# pokec
184730 zpráv • strana 1048/1848
KryptoVláďa 30.11.2021 19:39
neeeeee
hele me to nikdy penezenku neodpojilo
jestli je potrebujes nutne, muzem smenit
Ale davam ti deset minut, pak iz se mnou nic nebude 🤣
Plastex 30.11.2021 19:42
Dobry ja uz na to nemam dneska, zkusim zitra a kdyztak se jeste se ozvu 🙂
Ivinho 30.11.2021 20:22
říkám si že se nic neděje a je na trhu nuda a ETH je 5 % od ATH 😄
GiSo 30.11.2021 21:32
@Plastex Pica ja mam fakt problemy to snad nema nikdo jiny na svete. Uz se vam stalo to ze ste si chteli obnovit penezenku a proste neslo to? Chci si pres rainbow bridge vymenit z nearu na auroru a kdyz dam pripojit near penezenku chce to obnovit, dam 12 phassparse a ono mi to napise ze to neexistuje, pritom jinde to normal obnovim.
Kam přesně zadáváš svůj seed?
A proč přesně ho tam zadáváš?
Já jen, abys měl ráno co řešit a neozval se nám s tím, že už není co obnovovat.
Plastex 01.12.2021 03:32
@GiSo Kam přesně zadáváš svůj seed?
A proč přesně ho tam zadáváš?
Na to sem si daval samozrejme pozor:-) byla to stranka near wallet 🙂 a uz to jde, nechapu, proste sem zadal a slapalo to, nic sem neudelal jinak.
Peky 01.12.2021 04:01
<@!672035199441305600> až budeš mít zase hosta, který bude tvrdit, že není likvidita na Hex, zavolej mi do letadla🤣
(upraveno)
Peky 01.12.2021 04:20
@KryptoVláďa za donate se zlobit nebudu, vytunim zase o kousek studio 🙂
myslel jsem na tu léčbu😂
Peky 01.12.2021 04:44
na anketu seru, nechci nikoho dostávat do nekomfortní zóny, aby si rozmýšlel, za jakým účelem donate půjde...jelikož jsem slíbil večírek, večírek bude, jen musíte počkat až se vrátím z dovolené - Zoja na sněhu by taky nemusela být špatná, lyžovačka na Černé hoře, proč ne..... a nebo raději hospodu, vymyslíme po příjezdu....
Kosa Fatty.io 01.12.2021 04:58
<@473855667325894666> maka se!
Peky 01.12.2021 05:01
@Kosa Fatty.io <@473855667325894666> maka se!
myslím, že by to mohlo klapnout👍
kdybych nebyl nenažranej, tak zisk už mohl být překrásný, ale očekáváme lepší výsledky🥳
Peky 01.12.2021 05:21
do prosince jsme vykročili úžasně, tak proč si nepřidat trocha hopia🙂 - https://twitter.com/TrustlessState/status/1465868162860077062?s=20
Peky 01.12.2021 05:28
Plastex 01.12.2021 06:13
@Kosa Fatty.io <@473855667325894666> maka se!
To je studio psb?
KryptoVláďa 01.12.2021 06:39
Peky 01.12.2021 06:48
a nevadí ti, že to sleduje Pavel🤣
KryptoVláďa 01.12.2021 06:51
@Peky a nevadí ti, že to sleduje Pavel🤣
daj mi airdrop, tim se to vyrovna
👍 2
Včelkamára 01.12.2021 06:59
@KryptoVláďa daj mi airdrop, tim se to vyrovna
Za co?
Peky 01.12.2021 06:59
@KryptoVláďa daj mi airdrop, tim se to vyrovna
tak nějaký bridge jsem taky použil, uvidíme jestli to byl ten správný
KryptoVláďa 01.12.2021 07:03
na HOP jsem poskytoval likviditu, tak snad se to pocita, protoze si nepamatuju, jestli jsem i bridgoval
KryptoVláďa 01.12.2021 07:20
DCA bitcoin vs. DCA ethereum
kicom:831836375271079977 1 👍 1
Včelkamára 01.12.2021 07:24
@KryptoVláďa na HOP jsem poskytoval likviditu, tak snad se to pocita, protoze si nepamatuju, jestli jsem i bridgoval
na HOP mám pending transakci už asi 3 týdny, tak to se asi počítat nebude 😄
Kosa Fatty.io 01.12.2021 07:40
@Plastex To je studio psb?
