# pokec
184724 zpráv • strana 1058/1848
Deleted User 23.11.2021 15:30
ale na to ze som v tom na full len polroka som spokojny ak to pojde dalej takto tak to bude super
jiricepelka 23.11.2021 15:30
@Vítek Spíše řekněte kdo už nemusíte chodit do práce díky kryptu
jakože kdo se koukne na mojí adresu tak pochopí že to ještě chvilku bude trvat XD
(upraveno)
Tomáš 23.11.2021 15:31
@GiSo Sice netočim miliony jako někteří tady. A nejsem zdaleka za vodou.
Ale rozhodně nemám energii a sílu vysvětlovat, že krypto není scam a letadlo lidem, kteří tomu nerozumí. To nechám odvážnějším.
krypto je scam a letadlo ... asi tomu teda taky nerozumím 😄
GiSo 23.11.2021 15:32
@Vítek Spíše řekněte kdo už nemusíte chodit do práce díky kryptu
<@672035199441305600> 😂
A pokud už koupil byty v Dubaji, tak
<@436550484812234753>
GiSo 23.11.2021 15:32
@Tomáš krypto je scam a letadlo ... asi tomu teda taky nerozumím 😄
Jsem to potom dopsal.
KryptoVláďa 23.11.2021 15:32
@GiSo <@672035199441305600> 😂
A pokud už koupil byty v Dubaji, tak
<@436550484812234753>
tvl ja mam pocit, ze se v kryptu nadru vic, nez v jakykoli jiny praci 🙂
GiSo 23.11.2021 15:32
@KryptoVláďa tvl ja mam pocit, ze se v kryptu nadru vic, nez v jakykoli jiny praci 🙂
Stejně tě živý referral na FTX a moje poplatky, které tam promrdám 😂
KryptoVláďa 23.11.2021 15:33
@GiSo Stejně tě živý referral na FTX a moje poplatky, které tam promrdám 😂
😄
KryptoVláďa 23.11.2021 15:34
@GiSo Stejně tě živý referral na FTX a moje poplatky, které tam promrdám 😂
idealni varianta je, aby mi zivila tvorba a nemusel jsem se mrdat na ftx a vydelavat tam na slozenky.... ale to znamena bud 2x tolik patronu, nebo dvojnasobny patreon poplatek 😄
Tomáš 23.11.2021 15:44
@KryptoVláďa idealni varianta je, aby mi zivila tvorba a nemusel jsem se mrdat na ftx a vydelavat tam na slozenky.... ale to znamena bud 2x tolik patronu, nebo dvojnasobny patreon poplatek 😄
škoda, že nemáš referral na moje ztráty na dydx, to bys to mohl zabalit a letět do karibiku 😄
KryptoVláďa 23.11.2021 15:45
hezky se nam to vraci
GiSo 23.11.2021 15:46
@KryptoVláďa hezky se nam to vraci
Už bylo na čase
KryptoVláďa 23.11.2021 15:46
skoda ze mi na polce vzala stopka a pod ni se mi nabralo jen za 20
GiSo 23.11.2021 15:46
20k ?
KryptoVláďa 23.11.2021 15:46
jj
pred tim jsem jel za 30
GiSo 23.11.2021 15:46
jo, to je nuda, no
Kdo by dneska otevíral pozice jen za půl mega.
yes:767989820818849834 3
KryptoVláďa 23.11.2021 15:47
tak ten minulej tejden trochu bolel...
tk jsem aspon dole za desitku chytil solanu
Tomassino 23.11.2021 15:53
jojo, bolel, dnešek je krásnej 🙂
KryptoVláďa 23.11.2021 15:55
komplet to zavlnkovat, tak si dneska piskam....
ale ja to do tech ath proste podrzim 😄
Dendy 23.11.2021 15:58
@KryptoVláďa kdyz jsme u toho, jeste zije <@!751356598345269248> ?
Halo halo zijem zijem ale som zajebany robotou od rana do rana 😄😄 zhrnam love na ten bytkojn 😄😄 a ne<@479608386024112128> neshortujem uz 🤣🤣🤣🤣 ale podaril sa pekny short z 68k na 56k 🤪🤪
btc:775106330766999582 2 🧙‍♂️ 1
Tomassino 23.11.2021 16:01
no nekecej, Dendy je tu, bol zajebaný robotou 😄
KryptoVláďa 23.11.2021 16:01
Bol zajebany. Robota 😄
GiSo 23.11.2021 16:10
🙂
Dendy 23.11.2021 16:11
srandičky srandičky 😄 ale sledujem to tu priebežne, len neni čas na nič :/
človek ide shortovať a jebe sa to hore 😄 😄 😄
GiSo 23.11.2021 16:12
Nechápu, proč by někdo shortoval.
Směrem dolů uděláš vždycky jen nanejvýš 100%
Nahoru to je neomezené.
...
Teda
Nechápu, proč by někdo shortoval.
