Peky
24.11.2021 11:43
↩
@Tomáš
nemohlo být ATH před coingecko listingem?
ono to není tak úplně důležité, pokud jsi měl nákupku za nižší👍
Tomáš
24.11.2021 11:43
↩
@Peky
ono to není tak úplně důležité, pokud jsi měl nákupku za nižší👍
nekupoval jsem ... jen možné vysvětlení
Kosa Fatty.io
24.11.2021 11:43
↩
@Peky
ono to není tak úplně důležité, pokud jsi měl nákupku za nižší👍
Presneee
Kosa Fatty.io
24.11.2021 11:48
↩
@bocak7
den po tom dumpu to hodili na coingecko...asi si jeste pockam 😄
To bude aspon na 50 neboj 🙂
Peky
24.11.2021 11:49
↩
@Kosa Fatty.io
To bude aspon na 50 neboj 🙂
asi myslí s prodejem a nebo čeká na ATH a pak do toho vlétne😂
Deleted User
24.11.2021 11:56
viete odporucit daku dobru knihu o krypte vo vseubecnosti? kamoska chce muzovi kupit
moze byt aj eng
bocak7
24.11.2021 12:15
↩
@Peky
asi myslí s prodejem a nebo čeká na ATH a pak do toho vlétne😂
myslel jsem s vytahnutim vlozeneho kapitalu 😄
bocak7
24.11.2021 12:16
↩
@Kosa Fatty.io
To bude aspon na 50 neboj 🙂
100x by bylo hezkych .. to by byl uz nekolikaty 😄
Deleted User
24.11.2021 12:54
↩
@Deleted User
viete odporucit daku dobru knihu o krypte vo vseubecnosti? kamoska chce muzovi kupit
Asi podle jeho krypto úrovně, jestli o tom zatím nic neví nejvíc se toho napsalo o btc a v Česku Dominik stroukal nebo Pepa tetek
Jinak eng bitcoin standard
Alty jsou skoro všude zmíněny a okrajove rozebrany ale ještě jsem se asi nedostal k žádný ciste altcoinovy knížce
Ale odluka peněz od státu je za mě moc peknej dárek pro kohokoliv kdo trosku premejsli jestli je to dobre tak jak to je .. nebo ne 👍
dik moc
KryptoVláďa
24.11.2021 12:59
se mi tu z vas stano akorat maxici 😄
MirekH
24.11.2021 13:24
<@!672035199441305600> co vlastně kniha? To je zatím odloženo?
KryptoVláďa
24.11.2021 13:25
↩
@MirekH
<@!672035199441305600> co vlastně kniha? To je zatím odloženo?
asi...
uz ani nepamatuju, kdy jse si sednu a cet...natoz abych si sednul a psal 😄
Martin11
24.11.2021 13:36
Taky plánuju, že si o Vánocích přečtu nějakou knížku o btc. Člověk by si měl rozšiřovat obzory 😀
Kosa Fatty.io
24.11.2021 14:02
Nice
KryptoVláďa
24.11.2021 14:08
@here byl by o ne zajem?
👍 3
jiricepelka
24.11.2021 14:09
↩
@KryptoVláďa
@here byl by o ne zajem?
tu polku už jsem si objednal z ali XD
Plastex
24.11.2021 14:09
Vseho mam malo:-) nejvetsi hodnotu mam v cardanu:-) to by nebylo?:-)
KryptoVláďa
24.11.2021 14:10
↩
@Plastex
Vseho mam malo:-) nejvetsi hodnotu mam v cardanu:-) to by nebylo?:-)
muze bejt cokoli
KryptoVláďa
24.11.2021 14:10
↩
@jiricepelka
tu polku už jsem si objednal z ali XD
jen pro zajimavost, za kolik ti to dela ta cina?
Deleted User
24.11.2021 14:14
↩
@KryptoVláďa
se mi tu z vas stano akorat maxici 😄
to nechcem sebe 😄
a ja mam aj btc a nehambim sa za to 😄
jiricepelka
24.11.2021 14:15
↩
@KryptoVláďa
jen pro zajimavost, za kolik ti to dela ta cina?
20 usd cca
jestli my řekneš že to máš za míň tak se fakt naseru XDD
KryptoVláďa
24.11.2021 14:16
tak za min ne...ale dohodli jsme se na dodani do tri dnu ....
takze oproti mesici z ali a rozmrdanyho plexi z letadla, to bude "na stejno"
jiricepelka
24.11.2021 14:17
jiricepelka
24.11.2021 14:17
↩
@KryptoVláďa
tak za min ne...ale dohodli jsme se na dodani do tri dnu ....
tak za kolik ?
