# pokec
184724 zpráv • strana 1057/1848
xPelix 23.11.2021 20:06
@Storm kluci nemůže mi někdo prosím poslat bnb? 😄 já bych to vybral a potom prodám caky a pošlu vám to zpět...
můžu pošli mi wallet do zprávy a kolik chceš
tom3001 23.11.2021 20:06
Teď jen co... Pacocu nebo Autoshark?? 🙂
sumec 23.11.2021 20:06
@Storm kluci nemůže mi někdo prosím poslat bnb? 😄 já bych to vybral a potom prodám caky a pošlu vám to zpět...
taky tak, daj a poslem kolko ti treba
tom3001 23.11.2021 20:07
@Storm kluci nemůže mi někdo prosím poslat bnb? 😄 já bych to vybral a potom prodám caky a pošlu vám to zpět...
Kdyby nestačilo, napiš...
Martin11 23.11.2021 20:08
tak jsem jim omlouvám, vzalo to potom jenom 1,2 dolce
Storm 23.11.2021 20:08
Tohle tady miluju ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Člověk je v nouzi a tolik lidí se nabídne pomoct. Děkuju všem, ale vypadá to už to mám vyřešené.
adamyjo 23.11.2021 20:09
kde drtíte teď Cakes? Něco legit ? 😄
tom3001 23.11.2021 20:09
@Martin11 tak jsem jim omlouvám, vzalo to potom jenom 1,2 dolce
Je to proof of wallet ...důkaz plné peněženky 🙂
Tomáš 23.11.2021 20:10
@adamyjo kde drtíte teď Cakes? Něco legit ? 😄
full degen, ani se neptej 😄
Martin11 23.11.2021 20:10
@adamyjo kde drtíte teď Cakes? Něco legit ? 😄
jasně s příšerkou z bažin 😄
xPelix 23.11.2021 20:10
@Tomáš full degen, ani se neptej 😄
by mě taky zajímalo mám pár kousků 😄
tom3001 23.11.2021 20:11
@adamyjo kde drtíte teď Cakes? Něco legit ? 😄
stále močál.....-))
Tomáš 23.11.2021 20:11
hlavně, že z toho poolu jsem ráno část vybíral, to kdybych věděl, tak to vezmu celé (z toho ukončeného)
Tomáš 23.11.2021 20:12
@xPelix by mě taky zajímalo mám pár kousků 😄
to the mars ... víc nenapovím radši 😄
adamyjo 23.11.2021 20:12
tvl na swampu? jako fakt 😄 to bych se docela bál 😄
adamyjo 23.11.2021 20:13
@Tomáš to the mars ... víc nenapovím radši 😄
pres autofarmu a na marsu ? 😄
Tomáš 23.11.2021 20:13
jak je na tom binance aktuálně s dostupností a úroky? že by to zase bylo zajímavé? ... škoda jen, že mám vyčerpaný limit 💩
Tomáš 23.11.2021 20:14
@adamyjo pres autofarmu a na marsu ? 😄
tak nějak ... teď už by možná mohli mít z čeho ty odměny vyplácet, na začátku, když to přidali, tak procenta snad i v milionech, ale jen slíbených, reálně nepřipisovali skoro nic, protože tam je ten o 180 dní zpožděný claim
adamyjo 23.11.2021 20:15
@Tomáš tak nějak ... teď už by možná mohli mít z čeho ty odměny vyplácet, na začátku, když to přidali, tak procenta snad i v milionech, ale jen slíbených, reálně nepřipisovali skoro nic, protože tam je ten o 180 dní zpožděný claim
No a jak to funguje? Moc jsem to nepochopil, premyslel jsem ze bych tam supnul cakes, ale trosku se bojim, navic nefarmis cake ale ty Mars tokeny ne?
tom3001 23.11.2021 20:16
@Tomáš jak je na tom binance aktuálně s dostupností a úroky? že by to zase bylo zajímavé? ... škoda jen, že mám vyčerpaný limit 💩
Jako na houpačce, ještě před pár dny bylo cake za 7%, teď zase 36... 😦
ročně.
