# pokec
184724 zpráv • strana 1059/1848
Tomáš 23.11.2021 08:41
nemáte někdo prosím Alza Premium?
Urgent 23.11.2021 08:44
@KryptoVláďa <@518789876842364958> <@626828686850523136>
Ano přes bridge.
Skillz 23.11.2021 08:46
<@672035199441305600> ahoj na polkaswap cez sieť Sora som kupoval ten polkaswap treba to zase cez Bridge dať na erc20 a poslať odtiaľ preč ? Alebo to môžem nechať aj tam na ich stránke a kľudne aj niekoľko mesiacov prípadne rokov
KryptoVláďa 23.11.2021 08:47
@Skillz <@672035199441305600> ahoj na polkaswap cez sieť Sora som kupoval ten polkaswap treba to zase cez Bridge dať na erc20 a poslať odtiaľ preč ? Alebo to môžem nechať aj tam na ich stránke a kľudne aj niekoľko mesiacov prípadne rokov
tohle jsou otazky na <@!626828686850523136> nebo <@!518789876842364958> .... polkaswap a sora jdou mimo me
Skillz 23.11.2021 08:47
Ok aj tak ďakujem<@672035199441305600>
AngiΞ 23.11.2021 08:59
Zdravím, prosím o radu o pohodlný a ekonomický vstup na solanu? Používá někdo Phantom? Na SOL dex RAYDIUM?
Kosa Fatty.io 23.11.2021 09:14
@Skillz <@672035199441305600> ahoj na polkaswap cez sieť Sora som kupoval ten polkaswap treba to zase cez Bridge dať na erc20 a poslať odtiaľ preč ? Alebo to môžem nechať aj tam na ich stránke a kľudne aj niekoľko mesiacov prípadne rokov
Mel by jsi to mit propojeny s .js takze by to melo byt ulozeny tam a pohoda
Zbytecne by jsi platil poplatky za bridge na erc20 a na polkaswapu se tam da uz celkem dobre fungovat…. <@626828686850523136> tak nakupuje a prodava eth, dai atd a vse super za male poplatky
(upraveno)
Martin108 / SKARHOOL 23.11.2021 09:31
sice uz jsem tady dostal janou odpoved, ale prece to sem dam jeste jednou. na siti BSC jsme poslali ETH omylem misto adresy ETH na Bitcoinovy kontrakt v siti BSC. asi je to v prdeli, ale neni prece jen nejaka sance ziskat to zpet? tam, kam to bylo poslano, tak to neni adresa, ale jen BTC kontrakt: https://bscscan.com/tx/0xaa999d7a03c24b6b30da8c1483c4b5eb774783e17ae7d7357b98afd0aef5c908
KryptoVláďa 23.11.2021 09:38
@Martin108 / SKARHOOL sice uz jsem tady dostal janou odpoved, ale prece to sem dam jeste jednou. na siti BSC jsme poslali ETH omylem misto adresy ETH na Bitcoinovy kontrakt v siti BSC. asi je to v prdeli, ale neni prece jen nejaka sance ziskat to zpet? tam, kam to bylo poslano, tak to neni adresa, ale jen BTC kontrakt: https://bscscan.com/tx/0xaa999d7a03c24b6b30da8c1483c4b5eb774783e17ae7d7357b98afd0aef5c908
proste jste to spalili
Martin108 / SKARHOOL 23.11.2021 09:45
@KryptoVláďa proste jste to spalili
ok, vyfarmime dalsi. blbostma se clovek uci.
Skillz 23.11.2021 10:24
<@518789876842364958> ďakujem za odpoveď ... A dá sa to aj niekde na polkajs pohladat že tam tie tokeny sú ? Alebo len cez stranku polkaswapu ich tam vo walletke budem vidieť?
Urgent 23.11.2021 12:20
@Kosa Fatty.io Zbytecne by jsi platil poplatky za bridge na erc20 a na polkaswapu se tam da uz celkem dobre fungovat…. <@626828686850523136> tak nakupuje a prodava eth, dai atd a vse super za male poplatky
Přesně tak já tam poskytuji likviditu a trejduji.
Urgent 23.11.2021 12:21
@Skillz <@518789876842364958> ďakujem za odpoveď ... A dá sa to aj niekde na polkajs pohladat že tam tie tokeny sú ? Alebo len cez stranku polkaswapu ich tam vo walletke budem vidieť?
Však polkadotjs propojíš s Polkaswap. A jsi tam.
