# pokec
184725 zpráv • strana 1055/1848
tree 木 25.11.2021 04:58
i kdyz teda hry a metaverse nikdy nebyl muj salek kavy.. prijde mi to porad extremne early
ale chapu ze to z toho dela idealni pekovinu :))
Peky 25.11.2021 04:59
@tree 木 Dik. Tak uz vim cemu se vyhnout :D
já jsem skončil na arkadových hrách, když přijel autobus před ZŠ a mastilo se za dvě kačky🤣
Peky 25.11.2021 05:00
@tree 木 ale chapu ze to z toho dela idealni pekovinu :))
je to tak, jsou tam zisky ve 100%🥳
tree 木 25.11.2021 05:00
no tak klasicky gamesky to jooo... vyrustal jsem na Dune II nebo Golden Axe :D
btw Martin Kuchar zda se uz plne zkonvertoval na BTC maxis.... srat na Chaincamp
https://twitter.com/Chaincampcz/status/1463492073261309959?t=2sXoeIh16wEmoBb0OO3_VQ&s=19
(upraveno)
👍 1
Peky 25.11.2021 05:02
@tree 木 btw Martin Kuchar zda se uz plne zkonvertoval na BTC maxis.... srat na Chaincamp
https://twitter.com/Chaincampcz/status/1463492073261309959?t=2sXoeIh16wEmoBb0OO3_VQ&s=19
už jsem mu chtěl taky napsat, aktivní miner ETH, mi přijde, že si nevidí do huby
(upraveno)
spíš z tebe tahá info, co by měl těžit, až bude upgrade🤣
(upraveno)
Kosa Fatty.io 25.11.2021 05:06
@tree 木 btw Martin Kuchar zda se uz plne zkonvertoval na BTC maxis.... srat na Chaincamp
https://twitter.com/Chaincampcz/status/1463492073261309959?t=2sXoeIh16wEmoBb0OO3_VQ&s=19
Velmi solidni odpoved
Peky 25.11.2021 05:07
teď jsem to přečetl, borec tam píše o Kadena a Martin už zjišťuje jaké má zkušenosti.... cenu vyhnali na chvílí čínský mineři...
<@!518789876842364958> v noci dva dolárky🤣 -
tohle ještě nespustili....
oni vlastě spustili jen prodej boxů, králíků z klobouku🙂
tree 木 25.11.2021 05:10
<@518789876842364958> tak je to solidni odpoved nebo jsem to posral? :D
Peky 25.11.2021 05:12
když už to nevyšlo, tak alespoň vzpomínka
Tomáš 25.11.2021 05:21
koukám, že covid je svině a fakt jsem ty prachy do fortune dao narval, tak snad nezhasnou než to budu moct prodat 😄
Kosa Fatty.io 25.11.2021 05:21
@tree 木 <@518789876842364958> tak je to solidni odpoved nebo jsem to posral? :D
Pekne jsi to napsal 🙂 jako ze dobry 🙂
(upraveno)
👍 1
Kosa Fatty.io 25.11.2021 05:23
@Peky <@!518789876842364958> v noci dva dolárky🤣 -
Jooo videl jsem 🙂 wen Binance? 😂
🤣 2
Martin11 25.11.2021 07:00
@Kosa Fatty.io Jooo videl jsem 🙂 wen Binance? 😂
Ono se to určitě časem na nějaké burze objeví, když je token nyní vlastně jen na palačinkách
(upraveno)
Michi💵 25.11.2021 07:46
@Peky já jsem skončil na arkadových hrách, když přijel autobus před ZŠ a mastilo se za dvě kačky🤣
Je to kluk hravej😄👍
Peky 25.11.2021 07:53
@Michi💵 Je to kluk hravej😄👍
ono nám to zůstalo🤣 jenom místo dvou kaček, jedeš dvě etherea😆
👍 1 🤣 1
Michi💵 25.11.2021 09:10
Presne tak👍😄
KryptoVláďa 25.11.2021 09:44
lampicky jsou na miste
👍 1
Kosa Fatty.io 25.11.2021 10:05
@KryptoVláďa lampicky jsou na miste
Obraz jak vino!
KryptoVláďa 25.11.2021 10:07
@Kosa Fatty.io Obraz jak vino!
začínám být spokojen
@here hele, nasdilete to nekam mezi bitcoinaky https://youtu.be/LEB1XC8MpKI
GiSo 25.11.2021 10:43
@KryptoVláďa lampicky jsou na miste
Dej tu polku do žebříku
KryptoVláďa 25.11.2021 10:47
@GiSo Dej tu polku do žebříku
tam si zaslouzi svoje misto, az bude zpatky na padesati 😄
GiSo 25.11.2021 10:47
@KryptoVláďa tam si zaslouzi svoje misto, az bude zpatky na padesati 😄
Nemusí být nad ETH.
