delat na tom dexu s ADOU
Plastex 03.12.2021 20:08
@adamyjo No uvidime co tam bude vubec moznosti co delat na tom dexu s ADOU
Jo to se uvidi ale snad neco klapne 🙂
jiricepelka 03.12.2021 20:42
Tak co, kdo dokupuje ?
dw221142 03.12.2021 20:44
À prej ze konci Black friday
😂 😂
Martin11 03.12.2021 20:50
@adamyjo No uvidime co tam bude vubec moznosti co delat na tom dexu s ADOU
Já doufám, že to klapne s tím Nearem. Ardana uzavřela s Nearem spolupráci. Bude bridge a pokud by to nějak rozumně pospojovali, tak to může prospět všem. I přes to, že jsem vybral na cardanu velké zisky, tak část držím a pokud vzniknou nějaké rozumné farmy s Nearem, tak proč ne.
adamyjo 03.12.2021 20:51
Nevíte jestli je na Kucoin potřeba KYC ?
Martin11 03.12.2021 20:54
@adamyjo Nevíte jestli je na Kucoin potřeba KYC ?
není, pokud nejsi velká velryba 😄
jiricepelka 03.12.2021 20:56
@dw221142 À prej ze konci Black friday
hmmm... já si myslím že tohle bylo dno
Martin11 03.12.2021 20:58
@jiricepelka hmmm... já si myslím že tohle bylo dno
taky bych to tak viděl. Jen mě štve, že jsem nechytnul úplné dno. Neměl jsem nastavené nákupy a koštoval jsem s tátou novou slivovici, tak jsem to trochu prošvihnul 😄
jiricepelka 03.12.2021 21:00
@Martin11 taky bych to tak viděl. Jen mě štve, že jsem nechytnul úplné dno. Neměl jsem nastavené nákupy a koštoval jsem s tátou novou slivovici, tak jsem to trochu prošvihnul 😄
já jsem na 53K rozložil jednu wBTC-USDC farmu na polygonu a přelil ten stable do wBTC
akorát že wBTC na polygonu nešlo na tak nízký hodnoty jako na burzách <:picard:822537684441890836>
Martin11 03.12.2021 21:02
@jiricepelka já jsem na 53K rozložil jednu wBTC-USDC farmu na polygonu a přelil ten stable do wBTC
jen pro zajímavost, kde jsi měl farmu s wbtc?
jiricepelka 03.12.2021 21:02
@Martin11 jen pro zajímavost, kde jsi měl farmu s wbtc?
Gravity
Martin11 03.12.2021 21:05
@jiricepelka (attachment)
jj koukám na to. Já teď trochu zkouším idex.
jiricepelka 03.12.2021 21:06
@Martin11 jj koukám na to. Já teď trochu zkouším idex.
<:pog:825465951868813342> 115% wBTC-USDC
na to v noci kouknu, tam jsou procenta jak sviň
Martin11 03.12.2021 21:07
@jiricepelka <:pog:825465951868813342> 115% wBTC-USDC
ale bylo to spuštěné 2 dny zpět, takže ty procenta ještě půjdou trochu dolů. Ze začátku jsem se chvíli svezl na nějakých 2000%
jiricepelka 03.12.2021 21:08
@Martin11 ale bylo to spuštěné 2 dny zpět, takže ty procenta ještě půjdou trochu dolů. Ze začátku jsem se chvíli svezl na nějakých 2000%
XDDD
Martin11 03.12.2021 21:10
Dydx nemám příliš nastudovaný, ale asi je to na podobném principu, že ti tam i vyplácí odměny za obchodování, takže pokud tam člověk protočí nějakou slušnou lkividitu, tak by se na tom dalo asi něco vydělat. To chci ale více prozkoumat zítra až budu mít čas
(upraveno)
Michi💵 03.12.2021 21:48
<@799355677029040130> v jakem jsi tam poolu? Idex/eth?
Martin11 03.12.2021 21:52
@Michi💵 <@799355677029040130> v jakem jsi tam poolu? Idex/eth?
nn "válel" se mi na peněžence matic a eth, tak většina v tom poolu a část mám eth/usdc. Chtěl jsem i část dát proti wbtc, ale mám stejbl na egld, kde je aktuálně jejich dex mimo provoz, takže asi tak 😄
Ten jejich token se mi nechtělo kupovat...
Michi💵 03.12.2021 22:05
Jasny chapu,ja mam problem jit do tech poolu se stablem. Kombinace eth/stable jsem snad nikdy nevyzkousel:)
Martin11 03.12.2021 22:11
@Michi💵 Jasny chapu,ja mam problem jit do tech poolu se stablem. Kombinace eth/stable jsem snad nikdy nevyzkousel:)
Je tam asi větší riziko toho ILka, ale nyní jsem s tím v pohodě. Zatím eth trochu kleslo a záleží jak dlouho se budeme ještě plácat. Já předpokládám, že za chvíli bychom se mohli začít zvedat, takže mi to umožní vystoupit s nulovým ILkem a budu v plusu jen co nafarmařím 🙂
Kosa Fatty.io 04.12.2021 05:14
A jsme zase chudi 😦
👍 2
AldaCvalda 04.12.2021 05:33
Pěkne to padá
tree 木 04.12.2021 05:33
bardzo ładny
Kosa Fatty.io 04.12.2021 05:35
Nejake zpravy ze sveta? Nebo proste jen klasicka korekce? Nevis <@!397625533283958787> ??
tree 木 04.12.2021 05:35
nevim
nic zasadniho nevidim, takze buy the dip
AMwhatAM 04.12.2021 05:36
on ten DOT za 20 fakt bude.. fiha
adamyjo 04.12.2021 05:38
ted mi reknete, proc to nekdy nejde i tak rychlo nahoru, kdyz to pada tak to jde rychlejs, to likviduje pozice?
tree 木 04.12.2021 05:39
jj vypada to jako klasickej dump na vyplachnuti prepakovanejch pozic
kdokoliv kdo mel paku 7x a vic a nemel stoploss je asi uz v riti
adamyjo 04.12.2021 05:39
dotaz k FTX, kdyz se blizi likvidacka, tak to likviduje kolateral postupne, nebo proste prask a celej?
tree 木 04.12.2021 05:40
@adamyjo dotaz k FTX, kdyz se blizi likvidacka, tak to likviduje kolateral postupne, nebo proste prask a celej?
postupne, je tam nejakej deleverage mechanismus
adamyjo 04.12.2021 05:41
@tree 木 postupne, je tam nejakej deleverage mechanismus
Diky 🙂
tree 木 04.12.2021 05:41
ale je to komplikovanejsi, doporucuju precist
adamyjo 04.12.2021 05:41
ty kraso ted mi to vypalilo oči jak jsem ten link otevrel 😄
adamyjo 04.12.2021 05:42
au 😄 ja mam vsechno vsude na dark theme 😄 a pak prask takova rana 😄
ale dik poctu, ale az kolem obeda 😄
Kosa Fatty.io 04.12.2021 05:43
@adamyjo ty kraso ted mi to vypalilo oči jak jsem ten link otevrel 😄
Dark mode bych dal vsude
adamyjo 04.12.2021 05:43
snazim se kde to jde 🙂
Adamus 04.12.2021 05:51
Teď jsem četl nevím co je na tom pravdy Evergrande vydává prohlášení, že nemůže dostát svým finančním závazkům.
Ověřený zdroj nemám
adamyjo 04.12.2021 05:51
Nekdo nejaky tip jak depositnout usdt na binance? Potrebuji na bsc sit, muze byt cesta Coinbase Pro deposit usdt a preposlat na binance?