Placon 23.11.2021 12:37
Zda sa ze MEME vstava z popola ... Kto by to bol cakal este 😄 😄 😄
Deleted User 23.11.2021 12:46
za posledny mesiac sa kpec ludi z okolia ma pyta na crypto to uz je ten zly signal nie? uz len pockat na postara a jeden kamos co chcel daco kupit tak som mu povedal ze nech si nieco zisti o tom a nie len tak ezhlavo kupit daco a z emu pomozem kludne tak jasne ze len tak potom kupil , konkretne eth a atom, atom lebo sa mu pacil nazov 😄 a no dnesna jeho reakcia na to ze vie naco je btc a eth 😄
👍 1
Peky 23.11.2021 13:30
ne tvůj klíč - ne tvoje krypto, tak jednoduché
GiSo 23.11.2021 13:32
Protiútok 😄
Peky 23.11.2021 13:34
@GiSo Protiútok 😄
baví mě to🤣
kek:872079105607233557 1
Skillz 23.11.2021 13:39
<@626828686850523136> jasné tomu rozumiem ale či tie tokeny viem vidieť za tam sú aj pomimo stránky polkaswap ma zaujimalo :) ... A prosím ťa keď poskytneš likviditu čo máš z toho ? Aké percentá atď dakujem
Urgent 23.11.2021 13:40
adamyjo 23.11.2021 14:24
Ahojte, otazka na Metamask, kdyz si vytvorim v Metamasku novy account, tak ma stejny seed ze? Penezenek ( nebo-li adres) si mohu vytvorit kolik chci a budou mit stejny seed pokud to dobre chapu? A uvidim ten novy account i na mobilu, kdyz si ji zalozim na pc? Dik
Hansss 23.11.2021 14:28
@adamyjo Ahojte, otazka na Metamask, kdyz si vytvorim v Metamasku novy account, tak ma stejny seed ze? Penezenek ( nebo-li adres) si mohu vytvorit kolik chci a budou mit stejny seed pokud to dobre chapu? A uvidim ten novy account i na mobilu, kdyz si ji zalozim na pc? Dik
Ano, vše pod jedním.
A lze přidat následně rucne
adamyjo 23.11.2021 14:33
@Hansss Ano, vše pod jedním.
Parada, tak diky moc 🙂
jiricepelka 23.11.2021 15:02
proč mám pocit že se nám z <@!672035199441305600> stává maxík ?
KryptoVláďa 23.11.2021 15:03
@jiricepelka proč mám pocit že se nám z <@!672035199441305600> stává maxík ?
čekal jsem, že se jako první chytí <@!479608386024112128>
jiricepelka 23.11.2021 15:03
@KryptoVláďa čekal jsem, že se jako první chytí <@!479608386024112128>
nemá dost rychlou klávesnici 🙂
KryptoVláďa 23.11.2021 15:05
@jiricepelka nemá dost rychlou klávesnici 🙂
tak <@!397625533283958787> mi v Brně po třetim brku kázal, že bych měl dělat víc "klikbajtů" 😄 a důvod číslo 2 - na tohohle týpka, co zadarmo chodí po hospodách a nastavuje a učí, jsem narazil náhodou a chci ho mít dřív, než pán v kostkované košili, protože trošku tuším, že ho to mírně nasere a to je dobrej dárek k narozeninám 😄
😄
GiSo 23.11.2021 15:07
Já jsem stavěl lodě
Plastex 23.11.2021 15:07
@Deleted User za posledny mesiac sa kpec ludi z okolia ma pyta na crypto to uz je ten zly signal nie? uz len pockat na postara a jeden kamos co chcel daco kupit tak som mu povedal ze nech si nieco zisti o tom a nie len tak ezhlavo kupit daco a z emu pomozem kludne tak jasne ze len tak potom kupil , konkretne eth a atom, atom lebo sa mu pacil nazov 😄 a no dnesna jeho reakcia na to ze vie naco je btc a eth 😄
Taky uz mi dneska volal kamarad, nastesti nechtel koupit dodge ani shibu 🙂
jiricepelka 23.11.2021 15:08