Asi bych to osobně viděl takto:
BTC
ETH
DOT

To mi k tvému novému BTC smýšlení sedí nejvíc
Jo a NEAR tričko hoď na zem ...
KryptoVláďa 25.11.2021 10:50
boha ... 😄
GiSo 25.11.2021 10:50
😄
KryptoVláďa 25.11.2021 10:50
@GiSo Nemusí být nad ETH.
Asi bych to osobně viděl takto:
BTC
ETH
DOT

To mi k tvému novému BTC smýšlení sedí nejvíc
tak ono to ted je skoro jak moje ptf 😄
Kosa Fatty.io 25.11.2021 11:09
@KryptoVláďa @here hele, nasdilete to nekam mezi bitcoinaky https://youtu.be/LEB1XC8MpKI
Cekam kdy me zmrdaji ze jsem to dal podle nich do nespravne mistnosti
Jsou tam na to uplne nemocni
GiSo 25.11.2021 11:11
<@456226577798135808> má nyní úžasný proslov v call místnosti
KryptoVláďa 25.11.2021 11:13
@GiSo <@456226577798135808> má nyní úžasný proslov v call místnosti
Coco?
GiSo 25.11.2021 11:14
KryptoVláďa 25.11.2021 11:14
@Kosa Fatty.io Cekam kdy me zmrdaji ze jsem to dal podle nich do nespravne mistnosti
Vsude nemuze bejt pankacov jako tady 🤣 kazen musi byt 🤣
GiSo 25.11.2021 11:15
@KryptoVláďa Vsude nemuze bejt pankacov jako tady 🤣 kazen musi byt 🤣
My máme přeci <@340459829183250433> 😄
tree 木 25.11.2021 11:20
@KryptoVláďa @here hele, nasdilete to nekam mezi bitcoinaky https://youtu.be/LEB1XC8MpKI
nejlepsi by bylo zaplatit si reklamu na centralizovanejch burzach, tam je jich hafec
😆 1
tom3001 25.11.2021 11:33
Pozor na swampy u Cake (Pacoca) - je tam 1% srážka při výběru prvních 72 hodin, ale nikde na to žádné upozornění!!! Je dobré číst diskuzi třeba na Telegramu swampy.
GiSo 25.11.2021 11:41
@tom3001 Pozor na swampy u Cake (Pacoca) - je tam 1% srážka při výběru prvních 72 hodin, ale nikde na to žádné upozornění!!! Je dobré číst diskuzi třeba na Telegramu swampy.
Můžeš mi sem prosím poslat stránku, na které myslíš, že je to fee?
Občas mám problém s pochopením psaného textu. 😄
KryptoVláďa 25.11.2021 11:42
@tom3001 Pozor na swampy u Cake (Pacoca) - je tam 1% srážka při výběru prvních 72 hodin, ale nikde na to žádné upozornění!!! Je dobré číst diskuzi třeba na Telegramu swampy.
tam to tak ale podle me bylo vzdycky
tom3001 25.11.2021 11:55
Výběr byl tady na swampy zatím vždy 0,1%, překvapilo to nejen mě...
tom3001 25.11.2021 11:58
@GiSo Můžeš mi sem prosím poslat stránku, na které myslíš, že je to fee?
Občas mám problém s pochopením psaného textu. 😄
no jo, někdy jsou cally lepší :-))
GiSo 25.11.2021 12:00
@tom3001 no jo, někdy jsou cally lepší :-))
Předpokládám, že myslíš swamp.finance
Trochu mě mátlo, jak všude píšeš "swampy"

Četl jsi průvodní dokument?

https://docs.swamp.finance/
Těch fees tam je mnohem víc,
tom3001 25.11.2021 12:18
Jo, to jsem četl, byl jsem na swamp.finance (swampy je ta močálová zelená potvůrka) v několika poolech, ale vždy byl 0,1% vstupní poplatek (někdy odpuštěn prvních 24 hod u spuštění nového poolu) a 0% výstupní.
skipy 25.11.2021 12:44
Konečně zelený den😋
GiSo 25.11.2021 12:45
Ještě není konec dne 😂
A navíc. Takhle se zelenalo i předevčírem. A víme, jaký to bylo včera.
MirekH 25.11.2021 12:49
Chléb přes noc zdražil o 600%, hyperinflace je zde. Od teď každý sám za sebe ...
