MirekH
26.11.2021 12:19
↩
@Deleted User
uz som kupil predchadzajuci dip 😄
Kup dip , pak další ... další a na 20k za BTC vem nějaký ten profit 😄
👍 1
GiSo
26.11.2021 12:20
↩
@MirekH
Kup dip , pak další ... další a na 20k za BTC vem nějaký ten profit 😄
Já myslel, že to bude ...
... A na 20k za BTC vem hypotéku a dober další dip
... A na 20k za BTC vem hypotéku a dober další dip
jiricepelka
26.11.2021 12:20
↩
@GiSo
Já myslel, že to bude ...
... A na 20k za BTC vem hypotéku a dober další dip
... A na 20k za BTC vem hypotéku a dober další dip
Nn to až bude BTC na 100 K
🤣🤣🤣
MirekH
26.11.2021 12:22
↩
@GiSo
Já myslel, že to bude ...
... A na 20k za BTC vem hypotéku a dober další dip
... A na 20k za BTC vem hypotéku a dober další dip
Při 70% poklesu berou hypotéku jen blázni. Tu bereš při +300% růstu 😄
Roonwild
26.11.2021 12:48
Kdo by kdy řekl že se od Zemana dočkáme něčeho pozitivního 🙂
👌 1
Michi💵
26.11.2021 12:49
to vis, dneska mel jmenovat Fialu, tak se to hodilo odlozit
Babis ted v nouzovem stavu muze vse schvalovat bez posveceni vlady
tak pocitam, ze se ted bude neco podepisovat
a ta parta gauneru z hradu, toho taky vyuzije
Roonwild
26.11.2021 12:50
Se mi zapínají longy 🚀
Jdu ty hladiny radši zkontrolovat 🙂
tree 木
26.11.2021 13:48
moc pekna volatilita 😋
Tomáš
26.11.2021 14:00
↩
@jiricepelka
Jsem jedinej kdo ještě nedokoupil? 🙃
Nejsi, nemám z čeho bych kupoval 😂
Tomáš
26.11.2021 14:00
↩
@tree 木
moc pekna volatilita 😋
Jen pro inspiraci, co konkrétně tradujes? ... Nějaký zajímavý pár na dydx? 🤔
jiricepelka
26.11.2021 14:01
↩
@Tomáš
Nejsi, nemám z čeho bych kupoval 😂
Já mám ready stable, ale ještě čekám
<@760563163241644042> tak děj ETH na AAVE a půjč si za to USDC
Tomáš
26.11.2021 14:05
↩
@jiricepelka
<@760563163241644042> tak děj ETH na AAVE a půjč si za to USDC
Teorii půjček mám zvládnutou dobře, dělal jsem tady na to i přednášku ... Jen občas nezvládám risk-management a časování trhu, takže půjčky už mám vyčerpané na doraz už nějakou chvilku 🙈😂
AMwhatAM
26.11.2021 14:07
↩
@jiricepelka
<@760563163241644042> tak děj ETH na AAVE a půjč si za to USDC
Jen tak pro zajimavost.. co te vede k pouzivani AAVE misto Liquity? Pokud zastavujes ETH
tree 木
26.11.2021 14:23
↩
@Tomáš
Jen pro inspiraci, co konkrétně tradujes? ... Nějaký zajímavý pár na dydx? 🤔
jenom eth-usd pro zabavu 🙂
xPelix
26.11.2021 15:10
↩
@MirekH
Lockdowny, mutace, volatilita atd ... . Je to pořád dokola, vše spadne, pak se ohlásí tištění peněz a záchranné balíčky, aby se pomohlo lidem. Ti to utratí, peníze skončí v kapsách bohatších lidí, co je investují, tím rostou akcie, krypto atd ... . Jenže úměrně s tím roste i inflace, takže chudí lidé jsou ve výsledku ještě chudší než kdyby se na nic nešahalo. S každou podobnou akcí je potřeba tedy pumpovat více a více atd ... atd ... atd ... . Čekám podobný scénář i nyní.
ještě jsi zapoměl dodat ten bílej sajrajt nebo u vás ještě ne?
Tomassino
26.11.2021 15:26
dneska je to all in, padá bílé svinstvo u Brna
xPelix
26.11.2021 15:28
rozjíždí se nový game projekt, jsou tam ve vývoji i češi, dnes by mělo vyjít demo. https://alteration.io/
Plastex
26.11.2021 15:46
↩
@Kosa Fatty.io
<@473855667325894666> 🚀
Za me dobra investice 🙂
tree 木
26.11.2021 16:04
↩
@Tomassino
dneska je to all in, padá bílé svinstvo u Brna
u brna pada kauri?
