# pokec
184729 zpráv • strana 1051/1848
Peky 28.11.2021 13:24
taky jednou budeme muset autorizovat wallet na mining, ale taky to teď neřeším, až to přijde, tak to přijde...
(upraveno)
<@456226577798135808> jinak nějaké tipy na dobré Dapp?
tohle mi doporučili, jdu to projít - https://raydium.io/swap/
STARS-USDC LP - 417% zkusít na 4 dny, vědět to dříve, tak bych do toho šel....
MirekH 28.11.2021 13:59
@Peky to si nemyslím, že bychom se tam podívali, to by musel jít celý trh down, pořád se čeká na audit
V pohodě, je to možné, v tom případě si tam rád nechám tu investici ve výši, v jaké jí tam nyní mám 🙂 Hlavně žádné zbytečné fomo 😄
jiricepelka 28.11.2021 14:12
https://www.coingecko.com/en/coins/omicron tak co ? kdo je nakoupit ? XDDDD
KryptoVláďa 28.11.2021 14:16
@here mintovani czechpunks dnes v 19:00
Vítek 28.11.2021 14:17
Jak to funguje vůbec?
KryptoVláďa 28.11.2021 14:26
@Vítek Jak to funguje vůbec?
u nich na strankach bude tlacitko mint...ohulis tranakci a nejake punk ti pristane na penezence
Deleted User 28.11.2021 14:27
@Peky tohle mi doporučili, jdu to projít - https://raydium.io/swap/
dit tam je75% ?
Deleted User 28.11.2021 14:28
@KryptoVláďa @here mintovani czechpunks dnes v 19:00
vic info pls?
KryptoVláďa 28.11.2021 14:28
@Deleted User vic info pls?
u nich na strankach bude tlacitko mint...ohulis tranakci a nejake punk ti pristane na penezence
Vítek 28.11.2021 14:35
@KryptoVláďa u nich na strankach bude tlacitko mint...ohulis tranakci a nejake punk ti pristane na penezence
Jakože musim dat hodně gwei abych predbehnul ostatní? Když to nevyjde přijdu o prachy?
KryptoVláďa 28.11.2021 14:36
@Vítek Jakože musim dat hodně gwei abych predbehnul ostatní? Když to nevyjde přijdu o prachy?
ja si myslim, ze takovej naval nebude...ale pokud by na tebe zadnej nezbyl, tak prijdes jen o transakcni poplatek
KryptoVláďa 28.11.2021 15:59
Kdo jde do tech punku?
Deleted User 28.11.2021 16:26
@KryptoVláďa Kdo jde do tech punku?
já pujdu.. ale co chce mit co pripravene??
GiSo 28.11.2021 16:30
@Deleted User já pujdu.. ale co chce mit co pripravene??
Deleted User 28.11.2021 16:41
@Deleted User já pujdu.. ale co chce mit co pripravene??
jsem úplně mimo... prosim hod odkaz kde to je prosim..
KryptoVláďa 28.11.2021 16:54
@Deleted User jsem úplně mimo... prosim hod odkaz kde to je prosim..
zigul 28.11.2021 16:57
Mám připraveno 0.2 eth. Bude to stačit i s trans. poplatky?
Deleted User 28.11.2021 16:59
@KryptoVláďa https://czechpunks.com/
thx
KryptoVláďa 28.11.2021 17:10
@zigul Mám připraveno 0.2 eth. Bude to stačit i s trans. poplatky?
Melo by
Vítek 28.11.2021 17:20
Ok dal jsem vybrat 0.2 ETH z binance
Pokud to vyjde bude to moje první transakce na ETH síti
Až začne Mint tak co mám přesně dělat?
Bude tam nějaký tlačítko "Mint" a potvrdím transakcí za 96 gwei?
KryptoVláďa 28.11.2021 17:26
@Vítek Až začne Mint tak co mám přesně dělat?
Počkejte, až v 19:00 doběhne časomíra na nulu. Po ukončení odpočtu nemusíte stránku aktualizovat, vše by se mělo změnit automaticky.

👉 Zvolte, kolik Punků chcete mintovat
👉 Potvrďte mint kliknutím na tlačítko "MINT" následované celk. cenou v ETH.
👍 1
Jenom bych gas zmebil na fast
Vítek 28.11.2021 17:26
Moje tělo je připravené
Chci Slushe nebo Aleše Jandu :)
rabbit-r12 28.11.2021 17:29
Good luck všem, těším se na to, co kdo vytocite :)) V NFT úplně nejedu a nemám zrovna ETH volne, ale jsem zvědavý na úlovky komunity 🤞👍
sumec 28.11.2021 17:29
mint bude random?
gas si vieme prednastavit napr v metamasku aj popredu nie?
ci ako to myslis "ohulit?" <@!672035199441305600>
KryptoVláďa 28.11.2021 17:32
@sumec gas si vieme prednastavit napr v metamasku aj popredu nie?