@KryptoVláďa tak <@!397625533283958787> mi v Brně po třetim brku kázal, že bych měl dělat víc "klikbajtů" 😄 a důvod číslo 2 - na tohohle týpka, co zadarmo chodí po hospodách a nastavuje a učí, jsem narazil náhodou a chci ho mít dřív, než pán v kostkované košili, protože trošku tuším, že ho to mírně nasere a to je dobrej dárek k narozeninám 😄
jsem možná rád že jsem v Brně ( Praha venkov ) nebyl do konce a že jsem v cca v 21:00 odjel XDD
jiricepelka 23.11.2021 15:09
@Plastex Taky uz mi dneska volal kamarad, nastesti nechtel koupit dodge ani shibu 🙂
já dneska zjistil že můj spolužák nakoupil DOGE a potom ho v -30% prodal XD
adamyjo 23.11.2021 15:09
Ted bude generace Satošovci nebo co? Ja jsem Mileniál 😄
Deleted User 23.11.2021 15:09
@jiricepelka já dneska zjistil že můj spolužák nakoupil DOGE a potom ho v -30% prodal XD
klasika
KryptoVláďa 23.11.2021 15:10
@jiricepelka jsem možná rád že jsem v Brně ( Praha venkov ) nebyl do konce a že jsem v cca v 21:00 odjel XDD
hrozne rad si ctu ty tvoje tweety ... jsem rád, že už nejsem taková "pasivně agresivní kunda" a že si po mě úspěšně převzal štafetu
Vítek 23.11.2021 15:10
Myslím že většina je náš tady mileniálů
👍 1
jiricepelka 23.11.2021 15:11
@adamyjo Ted bude generace Satošovci nebo co? Ja jsem Mileniál 😄
budeme se dělit na Satošiovce ( bydlí v citadelách a seed mají zakopaný na zahradě v ocelový trubce ) a na vitalikovce ( bydlí v 1+KK seed mají uložený v počítači a nemají trezor )
(upraveno)
KryptoVláďa 23.11.2021 15:11
@Vítek Myslím že většina je náš tady mileniálů
nebo koloniálů 😄
jiricepelka 23.11.2021 15:11
@KryptoVláďa hrozne rad si ctu ty tvoje tweety ... jsem rád, že už nejsem taková "pasivně agresivní kunda" a že si po mě úspěšně převzal štafetu
není zač 🙂
GiSo 23.11.2021 15:11
@jiricepelka já dneska zjistil že můj spolužák nakoupil DOGE a potom ho v -30% prodal XD
Já znám zase člověka, co za randál shortoval SHIBu těsně předtím, než udělala raketu.
Vítek 23.11.2021 15:11
Já znám člověka co na shiba vydělal desítky mio CZK
jiricepelka 23.11.2021 15:11
@Deleted User klasika
dostal ode mě půl hodinový kázání XD
jiricepelka 23.11.2021 15:12
@GiSo Já znám zase člověka, co za randál shortoval SHIBu těsně předtím, než udělala raketu.
to naštěstí spolužák nevěděl že existuje páka 🤣
jiricepelka 23.11.2021 15:13
@Vítek Já znám člověka co na shiba vydělal desítky mio CZK
na jednoho takovýho je 10 co si na to vzali hypotéku
(upraveno)
KryptoVláďa 23.11.2021 15:13
@jiricepelka dostal ode mě půl hodinový kázání XD
jak ti může hodinu trvat říct větu: "Nekupuj doge, curaku" .... nechapu 😄
GiSo 23.11.2021 15:13
@Vítek Já znám člověka co na shiba vydělal desítky mio CZK
Já znám člověka, který mohl vydělat desítky MIO na Shibě.

A oba, které zmiňuji, jsou celkem aktivní v této skupině.
😂 1
KryptoVláďa 23.11.2021 15:13
@GiSo Já znám člověka, který mohl vydělat desítky MIO na Shibě.

A oba, které zmiňuji, jsou celkem aktivní v této skupině.
kdyz jsme u toho, jeste zije <@!751356598345269248> ?
GiSo 23.11.2021 15:13
@KryptoVláďa kdyz jsme u toho, jeste zije <@!751356598345269248> ?
