tree 木
25.11.2021 04:58
i kdyz teda hry a metaverse nikdy nebyl muj salek kavy.. prijde mi to porad extremne early
ale chapu ze to z toho dela idealni pekovinu :))
Peky
25.11.2021 04:59
↩
@tree 木
Dik. Tak uz vim cemu se vyhnout :D
já jsem skončil na arkadových hrách, když přijel autobus před ZŠ a mastilo se za dvě kačky🤣
Peky
25.11.2021 05:00
↩
@tree 木
ale chapu ze to z toho dela idealni pekovinu :))
je to tak, jsou tam zisky ve 100%🥳
tree 木
25.11.2021 05:00
no tak klasicky gamesky to jooo... vyrustal jsem na Dune II nebo Golden Axe :D
btw Martin Kuchar zda se uz plne zkonvertoval na BTC maxis.... srat na Chaincamp
https://twitter.com/Chaincampcz/status/1463492073261309959?t=2sXoeIh16wEmoBb0OO3_VQ&s=19
(upraveno)
https://twitter.com/Chaincampcz/status/1463492073261309959?t=2sXoeIh16wEmoBb0OO3_VQ&s=19
👍 1
Peky
25.11.2021 05:02
↩
@tree 木
btw Martin Kuchar zda se uz plne zkonvertoval na BTC maxis.... srat na Chaincamp
https://twitter.com/Chaincampcz/status/1463492073261309959?t=2sXoeIh16wEmoBb0OO3_VQ&s=19
https://twitter.com/Chaincampcz/status/1463492073261309959?t=2sXoeIh16wEmoBb0OO3_VQ&s=19
už jsem mu chtěl taky napsat, aktivní miner ETH, mi přijde, že si nevidí do huby
(upraveno)
spíš z tebe tahá info, co by měl těžit, až bude upgrade🤣
(upraveno)
Kosa Fatty.io
25.11.2021 05:06
↩
@tree 木
btw Martin Kuchar zda se uz plne zkonvertoval na BTC maxis.... srat na Chaincamp
https://twitter.com/Chaincampcz/status/1463492073261309959?t=2sXoeIh16wEmoBb0OO3_VQ&s=19
https://twitter.com/Chaincampcz/status/1463492073261309959?t=2sXoeIh16wEmoBb0OO3_VQ&s=19
Velmi solidni odpoved
tree 木
25.11.2021 05:10
<@518789876842364958> tak je to solidni odpoved nebo jsem to posral? :D
Tomáš
25.11.2021 05:21
koukám, že covid je svině a fakt jsem ty prachy do fortune dao narval, tak snad nezhasnou než to budu moct prodat 😄
Kosa Fatty.io
25.11.2021 05:21
↩
@tree 木
<@518789876842364958> tak je to solidni odpoved nebo jsem to posral? :D
Pekne jsi to napsal 🙂 jako ze dobry 🙂
(upraveno)
👍 1
Kosa Fatty.io
25.11.2021 05:23
↩
@Peky
<@!518789876842364958> v noci dva dolárky🤣 -
Jooo videl jsem 🙂 wen Binance? 😂
🤣 2
Martin11
25.11.2021 07:00
↩
@Kosa Fatty.io
Jooo videl jsem 🙂 wen Binance? 😂
Ono se to určitě časem na nějaké burze objeví, když je token nyní vlastně jen na palačinkách
(upraveno)
Michi💵
25.11.2021 07:46
↩
@Peky
já jsem skončil na arkadových hrách, když přijel autobus před ZŠ a mastilo se za dvě kačky🤣
Je to kluk hravej😄👍
Peky
25.11.2021 07:53
↩
@Michi💵
Je to kluk hravej😄👍
ono nám to zůstalo🤣 jenom místo dvou kaček, jedeš dvě etherea😆
👍 1
🤣 1
Michi💵
25.11.2021 09:10
Presne tak👍😄
Kosa Fatty.io
25.11.2021 10:05
↩
@KryptoVláďa
lampicky jsou na miste
Obraz jak vino!
KryptoVláďa
25.11.2021 10:07
↩
@Kosa Fatty.io
Obraz jak vino!
začínám být spokojen
@here hele, nasdilete to nekam mezi bitcoinaky https://youtu.be/LEB1XC8MpKI
GiSo
25.11.2021 10:43
↩
@KryptoVláďa
lampicky jsou na miste
Dej tu polku do žebříku
KryptoVláďa
25.11.2021 10:47
↩
@GiSo
Dej tu polku do žebříku
tam si zaslouzi svoje misto, az bude zpatky na padesati 😄
GiSo
25.11.2021 10:47
↩
@KryptoVláďa
tam si zaslouzi svoje misto, az bude zpatky na padesati 😄
Nemusí být nad ETH.
