# pokec
184724 zpráv • strana 1056/1848
Peky 24.11.2021 11:43
@Tomáš nemohlo být ATH před coingecko listingem?
ono to není tak úplně důležité, pokud jsi měl nákupku za nižší👍
Tomáš 24.11.2021 11:43
@Peky ono to není tak úplně důležité, pokud jsi měl nákupku za nižší👍
nekupoval jsem ... jen možné vysvětlení
Kosa Fatty.io 24.11.2021 11:43
@Peky ono to není tak úplně důležité, pokud jsi měl nákupku za nižší👍
Presneee
bocak7 24.11.2021 11:47
den po tom dumpu to hodili na coingecko...asi si jeste pockam 😄
Kosa Fatty.io 24.11.2021 11:48
@bocak7 den po tom dumpu to hodili na coingecko...asi si jeste pockam 😄
To bude aspon na 50 neboj 🙂
Peky 24.11.2021 11:49
@Kosa Fatty.io To bude aspon na 50 neboj 🙂
asi myslí s prodejem a nebo čeká na ATH a pak do toho vlétne😂
Deleted User 24.11.2021 11:56
viete odporucit daku dobru knihu o krypte vo vseubecnosti? kamoska chce muzovi kupit
moze byt aj eng
bocak7 24.11.2021 12:15
@Peky asi myslí s prodejem a nebo čeká na ATH a pak do toho vlétne😂
myslel jsem s vytahnutim vlozeneho kapitalu 😄
bocak7 24.11.2021 12:16
@Kosa Fatty.io To bude aspon na 50 neboj 🙂
100x by bylo hezkych .. to by byl uz nekolikaty 😄
Deleted User 24.11.2021 12:54
@Deleted User viete odporucit daku dobru knihu o krypte vo vseubecnosti? kamoska chce muzovi kupit
Asi podle jeho krypto úrovně, jestli o tom zatím nic neví nejvíc se toho napsalo o btc a v Česku Dominik stroukal nebo Pepa tetek
Jinak eng bitcoin standard
Alty jsou skoro všude zmíněny a okrajove rozebrany ale ještě jsem se asi nedostal k žádný ciste altcoinovy knížce
Ale odluka peněz od státu je za mě moc peknej dárek pro kohokoliv kdo trosku premejsli jestli je to dobre tak jak to je .. nebo ne 👍
dik moc
KryptoVláďa 24.11.2021 12:59
se mi tu z vas stano akorat maxici 😄
MirekH 24.11.2021 13:24
<@!672035199441305600> co vlastně kniha? To je zatím odloženo?
KryptoVláďa 24.11.2021 13:25
@MirekH <@!672035199441305600> co vlastně kniha? To je zatím odloženo?
asi...
uz ani nepamatuju, kdy jse si sednu a cet...natoz abych si sednul a psal 😄
Martin11 24.11.2021 13:36
Taky plánuju, že si o Vánocích přečtu nějakou knížku o btc. Člověk by si měl rozšiřovat obzory 😀
KryptoVláďa 24.11.2021 13:49
Kosa Fatty.io 24.11.2021 14:02
Nice
KryptoVláďa 24.11.2021 14:08
@here byl by o ne zajem?
👍 3
jiricepelka 24.11.2021 14:09
@KryptoVláďa @here byl by o ne zajem?
tu polku už jsem si objednal z ali XD
Plastex 24.11.2021 14:09
Vseho mam malo:-) nejvetsi hodnotu mam v cardanu:-) to by nebylo?:-)
KryptoVláďa 24.11.2021 14:10
@Plastex Vseho mam malo:-) nejvetsi hodnotu mam v cardanu:-) to by nebylo?:-)
muze bejt cokoli
KryptoVláďa 24.11.2021 14:10
@jiricepelka tu polku už jsem si objednal z ali XD
jen pro zajimavost, za kolik ti to dela ta cina?
Deleted User 24.11.2021 14:14
@KryptoVláďa se mi tu z vas stano akorat maxici 😄
to nechcem sebe 😄
a ja mam aj btc a nehambim sa za to 😄
jiricepelka 24.11.2021 14:15
@KryptoVláďa jen pro zajimavost, za kolik ti to dela ta cina?
20 usd cca
jestli my řekneš že to máš za míň tak se fakt naseru XDD
KryptoVláďa 24.11.2021 14:16
tak za min ne...ale dohodli jsme se na dodani do tri dnu ....
takze oproti mesici z ali a rozmrdanyho plexi z letadla, to bude "na stejno"
jiricepelka 24.11.2021 14:17
@KryptoVláďa tak za min ne...ale dohodli jsme se na dodani do tri dnu ....
tak za kolik ?
