KryptoVláďa
25.11.2021 18:01
↩
@Bříza
On nebude stream ?
bude, narozeninovej o bitcoinu
KryptoVláďa
25.11.2021 18:01
↩
@Tomassino
inspiroval jsem se u holek s kryptem
proste jen napises a das tam hastag
Plastex
25.11.2021 18:14
A nebo jen podrz prst na tom hastagu kam chces odpovidat a ono ti to hodi moznost odpovedet na tweet:-)
(upraveno)
adamyjo
25.11.2021 18:31
↩
@Tomáš
jinak byla tu řeč o autofarm a staking cake skrz mars ... nedělejte to, nefunguje to
Diky, Tome ze jsi to zkusil a dal feedback, jedu si to ve Venus svoje Cakes
Tomáš
25.11.2021 18:33
↩
@adamyjo
Diky, Tome ze jsi to zkusil a dal feedback, jedu si to ve Venus svoje Cakes
já jedu teď už samotný mars, sice degen, ale kdo ví
Storm
25.11.2021 18:41
Kdo tu semnou stále drží ENS ?
na 135 usd prodávám 😄
adamyjo
25.11.2021 18:47
↩
@Tomáš
já jedu teď už samotný mars, sice degen, ale kdo ví
Kolik tam je apr? 🙂
KryptoVláďa
25.11.2021 18:50
@here dneska konecne uvidite na zacatku streamu svoje jmena....
👍 4
Deleted User
25.11.2021 18:53
som este kukal rychlo ake tam mam meno 😄
Tonda
25.11.2021 18:53
Otviram pivo, jdeme na to 🍻
Tomáš
25.11.2021 19:15
↩
@Storm
Kdo tu semnou stále drží ENS ?
já už nemám nic, dokupoval bych zpět možná na 20 😄
Tomáš
25.11.2021 19:15
↩
@adamyjo
Kolik tam je apr? 🙂
volatilní podle ceny xms
AldaCvalda
25.11.2021 21:26
Zkouška spojení? Diky
KryptoVláďa
25.11.2021 21:36
@here mam pred sebou hodku v aute. Call?
Plastex
25.11.2021 21:38
Jako na spani by ste mi mohly neco povidat 🙂 snad se nekdo prihlasi 🙂
hamakar
25.11.2021 21:41
Já už jdu spát, ale ještě jsem na YT narazil na nějakej kurevskej scam, běží to na x kanálech najednou https://www.youtube.com/watch?v=UoGjapVY-nQ
KryptoVláďa
25.11.2021 21:41
Taky chci poslouchat
Nic. Pustim si jobse
hamakar
25.11.2021 21:43
Štastnou cestu 😉
Plastex
25.11.2021 21:45
↩
@KryptoVláďa
Nic. Pustim si jobse
Nebo kicoma 🙂 od 6.1. Bude povinnost s tvym tetováním poslouchat BTCKNL 🙂
Makepeace
25.11.2021 21:49
pre tych , ktori pouzivate Trezor pripajam spravu z inej skupiny od fundovaneho
cloveka ....Upozornenie!
Dnes rano som sa potesil, ked som nasiel novu fake/SCAM stranku. Stale je aktivna a nachadza sa na https://trezor.io-recovery.org/ ! Prosim, nechodte tam
Stranka je naozaj vynikajuca. Vyzera ako oficialna stranka Trezoru, dokonca sa tak sprava. Ked kliknete na svoj model trezoru, tak sa vam akoze snazi spojit s trezorom, ale nepojde to, preto vam ponukne, ze vam pomoze s recovery, poziada vas o recovery seed. Dokonca je taka premakana, ze vie, ake seed words sa pouzivaju a nedovoli vam sa dostat dalej ak ich spravne nenapisete. Dali si velku namahu to takto urobit, vsak za tie peniaze, co ukradnu sa to urcite oplati.
Ako som uz pisal niekolkokrat, nikdy, ale nikdy nezadavajte svoju seed frazu na ziadnej stranke, ak vam pride mail, ze sa mate niekde autorizovat, prip ze vasa cryptopenazenka bola cracknuta (to je spravny nazov, nie hacknuta), tak to ignorujte.
