Plastex
30.11.2021 19:42
Dobry ja uz na to nemam dneska, zkusim zitra a kdyztak se jeste se ozvu 🙂
Ivinho
30.11.2021 20:22
říkám si že se nic neděje a je na trhu nuda a ETH je 5 % od ATH 😄
GiSo
30.11.2021 21:32
↩
@Plastex
Pica ja mam fakt problemy to snad nema nikdo jiny na svete. Uz se vam stalo to ze ste si chteli obnovit penezenku a proste neslo to? Chci si pres rainbow bridge vymenit z nearu na auroru a kdyz dam pripojit near penezenku chce to obnovit, dam 12 phassparse a ono mi to napise ze to neexistuje, pritom jinde to normal obnovim.
Kam přesně zadáváš svůj seed?
A proč přesně ho tam zadáváš?
A proč přesně ho tam zadáváš?
Já jen, abys měl ráno co řešit a neozval se nám s tím, že už není co obnovovat.
Plastex
01.12.2021 03:32
↩
@GiSo
Kam přesně zadáváš svůj seed?
A proč přesně ho tam zadáváš?
A proč přesně ho tam zadáváš?
Na to sem si daval samozrejme pozor:-) byla to stranka near wallet 🙂 a uz to jde, nechapu, proste sem zadal a slapalo to, nic sem neudelal jinak.
Peky
01.12.2021 04:01
<@!672035199441305600> až budeš mít zase hosta, který bude tvrdit, že není likvidita na Hex, zavolej mi do letadla🤣
(upraveno)
Peky
01.12.2021 04:20
↩
@KryptoVláďa
za donate se zlobit nebudu, vytunim zase o kousek studio 🙂
myslel jsem na tu léčbu😂
Peky
01.12.2021 04:44
na anketu seru, nechci nikoho dostávat do nekomfortní zóny, aby si rozmýšlel, za jakým účelem donate půjde...jelikož jsem slíbil večírek, večírek bude, jen musíte počkat až se vrátím z dovolené - Zoja na sněhu by taky nemusela být špatná, lyžovačka na Černé hoře, proč ne..... a nebo raději hospodu, vymyslíme po příjezdu....
Peky
01.12.2021 05:01
↩
@Kosa Fatty.io
<@473855667325894666> maka se!
myslím, že by to mohlo klapnout👍
kdybych nebyl nenažranej, tak zisk už mohl být překrásný, ale očekáváme lepší výsledky🥳
Peky
01.12.2021 05:21
do prosince jsme vykročili úžasně, tak proč si nepřidat trocha hopia🙂 - https://twitter.com/TrustlessState/status/1465868162860077062?s=20
Peky
01.12.2021 05:28
budu sledovat, dám pak ZV - https://deversifi.com/blog/reward-programme-and-amms/
Plastex
01.12.2021 06:13
↩
@Kosa Fatty.io
<@473855667325894666> maka se!
To je studio psb?
KryptoVláďa
01.12.2021 06:39
Pujde do toho nekdo? https://twitter.com/instrumentalfi/status/1463664646892703746?s=21
Peky
01.12.2021 06:48
↩
@KryptoVláďa
Pujde do toho nekdo? https://twitter.com/instrumentalfi/status/1463664646892703746?s=21
a nevadí ti, že to sleduje Pavel🤣
KryptoVláďa
01.12.2021 06:51
↩
@Peky
a nevadí ti, že to sleduje Pavel🤣
daj mi airdrop, tim se to vyrovna
👍 2
Včelkamára
01.12.2021 06:59
↩
@KryptoVláďa
daj mi airdrop, tim se to vyrovna
Za co?
Peky
01.12.2021 06:59
↩
@KryptoVláďa
daj mi airdrop, tim se to vyrovna
tak nějaký bridge jsem taky použil, uvidíme jestli to byl ten správný
Peky
01.12.2021 06:59
KryptoVláďa
01.12.2021 07:03
↩
@Včelkamára
Za co?
na HOP jsem poskytoval likviditu, tak snad se to pocita, protoze si nepamatuju, jestli jsem i bridgoval
Včelkamára
01.12.2021 07:24
↩
@KryptoVláďa
na HOP jsem poskytoval likviditu, tak snad se to pocita, protoze si nepamatuju, jestli jsem i bridgoval
na HOP mám pending transakci už asi 3 týdny, tak to se asi počítat nebude 😄
Kosa Fatty.io
01.12.2021 07:40
↩
@Plastex
To je studio psb?