Asi bych to osobně viděl takto:
BTC
ETH
DOT
To mi k tvému novému BTC smýšlení sedí nejvíc
Asi bych to osobně viděl takto:
BTC
ETH
DOT
To mi k tvému novému BTC smýšlení sedí nejvíc
Jo a NEAR tričko hoď na zem ...
KryptoVláďa
25.11.2021 10:50
boha ... 😄
GiSo
25.11.2021 10:50
😄
KryptoVláďa
25.11.2021 10:50
↩
@GiSo
Nemusí být nad ETH.
Asi bych to osobně viděl takto:
BTC
ETH
DOT
To mi k tvému novému BTC smýšlení sedí nejvíc
Asi bych to osobně viděl takto:
BTC
ETH
DOT
To mi k tvému novému BTC smýšlení sedí nejvíc
tak ono to ted je skoro jak moje ptf 😄
Kosa Fatty.io
25.11.2021 11:09
Cekam kdy me zmrdaji ze jsem to dal podle nich do nespravne mistnosti
Jsou tam na to uplne nemocni
GiSo
25.11.2021 11:11
<@456226577798135808> má nyní úžasný proslov v call místnosti
KryptoVláďa
25.11.2021 11:13
↩
@GiSo
<@456226577798135808> má nyní úžasný proslov v call místnosti
Coco?
KryptoVláďa
25.11.2021 11:14
↩
@Kosa Fatty.io
Cekam kdy me zmrdaji ze jsem to dal podle nich do nespravne mistnosti
Vsude nemuze bejt pankacov jako tady 🤣 kazen musi byt 🤣
GiSo
25.11.2021 11:15
↩
@KryptoVláďa
Vsude nemuze bejt pankacov jako tady 🤣 kazen musi byt 🤣
My máme přeci <@340459829183250433> 😄
tree 木
25.11.2021 11:20
nejlepsi by bylo zaplatit si reklamu na centralizovanejch burzach, tam je jich hafec
😆 1
tom3001
25.11.2021 11:33
Pozor na swampy u Cake (Pacoca) - je tam 1% srážka při výběru prvních 72 hodin, ale nikde na to žádné upozornění!!! Je dobré číst diskuzi třeba na Telegramu swampy.
GiSo
25.11.2021 11:41
↩
@tom3001
Pozor na swampy u Cake (Pacoca) - je tam 1% srážka při výběru prvních 72 hodin, ale nikde na to žádné upozornění!!! Je dobré číst diskuzi třeba na Telegramu swampy.
Můžeš mi sem prosím poslat stránku, na které myslíš, že je to fee?
Občas mám problém s pochopením psaného textu. 😄
Občas mám problém s pochopením psaného textu. 😄
KryptoVláďa
25.11.2021 11:42
↩
@tom3001
Pozor na swampy u Cake (Pacoca) - je tam 1% srážka při výběru prvních 72 hodin, ale nikde na to žádné upozornění!!! Je dobré číst diskuzi třeba na Telegramu swampy.
tam to tak ale podle me bylo vzdycky
Tomassino
25.11.2021 11:48
tom3001
25.11.2021 11:58
↩
@GiSo
Můžeš mi sem prosím poslat stránku, na které myslíš, že je to fee?
Občas mám problém s pochopením psaného textu. 😄
Občas mám problém s pochopením psaného textu. 😄
no jo, někdy jsou cally lepší :-))
GiSo
25.11.2021 12:00
↩
@tom3001
no jo, někdy jsou cally lepší :-))
Předpokládám, že myslíš swamp.finance
Trochu mě mátlo, jak všude píšeš "swampy"
Četl jsi průvodní dokument?
https://docs.swamp.finance/
Trochu mě mátlo, jak všude píšeš "swampy"
Četl jsi průvodní dokument?
https://docs.swamp.finance/
Těch fees tam je mnohem víc,
tom3001
25.11.2021 12:18
Jo, to jsem četl, byl jsem na swamp.finance (swampy je ta močálová zelená potvůrka) v několika poolech, ale vždy byl 0,1% vstupní poplatek (někdy odpuštěn prvních 24 hod u spuštění nového poolu) a 0% výstupní.
skipy
25.11.2021 12:44
Konečně zelený den😋
GiSo
25.11.2021 12:45
Ještě není konec dne 😂
A navíc. Takhle se zelenalo i předevčírem. A víme, jaký to bylo včera.
roman D
25.11.2021 12:54
roman D
25.11.2021 12:55
↩
@MirekH
Chléb přes noc zdražil o 600%, hyperinflace je zde. Od teď každý sám za sebe ...
