# pokec
184730 zpráv • strana 1047/1848
rabbit-r12 01.12.2021 20:57
😂 👍
Tomáš 01.12.2021 20:58
@rabbit-r12 NEAR a Binance pořád nefunkční.
Nevybavuji si, že by Binance takhle dlouho nefungovaly/nebyly zpřístupněny převody jednoho coinu....
Máte odhad proč to tak je? Nemyslím, že je to technicky problém. Spíš by mě zajímal ten důvod v pozadí....
Crypto com mi od 10 ráno neary neposlalo...
GiSo 01.12.2021 20:58
@jiricepelka 🤣🤣🤣 Spotify
🤷🏻‍♂️
koparka ☮ 01.12.2021 21:04
@Vítek (attachment)
a co dal..? tohle mám taky 🙂 nikde nevidim možnost zadat adresu peněženky nebo cokoli.. 🙈🤷🏼‍♂️
kube2303 01.12.2021 21:05
@KryptoVláďa <@!436550484812234753> koukam ze ICE uz mas za randal 😄
Ja jsem v pohode 🙂 Na 50 jsem ho prodaval a neco malo si nechal kdyby nahodou 🙂
Takže cca 40k usd + 🙂
KryptoVláďa 02.12.2021 06:33
mate claimnuto? muzu poslat dalsich 30?
👍 1
edo 02.12.2021 07:51
Claimnuto... dikes...
edo 02.12.2021 07:52
@Deleted User jak se to dělá kam to claimnu kde to najdu??? dík..
Zadas eth adresu alebo mail... ak kliknes na odkaz a napise congratulation ....... tak uz to niekto claimol pred tebou...
Deleted User 02.12.2021 07:53
@edo Zadas eth adresu alebo mail... ak kliknes na odkaz a napise congratulation ....... tak uz to niekto claimol pred tebou...
kam zadáš adresu?
edo 02.12.2021 07:54
@Deleted User kam zadáš adresu?
Ked kliknes na este neclaimnuty odkaz tak tam bude pole na zadanie... len musis preklikat odkazy... ktory je este volny...
(upraveno)
Deleted User 02.12.2021 07:57
tak to je ono... to me napadlo ale nechtel jsem klikat jak silenej 😄
AldaCvalda 02.12.2021 08:06
A je nějaky volný vůbec ještě? :)
KryptoVláďa 02.12.2021 08:08
Zatim jich je venku 60, budou pro kazdyho
Deleted User 02.12.2021 08:09
já se teď nikam neproklikal.... vše obsazeno
Kabi 02.12.2021 08:27
Tak tak 😏
timeToTalk 02.12.2021 08:30
kdy uz jsem si claimnul jeden tak netreba ci?
Včelkamára 02.12.2021 08:37
jdu na to, díky 🙂
KryptoVláďa 02.12.2021 08:38
neco se tam jeblo... vygeneruju znova a budu sem posilat kody
👍 3
formix 02.12.2021 09:08
Oukej
KryptoVláďa 02.12.2021 09:22
pokud mate poapy a nftcka na ruznych adresach, v tehle penezence si je muzete hezky preposlat jinam https://unftwallet.xyz/#/welcome
Včelkamára 02.12.2021 10:13
borci, nekoukal někdo na MEME INU a na likviditu na uvi v3? nevyplatilo by se tam něco hodit? ta cena lítá jak kráva
KryptoVláďa 02.12.2021 10:28
koupil bych za pade nejakou mrdu na maticu. tipy,
Tomáš 02.12.2021 10:29
@KryptoVláďa koupil bych za pade nejakou mrdu na maticu. tipy,
matic ... víc hledat nemusíš 😄
😂 1
Deleted User 02.12.2021 10:31
<@!672035199441305600> na tom gitcoine ti teda poslat dake eth cez zksync?
KryptoVláďa 02.12.2021 10:37
@Deleted User <@!672035199441305600> na tom gitcoine ti teda poslat dake eth cez zksync?
Prispel jsem asi 8projektum v usdt
Deleted User 02.12.2021 10:37
pice ja som to poslal ti priamo a nie cez ten gitcoin
to prve som dal priamo cez zksync a druhe cez gitocin
Deleted User 02.12.2021 10:48
debil som chcel som to vsetko cez ten gitcoin
Tomáš 02.12.2021 11:03
Deleted User 02.12.2021 12:42
<@!672035199441305600> je v tom daky rozdiel ked osm ti to poslal priamo alebo cez gitcoin?
