# pokec
184730 zpráv • strana 1050/1848
tree 木 28.11.2021 19:26
vcetne me 😄
KryptoVláďa 28.11.2021 19:27
Kdo ma me?
tree 木 28.11.2021 19:28
<@!907532092370464768> Matuska je dobrej 😄 blahopreju
🤘 1
Vítek 28.11.2021 19:30
Díky
tree 木 28.11.2021 19:30
Makepeace 28.11.2021 19:31
Gratulujem vsetkym, ktorym sa dnes zadarilo ziskat nejakeho Czechpunks. Ja som kvoli navsteve nestihla. Snad nieco podobne v buducnosti zopakuju 🙂
tree 木 28.11.2021 19:32
Vítek 28.11.2021 19:33
Alzák je náhodou super toho bych bral
Makepeace 28.11.2021 19:35
ja by som nepredala ani za nic
Roonwild 28.11.2021 19:35
Kluci mohu si to NFT poslat na jinou penezenku a z té pak dát na opensea?
(upraveno)
KryptoVláďa 28.11.2021 19:35
Za 300 ether bych ho strelil hned
KryptoVláďa 28.11.2021 19:36
@Roonwild Kluci mohu si to NFT poslat na jinou penezenku a z té pak dát na opensea?
Jo. Opensea ti nabidne poslani jinam
tree 木 28.11.2021 19:36
@Roonwild Kluci mohu si to NFT poslat na jinou penezenku a z té pak dát na opensea?
no jasne
<@!672035199441305600> a co mas ty? sem myslel ze taky mintujes
Vítek 28.11.2021 19:38
@tree 木 <@!672035199441305600> a co mas ty? sem myslel ze taky mintujes
Jel v autě
tree 木 28.11.2021 19:38
to asi mel zrovna honicku s policajtama kdyz nemoh zastavit 😄
KryptoVláďa 28.11.2021 19:39
@tree 木 <@!672035199441305600> a co mas ty? sem myslel ze taky mintujes
Nemel jsem za co
A peky mi nemoh pujcit ptz byl v hospode
tree 木 28.11.2021 19:39
ted uz mas, na ucte ti pristalo 2.1218 ETH 🤣
KryptoVláďa 28.11.2021 19:40
@tree 木 ted uz mas, na ucte ti pristalo 2.1218 ETH 🤣
Uz cekam na adresu od holek abych se podelil
Roonwild 28.11.2021 19:40
Tak hlavně že jsme přispěli na dobrou věc 🥳
tree 木 28.11.2021 19:44
@KryptoVláďa Uz cekam na adresu od holek abych se podelil
nechces treba s nejakou casti vstoupit do bohemiandao?
KryptoVláďa 28.11.2021 19:51
@tree 木 nechces treba s nejakou casti vstoupit do bohemiandao?
Asi ne 🤣
JaN 28.11.2021 20:16
@KryptoVláďa Za 300 ether bych ho strelil hned
To ako seriózne by za to niekto dal 300 eth či to je len žart ?
Makepeace 28.11.2021 20:17
prepacte, ale pozeram , ako Zeman vymenoval Fialu zu sklenenej klietky🤣 . Vas prezident vie kazdy den prekvapit.....🙃
GiSo 28.11.2021 20:37
🤣 1
Makepeace 28.11.2021 20:42
@GiSo (attachment)
aby sa vam nerozmočil🤣
adamyjo 28.11.2021 20:47
@Makepeace aby sa vam nerozmočil🤣
je waterproof, plnej becherovky, vyvazuje tlak 😅
🤣 1
rabbit-r12 28.11.2021 21:13
Tvl, <@479608386024112128> , proč?
Tohohle jsem byl dosud ušetřen, oči me to neviděly....ten už nic nebude jako dřív 😭
Peky 29.11.2021 06:47
@KryptoVláďa A peky mi nemoh pujcit ptz byl v hospode
jen do 22:00 i tak to stálo za to🥳
🤣 1
trénoval jsem na Řecko, Metaxa tekla proudem😆
Peky 29.11.2021 06:58
Will crypto make you a millionaire?