🤣 2
Kosa Fatty.io
26.11.2021 16:12
↩
@Plastex
Za me dobra investice 🙂
Clovek nema sanci dokoupit dip 😂
Plastex
26.11.2021 16:13
↩
@Kosa Fatty.io
Clovek nema sanci dokoupit dip 😂
Skoda ze sem dal jen za 500:-(
jiricepelka
26.11.2021 17:57
↩
@AMwhatAM
Jen tak pro zajimavost.. co te vede k pouzivani AAVE misto Liquity? Pokud zastavujes ETH
1. není na polygonu 2. nezastavuju jenom ETH
jiricepelka
26.11.2021 18:00
↩
@tree 木
u brna pada kauri?
myslel jsi u Prahy venkov <:mrk:767989595009974302>
<@!672035199441305600> DOT je celkem ve slevě XDDD
KryptoVláďa
26.11.2021 18:13
↩
@jiricepelka
<@!672035199441305600> DOT je celkem ve slevě XDDD
uz by ale nemusel bejt ve vetsi 😄
chytla me stopka, oteviral jsem na 34.55 a nevi, jestli s malem zavrit, nebo co.... zase se to vsechno nejak vydava druhym smerem
jiricepelka
26.11.2021 18:14
no já jdu teďka nakoupit
jako 35% slevička je dost solidní XDD
KryptoVláďa
26.11.2021 18:15
ja spotove nebral nic
jiricepelka
26.11.2021 18:15
jo a potom to jdu zamknout na binance XD <:picard:822537684441890836>
(upraveno)
KryptoVláďa
26.11.2021 18:16
porad si myslim, ze hezky formujeme dno a jdeme up
👍 2
Deleted User
26.11.2021 19:26
Ahooj, zkousel nekdo Proof of humanity? Neni to scam? 😄
David
26.11.2021 19:29
Zdravím, má tu někdo zkušenosti s fotovoltaickou elektrárnou na klíč?
Kabi
26.11.2021 20:40
A mate sklep?
tree 木
26.11.2021 20:50
GTC huste
(upraveno)
KryptoVláďa
26.11.2021 21:05
to teda
snad se nam to do rana vsechno vrati a konecne jdem na 5
Včelkamára
26.11.2021 21:32
Odraz žádný nebyl, spis bych čekal dalsi lehkej propad nebo pomaloucke zvedani
💯 1
Tomáš
26.11.2021 21:47
↩
@tree 木
GTC huste
netuší i někdo důvod té pumpy? oznámení nějaké využitelnosti tokenu, další airdrop nebo jen random výstřel?
tree 木
26.11.2021 21:49
↩
@Tomáš
netuší i někdo důvod té pumpy? oznámení nějaké využitelnosti tokenu, další airdrop nebo jen random výstřel?
vypada to na random vystrel, asi nejaky velryby zacaly akumulovat
Ondřej
26.11.2021 22:14
↩
@tree 木
vypada to na random vystrel, asi nejaky velryby zacaly akumulovat
Jj, GTC jede bomby
Michi💵
27.11.2021 08:24
↩
@KryptoVláďa
Budu doma s malym, tak klidne pribrzdi
Tak zmena planu,muj malej je marod,tak nikam nejedu.Dam vedet,priste!✋
KryptoVláďa
27.11.2021 08:27
↩
@Michi💵
Tak zmena planu,muj malej je marod,tak nikam nejedu.Dam vedet,priste!✋
ouk
KejsiKurvaRajbek
27.11.2021 08:41
GTC slušný a Planet blaznivej sandbox zajimavej přístup k dumpu🤓
Tonda
27.11.2021 08:48
Tak se vám v sobotu probudim a první, co vidím je Vláďův odfláknutej cable management v novém videu. Ze tys to dělal narychlo, ty kluku vlasatá, viď <@672035199441305600>
KryptoVláďa
27.11.2021 08:54
↩
@Tonda
Tak se vám v sobotu probudim a první, co vidím je Vláďův odfláknutej cable management v novém videu. Ze tys to dělal narychlo, ty kluku vlasatá, viď <@672035199441305600>
tyvoleeeeee ...... 😄 ty kabely k tem lampam jsou proste kratky 😄
dw221142
27.11.2021 08:56
› DeFi
Avalanche’s first memecoin SDOG ends in a $30M rugpull
Kazda sit si to musi vyzkouset
😂
Avalanche’s first memecoin SDOG ends in a $30M rugpull
Kazda sit si to musi vyzkouset
😂
Tonda
27.11.2021 08:56
↩
@KryptoVláďa
tyvoleeeeee ...... 😄 ty kabely k tem lampam jsou proste kratky 😄
Ale jinak super video o fundamentu 🤟To je potreba, ať nováčci nesledujou jengrafy
KryptoVláďa
27.11.2021 08:58
↩
@Tonda
Ale jinak super video o fundamentu 🤟To je potreba, ať nováčci nesledujou jengrafy
