# pokec
184730 zpráv • strana 1049/1848
denzel1989 29.11.2021 18:32
<@!343459632032907264> neotvaral a asi ani tak skoro nechcem 🙂
Bříza 29.11.2021 18:32
@Slashiik nevím pošli odkaz, až pojedu kolem tak se tam třeba kouknu 😂
👍 1
Peky 29.11.2021 18:39
@KryptoVláďa nestras, tady snad ne
Tahle skupina by ho postavila na nohy🤣
Peky 29.11.2021 18:56
@Kosa Fatty.io Absint ja moc nemusim
jeden čas jsem v něm měl velkou zálibu, chodili jsme pro něj do zdravé výživy - plný bylinek, pak se pán výrobce oběsil a bylo po, když nám to paní prodavačka sdělila, tak dodala hlášku, jestli se nad tím nechceme zamyslet😆
KryptoVláďa 29.11.2021 19:01
Tak jo. Taky si dam flasku 🤣🤣
👍 2 🙈 1
Peky 29.11.2021 19:01
@KryptoVláďa Tak jo. Taky si dam flasku 🤣🤣
na ex😂
KryptoVláďa 29.11.2021 19:02
😄
GiSo 29.11.2021 19:09
@Tomassino ten zeman je všude 🙂
🤣 8
KryptoVláďa 29.11.2021 19:37
@GiSo (attachment)
jdi do predele....moc travy 😄 😄 😄
MirekH 29.11.2021 23:06
@Peky to si nemyslím, že bychom se tam podívali, to by musel jít celý trh down, pořád se čeká na audit
Teď jsem přibral za 1.37$ 😄
👍 1
Peky 30.11.2021 06:06
17 hodin, 54 minut - bude to dlouhý den😆
Peky 30.11.2021 06:26
#Binance will list @alchemixfi $ALCX
už, aby vydali V2, čekám od prázdnin🤣
roman D 30.11.2021 06:38
ted byla puppicka
asi se vernost vyplaci
😆 .
Peky 30.11.2021 06:40
@roman D asi se vernost vyplaci
moje paní má stejný názor🤣
roman D 30.11.2021 06:41
🤣 🤣
KryptoVláďa 30.11.2021 06:45
@Peky moje paní má stejný názor🤣
ale jinej nez ty 😄
Peky 30.11.2021 07:21
@KryptoVláďa ale jinej nez ty 😄
protiklady se přitahují🥳
Slashiik 30.11.2021 07:43
Zdravim, BSC standartně nepoužívám, ale ted bych potreboval nejaky swap co jinde nejde, vsiml jsem si zmeny URL RPC adresy v metamasku , dřív jsem používal https://bsc-dataseed1.ninicoin.io ted jsem našel že nova je https://bsc-dataseed.binance.org/, máte to změněný nebo používáte "starou" jinak všechno ukazuje stejně .
Deleted User 30.11.2021 08:25
ahoj hoshi, viete vytvoriť room aj na kusama projekty - pokiaľ niekto dával do prvých troch čo sa teraz umiestnili ako ja 😄 dakujem.
KryptoVláďa 30.11.2021 09:12
@Deleted User ahoj hoshi, viete vytvoriť room aj na kusama projekty - pokiaľ niekto dával do prvých troch čo sa teraz umiestnili ako ja 😄 dakujem.
standardne to resime v tech jejich polka mistnostech
KryptoVláďa 30.11.2021 09:12
@Deleted User ahoj hoshi, viete vytvoriť room aj na kusama projekty - pokiaľ niekto dával do prvých troch čo sa teraz umiestnili ako ja 😄 dakujem.
ale udelal jsem <#915168376182169650>
👍 1
KryptoVláďa 30.11.2021 09:50
Deleted User 30.11.2021 09:57
<@!672035199441305600> da sa dohodnut ti davat mimo patreon?
KryptoVláďa 30.11.2021 09:58
@Deleted User <@!672035199441305600> da sa dohodnut ti davat mimo patreon?
jasne
Deleted User 30.11.2021 09:58
ok tak napis ako ked som akurat v steame pocul ze si dost nechava
ty mas tie sub-y z dakeho presalu?