V bullrunu 😄
Dendy 23.11.2021 16:13
to bol for
ty sa furt nad niečim nezamýšľaj
😄
GiSo 23.11.2021 16:13
🤔
Dendy 23.11.2021 16:13
čo tu máte nového drahúšikovia? mám 20 minút na vás pak ideme testovať babeny 😄 😄 kedysi tehotenské teraz covid testy 😄 😄 😄
Tomassino 23.11.2021 16:14
a shortuje, konečně někdo, <@!479608386024112128> poslední dobou nechce
GiSo 23.11.2021 16:14
@Tomassino a shortuje, konečně někdo, <@!479608386024112128> poslední dobou nechce
Všechno jde nahoru. To the moon. Není důvod nic shortovat.
Tomassino 23.11.2021 16:14
tento bullrun je volaký čudný
GiSo 23.11.2021 16:15
Promiň, Maďarsky neumím.
Dendy 23.11.2021 16:15
@GiSo Všechno jde nahoru. To the moon. Není důvod nic shortovat.
a práve to je dôvod na short 😄
GiSo 23.11.2021 16:16
Když už budeme fakt někde u měsíce, tak si tam dám možná i stopku 😄
tree 木 23.11.2021 16:26
@Tomáš Playa de Las Teresitas na severovýchodě Tenerife ... tam je to v pohodě ... od větru ukryté pod kopci, moře bez vln a pozvolné, neboť dovezený písek ze sahary a vlnolamy ... tam uklidíš ženu a na sopečné pláže, treky do hor a podobně můžeš do blízkého okolí 🙂 ... <@!397625533283958787> možná inspirace i pro tebe
Tak jsme nakonec zakotvili pobliz Playa del Roque de las Bodegas na severu.. na koupacky moc nejsme, takze sopecny plaze a vlny nevadi. Nejlepsi je ze je tu naprosto absolutni klid a samota od cca 18h, kdy vsichni turisti zmizi... parada
Kosa Fatty.io 23.11.2021 16:27
@tree 木 Tak jsme nakonec zakotvili pobliz Playa del Roque de las Bodegas na severu.. na koupacky moc nejsme, takze sopecny plaze a vlny nevadi. Nejlepsi je ze je tu naprosto absolutni klid a samota od cca 18h, kdy vsichni turisti zmizi... parada
Nice 🙂 vypada to super
(upraveno)
KryptoVláďa 23.11.2021 16:28
@tree 木 Tak jsme nakonec zakotvili pobliz Playa del Roque de las Bodegas na severu.. na koupacky moc nejsme, takze sopecny plaze a vlny nevadi. Nejlepsi je ze je tu naprosto absolutni klid a samota od cca 18h, kdy vsichni turisti zmizi... parada
Takze jeste 32 minut a pak mrdanicko 🤣🤣
🤫 1
tree 木 23.11.2021 16:29
zapad slunce z balkonu luxusni :)
tree 木 23.11.2021 16:30
KryptoVláďa 23.11.2021 16:37
@tree 木 tak nejak.. skvely pro surfare :D
Tady ja uz kazdej posledni tejden surfar 🤣
tree 木 23.11.2021 17:01
Jak to vidite s ETH? Koukam na funding rate na dydx a je to relativne na nule... to vypada jako ze konsolidujeme a brzy pumpicka?
KryptoVláďa 23.11.2021 17:02
@tree 木 Jak to vidite s ETH? Koukam na funding rate na dydx a je to relativne na nule... to vypada jako ze konsolidujeme a brzy pumpicka?
Vsichni doufame
Tomassino 23.11.2021 17:04
dneska BTC 2% ETH 6,5% , super
Tomáš 23.11.2021 17:07
@tree 木 Tak jsme nakonec zakotvili pobliz Playa del Roque de las Bodegas na severu.. na koupacky moc nejsme, takze sopecny plaze a vlny nevadi. Nejlepsi je ze je tu naprosto absolutni klid a samota od cca 18h, kdy vsichni turisti zmizi... parada
tak ať se líbí ... tam někde v okolí jsem na jednu pláž s černým pískem sjížděl autem a vyjet to nahoru přes ty klikaté úzké silničky byl docela problém, když si pak potkal auto v protisměru 😄
KryptoVláďa 23.11.2021 17:11
@Tomassino dneska BTC 2% ETH 6,5% , super
shiba vyklesala, nalozime long? 😄
Tem lidem uz fakt mrda
(upraveno)
tree 木 23.11.2021 17:16
omg
alespon bude mit kicom o cem tocit videa 😉
KryptoVláďa 23.11.2021 17:17
krasny cesky letadlo
KryptoVláďa 23.11.2021 17:17
@tree 木 alespon bude mit kicom o cem tocit videa 😉
ten uz se tesi na muj ctvrtecni stream 😄
🙈 1
GiSo 23.11.2021 17:53
@KryptoVláďa Tem lidem uz fakt mrda
Tolikrát jedno slovo v jednom příspěvku, to je masakr.
GiSo 23.11.2021 17:53
@KryptoVláďa ten uz se tesi na muj ctvrtecni stream 😄
Koho že tam budeš mít?
