rabbit-r12
01.12.2021 20:57
😂 👍
Tomáš
01.12.2021 20:58
↩
@rabbit-r12
NEAR a Binance pořád nefunkční.
Nevybavuji si, že by Binance takhle dlouho nefungovaly/nebyly zpřístupněny převody jednoho coinu....
Máte odhad proč to tak je? Nemyslím, že je to technicky problém. Spíš by mě zajímal ten důvod v pozadí....
Nevybavuji si, že by Binance takhle dlouho nefungovaly/nebyly zpřístupněny převody jednoho coinu....
Máte odhad proč to tak je? Nemyslím, že je to technicky problém. Spíš by mě zajímal ten důvod v pozadí....
Crypto com mi od 10 ráno neary neposlalo...
koparka ☮
01.12.2021 21:04
↩
@Vítek
(attachment)
a co dal..? tohle mám taky 🙂 nikde nevidim možnost zadat adresu peněženky nebo cokoli.. 🙈🤷🏼♂️
kube2303
01.12.2021 21:05
↩
@KryptoVláďa
<@!436550484812234753> koukam ze ICE uz mas za randal 😄
Ja jsem v pohode 🙂 Na 50 jsem ho prodaval a neco malo si nechal kdyby nahodou 🙂
Takže cca 40k usd + 🙂
KryptoVláďa
02.12.2021 06:33
mate claimnuto? muzu poslat dalsich 30?
👍 1
KryptoVláďa
02.12.2021 07:07
@here dalsi claimovaci kody
http://POAP.xyz/claim/el4wf1
http://POAP.xyz/claim/aamgmx
http://POAP.xyz/claim/jmkd6g
http://POAP.xyz/claim/vt4fzd
http://POAP.xyz/claim/9x5f6u
http://POAP.xyz/claim/nahcwk
http://POAP.xyz/claim/8a0nyq
http://POAP.xyz/claim/mtklhn
http://POAP.xyz/claim/c1f5mp
http://POAP.xyz/claim/05q4k2
http://POAP.xyz/claim/pe8n84
http://POAP.xyz/claim/mauvz4
http://POAP.xyz/claim/idd5gc
http://POAP.xyz/claim/2fodcz
http://POAP.xyz/claim/5p6g3d
http://POAP.xyz/claim/8wco5b
http://POAP.xyz/claim/tez23y
http://POAP.xyz/claim/oj3569
http://POAP.xyz/claim/e7ib58
http://POAP.xyz/claim/co4jxl
http://POAP.xyz/claim/um1zma
http://POAP.xyz/claim/4v1a31
http://POAP.xyz/claim/mzes97
http://POAP.xyz/claim/qjuqnd
http://POAP.xyz/claim/61bg9j
http://POAP.xyz/claim/r0l2kv
http://POAP.xyz/claim/8h7yoa
http://POAP.xyz/claim/lrwzm2
http://POAP.xyz/claim/leu7ee
http://POAP.xyz/claim/zin89b
http://POAP.xyz/claim/el4wf1
http://POAP.xyz/claim/aamgmx
http://POAP.xyz/claim/jmkd6g
http://POAP.xyz/claim/vt4fzd
http://POAP.xyz/claim/9x5f6u
http://POAP.xyz/claim/nahcwk
http://POAP.xyz/claim/8a0nyq
http://POAP.xyz/claim/mtklhn
http://POAP.xyz/claim/c1f5mp
http://POAP.xyz/claim/05q4k2
http://POAP.xyz/claim/pe8n84
http://POAP.xyz/claim/mauvz4
http://POAP.xyz/claim/idd5gc
http://POAP.xyz/claim/2fodcz
http://POAP.xyz/claim/5p6g3d
http://POAP.xyz/claim/8wco5b
http://POAP.xyz/claim/tez23y
http://POAP.xyz/claim/oj3569
http://POAP.xyz/claim/e7ib58
http://POAP.xyz/claim/co4jxl
http://POAP.xyz/claim/um1zma
http://POAP.xyz/claim/4v1a31
http://POAP.xyz/claim/mzes97
http://POAP.xyz/claim/qjuqnd
http://POAP.xyz/claim/61bg9j