Jj
Martin11
01.12.2021 08:03
↩
@Kosa Fatty.io
Jj
Jen ať se kluci snaží 😂
👍 2
edo
01.12.2021 08:35
↩
@KryptoVláďa
DCA bitcoin vs. DCA ethereum
Nechcem moc rypat.. ale dca a % nehovoria nic o kvalite.... skus tam hodit psickov 😜
👍 1
KryptoVláďa
01.12.2021 09:07
↩
@edo
Nechcem moc rypat.. ale dca a % nehovoria nic o kvalite.... skus tam hodit psickov 😜
Pejsky asi nespocitas na sestilete dca ne? Uz mozna ty roky o kvalite mluvi
AMwhatAM
01.12.2021 09:34
uz mam jit z ETH do stablu? Nebo jizda teprve zacina
MirekH
01.12.2021 09:38
↩
@KryptoVláďa
Pejsky asi nespocitas na sestilete dca ne? Uz mozna ty roky o kvalite mluvi
Doge by se tam vešel 😄
KryptoVláďa
01.12.2021 09:42
↩
@MirekH
Doge by se tam vešel 😄
Storm
01.12.2021 11:00
Taky dostanu za hop bridge 🥳🥳
Michi💵
01.12.2021 11:20
↩
@KryptoVláďa
a takhle se, kamaradi, pozna maxik 😄
Nechapu proc slovak ma tendence resit naseho ministra. Maji tam malo svych problemu.No nic proste kokot.
mynar
01.12.2021 11:21
Uz se vi, kdy oznami vice o tom Hop? Udelal jsem tam par transakci a nechal i trosku likvidity na nejake 2-3 dny. Tak snad konecne by se mi mohlo neco zadarit 😄
KryptoVláďa
01.12.2021 11:21
↩
@mynar
Uz se vi, kdy oznami vice o tom Hop? Udelal jsem tam par transakci a nechal i trosku likvidity na nejake 2-3 dny. Tak snad konecne by se mi mohlo neco zadarit 😄
tenhle tyden maji byt adresy...6.12 se spousti predprodej na balanceru
👍 1
mynar
01.12.2021 11:22
↩
@KryptoVláďa
tenhle tyden maji byt adresy...6.12 se spousti predprodej na balanceru
Tenhle tyden mam narozeniny, tak citim ze to snad vyjde 🤣
rabbit-r12
01.12.2021 11:52
↩
@Storm
Taky dostanu za hop bridge 🥳🥳
Jak to víš? Já myslel, že adresy za Hop airdrop tento týden? Já taky trochu tajně doufám :) Po vzoru videa od Vladi jsem chvíli na HOP poskytoval likviditu s Maticem :)
koparka ☮
01.12.2021 11:56
↩
@KryptoVláďa
Pujde do toho nekdo? https://twitter.com/instrumentalfi/status/1463664646892703746?s=21
prosimte taky jsem tehda vstoupil do LBP tokenu... co pro airdrop třeba udělat..? já s téma slovama anglickyma bojuju 😦
KryptoVláďa
01.12.2021 12:05
↩
@koparka ☮
prosimte taky jsem tehda vstoupil do LBP tokenu... co pro airdrop třeba udělat..? já s téma slovama anglickyma bojuju 😦
ani nevim, jestli se to na poskytovani likvidity vztahuje....pockame az zverejni adresy
joint:801351826972082207 1
Deleted User
01.12.2021 12:29
<@!672035199441305600> pisal som ti PM.
KryptoVláďa
01.12.2021 12:30
↩
@Deleted User
<@!672035199441305600> pisal som ti PM.
cetl jsem ji....jsem zas cervenej 😄
Deleted User
01.12.2021 12:30
ok v pohode 🙂
naJalaX
01.12.2021 15:02
gitcoin: mam zksync l2, ale vlozit neco z L1 je o poplatkach .. pocitam ze L2 budou poplatky nizky .. mam prosbu, mohl by nekdo poslat dai na L2 zksync, ze bych mu je poslal v dai na bsc?