KryptoVláďa
24.11.2021 14:18
zhruba o dve kila vic...
jakoze koncovka ode me
jiricepelka
24.11.2021 14:18
tak to radši narvu do ETH XDD
KryptoVláďa
24.11.2021 14:18
samozrejme je to podmineny tim, ze jich vezmu mnohonasobne vic, nez jednu :D¨
takze resim, jestli do toho ty prachy nacpat
jiricepelka
24.11.2021 14:19
ale ta polka vypadá cool
KryptoVláďa
24.11.2021 14:28
↩
@jiricepelka
ale ta polka vypadá cool
a to se s tim mobil uplne dobre nepopral
👍 1
Haloshi
24.11.2021 14:32
Pěkný dárek k Vánocum by měla Petra ne 😆
KryptoVláďa
24.11.2021 14:48
🤣
Nebo <@473855667325894666>
KryptoVláďa
24.11.2021 15:53
ten trh je fakt dojebanej 😄
adamyjo
24.11.2021 15:56
↩
@KryptoVláďa
ten trh je fakt dojebanej 😄
Souhlasím
Tomáš
24.11.2021 17:09
kdo máte stake na crypto com kartu a již vypršel časový zámek, tak je v tuhle dobu zajímavá možnost z karty stake vybrat a znovu ho zamknou, sice se resetuje 180 dní zámek, ale odměny budou dál v plné výši a pravděpodobně část CRO tokenů tím získáte likvidních
já jsem to teď na 1 více jak rok staré kartě udělal a přes 55% CRO tokenů jsem uvolnil, přitom o žádný reward nepřijdu (jen teda těch zbylých 45% mám zamknuté na 180 dní, jinak byly zcela likvidní)
a druhá věc, dydx pro nové lidi proplácí gas za deposit pro částky přes 1000 usdc a u současných uživatelů vklad nad 2000 usdc a přidá možnost "depositu" i jiných tokenů (v rámci deposit transakce proběhne swap do usdc, nebude to muset člověk swapovat samostatně)
KryptoVláďa
24.11.2021 17:21
↩
@Tomáš
kdo máte stake na crypto com kartu a již vypršel časový zámek, tak je v tuhle dobu zajímavá možnost z karty stake vybrat a znovu ho zamknou, sice se resetuje 180 dní zámek, ale odměny budou dál v plné výši a pravděpodobně část CRO tokenů tím získáte likvidních
Tomáš
24.11.2021 17:25
to byla fajn investice, tehdy asi 900 dolarů, rok zdarma netflix a spotify, úročení vkladu 10% tokenů navíc ročně, bonusy za přeposílání tokenů mezi účty, neomezený lounge key (kvůli tomu jsem si to hlavně zřizoval, ale díky covidu škoda mluvit 😄 )
teď jsem se hodně divil aktuální ceně
Tomáš
24.11.2021 17:27
↩
@Tomáš
a druhá věc, dydx pro nové lidi proplácí gas za deposit pro částky přes 1000 usdc a u současných uživatelů vklad nad 2000 usdc a přidá možnost "depositu" i jiných tokenů (v rámci deposit transakce proběhne swap do usdc, nebude to muset člověk swapovat samostatně)
dokonce proplatí i ten swap ... takže zajímavá možnost, jak se "zbavit" podporovaných tokenů do USDC decentralizovaně a levněji než na uniswapu (kolik stojí výběr z dydx na gasu nevím, to snad doplní třeba <@!397625533283958787> )
aneb jdou uživatelům naproti a bude to lehčí tam dostat kolaterál a hlavně levnější
Deleted User
24.11.2021 17:32
boha a chel so ist do toho cro len mi prislo kktske pouzivanie tej karty ked vsetko sa musi ako jebnute danit
AMwhatAM
24.11.2021 17:33
co porad mate s tema danema:D
Tomáš
24.11.2021 17:33
↩
@Deleted User
boha a chel so ist do toho cro len mi prislo kktske pouzivanie tej karty ked vsetko sa musi ako jebnute danit
můžeš si koupit CRO, dát stake na kartu a tu pak dobíjet eury sepa platbou nebo platební kartou jiné společnosti
tam daňovou událost tak nějak nevidím, kromě samotného prodeje všech nasbíraných cro někdy v budoucnu
Deleted User
24.11.2021 17:34
tam mi uz asi usiel vlak na tom cro 😄
KryptoVláďa
24.11.2021 17:34
↩
@AMwhatAM
co porad mate s tema danema:D
my nic, to jenom <@456226577798135808> tim porad zije 😄
Deleted User
24.11.2021 17:36
no vysoke su 😄
Deleted User
24.11.2021 17:42
to cardano je ppc da svoje ath a nic sa nestane bull market pokracuje tak klesne na polovicu ath 😄
Tomáš
24.11.2021 17:45
↩
@Deleted User
to cardano je ppc da svoje ath a nic sa nestane bull market pokracuje tak klesne na polovicu ath 😄
protože jen sliby?
