# pokec
184729 zpráv • strana 1052/1848
KryptoVláďa 27.11.2021 19:20
do deseti
vy zase mate lepsi prezidentku
kek:872079105607233557 1
Deleted User 27.11.2021 19:20
boha ja som nemal capaka uz ani nepametam
Peky 27.11.2021 19:21
@KryptoVláďa vy zase mate lepsi prezidentku
s naším je větší sranda🤣
KryptoVláďa 27.11.2021 19:21
@Peky s naším je větší sranda🤣
sorry, ale Lany-UVN-Lany-UVN mi uz prijde trochu nuda
Deleted User 27.11.2021 19:22
ta nasa je babka co sa ukaze povie par prazdnych fraz ale vlastne jej idu same srackyz huby
Peky 27.11.2021 19:22
@KryptoVláďa sorry, ale Lany-UVN-Lany-UVN mi uz prijde trochu nuda
někdo to komentova slovy - kunda sem, kunda tam🤣
KryptoVláďa 27.11.2021 19:28
😄
Deleted User 27.11.2021 19:28
ja sa fakt stahujem do tych ciech, tu mame zakaz cvychadzat a vy mozete ist na pivo 😄
GiSo 27.11.2021 19:37
A není u nás taky povolená hospoda jen do 22:00 ?
Bych si taky mohl to opatření přečíst ...
Deleted User 27.11.2021 19:40
no vsak u vas ano ale u nas nieje vobec 😄
tu je zakaz vychadzania, iba podla dakych pravidiel
GiSo 27.11.2021 19:45
U nás lidi kupovali pejsky, aby mohli chodit ven.
To byla u nás jedna z výjimek. Venčení.
Deleted User 27.11.2021 19:46
tu asi zo psom je 100M a s dietatom 500m 😄 ale niesom si isty ale do prirody mozm vramci okresu takze pohoda
idem to pozret aby som netrepal
hamakar 27.11.2021 19:49
@Deleted User tu asi zo psom je 100M a s dietatom 500m 😄 ale niesom si isty ale do prirody mozm vramci okresu takze pohoda
Do každého okresu http://lesnibar.cz/
Deleted User 27.11.2021 19:50
tak nie zvierata 500m a postihnuty amximalne 1000m
kyushi.kasei 27.11.2021 19:50
@Deleted User tu asi zo psom je 100M a s dietatom 500m 😄 ale niesom si isty ale do prirody mozm vramci okresu takze pohoda
Teď otázka jestli koupit psa nebo dítě 😄 500 je víc jak 100, ale je s jím víc starostí…
(upraveno)
Deleted User 27.11.2021 19:50
je to sice v Cechach ale do zahranicia mozme ist 😄
Deleted User 27.11.2021 19:52
@kyushi.kasei Teď otázka jestli koupit psa nebo dítě 😄 500 je víc jak 100, ale je s jím víc starostí…
som to zle cital deti vlastne nemozes ist kocikovat
KryptoVláďa 27.11.2021 20:56
@here Kdybyste si chteli vyzkouset decentralizovanou socialni sit na kusame, tam mi rovnou muzete dat sledovani 🙂 https://app.subsocial.network/5641
Vítek 27.11.2021 20:57
Nevím, většina lidí konzumuje socnety na mobilech, takže nutnost použití desktopu je dost limitující...
Deleted User 27.11.2021 20:58
ma nekdo nazor na Celsius penezenku? chapu ze to je sw, ale jestli vam přijde plus minus ok?
KryptoVláďa 27.11.2021 20:58
tim to bude, je potreba se tam prihlasit polka.js penezenkou
Vítek 27.11.2021 21:00
@Deleted User ma nekdo nazor na Celsius penezenku? chapu ze to je sw, ale jestli vam přijde plus minus ok?
Myslím že to bude celkem Safe, chvíli jsem to používal ale pak pro mě bylo zajímavější dát krypto na decentralizovaný chain
KryptoVláďa 27.11.2021 21:01
@Deleted User ma nekdo nazor na Celsius penezenku? chapu ze to je sw, ale jestli vam přijde plus minus ok?
Si videl u matese ne? 😄 nelez taaaam
Deleted User 27.11.2021 21:20
@KryptoVláďa @here Kdybyste si chteli vyzkouset decentralizovanou socialni sit na kusame, tam mi rovnou muzete dat sledovani 🙂 https://app.subsocial.network/5641
Ahoj, prosím jediná možnost jak získat SUB je přes ten Crowdloan?