Storm
01.12.2021 16:39
↩
@rabbit-r12
Jak to víš? Já myslel, že adresy za Hop airdrop tento týden? Já taky trochu tajně doufám :) Po vzoru videa od Vladi jsem chvíli na HOP poskytoval likviditu s Maticem :)
Předpokladam 😂 v tom obdobi jsem tam bridge použil. Nečekám žádnou vatu, ale alespon poplatky to zaplati.
Deleted User
01.12.2021 17:10
no ja mozno cez vikend ked budu poplatky na l1 nizsie
KryptoVláďa
01.12.2021 17:20
se tu domluvte a nahrajte to spolecne na jednu a rozdelte se o poplatky...
vole tady kalkulujete a pockejte az da zksync airdrop a vy si tu hlavu o zed totalne vobouchate, protoze jste chteli usetrit tricet dolaru 😄
🤣 2
Deleted User
01.12.2021 17:23
pocuj plati to aj ked som siel cez zksync na zigzag?
ako myslim tak ze som pouzil tu penazenku
KryptoVláďa
01.12.2021 17:25
hele to nikdo nevi. treba nic nedaj...ale i samotny prispeni na granty tady mnoha lidem prineslo pekny airdropy
tak jestli jsi ji pouzil, tak na ni neco mas ne?
Deleted User
01.12.2021 17:27
rozbil som to tam na poplatkoch 😄
KryptoVláďa
01.12.2021 17:29
<@!890662261121757215> co KlimaDao? Uz to neni tak ruzovy, co? 😄
AngiΞ
01.12.2021 17:30
někdo pls drobné na polygonu?
Deleted User
01.12.2021 17:33
ale dik pokukam ten gitcoin nepoznal som to
Makepeace
01.12.2021 17:38
↩
@KryptoVláďa
<@!890662261121757215> co KlimaDao? Uz to neni tak ruzovy, co? 😄
no nie je, nie je 🤣 . Ale nas, ktori sme z toho vonku, to uz tak trapit nemusi 🙂 . Ked citam teraz tie spravy, co vyparatili samotni autori protokolu.....namiesto 8 hodinoveho Rebase, im dlhu dobu bezal 7,2 hodinovy rebase. takze mne vyplatili viac ako bolo treba. ich chyba 🤣
naJalaX
01.12.2021 17:41
↩
@KryptoVláďa
vole tady kalkulujete a pockejte az da zksync airdrop a vy si tu hlavu o zed totalne vobouchate, protoze jste chteli usetrit tricet dolaru 😄
No, deposit funds na zksync z l1 na l2 si reklo o 103$ gas..
Na gitcoin jsem daval bohuzel naposledy pred rokem, vetsinou prave diky tomu .. ted bych i zas neco poslal. Tobe, gwei, bankless ..ale takhle me to vzdy odradi
Coz je tak nejak skoda
KryptoVláďa
01.12.2021 17:44
se vas tady muze domluvit pet, jeden to nahraje a je to...