Jj
Martin11 01.12.2021 08:03
@Kosa Fatty.io Jj
Jen ať se kluci snaží 😂
👍 2
edo 01.12.2021 08:35
@KryptoVláďa DCA bitcoin vs. DCA ethereum
Nechcem moc rypat.. ale dca a % nehovoria nic o kvalite.... skus tam hodit psickov 😜
👍 1
KryptoVláďa 01.12.2021 09:07
@edo Nechcem moc rypat.. ale dca a % nehovoria nic o kvalite.... skus tam hodit psickov 😜
Pejsky asi nespocitas na sestilete dca ne? Uz mozna ty roky o kvalite mluvi
AMwhatAM 01.12.2021 09:34
uz mam jit z ETH do stablu? Nebo jizda teprve zacina
MirekH 01.12.2021 09:38
@KryptoVláďa Pejsky asi nespocitas na sestilete dca ne? Uz mozna ty roky o kvalite mluvi
Doge by se tam vešel 😄
KryptoVláďa 01.12.2021 09:42
KryptoVláďa 01.12.2021 10:07
a takhle se, kamaradi, pozna maxik 😄
Storm 01.12.2021 11:00
Taky dostanu za hop bridge 🥳🥳
Michi💵 01.12.2021 11:20
@KryptoVláďa a takhle se, kamaradi, pozna maxik 😄
Nechapu proc slovak ma tendence resit naseho ministra. Maji tam malo svych problemu.No nic proste kokot.
mynar 01.12.2021 11:21
Uz se vi, kdy oznami vice o tom Hop? Udelal jsem tam par transakci a nechal i trosku likvidity na nejake 2-3 dny. Tak snad konecne by se mi mohlo neco zadarit 😄
KryptoVláďa 01.12.2021 11:21
@mynar Uz se vi, kdy oznami vice o tom Hop? Udelal jsem tam par transakci a nechal i trosku likvidity na nejake 2-3 dny. Tak snad konecne by se mi mohlo neco zadarit 😄
tenhle tyden maji byt adresy...6.12 se spousti predprodej na balanceru
👍 1
mynar 01.12.2021 11:22
@KryptoVláďa tenhle tyden maji byt adresy...6.12 se spousti predprodej na balanceru
Tenhle tyden mam narozeniny, tak citim ze to snad vyjde 🤣
rabbit-r12 01.12.2021 11:52
@Storm Taky dostanu za hop bridge 🥳🥳
Jak to víš? Já myslel, že adresy za Hop airdrop tento týden? Já taky trochu tajně doufám :) Po vzoru videa od Vladi jsem chvíli na HOP poskytoval likviditu s Maticem :)
koparka ☮ 01.12.2021 11:56
prosimte taky jsem tehda vstoupil do LBP tokenu... co pro airdrop třeba udělat..? já s téma slovama anglickyma bojuju 😦
KryptoVláďa 01.12.2021 12:05
@koparka ☮ prosimte taky jsem tehda vstoupil do LBP tokenu... co pro airdrop třeba udělat..? já s téma slovama anglickyma bojuju 😦
ani nevim, jestli se to na poskytovani likvidity vztahuje....pockame az zverejni adresy
joint:801351826972082207 1
Deleted User 01.12.2021 12:29
<@!672035199441305600> pisal som ti PM.
KryptoVláďa 01.12.2021 12:30
@Deleted User <@!672035199441305600> pisal som ti PM.
cetl jsem ji....jsem zas cervenej 😄
Deleted User 01.12.2021 12:30
ok v pohode 🙂
KryptoVláďa 01.12.2021 14:26
naJalaX 01.12.2021 15:02
gitcoin: mam zksync l2, ale vlozit neco z L1 je o poplatkach .. pocitam ze L2 budou poplatky nizky .. mam prosbu, mohl by nekdo poslat dai na L2 zksync, ze bych mu je poslal v dai na bsc?
Storm 01.12.2021 16:39
@rabbit-r12 Jak to víš? Já myslel, že adresy za Hop airdrop tento týden? Já taky trochu tajně doufám :) Po vzoru videa od Vladi jsem chvíli na HOP poskytoval likviditu s Maticem :)
Předpokladam 😂 v tom obdobi jsem tam bridge použil. Nečekám žádnou vatu, ale alespon poplatky to zaplati.