KryptoVláďa 27.11.2021 21:21
pokud jsi nedostal airdop, tak bud jim prispet a cekat a nebo pockat az to bude v prodeji
Deleted User 27.11.2021 21:23
@KryptoVláďa pokud jsi nedostal airdop, tak bud jim prispet a cekat a nebo pockat az to bude v prodeji
Jasný díky 🙂 airdrop jsem prošvihnul 😄 no jako vždycky, musím být rychlejší 😄
KryptoVláďa 27.11.2021 21:31
@Deleted User Jasný díky 🙂 airdrop jsem prošvihnul 😄 no jako vždycky, musím být rychlejší 😄
ale po akcich se tam otevre faucet, takze neco dostanes na vyzkouseni
Deleted User 27.11.2021 21:32
co je faucet? dal so si to do googlu a ukazalo mi kohutik
aleobo vodovodnu bateriu
KryptoVláďa 27.11.2021 21:33
dostanes tam na prvni trasakce par drobnejch
Deleted User 27.11.2021 21:33
jaj ok dik
Deleted User 27.11.2021 22:08
@KryptoVláďa ale po akcich se tam otevre faucet, takze neco dostanes na vyzkouseni
Díky za tip 🙂 asi jim tam něco pošlu, uvidíme co se stane.
Deleted User 27.11.2021 22:59
@KryptoVláďa Si videl u matese ne? 😄 nelez taaaam
Nene, nějakou dobu zpět sem se registroval pro nejaky rewards a teď je další reward asi za 150$ při převodu 5000$, což není problém ale nerad bych to projebal 😁
GiSo 28.11.2021 04:56
Jakub Královanský už je asi trader 3.0, protože se posunul neskutečně daleko.
Minimálně si přečetl nějaký článek na novinkách o BTC.
Pro pochopení kontextu.
Tohle je jeho 2 měsíce stará anketa.
KryptoVláďa 28.11.2021 05:53
🤣
Peky 28.11.2021 06:29
já se na tu Solanu budu muset podívat, už jenom kvůli spekul tokenům - https://www.coingecko.com/en/coins/starlaunch
do 3/12 pokud se chceš zůčastnit IDO na monkeyball tak musíš kupovat STARS
Peky 28.11.2021 07:15
koukám, že asi základ je mít účet na FTX - jakou pak bezpečnou wallet doporučujete?
Deleted User 28.11.2021 07:15
preco prave tam?
Peky 28.11.2021 07:16
<@!672035199441305600> máš někde refereal, že bych se regnul přes tebe
Kabi 28.11.2021 07:17
@Peky do 3/12 pokud se chceš zůčastnit IDO na monkeyball tak musíš kupovat STARS
Nevim jestli jsem nekoukal spatne ale asi by to zase rádo kyc https://www.starlaunch.com
Peky 28.11.2021 07:17
@Deleted User preco prave tam?
protože si tam chci koupit ty tokeny😆
Deleted User 28.11.2021 07:17
jaj 🙂
Peky 28.11.2021 07:18
@Kabi Nevim jestli jsem nekoukal spatne ale asi by to zase rádo kyc https://www.starlaunch.com
já to hrát nebudu, jen bych si to případně koupil, nevím jestli tenhle, ale třeba do budoucna budou další příležitosti, tak být připraven
👍 1
Deleted User 28.11.2021 07:18
to je dalsia play to earn?
Deleted User 28.11.2021 07:20
@Kabi Nevim jestli jsem nekoukal spatne ale asi by to zase rádo kyc https://www.starlaunch.com
ano chce to KYC
(upraveno)
k tý Solaně a projektem na ní.. to by mě zajímalo kde čarujou tyhle procenta....
Peky 28.11.2021 07:21
@Deleted User to je dalsia play to earn?
zatím mám jen info z rána, musím se do toho ponořit, ale myslím, že Binance udělat IDO a pokud se chceš zůčastnit, tak musíš mít tento token, tak je předpoklad, že se bude kupovat a pak musí být zamčený do 3/12
KryptoVláďa 28.11.2021 07:22
@Peky <@!672035199441305600> máš někde refereal, že bych se regnul přes tebe
Peky 28.11.2021 07:29
@KryptoVláďa https://ftx.com/#a=5784272
skenovačka ksichtu, dobře oni🤣
KryptoVláďa 28.11.2021 07:29
@Peky skenovačka ksichtu, dobře oni🤣
nutne kyc nepotrebujes
Peky 28.11.2021 07:34
@KryptoVláďa nutne kyc nepotrebujes
já už mám KYC všude, krypto/fiat nevybírám přes zahraniční směnárny, jen tam swapuji
(upraveno)
ale kdyby se tam něco posralo, tak pro sychr
(upraveno)
KryptoVláďa 28.11.2021 07:55
@Peky já už mám KYC všude, krypto/fiat nevybírám přes zahraniční směnárny, jen tam swapuji
Peky 28.11.2021 07:59
@KryptoVláďa v tomhle ted jedeme my https://metaverse.network/#/explorer
jj, to je na Polce, to jsem už v minulost zahlédl, ale zatím nic nespustili, jak na tom participuješ?