GiSo
01.12.2021 18:03
Já dost možná si budu prachy nahrávat. Pokud má někdo zájem, tak mi napište SZ
KryptoVláďa
01.12.2021 18:07
<@!436550484812234753> koukam ze ICE uz mas za randal 😄
ziki
01.12.2021 18:15
už je to dlouho, co jsem někde ve tvým videu Vláďo viděl dělat něco se zk.money, mám tam něco málo posláno, k čemu to slouží? 😄
KryptoVláďa
01.12.2021 18:16
↩
@ziki
už je to dlouho, co jsem někde ve tvým videu Vláďo viděl dělat něco se zk.money, mám tam něco málo posláno, k čemu to slouží? 😄
zk.money se da dobre pouzit treba k anonymizaci
ziki
01.12.2021 18:18
takže s tím wallet zksync to nemá nic společného
KryptoVláďa
01.12.2021 18:26
nn
👍 1
Plastex
01.12.2021 19:18
↩
@KryptoVláďa
hele to nikdo nevi. treba nic nedaj...ale i samotny prispeni na granty tady mnoha lidem prineslo pekny airdropy
Snad bude stacit jedna transakce 😄
Storm
01.12.2021 19:45
zk.money tam stojí jenom to založení 0,01 eth co? Vím, že jsem si tam posílal 0,1 eth a mám tam hovno 😄
(upraveno)
Plastex
01.12.2021 19:51
Tak tolik nemam 😄
KryptoVláďa
01.12.2021 19:52
prvnich 28 stastnych si muze claimnout patreonsky poap...az se vygeneruje zbytek odznacku, zkusim udelat nejakej hromandej odkaz...ale ted se aspon zabavite 😄 @here http://POAP.xyz/claim/jmkd6g
http://POAP.xyz/claim/vt4fzd
http://POAP.xyz/claim/9x5f6u
http://POAP.xyz/claim/nahcwk
http://POAP.xyz/claim/8a0nyq
http://POAP.xyz/claim/mtklhn
http://POAP.xyz/claim/c1f5mp
http://POAP.xyz/claim/05q4k2
http://POAP.xyz/claim/pe8n84
http://POAP.xyz/claim/mauvz4
http://POAP.xyz/claim/idd5gc
http://POAP.xyz/claim/2fodcz
http://POAP.xyz/claim/5p6g3d
http://POAP.xyz/claim/8wco5b
http://POAP.xyz/claim/tez23y
http://POAP.xyz/claim/oj3569
http://POAP.xyz/claim/e7ib58
http://POAP.xyz/claim/co4jxl
http://POAP.xyz/claim/um1zma
http://POAP.xyz/claim/4v1a31
http://POAP.xyz/claim/mzes97
http://POAP.xyz/claim/qjuqnd
http://POAP.xyz/claim/61bg9j
http://POAP.xyz/claim/r0l2kv
http://POAP.xyz/claim/8h7yoa
http://POAP.xyz/claim/lrwzm2
http://POAP.xyz/claim/leu7ee
http://POAP.xyz/claim/zin89b
http://POAP.xyz/claim/vt4fzd
http://POAP.xyz/claim/9x5f6u
http://POAP.xyz/claim/nahcwk
http://POAP.xyz/claim/8a0nyq
http://POAP.xyz/claim/mtklhn
http://POAP.xyz/claim/c1f5mp
http://POAP.xyz/claim/05q4k2
http://POAP.xyz/claim/pe8n84
http://POAP.xyz/claim/mauvz4
http://POAP.xyz/claim/idd5gc
http://POAP.xyz/claim/2fodcz
http://POAP.xyz/claim/5p6g3d
http://POAP.xyz/claim/8wco5b
http://POAP.xyz/claim/tez23y
http://POAP.xyz/claim/oj3569
http://POAP.xyz/claim/e7ib58
http://POAP.xyz/claim/co4jxl
http://POAP.xyz/claim/um1zma
http://POAP.xyz/claim/4v1a31
http://POAP.xyz/claim/mzes97
http://POAP.xyz/claim/qjuqnd
http://POAP.xyz/claim/61bg9j
http://POAP.xyz/claim/r0l2kv
http://POAP.xyz/claim/8h7yoa
http://POAP.xyz/claim/lrwzm2
http://POAP.xyz/claim/leu7ee
http://POAP.xyz/claim/zin89b
👌 1
👍 2
💯 2
Plastex
01.12.2021 19:57
Predpokladam ze to je jen pro ty co poslali pres ten ZKsync:-)
KryptoVláďa
01.12.2021 20:00
↩
@Plastex
Predpokladam ze to je jen pro ty co poslali pres ten ZKsync:-)
To je pro vsechny co mi letos platili patreon. Se zksync to nema nic spolecneho
Plastex
01.12.2021 20:01
↩
@KryptoVláďa
To je pro vsechny co mi letos platili patreon. Se zksync to nema nic spolecneho
aha 🙂 Uz sem nejaky zmateny, nestiham 😄 Ale uz sem se presvedcil sam 🙂 Dostal jsem 2x tveho avatara 🙂
GiSo
01.12.2021 20:14
Ještě někdo, kdo by chtěl udělat jednotný swap na zksync?
rabbit-r12
01.12.2021 20:32
NEAR a Binance pořád nefunkční.