KryptoVláďa 02.12.2021 12:57
@Deleted User <@!672035199441305600> je v tom daky rozdiel ked osm ti to poslal priamo alebo cez gitcoin?
gitcoin by k tomu dal neco navic, jinak ne
Deleted User 02.12.2021 13:39
@KryptoVláďa gitcoin by k tomu dal neco navic, jinak ne
jaj tak posli spat a poslem cez gitcoin 🙂
KryptoVláďa 02.12.2021 13:40
jebej
Deleted User 02.12.2021 13:42
ok
Peky 02.12.2021 16:33
@KryptoVláďa Zatim jich je venku 60, budou pro kazdyho
i pro ty, co nebyli uvedeni jako patrioti na začátku videa v titulkách videa🤣 vím, pro náš plebejce plánuješ něco speš🤣
👍 1
KryptoVláďa 02.12.2021 16:34
@Peky i pro ty, co nebyli uvedeni jako patrioti na začátku videa v titulkách videa🤣 vím, pro náš plebejce plánuješ něco speš🤣
tak tebe tam pristi tyden specialne rucne dopisu
Peky 02.12.2021 16:35
@KryptoVláďa tak tebe tam pristi tyden specialne rucne dopisu
na Ex - HEX - Peky👍
dneska dobrá náladička i ženě jsem kývnul na to, že poletíme v šest ráno, než ve dvanáct odpoledne, chceš mít klidnou dovolenou🥳
KryptoVláďa 02.12.2021 16:38
@Peky dneska dobrá náladička i ženě jsem kývnul na to, že poletíme v šest ráno, než ve dvanáct odpoledne, chceš mít klidnou dovolenou🥳
jak budes rad, az se vratite a budes mit od ni zase chvili klid
prcat doma te uz prece davno nebavi
Peky 02.12.2021 16:41
@KryptoVláďa prcat doma te uz prece davno nebavi
proto jedeme pryč🤣
Deleted User 02.12.2021 16:41
co ten poap akoze je?
KryptoVláďa 02.12.2021 16:42
nft odznacek
Deleted User 02.12.2021 16:42
a to stym musim daco spravit?
joint:801351826972082207 1
Peky 02.12.2021 16:43
od prázdnin jsem jim nedal pokoje a pořád bombardoval jejich discord, že by bylo fajn udělat ALCX V2 na L2 a ejhle, už to tým řeší - https://alchemixfi.substack.com/p/the-calm-before-the-storm
👍 1
na konci prosince by mohl být audit hotov
rabbit-r12 02.12.2021 17:12
<@473855667325894666>
A pak se konečně ALCX na burze zvedne?;)
jiricepelka 02.12.2021 17:51
na skovo má Vláďa větší logo než kicom XDDD
KryptoVláďa 02.12.2021 17:52
S kciomem na streamu 🤣🤣
👍 1 😆 7 🙈 1 🤣 2
jiricepelka 02.12.2021 17:52
XDDDDDDDDD
KryptoVláďa 02.12.2021 17:53
Mel jsem prioraveny hezci obrazek ale premyslim ze tam tenhle necham 🤣🤣🤣
Ty kostkovany kosile jsou proste rajc 🤣
Deleted User 02.12.2021 17:55
Dělal jste někdo ten Voting na tý hydre??
KryptoVláďa 02.12.2021 18:04
Ne
zigul 02.12.2021 18:11
@Deleted User Dělal jste někdo ten Voting na tý hydre??
Jo, je fajn si to zkusit. Nemusíš odstakovat, stojí to minimum poplatků.
Deleted User 02.12.2021 18:23
@zigul Jo, je fajn si to zkusit. Nemusíš odstakovat, stojí to minimum poplatků.
uz jsem to tam mrsknul.... na 6 dni.. diky
AMwhatAM 02.12.2021 18:26
Hydra tady vidite DAO v praxi.. vsichni z toho profitujou a hlasuje sotva 5% lidi.. ti lidi jsou strasne lini kua:D
Peky 02.12.2021 18:31
@rabbit-r12 <@473855667325894666>
A pak se konečně ALCX na burze zvedne?;)
to si nemyslím, všichni čekají na V2, aby další řešení bylo na L2 a hlavně, aby si lidi začali za levno půjčovat🙂
(upraveno)
Michi💵 02.12.2021 18:41
@Peky i pro ty, co nebyli uvedeni jako patrioti na začátku videa v titulkách videa🤣 vím, pro náš plebejce plánuješ něco speš🤣
Tvl ja platil <@672035199441305600> na celej rok a taky hovno😂
KryptoVláďa 02.12.2021 18:41
@Michi💵 Tvl ja platil <@672035199441305600> na celej rok a taky hovno😂
volove, generuje se mi to z patreonu...kdo ma na vas myslet a dopisovat? 😄 pristi tyden se polepsim
Michi💵 02.12.2021 18:41
Takze take růčo 😂👍
KryptoVláďa 02.12.2021 18:52
tak co? jdeme na to?
adamyjo 02.12.2021 18:57
jdeme!
jidlo nachystany
Deleted User 02.12.2021 19:15
<@!672035199441305600> tento mesiac mi uz stiahlo patreon ale do buduceho by sme mohli poriesit donate mimo patreon
Makepeace 02.12.2021 19:15
@KryptoVláďa volove, generuje se mi to z patreonu...kdo ma na vas myslet a dopisovat? 😄 pristi tyden se polepsim
Ja by som . mala opacnu prosbu...nezverejnovat moje meno .