Už vidim
Tomáš 23.11.2021 17:55
<@!672035199441305600> kolik, že byla cena CRO, když jsem ti psal, že teď to bude velký? začátkem listopadu 😄
KryptoVláďa 23.11.2021 17:55
@Tomáš <@!672035199441305600> kolik, že byla cena CRO, když jsem ti psal, že teď to bude velký? začátkem listopadu 😄
Nevim, picoviny poustim z hlavy 🤣
Tomáš 23.11.2021 17:57
@KryptoVláďa Nevim, picoviny poustim z hlavy 🤣
ale musím říct, že jako síť zatím nic moc, docela se to jebe, dlouho načítá a podobně ... dneska si s tím hraju ... vytvořené LP tokeny mi třeba beefy nevidí (vytvořeno přesně po prokliknutí odkazu, správný pár to je) ani po víc jak hodině
GiSo 23.11.2021 17:57
@Tomáš <@!672035199441305600> kolik, že byla cena CRO, když jsem ti psal, že teď to bude velký? začátkem listopadu 😄
To jede pěknou raketu.
roman D 23.11.2021 18:01
ted jedou rakety hodne coinu
zeby zacla sezona
🚀 🍀
KryptoVláďa 23.11.2021 18:04
a nebo se chylila ke konci 😄
roman D 23.11.2021 18:08
mam obavu ze ano , ze se to tlaci jen ocima ted
Tomáš 23.11.2021 18:20
krypto je stejně letadlo, tak jedem all in https://www.fortunedao.com/
KryptoVláďa 23.11.2021 18:32
Co je zas tohle? Nejaka pekyovina?
roman D 23.11.2021 18:42
@Tomáš krypto je stejně letadlo, tak jedem all in https://www.fortunedao.com/
🤣 👍 jeses tam uz ?
tree 木 23.11.2021 18:48
pekyovina 🤣 🤣 🤣
Mozna by to chtelo na https://www.kryptovlada.win/ nejaky slovnicek? :-))
😆 1
roman D 23.11.2021 18:50
👌 🧑‍🌾
Tomáš 23.11.2021 19:24
@KryptoVláďa Co je zas tohle? Nejaka pekyovina?
kopie olympus dao, tak když už do podobné kraviny, tak jedině za pilota, jak nás <@!473855667325894666> učil ... takže do fork na nové síti může klapnout, do nákladového prostoru původního letadla bych nevlezl 😄
ale vůbec netuším, jak to funguje, takže jsem tam narval nějaké DAI a ty tokeny prý možná dostanu až nejdřív za 5 dní 💩
KryptoVláďa 23.11.2021 19:26
@Tomáš kopie olympus dao, tak když už do podobné kraviny, tak jedině za pilota, jak nás <@!473855667325894666> učil ... takže do fork na nové síti může klapnout, do nákladového prostoru původního letadla bych nevlezl 😄
mi pripominas, ze bych si mel zkontrolovat KLIMA 😄
tree 木 23.11.2021 19:43
kicom ma ** komunitu....
(upraveno)
KryptoVláďa 23.11.2021 19:46
prave pro vas tocim podcast...telemost do USA
👌 3
tom3001 23.11.2021 19:51
Kdo farmí na Swampu Cake, asi musí změnit kontrakt, ten nejvýnosnější zavřeli.
Tomáš 23.11.2021 19:51
@Tomáš ale musím říct, že jako síť zatím nic moc, docela se to jebe, dlouho načítá a podobně ... dneska si s tím hraju ... vytvořené LP tokeny mi třeba beefy nevidí (vytvořeno přesně po prokliknutí odkazu, správný pár to je) ani po víc jak hodině
tak moje chyba, samozřejmě síť funguje, jen já měl na některé stránky připojenou jinou peněženku, takže LP token jsem vytvořil správně, ale na stránce ke stakingu byla připojená jiná a proto samozřejmě nebylo nic vidět
z 80 dolců za rok skoro dva a půl tisíce ... jo, to určitě vyjde 😄
Storm 23.11.2021 19:57
@tom3001 Kdo farmí na Swampu Cake, asi musí změnit kontrakt, ten nejvýnosnější zavřeli.
??? stále jede ne?
počkej aha ten nejvýnosnější je který? autoshark?
tom3001 23.11.2021 20:00
Tenhle uzavřeli, aspoň mně... 🙂
jaktože ho máš aktivní??
Storm 23.11.2021 20:02
aha tak ted jsem dal refresh stránku a už taky disabled 😄
tyvole a já to nemohu vytáhnout protože mám málo bnb a nedá mi to na transakci 😄 😄 😄 😄 😄 😄
mám 0.0099 BNB
tom3001 23.11.2021 20:03
Jo, přesně to se mi stalo taky, musel jsem doplnit bnb...
Martin11 23.11.2021 20:03
si docela dělají srandu, že chtějí za výběr 0,045 bnb 😄
tom3001 23.11.2021 20:04
ve skutečnosti je to míň, ale je potřeba mít to na peněžence.
Martin11 23.11.2021 20:05
jen aby 😄 taky budu muset prvně doplnit...
Storm 23.11.2021 20:05
kluci nemůže mi někdo prosím poslat bnb? 😄 já bych to vybral a potom prodám caky a pošlu vám to zpět...