asi udelame fundamentalni stream ..... nejak ro ru obecne chybi
👍 8
Tonda
27.11.2021 09:07
↩
@KryptoVláďa
asi udelame fundamentalni stream ..... nejak ro ru obecne chybi
mám nápad, co třeba 5. pilíř krypta? 🤓
👍 1
KryptoVláďa
27.11.2021 09:11
↩
@Tonda
mám nápad, co třeba 5. pilíř krypta? 🤓
uz i ty? asi tu serku udelam komplet novou
Tonda
27.11.2021 09:13
↩
@KryptoVláďa
uz i ty? asi tu serku udelam komplet novou
Jen mam po ránu dobrou náladu, tak trochu postuchuju
Martin11
27.11.2021 09:52
Se teďka dívám, co nejvíce využívá eth síť a docela mě překvapuje, že na 7 místě je Metamask: Swap Router. Že by lidi čekali nějaký airdrop, tak se metamask snaží co nejvíce využívat? 😄
KryptoVláďa
27.11.2021 09:56
↩
@Martin11
Se teďka dívám, co nejvíce využívá eth síť a docela mě překvapuje, že na 7 místě je Metamask: Swap Router. Že by lidi čekali nějaký airdrop, tak se metamask snaží co nejvíce využívat? 😄
tak vloni diky swapu pres metamask dostalo hodne lidi airdrop od uniswapu, takze mozna i proto
Martin11
27.11.2021 10:00
↩
@KryptoVláďa
tak vloni diky swapu pres metamask dostalo hodne lidi airdrop od uniswapu, takze mozna i proto
Jasný, ale to bych třeba udělal jen pár swapů, ale když je to podíl cca 3% z eth sítě, tak usuzuju, že to asi dost lidí využívá pravidelně. Možná je to pro ně snazší jen otevřít metamask a udělat swap než chodit třeba na uni a zadávat to tam...
(upraveno)
KryptoVláďa
27.11.2021 10:01
↩
@Martin11
Jasný, ale to bych třeba udělal jen pár swapů, ale když je to podíl cca 3% z eth sítě, tak usuzuju, že to asi dost lidí využívá pravidelně. Možná je to pro ně snazší jen otevřít metamask a udělat swap než chodit třeba na uni a zadávat to tam...
swap pres metamask funguje stejne jako 1inch, vybere ti tu nejvyhodnejsi smenu vc. poplatku
metamask airdop je picovina imho.... tvl ti by toho museli rozdat 😄
Martin11
27.11.2021 10:05
↩
@KryptoVláďa
swap pres metamask funguje stejne jako 1inch, vybere ti tu nejvyhodnejsi smenu vc. poplatku
Aha, to jsem nevěděl, ale pěkně to metamasku může dávat, když si tam berou nějakých 0,8% poplatek
Peky
27.11.2021 10:27
🎊PlanetSandbox $PSB just reach 5000 holders!🎊 ještě 10x tolik a budu spokojený
Včelkamára
27.11.2021 10:39
tvl, 66 gas. swapujteeeeee 😄
58
dw221142
27.11.2021 10:48
CO ta aurora koupit to ma to nejky smysl ?
(upraveno)
Nebo si radsi nechat neary
(upraveno)
Martin11
27.11.2021 10:54
↩
@Peky
🎊PlanetSandbox $PSB just reach 5000 holders!🎊 ještě 10x tolik a budu spokojený
To uvidíme podle toho, jak budou/nebudou vydávat svoje produkty. Teď bych čekal, že bude chvíli stagnovat nebo lehce dolů. Za poslední dny měl token velký růst
(upraveno)
Martin11
27.11.2021 10:56
↩
@dw221142
Nebo si radsi nechat neary
Já všechny Aurory, které jsem měl, tak jsem postupně přelil zpět do Nearu
dw221142
27.11.2021 11:00
↩
@Martin11
Já všechny Aurory, které jsem měl, tak jsem postupně přelil zpět do Nearu
Zajima me ta farma na refu near/aurora
Tak proto se ptam
Martin11
27.11.2021 11:06
↩
@dw221142
Zajima me ta farma na refu near/aurora
Já jsem měl chvíli Near/Aurora na refu, potom jsem to převedl na trisolaris, kde jsem měl Auroru proti Eth. Nakonec jsem farmu rozpustil a jak Aurora stále vůči Nearu rostla, tak jsem ji potom raději přelil zpět do Nearu. Asi je to relativně rozumná farma, ale je otázkou, zda není stále Aurora přepálená a nebude spíše klesat...