Inac tato stranka je registrovana v Chine a hostovana v Rusku. Idem im napisat, uvidime, ci ju zrusia 🙂
cloveka ....Upozornenie!
Dnes rano som sa potesil, ked som nasiel novu fake/SCAM stranku. Stale je aktivna a nachadza sa na https://trezor.io-recovery.org/ ! Prosim, nechodte tam
Stranka je naozaj vynikajuca. Vyzera ako oficialna stranka Trezoru, dokonca sa tak sprava. Ked kliknete na svoj model trezoru, tak sa vam akoze snazi spojit s trezorom, ale nepojde to, preto vam ponukne, ze vam pomoze s recovery, poziada vas o recovery seed. Dokonca je taka premakana, ze vie, ake seed words sa pouzivaju a nedovoli vam sa dostat dalej ak ich spravne nenapisete. Dali si velku namahu to takto urobit, vsak za tie peniaze, co ukradnu sa to urcite oplati.
Ako som uz pisal niekolkokrat, nikdy, ale nikdy nezadavajte svoju seed frazu na ziadnej stranke, ak vam pride mail, ze sa mate niekde autorizovat, prip ze vasa cryptopenazenka bola cracknuta (to je spravny nazov, nie hacknuta), tak to ignorujte.
Inac tato stranka je registrovana v Chine a hostovana v Rusku. Idem im napisat, uvidime, ci ju zrusia 🙂
KryptoVláďa
25.11.2021 21:50
↩
@Plastex
Nebo kicoma 🙂 od 6.1. Bude povinnost s tvym tetováním poslouchat BTCKNL 🙂
Vole
🤣 1
Michi💵
26.11.2021 00:59
<@672035199441305600> kamarade pojedun mozna v sobotu rano do Plzne, tak bych sd stavil na kafe🔫
KryptoVláďa
26.11.2021 04:29
↩
@Michi💵
<@672035199441305600> kamarade pojedun mozna v sobotu rano do Plzne, tak bych sd stavil na kafe🔫
Budu doma s malym, tak klidne pribrzdi
Tak…a jedem zase od zacatku
Peky
26.11.2021 05:10
↩
@Kosa Fatty.io
<@473855667325894666> 🚀
dávej si pozor na bezpečnou zónu😆 tak kdy začneme vybírat, já pořád vyčkávám, nejsem jako <@!744861727367102464> 😂
Kosa Fatty.io
26.11.2021 05:10
↩
@Peky
dávej si pozor na bezpečnou zónu😆 tak kdy začneme vybírat, já pořád vyčkávám, nejsem jako <@!744861727367102464> 😂
To podrzim dlouho 🙂
Dokud ta hra nebude funkcni a na 20 burzach 😄
(upraveno)
👍 1
Peky
26.11.2021 05:11
↩
@Kosa Fatty.io
Dokud ta hra nebude funkcni a na 20 burzach 😄
přesně😆
sype se tam neustále a pořád malé volume...
Kosa Fatty.io
26.11.2021 05:14
CEX rikali ze budou, ze to je v jejich planu, Alfa je za dverma, stacking taky a vypada to ze i graficky to nebude spatny
Na mobil si to asi urcite stahnu
Peky
26.11.2021 05:15
hlavně, aby to doručili👍
Kosa Fatty.io
26.11.2021 05:15
Ja to tehdy koupil jen tak 4fun za 1 BNB , ale ted jsem to zacal trosku sledovat a pekny
(upraveno)
Peky
26.11.2021 05:16
já nejdřív za 0.5 ETH a pak jsem ještě dvě přidal, trochu jsem si tím zbytečně vyhnal cenu, to jsem celej já, když chci něco hned, ale zatím krásný +3 ETH
adamyjo
26.11.2021 05:17
↩
@Kosa Fatty.io
<@473855667325894666> 🚀
Co to je za hru?
Kosa Fatty.io
26.11.2021 05:17
Jako kdyz to porovnam s picovinkou The Sandbox v ktere je myslim 6 miliard… tak to by bylo aby toto nebylo 😄
(upraveno)
Kosa Fatty.io
26.11.2021 05:18
↩
@adamyjo
Co to je za hru?