Deleted User 01.12.2021 17:10
no ja mozno cez vikend ked budu poplatky na l1 nizsie
KryptoVláďa 01.12.2021 17:20
se tu domluvte a nahrajte to spolecne na jednu a rozdelte se o poplatky...
vole tady kalkulujete a pockejte az da zksync airdrop a vy si tu hlavu o zed totalne vobouchate, protoze jste chteli usetrit tricet dolaru 😄
🤣 2
Deleted User 01.12.2021 17:23
pocuj plati to aj ked som siel cez zksync na zigzag?
ako myslim tak ze som pouzil tu penazenku
KryptoVláďa 01.12.2021 17:25
hele to nikdo nevi. treba nic nedaj...ale i samotny prispeni na granty tady mnoha lidem prineslo pekny airdropy
tak jestli jsi ji pouzil, tak na ni neco mas ne?
Deleted User 01.12.2021 17:27
rozbil som to tam na poplatkoch 😄
KryptoVláďa 01.12.2021 17:29
<@!890662261121757215> co KlimaDao? Uz to neni tak ruzovy, co? 😄
AngiΞ 01.12.2021 17:30
někdo pls drobné na polygonu?
Deleted User 01.12.2021 17:33
ale dik pokukam ten gitcoin nepoznal som to
KryptoVláďa 01.12.2021 17:35
pyco hele co mam na penezence 😄
(upraveno)
Makepeace 01.12.2021 17:38
@KryptoVláďa <@!890662261121757215> co KlimaDao? Uz to neni tak ruzovy, co? 😄
no nie je, nie je 🤣 . Ale nas, ktori sme z toho vonku, to uz tak trapit nemusi 🙂 . Ked citam teraz tie spravy, co vyparatili samotni autori protokolu.....namiesto 8 hodinoveho Rebase, im dlhu dobu bezal 7,2 hodinovy rebase. takze mne vyplatili viac ako bolo treba. ich chyba 🤣
naJalaX 01.12.2021 17:41
@KryptoVláďa vole tady kalkulujete a pockejte az da zksync airdrop a vy si tu hlavu o zed totalne vobouchate, protoze jste chteli usetrit tricet dolaru 😄
No, deposit funds na zksync z l1 na l2 si reklo o 103$ gas..
Na gitcoin jsem daval bohuzel naposledy pred rokem, vetsinou prave diky tomu .. ted bych i zas neco poslal. Tobe, gwei, bankless ..ale takhle me to vzdy odradi
Coz je tak nejak skoda
KryptoVláďa 01.12.2021 17:44
se vas tady muze domluvit pet, jeden to nahraje a je to...
GiSo 01.12.2021 18:03
Já dost možná si budu prachy nahrávat. Pokud má někdo zájem, tak mi napište SZ
KryptoVláďa 01.12.2021 18:07
<@!436550484812234753> koukam ze ICE uz mas za randal 😄
ziki 01.12.2021 18:15
už je to dlouho, co jsem někde ve tvým videu Vláďo viděl dělat něco se zk.money, mám tam něco málo posláno, k čemu to slouží? 😄
KryptoVláďa 01.12.2021 18:16
@ziki už je to dlouho, co jsem někde ve tvým videu Vláďo viděl dělat něco se zk.money, mám tam něco málo posláno, k čemu to slouží? 😄
zk.money se da dobre pouzit treba k anonymizaci
ziki 01.12.2021 18:18
takže s tím wallet zksync to nemá nic společného
KryptoVláďa 01.12.2021 18:26
nn
👍 1
Plastex 01.12.2021 19:18
@KryptoVláďa hele to nikdo nevi. treba nic nedaj...ale i samotny prispeni na granty tady mnoha lidem prineslo pekny airdropy
Snad bude stacit jedna transakce 😄
Storm 01.12.2021 19:45
zk.money tam stojí jenom to založení 0,01 eth co? Vím, že jsem si tam posílal 0,1 eth a mám tam hovno 😄
(upraveno)
Plastex 01.12.2021 19:51
Tak tolik nemam 😄
Vítek 01.12.2021 19:54
KryptoVláďa 01.12.2021 19:55
Poap ma i hezkou appkunkde vidite svije odznacky
Plastex 01.12.2021 19:57
Predpokladam ze to je jen pro ty co poslali pres ten ZKsync:-)
KryptoVláďa 01.12.2021 20:00
@Plastex Predpokladam ze to je jen pro ty co poslali pres ten ZKsync:-)
To je pro vsechny co mi letos platili patreon. Se zksync to nema nic spolecneho
Plastex 01.12.2021 20:01
@KryptoVláďa To je pro vsechny co mi letos platili patreon. Se zksync to nema nic spolecneho
aha 🙂 Uz sem nejaky zmateny, nestiham 😄 Ale uz sem se presvedcil sam 🙂 Dostal jsem 2x tveho avatara 🙂
GiSo 01.12.2021 20:14
Ještě někdo, kdo by chtěl udělat jednotný swap na zksync?
jiricepelka 01.12.2021 20:24
🤣🤣🤣 Spotify
rabbit-r12 01.12.2021 20:32
NEAR a Binance pořád nefunkční.