KryptoVláďa 30.11.2021 10:12
@Deleted User ok tak napis ako ked som akurat v steame pocul ze si dost nechava
Jakymkoli kryptem…dostal jsem tam 100sub aurdrop
jiricepelka 30.11.2021 10:28
@KryptoVláďa https://youtu.be/h6fOs7NsokM
trošku ti tam nesedí zvuk s obrazem
KryptoVláďa 30.11.2021 10:29
@jiricepelka trošku ti tam nesedí zvuk s obrazem
V jefnu chvili to je nejaky rozbehly. Divny. Ssi munita a pak cajk
👍 1
Michi💵 30.11.2021 12:00
4600💥
Tak dneska dame bůra😃
Martin11 30.11.2021 12:02
Jede pěkně oproti btc. Včera jsem koukal na graf vůči btc a vypadá velmi dobře...
GiSo 30.11.2021 12:02
Mně by stačilo, kdyby vyletěla polka 😂
Michi💵 30.11.2021 12:07
@GiSo Mně by stačilo, kdyby vyletěla polka 😂
Tu nastesti ted dva roky nebudu resit😄
Michi💵 30.11.2021 12:10
@Martin11 Jede pěkně oproti btc. Včera jsem koukal na graf vůči btc a vypadá velmi dobře...
Jj pekne mu dava na prdel.
12,5eth=1btc
MirekH 30.11.2021 12:54
Btc je teď jak malej tlustej hošík, co se snaží vylézt na houpačku 😄
😂 3
Hanseva.CLONE 30.11.2021 13:37
Kurva to TRU se snad vrátí na nakupku většiny z nás 😂
KryptoVláďa 30.11.2021 13:49
@MirekH Btc je teď jak malej tlustej hošík, co se snaží vylézt na houpačku 😄
😄
Tomáš 30.11.2021 14:13
@Hanseva.CLONE Kurva to TRU se snad vrátí na nakupku většiny z nás 😂
taková "černá" 0 možná brzo ... jen unikla příležitost to za tu dobu vrazit třeba někam jinam a vydělat na tom
MaX 30.11.2021 14:26
ha, nová forma spamu 😄
KryptoVláďa 30.11.2021 14:28
@Tomáš taková "černá" 0 možná brzo ... jen unikla příležitost to za tu dobu vrazit třeba někam jinam a vydělat na tom
vydelat na tom asi taky neni tvuj pripad v poslednich mesicich ne? 😄
😂 1
Kosa Fatty.io 30.11.2021 14:41
Kikom bude dnes dve hodiny hejtovat play to earn a NFT hry
(upraveno)
Neuveritelny
Bříza 30.11.2021 14:50
Tak to by mě zajímalo co tam bude říkat protože v hrách mě nft dávají největší smysl
KryptoVláďa 30.11.2021 14:52
@Kosa Fatty.io Kikom bude dnes dve hodiny hejtovat play to earn a NFT hry
zase vidime na zivo evolucni premenu ze skromnyho kluka na namyslenyho curaka...
Tomassino 30.11.2021 14:55
@Bříza Tak to by mě zajímalo co tam bude říkat protože v hrách mě nft dávají největší smysl
Taky v tom vidím slušnej potenciál, připomíná mi to studentský časy, když jsem ještě měl čas na kompu sedět u her
Tomáš 30.11.2021 15:01
@KryptoVláďa vydelat na tom asi taky neni tvuj pripad v poslednich mesicich ne? 😄
vydělat? ... to jsem znal naposledy před květnovým propadem
Roonwild 30.11.2021 15:05
🚀 letíme na 5000 pojd pojd
KryptoVláďa 30.11.2021 15:07
@Roonwild 🚀 letíme na 5000 pojd pojd
takze ho jeste nemam prodavat, jo? 😄
Roonwild 30.11.2021 15:07
Nestraš s prodejem po Vánocích můžeš
Deleted User 30.11.2021 15:24
Tak kdo ještě kromě mě tlačí TRB alespoň na nákupku? (Ti co neředili jako já) 😃
(upraveno)
KryptoVláďa 30.11.2021 15:25
@Deleted User Tak kdo ještě kromě mě tlačí TRB alespoň na nákupku? (Ti co neředili jako já) 😃
ale aleeee ... panacek se na nas prisel podivat
Deleted User 30.11.2021 15:26
🖐️😃 čuuuus KryptoVladaři 🖐️😃
(upraveno)
Čau kluci 🖐️😃
Takže všichni chytře už dávno venku. Takže jsem v tom sám?