KryptoVláďa 24.11.2021 14:18
zhruba o dve kila vic...
jakoze koncovka ode me
jiricepelka 24.11.2021 14:18
tak to radši narvu do ETH XDD
KryptoVláďa 24.11.2021 14:18
samozrejme je to podmineny tim, ze jich vezmu mnohonasobne vic, nez jednu :D¨
takze resim, jestli do toho ty prachy nacpat
jiricepelka 24.11.2021 14:19
ale ta polka vypadá cool
KryptoVláďa 24.11.2021 14:28
@jiricepelka ale ta polka vypadá cool
a to se s tim mobil uplne dobre nepopral
👍 1
Haloshi 24.11.2021 14:32
Pěkný dárek k Vánocum by měla Petra ne 😆
KryptoVláďa 24.11.2021 14:48
🤣
Nebo <@473855667325894666>
KryptoVláďa 24.11.2021 15:53
ten trh je fakt dojebanej 😄
adamyjo 24.11.2021 15:56
@KryptoVláďa ten trh je fakt dojebanej 😄
Souhlasím
Tomáš 24.11.2021 17:09
kdo máte stake na crypto com kartu a již vypršel časový zámek, tak je v tuhle dobu zajímavá možnost z karty stake vybrat a znovu ho zamknou, sice se resetuje 180 dní zámek, ale odměny budou dál v plné výši a pravděpodobně část CRO tokenů tím získáte likvidních
já jsem to teď na 1 více jak rok staré kartě udělal a přes 55% CRO tokenů jsem uvolnil, přitom o žádný reward nepřijdu (jen teda těch zbylých 45% mám zamknuté na 180 dní, jinak byly zcela likvidní)
a druhá věc, dydx pro nové lidi proplácí gas za deposit pro částky přes 1000 usdc a u současných uživatelů vklad nad 2000 usdc a přidá možnost "depositu" i jiných tokenů (v rámci deposit transakce proběhne swap do usdc, nebude to muset člověk swapovat samostatně)
KryptoVláďa 24.11.2021 17:21
@Tomáš kdo máte stake na crypto com kartu a již vypršel časový zámek, tak je v tuhle dobu zajímavá možnost z karty stake vybrat a znovu ho zamknou, sice se resetuje 180 dní zámek, ale odměny budou dál v plné výši a pravděpodobně část CRO tokenů tím získáte likvidních
Tomáš 24.11.2021 17:25
to byla fajn investice, tehdy asi 900 dolarů, rok zdarma netflix a spotify, úročení vkladu 10% tokenů navíc ročně, bonusy za přeposílání tokenů mezi účty, neomezený lounge key (kvůli tomu jsem si to hlavně zřizoval, ale díky covidu škoda mluvit 😄 )
teď jsem se hodně divil aktuální ceně
Tomáš 24.11.2021 17:27
@Tomáš a druhá věc, dydx pro nové lidi proplácí gas za deposit pro částky přes 1000 usdc a u současných uživatelů vklad nad 2000 usdc a přidá možnost "depositu" i jiných tokenů (v rámci deposit transakce proběhne swap do usdc, nebude to muset člověk swapovat samostatně)
dokonce proplatí i ten swap ... takže zajímavá možnost, jak se "zbavit" podporovaných tokenů do USDC decentralizovaně a levněji než na uniswapu (kolik stojí výběr z dydx na gasu nevím, to snad doplní třeba <@!397625533283958787> )
aneb jdou uživatelům naproti a bude to lehčí tam dostat kolaterál a hlavně levnější
Deleted User 24.11.2021 17:32
boha a chel so ist do toho cro len mi prislo kktske pouzivanie tej karty ked vsetko sa musi ako jebnute danit
AMwhatAM 24.11.2021 17:33
co porad mate s tema danema:D
Tomáš 24.11.2021 17:33
@Deleted User boha a chel so ist do toho cro len mi prislo kktske pouzivanie tej karty ked vsetko sa musi ako jebnute danit
můžeš si koupit CRO, dát stake na kartu a tu pak dobíjet eury sepa platbou nebo platební kartou jiné společnosti
tam daňovou událost tak nějak nevidím, kromě samotného prodeje všech nasbíraných cro někdy v budoucnu
Deleted User 24.11.2021 17:34
tam mi uz asi usiel vlak na tom cro 😄
KryptoVláďa 24.11.2021 17:34
@AMwhatAM co porad mate s tema danema:D
my nic, to jenom <@456226577798135808> tim porad zije 😄
Deleted User 24.11.2021 17:36
no vysoke su 😄
Deleted User 24.11.2021 17:42
to cardano je ppc da svoje ath a nic sa nestane bull market pokracuje tak klesne na polovicu ath 😄
AMwhatAM 24.11.2021 17:45
Cardano ti vysvetli tahle fotka
Tomáš 24.11.2021 17:45
@Deleted User to cardano je ppc da svoje ath a nic sa nestane bull market pokracuje tak klesne na polovicu ath 😄
protože jen sliby?