http://POAP.xyz/claim/r0l2kv
http://POAP.xyz/claim/8h7yoa
http://POAP.xyz/claim/lrwzm2
http://POAP.xyz/claim/leu7ee
http://POAP.xyz/claim/zin89b
Deleted User
02.12.2021 07:25
↩
@KryptoVláďa
@here dalsi claimovaci kody
http://POAP.xyz/claim/el4wf1
http://POAP.xyz/claim/aamgmx
http://POAP.xyz/claim/jmkd6g
http://POAP.xyz/claim/vt4fzd
http://POAP.xyz/claim/9x5f6u
http://POAP.xyz/claim/nahcwk
http://POAP.xyz/claim/8a0nyq
http://POAP.xyz/claim/mtklhn
http://POAP.xyz/claim/c1f5mp
http://POAP.xyz/claim/05q4k2
http://POAP.xyz/claim/pe8n84
http://POAP.xyz/claim/mauvz4
http://POAP.xyz/claim/idd5gc
http://POAP.xyz/claim/2fodcz
http://POAP.xyz/claim/5p6g3d
http://POAP.xyz/claim/8wco5b
http://POAP.xyz/claim/tez23y
http://POAP.xyz/claim/oj3569
http://POAP.xyz/claim/e7ib58
http://POAP.xyz/claim/co4jxl
http://POAP.xyz/claim/um1zma
http://POAP.xyz/claim/4v1a31
http://POAP.xyz/claim/mzes97
http://POAP.xyz/claim/qjuqnd
http://POAP.xyz/claim/61bg9j
http://POAP.xyz/claim/r0l2kv
http://POAP.xyz/claim/8h7yoa
http://POAP.xyz/claim/lrwzm2
http://POAP.xyz/claim/leu7ee
http://POAP.xyz/claim/zin89b
http://POAP.xyz/claim/el4wf1
http://POAP.xyz/claim/aamgmx
http://POAP.xyz/claim/jmkd6g
http://POAP.xyz/claim/vt4fzd
http://POAP.xyz/claim/9x5f6u
http://POAP.xyz/claim/nahcwk
http://POAP.xyz/claim/8a0nyq
http://POAP.xyz/claim/mtklhn
http://POAP.xyz/claim/c1f5mp
http://POAP.xyz/claim/05q4k2
http://POAP.xyz/claim/pe8n84
http://POAP.xyz/claim/mauvz4
http://POAP.xyz/claim/idd5gc
http://POAP.xyz/claim/2fodcz
http://POAP.xyz/claim/5p6g3d
http://POAP.xyz/claim/8wco5b
http://POAP.xyz/claim/tez23y
http://POAP.xyz/claim/oj3569
http://POAP.xyz/claim/e7ib58
http://POAP.xyz/claim/co4jxl
http://POAP.xyz/claim/um1zma
http://POAP.xyz/claim/4v1a31
http://POAP.xyz/claim/mzes97
http://POAP.xyz/claim/qjuqnd
http://POAP.xyz/claim/61bg9j
http://POAP.xyz/claim/r0l2kv
http://POAP.xyz/claim/8h7yoa
http://POAP.xyz/claim/lrwzm2
http://POAP.xyz/claim/leu7ee
http://POAP.xyz/claim/zin89b
jak se to dělá kam to claimnu kde to najdu??? dík..
edo
02.12.2021 07:51
Claimnuto... dikes...
edo
02.12.2021 07:52
↩
@Deleted User
jak se to dělá kam to claimnu kde to najdu??? dík..
Zadas eth adresu alebo mail... ak kliknes na odkaz a napise congratulation ....... tak uz to niekto claimol pred tebou...
Deleted User
02.12.2021 07:53
↩
@edo
Zadas eth adresu alebo mail... ak kliknes na odkaz a napise congratulation ....... tak uz to niekto claimol pred tebou...
kam zadáš adresu?
edo
02.12.2021 07:54
↩
@Deleted User
kam zadáš adresu?
Ked kliknes na este neclaimnuty odkaz tak tam bude pole na zadanie... len musis preklikat odkazy... ktory je este volny...