KryptoVláďa 30.11.2021 15:47
@Deleted User Takže všichni chytře už dávno venku. Takže jsem v tom sám?
neboj, tady lidi projebali na jinech vecech 😄
Peky 30.11.2021 15:51
@KryptoVláďa zase vidime na zivo evolucni premenu ze skromnyho kluka na namyslenyho curaka...
skromný nikdy nebyl a jen dobře, že nemá mezinárodní rozsah, to by bylo ve světě ostudy...
(upraveno)
KryptoVláďa 30.11.2021 15:52
@Peky skromný nikdy nebyl a jen dobře, že nemá mezinárodní rozsah, to by bylo ve světě ostudy...
😄 Zeman 2.0 😄
Peky 30.11.2021 15:53
@KryptoVláďa 😄 Zeman 2.0 😄
s nim je alespoň sranda😆
Plastex 30.11.2021 15:54
On kdyz tam kicom nema nejakyho dobryho hosta tak uz ty streamy jsou dost o hovne. To bude asi i dnesni pripad, proste nechapu ze si tam dava tema NTF a P2E kdyz to nema rad a stejne to bude ostatnim vyvracet tim ze rekne ze od toho jde pryc:-)
💯 1
Michi💵 30.11.2021 15:55
Hroznej kokot,jsem mu na twitru napsal jak se vybiralo na toho kluka,ze by mel misto hejtu ntf radsi sdilet dobrou vec a ani mi neodpovedel,natoz aby to sdilel
KryptoVláďa 30.11.2021 15:57
@Michi💵 Hroznej kokot,jsem mu na twitru napsal jak se vybiralo na toho kluka,ze by mel misto hejtu ntf radsi sdilet dobrou vec a ani mi neodpovedel,natoz aby to sdilel
nic by mu z toho nekaplo
Peky 30.11.2021 15:59
@Plastex On kdyz tam kicom nema nejakyho dobryho hosta tak uz ty streamy jsou dost o hovne. To bude asi i dnesni pripad, proste nechapu ze si tam dava tema NTF a P2E kdyz to nema rad a stejne to bude ostatnim vyvracet tim ze rekne ze od toho jde pryc:-)
jen nechápu, jak o tom může mluvit, když si to niky nevyzkoušel, to je jak mluvit o bordelu a nikdy tam nebyl🤣
Deleted User 30.11.2021 16:00
lebo to nieje bitcoin tak je to sracka scam atd
Plastex 30.11.2021 16:02
@Peky jen nechápu, jak o tom může mluvit, když si to niky nevyzkoušel, to je jak mluvit o bordelu a nikdy tam nebyl🤣
Presne, ja uz na to koukam jen proto ze ne zajima co vybleje. Ze zacatku sem to mel rad, docela uzitecny info daval. Ted uz nema ocem mluvit co se BTC tyce tak blije na to co nema rad 😄 jak psal Michi “ Hroznej kokot”
Deleted User 30.11.2021 16:03
@KryptoVláďa neboj, tady lidi projebali na jinech vecech 😄
Myslíš třeba tohle? 😃
Michi💵 30.11.2021 16:09
Tak ty jsi ve dvou poolech:) samotny staking ILV a Lp ETH/ILV?
Kolik % je v tom LP?
Peky 30.11.2021 16:10
@Michi💵 Tak ty jsi ve dvou poolech:) samotny staking ILV a Lp ETH/ILV?
když claimnu, tak se to automaticky přesuune do samotného stakingu win/win🥳
Michi💵 30.11.2021 16:10
👍
Ty jsi kluk sikovna😄 jdi uz spat zitra rano vstavas a letis:)
Peky 30.11.2021 16:11
245% bez fixace
Michi💵 30.11.2021 16:11
Nice!