No
Yes
Maybe🤣
(upraveno)
Deleted User 29.11.2021 09:16
pekna pumpa na sdn 😄
KryptoVláďa 29.11.2021 09:25
@Deleted User (attachment)
Super, jsem na nakupce 🤣
Tonda 29.11.2021 09:42
Stakujete někdo veDOUGH v tom governance programu na PieDAO, který sposuteli před par týdny? Jaké s tim mate zkušenosti? Mne se brzo odemknout nějaké Dough, tak přemýšlím, jestli je nezamknout do veDOUGH
KryptoVláďa 29.11.2021 10:18
yes:767989820818849834 1
Deleted User 29.11.2021 10:19
fajne stream k obedu
KryptoVláďa 29.11.2021 10:20
🙂
Včelkamára 29.11.2021 11:01
jedu druhou třídou ale žrát, chlastat a spát chodím do první třídy 🙂
Roonwild 29.11.2021 11:09
zaměnil si r s p
timeToTalk 29.11.2021 11:12
kdy bude video na EIP 4488??
eth:773696759922556959 1
KryptoVláďa 29.11.2021 11:42
@timeToTalk kdy bude video na EIP 4488??
vzhledem k tomu, ze je to zatim jen proposal, tak je casu dost
Roonwild 29.11.2021 12:13
👍 1
timeToTalk 29.11.2021 12:17
@Roonwild (attachment)
to co je?
KryptoVláďa 29.11.2021 12:19
@Roonwild (attachment)
😄
Roonwild 29.11.2021 12:21
Bordel v Amstru a prezident vpravo dole. Česká tvořivost je nekonečná 😂
KryptoVláďa 29.11.2021 12:31
@Roonwild Bordel v Amstru a prezident vpravo dole. Česká tvořivost je nekonečná 😂
stejne to mel jenom pres telekonferenci 😄
GiSo 29.11.2021 12:46
@Roonwild Bordel v Amstru a prezident vpravo dole. Česká tvořivost je nekonečná 😂
Kecáš. To je vyfoceno u <@751356598345269248>
🤣
KryptoVláďa 29.11.2021 12:47
😄
Kosa Fatty.io 29.11.2021 14:32
@rabbit-r12 Někdo pálí, někdo chlastá :))
Co rikas na Giny od Zufanka?
rabbit-r12 29.11.2021 14:34
Mám rád. Některé ročníky byly i dooost dobrá investice. Bohužel jsem nebyl soucasti. Jeden ročník, nechci kecat který, cena při prodeji 1.000kc, asi 2 roky na to si Zufanek z trhu několik lahví kupoval zpátky za 30.000kc / kus :))))
<@518789876842364958>
Kosa Fatty.io 29.11.2021 14:35
@rabbit-r12 Mám rád. Některé ročníky byly i dooost dobrá investice. Bohužel jsem nebyl soucasti. Jeden ročník, nechci kecat který, cena při prodeji 1.000kc, asi 2 roky na to si Zufanek z trhu několik lahví kupoval zpátky za 30.000kc / kus :))))
I prazdne? 😂 proc to vykupoval?
rabbit-r12 29.11.2021 14:36
Plne samo :)
Prostě se mu po tom ročníku stýskalo a už žádné nemel. Zmiňoval to i někde v rozhovoru
Kosa Fatty.io 29.11.2021 14:37
Aha 🙂 pekny 🙂
Slashiik 29.11.2021 15:19
@rabbit-r12 Mám rád. Některé ročníky byly i dooost dobrá investice. Bohužel jsem nebyl soucasti. Jeden ročník, nechci kecat který, cena při prodeji 1.000kc, asi 2 roky na to si Zufanek z trhu několik lahví kupoval zpátky za 30.000kc / kus :))))
jj jak říkáš, nějakou láhev OMFG mám ještě doma 😂
rabbit-r12 29.11.2021 15:31
<@258331637685682176>
Jj, jeden z těch rozhodně dobrých :))
Slashiik 29.11.2021 15:35
jj ted koukam na ceny a do zasob 2016,2017 jsem vypil 😂 , ale stejně mi 2016, 2017, 2020 zbyla 👍
(upraveno)
Kosa Fatty.io 29.11.2021 15:37
Prave bych rad neco koupil… ale ma vyprodano
Ma tam jen jeden
Slashiik 29.11.2021 15:38
pamatuji si ja ležela 3 měsíce 2017 na krámě a nikdo to nebral za 550,- myslim, jsem je rozdaval k narozeninam 😂
Slashiik 29.11.2021 15:39
@Kosa Fatty.io Prave bych rad neco koupil… ale ma vyprodano
2020 byl vyprodany za par vterin
a letos jsem ani nedostal mail
Kosa Fatty.io 29.11.2021 15:43
Masakr
rabbit-r12 29.11.2021 15:50
Yep. Je fajn vidět, že tu je pár nadšenců :)) Ale jsem na tom stejně smutně, co se Žufanka týče...:)))
venca Tol 29.11.2021 16:33
Ahoj potřebuji poradit. Potřebuji vytáhnout 💸z Binance asi to udělám přes Anycoin. Teď jak to udělat aby to stálo co nejméně. 1) varianta směnit na USDC a poslat přes eth síť nebo za hotovost nakoupit třeba Algorand, Polku poslat to přes jejich síť na Anycoin a tam až prodat za české koruny. Nebo nějaká rada jak to udělat. Ano jsem kolenovrt 😂
KryptoVláďa 29.11.2021 16:38
@venca Tol Ahoj potřebuji poradit. Potřebuji vytáhnout 💸z Binance asi to udělám přes Anycoin. Teď jak to udělat aby to stálo co nejméně. 1) varianta směnit na USDC a poslat přes eth síť nebo za hotovost nakoupit třeba Algorand, Polku poslat to přes jejich síť na Anycoin a tam až prodat za české koruny. Nebo nějaká rada jak to udělat. Ano jsem kolenovrt 😂
Co to prohnat pres meritika?