(upraveno)
Deleted User
02.12.2021 07:57
tak to je ono... to me napadlo ale nechtel jsem klikat jak silenej 😄
AldaCvalda
02.12.2021 08:06
A je nějaky volný vůbec ještě? :)
KryptoVláďa
02.12.2021 08:08
Zatim jich je venku 60, budou pro kazdyho
Deleted User
02.12.2021 08:09
já se teď nikam neproklikal.... vše obsazeno
Kabi
02.12.2021 08:27
Tak tak 😏
timeToTalk
02.12.2021 08:30
kdy uz jsem si claimnul jeden tak netreba ci?
Včelkamára
02.12.2021 08:37
jdu na to, díky 🙂
KryptoVláďa
02.12.2021 08:38
neco se tam jeblo... vygeneruju znova a budu sem posilat kody
👍 3
formix
02.12.2021 09:08
Oukej
KryptoVláďa
02.12.2021 09:22
pokud mate poapy a nftcka na ruznych adresach, v tehle penezence si je muzete hezky preposlat jinam https://unftwallet.xyz/#/welcome
Včelkamára
02.12.2021 10:13
borci, nekoukal někdo na MEME INU a na likviditu na uvi v3? nevyplatilo by se tam něco hodit? ta cena lítá jak kráva
KryptoVláďa
02.12.2021 10:28
koupil bych za pade nejakou mrdu na maticu. tipy,
Tomáš
02.12.2021 10:29
↩
@KryptoVláďa
koupil bych za pade nejakou mrdu na maticu. tipy,
matic ... víc hledat nemusíš 😄
😂 1
KryptoVláďa
02.12.2021 10:29
Deleted User
02.12.2021 10:31
<@!672035199441305600> na tom gitcoine ti teda poslat dake eth cez zksync?
KryptoVláďa
02.12.2021 10:37
↩
@Deleted User
<@!672035199441305600> na tom gitcoine ti teda poslat dake eth cez zksync?
Prispel jsem asi 8projektum v usdt
Deleted User
02.12.2021 10:48
debil som chcel som to vsetko cez ten gitcoin
Tomáš
02.12.2021 11:03
No chtěl si mrdku ne?
Deleted User
02.12.2021 12:42
<@!672035199441305600> je v tom daky rozdiel ked osm ti to poslal priamo alebo cez gitcoin?
KryptoVláďa
02.12.2021 12:57
↩
@Deleted User
<@!672035199441305600> je v tom daky rozdiel ked osm ti to poslal priamo alebo cez gitcoin?
gitcoin by k tomu dal neco navic, jinak ne
Deleted User
02.12.2021 13:39
↩
@KryptoVláďa
gitcoin by k tomu dal neco navic, jinak ne
jaj tak posli spat a poslem cez gitcoin 🙂
KryptoVláďa
02.12.2021 13:40
jebej
Deleted User
02.12.2021 13:42
ok
Peky
02.12.2021 16:33
↩
@KryptoVláďa
Zatim jich je venku 60, budou pro kazdyho
i pro ty, co nebyli uvedeni jako patrioti na začátku videa v titulkách videa🤣 vím, pro náš plebejce plánuješ něco speš🤣
👍 1
KryptoVláďa
02.12.2021 16:34
↩
@Peky
i pro ty, co nebyli uvedeni jako patrioti na začátku videa v titulkách videa🤣 vím, pro náš plebejce plánuješ něco speš🤣
tak tebe tam pristi tyden specialne rucne dopisu
Peky
02.12.2021 16:35
↩
@KryptoVláďa
tak tebe tam pristi tyden specialne rucne dopisu
na Ex - HEX - Peky👍
dneska dobrá náladička i ženě jsem kývnul na to, že poletíme v šest ráno, než ve dvanáct odpoledne, chceš mít klidnou dovolenou🥳
KryptoVláďa
02.12.2021 16:38
↩
@Peky
dneska dobrá náladička i ženě jsem kývnul na to, že poletíme v šest ráno, než ve dvanáct odpoledne, chceš mít klidnou dovolenou🥳
jak budes rad, az se vratite a budes mit od ni zase chvili klid
prcat doma te uz prece davno nebavi
Peky
02.12.2021 16:41
↩
@KryptoVláďa
prcat doma te uz prece davno nebavi
proto jedeme pryč🤣
Deleted User
02.12.2021 16:41
co ten poap akoze je?