Tomáš 24.11.2021 17:45
@AMwhatAM Cardano ti vysvetli tahle fotka
zlatokopka? 😄
Deleted User 24.11.2021 17:46
vsak cahrles mal penazi aj predtym 😄 a no hej slubuje a slubuje
Tomáš 24.11.2021 17:48
@Deleted User vsak cahrles mal penazi aj predtym 😄 a no hej slubuje a slubuje
to s tím, že měl peníze předtím souvisí jak? ... spoustu lidí má peníze, že si řekneš, že už nemají zapotřebí mít víc, ale o to víc jsou chamtiví
Deleted User 24.11.2021 17:49
myslim to stou zenskou na fotke 😄
ze na kurvy mal dost penazi aj predym
KryptoVláďa 24.11.2021 17:51
@Deleted User to cardano je ppc da svoje ath a nic sa nestane bull market pokracuje tak klesne na polovicu ath 😄
a vzhledem k tomu, co umi, je porad kurevsky predrazeny
Deleted User 24.11.2021 17:53
vies ho kupit a predat 😄 to je skoro ako btc 😄 akurat ze to ma aj platobne brany 😄
Ivinho 24.11.2021 18:02
drží ještě někdo Ramp? 😄 teď udělal 50 % svíci 😄
KryptoVláďa 24.11.2021 18:06
Tvl co to je? Btc dopravy a zbytek do pici
skipy 24.11.2021 18:10
Hlavně že pořád longuju <:picard:822537684441890836>
KryptoVláďa 24.11.2021 18:18
Sanci na zavreni uz jsme meli spoustu
skipy 24.11.2021 18:23
Jj, ale dneska jsem měl sedět na rukách 😆
KryptoVláďa 24.11.2021 18:36
14 dni jsme meli sedt na rukach 😄
👍 1
Plastex 24.11.2021 19:39
Planet sandbox ale dava Vlado 🙂 to byly zlaty rucicky pred mesicem 🙂 ja kupoval na 0,58 to je tesne od ATL 🙂
skipy 24.11.2021 19:40
Taky mám nákup 0.58 😋 🚀
KryptoVláďa 24.11.2021 19:50
@Plastex Planet sandbox ale dava Vlado 🙂 to byly zlaty rucicky pred mesicem 🙂 ja kupoval na 0,58 to je tesne od ATL 🙂
Tohle ja neberu
xPelix 24.11.2021 19:53
@KryptoVláďa ta to nedelam jen pro jednoho, prida se nekdo?
šlo by tohle prosím na záda a do předu bank less? vím pořád chci něco extra 😄 ale ještě mrknu co máš za novinky, ježíska si holt musím dělat sám 😄 Popř. máš to triko eat sleap eth v M no napíšu ti sz s objjednávkou
KryptoVláďa 24.11.2021 20:03
@xPelix šlo by tohle prosím na záda a do předu bank less? vím pořád chci něco extra 😄 ale ještě mrknu co máš za novinky, ježíska si holt musím dělat sám 😄 Popř. máš to triko eat sleap eth v M no napíšu ti sz s objjednávkou
palim brko, asi mi to napis 😄
😂 2
Peky 24.11.2021 20:10
@KryptoVláďa Tohle ja neberu
to jsem dával já a to máš zakázaný🤣 MC jsem taky fouknul na 6 USD a dneska 10 a to mě sere, chtěl jsem tam vlítnout na farmu, no nic už týden vydržím
KryptoVláďa 24.11.2021 20:11
@Peky to jsem dával já a to máš zakázaný🤣 MC jsem taky fouknul na 6 USD a dneska 10 a to mě sere, chtěl jsem tam vlítnout na farmu, no nic už týden vydržím
přensě, pekyoviny neberu 😄
👍 1
Peky 24.11.2021 20:12
@KryptoVláďa přensě, pekyoviny neberu 😄
ty ses prostě zasekl na tom prvním milionu a teď všechno jebeš v trejdu🙂
KryptoVláďa 24.11.2021 20:13
@Peky ty ses prostě zasekl na tom prvním milionu a teď všechno jebeš v trejdu🙂
tvl, za tyden jdu do peknyho privatsale, musim do ty doby ty prachy udrzet 😄
Tomassino 24.11.2021 20:14
pěknej privat? hmmm
Peky 24.11.2021 20:14
dneska si říkají seed investoři a už vím proč🤣
Peky 24.11.2021 20:15
to jsou samé privátky😂
KryptoVláďa 24.11.2021 20:15
@Peky dneska si říkají seed investoři a už vím proč🤣
je to gaming a metaverse, to by se ti libilo 😄
Peky 24.11.2021 20:15
@KryptoVláďa je to gaming a metaverse, to by se ti libilo 😄
jj, tam je pěnez dostatek, proto chci to MC
ještě mám políčeno na StarSharks a Fancy Birds -uvidíme co z toho vypadne
(upraveno)
jiricepelka 24.11.2021 20:38
Tvl nemám část odprodat XDD
Peky 24.11.2021 20:52
tak teď nevím, jestli si nedělají prdel🤣 - https://twitter.com/KometCapital/status/1463595058079354880?s=20
Tomassino 24.11.2021 21:11
kluci, co to tu jedete za bomby
Peky 25.11.2021 04:25
@Tomassino kluci, co to tu jedete za bomby
období pejsků skončilo, teď je období her a metaverse🥳
👍 2