Tomáš
24.11.2021 17:45
↩
@AMwhatAM
Cardano ti vysvetli tahle fotka
zlatokopka? 😄
Deleted User
24.11.2021 17:46
vsak cahrles mal penazi aj predtym 😄 a no hej slubuje a slubuje
Tomáš
24.11.2021 17:48
↩
@Deleted User
vsak cahrles mal penazi aj predtym 😄 a no hej slubuje a slubuje
to s tím, že měl peníze předtím souvisí jak? ... spoustu lidí má peníze, že si řekneš, že už nemají zapotřebí mít víc, ale o to víc jsou chamtiví
Deleted User
24.11.2021 17:49
myslim to stou zenskou na fotke 😄
ze na kurvy mal dost penazi aj predym
KryptoVláďa
24.11.2021 17:51
↩
@Deleted User
to cardano je ppc da svoje ath a nic sa nestane bull market pokracuje tak klesne na polovicu ath 😄
a vzhledem k tomu, co umi, je porad kurevsky predrazeny
Deleted User
24.11.2021 17:53
vies ho kupit a predat 😄 to je skoro ako btc 😄 akurat ze to ma aj platobne brany 😄
Ivinho
24.11.2021 18:02
drží ještě někdo Ramp? 😄 teď udělal 50 % svíci 😄
KryptoVláďa
24.11.2021 18:06
Tvl co to je? Btc dopravy a zbytek do pici
skipy
24.11.2021 18:10
Hlavně že pořád longuju <:picard:822537684441890836>
KryptoVláďa
24.11.2021 18:18
Sanci na zavreni uz jsme meli spoustu
skipy
24.11.2021 18:23
Jj, ale dneska jsem měl sedět na rukách 😆
KryptoVláďa
24.11.2021 18:36
14 dni jsme meli sedt na rukach 😄
👍 1
Plastex
24.11.2021 19:39
Planet sandbox ale dava Vlado 🙂 to byly zlaty rucicky pred mesicem 🙂 ja kupoval na 0,58 to je tesne od ATL 🙂
skipy
24.11.2021 19:40
Taky mám nákup 0.58 😋 🚀
KryptoVláďa
24.11.2021 19:50
↩
@Plastex
Planet sandbox ale dava Vlado 🙂 to byly zlaty rucicky pred mesicem 🙂 ja kupoval na 0,58 to je tesne od ATL 🙂
Tohle ja neberu
xPelix
24.11.2021 19:53
↩
@KryptoVláďa
ta to nedelam jen pro jednoho, prida se nekdo?
šlo by tohle prosím na záda a do předu bank less? vím pořád chci něco extra 😄 ale ještě mrknu co máš za novinky, ježíska si holt musím dělat sám 😄 Popř. máš to triko eat sleap eth v M no napíšu ti sz s objjednávkou
KryptoVláďa
24.11.2021 20:03
↩
@xPelix
šlo by tohle prosím na záda a do předu bank less? vím pořád chci něco extra 😄 ale ještě mrknu co máš za novinky, ježíska si holt musím dělat sám 😄 Popř. máš to triko eat sleap eth v M no napíšu ti sz s objjednávkou
palim brko, asi mi to napis 😄
😂 2
Peky
24.11.2021 20:10
↩
@KryptoVláďa
Tohle ja neberu
to jsem dával já a to máš zakázaný🤣 MC jsem taky fouknul na 6 USD a dneska 10 a to mě sere, chtěl jsem tam vlítnout na farmu, no nic už týden vydržím
KryptoVláďa
24.11.2021 20:11
↩
@Peky
to jsem dával já a to máš zakázaný🤣 MC jsem taky fouknul na 6 USD a dneska 10 a to mě sere, chtěl jsem tam vlítnout na farmu, no nic už týden vydržím
přensě, pekyoviny neberu 😄
👍 1
Peky
24.11.2021 20:12
↩
@KryptoVláďa
přensě, pekyoviny neberu 😄
ty ses prostě zasekl na tom prvním milionu a teď všechno jebeš v trejdu🙂
KryptoVláďa
24.11.2021 20:13
↩
@Peky
ty ses prostě zasekl na tom prvním milionu a teď všechno jebeš v trejdu🙂
tvl, za tyden jdu do peknyho privatsale, musim do ty doby ty prachy udrzet 😄
Tomassino
24.11.2021 20:14
pěknej privat? hmmm
Peky
24.11.2021 20:14
dneska si říkají seed investoři a už vím proč🤣
Tomassino
24.11.2021 20:14
Peky
24.11.2021 20:15
to jsou samé privátky😂
KryptoVláďa
24.11.2021 20:15
↩
@Peky
dneska si říkají seed investoři a už vím proč🤣
je to gaming a metaverse, to by se ti libilo 😄
Tomassino
24.11.2021 20:15
Peky
24.11.2021 20:15
↩
@KryptoVláďa
je to gaming a metaverse, to by se ti libilo 😄
jj, tam je pěnez dostatek, proto chci to MC
ještě mám políčeno na StarSharks a Fancy Birds -uvidíme co z toho vypadne
(upraveno)
jiricepelka
24.11.2021 20:38
Tvl nemám část odprodat XDD
Peky
24.11.2021 20:52
tak teď nevím, jestli si nedělají prdel🤣 - https://twitter.com/KometCapital/status/1463595058079354880?s=20
Tomassino
24.11.2021 21:11
kluci, co to tu jedete za bomby
Peky
25.11.2021 04:25
↩
@Tomassino
kluci, co to tu jedete za bomby
období pejsků skončilo, teď je období her a metaverse🥳
👍 2