To jeste nevime… asi strilecka 😂
Planet sandbox
Peky
26.11.2021 05:18
↩
@Kosa Fatty.io
Jako kdyz to porovnam s picovinkou The Sandbox v ktere je myslim 6 miliard… tak to by bylo aby toto nebylo 😄
já jsem skromný, mě by ze začátku stačilo MC 100mio, aby doplnili tým a rozjelo se to ve velkém
(upraveno)
adamyjo
26.11.2021 05:20
Dobry, vypda tp dobre
Kosa Fatty.io
26.11.2021 05:20
↩
@Peky
já jsem skromný, mě by ze začátku stačilo MC 100mio, aby doplnili tým a rozjelo se to ve velkém
Ted maji kolik? Gecko to neumazuje
Peky
26.11.2021 05:21
↩
@Kosa Fatty.io
Ted maji kolik? Gecko to neumazuje
včera jsem někde zahlédl 8mio
CG chtějí aktualizovat
na telegramu to občas postnou
když tam bude těch 50-100mio, tak už bude v hledáčku Binance, když jim jedou na BSC
na jaře jsem nechal 8 ETH na bsc, vůbec bych se nezlobil, kdybych si je nabral zpět....
(upraveno)
přes den půjde asi cena mírně dolů, budeme si zase muset počkat, až se nám probudí players v Asii
skipy
26.11.2021 05:31
Peky díky, myslím že jsme chytli vlka za ocas😆
GiSo
26.11.2021 05:36
↩
@KryptoVláďa
Tak…a jedem zase od zacatku
Je to tak ...
Peky
26.11.2021 05:44
↩
@skipy
Peky díky, myslím že jsme chytli vlka za ocas😆
doufejme - až budu mít nějaký zisk v trezoru, tak budu usínat lépe😆
taky se mí líbí, že chtějí jít i do VR/AR - tam vidím taky budoucnost
jde to neskutečným tempem dopředu - až budeš za rok, dva sedět ve vlaku, tak místo mobilů bude - https://forbes.cz/htc-predstavilo-kapesni-virtualni-realitu-nechybi-v-ni-meditace-asmr-ani-psychedelicky-trip/
bezpečný sex, to nás čeká🤣
<@!751356598345269248> bude bez práce, ještě, že se věnuješ kryptu🥳
Deleted User
26.11.2021 06:02
je nejaky fundament ze pumpuju tokeny burz?
skipy
26.11.2021 06:03
↩
@Peky
jde to neskutečným tempem dopředu - až budeš za rok, dva sedět ve vlaku, tak místo mobilů bude - https://forbes.cz/htc-predstavilo-kapesni-virtualni-realitu-nechybi-v-ni-meditace-asmr-ani-psychedelicky-trip/
Leda že bych si chtěl koupit vlak 🚀
MirekH
26.11.2021 07:55
↩
@Peky
dávej si pozor na bezpečnou zónu😆 tak kdy začneme vybírat, já pořád vyčkávám, nejsem jako <@!744861727367102464> 😂
Tohle také chvilku podzim.
No pěkně to psb letí
100% za 10 minut 😀
<@473855667325894666> asi poslal zisky z HEXu dopředu 😅
Peky
26.11.2021 08:06
↩
@MirekH
100% za 10 minut 😀
někdo to tam slušně poslal a už je to pryč🙂
MirekH
26.11.2021 08:07
Někdo se uklik 😀
Peky
26.11.2021 08:07
↩
@MirekH
Někdo se uklik 😀
taky si myslím
mynar
26.11.2021 08:08
Mate nejake odhady kam by se to PSB mohlo podivat v pripade, ze se vse doda? Pripadne kdy cca chcete brat nejake zisky?
Peky
26.11.2021 08:08
↩
@MirekH
Někdo se uklik 😀
a nebo mu to někdo hodil na hlavu a teď víme, že nám to na čtyřce podrží....