Ten shortuje BTC od 30k
(upraveno)
Vítek 23.11.2021 15:14
Já bych psi sracky nikdy nekoupil
Ale třeba cryptomines.app mě fakt baví :)
jiricepelka 23.11.2021 15:14
@KryptoVláďa jak ti může hodinu trvat říct větu: "Nekupuj doge, curaku" .... nechapu 😄
to nestačí, jsem mu musel do podrobna vysvětlit proč je to kus hovna
Vítek 23.11.2021 15:14
Na tom jsem taky hezký vydělal ale já jedu v menších částkách
KryptoVláďa 23.11.2021 15:14
@jiricepelka to nestačí, jsem mu musel do podrobna vysvětlit proč je to kus hovna
na druhou stranu - ze vsech hoven je doge ten nejmensi 😄
Plastex 23.11.2021 15:14
@jiricepelka já dneska zjistil že můj spolužák nakoupil DOGE a potom ho v -30% prodal XD
Tak zkusenost dobra, dostal pres prsty:-) kamarad nastesti ma rozum a ptal se me na prijekty ktery jeste nejsiu uplne zname 🙂
Deleted User 23.11.2021 15:14
@jiricepelka dostal ode mě půl hodinový kázání XD
ja sa snazim robit ludom kus osvetu ale aj tak si robia svoje, a viem ze niesom v tom najlepsi ale posuvam rozne YT kanlai nech sa do toho dosta nu lebo ak kupia nieco a nevedia co to je naco tro je aj tak topredaju
ale fakt kazdu chvilu niekto novy zacne o crypte
jiricepelka 23.11.2021 15:15
@KryptoVláďa na druhou stranu - ze vsech hoven je doge ten nejmensi 😄
já ho 1 den držel +50% a potom jsem to všechno vylil, to byl doge za 0.007 USD XDD
Deleted User 23.11.2021 15:15
fakt cakam len na toho postara
KryptoVláďa 23.11.2021 15:15
@Deleted User ja sa snazim robit ludom kus osvetu ale aj tak si robia svoje, a viem ze niesom v tom najlepsi ale posuvam rozne YT kanlai nech sa do toho dosta nu lebo ak kupia nieco a nevedia co to je naco tro je aj tak topredaju
ja uz nikomu nic necpu .... kdyz se me nekdo ze znamejch zepta, jestli fakt jedu v kryptu, tak reknu JO a debatu ukoncim
Deleted User 23.11.2021 15:16
@KryptoVláďa ja uz nikomu nic necpu .... kdyz se me nekdo ze znamejch zepta, jestli fakt jedu v kryptu, tak reknu JO a debatu ukoncim
mna sa rovno spytaju co maju kupit a na to im poviem ze ja neviem, a skor mi ide o to aby nenaleteli na scam
jiricepelka 23.11.2021 15:16
@Deleted User mna sa rovno spytaju co maju kupit a na to im poviem ze ja neviem, a skor mi ide o to aby nenaleteli na scam
obleček pro jezevčíka <@!672035199441305600> XDD
Deleted User 23.11.2021 15:16
😄
ludia maju $$ v ociach rychli zisk ale nic preto neurobit
KryptoVláďa 23.11.2021 15:17
@jiricepelka obleček pro jezevčíka <@!672035199441305600> XDD
to jsem zase jednou nekde neco placnul 😄
jiricepelka 23.11.2021 15:18
@KryptoVláďa to jsem zase jednou nekde neco placnul 😄
tak furt lepší než kupovat DOGE 🙃
KryptoVláďa 23.11.2021 15:18
asi bych mel udelat silvestrovskej sestrih...nechce se toho nekdo ujmout? treba jen projet streamy a napsat timecody? @here
Vítek 23.11.2021 15:19
Mě se teď fakt líbí avax a egld
Deleted User 23.11.2021 15:19
tera aj mne keby sa mi pacil tak mesiac dozadu 😄
GiSo 23.11.2021 15:20
@KryptoVláďa ja uz nikomu nic necpu .... kdyz se me nekdo ze znamejch zepta, jestli fakt jedu v kryptu, tak reknu JO a debatu ukoncim
Máme to stejně.
Do dneška o mně nikdo z okolí neví, že jsem v kryptu.

A když jsem teď o víkendu vytahoval prachy z BTC matu, tak to ani přítelkyni nepřišlo divný a brala to prostě jen jako automat ...
(upraveno)
😆 2
Plastex 23.11.2021 15:20
Bratranec kterej maka v JZD a ma jen zakladku mi pred pul rokem rekl ze by chtel investovat a at mu poradim, ze by chtel koupit ten bokcan ( blockchain ), to byl ocistec a myslim ze nevi vubec nic 😄
Deleted User 23.11.2021 15:20
😄
Vítek 23.11.2021 15:20
Já všem z okolí krypto zase nutim
Baví mě se o tom bavit s lidma a roznášet evangelium
KryptoVláďa 23.11.2021 15:21
@GiSo Máme to stejně.
Do dneška o mně nikdo z okolí neví, že jsem v kryptu.