venca Tol 29.11.2021 16:39
@KryptoVláďa Co to prohnat pres meritika?
Nechápu?
KryptoVláďa 29.11.2021 16:39
Vyvexluje ti to ma ucet
venca Tol 29.11.2021 16:41
Aha adresa kontakt
KryptoVláďa 29.11.2021 16:42
@venca Tol Aha adresa kontakt
Napis zpravu Meritik. Je ve vexl roomce a odkaz se na me
venca Tol 29.11.2021 16:43
Ok zkusím to. Jinak odpovědi na moje otázky dává to smysl nebo ne ??<@672035199441305600>
tree 木 29.11.2021 17:03
Cyber Monday
KryptoVláďa 29.11.2021 17:12
@venca Tol Ahoj potřebuji poradit. Potřebuji vytáhnout 💸z Binance asi to udělám přes Anycoin. Teď jak to udělat aby to stálo co nejméně. 1) varianta směnit na USDC a poslat přes eth síť nebo za hotovost nakoupit třeba Algorand, Polku poslat to přes jejich síť na Anycoin a tam až prodat za české koruny. Nebo nějaká rada jak to udělat. Ano jsem kolenovrt 😂
Tou polkou to bude asi nejlevnejsi. Ale anycoun toho bere mraky, takze mozna i ltc
KryptoVláďa 29.11.2021 17:13
@tree 木 Cyber Monday
Dneska 5?
ferry777 29.11.2021 17:14
zdravim vas kluci
👋 2
tree 木 29.11.2021 17:15
4444
Bříza 29.11.2021 17:34
@Kosa Fatty.io Prave bych rad neco koupil… ale ma vyprodano
GiSo 29.11.2021 17:39
@Bříza https://www.lepsinalada.cz/absint/la-fleur-absinthe-zufanek/ mně se hodně líbí ted toto
Není to náhodou od 18 let?
denzel1989 29.11.2021 17:40
<@!343459632032907264> tu mam doma 😄
Kosa Fatty.io 29.11.2021 17:41
@Bříza https://www.lepsinalada.cz/absint/la-fleur-absinthe-zufanek/ mně se hodně líbí ted toto
Absint ja moc nemusim
Bříza 29.11.2021 17:41
@denzel1989 <@!343459632032907264> tu mam doma 😄
je to dobrý ?
nebo jsi to ještě neotevřel ?
Slashiik 29.11.2021 17:48
@Bříza nebo jsi to ještě neotevřel ?
Pije se to s vodou, tohle solo nechces a je to jen pro nekoho. 😂
Bříza 29.11.2021 17:54
Já vím jak se to pije mám už i fontanku xD
👍 1
Staly zákazník naproti tady v Brně (pokud víš o co jde)😂
Slashiik 29.11.2021 18:21
@Bříza Staly zákazník naproti tady v Brně (pokud víš o co jde)😂
nevím pošli odkaz, až pojedu kolem tak se tam třeba kouknu 😂
Tomassino 29.11.2021 18:29
ten zeman je všude 🙂
KryptoVláďa 29.11.2021 18:31
@Tomassino ten zeman je všude 🙂
nestras, tady snad ne
(upraveno)
😆 1