mas ? nebo jsi koupil rohliky
roman D
25.11.2021 13:05
Bread byl oficiálně uveden na trh v roce 2014
MirekH
25.11.2021 13:21
<@!801919538584092693> nemám 😄
V chlebníku možná půlku
Budu ho hodlovat na 10$
Tomáš
25.11.2021 13:23
nemáte někdo na půjčení 700 busd na bsc prosím? chtěl bych stihnout jeden presale a binance mi nějak nechce poslat výběr
KryptoVláďa
25.11.2021 13:25
Lenin na callu, bullrun je zpet
KryptoVláďa
25.11.2021 13:26
↩
@Tomáš
nemáte někdo na půjčení 700 busd na bsc prosím? chtěl bych stihnout jeden presale a binance mi nějak nechce poslat výběr
a co takhle se podelit?
roman D
25.11.2021 13:29
↩
@MirekH
<@!801919538584092693> nemám 😄
myslis ze az tak na 10 ?
Tomáš
25.11.2021 13:31
↩
@KryptoVláďa
a co takhle se podelit?
full degen kvůli covidu, to asi nechceš 😄
jsem fakt 500 cro narval i do toho fortune dao 💩 ve slabší chvilce
KryptoVláďa
25.11.2021 13:31
dobre, jdu si zkouknout KLIMA
Deleted User
25.11.2021 13:31
ja mam pocit ze posledny mesiac co kupim ide dole a co predam ide hore 😄
Tomáš
25.11.2021 13:32
ale je to mintování usdm na marsu ... stable, který se na trhu prodává za 1,7 😄
Tomáš
25.11.2021 13:32
↩
@Deleted User
ja mam pocit ze posledny mesiac co kupim ide dole a co predam ide hore 😄
mi povídej ... prodal jsem draze koupené zpět ENS asi tak chvilku před pumpou
KryptoVláďa
25.11.2021 13:33
↩
@Deleted User
ja mam pocit ze posledny mesiac co kupim ide dole a co predam ide hore 😄
ty prodavas? a co dane? 😄
Tomáš
25.11.2021 13:33
dobrý, busd už mám
KryptoVláďa
25.11.2021 13:33
↩
@Tomáš
dobrý, busd už mám
tak si to nech pro sebe
Deleted User
25.11.2021 13:33
↩
@KryptoVláďa
ty prodavas? a co dane? 😄
v strate 😄
KryptoVláďa
25.11.2021 13:33
jasne, proto to delas 😄
Deleted User
25.11.2021 13:34
↩
@Tomáš
mi povídej ... prodal jsem draze koupené zpět ENS asi tak chvilku před pumpou
no tiez to ens
KryptoVláďa
25.11.2021 13:34
jako zrovna ens prodavat ve ztrate mi prijde trochu zbytecny
Deleted User
25.11.2021 13:36
ako ja som tam mal stratu asi 10 usd
tak ci tak mam stratu na eth na poplatkoch asi 500 😄 takze mozem predavat kolko chcem 😄
Tomáš
25.11.2021 13:42
↩
@KryptoVláďa
jako zrovna ens prodavat ve ztrate mi prijde trochu zbytecny
já to bral tak, že spekulace nevyšla a airdrop byl prostě o něco nižší ... víš jak by ti řekl Joe, vždyť to jsou stejně peníze zadarmo, tam nejde mít ztrátu
Tomassino
25.11.2021 13:49
🙂
KryptoVláďa
25.11.2021 13:52
CG se zase nejak jebe....takze bud raketa a nebo zhasnem 😄
Michi💵
25.11.2021 14:36
eth 4500 a ted mrd zase na 4000 🙂
Kosa Fatty.io
25.11.2021 15:07
↩
@Michi💵
eth 4500 a ted mrd zase na 4000 🙂
Uz neee uz letime 🚀
KryptoVláďa
25.11.2021 17:26
@here pojdte na twitter at tam s pankacema nejsem sam
Tomáš
25.11.2021 17:36
jinak byla tu řeč o autofarm a staking cake skrz mars ... nedělejte to, nefunguje to
slibované % za den nedostanete ani náhodou, já po 2 dnech odcházel v mínusu
jiricepelka
25.11.2021 17:37
↩
@Tomáš
slibované % za den nedostanete ani náhodou, já po 2 dnech odcházel v mínusu
XDDDD
já už jenom půjčuju na pákový farmaření XDDD
Tomassino
25.11.2021 17:51
jsem asi twitter lamka, ale jak pokládat otázku?
Bříza
25.11.2021 17:58
↩
@KryptoVláďa
@here pojdte na twitter at tam s pankacema nejsem sam
On nebude stream ?
Plastex
25.11.2021 17:59
↩
@Tomassino
jsem asi twitter lamka, ale jak pokládat otázku?
No vidis ze si to zvladnul, sice si odpovedl na Vladuv tweet ale je to tam 😄
(upraveno)
Tomassino
25.11.2021 18:00
inspiroval jsem se u holek s kryptem