Tomáš 23.11.2021 20:16
@adamyjo No a jak to funguje? Moc jsem to nepochopil, premyslel jsem ze bych tam supnul cakes, ale trosku se bojim, navic nefarmis cake ale ty Mars tokeny ne?
při spuštění to nefungovalo vůbec, jen jsem propálil fee (vstupní pro autofarm, transakci neřeším) ... teď ještě nevím, lezl jsem tam ráno
autofarm dělá reinvestice, tam by měl narůstat počet cake (respektive to je jisté, nejisté jsou jen připisované odměny) ... protože na tom marsu dostáváš mars tokeny, ale s postupným uvolňováním 180 dnů od claimu
tom3001 23.11.2021 20:17
@adamyjo tvl na swampu? jako fakt 😄 to bych se docela bál 😄
no už jsem tam dlouho... a drží... 🙂
Tomáš 23.11.2021 20:17
tak těžko autofarm může reinvestovat něco, co zatím nedostal
adamyjo 23.11.2021 20:17
@Tomáš při spuštění to nefungovalo vůbec, jen jsem propálil fee (vstupní pro autofarm, transakci neřeším) ... teď ještě nevím, lezl jsem tam ráno
Aha aha, ja mam ted Cakes na Venus jako kolateral, tam litaji procenta kolem 60%
Tomáš 23.11.2021 20:18
@tom3001 no už jsem tam dlouho... a drží... 🙂
ano, swamp jako platforma je asi ok, jen token, když jsem kupoval na spekul jsem asi -97% 😄
adamyjo 23.11.2021 20:18
@tom3001 no už jsem tam dlouho... a drží... 🙂
No a jak to teda funguje? Uz mas nejake rewardy? Co withdraw, jde vpohode?
xPelix 23.11.2021 20:18
@adamyjo Aha aha, ja mam ted Cakes na Venus jako kolateral, tam litaji procenta kolem 60%
na syrup poolu máš teď 77
Tomáš 23.11.2021 20:19
aneb přišel jsem pozdě a zbylo místo jen na sklápěcí židličce u záchodků ... první řada za pilotem byla dávno obsazená
😂 1
tom3001 23.11.2021 20:19
@Tomáš ano, swamp jako platforma je asi ok, jen token, když jsem kupoval na spekul jsem asi -97% 😄
token neřeším, to jsou drobky na poplatky, důležitá jsem procenta cake
adamyjo 23.11.2021 20:19
@xPelix na syrup poolu máš teď 77
Ale v auto, to je lepsi manual a reinvestovat treba 1x tydne
Spis bych nejakej pool co za cakes farmi cake no
Tomáš 23.11.2021 20:20
@adamyjo Aha aha, ja mam ted Cakes na Venus jako kolateral, tam litaji procenta kolem 60%
zrovna venusu osobně moc už nevěřím, vai už je zpátky 1 dolar nebo pořád nic? ... venus jedině v případě, že bych zároveň potřeboval z těch cake i čerpat půjčku
adamyjo 23.11.2021 20:21
@Tomáš zrovna venusu osobně moc už nevěřím, vai už je zpátky 1 dolar nebo pořád nic? ... venus jedině v případě, že bych zároveň potřeboval z těch cake i čerpat půjčku
Jno ja si drzm pujcku ted cakema 😄 ale jinak venus ted novinky tam nejaky jsou,bude novy ui a xvs vault atd.
xPelix 23.11.2021 20:21
@Tomáš zrovna venusu osobně moc už nevěřím, vai už je zpátky 1 dolar nebo pořád nic? ... venus jedině v případě, že bych zároveň potřeboval z těch cake i čerpat půjčku
venus se mnou vyjebala, měl jsem tam nějaké neclaimnuté xvs, změnili stránky a odměny fuč, mno moje chyba
tom3001 23.11.2021 20:21
@adamyjo No a jak to teda funguje? Uz mas nejake rewardy? Co withdraw, jde vpohode?
Jako v pohodě zatím výběry i vyšších částek...jen sledovat, jestli je kontrakt stále aktivní nebo mu nekleslo procento pod nějakou mez...
adamyjo 23.11.2021 20:21
Jo, ted ten tvurce toho ui se trhnu la zalozil Atlantis Loans, docela dobry, taky zkousim
👍 1
a v kterym poolu na tom Swmpu jste? 🙂
Tomáš 23.11.2021 20:25
stejně je to všechno scam a jedeme na nulu, takže Mars, Fortune DAO a buď miliony nebo pod most 😄
tom3001 23.11.2021 20:25
Rozhoduju se jestli nově Pacoca nebo AutoShark, ale lidi vkládají víc do Pacocy, asi kvůli vstupním poplatkám teď 24 hod...