Vis hovno jakej gas v tu chvili bude. Proste dat tam fast. Je to random
tree 木 28.11.2021 17:32
Gas netreba resit s EIP-1559 muzete dat klidne max fee na 1000 GWEI.... pouzije se aktualni a zbytek se vam refunduje
asi bych trosku zvysil priority fee
Roonwild 28.11.2021 17:40
Alzák má vzácnost 1 to mě poser Resistance 4 🙂
tree 木 28.11.2021 17:41
vypada to ze mint vyjde na 150 000 gasu... To je cca $50 pri 80 gwei
Roonwild 28.11.2021 17:44
Call?
tree 木 28.11.2021 17:44
chysta se nekdo mintovat punka c. 98? 😄
Vítek 28.11.2021 17:46
Otázka je kteří punkové už jsou vymintovaní privátním mintem
Roonwild 28.11.2021 17:46
Je to legenda ale mám zacíleno na jiného adepta 🙂
sumec 28.11.2021 17:47
ked je to random tak mozete cielit akurat vieru v stastny klik nie?
Roonwild 28.11.2021 17:50
Steigerwald se nestihl smazat 🙈
Plastex 28.11.2021 17:55
mam volny celych 0,1 eth, kam by ste je ten investovaly aby mi to vydelalo na lambo samozrejme 🙂
tree 木 28.11.2021 17:56
<@!672035199441305600> pojd na call
KryptoVláďa 28.11.2021 17:59
@tree 木 <@!672035199441305600> pojd na call
Ridim
Vítek 28.11.2021 18:02
Zbývá jich 5
Hotovo
rabbit-r12 28.11.2021 18:09
Někdo pálí, někdo chlastá :))
Roonwild 28.11.2021 18:14
@rabbit-r12 Někdo pálí, někdo chlastá :))
Hendrick můj oblíbenej 🙂
rabbit-r12 28.11.2021 18:15
Jj, dobrej poměr 'cena/vykon'
Vítek 28.11.2021 18:19
Já radši min tvrdý
tree 木 28.11.2021 18:20
> Všichni zahalení Punks budou odhaleni během několika minut. Sledujte OpenSea a svoje peněženky. White heavy check mark Budeme vás informovat.
rabbit-r12 28.11.2021 18:21
🤞🤞🤞
Vítek 28.11.2021 18:24
@tree 木 > Všichni zahalení Punks budou odhaleni během několika minut. Sledujte OpenSea a svoje peněženky. White heavy check mark Budeme vás informovat.
Sleduju :)
tree 木 28.11.2021 18:24
Vítek 28.11.2021 18:24
Na blockchainu to píše číslo 22 ale to je asi jen pořadové číslo...
tree 木 28.11.2021 18:32
jj je random cislo,.. vypada to ze neaktualizovali zatim IPFS root... ted to vsem porad ukazuje "Zahalený CzechPunk"
gwei.cz a ostatni dostali uz ethery z mintu .. <@672035199441305600> jak to rozdelis?
Jsem puvodne mintovat nechtel, ale FOMO no 🤣
🤣 2
Vítek 28.11.2021 18:42
@tree 木 Jsem puvodne mintovat nechtel, ale FOMO no 🤣
Takže máš 3? :)
tree 木 28.11.2021 18:43
nn 1
Vítek 28.11.2021 18:43
Zajímá mě co pak bude na nástěnce pro holders
Exklusivní klub :)
tree 木 28.11.2021 18:43
rikali ze pry to neni jejich prvni projekt, tak treba whitelisting pro jejich dalsi projekty.. ? tezko rict
👍 1
MirekH 28.11.2021 18:49
Kdopak chytne Čmolíka? 😄
rabbit-r12 28.11.2021 18:52
@MirekH Kdopak chytne Čmolíka? 😄
Myslím, že nám tu vzniká nová hra s NFT....Černý Petr je moc oldschool....dneska to bude 'posli Cmolika dal'....😁
Deleted User 28.11.2021 18:55
@MirekH Kdopak chytne Čmolíka? 😄
to je hodně PUNK tam dát tohodle kokota..
tree 木 28.11.2021 19:02
Tak koho mate?
Vítek 28.11.2021 19:03
Zatím mi to nikoho neukázalo
tree 木 28.11.2021 19:05
vymente si to vase ID za to 47.png
Takze ja mam Jana Lanskyho haha 😄
V tech metadatech nejsou jmena .. jen cislo punka a obrazek
KryptoVláďa 28.11.2021 19:12
Pycooooo. Hustej vykup
Vítek 28.11.2021 19:13
Ok takže mám číslo 22
To co bylo v tom blockchainu
Takže to bylo pseudorandom
tree 木 28.11.2021 19:14
22 je dusan matuska
😄
Vítek 28.11.2021 19:14
Nebo to nechápu
Vítek 28.11.2021 19:15
Ok
Díky
tree 木 28.11.2021 19:17
prvni nacteni na ty nasi ipfs gwei node trosku trva jak je to novy
tree 木 28.11.2021 19:20
ono to cislovani sedi s webem... takze Michal Hardyn
Tak kdo ma Kracika? 😄