😄 1 🚀 3
roman D 25.11.2021 12:55
@MirekH Chléb přes noc zdražil o 600%, hyperinflace je zde. Od teď každý sám za sebe ...
mas ? nebo jsi koupil rohliky
roman D 25.11.2021 13:05
Bread byl oficiálně uveden na trh v roce 2014
MirekH 25.11.2021 13:21
<@!801919538584092693> nemám 😄
V chlebníku možná půlku
Budu ho hodlovat na 10$
Tomáš 25.11.2021 13:23
nemáte někdo na půjčení 700 busd na bsc prosím? chtěl bych stihnout jeden presale a binance mi nějak nechce poslat výběr
KryptoVláďa 25.11.2021 13:25
Lenin na callu, bullrun je zpet
KryptoVláďa 25.11.2021 13:26
@Tomáš nemáte někdo na půjčení 700 busd na bsc prosím? chtěl bych stihnout jeden presale a binance mi nějak nechce poslat výběr
a co takhle se podelit?
roman D 25.11.2021 13:29
@MirekH <@!801919538584092693> nemám 😄
myslis ze az tak na 10 ?
Tomáš 25.11.2021 13:31
@KryptoVláďa a co takhle se podelit?
full degen kvůli covidu, to asi nechceš 😄
jsem fakt 500 cro narval i do toho fortune dao 💩 ve slabší chvilce
KryptoVláďa 25.11.2021 13:31
dobre, jdu si zkouknout KLIMA
Deleted User 25.11.2021 13:31
ja mam pocit ze posledny mesiac co kupim ide dole a co predam ide hore 😄
Tomáš 25.11.2021 13:32
ale je to mintování usdm na marsu ... stable, který se na trhu prodává za 1,7 😄
Tomáš 25.11.2021 13:32
@Deleted User ja mam pocit ze posledny mesiac co kupim ide dole a co predam ide hore 😄
mi povídej ... prodal jsem draze koupené zpět ENS asi tak chvilku před pumpou
KryptoVláďa 25.11.2021 13:33
@Deleted User ja mam pocit ze posledny mesiac co kupim ide dole a co predam ide hore 😄
ty prodavas? a co dane? 😄
Tomáš 25.11.2021 13:33
dobrý, busd už mám
KryptoVláďa 25.11.2021 13:33
@Tomáš dobrý, busd už mám
tak si to nech pro sebe
Deleted User 25.11.2021 13:33
@KryptoVláďa ty prodavas? a co dane? 😄
v strate 😄
KryptoVláďa 25.11.2021 13:33
jasne, proto to delas 😄
Deleted User 25.11.2021 13:34
@Tomáš mi povídej ... prodal jsem draze koupené zpět ENS asi tak chvilku před pumpou
no tiez to ens
KryptoVláďa 25.11.2021 13:34
jako zrovna ens prodavat ve ztrate mi prijde trochu zbytecny
Deleted User 25.11.2021 13:36
ako ja som tam mal stratu asi 10 usd
tak ci tak mam stratu na eth na poplatkoch asi 500 😄 takze mozem predavat kolko chcem 😄
Tomáš 25.11.2021 13:42
@KryptoVláďa jako zrovna ens prodavat ve ztrate mi prijde trochu zbytecny
já to bral tak, že spekulace nevyšla a airdrop byl prostě o něco nižší ... víš jak by ti řekl Joe, vždyť to jsou stejně peníze zadarmo, tam nejde mít ztrátu
Tomassino 25.11.2021 13:49
🙂
KryptoVláďa 25.11.2021 13:52
CG se zase nejak jebe....takze bud raketa a nebo zhasnem 😄
Michi💵 25.11.2021 14:36
eth 4500 a ted mrd zase na 4000 🙂
Kosa Fatty.io 25.11.2021 15:07
@Michi💵 eth 4500 a ted mrd zase na 4000 🙂
Uz neee uz letime 🚀
KryptoVláďa 25.11.2021 17:26
@here pojdte na twitter at tam s pankacema nejsem sam
Tomáš 25.11.2021 17:36
jinak byla tu řeč o autofarm a staking cake skrz mars ... nedělejte to, nefunguje to
slibované % za den nedostanete ani náhodou, já po 2 dnech odcházel v mínusu
jiricepelka 25.11.2021 17:37
@Tomáš slibované % za den nedostanete ani náhodou, já po 2 dnech odcházel v mínusu
XDDDD
já už jenom půjčuju na pákový farmaření XDDD
Tomassino 25.11.2021 17:44
Twitter
Tomassino 25.11.2021 17:51
jsem asi twitter lamka, ale jak pokládat otázku?
Bříza 25.11.2021 17:58
@KryptoVláďa @here pojdte na twitter at tam s pankacema nejsem sam
On nebude stream ?
Plastex 25.11.2021 17:59
@Tomassino jsem asi twitter lamka, ale jak pokládat otázku?
No vidis ze si to zvladnul, sice si odpovedl na Vladuv tweet ale je to tam 😄
(upraveno)
Tomassino 25.11.2021 18:00
inspiroval jsem se u holek s kryptem