Peky
27.11.2021 11:11
↩
@Martin11
To uvidíme podle toho, jak budou/nebudou vydávat svoje produkty. Teď bych čekal, že bude chvíli stagnovat nebo lehce dolů. Za poslední dny měl token velký růst
do vánoc jsme tam👍 jen nevím do kterých😂
♥️ 1
Martin11
27.11.2021 11:12
↩
@Peky
do vánoc jsme tam👍 jen nevím do kterých😂
Jen jestli bude o dalších Vánocích projekt vůbec existovat
(upraveno)
Kosa Fatty.io
27.11.2021 11:15
↩
@Martin11
Jen jestli bude o dalších Vánocích projekt vůbec existovat
Proc by neexistoval?
Martin11
27.11.2021 11:23
↩
@Kosa Fatty.io
Proc by neexistoval?
Osobně si myslím, že těchto projektů vzniká až moc a jen čas ukáže 1) jak dobré ty hry budou 2) jestli budou někoho bavit 3) jak velkou komunitu bude projekt mít. A dost projektů skončí jen na papíře a třeba nebudou ani spuštěné. Což netvrdím, že je případ tohoto projektu
Peky
27.11.2021 11:35
důvod proč sleduji MC a chci ho, sleduji od 6 USD, dneska na 9 USD - https://defivader.medium.com/the-era-of-guilds-375f9905287f
Peky
27.11.2021 11:41
doufám, že vše dopadne podle plánu s HEX a 10 ETH pošlu na farmu https://staking.meritcircle.io/deposit/mc-eth
nyní 547% odemykání odměn až po 12 měsících, claimovat budu po 14 dnech jako u ILV - vidím tam stejný potencial
(upraveno)
Hanseva.CLONE
27.11.2021 12:42
nemá někdo zkušenost s hop bridge z polygonu na arbitrum?
KryptoVláďa
27.11.2021 12:51
↩
@Hanseva.CLONE
nemá někdo zkušenost s hop bridge z polygonu na arbitrum?
v nejakym videu jsem ho ukazoval....ale jestli ti jde o airdrop, tak uz asi scan adres delali
Hanseva.CLONE
27.11.2021 12:52
ok diky,jj vim,že uz scan delali,ale spis hledam levnejsi alternativu jak se dostat na arbitrum nez z eth
Makepeace
27.11.2021 14:04
<@!672035199441305600>dodatocne ...Vsetko najlepsie k narodeninam, vela zdravia, pohody, stastia, pokoja v dusi ....nech ta humor , nadhlad , odvaha neopusta.. Vdaka za tvoju zasluznu pracu na vsetkych frontoch🙂
👍 2
KryptoVláďa
27.11.2021 14:04
↩
@Makepeace
<@!672035199441305600>dodatocne ...Vsetko najlepsie k narodeninam, vela zdravia, pohody, stastia, pokoja v dusi ....nech ta humor , nadhlad , odvaha neopusta.. Vdaka za tvoju zasluznu pracu na vsetkych frontoch🙂
moc moc moc dekuju!
KryptoVláďa
27.11.2021 14:29
Deleted User
27.11.2021 17:41
↩
@KryptoVláďa
<@!397625533283958787> super práce! https://soundcloud.com/user-340497254/na-blockchainu-si-muzete-zalozit-firmu-i-utopickou-komunitu-pres-daos-se-uz-investovaly-miliardy?ref=clipboard&p=a&c=0&si=abc7748e77ed492cbc5d2fabda865bbb&utm_campaign=social_sharing&utm_medium=text&utm_source=clipboard
Za mě je to taky dost dobrej podcast kryptoinsider, cením novinarskej přístup a žádnej maxismus
Peky
27.11.2021 17:56
můj to nebyl, ten půjde za 2x tolik🥳 https://twitter.com/NFTnewsPecker/status/1464384845468086275
KryptoVláďa
27.11.2021 19:16
jsem hrozne nadsenej, jak to tu dneska zije 😄
Peky
27.11.2021 19:19
↩
@KryptoVláďa
jsem hrozne nadsenej, jak to tu dneska zije 😄
vydrž dvě hoďky, to se všichni vráti z hospod😆
KryptoVláďa
27.11.2021 19:19
😄