Nevybavuji si, že by Binance takhle dlouho nefungovaly/nebyly zpřístupněny převody jednoho coinu....
Máte odhad proč to tak je? Nemyslím, že je to technicky problém. Spíš by mě zajímal ten důvod v pozadí....
Nevybavuji si, že by Binance takhle dlouho nefungovaly/nebyly zpřístupněny převody jednoho coinu....
Máte odhad proč to tak je? Nemyslím, že je to technicky problém. Spíš by mě zajímal ten důvod v pozadí....
KryptoVláďa
01.12.2021 20:41
↩
@rabbit-r12
NEAR a Binance pořád nefunkční.
Nevybavuji si, že by Binance takhle dlouho nefungovaly/nebyly zpřístupněny převody jednoho coinu....
Máte odhad proč to tak je? Nemyslím, že je to technicky problém. Spíš by mě zajímal ten důvod v pozadí....
Nevybavuji si, že by Binance takhle dlouho nefungovaly/nebyly zpřístupněny převody jednoho coinu....
Máte odhad proč to tak je? Nemyslím, že je to technicky problém. Spíš by mě zajímal ten důvod v pozadí....
Ja sinjich dneska z binance 200 posilal
koparka ☮
01.12.2021 20:43
↩
@KryptoVláďa
<@!890662261121757215> co KlimaDao? Uz to neni tak ruzovy, co? 😄
jak to myslíš...? 😳 pořad co jsme tady sdíleli.. ohm.. time a klima .. luxus 😉 klima ztratila trosku na cene díky vyhlášení nižšího APy ale bylo dost času pro odpadlíky utéct.... 😉 vím ze na DAO projekty nemáš dobrý pohled od samého začátku... o ohm jsem tady psal už někdy v květnu 😉 raketa a jede doteď a stále spousta novych projektu... forky neresme 😉
KryptoVláďa
01.12.2021 20:45
↩
@koparka ☮
jak to myslíš...? 😳 pořad co jsme tady sdíleli.. ohm.. time a klima .. luxus 😉 klima ztratila trosku na cene díky vyhlášení nižšího APy ale bylo dost času pro odpadlíky utéct.... 😉 vím ze na DAO projekty nemáš dobrý pohled od samého začátku... o ohm jsem tady psal už někdy v květnu 😉 raketa a jede doteď a stále spousta novych projektu... forky neresme 😉
To se pletes. Ja dao miliju. Ale dao, ne projekty ktery si ho davaj do nazvu. Dao je uplne neco jinyho
👍 1
Asi budu muset na dao udelat video, protoze nam tady unika hlavni podstata tyhle revolucni myslenky
👍 1
koparka ☮
01.12.2021 20:46
↩
@KryptoVláďa
To se pletes. Ja dao miliju. Ale dao, ne projekty ktery si ho davaj do nazvu. Dao je uplne neco jinyho
písem tady o OlympusDao.. Wonderland a KlimaDao
koparka ☮
01.12.2021 20:46
↩
@KryptoVláďa
Asi budu muset na dao udelat video, protoze nam tady unika hlavni podstata tyhle revolucni myslenky
by bylo fajn 😉
KryptoVláďa
01.12.2021 20:47
↩
@koparka ☮
písem tady o OlympusDao.. Wonderland a KlimaDao
Ano ale ani kedno z toho nema s dao nic spilecnyho
koparka ☮
01.12.2021 20:47
samosebou..... 😉
koparka ☮
01.12.2021 20:48
nicméně luxusní projekt ... olympusDao ... OHM... na kterém vše začalo kolem techhle projektu... já jen ze se to tady víc hejtovalo už déle tak se zastávám toho projektu
klima od presale takže cenu urco neřešit 😉 možná tak ze je dobra nakupka kdyžtak 🙂 ale je až na třetím místě ve všech z těch projektu.. 😉
rabbit-r12
01.12.2021 20:52
<@672035199441305600> ... myslím deposit
roman D
01.12.2021 20:52
ja jsem to claim pres metamast eth. asi blbe ne
KryptoVláďa
01.12.2021 20:57
↩
@rabbit-r12
<@672035199441305600> ... myslím deposit
Kdyz ho mechtej tak jim nevratim pujcku. Jednoduchy