adamyjo 23.11.2021 20:29
aha aha 🙂
roman D 23.11.2021 20:30
Kromatika (KROM)
$0.143268
136.4%
kdo vcera psal se trefil
Storm 23.11.2021 20:31
Já to kupoval hned co jsem dával sem ten tweet a cenu mám 0,15 usd 😄
roman D 23.11.2021 20:32
super taky jsem chtel kousek ale mel jsem za co
Storm 23.11.2021 20:32
Tak jsem skoro na 0, je to dobrý 😄 😄
roman D 23.11.2021 20:34
aha ja se dival rano na to to bylo zajimavejsi
xPelix 23.11.2021 20:35
twl ta pacoca jde shodit o 2% za 22k usd no nwm no
je tam nalito 3,3M čichám průser
jo aha odměny jsou v tom swampu píšu blbosti už, půjdu raději spát 😄
Storm 23.11.2021 22:01
Nestává se vám někdy že blbne ledger? Už se mi stalo 2x, že se mi ho nedaří vypnout a musím čekat než se vybije. Všechno na něm funguje ale když podržím obě tlačítka abych tam měl to menu a mohl to vypnout tak po držení těch tlačítek se nic neděje 😄 👏 👏 👏
Kosa Fatty.io 24.11.2021 04:01
To vubec nevypada spatne graficky
Peky 24.11.2021 04:06
jj, včera už to tam foukli, do konce měsíce testovačka
super, že budou mít i mobilní verzi
pak by se měli dát i PSB stakovat a tam očekávám UP
Kosa Fatty.io 24.11.2021 04:07
Jen nevim… ma nejake vyuziti PSB v te hre?
Peky 24.11.2021 04:09
@Kosa Fatty.io Jen nevim… ma nejake vyuziti PSB v te hre?
to všichni doufají, zatím nákupka boxů byla v BNB, protože to bylo na jiné platformě a komunita se ozvala
(upraveno)
Peky 24.11.2021 04:43
hned mám lepší náladu, taky mě umí rozesmát🤣 https://www.youtube.com/watch?v=YS4p5NpfFpA
na graf nečumím, bavila mě Brazilie a El Salvador
Kosa Fatty.io 24.11.2021 05:08
@Peky to všichni doufají, zatím nákupka boxů byla v BNB, protože to bylo na jiné platformě a komunita se ozvala
Tak uvidime no 🙂 mozna jeste neco naberu 🙂
Kosa Fatty.io 24.11.2021 05:17
Jen me sere ze to jeste neni v blockfoliu 😄
Peky 24.11.2021 07:23
@Kosa Fatty.io Jen me sere ze to jeste neni v blockfoliu 😄
to mě taky, už jsem zkoušel asi 20x🤣
Peky 24.11.2021 07:24
@Kosa Fatty.io Tak uvidime no 🙂 mozna jeste neco naberu 🙂
já tam jsem za 2,5 ETH za mě stačák😆
Kosa Fatty.io 24.11.2021 07:28
@Peky já tam jsem za 2,5 ETH za mě stačák😆
Aha 😄
Peky 24.11.2021 07:34
@Kosa Fatty.io Aha 😄
a jsme na dolárku🥳 a zase dole, tady to bude ještě nějaký pátek skákat...
(upraveno)
bocak7 24.11.2021 08:05
Mne to tady ve skupine nekdo poradil nakoupit na tom modrem supportu a tim padem chci ti podekovat neznamy hrdino ... 😗
kaarl 24.11.2021 08:07
@adamyjo Jo, ted ten tvurce toho ui se trhnu la zalozil Atlantis Loans, docela dobry, taky zkousim
Taky zkouším, mám tam nějaký drobný, jedou i výběry a staking ATL (jestli to k něčemu je).
bocak7 24.11.2021 08:09
@Peky pak by se měli dát i PSB stakovat a tam očekávám UP
btw ma to neco spolecneho se SAND , kdyz to ma podobny nazev ?
adamyjo 24.11.2021 08:41
@kaarl Taky zkouším, mám tam nějaký drobný, jedou i výběry a staking ATL (jestli to k něčemu je).
Uvidime, docela se mi to libi, ted probiha audit a vypada to slibne 🙂
skipy 24.11.2021 09:03
@bocak7 btw ma to neco spolecneho se SAND , kdyz to ma podobny nazev ?