(upraveno)
každopádně jsme na trojce
(upraveno)
Peky
26.11.2021 08:11
↩
@mynar
Mate nejake odhady kam by se to PSB mohlo podivat v pripade, ze se vse doda? Pripadne kdy cca chcete brat nejake zisky?
to si tady nikdo na triko nevezme🤣 ale pár fundamentů jsme tady už hodili i nějaký ten předpoklad MC
skipy
26.11.2021 08:29
To je zase co?! Už není za co dokupovat.. 😁
mynar
26.11.2021 08:38
↩
@Peky
to si tady nikdo na triko nevezme🤣 ale pár fundamentů jsme tady už hodili i nějaký ten předpoklad MC
Ok, ok, bral jsem to jen spise jako si udelat obrazek, jak to vidi ostatni, ne jako investicni radu, kdy co delat, na to mam vlastni “feeling”, ne vzdy dobry, ale aspon si pak za nej muzu sam hezky u zrcadla vynadat a nebo podekovat.
💯 1
Kosa Fatty.io
26.11.2021 08:39
Vyplach
Nova varianta covidu
Svet panikari
ugh:908106482527109130 1
skipy
26.11.2021 08:41
↩
@mynar
Mate nejake odhady kam by se to PSB mohlo podivat v pripade, ze se vse doda? Pripadne kdy cca chcete brat nejake zisky?
Na 30ti začnu pomaličku odhazovat
👍 1
Tomassino
26.11.2021 08:45
↩
@Kosa Fatty.io
Vyplach
Kosa Fatty.io
26.11.2021 09:03
😮
AMwhatAM
26.11.2021 09:34
konecne se to aspon pohlo👍
Peky
26.11.2021 09:34
↩
@Kosa Fatty.io
😮
nebudeš věřit, ale za 0.5 ETH jsem si koupil Komet🤣
2022 to spustí, pořád tomu nevěřím, ale když to vyjde, chci alespoň za drobné být u toho 🤣
Kosa Fatty.io
26.11.2021 09:48
↩
@Peky
nebudeš věřit, ale za 0.5 ETH jsem si koupil Komet🤣
5 dni zadnej pohyb a ty jsi to rozjel
Po tobe hned dalsi dva nakupy
😄
Peky
26.11.2021 09:49
↩
@Kosa Fatty.io
Po tobe hned dalsi dva nakupy
koukám na to🤣
Peky
26.11.2021 09:53
↩
@Kosa Fatty.io
5 dni zadnej pohyb a ty jsi to rozjel
ale už tam píší, že jim hlasování nefunguje, ty vole na co šáhnou, to jim kvete pod rukama🤣
Včelkamára
26.11.2021 10:21
když mě trezor bíle bliká v závislosti na tom v jaké poloze je kabel tak je to asi v piči co?
Peky
26.11.2021 10:33
↩
@Kosa Fatty.io
Ted maji kolik? Gecko to neumazuje
tady můžeš sledovat - https://www.dextools.io/app/bsc/pair-explorer/0xcb9abf27b2e7b8706f0daf30855b80421b41e9a9
timeToTalk
26.11.2021 12:11
pro c jdem zas na nulu?
tree 木
26.11.2021 12:12
protoze potrebuju nakoupit 😄
👍🏻 2
Deleted User
26.11.2021 12:15
crypto je scam
MirekH
26.11.2021 12:16
Lockdowny, mutace, volatilita atd ... . Je to pořád dokola, vše spadne, pak se ohlásí tištění peněz a záchranné balíčky, aby se pomohlo lidem. Ti to utratí, peníze skončí v kapsách bohatších lidí, co je investují, tím rostou akcie, krypto atd ... . Jenže úměrně s tím roste i inflace, takže chudí lidé jsou ve výsledku ještě chudší než kdyby se na nic nešahalo. S každou podobnou akcí je potřeba tedy pumpovat více a více atd ... atd ... atd ... . Čekám podobný scénář i nyní.
Takže ... buy the dip 😄
eth:773696759922556959 1
👍 7
Deleted User
26.11.2021 12:18
uz som kupil predchadzajuci dip 😄
tree 木
26.11.2021 12:19
Tak je Black Friday... slevy musej bejt 😄
👍 1
jiricepelka
26.11.2021 12:19
Jsem jedinej kdo ještě nedokoupil? 🙃
Deleted User
26.11.2021 12:19
kukam este ucty kde mam co volne 😄