Makepeace 02.12.2021 19:19
@Deleted User <@!672035199441305600> tento mesiac mi uz stiahlo patreon ale do buduceho by sme mohli poriesit donate mimo patreon
ja ostanem pri patreonovi, pretoze by som na prispevok ako sa poznam pozabudla. som patreonom aj Holky v kryptu a 2 dalsich a nemusim tak kontrolovat , ci som zaplatilala alebo nie ....🙂
Deleted User 02.12.2021 19:20
ale takto mu to ide priamo bez dane a zaplatim si rok dopredu
formix 02.12.2021 19:52
Bez KYC na ftx jde obchodovat do 2k $??
Dene?
koparka ☮ 02.12.2021 19:54
@Deleted User a to stym musim daco spravit?
taky se mi ho nepovedlo nikde najít... 😦
Makepeace 02.12.2021 19:57
@formix Bez KYC na ftx jde obchodovat do 2k $??
Ak chceš tradovat, musíš mat KYC. Mna bez toho nepustilo ani depositnut ani tradovat.
formix 02.12.2021 19:58
Jo no ted na to koukam
koparka ☮ 02.12.2021 20:43
povedlo se někomu získat tu Vladovu NFT..? kam jste zadáváli adresu walletky.?
naJalaX 02.12.2021 20:59
ohledne zksync L2 .. zacal fungovat deposit pres VISA kartu primo do L2 pres Ramp.network .. vyzkouseno s kartou od Binance. 100dai, poplatek 3,2euro ..coz je mene nez z L1
👍 3
na zksync L2 date add funds a pak jiz odkaz "buy crypt with ramp" .. operace do 1 minuty
Makepeace 02.12.2021 21:09
@koparka ☮ povedlo se někomu získat tu Vladovu NFT..? kam jste zadáváli adresu walletky.?
https://app.poap.xyz/ ale predtym si musis claimnut jeden z tych linkov od vladi
(upraveno)
MaX 02.12.2021 22:04
Je nějakej magic způsob, jak si doplnit Avax na feečka na Avalanche? Mám tam i jiný krypto, ale neswapnu si ho bez Avaxu na feečka 🤦A posílat z ether sítě to není moc výhodný
Martin11 02.12.2021 22:05
Pošli adresu, trochu ti pošlu
👍 1
Skillz 02.12.2021 23:09
<@754644904650473483> ahoj a dá sa aj s L2 ísť spätne na účet? Prípadne je nejaké video alebo niečo kde sa dozviem viac o tých vrstvách ? Ako sú dohladatelné na blockchaine výmeny na L2 atď ďakujem
Peky 03.12.2021 06:01
znova - lépe a radostněji🤣
<@!744861727367102464> jsi zase na 1.3 dokupoval🤣 díky za tu svíci
Peky 03.12.2021 06:16
myslím si, že v budoucnu L2 na Ethereu zastoupí z velké části ostatní blockchainy....
Kosa Fatty.io 03.12.2021 06:19
@Peky <@!744861727367102464> jsi zase na 1.3 dokupoval🤣 díky za tu svíci
Ja jo… ale urcite jsem neudelal tu svicku 😂😂
Peky 03.12.2021 06:20
@Kosa Fatty.io Ja jo… ale urcite jsem neudelal tu svicku 😂😂
nebuď skromnej🤣
Deleted User 03.12.2021 06:21
kukal som ze neni dake video na polygon viete poradit napr walletku a tak?
Peky 03.12.2021 06:23
@Deleted User kukal som ze neni dake video na polygon viete poradit napr walletku a tak?
walletku můžeš použit stejnou, kterou máš vygenerovanou třeba přes trezor, použiješ bridge a je to👍
Deleted User 03.12.2021 06:36
ak som zatial dobre pochopil polygon je 2 vrstva eth?
Peky 03.12.2021 06:38
@Kosa Fatty.io Ja jo… ale urcite jsem neudelal tu svicku 😂😂
asi někdo chce být v první stovce a zahrát si - https://twitter.com/PlanetSandbox/status/1466596638978637824?s=20
KryptoVláďa 03.12.2021 06:40
@Deleted User ak som zatial dobre pochopil polygon je 2 vrstva eth?
Porad metamask