Nene
Tomáš 24.11.2021 09:06
dá dneska CRO dolárek? 🏆
jsem na tom jak <@!473855667325894666> s HEX ... čekám 10, 23 a 24 dní na odemčení a během té doby max můžu otevřít hedge short, který už se mi těžce nevyplatil na dydx tokenu 😄
👍 1
Včelkamára 24.11.2021 09:25
chci si koupit sushi LP přímo na zerionu. už sem to párkrát dělal ale ted po approve mě to hodí error Invalid transaction params: params specify an EIP-1559 transaction but the current network does not support EIP-1559.... nevíte proč? <@!473855667325894666> netušíš? je to toke LP
(upraveno)
AMwhatAM 24.11.2021 09:26
@Tomáš jsem na tom jak <@!473855667325894666> s HEX ... čekám 10, 23 a 24 dní na odemčení a během té doby max můžu otevřít hedge short, který už se mi těžce nevyplatil na dydx tokenu 😄
uz ho mam prodavat? to ma strasne moc minci ne? realne je jen 3-5 $ v budoucnu
Tomáš 24.11.2021 09:28
@AMwhatAM uz ho mam prodavat? to ma strasne moc minci ne? realne je jen 3-5 $ v budoucnu
těžko říct, kdy si to studoval naposledy, ale proběhlo pálení 70% total supply ... a už teď si na 12. místě podle MC
Peky 24.11.2021 09:28
@Tomáš jsem na tom jak <@!473855667325894666> s HEX ... čekám 10, 23 a 24 dní na odemčení a během té doby max můžu otevřít hedge short, který už se mi těžce nevyplatil na dydx tokenu 😄
6dní 14hodin 31 minut😆
Tomáš 24.11.2021 09:30
@AMwhatAM uz ho mam prodavat? to ma strasne moc minci ne? realne je jen 3-5 $ v budoucnu
ale na předběhnutí Doge je potřeba ještě cca 25,5% růst, takže někam skoro k 1,2 usd
což rozhodně CRO má větší použitelnost než Doge
AMwhatAM 24.11.2021 09:49
@Tomáš ale na předběhnutí Doge je potřeba ještě cca 25,5% růst, takže někam skoro k 1,2 usd
dik to paleni me uniklo.. mam to na spotify a netflix tak jsem prijemne prekvapen.. no rusit to zatim nebudu
KryptoVláďa 24.11.2021 09:55
ta to nedelam jen pro jednoho, prida se nekdo?
👍 1
bocak7 24.11.2021 10:09
England Cricet Board ? 😄
KryptoVláďa 24.11.2021 10:19
jestli je s tebou tolik let, tak uz se obavam, ze ji netrkne nic 😄
maximalne HODL na trenky 😄
😆 1
Deleted User 24.11.2021 10:23
na zachodove dvere hodl 😄
Plastex 24.11.2021 10:43
@Kosa Fatty.io Jen me sere ze to jeste neni v blockfoliu 😄
Sorry za blbej dotaz ale co je blockfolio? A plnuju si hru zahrat, klidne az bude ten testnet, je treba se nekde registrovat? A bude treba mit nejaky ten box abych si zahral nebo budu mit jen nevyhodu pri hrani kdyz nebudu mit ten box? Vim ze tam v tech boxech maji byt zbrane, tak pokud bez boxu budu mit jen nejaku defauld zbran? Cerpam info jen u nich na strankach kde teda moc info neni, a na twitru, a tam info taky moc neni.
Peky 24.11.2021 11:02
@Plastex Sorry za blbej dotaz ale co je blockfolio? A plnuju si hru zahrat, klidne az bude ten testnet, je treba se nekde registrovat? A bude treba mit nejaky ten box abych si zahral nebo budu mit jen nevyhodu pri hrani kdyz nebudu mit ten box? Vim ze tam v tech boxech maji byt zbrane, tak pokud bez boxu budu mit jen nejaku defauld zbran? Cerpam info jen u nich na strankach kde teda moc info neni, a na twitru, a tam info taky moc neni.
Blockfolio je app, kde si sleduješ coiny, tokeny, signal, news atd... A co se týče PSB doporučuji jít na jejich discord a tam se dozvíš úplně vše....
myslím, že dneska ATH dáme
ILV už dalo🥳 neskutečná jízda, moje nejlepší farma....
Plastex 24.11.2021 11:15
@Peky Blockfolio je app, kde si sleduješ coiny, tokeny, signal, news atd... A co se týče PSB doporučuji jít na jejich discord a tam se dozvíš úplně vše....
Diky 🙂
Peky 24.11.2021 11:32
PSB - ATH úspěšně za sebou👍
Kosa Fatty.io 24.11.2021 11:32
Tak to na dokup seru
Peky 24.11.2021 11:34
@Kosa Fatty.io Tak to na dokup seru
popravdě já čekám trošičku víc, ale víš jak, každý za svoje👍
bocak7 24.11.2021 11:36
@Peky PSB - ATH úspěšně za sebou👍
neni ATH na 6,8 USD ?
Kosa Fatty.io 24.11.2021 11:38
@Peky popravdě já čekám trošičku víc, ale víš jak, každý za svoje👍
Jako pokud se to chytne vidim to taky mnohem vys…. Vsak to je jen na palacince… jako potencial to ma velkej…. Jen takovej blok vis co.. ze to ted vyletelo 😂
(upraveno)
Peky 24.11.2021 11:40
@bocak7 neni ATH na 6,8 USD ?
Tomáš 24.11.2021 11:41
nemohlo být ATH před coingecko listingem?