Peky 30.11.2021 16:11
@Michi💵 Nice!
začínal jsem na 600% jak psali, věrnost se vyplácí 😆
Michi💵 30.11.2021 16:12
To ti ILV muselo udelat hezkou kladnou IL👍
Etery zadarmiko to ma <@473855667325894666> rad😄
Peky 30.11.2021 16:12
10,3 ETH +
prostě jsem si zapsal ztrátu z TRU, prodal jsem a nastavil si farmy, ještě tak 8 ETH jsem na svých🤣
Michi💵 30.11.2021 16:14
Boreeeeec👍😄
Peky 30.11.2021 16:15
hlavně hru spustí až někdy v 2Q příštího roku, 1Q bude beta, ale je to A++ gameska
Peky 30.11.2021 16:21
HEX bude mít párty ,,2roky výročí" tak přemýšlíme, jestli něco nepodržet, chtějí tam představit nějaké novinky, asi nového pilota🤣 http://hex731gathering.com/
Tomassino 30.11.2021 17:03
unlock HEXu, hmm, jak to vypadá s párty? 🙂
Peky 30.11.2021 17:05
to je ta akce, jak si mi o ní říkal na stadionu🤣
Peky 30.11.2021 17:08
@Tomassino unlock HEXu, hmm, jak to vypadá s párty? 🙂
v pátek a nebo v sobotu letíme do 8.1. pryč, Atheny, Kypr, Abu Dhabí, rád vás uvidím😆 až budu mít Hex na wallet, tak dám vědět co a jak.... myslel jsem, že bych cca. 4k USD přispěl na Vláďu nebo na Bohemia Dao a nebo v květnu na sraz na Zoja - nechám to na vás....ale zajíci se počítají až po honu😆
KryptoVláďa 30.11.2021 17:29
@Peky v pátek a nebo v sobotu letíme do 8.1. pryč, Atheny, Kypr, Abu Dhabí, rád vás uvidím😆 až budu mít Hex na wallet, tak dám vědět co a jak.... myslel jsem, že bych cca. 4k USD přispěl na Vláďu nebo na Bohemia Dao a nebo v květnu na sraz na Zoja - nechám to na vás....ale zajíci se počítají až po honu😆
za donate se zlobit nebudu, vytunim zase o kousek studio 🙂
Plastex 30.11.2021 19:15
Pica ja mam fakt problemy to snad nema nikdo jiny na svete. Uz se vam stalo to ze ste si chteli obnovit penezenku a proste neslo to? Chci si pres rainbow bridge vymenit z nearu na auroru a kdyz dam pripojit near penezenku chce to obnovit, dam 12 phassparse a ono mi to napise ze to neexistuje, pritom jinde to normal obnovim.
KryptoVláďa 30.11.2021 19:34
@Plastex Pica ja mam fakt problemy to snad nema nikdo jiny na svete. Uz se vam stalo to ze ste si chteli obnovit penezenku a proste neslo to? Chci si pres rainbow bridge vymenit z nearu na auroru a kdyz dam pripojit near penezenku chce to obnovit, dam 12 phassparse a ono mi to napise ze to neexistuje, pritom jinde to normal obnovim.
a v novym okne penezenka funguje?
Plastex 30.11.2021 19:35
jj funguje, mam dve okna otevreny vedle sebe, v ofico near penezence funguje v odkazu kam me nasmeruje raindow tak tam to pise ze neexistuje 🙂 i kdyz to zkopiruju 😄 Proste zahada 😄
KryptoVláďa 30.11.2021 19:36
jsi na spravnym rainbow? 😄
Plastex 30.11.2021 19:37
https://rainbowbridge.app/transfer Jako dobrej dotaz to jo, ale pres tento sem to delal minule a slo to 🙂
Ted se uplne trepu co mi na to reknes, jako treba ze sem dement nebo neco takovyho 🙂