KryptoVláďa
02.12.2021 16:42
nft odznacek
Deleted User
02.12.2021 16:42
a to stym musim daco spravit?
joint:801351826972082207 1
Peky
02.12.2021 16:43
od prázdnin jsem jim nedal pokoje a pořád bombardoval jejich discord, že by bylo fajn udělat ALCX V2 na L2 a ejhle, už to tým řeší - https://alchemixfi.substack.com/p/the-calm-before-the-storm
👍 1
na konci prosince by mohl být audit hotov
rabbit-r12
02.12.2021 17:12
<@473855667325894666>
A pak se konečně ALCX na burze zvedne?;)
A pak se konečně ALCX na burze zvedne?;)
jiricepelka
02.12.2021 17:52
XDDDDDDDDD
KryptoVláďa
02.12.2021 17:53
Mel jsem prioraveny hezci obrazek ale premyslim ze tam tenhle necham 🤣🤣🤣
Ty kostkovany kosile jsou proste rajc 🤣
Deleted User
02.12.2021 17:55
Dělal jste někdo ten Voting na tý hydre??
KryptoVláďa
02.12.2021 18:04
Ne
zigul
02.12.2021 18:11
↩
@Deleted User
Dělal jste někdo ten Voting na tý hydre??
Jo, je fajn si to zkusit. Nemusíš odstakovat, stojí to minimum poplatků.
Deleted User
02.12.2021 18:23
↩
@zigul
Jo, je fajn si to zkusit. Nemusíš odstakovat, stojí to minimum poplatků.
uz jsem to tam mrsknul.... na 6 dni.. diky
AMwhatAM
02.12.2021 18:26
Hydra tady vidite DAO v praxi.. vsichni z toho profitujou a hlasuje sotva 5% lidi.. ti lidi jsou strasne lini kua:D
Peky
02.12.2021 18:31
↩
@rabbit-r12
<@473855667325894666>
A pak se konečně ALCX na burze zvedne?;)
A pak se konečně ALCX na burze zvedne?;)
to si nemyslím, všichni čekají na V2, aby další řešení bylo na L2 a hlavně, aby si lidi začali za levno půjčovat🙂
(upraveno)
rozhodně se ještě nudit nebudou - https://twitter.com/VitalikButerin/status/1466411377107558402?s=20
Michi💵
02.12.2021 18:41
↩
@Peky
i pro ty, co nebyli uvedeni jako patrioti na začátku videa v titulkách videa🤣 vím, pro náš plebejce plánuješ něco speš🤣
Tvl ja platil <@672035199441305600> na celej rok a taky hovno😂
KryptoVláďa
02.12.2021 18:41
↩
@Michi💵
Tvl ja platil <@672035199441305600> na celej rok a taky hovno😂
volove, generuje se mi to z patreonu...kdo ma na vas myslet a dopisovat? 😄 pristi tyden se polepsim
Michi💵
02.12.2021 18:41
Takze take růčo 😂👍
KryptoVláďa
02.12.2021 18:52
tak co? jdeme na to?
adamyjo
02.12.2021 18:57
jdeme!
jidlo nachystany
Deleted User
02.12.2021 19:15
<@!672035199441305600> tento mesiac mi uz stiahlo patreon ale do buduceho by sme mohli poriesit donate mimo patreon
Makepeace
02.12.2021 19:15
↩
@KryptoVláďa
volove, generuje se mi to z patreonu...kdo ma na vas myslet a dopisovat? 😄 pristi tyden se polepsim
Ja by som . mala opacnu prosbu...nezverejnovat moje meno .