A když jsem teď o víkendu vytahoval prachy z BTC matu, tak to ani přítelkyni nepřišlo divný a brala to prostě jen jako automat ...
ja te obdivuju, ze to nevi ani doma
jiricepelka 23.11.2021 15:21
@Vítek Já všem z okolí krypto zase nutim
já jenom říkám že fiat je sračka a krypto ne, nikoho do ničeho nenutím XD
KryptoVláďa 23.11.2021 15:21
@Vítek Já všem z okolí krypto zase nutim
ja jsem rad, kdyz chvili nepracuju 😄
😆 1
Deleted User 23.11.2021 15:22
ja tiez netlacim len ked sa spytaju tak vediem diskusiu o tom
best off otazka je : kolko si do toho dal
Plastex 23.11.2021 15:23
@Deleted User ja tiez netlacim len ked sa spytaju tak vediem diskusiu o tom
best off otazka je : kolko si do toho dal
Na to odpovidam: nevim ale sem v plusu a to staci 😄
Vítek 23.11.2021 15:23
"nutím"
GiSo 23.11.2021 15:23
@KryptoVláďa ja te obdivuju, ze to nevi ani doma
Mám klid.
Občas řeknu, že jsem zavřel obchod s 5% v plusu a že jsem celkově v plusu a rozhodně, že neprodělávám.

Pak vytáhnu pětku z kouzelné krabičky obchodáku v Olomouci, kam jedeme tak jednou za čtvrt roku, se slovy: "za poslední týden se mi podařil dobrý obchod s pár procenty." A jsem za pána.
Vítek 23.11.2021 15:23
Samozřejmě vždycky říkám disclaimer not financial advice
jiricepelka 23.11.2021 15:24
@Deleted User ja tiez netlacim len ked sa spytaju tak vediem diskusiu o tom
best off otazka je : kolko si do toho dal
pokaždý když se rodiče baví o tom že něco zdražuje: to jsou ty vaše centralizovaný peníze
👍 1
GiSo 23.11.2021 15:24
Sice netočim miliony jako někteří tady. A nejsem zdaleka za vodou.
Ale rozhodně nemám energii a sílu vysvětlovat, že krypto není scam a letadlo lidem, kteří tomu nerozumí. To nechám odvážnějším.
Plastex 23.11.2021 15:25
@GiSo Mám klid.
Občas řeknu, že jsem zavřel obchod s 5% v plusu a že jsem celkově v plusu a rozhodně, že neprodělávám.

Pak vytáhnu pětku z kouzelné krabičky obchodáku v Olomouci, kam jedeme tak jednou za čtvrt roku, se slovy: "za poslední týden se mi podařil dobrý obchod s pár procenty." A jsem za pána.
Kdyby ale pritelkyne/manzelka vedela ze si udelal tema 5% 100000 tak by ji asi 5000 neohromilo 😄
GiSo 23.11.2021 15:25
Btw. krypto je scam a letadlo.
GiSo 23.11.2021 15:26
@Plastex Kdyby ale pritelkyne/manzelka vedela ze si udelal tema 5% 100000 tak by ji asi 5000 neohromilo 😄
Záleží jak velká je pozice a nastavení risk managementu. 5% z každého obchodu může být něco úplně jiného.

Každopádně těch obchodů je více, že ...
GiSo 23.11.2021 15:27
@jiricepelka pokaždý když se rodiče baví o tom že něco zdražuje: to jsou ty vaše centralizovaný peníze
Protože "naše" decentralizované coiny jsou hezky stabilní, nelítají o stovky procent sem a tam, a rozhodně nikdy žádný coin nezmizel v propadlišti dějin 😂
jiricepelka 23.11.2021 15:27
@GiSo Protože "naše" decentralizované coiny jsou hezky stabilní, nelítají o stovky procent sem a tam, a rozhodně nikdy žádný coin nezmizel v propadlišti dějin 😂
je to tak XDD
Vítek 23.11.2021 15:27
Krypto je koníček krásnej
Já mám 4 děti z toho jedno postižené, nemám čas naprosto na nic, ale na krypto si čas udělat můžu protoze nám to vydělává prachy
Deleted User 23.11.2021 15:28
moja frajerka vie ze mam crypto aj sa snou o tom bavim co to je a tak ale aj tak podla mna nechape co to je 😄
jiricepelka 23.11.2021 15:29
@GiSo Sice netočim miliony jako někteří tady. A nejsem zdaleka za vodou.
Ale rozhodně nemám energii a sílu vysvětlovat, že krypto není scam a letadlo lidem, kteří tomu nerozumí. To nechám odvážnějším.
já v tom jsem rok, a že toho za studentský prachy moc nenakoupíš, tak to lidem aspoň vysvětluju
Vítek 23.11.2021 15:29
Spíše řekněte kdo už nemusíte chodit do práce díky kryptu
Deleted User 23.11.2021 15:29
az si to budem moct povedat 🙂