KryptoVláďa 28.11.2021 08:04
@Peky jj, to je na Polce, to jsem už v minulost zahlédl, ale zatím nic nespustili, jak na tom participuješ?
uz to bezi na kusame...do polky jsme v predprodeji a samozrejme prispeju do aukce
Peky 28.11.2021 08:09
@KryptoVláďa uz to bezi na kusame...do polky jsme v predprodeji a samozrejme prispeju do aukce
asi abych se podíval na nějaké tvoje videa o Polce a aukcích, protože to šlo úplně mimo mě...
KryptoVláďa 28.11.2021 08:09
@Peky asi abych se podíval na nějaké tvoje videa o Polce a aukcích, protože to šlo úplně mimo mě...
ja ti to nekolikrat rikal....
do ksm aukce jsem jim nasypal celkem dost a mam v planu je ohulit i na polce + za dva dny predprodej
Peky 28.11.2021 08:29
@KryptoVláďa ja ti to nekolikrat rikal....
já mám polku stejně s cardanem, veškerá moje pozornost je na ethereu, všude jinde jsou jen kopie, ale nebráním se spekulům, ale z 90% budu doma na ETH - na aukce mrknu, mrknu, aby třeba neujel vlak😆
Peky 28.11.2021 08:36
tohle mě taky baví🤣 ,,I bought a $2.9 coin for several thousand dollars 2 days ago, so I'm an idiot😱" - ,,No worries mate. PSB will go to the moon soon"🤣
Martin11 28.11.2021 08:44
@Peky do 3/12 pokud se chceš zůčastnit IDO na monkeyball tak musíš kupovat STARS
Už jsem se v průběhu měsíce díval na nějaké předprodeje a docela mě ty launchpady štvou. Abych se dostal do většiny predprodeju, tak musíš nakoupit jejich tokeny klidně v hodnotě 5k dolarů (občas i více), někde je zamknout a potom se můžeš teprve zúčastnit předprodeje. A zrovna se mi nechce dávat tolik dolarů jen za tu možnost se tam dostat
Peky 28.11.2021 08:49
@Martin11 Už jsem se v průběhu měsíce díval na nějaké předprodeje a docela mě ty launchpady štvou. Abych se dostal do většiny predprodeju, tak musíš nakoupit jejich tokeny klidně v hodnotě 5k dolarů (občas i více), někde je zamknout a potom se můžeš teprve zúčastnit předprodeje. A zrovna se mi nechce dávat tolik dolarů jen za tu možnost se tam dostat
proto Token koupit jen na spekul - na cenu - na trade a pak to prodat, já v tom větší smysl nehledám.... taková bokovka🙂
Kosa Fatty.io 28.11.2021 10:36
@Peky tohle mě taky baví🤣 ,,I bought a $2.9 coin for several thousand dollars 2 days ago, so I'm an idiot😱" - ,,No worries mate. PSB will go to the moon soon"🤣
😍🚀
AngiΞ 28.11.2021 11:08
@Peky koukám, že asi základ je mít účet na FTX - jakou pak bezpečnou wallet doporučujete?
👍 1
Peky 28.11.2021 12:10
@AngiΞ https://phantom.app/
ještě mi doporučili Sollet - je to prý něco jako metamask, musím nastudovat o Solana vím úplný hovno z uživatelského hlediska😆
(upraveno)
MirekH 28.11.2021 12:26
U PSB čekám jestli klesne na 1.5$ pak bych ještě přidal. Mezi 0.5-0.8 jsem postupně kupoval za 15 BNB tak za 10 bych ještě dokoupil. Jsou to BNB většinou z cashbacku a PSB se mi hodně líbí,ač nejsem gamer a decentealizovane závody formulí asi jen tak nevzniknou, což je to jediné co jsem v posledních 15 letech hrál 😀
Deleted User 28.11.2021 12:38
@Peky ještě mi doporučili Sollet - je to prý něco jako metamask, musím nastudovat o Solana vím úplný hovno z uživatelského hlediska😆
Budeš nadšenej...
Peky 28.11.2021 12:44
@MirekH U PSB čekám jestli klesne na 1.5$ pak bych ještě přidal. Mezi 0.5-0.8 jsem postupně kupoval za 15 BNB tak za 10 bych ještě dokoupil. Jsou to BNB většinou z cashbacku a PSB se mi hodně líbí,ač nejsem gamer a decentealizovane závody formulí asi jen tak nevzniknou, což je to jediné co jsem v posledních 15 letech hrál 😀
to si nemyslím, že bychom se tam podívali, to by musel jít celý trh down, pořád se čeká na audit
There are 2 tokens in-game mate. These are $PSB and $PULV.