Makepeace
02.12.2021 19:19
↩
@Deleted User
<@!672035199441305600> tento mesiac mi uz stiahlo patreon ale do buduceho by sme mohli poriesit donate mimo patreon
ja ostanem pri patreonovi, pretoze by som na prispevok ako sa poznam pozabudla. som patreonom aj Holky v kryptu a 2 dalsich a nemusim tak kontrolovat , ci som zaplatilala alebo nie ....🙂
Deleted User
02.12.2021 19:20
ale takto mu to ide priamo bez dane a zaplatim si rok dopredu
formix
02.12.2021 19:52
Bez KYC na ftx jde obchodovat do 2k $??
Dene?
koparka ☮
02.12.2021 19:54
↩
@Deleted User
a to stym musim daco spravit?
taky se mi ho nepovedlo nikde najít... 😦
Makepeace
02.12.2021 19:57
↩
@formix
Bez KYC na ftx jde obchodovat do 2k $??
Ak chceš tradovat, musíš mat KYC. Mna bez toho nepustilo ani depositnut ani tradovat.
formix
02.12.2021 19:58
Jo no ted na to koukam
koparka ☮
02.12.2021 20:43
povedlo se někomu získat tu Vladovu NFT..? kam jste zadáváli adresu walletky.?
naJalaX
02.12.2021 20:59
ohledne zksync L2 .. zacal fungovat deposit pres VISA kartu primo do L2 pres Ramp.network .. vyzkouseno s kartou od Binance. 100dai, poplatek 3,2euro ..coz je mene nez z L1
👍 3
na zksync L2 date add funds a pak jiz odkaz "buy crypt with ramp" .. operace do 1 minuty
Makepeace
02.12.2021 21:09
↩
@koparka ☮
povedlo se někomu získat tu Vladovu NFT..? kam jste zadáváli adresu walletky.?
https://app.poap.xyz/ ale predtym si musis claimnut jeden z tych linkov od vladi
(upraveno)
MaX
02.12.2021 22:04
Je nějakej magic způsob, jak si doplnit Avax na feečka na Avalanche? Mám tam i jiný krypto, ale neswapnu si ho bez Avaxu na feečka 🤦A posílat z ether sítě to není moc výhodný
Martin11
02.12.2021 22:05
Pošli adresu, trochu ti pošlu
👍 1
Skillz
02.12.2021 23:09
<@754644904650473483> ahoj a dá sa aj s L2 ísť spätne na účet? Prípadne je nejaké video alebo niečo kde sa dozviem viac o tých vrstvách ? Ako sú dohladatelné na blockchaine výmeny na L2 atď ďakujem
Bugsy
03.12.2021 05:50
Peky
03.12.2021 06:01
znova - lépe a radostněji🤣
<@!744861727367102464> jsi zase na 1.3 dokupoval🤣 díky za tu svíci
Peky
03.12.2021 06:16
myslím si, že v budoucnu L2 na Ethereu zastoupí z velké části ostatní blockchainy....
Kosa Fatty.io
03.12.2021 06:19
↩
@Peky
<@!744861727367102464> jsi zase na 1.3 dokupoval🤣 díky za tu svíci
Ja jo… ale urcite jsem neudelal tu svicku 😂😂
Peky
03.12.2021 06:20
↩
@Kosa Fatty.io
Ja jo… ale urcite jsem neudelal tu svicku 😂😂
nebuď skromnej🤣
Deleted User
03.12.2021 06:21
kukal som ze neni dake video na polygon viete poradit napr walletku a tak?
Peky
03.12.2021 06:23
↩
@Deleted User
kukal som ze neni dake video na polygon viete poradit napr walletku a tak?
walletku můžeš použit stejnou, kterou máš vygenerovanou třeba přes trezor, použiješ bridge a je to👍
Deleted User
03.12.2021 06:36
ak som zatial dobre pochopil polygon je 2 vrstva eth?
Peky
03.12.2021 06:38
↩
@Kosa Fatty.io
Ja jo… ale urcite jsem neudelal tu svicku 😂😂
asi někdo chce být v první stovce a zahrát si - https://twitter.com/PlanetSandbox/status/1466596638978637824?s=20
KryptoVláďa
03.12.2021 06:40
↩
@Deleted User
ak som zatial dobre pochopil polygon je 2 vrstva eth?
Porad metamask