Nevybavuji si, že by Binance takhle dlouho nefungovaly/nebyly zpřístupněny převody jednoho coinu....
Máte odhad proč to tak je? Nemyslím, že je to technicky problém. Spíš by mě zajímal ten důvod v pozadí....
KryptoVláďa 01.12.2021 20:41
@rabbit-r12 NEAR a Binance pořád nefunkční.
Nevybavuji si, že by Binance takhle dlouho nefungovaly/nebyly zpřístupněny převody jednoho coinu....
Máte odhad proč to tak je? Nemyslím, že je to technicky problém. Spíš by mě zajímal ten důvod v pozadí....
Ja sinjich dneska z binance 200 posilal
koparka ☮ 01.12.2021 20:43
@KryptoVláďa <@!890662261121757215> co KlimaDao? Uz to neni tak ruzovy, co? 😄
jak to myslíš...? 😳 pořad co jsme tady sdíleli.. ohm.. time a klima .. luxus 😉 klima ztratila trosku na cene díky vyhlášení nižšího APy ale bylo dost času pro odpadlíky utéct.... 😉 vím ze na DAO projekty nemáš dobrý pohled od samého začátku... o ohm jsem tady psal už někdy v květnu 😉 raketa a jede doteď a stále spousta novych projektu... forky neresme 😉
KryptoVláďa 01.12.2021 20:45
@koparka ☮ jak to myslíš...? 😳 pořad co jsme tady sdíleli.. ohm.. time a klima .. luxus 😉 klima ztratila trosku na cene díky vyhlášení nižšího APy ale bylo dost času pro odpadlíky utéct.... 😉 vím ze na DAO projekty nemáš dobrý pohled od samého začátku... o ohm jsem tady psal už někdy v květnu 😉 raketa a jede doteď a stále spousta novych projektu... forky neresme 😉
To se pletes. Ja dao miliju. Ale dao, ne projekty ktery si ho davaj do nazvu. Dao je uplne neco jinyho
👍 1
Asi budu muset na dao udelat video, protoze nam tady unika hlavni podstata tyhle revolucni myslenky
👍 1
koparka ☮ 01.12.2021 20:46
@KryptoVláďa To se pletes. Ja dao miliju. Ale dao, ne projekty ktery si ho davaj do nazvu. Dao je uplne neco jinyho
písem tady o OlympusDao.. Wonderland a KlimaDao
koparka ☮ 01.12.2021 20:46
@KryptoVláďa Asi budu muset na dao udelat video, protoze nam tady unika hlavni podstata tyhle revolucni myslenky
by bylo fajn 😉
KryptoVláďa 01.12.2021 20:47
@koparka ☮ písem tady o OlympusDao.. Wonderland a KlimaDao
Ano ale ani kedno z toho nema s dao nic spilecnyho
koparka ☮ 01.12.2021 20:47
samosebou..... 😉
KryptoVláďa 01.12.2021 20:48
Ale jo, klima jede dobre, beru zpet
joint:801351826972082207 1
koparka ☮ 01.12.2021 20:48
nicméně luxusní projekt ... olympusDao ... OHM... na kterém vše začalo kolem techhle projektu... já jen ze se to tady víc hejtovalo už déle tak se zastávám toho projektu
klima od presale takže cenu urco neřešit 😉 možná tak ze je dobra nakupka kdyžtak 🙂 ale je až na třetím místě ve všech z těch projektu.. 😉
rabbit-r12 01.12.2021 20:52
<@672035199441305600> ... myslím deposit
roman D 01.12.2021 20:52
ja jsem to claim pres metamast eth. asi blbe ne
KryptoVláďa 01.12.2021 20:57
@rabbit-r12 <@672035199441305600> ... myslím deposit
Kdyz ho mechtej tak jim nevratim pujcku. Jednoduchy