The $PSB can be used to trade NFT in the marketplace. Players can also stake PSB to earn annual interest.
On the other hand, $PULV token is used to purchase consumables like bullets and gasoline.
asi bych pak koupil trochu toho PULV až bude venku, uvidím
Kosa Fatty.io 28.11.2021 12:55
@Peky There are 2 tokens in-game mate. These are $PSB and $PULV.
The $PSB can be used to trade NFT in the marketplace. Players can also stake PSB to earn annual interest.
On the other hand, $PULV token is used to purchase consumables like bullets and gasoline.
Jestli si tam budou muset kupovat kulky tak aby to vubec nekdo hral 😂
🤣 2
Peky 28.11.2021 12:55
@Deleted User Budeš nadšenej...
rád se rozkoukám, nejsem žádnej maxík a něco přečíst a nebo zažít - je velký rozdíl
Peky 28.11.2021 12:56
@Kosa Fatty.io Jestli si tam budou muset kupovat kulky tak aby to vubec nekdo hral 😂
z naší skupiny asi nikdo😂
Deleted User 28.11.2021 12:56
@Peky rád se rozkoukám, nejsem žádnej maxík a něco přečíst a nebo zažít - je velký rozdíl
je to simply.. hodně.... já třeba válčím s polkou.. větší mrdnik než je jejich platforma jsem ještě neviděl...
Peky 28.11.2021 13:02
@Deleted User je to simply.. hodně.... já třeba válčím s polkou.. větší mrdnik než je jejich platforma jsem ještě neviděl...
tam jsem ještě nebyl🤣 a oboje mě sere, že je přes Ledger
jiricepelka 28.11.2021 13:02
@Deleted User je to simply.. hodně.... já třeba válčím s polkou.. větší mrdnik než je jejich platforma jsem ještě neviděl...
a ještě k tomu -40% XDD
Deleted User 28.11.2021 13:07
@Peky tam jsem ještě nebyl🤣 a oboje mě sere, že je přes Ledger
no pres trezor to nejde.. takze me to taky sere.. protoze seedu v nejakym rozsireni v prohližeči moc nevěřím.. pokud to není podložené trezorem..
Deleted User 28.11.2021 13:07
@jiricepelka a ještě k tomu -40% XDD
????
Peky 28.11.2021 13:08
@Deleted User no pres trezor to nejde.. takze me to taky sere.. protoze seedu v nejakym rozsireni v prohližeči moc nevěřím.. pokud to není podložené trezorem..
Ledger mám, jen nevím, jestli na něm mám místo, Polka mi tam zabrala snad 50% to jsem šel do kolen, co to je za zařízení🤣
Deleted User 28.11.2021 13:10
tak LEdger ani nemám protože nemám rád čínský mrdince
Peky 28.11.2021 13:10
@Deleted User tak LEdger ani nemám protože nemám rád čínský mrdince
máš tam nějaký vyzkoušený Bridge?
a nebo lepší poslat na FTX, tam směnit a poslat na Phantom?
Deleted User 28.11.2021 13:11
tak nejjednodušší je si na kucoin přehodit do sol.. . pokud chces zustat v šedý zoně...
Peky 28.11.2021 13:13
do fiatu jedu přes firmu oficiálně a pro sebe přes veksl
(upraveno)
já KYC neřeším
za mě je daleko důležitější to mít na trezoru nebo ledgeru než někde na burze, tu používám jen na směnu a dobíjení platební karty
jiricepelka 28.11.2021 13:17
@Deleted User ????
DOT
Deleted User 28.11.2021 13:19
@jiricepelka DOT
jojo vůbec ho ale nesleduju.. právě proto že ta jejich platforma je podle mě pro retail naprosto nepoužitelná...
Deleted User 28.11.2021 13:20
@Peky do fiatu jedu přes firmu oficiálně a pro sebe přes veksl
teď neřešíš, ale přijde do pár měsíců kdy začnou řešit crypto transakce.... a budou se pokoušet danit a dodanit nejen přechod do fiatu, ale celý průběh na chainu....
(upraveno)
Peky 28.11.2021 13:23
@Deleted User teď neřešíš, ale přijde do pár měsíců kdy začnou řešit crypto transakce.... a budou se pokoušet danit a dodanit nejen přechod do fiatu, ale celý průběh na chainu....
neřeším nikdy nic, dokud to nepřijde, tím si nezasírám hlavu, když to ještě není😆